Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 700080 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3933 Dátum: 2018. Szeptember 05., 08:10:11 »
Ja az Uralkodó egy olyan kiélezett elme, hogy nem látja, ami az orra előtt van  :nezze: Látványos eredménye van az ostobaságának:
Látta ő azt, csak 19-re húzott lapot és nem jött be neki.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3932 Dátum: 2018. Szeptember 04., 23:14:28 »
Igazából én gyerekkoromban voltam Vader rajongója, felnőtt fejjel már Palpi a nagy favorit. Vader nekem már lassú és esetlen (ez nyilván sajna a '70-es évek technikai megoldásai miatt alakult így), meg szomorú,hogy vszínűleg a legerősebb lehetett volna,de lényegében egy emberi roncs lett,akit Luke kb másfél év kiképzés után legyőz. Jó, ez mondjuk felfogható egy drámai élként is. (Mármint a roncs,érzelmi csőd beállítás) Számomra Palpi az igazi sith. Neki lényegében Palpi az álcája és Sidious a valódi arca,míg Vadernél ugye ez fordított. Meg Dooku esetében is a sith a felvett identitás. Nekem P akkor a csúcs,mikor hülyét csinál a Jedik Tanácsából és ilyen rizsákat nyom le pl a 2. részben, hogy "A gondolat, hogy elveszíthetjük Amidala szenátor...elviselhetetlen. " Zseniálisan szervilis és politikailag kamu. Igazi sith, rejtőzködik, hízeleg, arcot mutat.  Nem vagyok EU-hívő, de egyszer a kezembe akadt egy képregény és abban Palpi éppen oltja Vadert vmi ilyennel: "Bebizonyosodott Vader, hogy csupán egy otromba fegyver vagy,amit nekem kell használnom." Marha jól megragadja a lényeget, mert Vader ugye csillogó nagydarab ékszerdoboz, akinek azért nem az intelligencia a fegyvere. Palpi meg egy sötétben lappangó árnyék, egy igazi intrika, aki a karaktergárda felett áll agyban és szinte teljesen erőben is.

Ja az Uralkodó egy olyan kiélezett elme, hogy nem látja, ami az orra előtt van  :nezze: Látványos eredménye van az ostobaságának:


Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3931 Dátum: 2018. Szeptember 04., 22:29:24 »
Igazából én gyerekkoromban voltam Vader rajongója, felnőtt fejjel már Palpi a nagy favorit. Vader nekem már lassú és esetlen (ez nyilván sajna a '70-es évek technikai megoldásai miatt alakult így), meg szomorú,hogy vszínűleg a legerősebb lehetett volna,de lényegében egy emberi roncs lett,akit Luke kb másfél év kiképzés után legyőz. Jó, ez mondjuk felfogható egy drámai élként is. (Mármint a roncs,érzelmi csőd beállítás) Számomra Palpi az igazi sith. Neki lényegében Palpi az álcája és Sidious a valódi arca,míg Vadernél ugye ez fordított. Meg Dooku esetében is a sith a felvett identitás. Nekem P akkor a csúcs,mikor hülyét csinál a Jedik Tanácsából és ilyen rizsákat nyom le pl a 2. részben, hogy "A gondolat, hogy elveszíthetjük Amidala szenátor...elviselhetetlen. " Zseniálisan szervilis és politikailag kamu. Igazi sith, rejtőzködik, hízeleg, arcot mutat.  Nem vagyok EU-hívő, de egyszer a kezembe akadt egy képregény és abban Palpi éppen oltja Vadert vmi ilyennel: "Bebizonyosodott Vader, hogy csupán egy otromba fegyver vagy,amit nekem kell használnom." Marha jól megragadja a lényeget, mert Vader ugye csillogó nagydarab ékszerdoboz, akinek azért nem az intelligencia a fegyvere. Palpi meg egy sötétben lappangó árnyék, egy igazi intrika, aki a karaktergárda felett áll agyban és szinte teljesen erőben is.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Star Wars
« Válasz #3930 Dátum: 2018. Szeptember 04., 09:55:47 »
Basszus, ez nagyon durván nagy!!!  :worship: ;D :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3929 Dátum: 2018. Szeptember 04., 09:05:11 »
 :lol: Jabba Vuitton.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3928 Dátum: 2018. Szeptember 04., 08:59:57 »
Hozzátok elém Solo-t.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3927 Dátum: 2018. Szeptember 03., 11:50:14 »
Igen hát az amerikai besorolási prioritásokat nem kommentálnám. Fiam kérdezgeti néha, hogy jó-e Vader. És hát azt mondom, hogy marhára nem jó. Persze az ártatlan gyermekek lemészárlása részt még nem ecseteltem neki.

Pedig nem vészes, ha nem akarod a PG-13-at megfeleltetni egy az egyben a 12-es karikával elvégre úgy a PG teteje és a PG-13 alja nálunk a 12-es karika, a PG-13-as teteje nálunk már 18-as a maradék meg általában 16-os... meg ez a rendszer inkább a szülőkre bízza a döntést, hogy mit engednek meg a gyereküknek, csak ott húznak határt, ahol már a szülő részéről felelőtlenség lenne vakon elengednie az adott kornál fiatalabb gyerekét a filmre...

Nem egészen értem, hogy Lucas mit akart a prequels-el... mármint nyilván Anakin bukását akarta elmesélni, de nekem konkrétan az az érzésem, hogy az EP III felénél kapcsolt, hogy a bukás részhez még hozzá sem szagolt... a The Clone Wars és a most futó Darth Vader: Dark Lord of the Sith rengeteg lyukat befoltoznak, de 13 évvel a prequels után még mindig a kármentés megy az elég meredek... ráadásnak míg a TCW fogyasztható fiatalok számára és nagyjából elérhető - de még mindig nem annyira, mint egy film - addig mondjuk az új Darth Vader széria bármennyire is hiánypótló Vader karakterének kibontásában, nagyon kis réteghez ér el és gyerek kezébe nem adnám...

Ráadásnak ez zavarosabb, minta sima Vader-rajongás, pedig már az is nyomokban klinikai eset :D
Arról Lucas anno itt beszélt: https://www.facebook.com/starwarsmythbusters/posts/254699985173197/

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3926 Dátum: 2018. Szeptember 03., 11:21:33 »
Igen hát az amerikai besorolási prioritásokat nem kommentálnám. Fiam kérdezgeti néha, hogy jó-e Vader. És hát azt mondom, hogy marhára nem jó. Persze az ártatlan gyermekek lemészárlása részt még nem ecseteltem neki.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3925 Dátum: 2018. Szeptember 03., 11:04:35 »
A valódi Vader. Nem a PG-13-asított vagy PG-6 vagy franc tudja milyen korhatárbesorolású már:


Hát igen egy fanart, amin úgy fest, mint Donald Kacsa teljesen kifejezi Vadert :D

És igen a valódi Vader most azonnal legyen újra PG, kinek kell ez a fullkomoly véresebb PG-13-as Vader!? Fúj le vele :D

(Igen az első 5 SW film, PG besorolást kapott, a maradék 5 pedig PG-13-at, ami az a kategória, amibe embernek mondott ember belezése - ergo a """szuper-véres""" fanartod még mindig PG-13-as - és explicit szexjelenetek nem férnek bele egyedül...)

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3924 Dátum: 2018. Szeptember 03., 08:00:15 »
A valódi Vader. Nem a PG-13-asított vagy PG-6 vagy franc tudja milyen korhatárbesorolású már:

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3923 Dátum: 2018. Szeptember 02., 22:12:31 »
Persze, folytatjuk azt is, egyelőre Republic, aztán, ha végeztem a fordítással, akár az is jöhet.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető KuKetto

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3922 Dátum: 2018. Szeptember 02., 12:18:57 »
Hali! Gyors keresztkérdés, nem tudom fel lett-e már téve (illetve lett-e megválaszolva). Várható a Star Wars: Birodalom című képregény befejezése? Mármint jelenleg még sajnos hiányos.

Előre is köszi a választ és a sok-sok munkát a fordításokkal!

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3921 Dátum: 2018. Szeptember 01., 21:08:48 »
Egy haverommal összeállítottuk a saját SW listánkat, érdekelne, hogy másoknak ez hogy alakul. Az enyém: 1. Birodalom ( birodalmi zenék, Vader nagyon jó és hatásos, sok csillagromboló)  2. Sithek (Palpi lejátszik mindenkit a színpadról, a kör bezárul- hangulat) 3. Baljós (egyik legjobb rész, Tatuin, Naboo, fiatal Palpi óriási, egyedi hangulat) 4. Jedi ( Jabba, Palpi) 5. Új remény 6. Klónok 7. Zsivány (a végén jó Vader akciója)   Ennyi. Mivel hardcore rajongó vagyok, a "folytatásokról" nem tudok nyilatkozni, a Solo-t meg még nem láttam.  Nálatok ez hogy áll?

Nem állítottam fel listát, mert úgy döntöttem, hogy mindegyik tetszik. Mind a maga saját tőrténete, cselekménye, zenéje, látványa, karakterei ... stb miatt  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul: Az erő legyen veletek!

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3920 Dátum: 2018. Szeptember 01., 20:39:24 »
Akkor kapcsolj Film+-ra most!! Találtam számodra valamit. 😀 Klónok megy. 😊 Nekünk feleségemmel az esküvőnk végén ebből szólt egy betétdal.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3919 Dátum: 2018. Szeptember 01., 17:07:39 »
Egy haverommal összeállítottuk a saját SW listánkat, érdekelne, hogy másoknak ez hogy alakul. Az enyém: 1. Birodalom ( birodalmi zenék, Vader nagyon jó és hatásos, sok csillagromboló)  2. Sithek (Palpi lejátszik mindenkit a színpadról, a kör bezárul- hangulat) 3. Baljós (egyik legjobb rész, Tatuin, Naboo, fiatal Palpi óriási, egyedi hangulat) 4. Jedi ( Jabba, Palpi) 5. Új remény 6. Klónok 7. Zsivány (a végén jó Vader akciója)   Ennyi. Mivel hardcore rajongó vagyok, a "folytatásokról" nem tudok nyilatkozni, a Solo-t meg még nem láttam.  Nálatok ez hogy áll?

VIII - VII - IV - V - VI - RO - Solo és ennyi az "Ewok-filmeket" nem számolom :D

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3918 Dátum: 2018. Szeptember 01., 10:13:41 »
Egy haverommal összeállítottuk a saját SW listánkat, érdekelne, hogy másoknak ez hogy alakul. Az enyém: 1. Birodalom ( birodalmi zenék, Vader nagyon jó és hatásos, sok csillagromboló)  2. Sithek (Palpi lejátszik mindenkit a színpadról, a kör bezárul- hangulat) 3. Baljós (egyik legjobb rész, Tatuin, Naboo, fiatal Palpi óriási, egyedi hangulat) 4. Jedi ( Jabba, Palpi) 5. Új remény 6. Klónok 7. Zsivány (a végén jó Vader akciója)   Ennyi. Mivel hardcore rajongó vagyok, a "folytatásokról" nem tudok nyilatkozni, a Solo-t meg még nem láttam.  Nálatok ez hogy áll?   
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3917 Dátum: 2018. Augusztus 29., 06:46:55 »
Üdv! Köszi a Köztársaság 42. részét Xeraph, Recsi & Galen, Paul, Gorgonita!!! :worship:
Dookuvla mindig ott van a háttérben... :hehe:
Jól indul a történet. A grafika pazar. Jöhet a folytatás!!!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3916 Dátum: 2018. Augusztus 28., 14:15:24 »
Most Dookuvla
Te ezen az elíráson még most is röhögök. Azt olvastam hogy Dookulva. hát lehet nagyobb szemüveg kell már nekem ebből a hibából Dookulva.  :badteeth:

update: és nézd a Dooku miatt nem lett OFF a hozzászólás.  :badteeth: :badteeth:

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3915 Dátum: 2018. Augusztus 27., 20:48:24 »
Most Dookuvla kapcsolatban masra nem emlekszem, mint a koztarsasg es  jedi sorozat. De itt egy lista, miben tunt fel:

Darth Plagueis
Millennium Falcon (Mentioned only)
Jedi—The Dark Side 1 (Mentioned only)
Qui-Gon and Obi-Wan: The Aurorient Express 1 (Indirect mention only)
Episode I Adventures 1: Search for the Lost Jedi (Indirect mention only)
Maul: Lockdown (Mentioned only)
Jango Fett: Open Seasons
Star Wars: Battlefront
Star Wars: Bounty Hunter
Star Wars 42: Rite of Passage, Part 1
Star Wars 43: Rite of Passage, Part 2
Star Wars 45: Rite of Passage, Part 4
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3914 Dátum: 2018. Augusztus 26., 22:31:06 »
Köszi a Köztársaság 42-t, Quinlan Vos és Aayla Secura a két kedven Jedim és Villie-t is kedvelem, néha elég Jar-Jar-os :)! Jól indul a sztori nagyon várom a folytatást, sajnálom, hogy a Köztársaságból nem sok van vissza már! Dooku ezelőtt szerepelt már valamikor az idővonalban, vagy ez az első feltűnése?? Valahogy nem emlékszem! Köszi a képregényt!

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3913 Dátum: 2018. Augusztus 25., 10:21:41 »
A Kotor rajzstílusa még változni fog :)
A Repulblic-kal együtt nemsokráa folytatódik!
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3912 Dátum: 2018. Augusztus 24., 21:48:41 »
Köszönet a Star Wars: Köztársaság 42-45 - Avatási rítus-ér  :hzs-r2d2:

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #3911 Dátum: 2018. Augusztus 22., 14:23:35 »
Köszönöm a KOTORt! :worship:
Kár, hogy néhány részben borzalmasak a rajzok.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #3910 Dátum: 2018. Augusztus 22., 06:27:56 »
Üdv! Köszi a régi köztársaság új részét GZ, Rincewind, Xeraph, Recsi!!! :worship:
Nos ami rögtön elsőre szembetűnő az a pazar grafika az előző részekhez képest! A remek történet az már csak hab volt a tortán! Nagyon tetszett!!! :worship:

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3909 Dátum: 2018. Augusztus 18., 22:01:28 »
Köszi! Igazad van, rossz helyre szúrtam be az -1000-es sort. Javítva!
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető tomi99

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 11
  • Karma: +0/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3908 Dátum: 2018. Augusztus 18., 20:32:00 »
Köszi. És tényleg kevés választ el minket attól, hogy teljes legyen egy  7 évig futó képregény fan fordításban :D
Nem tudom ki szerkeszti, de a knights of the old republic időrendben megelőzi a jedi vs.sithet, de az oldalmenüben össze van cserélve a kettő.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3907 Dátum: 2018. Augusztus 16., 21:32:08 »
Nincs mit, holnap foytatjuk :)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3906 Dátum: 2018. Augusztus 16., 20:06:38 »
uhhh  a 15.szülinapos bejegyzés óta nem tudtam itt lenni. Van mit SW fronton bepótolni látom... köszi  :bravo:

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3905 Dátum: 2018. Augusztus 13., 21:55:59 »
Persze, tervben van, de egyelőre a republicot fordítom, utána talán.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető tomi99

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 11
  • Karma: +0/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3904 Dátum: 2018. Augusztus 13., 17:30:01 »
Recsi! Kérdeznék egy star wars képregény fordítása miatt, név szerint a jedi históriákkal kapcsolatban. Egyszer még egy féléve talán lepődtem meg nagyon mikor három gyüjteményes is kikerült majdnem egy időben az oldalra, és nagyon köszi érte :worship:. A kérdésem az lenne hogy tervben van-e a folytatás, és ha igen, akkor fontossági sorrendben mennyi projekt előzi meg. És ha tólakodónak érzed a kérdést, vagy rossz topicba írtam jelezz :nemtudom:. Kösszi előre is a választ!