Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 696916 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4773 Dátum: 2021. Október 22., 20:23:53 »
Ha a disney által birtokolt Lucasfilm megteheti, akkor én miért nem?

Megteheted, de hogy ők nem fogják, az holtbiztos.
Mondjuk a TCW (és a hozzátartozó egyéb dolgok) az én idővonalamból is hiányoznak, ráadásul emiatt csak annyit kellett tennem, hogy a TCW következtében megbolygatott dolgokat visszatettem az eredeti helyükre, és probléma letudva.

Köszönöm a SW - Hagyaték 2/8-at  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul:

Szívesen!  :bravo:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4772 Dátum: 2021. Október 22., 20:17:08 »
Köszönöm a SW - Hagyaték 2/8-at  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul:

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4771 Dátum: 2021. Október 12., 22:34:40 »
Ha a reménynek az az ára, hogy "A" csak akkor illeszthető be B-be, hogy "A"-t, a "C" hülyeségei és bizonytalansága miatt a felismerhetetlenségig változtatják, akkor nem kérek belőle.

Ha a disney által birtokolt Lucasfilm megteheti, akkor én miért nem?

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4770 Dátum: 2021. Október 12., 20:00:24 »
Ha 2012. október 30-án nem adta volna el Lucas a Lucasfilmet a disney-nek és 2014. április 25-én nem szüntetették meg volna az EU-t, akkor sok mindenre nem döbbentette volna rá az embert, de én még bízom, hogy van remény.

Ha a reménynek az az ára, hogy "A" csak akkor illeszthető be B-be, hogy "A"-t, a "C" hülyeségei és bizonytalansága miatt a felismerhetetlenségig változtatják, akkor nem kérek belőle.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4769 Dátum: 2021. Október 12., 18:58:00 »
Ezt egyszer DarthRevan is meg akarta lépni az egyik Darth Maul novellánál, hogy átírja a szülőbolygóját, hogy igazodjon a kánonhoz, de leszavaztuk.
Sőt, annak idején Leland Chee is így oldott volna meg egy ellentmondást A Coruscanti Éjszakák egyik részénél:

"HeirToGrievous Hozzászólás ideje: 2019. Augusztus 8. (szerkesztve)

Igaz, viszont amikor az eredeti regény íródott még nem létezett az előzménytrilógia, így sok minden, ami ma már alapvető információnak számít nem létezett és/vagy nem volt letisztázva illetve eldöntve.

Ez az Iridonia/Dathomir ellentmondás is csak a 2008-as TCW-nek köszönhetően jött létre, azelőtt minden könyvben, képregényben, szoftverben stb-ben az iridoniai származás szerepelt.
Rincewind Even Piell példája remekül érzékelteti azt a káoszt, ami 2008 után jött létre.

Piell problémáját Leeland Chee például annak idején úgy akarta orvosolni, hogy a "Coruscanti Éjszakák" később kiadásaiból ki akarta húzatni Piell nevét, és azt egy másik Jediével akarta helyettesíteni, hogy összhangban legyen a TCW és az Eredeti EU, de a javaslatát végül leszavazták, így minden maradt úgy ahogy volt.
"

Szóval hol ért volna végett az egész átirosgatósdi? Hol lett volna a határ?
Vegyük ki ezt, és írjuk át erre, de ez maradjon! De ha ez marad, akkor ez miért nem? stb.
Vajon Lucas egy év múlva, esetleg még holnap is ezt fogja gondolni?
Ha végül mindent átírtak volna, hogy minden mindennel egyezzen, akkor mi maradt volna az eredeti művekből? Mi lett volna az eredeti művekkel? Bezúzzák őket? Na és akik az eredetieket szeretik? Felejtsétek el, mert ez már nem kánon, holott régen az volt? Szóval megint ott tartanánk, ahol most, sőt talán még rosszabb helyzetben lennénk, mint most.

George Lucas, 2012. okt. 30.
"I’m unwilling to turn it over to Kathy [Kennedy] to do more.  I have story treatments of 7, 8, and 9, and a bunch of other movies and obviously we have hundreds of books and comics and everything you could possibly imagine.  So I sort of moved that treasure trove of stories and various things to Kathy, and I have complete confidence that she’s gonna take them and make great movies."

Ha 2012. október 30-án nem adta volna el Lucas a Lucasfilmet a disney-nek és 2014. április 25-én nem szüntetették meg volna az EU-t, akkor sok mindenre nem döbbentette volna rá az embert, de én még bízom, hogy van remény. 

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4768 Dátum: 2021. Október 12., 17:35:14 »
Ha érted, hogy mit akartam létrehozni, akkor azt is észreveheted, hogy azok a történetek, amik a Jedi visszatér után vannak feltüntetve már azoknak a kritériumoknak a szellemében vannak felsorolva amit Lucas felállított. Tehát ha ezeket kiadnák újra ebben a formában, akkor számos módosítás lenne rajta. Tudom, hogy ez álom, de eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne az ideális és ezt közzétettem. Még sok olyan történet van amit tisztázni kellene, ezért lenne jó ha minden könyv, rövid történet, képregény magyar nyelven megjelenne hivatalos vagy nem hivatalos formában. A wookieepedia ennyire nem részletes csak következtetni tud az ember.

Ezt egyszer DarthRevan is meg akarta lépni az egyik Darth Maul novellánál, hogy átírja a szülőbolygóját, hogy igazodjon a kánonhoz, de leszavaztuk.
Sőt, annak idején Leland Chee is így oldott volna meg egy ellentmondást A Coruscanti Éjszakák egyik részénél:

"HeirToGrievous Hozzászólás ideje: 2019. Augusztus 8. (szerkesztve)

Igaz, viszont amikor az eredeti regény íródott még nem létezett az előzménytrilógia, így sok minden, ami ma már alapvető információnak számít nem létezett és/vagy nem volt letisztázva illetve eldöntve.

Ez az Iridonia/Dathomir ellentmondás is csak a 2008-as TCW-nek köszönhetően jött létre, azelőtt minden könyvben, képregényben, szoftverben stb-ben az iridoniai származás szerepelt.
Rincewind Even Piell példája remekül érzékelteti azt a káoszt, ami 2008 után jött létre.

Piell problémáját Leeland Chee például annak idején úgy akarta orvosolni, hogy a "Coruscanti Éjszakák" később kiadásaiból ki akarta húzatni Piell nevét, és azt egy másik Jediével akarta helyettesíteni, hogy összhangban legyen a TCW és az Eredeti EU, de a javaslatát végül leszavazták, így minden maradt úgy ahogy volt.
"

Szóval hol ért volna végett az egész átirosgatósdi? Hol lett volna a határ?
Vegyük ki ezt, és írjuk át erre, de ez maradjon! De ha ez marad, akkor ez miért nem? stb.
Vajon Lucas egy év múlva, esetleg még holnap is ezt fogja gondolni?
Ha végül mindent átírtak volna, hogy minden mindennel egyezzen, akkor mi maradt volna az eredeti művekből? Mi lett volna az eredeti művekkel? Bezúzzák őket? Na és akik az eredetieket szeretik? Felejtsétek el, mert ez már nem kánon, holott régen az volt? Szóval megint ott tartanánk, ahol most, sőt talán még rosszabb helyzetben lennénk, mint most.

George Lucas, 2012. okt. 30.
"I’m unwilling to turn it over to Kathy [Kennedy] to do more.  I have story treatments of 7, 8, and 9, and a bunch of other movies and obviously we have hundreds of books and comics and everything you could possibly imagine.  So I sort of moved that treasure trove of stories and various things to Kathy, and I have complete confidence that she’s gonna take them and make great movies."
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4767 Dátum: 2021. Október 12., 16:41:08 »
Üdv! Köszi a Klasszikus 14. részét Recsi, Xeraph, Galen, Paul & Gorgonita!!! :worship:
Elég tűrhető volt ez a rész. A grafika itt mindig színvonalon felüli! Sajnos megint voltak olyan technikai hibák amik nem a ti hibátok, teszem azt, hogy Vader admirálisnak szólít egy látszólag kapitányi rangban lévő birodalmit.
Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4766 Dátum: 2021. Október 12., 16:13:38 »
Értem, mit akartál létrehozni, csak az a baj ezzel a listával, hogy semmi értelme.
Mert attól, hogy kiveszed a "Frigy" c. kötetet, amiben Luke és Mara összeházasodnak, de a utána következő történeteket meg nem, attól még nem teszed meg nem történtté, mert azt követő történetekben ugyanúgy házasok maradnak, sőt még gyerekük is lesz.

Ha érted, hogy mit akartam létrehozni, akkor azt is észreveheted, hogy azok a történetek, amik a Jedi visszatér után vannak feltüntetve már azoknak a kritériumoknak a szellemében vannak felsorolva amit Lucas felállított. Tehát ha ezeket kiadnák újra ebben a formában, akkor számos módosítás lenne rajta. Tudom, hogy ez álom, de eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne az ideális és ezt közzétettem. Még sok olyan történet van amit tisztázni kellene, ezért lenne jó ha minden könyv, rövid történet, képregény magyar nyelven megjelenne hivatalos vagy nem hivatalos formában. A wookieepedia ennyire nem részletes csak következtetni tud az ember. 

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4765 Dátum: 2021. Október 12., 08:32:16 »
Értem, mit akartál létrehozni, csak az a baj ezzel a listával, hogy semmi értelme.
Mert attól, hogy kiveszed a "Frigy" c. kötetet, amiben Luke és Mara összeházasodnak, de a utána következő történeteket meg nem, attól még nem teszed meg nem történtté, mert azt követő történetekben ugyanúgy házasok maradnak, sőt még gyerekük is lesz.

És ez csak az egyik ilyen.
A másik legnagyobb baj, hogy a TCW és a régi Klónháborús (Clone Wars Multimedia Project) történetek ugyanúgy egy listán szerepelnek, holott azokat képtelenség összeegyeztetni, mert a TCW egymás után írta felül az abban lefektetett dolgokat.
Például Grievous most akkor egy rettegett Jedi gyilkos (CWMP), aki egyik csatát nyerte a másik után, vagy egy gyáva alak, aki 2-3 Padawannal(!!!!!!) tudott csak végezni, és aki egyik csatát vesztette el a másik után.

Ráadásul nem tudok elfogadni egy olyan idővonalat, ahol Cade Skywalker nem létezik.
« Utoljára szerkesztve: 2021. Október 12., 10:56:59 írta HeirToGrievous »
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4764 Dátum: 2021. Október 11., 21:41:50 »
Létrehoztam egy netes oldalt aminek Star Wars kánon címet adtam. A tavaly augusztusi eszmecsere adta ezt az ötletet. Ennek az oldalnak az a célja, hogy George Lucas kritériuma alapján egyberendezzük, hogy melyik az a mű, ami valóban kánon lenne a Star Wars univerzumában, ha már nem tudta elkészíteni azt a trilógiát, amit a Disney érában szeretett volna megalkotni. Mivel továbbra is a 2012 előtti állapotokhoz vagyok hű és George Lucas munkásságához, ennek ellenére hozzáadtam az új kánon pár könyvét és képregényét, amiben nincs utalás az új érára és összhangban van Lucas elképzeléseivel.
   
http://www.starwarskanon.hupont.hu/
« Utoljára szerkesztve: 2021. Október 11., 23:01:33 írta tomcsi80 »

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4763 Dátum: 2021. Október 10., 00:16:27 »
Köszönöm szépen a Klasszikus Star Wars 14-et  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4762 Dátum: 2021. Október 05., 17:41:39 »
Üdv! Köszi a Lázadó leány 2. részét HeirToGrievous, Paul, Recsi, Xeraph & Gorgonita!!! :worship:
Igazából a grafikát leszámítva az tetszik ebben a sorozatban, hogy az írók mertek olyan lépéseket húzni ami eddig maximálisan eltér a mi megszokott ismereteinkről a Star Wars világban!
Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4761 Dátum: 2021. Október 01., 19:59:21 »
Köszönöm szépen a Lázadó leány folytatását  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul:

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4760 Dátum: 2021. Szeptember 29., 17:04:34 »
Ha megtalálod, szívesen venném a linket! Köszi!

X-men és TF nem is tudom...talán kb fél éven belül szűntek meg. '97 asszem, lusta vagyok megnyitni, de kb úgy búcsúzott a Xerkesztő. :-\ Emlékszem, uccsó TF-et reggel 8 előtt vettem postán, nagy leforrázva ültem suliban első óra előtt a padban.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Star Wars
« Válasz #4759 Dátum: 2021. Szeptember 29., 16:15:37 »
Sok idő mondjuk nem telt el az X-Men/Transformers és a Marvel Extra megszűnése között.

Az amerikai Marvel akkor került bele abba kulimászba, amiből aztán végül Avi Aradék mentették ki, és aminek a vége később a Disney féle felvásárlás lett.  Van erről az időszakról egy nagyon jó, pár részes youtube széria, amit lehet, hogy sose találok meg még egyszer, de megpróbálom.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4758 Dátum: 2021. Szeptember 29., 09:53:05 »
Na utánanéztem, elvileg az Adoc-Semic (amit egy másik gazdasági társaságon át közvetetten irányított Doktor Ferenc és felesége) kapcsán már 2011-ben végelszámolás volt folyamatban, tehát nyilván jogutód nélkül szűnt meg a csoport ezen ága.  :-\  Mikor a magyar X-men kiadását szüntette meg a Semic, akkor meg talán az amcsi Marvel volt a ludas, nem? Valami csődeljárást írtak a képregényben. Az meg adósvédelmi eljárás, tehát fizetési haladékra játszott gondolom a Marvel. Emelni akarta volna a jogdíjakat, amit viszont a Semic már nem tudott, vagy nem akart fizetni. De a Marvel Extra, meg pl Spawn? Jó, utóbbiról ne beszéljünk, simán sz*r volt mai szemmel, no de a Marvel Extra?

Van neten egy nagyon jó interjú Láng Istvánnal a hőskorszakról. Említi, hogy pl Szeredás Lőrinc fordításai sokszor magasan jobbak, mint az eredeti. Mennyire igaza van amúgy! Mondjuk nekem Bata István, Bayer Antal a csúcs. Az Ostromban pl elképesztő igényes a magyar, szabatos és választékos. Olyan magasiskola, mint szinkronban a Reszkessetek betörők! és a Szellemirtók első változata. Mondókák, vicces szójátékok, lelkesedés.  ;)
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4757 Dátum: 2021. Szeptember 28., 19:07:25 »
Nekem olyasmi rémlik, hogy valami cég felbontotta a szerződést a Semic nyomdájával, és anélkül már nem volt akkor árbevételük, ami után még nyereségesen tudták volna működtetni, így a kiadó a megszűnés mellett döntött.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4756 Dátum: 2021. Szeptember 28., 14:52:42 »
Hát még jóval a kéményfedelesek előtt megszűnt, illetve becsődölt a kiadó. (többek közt vitte az én éves SW előfizetésemet is :( )

Nekem Transformers, Marvel Extra, meg még (kicsit restellem leírni, ez az én coming out-om) a Spawn volt így. Amit gyűjtöttem, annak fuccs. Ja, még Haditudósító, Nagy Magyarország történelmi folyóirat, Tiszta Dili. A Hellboy 3 , Prince of Persia 2 film meg nem készült el, az volt még nekem ilyen csalódás. Ez van . Halálos Iramban bezzeg jön bőven.  :lol:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4755 Dátum: 2021. Szeptember 28., 14:50:29 »
Hát még jóval a kéményfedelesek előtt megszűnt, illetve becsődölt a kiadó. (többek közt vitte az én éves SW előfizetésemet is :( )
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4754 Dátum: 2021. Szeptember 28., 14:35:08 »
Köszi a Star Wars meséket!   :bravo:
Ez is és még elég sok száma megvan (főleg a Mesék alcímű részekből), anno nagyon szerettem. 2003 év elejéig elég rendszeresen vettem, aztán egyetemen teljesen elengedtem a fonalat, sok kimaradt, nem vettem többet.  Emlékszem, elég unikálisnak tartottam, ugye nem volt még ekkora dömping és újszerűnek hatott a sok  különböző sztori. Ezeket a vaderes, palpis részeket rongyosra olvasgattam, lapozgattam. Jó volt ismét átpörgetni a gépen. Érdekes, hogy a Mara Jade történetre abszolút nem emlékeztem. Szerintem már akkor se jött be egyáltalán, mert mintha először olvastam volna az előbb. Emlékfoszlányom sincs, a vaderes meg nagy kedvenc volt, az megvan lépésről lépésre.
Most kicsit utánanéztem, meglepődtem, hogy 2011-ig futott a Star Wars. Gondolom, a keményfedelesek kiszorították.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4753 Dátum: 2021. Szeptember 24., 20:08:08 »
Köszönöm a Kobor Lovag hetedik, és a Star Wars Mesék első számát  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul:

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4752 Dátum: 2021. Szeptember 12., 22:10:38 »
Azok alapján, amit eddig olvastam róla egy újabb He-Mant szimatolok, de ne legyen igazam.

Jó grafika, jó effektek, jó történet kedvenc időszak a Star Wars-ból, ennyi elég is imádom és még spirituális ébresztő szempontból is sokat tanít. Sok az eldugott ébresztő tanítás a Star Wars világában (csak úgy mint a Mátrix világában).

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4751 Dátum: 2021. Szeptember 12., 20:37:17 »
Azok alapján, amit eddig olvastam róla egy újabb He-Mant szimatolok, de ne legyen igazam.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4750 Dátum: 2021. Szeptember 12., 19:58:34 »
Hmmm  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul:


Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4749 Dátum: 2021. Augusztus 31., 16:39:29 »
Üdv! Köszi a Hagyaték 2/7. részét HeirToGrievous, Xeraph, Paul & Recsi!!! :worship:
Csúsz szuper volt ez a rész is! Nagyon tetszett!!
Várom a folytatást!!! :bravo:

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4748 Dátum: 2021. Augusztus 28., 20:37:13 »
Köszönöm a SW - Hagyaték 2/7-et  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul:

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4747 Dátum: 2021. Augusztus 25., 18:15:34 »
Nagyon furcsa , hogy Luke-ot ilyen állapotban láthatjuk. Remélem ez még jobban kiteljesedik a jövőben!

Szívesen. :bravo:

Kicsit féltékeny a srác.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4746 Dátum: 2021. Augusztus 24., 21:10:44 »
Üdv! Köszi a Lázadó leány első részét HeirToGrievous, Paul, Recsi, Xaeraph & Gorgonita!!! :worship:
Nagyon furcsa , hogy Luke-ot ilyen állapotban láthatjuk. Remélem ez még jobban kiteljesedik a jövőben!
Pontosan ezért a történet tetszik, de a szereplőkkel még mindig(vagy csak nálam) hadilábon áll a rajzoló. A technikai részek és a táj nagyon szép.
Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4745 Dátum: 2021. Augusztus 21., 19:03:07 »
Köszönöm szépen a SW - Hagyaték 2/6, az SW - Kóbor lovag 6 valamint az új SW - Lázadó leány 1 képregényeket  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul:

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4744 Dátum: 2021. Augusztus 10., 21:52:06 »
a "Sötét Birodalom II." illetve a "Birodalom vége" cbz formátumú letöltése nem működik rendesen. Illetve a "Birodalom vége" linkje ugyan úgy a 2. részre mutat.
Megoldódott a helyzet, most már le tudod tölteni egy cbz-ben. A SB II és a B.vége egy kötetben található.
Vesszen a Birodalom!