Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 700925 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető Xeraph

  • Nagyra nőtt Hobbit
  • HálóZsák tag
  • Asterix
  • *
  • Hozzászólások: 196
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3993 Dátum: 2018. December 24., 09:05:16 »
A történethez hozzátartozik még a Republic 78 Annak volt ez a borítója.
És az eredeti TPB-nek is ez volt a borítója, ami tartalmazza a Republic 46-48 és 78 számokat.

Ha elkezdesz valamit, az legyen elkezdve, különben ne kezd el. :D

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3992 Dátum: 2018. December 23., 22:39:53 »
Elolvastam a Star Wars: Köztársaság 46-48 - Becsület és kötelesség című történetet, az eddigi részektől eltérő, visszafogottabb volt akcióban, de jó volt. A rajzok nem igazán tetszettek, de azt nagyon sajnálom, hogy a kedvenc SW sorozatom a végéhez közeledik! És amit nem értettem: miért Vader van a borítón, ő ilyenkor hol volt még?! Köszönöm ezeket a részeket és az egész éves munkát aminek köszönhetően ismét sok történettel ismertettetek meg minket ebben az univerzumban! A jövő évi tervekről már lehet valamit tudni? Új történetek, a régiek folytatása?? Hagyaték? Birodalom?   :worship:

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3991 Dátum: 2018. December 23., 11:07:35 »
Már kész a fordítás, csak ugye, sorban haladunk. A Hidden enemy nekem is kedvencem! :)
Elvileg így lesz a sorrend kb (a TPB- miatt)
48, 78, 81, 82, 83, 79, 80.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3990 Dátum: 2018. December 22., 12:55:27 »
Szívesen.
A "Hidden Enemy" a Köztársaság sorozat része, így azt biztosan Recsi fogja majd csinálni, de azt ne kérdezd, hogy mikor.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #3989 Dátum: 2018. December 21., 22:49:52 »
Köszönöm az új képregényeket! Hihetetlen, hogy mennyi minden lett lefordítva egy év alatt. Külön hálás vagyok, amiért a Star Wars meglehetősen szomorú helyzete ellenére is foglalkoztok a fénykor kiváló alkotásaival. A Hidden Enemy című történet esetleg tervben van? Gyakorlatilag azzal fejeződik be több népszerű karakter története.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3988 Dátum: 2018. December 18., 11:24:33 »
Üdv! Köszi a Kotor 43. részét RZ, HeirToGrievous, Xeraph, Recsi, Paul, Gorgonita!!! :worship:
A grafika valóban igényesebb, mint az előző részben! A történet is jónak tűnik, bár megint rabszolga-felszabadítás formájában köszön vissza, mint nem is olyan régen. Azért remélem több is lesz még a cselekményben a továbbiakban!

Szívesen.
Mivel már egyre kevésbé tudok úgy írni bármit is a történetről, hogy el ne spoilerezzek valamit, így nem is írok róla semmit. Majd meglátod. ;)
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3987 Dátum: 2018. December 18., 07:17:49 »
Üdv! Köszi a Kotor 43. részét RZ, HeirToGrievous, Xeraph, Recsi, Paul, Gorgonita!!! :worship:
A grafika valóban igényesebb, mint az előző részben! A történet is jónak tűnik, bár megint rabszolga-felszabadítás formájában köszön vissza, mint nem is olyan régen. Azért remélem több is lesz még a cselekményben a továbbiakban!

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3986 Dátum: 2018. December 04., 12:30:10 »
Üdv! Köszi a Kotor 42. részét RZ, HeirToGrievous, Xeraph, Recsi, Paul, Gorgonita!!! :worship:
Az új kötetben remek lehetőségek lesznek. Gondolok itt Revan megjelenésére! :cool: Mondjuk ami rögtön szembetűnő az eddigi Kotor történetekhez képest az a (szerintem) gyengébb gyerekes grafikai megjelenítés. Olyan, mintha minden szereplő tini lenne, így kicsit komolytalannak tűnik az egész. Sebaj a sztori majd kárpótol érte!
Várom a folytatást!!!

Szívesen.
A grafikát Ron Chan készítette, és szerencsére csak ezért az egy füzetért felelt. Bár némelyik rész kifejezetten szépre sikeredett. A kardot az ég felé emelő Revan képe például kifejezetten mutatós.
A következő 2 füzetet Bong Dazo (pl.: "A Gyűlölettől Kábultan" KOTOR 19-21) készítette, a 45. füzettől viszont (egészen az 50. füzetig) visszatér Brian Ching, aki az előző kötet, a "Versengő Ambíciók (KOTOR 39-41)" történetszál gyönyörű rajzait is készítette.
Nem akarok poént lelőni, de annyit azért elárulok, hogy (sajnos) Revan többé nem fog szerepelni. Képregényben ebben a füzetben tűnt fel utoljára.
Valamiért sosem kapott saját sorozatot.  :(

Viszont valaki más még visszatér, és neki is szegeznek majd egy (a későbbiek ismeretében) igencsak ironikus kérdést, amire még ő maga sem fog tudni válaszolni.  ;)
« Utoljára szerkesztve: 2018. December 04., 12:46:51 írta HeirToGrievous »
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3985 Dátum: 2018. December 04., 07:24:09 »
Üdv! Köszi a Kotor 42. részét RZ, HeirToGrievous, Xeraph, Recsi, Paul, Gorgonita!!! :worship:
Az új kötetben remek lehetőségek lesznek. Gondolok itt Revan megjelenésére! :cool: Mondjuk ami rögtön szembetűnő az eddigi Kotor történetekhez képest az a (szerintem) gyengébb gyerekes grafikai megjelenítés. Olyan, mintha minden szereplő tini lenne, így kicsit komolytalannak tűnik az egész. Sebaj a sztori majd kárpótol érte!
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3984 Dátum: 2018. December 01., 20:24:11 »
Nekem egyszer sem. :(

Küldtem privát üzenetet, megkaptad?
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3983 Dátum: 2018. December 01., 14:56:49 »
Igen :) Emlékszem, amikor megláttam az újságosnál, nem hittem a szememnek (bár akkor a Birodalmo már megjelent) utána minden nap bementem megkérdezni, megjött-e már a 2. rész.
A haverokkal színeztük, meg próbátunk dolgokat rajzolni belőle... Számomra alapmű, meg is van hárromszor (eredet, Botond, HC)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3982 Dátum: 2018. December 01., 11:00:40 »
És én hülye nem vettem blőle többet 7000-ért...
https://www.vatera.hu/fazekas-attila-csillagok-haboruja-star-wars-2702935025.html?fbclid=IwAR3iCIMTdlaA8LeeEHZuX9jTBz5vF3XclaaSQGQ4gug-OxYr27WQmBX9zpk

Hát igen.
Ennél a fajta képregénynél mindegy mennyibe kerül, minden alkalommal elkel.
Talán még a régi trafikos, magyar hamisítvány SW figurákkal hasonló a helyzet.
De ez a most kiadott színes+ff verzió, Csilagok/Birodalom/Jedi egyben, nem a régi Füles méretű, hanem A4-es, HC.
Pedig Michoval még beszéltük is sorbanállás közben, hogy többet kellene venni, aztán még börze közben hallottuk, hogy elfogyott mind...

Igen, de ez Fazekas Attila képregénye, ami elég nagy kult státuszt vívott ki magának már az eredeti megjelenéskor is, és az évek múlásával egyre magasabb kult státuszba került.
Így dedikált-e vagy sem, régi vagy új kiadás az is teljesen mindegy, mindig vinni fogják, mint a cukrot.
Ráadásul, ha jól tudom, nem túl sokat nyomtak belőle.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3981 Dátum: 2018. November 30., 22:45:01 »
És én hülye nem vettem blőle többet 7000-ért...
https://www.vatera.hu/fazekas-attila-csillagok-haboruja-star-wars-2702935025.html?fbclid=IwAR3iCIMTdlaA8LeeEHZuX9jTBz5vF3XclaaSQGQ4gug-OxYr27WQmBX9zpk

Hát igen.
Ennél a fajta képregénynél mindegy mennyibe kerül, minden alkalommal elkel.
Talán még a régi trafikos, magyar hamisítvány SW figurákkal hasonló a helyzet.
De ez a most kiadott színes+ff verzió, Csilagok/Birodalom/Jedi egyben, nem a régi Füles méretű, hanem A4-es, HC.
Pedig Michoval még beszéltük is sorbanállás közben, hogy többet kellene venni, aztán még börze közben hallottuk, hogy elfogyott mind...
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars / Jedi Históriák
« Válasz #3980 Dátum: 2018. November 30., 12:41:16 »
Sziasztok!

Nem régibben felfedeztem ezt az oldalt és nagyon örülök a sok Star Wars képregénynek és köszönöm a munkátokat! Egyúttal azt szeretném megkérdezni, hogy a Jedi Históriák fog e folytatódni?

Szívesen. Recsi egyszer ezt mondta rá:
"
Persze, tervben van, de egyelőre a republicot fordítom, utána talán.
"

De hogy mikor lesz belőle valami, és tényleg ő fogja-e csinálni, azt már nem tudom.  :nemtudom:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Ragnoska

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Re:Star Wars / Jedi Históriák
« Válasz #3979 Dátum: 2018. November 29., 23:59:15 »
Sziasztok!

Nem régibben felfedeztem ezt az oldalt és nagyon örülök a sok Star Wars képregénynek és köszönöm a munkátokat! Egyúttal azt szeretném megkérdezni, hogy a Jedi Históriák fog e folytatódni?

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3978 Dátum: 2018. November 29., 19:30:21 »
És én hülye nem vettem blőle többet 7000-ért...
https://www.vatera.hu/fazekas-attila-csillagok-haboruja-star-wars-2702935025.html?fbclid=IwAR3iCIMTdlaA8LeeEHZuX9jTBz5vF3XclaaSQGQ4gug-OxYr27WQmBX9zpk

Hát igen.
Ennél a fajta képregénynél mindegy mennyibe kerül, minden alkalommal elkel.
Talán még a régi trafikos, magyar hamisítvány SW figurákkal hasonló a helyzet.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3977 Dátum: 2018. November 29., 17:19:28 »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3976 Dátum: 2018. November 20., 19:54:33 »
Szívesen.
A következő kötetben több fontos és meglepő dolog is kiderül Jaraellel, a Tűzpróbával és Chantique-kal kapcsolatban, de persze nem minden, a 9. Kötetre is maradt egy-két rendkívüli fordulat.  ;)
A 45. és 46. füzetben pedig lesz egy elem, amit a KOTOR sorozat talán legszomorúbb részének neveznék.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3975 Dátum: 2018. November 20., 06:44:49 »
Üdv! Köszi a Kotor 41.részét GZ, HeirToGrievous, Rincewind, Xeraph & Recsi!!! :worship:
Pontosan ilyen igazságszolgáltatást képzeltem el a végére. Viszont most, hogy Jarael rejtett titkára fény derült  így kíváncsian várom a folytatást!!! :cool:

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3974 Dátum: 2018. November 13., 12:01:40 »
Folytatjuk nemsokára, de lehet, hogy már csak az adventi kalendáriumba jut be :)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3973 Dátum: 2018. November 13., 06:46:27 »
Üdv! Köszi a Köztársaság 45. részét Xeraph, Recsi & Galen!!! :worship: :worship: :worship:
Jó volt, tetszett! Közben megcsodálhattuk Quinlan és Aayla szintlépését is! :cool:

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #3972 Dátum: 2018. November 10., 15:12:15 »
Köszi az újabb képregényeket! :) Aayla Secura megunhatatlan. Várom a folytatást.  :worship: :worship:

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3971 Dátum: 2018. Október 23., 10:59:46 »
Mostantól lehet kapni Star Wars szagokat.
https://geektyrant.com/news/you-can-now-know-what-the-inside-of-a-tauntaun-smells-like-with-official-star-wars-candles

A "Jabba's Palace"-osnak minimum ópium illatot kell árasztania, vagy egy nagyon minimális marihuanát.

Ezek az illatok meg melyik elmeháborodottnak jutottak eszébe?:
"Trash Compactor", "Inside of a Tauntaun", "Rancor", "Sarlacc Pit".
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3970 Dátum: 2018. Október 23., 10:56:02 »
Üdv! Köszi a Kotor 40. részét GZ, HeirToGrievous, Rincewind, Xeraph, Recsi!!! :worship:
Jó volt ez a rész is. Kíváncsian várom, hogy Gryph és Zayne miként fogja felszabadítani az egész Franchise-ot!!!

Szívesen.
Poént nem akarok lelőni, de elég meglepő dolog fog történni a következő részben, és egy olyan új szereplő is színre fog lépni, akire eddig csak utalgattak a készítők a mostani és 11. számban.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3969 Dátum: 2018. Október 23., 07:52:04 »
Üdv! Köszi a Kotor 40. részét GZ, HeirToGrievous, Rincewind, Xeraph, Recsi!!! :worship:
Jó volt ez a rész is. Kíváncsian várom, hogy Gryph és Zayne miként fogja felszabadítani az egész Franchise-ot!!!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3968 Dátum: 2018. Október 23., 01:13:57 »

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3967 Dátum: 2018. Október 16., 20:00:47 »
Aki szereti a MOTO GP-t, pénteken nézzen be 10 után. :)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3966 Dátum: 2018. Október 15., 10:28:09 »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3965 Dátum: 2018. Október 15., 07:29:34 »
Üdv! Köszi a Köztársaság 44. részét Xeraph, Recsi & Galen!!! :worship: :worship: :worship:
Nem volt kérdéses, hogy a jedik túlélik. ;D Viszont a morgukai apuka nagyon kemény volt..csak lestem, mint a moziban! :rolleyes:
A történet és a grafika továbbra is gyönyörű! Várom a folytatást!!!

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3964 Dátum: 2018. Október 14., 10:54:42 »
Sajna nincs, azok papíron vannak meg.
Esetleg itt: http://xn--olvassknyvet-bjb.hu/starwars.html

Köszi!  :)
Egyből le is szedtem a sorozat maradék 8 kötetét, meg a 2 Boba Fett kisregényt.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."