Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 701414 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3963 Dátum: 2018. Október 12., 22:51:14 »
Sajna nincs, azok papíron vannak meg.
Esetleg itt: http://xn--olvassknyvet-bjb.hu/starwars.html
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3962 Dátum: 2018. Október 12., 12:29:29 »
Ha valakit érdekel a kérdéses regény:
Az "eredeti" pdf-et átszerkesztettem, így tán olvashatóbb

Fú, köszi!  :worship:
A többi nincs meg esetleg ilyen formátumban?
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3961 Dátum: 2018. Október 11., 21:33:46 »
Ha valakit érdekel a kérdéses regény:
Az "eredeti" pdf-et átszerkesztettem, így tán olvashatóbb

Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3960 Dátum: 2018. Október 11., 21:01:36 »
Az 5. részből nagyon keveset nyomtak anno. A többi pár ezresért beszerezhető, úgyhogy a 99 ezer lehet reális is, ha elfogadjuk, hogy az 5.rész 50000.
Én spec kinyomtattam magamnak és beköttettem, úgy olcsóbb volt :)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3959 Dátum: 2018. Október 11., 12:31:45 »
https://www.vatera.hu/dave-wolverton-jude-watson-jedi-novendek-1-9-a-holtak-vedelmezoi-is-star-wars-2685811862.html

Darabszámra így már csak 11E-re jön ki, ami már valamivel reálisabb ár érte.  ;)
Csak kérdés, hogy ki adna annyit a teljes sorozatért?

Ha már drága könyvekről van szó.
Vagy másfél éve sikerült beszereznem a hiányzó SW II. és III. Képes Enciklopédia és SW III. Fantasztikus Gépezetek sorozatok hiányzó köteteit ("A Klónok Támadása F.G." még mindig hiányzik, mert időközben kiderült, hogy azt nálunk nem is adták ki.   :( ), s mint kiderült éppen időben.

Annak idején kb. 13E-re jött ki a hiányzó 3 kötet, most ennyiért tudnám ezeket a "legolcsóbban" beszerezni:
- SW II. K.E.: 10000
- SW III. K.E.: jelenleg nem kapható, utolsó ára a bookline-on, ha jól emlékszem 13000 volt
- SW III. F.G.: 4999 (jelenlegi licit ár)
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3958 Dátum: 2018. Október 11., 08:56:39 »
Srácok, ez komoly? 50 ezer a régi Jedi Növendék sorozat egy része? Ami kis túlzással egy Csengetett M'lord? alatt elolvasható? Anno szerencsi vasútállomáson olvasgattam hazafelé, sztem miskolci aluljáróban vehettem ezeket, valahol a gimis fizikakönyvekkel van benyomva papundeklidobozokba a pincében... 😊 Vicc azért, komolytalan ár.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3957 Dátum: 2018. Október 10., 20:59:18 »
Én is gondoltam, veszek belőle ötöt, biztos, ami biztos...
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3956 Dátum: 2018. Október 10., 19:16:51 »
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3954 Dátum: 2018. Október 05., 13:51:23 »
Az időgép megy szeméttel,Marty rá is kérdez a 2. részben, mire mondja a Doki, hogy a motor mindig benzinnel ment. Értem az idővonalas problémát, de ha leszìvják a benzint a Dokiéból, azzal sztem nem okoznak bajt. Inkább az lehet szerintem, hogy a Dokiéból simán kifogyott...
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3953 Dátum: 2018. Október 03., 19:20:21 »
Emlékezetem szerint a szemét nem az autó üzemanyagát helyettesítette, hanem az időáramkörét. Az első részben mondta a Doki, hogy annak kell a plutónium, és azt váltotta le a jövőben egy új rendszerre.

Lehet, hogy igazad van.
Kicsit régen láttam már, hétvégén szerintem meg is nézem.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3952 Dátum: 2018. Október 03., 13:09:23 »
Hmmm,pedig azt hinné az ember, hogy a forgatókönyveket olyan rajongók írják, akik próbálnak nem csak kreatívak, de rettentő következetesek lenni. Mert ezeket a dolgokat nehezen veszem be, annyira ormótlan hibák! Mondjuk lehet, hogy a hihetetlen kreativitás (pl. Lucas) nem mindig jár együtt a tökéletességre törekvéssel. Pl mikor Marty visszautazik a vadnyugatra, azonos időben 2 időgép van, ők meg a benzinen rinyálnak, ahelyett, hogy leszìvnák a Dokiéból. Az első gépet meg sem említik, sztem elfelejtették az írók. Ez is évek óta bosszant.  :)
Azt szerintem azért nem basztatták, mert annak úgy és ott kellett lennie ahol és ahogy, ha Marty vissza akar menni a Dokiért, ha szétszedik azzal nem oldják meg a dolgot - az első részben is az volt a gond, hogy sok alkatrész még nem volt beszerezhető az 50-es években - csak egy újabb idővonalat hoztak volna létre azzal, hogy lehetetlenné teszik Marty visszatérését. Egy hasonló lépés térítette el az idővonalat a 2. részben. A benzin kérdésre meg lehet annyi a válasz, hogy kifogyott...

Akarsz egy még nagyobb logikai bakit?
A 2. rész óta, köszönhetően a Doki jövőbe tett utazásának, a Delorian szeméttel is elment, így bármit használhattak volna üzemanyagnak.
Emlékezetem szerint a szemét nem az autó üzemanyagát helyettesítette, hanem az időáramkörét. Az első részben mondta a Doki, hogy annak kell a plutónium, és azt váltotta le a jövőben egy új rendszerre.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3951 Dátum: 2018. Október 03., 11:44:30 »
Hmmm,pedig azt hinné az ember, hogy a forgatókönyveket olyan rajongók írják, akik próbálnak nem csak kreatívak, de rettentő következetesek lenni. Mert ezeket a dolgokat nehezen veszem be, annyira ormótlan hibák! Mondjuk lehet, hogy a hihetetlen kreativitás (pl. Lucas) nem mindig jár együtt a tökéletességre törekvéssel. Pl mikor Marty visszautazik a vadnyugatra, azonos időben 2 időgép van, ők meg a benzinen rinyálnak, ahelyett, hogy leszìvnák a Dokiéból. Az első gépet meg sem említik, sztem elfelejtették az írók. Ez is évek óta bosszant.  :)

Akarsz egy még nagyobb logikai bakit?
A 2. rész óta, köszönhetően a Doki jövőbe tett utazásának, a Delorian szeméttel is elment, így bármit használhattak volna üzemanyagnak.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3950 Dátum: 2018. Október 01., 00:31:28 »
Hmmm,pedig azt hinné az ember, hogy a forgatókönyveket olyan rajongók írják, akik próbálnak nem csak kreatívak, de rettentő következetesek lenni. Mert ezeket a dolgokat nehezen veszem be, annyira ormótlan hibák! Mondjuk lehet, hogy a hihetetlen kreativitás (pl. Lucas) nem mindig jár együtt a tökéletességre törekvéssel. Pl mikor Marty visszautazik a vadnyugatra, azonos időben 2 időgép van, ők meg a benzinen rinyálnak, ahelyett, hogy leszìvnák a Dokiéból. Az első gépet meg sem említik, sztem elfelejtették az írók. Ez is évek óta bosszant.  :)
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3949 Dátum: 2018. Szeptember 28., 16:25:19 »
Esetleg alapkeraktereknél a rajongóknak kedvezve (?) tudatosan nem foglal egyértelmű állást? Anakin erősebb,mint Dooku, de Obi karcolás nélkül tönkreveri Anakint,pedig O kb másfél perc után ájultan esik össze Dooku csapásától...  :headscratch:

Turkia: Ezeket én inkább a forgatókönyv hibáinak tudom be. Mint az Infinity Warban, amikor a film elején Thanos simán lezúzza Hulkot, a film végén meg jóval gyengébb ellenfeleket (PL Cap) ütlegel, és azok meg sem sérülnek. Persze ha nagyon akarjuk védhetjük azzal ezeket a jeleneteket, hogy egyetlen összecsapás sem olyan mint a másik, és minden haditerv csak a csata kezdetéig tart ki, de rendszert keresni bennük -szvsz - felesleges. Azaz a Marvel univerzumban mindenki le tud győzni mindenkit. :)
« Utoljára szerkesztve: 2018. Szeptember 28., 16:36:56 írta Gorgonita »

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3948 Dátum: 2018. Szeptember 25., 20:34:19 »
Vmi angol nyelvű fórumon olvadtam,hogy Lucas azt nyilatkozta 2005 után,hogy  a Windu párbajban Palpi nem volt legyőzve. Egyszer meg mintha ennek az ellenkezőjét olvastam volna Lucastól. Egyéni karakterpreferenciákat mellőzve mit gondoltok erről?   Mondjuk ha simán kettéhasítja Windut Annie szeme láttára, Anakin tuti nem áll át,hanem elsétál "még jobban átgondolni" . Pl én így akartam volna időt nyerni... Meg mikor Anakin az utolsó pillanatban felfogja Windu csapását, az nekem olyan, mintha Lucas direkt keretbe foglalná a történéseket, ugyanis Luke kardjától szintén Vader menti meg az utolsó centimétereken. Vagy túltápoltnak ítélte Lucas Palpit a Yoda elleni győzelem kapcsán (könyvben még egyértelműbb a győzelme) és direkt maszatolgat hol erre, hol arra? Mert a könyvben asszem Windut emlìtik nyertesként, utána meg visszakozik... Esetleg alapkeraktereknél a rajongóknak kedvezve (?) tudatosan nem foglal egyértelmű állást? Anakin erősebb,mint Dooku, de Obi karcolás nélkül tönkreveri Anakint,pedig O kb másfél perc után ájultan esik össze Dooku csapásától...  :headscratch:
« Utoljára szerkesztve: 2018. Szeptember 25., 21:40:00 írta turkia »
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3947 Dátum: 2018. Szeptember 22., 22:24:45 »
Azonosulok a szereppel :)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3946 Dátum: 2018. Szeptember 21., 19:16:47 »
Én nem lenni biztos benne, hogy jedik túlélni! :)
Villie

XD
Jól tolod a Villie figurát.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3945 Dátum: 2018. Szeptember 19., 14:24:22 »
Én nem lenni biztos benne, hogy jedik túlélni! :)
Villie
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3944 Dátum: 2018. Szeptember 18., 06:58:52 »
Üdv! Köszi a Köztársaság 43. részét Xeraph, Recsi & Galen!!! :worship: :worship: :worship:
A történet továbbra is nagyon jó! A Jedik meg úgyis túlélik... :hehe:
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3943 Dátum: 2018. Szeptember 11., 12:27:09 »
A fordító megjegyzése:
TANDEM OPEN = mivel a US Open teniszbajnokságnak nem találtam magyar megfelelőjét, mindenhol ugyanúgy US Openként hivatkoznak rá, így a "Tandem Open"t az eredeti formában hagytam, talán a "Nyílt Tandem Bajnokság" lenne a legmegfelelőbb kifejezés... talán. Nem értek hozzá. :/
US Open az Amerikai nyílt teniszbajnokság. De a hossz miatt is inkább US Openként hivatkoznak rá itthon is.

Köszi! Akkor csak jó felé tapogatóztam. :)
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Star Wars
« Válasz #3942 Dátum: 2018. Szeptember 11., 12:24:18 »
A fordító megjegyzése:
TANDEM OPEN = mivel a US Open teniszbajnokságnak nem találtam magyar megfelelőjét, mindenhol ugyanúgy US Openként hivatkoznak rá, így a "Tandem Open"t az eredeti formában hagytam, talán a "Nyílt Tandem Bajnokság" lenne a legmegfelelőbb kifejezés... talán. Nem értek hozzá. :/
US Open az Amerikai nyílt teniszbajnokság. De a hossz miatt is inkább US Openként hivatkoznak rá itthon is.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3941 Dátum: 2018. Szeptember 11., 11:55:33 »
Üdv! Köszi a régi köztársaság lovagjai 40. részét GZ, Rincewind, Xeraph, Recsi!!! :worship: :worship: :worship:
Tetszett az új történet felvezetése! Kíváncsian várom a folytatást!!!

Ez a 39. része volt. :)
Júliusban említettem, hogy besegítek egy sorozatba, most már elárulhatom, hogy a KOTOR volt az, melyet a 39. résztől kezdve már én fordítottam.
A 8. Kötet fordítását múlt vasárnap küldtem el Xeraphnak, így 46. füzetig már elkészültem a fordítással, a 9. Kötetet pedig már elkezdtem.

Ez a történetszál a 41. résszel véget ér. A 42. rész még egy kisebb mellékszál lesz, a 43. számtól kezdve viszont kizárólag a 39-42. részekben felvezetett fő történetszálra fog koncentrálni a történet.
Majd meglátjátok.  ;)

A fordító megjegyzése:
TANDEM OPEN = mivel a US Open teniszbajnokságnak nem találtam magyar megfelelőjét, mindenhol ugyanúgy US Openként hivatkoznak rá, így a "Tandem Open"t az eredeti formában hagytam, talán a "Nyílt Tandem Bajnokság" lenne a legmegfelelőbb kifejezés... talán. Nem értek hozzá. :/
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3940 Dátum: 2018. Szeptember 11., 08:42:31 »
Már most mennek a találgatások a 9. részhez.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3939 Dátum: 2018. Szeptember 11., 07:30:22 »
Üdv! Köszi a régi köztársaság lovagjai 40. részét GZ, Rincewind, Xeraph, Recsi!!! :worship: :worship: :worship:
Tetszett az új történet felvezetése! Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3938 Dátum: 2018. Szeptember 06., 08:45:27 »
A női wc-n a 2015-ös sw battlefront leia modelje van/volt. Hát akkor sokáig nem üzemeltek.
Folyamatosan szépítgették, bár tényleg nem egy 50 éves kocsma volt. Az R2 kuka odabasz :)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3937 Dátum: 2018. Szeptember 05., 14:55:40 »
Ja az Uralkodó egy olyan kiélezett elme, hogy nem látja, ami az orra előtt van  :nezze: Látványos eredménye van az ostobaságának:
Látta ő azt, csak 19-re húzott lapot és nem jött be neki.

Azt már YE 19-ben elkezdte (19 XD)... Vader tiszta paranoiás lett a végére...

Nekem ezzel sohasem volt bajom. Gondolj bele, 20 évig uralkodott,előtte megint vagy 20 évig tervezhette, hogy mit fog csinálni a hatalom megszerzése érdekében.Gyakorlatilag mindenki csak sodródott a farvizein. 40 év alatt egyetlen hibája volt, hogy nem hitte,hogy Vader kitörhet a báb szerepéből (még szó szerint P háta mögött se 😊 ). Hannibál hadvezér értékéből sem von le semmit Numidia. ☺ Ez a 19-re laphúzás nem rossz,mert P valóban mondja Vadernek hogy nem tudja,mennyire megbízhatóak az érzései a fiával kapcsolatban. Ez róható fel neki, hogy az intő jelek ellenére óriásit hibázott a végére. De már 85 körül volt, az ég szerelmére! 😁 Hú, gimiben, meg egyetemen ezekről mennyit beszéltünk! 😊

Ja, de az is elárul valamit, hogy Palpatine ennyit érzékelt az egészből, mikor Vader addigra már négy éve aktívan dolgozott azon, hogy Luke-t átállítsa és együtt átvegyék a Birodalom irányítását :D Ráadásul mindezt meglehetősen feltűnően tette... csak Vaderről van szó így mindenkit levágott, aki túlságosan érdeklődött :D

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3936 Dátum: 2018. Szeptember 05., 11:06:10 »
A női wc-n a 2015-ös sw battlefront leia modelje van/volt. Hát akkor sokáig nem üzemeltek.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3935 Dátum: 2018. Szeptember 05., 10:08:52 »
Kár, hogy bezárt...
http://kocsmaturista.hu/2018/09/04/egy-messzi-messzi-kocsma-emlekere-tatooine-gyor/

Mondjuk droidokat nem szolgáltak ki :)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3934 Dátum: 2018. Szeptember 05., 08:48:47 »
Nekem ezzel sohasem volt bajom. Gondolj bele, 20 évig uralkodott,előtte megint vagy 20 évig tervezhette, hogy mit fog csinálni a hatalom megszerzése érdekében.Gyakorlatilag mindenki csak sodródott a farvizein. 40 év alatt egyetlen hibája volt, hogy nem hitte,hogy Vader kitörhet a báb szerepéből (még szó szerint P háta mögött se 😊 ). Hannibál hadvezér értékéből sem von le semmit Numidia. ☺ Ez a 19-re laphúzás nem rossz,mert P valóban mondja Vadernek hogy nem tudja,mennyire megbízhatóak az érzései a fiával kapcsolatban. Ez róható fel neki, hogy az intő jelek ellenére óriásit hibázott a végére. De már 85 körül volt, az ég szerelmére! 😁 Hú, gimiben, meg egyetemen ezekről mennyit beszéltünk! 😊
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség