Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 699878 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4023 Dátum: 2019. Február 08., 23:49:55 »
de mindent tervezünk, ami legends

Dícséretes hozzáállás!  ;D Sok kitartást hozzá.  :worship:

A Dark Times-ról most eszembe jutott, hogy anno volt egy elméletem, hogy MJ szüleit láthatjuk benne. Elméletem szilárd alapokon állt, ugyanis a csaj vörös hajú volt, a férfi pedig zöld szemű. Amikor vélekedésemet megosztottam egy nyugati fórumon, az egyetlen hozzászóló (arrafelé is kevesen fórumoznak) díjazta az ötletet, mondván időben is stimmelne a dolog. Aztán ha jól emlékszem a sztori sosem jutott odáig hogy elméletem igazolást vagy cáfolatot nyerhetett volna.  :D

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4022 Dátum: 2019. Február 08., 23:32:23 »
A magam nevében Dark Times mindenképpen, Dark Lords of the Sith is. Remélem lesz Legacy is, de mindent tervezünk, ami legends, és abból ugyi már nem nagyon születnek újdonságok.
A magam részéről annak örülök, hogy a Republic végére értem fordításilag, így a Clone Wars kötetekkel (Jedi sorozat) együtt egy viszonylag összefüggő tömböt sikerül(t) honosítanunk. A Crimsont mindig tervezem, tervezem, de sose tudok nekiállni, pedig nagy kedvencünk volt réges-régen (igaz Galen? Az a sok retus meg duplaoldal illesztgetés) egy messzi-messzi galaxisban :)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4021 Dátum: 2019. Február 08., 22:47:54 »
Köszönet a Leviatán sorozatért.  :worship: Őszinte leszek; nem a kedvenc történetem, ahogy KJA-ért sem rajongok. Ellenben szívesen olvasnék újra az Új Köztársaság érából olyan sorozatokat mint az X Wing Rogue Squadron (+ Rogue Leader), Crimson Empire III, Invasion Rescues, Invasion Revelations, Legacy, Legacy War és Legacy v2.  :hzs-r2d2: Persze ez nem követelés, tudom, hogy kevés a honosító, idő stb, de azért kíváncsi lennék merre tovább a Republic és a Kotor után? Dark Times és Empire/Rebellion?

Egy rajongói képregény:

https://imgur.com/gallery/ApZMB

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4020 Dátum: 2019. Február 08., 19:09:16 »
@starwarsfan1113: nem volt, azt egy másik oldal csinálta.

@Galen: Kicsit morbid, de azért :hehe:
Én egy ilyet találtam:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4019 Dátum: 2019. Február 08., 09:51:16 »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető starwarsfan1113

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 21
  • Karma: +1/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4018 Dátum: 2019. Február 07., 20:13:03 »
Nem volt itt fent  honosításban a Qui-Gon és Obi-Wan az Aurorient expreszen?

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4017 Dátum: 2019. Február 06., 07:22:32 »
Üdv! Köszi a Kotor 44.részét GZ, HeirToGrievous, Xeraph, Recsi!!!! :worship:
Zayne-k kihozták a legtöbbet a hajójukból amit csak lehet, hogy megmeneküljenek.
Kíváncsian várom a folytatást!

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #4016 Dátum: 2019. Január 25., 12:10:53 »
Amit én írtam az meg a régi kánonra vonatkozik. Az új kevésbé érdekel.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4015 Dátum: 2019. Január 25., 11:21:26 »
"A mostaniak elvileg rendben vannak, bár az új Vader sorozat (Dark Lord Of The Sith) egyik dátumát csak azután javították, hogy nyomtatásban megjelent, szóval ki tudja?"
 /\
  |
Ez alatt a rész alatt a "Kánon"t értettem...


...a post többi része a "Legendák"ra vonatkozott.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #4014 Dátum: 2019. Január 24., 20:29:34 »
Ezért volt kár a későbbi dolgokkal káoszt csinálni a kánonból, de ez egy másik téma.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4013 Dátum: 2019. Január 24., 15:02:17 »
Igen, az évszámok.
A mostaniak elvileg rendben vannak, bár az új Vader sorozat (Dark Lord Of The Sith) egyik dátumát csak azután javították, hogy nyomtatásban megjelent, szóval ki tudja?

Annak idején Pablo írt egy könyvet, "The Essential Reader's Companion" címen, amiben jó pár eseménynek megkavarta dátumát (valamit előbbre hozott, másokat későbbre tett), hogy jobban passzoljanak a 2008-as CW sorozathoz, így a Wookieepedián néhány dátumot ez alapján írták át.
A "Jedi Próba" c. könyvet például emiatt is tette időben két évvel korábbra, és azóta sokan ezt az dátumot használják, ha az a könyv szóba kerül.

Ilyen téves dátumra egy-két (még a régi SWMédiás oldalon) bejegyzésében még PAVideostudio is felhívta az emberek figyelmét, bár a valódi okát, hogy miért, nem tudta.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #4012 Dátum: 2019. Január 24., 12:52:55 »
Mármint az, hogy mi mikor játszódik? Ez eddig fel se tűnt. A klónháborús történeteknél mondjuk változik néha. A mostani adatok jónak tűnnek.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4011 Dátum: 2019. Január 24., 10:42:47 »
Az ilyen infók stimmelni szoktak a Wookieepedián, az évszámok azok, amik néha nem, de az is Pablo Hidalgónak köszönhető.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #4010 Dátum: 2019. Január 23., 22:13:28 »
Köszi! A magyar változatban Blackman van feltüntetve szerzőként. Azért merült fel bennem a kérdés, mert nagyon Ostrander stílusára emlékeztetett a képregény. Wookieepedián őt írták, de ott is tévedhetnek. Amikor először olvastam, kicsit sajnáltam, hogy Alfa eltűnik a képből. Örülök, hogy később visszatért egy utolsó harcra.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4009 Dátum: 2019. Január 23., 19:24:30 »
Ostrander.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #4008 Dátum: 2019. Január 23., 14:48:03 »
A Köztársaság 62. részét Blackman vagy Ostrander írta?

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4007 Dátum: 2019. Január 22., 10:53:44 »
Ben, ha nem hagyod elmenni az Ellenálást, akkor Threepio méregbe gurul és használja a varázserejét.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4006 Dátum: 2019. Január 17., 08:26:10 »
Birom ezeket a hirdetéseket, bár "valami új" szlogent egy cirka 800-900 éves lény alá rakni nem biztos hogy jó választás.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4005 Dátum: 2019. Január 15., 07:50:55 »
Üdv! Köszi a Zam Wesell című történetet Xeraph, Recsi, Paul, Gorgonita!!! :worship: :worship: :worship: :worship:
Jó volt tetszett, csak azt nem értem, hogy egy ilyen nagy mester mint Yarael Poof egy egyszerű kézitusában meghal :headscratch: Bár Snoke is bárgyú halálban távozott... :badteeth:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4004 Dátum: 2019. Január 08., 07:53:37 »
Üdv! Köszi a Köztársaság 46-48 - Becsület és kötelesség című történetet, Xeraph, Recsi, Galen, Paul, Gorgonita! :worship:
Jó volt, tetszett! A grafika is jónak mondható volt.

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4003 Dátum: 2018. December 31., 14:23:54 »
Köszönöm az Erőpróba képregényt. Év zárásnak tökéletes lesz  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul:

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4002 Dátum: 2018. December 30., 19:58:46 »
gabo:
"...A jövő évi tervekről már lehet valamit tudni? Új történetek, a régiek folytatása?? Hagyaték? Birodalom?   :worship:"

Goten56:
"...A jövő évi terveitek engem is érdekelnének."

Ígérni nem ígérek semmit, mert:
- eredetileg én is készültem volna valamivel Karácsonyra, de sajnos nem jutott úgy rá időm, így nem készültem el vele úgymond időre. Majd jövőre valamikor felkerül.
- még én sem tudom, hogy mi mikor kerül fel az oldalra

Így maradjunk annyiban, hogy legyen inkább meglepetés!  ;)
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Xeraph

  • Nagyra nőtt Hobbit
  • HálóZsák tag
  • Asterix
  • *
  • Hozzászólások: 196
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4001 Dátum: 2018. December 30., 19:36:16 »
A KOTOR is folytatódik tovább és van még a Semic hagyatékából is pár történet hátra.
Úgyhogy egy darabig nem lesz hiány Star Wars képregényekből. :)
Ha elkezdesz valamit, az legyen elkezdve, különben ne kezd el. :D

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4000 Dátum: 2018. December 30., 15:03:43 »
Csak a saját nevemben nyilatkozhatom. Lezárjuk a Republic sorozatot, elkezdjük a Dark Timest, ami a közvetlen folytatása. Lesz Tales of the Jedi folytatás is. Mindenkinek boldog új évet, februárban találkozunk! :)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #3999 Dátum: 2018. December 30., 14:36:34 »
Köszönöm szépen ezt a rengeteg képregényt! Örülök, hogy már kész van a Hidden Enemy. Zseniális lezárás egy rakás kiváló karakternek. A jövő évi terveitek engem is érdekelnének. Bár igazából bármit csináltok, én hálás leszek. :worship:

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3998 Dátum: 2018. December 27., 22:39:27 »
Köszi a Star Wars - Zam Wesell-t, tetszett a történet és Jango Fett szereplése még dobott is egyet rajta!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3997 Dátum: 2018. December 26., 14:36:04 »
A Star Wars Media pont hu oldalon rajongói fordításban megtalálható az itthon meg nem jelent Cobalt Sqadron kötet. Ugyanitt novellák is.

https://starwarsmedia.hu/download/

Hasonlóképp novellák a Jedi Rend pont com oldalon:

https://jedirend.com/irodalom/novellak/

Csak legyen egyszer időm ezeket is elolvasni, amikor még a könyvekkel sem tartok sehol sem.  :hzs-r2d2:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3996 Dátum: 2018. December 25., 16:32:02 »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Xeraph

  • Nagyra nőtt Hobbit
  • HálóZsák tag
  • Asterix
  • *
  • Hozzászólások: 196
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3995 Dátum: 2018. December 25., 10:30:03 »
Egy kis kedvcsináló a Zam Wesell képregényhez:

Zam Wesell, a galaxis második legjobb fejvadásza - van, aki szerint ő a legjobb - felkeresi régi riválisát, Jango Fettet, hogy egy olyan küldetésre csábítsa, amely nem jár anyagi haszonnal, viszont milliárdok élete múlhat rajta.
Ezalatt a Jedi Tanács hírét veszi, hogy egy radikális tábornok az embereivel a Coruscat elpusztításán munkálkodik, káoszba taszítván ezzel a Köztársaságot.
Vajon a Jedik képesek lesznek megakadályozni a katasztrófát, vagy a két fejvadász önzetlen segítségére lesz szükség az ügy megoldásához?
A főbb szerepekben: Zam Wesell, Jango Fett, Khorda György, Yarael Poof és egy olyan tárgy, amely apró mérete ellenére egy egész bolygó végzetét okozhatja.

Ha elkezdesz valamit, az legyen elkezdve, különben ne kezd el. :D

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3994 Dátum: 2018. December 24., 09:43:40 »
Köszi!  :)