Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 701196 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4293 Dátum: 2019. November 19., 06:45:39 »
Üdv! Köszi a Hagyaték 46. részét HeirToGrievous, Xeraph, Recsi, Paul & Gorgonita!!! :worship:
Nagyon tetszett! Örülök, hogy Cade sikeresen teljesítette jelenlegi küldetését. De most jön a java!!! :cool:
Hová tűnt Darth Damon Hill????? :badteeth:
Kíváncsian várom a folytatást!!!! :worship:

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4292 Dátum: 2019. November 16., 20:10:49 »
Lesz még, ha HeirToGrievous és Xeraph is azt mondja, hogy úgy van.
és általában úgy van :)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4291 Dátum: 2019. November 16., 19:22:34 »
Köszönöm az SW - Hagyaték kötet utolsó részét  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul:

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4290 Dátum: 2019. November 13., 08:26:00 »
Azt esetleg tudjátok, hogy a The Mandalorian-bol hetente fognak egy részt adni?  :headscratch:
Elvileg így jönnek majd a részek:

1. rész - nov. 12.
2. rész - nov. 15.
3. rész - nov. 22.
4. rész - nov. 29.
5. rész - dec. 6.
6. rész - dec. 13.
7. rész - dec. 18.
8. rész - dec. 27.

Köszönöm HeirToGrievous  :bravo:

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4289 Dátum: 2019. November 12., 21:37:53 »
Azt esetleg tudjátok, hogy a The Mandalorian-bol hetente fognak egy részt adni?  :headscratch:
Elvileg így jönnek majd a részek:

1. rész - nov. 12.
2. rész - nov. 15.
3. rész - nov. 22.
4. rész - nov. 29.
5. rész - dec. 6.
6. rész - dec. 13.
7. rész - dec. 18.
8. rész - dec. 27.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4288 Dátum: 2019. November 12., 21:33:39 »
Azt esetleg tudjátok, hogy a The Mandalorian-bol hetente fognak egy részt adni?  :headscratch:

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4287 Dátum: 2019. November 12., 20:47:28 »
Újabb (ez kicsit túlzás, a videó lassan 2 hónapos :badteeth:) "Sötét Birodalom" animációs feldolgozás egy rövid jelenet erejéig.
Nem tudni, hogy lesz-e folytatás, vagy más feldolgozás.

Eredeti változat:


Alternatív változat (+ beszédhanggal):
« Utoljára szerkesztve: 2019. November 12., 21:09:17 írta HeirToGrievous »
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #4286 Dátum: 2019. November 12., 00:51:17 »
Köszönöm a képregényt! :)
Holnap indul a sorozata. The Mandalorian címen ha jól emlékszem.

Nem elérhető starwarsfan1113

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 21
  • Karma: +1/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4285 Dátum: 2019. November 11., 19:34:06 »
Igen, a legendákban nagyon badassá bővítették a karakterét. Kár hogy az új filmekben nem szerepel. A filmekben Jangónak is több jó jelenete volt, Bobának meg csak a burleszkes Sarlacba zuhanás a legemlékezetesebb. Elővehetnék őt is újra, nem kérem, hogy kapjon saját filmet, sorozatot, mert valószínűleg nem vinné el önmaga a hátán, de legalább egy negyedórát hadd lássuk megint.

Nem elérhető Pierre de La Croix

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 60
  • Karma: +0/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4284 Dátum: 2019. November 11., 19:31:26 »
Kizarasos alapon a Jabba palotajaban lesz, mert a fejvadaszost olvastam. Ott Dengar szemszogebol lathatjuk a Sarlackos reszt (marmint ahogy megtalalja napokkal kesobb a verem mellett, mikor Nagyhajassaga jachtjanak romjait akarja kifosztani. Boba tortenete meg par evtizeddel kesobb jatszodik, mikor levadassza Solot, de vegul "oreg vok en mar ehhez..." alapon elengedi ot.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4283 Dátum: 2019. November 11., 18:51:20 »
Már nem tudom melyik alkotó (rendező, író, nem tudom ki) nyilatkozta, hogy hiányol egy olyan jelenetet a Special Editionból, hogy amikor Lando-ék elhúznak a naszáddal Jabba szétrobbanó vitorlásbárkájától, akkor a távolban látszik egy kondenzcsík, ami a Sarlacc szájából ível az égre.

Egyébként a Történetek Jabba palotájából (vagy a Történetek a fejvadászokról) című novellafüzérben van egy írás, ahol Boba elbeszélget valami a Sarlacc gyomrában sínylődő entitással (újra kellene már olvasnom ezt is) mielőtt a várakozásoknak megfelelően kirobbantja magát szorult helyzetéből, hogy aztán tiszteletét tegye a Dark Empire-ben. Ha jól emlékszem Dengar és valami csaj mentik meg.

Nem elérhető starwarsfan1113

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 21
  • Karma: +1/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4282 Dátum: 2019. November 11., 16:43:26 »
Meglesem a munkáit, a kiváncsiság kedvéért. Alapból beleillene az Adventures-be, csak Boba karakterének átírása nem tetszik. Se a legendákkal nem passzol, se a kánonnal. De ha úgy nézzük, a Klónokban megismert fiatal énjéhez passzol. Mintha nem fejlődött volna azóta semmit.
Paródiának jó lenne, csak ahhoz nem elég vicces.
Ehhez hasonlóan csak a Birodalom visszavág végtelen lehetőségeknél fogtam a fejem.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4281 Dátum: 2019. November 11., 15:26:58 »
Nekem ez a képregény nagyon nem jön be. Nem ismerem az alkotókat, de remélem nem egy hosszabb karrier kezdete volt számukra ez az sw univerzumában.

Ha ez ugyanaz a pali... akkor de.
Az IDW által kiadott, és Kánonnak számító "STAR WARS Adventures" jó pár részét ő követte el. :omg:

Megtaláltam
https://archive.nerdist.com/star-wars-fan-comic-tales-from-the-far-far-away/
Szóval csak fanmade szerencsére.

Fúúúúú, megnyugodtam!
Ügyes voltál. Ment a taps.

Én akármit írtam be, nekem mindig ez jelent meg:


Csak jeleztem hogy simán belepasszol a többi hülyeség közé és szerintem még ötletes is. Ja és -> :badteeth:

Nem passzol bele! :cool:
Egyszer olvastam egy képregényt, amiben ugyanúgy eljátszottak ezzel a "nem Boba Fett volt a páncél alatt A Jedi Visszatérben" gondolattal, de arról legalább tudni lehetett, hogy paródia. Ezt viszont szerintem igen is komolyan gondolták a készítők, és ezért olyan kiakasztó ez a történet.

És, ha már rajongói történetek, akkor én maradok a "STAR WARS: Visionaries"-nél, mert bár rajongói alkotások, a nagy részüket simán bele lehet illeszteni a régi EU idővonalába.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4280 Dátum: 2019. November 11., 15:22:55 »
Micsodaaaa???  :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth:
Inkább semmi rosszat nem mondok, mert nem akarok veled összeveszni, ha tényleg tetszik neked ez a borzadályos okádék. Szóval, mondom, inkább semmi rosszat róla.  :hehe: :hehe:
Ó mondjál csak nyugodtan. Ilyesmin nem hinném hogy összeveszünk. Csak jeleztem hogy simán belepasszol a többi hülyeség közé és szerintem még ötletes is. Ja és -> :badteeth:

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető starwarsfan1113

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 21
  • Karma: +1/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4279 Dátum: 2019. November 11., 15:14:04 »

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4278 Dátum: 2019. November 11., 13:40:46 »
Holnap jön a Mandalori. Addig is egy rövid történet, hogyan sikerült Boba Fett-nek kikecmeregni a Sarlacc-ból. Ajándék. Egyenlőre csak a fórumozók olvashatják.

Ez most hivatalos, vagy mi ez?
Akárhogy keresek rá, semmit sem dob fel találatként.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Star Wars
« Válasz #4277 Dátum: 2019. November 11., 12:49:40 »
Micsodaaaa???  :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth:
Inkább semmi rosszat nem mondok, mert nem akarok veled összeveszni, ha tényleg tetszik neked ez a borzadályos okádék. Szóval, mondom, inkább semmi rosszat róla.  :hehe: :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4276 Dátum: 2019. November 11., 12:26:20 »
Meg az, hogy a Jedi-ben Bossk viselte a páncélt, olyan mintha Palpatine helyett valamelyik imposztora kínozta volna Luke-ot.
Akkor a Skywalker korá-hoz jó lesz. Snoke is Palpatine bábja volt.  :badteeth:

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető starwarsfan1113

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 21
  • Karma: +1/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4275 Dátum: 2019. November 11., 12:20:57 »
Érdekes képregény... Nem tudom Bossk mert-e volna vele így beszélni. Meg úgy általában, ha Boba segített a vukivadászatokban, hogy nem tudott valahogy megszökni? Biztos nem volt akkor is megkötözve.
Meg az, hogy a Jedi-ben Bossk viselte a páncélt, olyan mintha Palpatine helyett valamelyik imposztora kínozta volna Luke-ot.
Nekem ez a képregény nagyon nem jön be. Nem ismerem az alkotókat, de remélem nem egy hosszabb karrier kezdete volt számukra ez az sw univerzumában.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4274 Dátum: 2019. November 11., 11:56:38 »
Micsodaaaa???  :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth:

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Star Wars
« Válasz #4273 Dátum: 2019. November 11., 11:48:54 »
Anyám, borogass... mekkora idiótaság már...  :-\ :rolleyes: :stupid: :blink:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4272 Dátum: 2019. November 11., 11:25:24 »
Ááá köszi Galen, hogy elolvashattam ezt a szösszenetet ... így már világos minden  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul:

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4271 Dátum: 2019. November 11., 09:44:53 »
Holnap jön a Mandalori. Addig is egy rövid történet, hogyan sikerült Boba Fett-nek kikecmeregni a Sarlacc-ból. Ajándék. Egyenlőre csak a fórumozók olvashatják.

 

 

 

 

 

 

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4270 Dátum: 2019. November 10., 20:26:00 »
Ha jól értelmezem akkor ez valami különálló 3 oldalas történet. Nem tudom fellelhető-e a HZS-n, ha nem ajánlom figyelmetekbe.

Ez eredetileg a Dark Horse Extra 35-37 számában jelent meg. De volt egy másik történet is ami ugyancsak a Dark Horse Extra 44-47 számában jelent meg a Poison Moon.

Ha ez eredetileg a Dark Horse Extrában jelent meg, akkor biztosan nincs fent az oldalon. De amilyen iramban Recsivel haladunk, előbb-utóbb ez is sorra és az oldalra kerül. :)
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4269 Dátum: 2019. November 10., 14:28:12 »
Ha jól értelmezem akkor ez valami különálló 3 oldalas történet. Nem tudom fellelhető-e a HZS-n, ha nem ajánlom figyelmetekbe.

Ez eredetileg a Dark Horse Extra 35-37 számában jelent meg. De volt egy másik történet is ami ugyancsak a Dark Horse Extra 44-47 számában jelent meg a Poison Moon. 

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4268 Dátum: 2019. November 09., 21:53:30 »
Ha jól értelmezem akkor ez valami különálló 3 oldalas történet. Nem tudom fellelhető-e a HZS-n, ha nem ajánlom figyelmetekbe.

Ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy a teljes történet a "Felfedett Fenyegetés (The Menace Revealed)" c. Omnibus kötetben van benne, a hozzá írt ajánlóból (lásd lentebb) legalábbis nekem így jön le.

(A lenti Omnibus ismertetőket még a KOTOR 9. kötetéhez fordítottam, mert az én verziómban szerepeltek, de a HZS-os változatba már nem kerültek bele. A képet ne kérjétek, mert véletlenül letöröltem, és azóta se találom.:( Arra már nem emlékszem, hogy ezek most a végleges fordítások (javított, finomított változat), vagy a nyers változatok, amit először fordítottam, így ezeket az előbb ismertetett dolgok tükrében olvassátok.)

szerk.: Most, hogy így elolvastam ezeket, igen, ezek a "nyers változatok".
Ha meglenne az a kép, az alapján tudnék finomítani rajtuk, de mivel nincs, így úgy maradnak, ahogy vannak.
A helyesírási hibákat mindenesetre javítottam. :badteeth:

Ó!
Köszi a miniképregényt! :worship:


"STAR WARS Omnibus Gyűjtemények:
- STAR WARS: JEDI HISTÓRIÁK
Olyan Jedi Históriák történetekkel, mint "A Sith-ek Aranykora", "A Freedon Nadd Felkelés" és "A Régi
Köztársaság Lovagjai" ezen Omnibus gyűjtemények nagyszerű betekintést nyújtanak a STAR WARS univerzum ősi történelmébe.

- STAR WARS: X-SZÁRNYÚAK ZSIVÁNYKOMMANDÓ
A Lázadó Szövetség legnagyszerűbb vadászgépei immár az Új Köztársaság védelmezőiként szolgálnak a róluk szóló történetek hatalmas gyűjteményében, főszerepben Wedge Antilles, az endori csata hőse, és ászpilótákból álló osztaga, melyet Galaxis szerte csak Zsiványkommandóként emlegetnek.

- STAR WARS: BOBA FETT
Boba Fett, az egész Galaxis legrettegettebb, legtiszteltebb és legimádottabb fejvadásza, és most valamennyi korábban publikált története összegyűjtésre került ebben a hatalmas gyűjteményben.

- STAR WARS: KORAI GYŐZELMEK
Az első Halálcsillag megsemmisítését követően Luke Skywalker hirtelen a Lázadás legújabb hősévé lépett elő. Ám a Galaxist még nem sikerült teljesen megmenteni, Luke és Leia Hercegnő pedig hamarosan rájönnek, hogy ennek érdekében számtalan csatát kell még megvívniuk a Birodalommal és persze magával, Darth Vaderrel.

- STAR WARS: A SITH-EK FELEMELKEDÉSE
Jóval azelőtt, hogy a Skywalker vagy a Vader az egész Galaxis előtt ismertté vált nevekké váltak volna, a Jedi Lovagok már igencsak hosszú ideje szolgáltak a békét és az igazságot... ahogy számtalanszor hiúsították már meg a Sith-ek visszatértét is. Ezekben a lenyűgöző történetekben a Baljós Árnyakhoz vezető események kerültek feldolgozásra.

- STAR WARS: KÖVETEK ÉS ORGYILKOSOK
- Fedezzetek fel további történeteket ebben a óriási gyűjteményben Anakin Skywalker, Amidala, Obi-Wan és Qui-Gon főszereplésével, melyek mind az I. Rész: Baljós Árnyak idején játszódnak.

- STAR WARS: FELFEDETT FENYEGETÉS
Az eddigi legnagyobb Omnibus gyűjteményeink, bennük számos soha korábban össze nem gyűjtött és nyomtatott formában már nem kapható STAR WARS történettel. Számtalan egyrészes kaland, rövidtörténet, különleges történet és Dark Horse Extrás képregénycsík! Valamennyi történet az I. Rész: Baljós Árnyak eseményei után kezdődik, és egészen a II. Rész: A Klónok Támadása kezdetéig tart.

- STAR WARS: A BIRODALOM ÁRNYAI
Benne az összes kedvenc szereplőd a STAR WARS trilógiából -Luke Skywalker, Leia Hercegnő és Han Solo- ez a kötet olyan történeteket tartalmaznak, melyeket olyan elismert szerzők írtak, mint Timothy Zahn és Steve Perry!

- STAR WARS: RÉGES-RÉGEN...
A STAR WARS: Réges-Régen... Omnibus köteteiben olyan klasszikus STAR WARS történetek találhatóak, melyeket lassan 20 éve senki sem látott! Az eredetileg Marvel Comics által publikált történeteket újraszínezték, és minden bizonnyal rengeteg régi és új STAR WARS rajongónak szereznek még kellemes perceket."
« Utoljára szerkesztve: 2019. November 09., 22:30:50 írta HeirToGrievous »
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4267 Dátum: 2019. November 09., 20:54:56 »
Amikor még új voltam az Arckönyvön bejelöltem ismerősnek pár rajzolót, köztük Jan Duursema-t is. Ők időről időre vázlatokat, rajzokat, képeket osztanak meg a nagyérdeművel. Most erre az érdekességre bukkantam.

Szöveg:

 Heart of Fire-- a three page story John Ostrander and I did for Dark Horse presents many moons ago. Most likely some of you got to see this back then!

Kép:


 Ha jól értelmezem akkor ez valami különálló 3 oldalas történet. Nem tudom fellelhető-e a HZS-n, ha nem ajánlom figyelmetekbe.

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4266 Dátum: 2019. November 05., 20:36:16 »
Mára mondhatni a bőség zavara áll fenn. Nem is igazán értem hogy nem pukkadt ki a lufi. Mert hogy  egyszer kifog abban biztos vagyok és tartok tőle hogy akár újabb ínséges esztendők köszönthetnek be.

 Ha kipukkan a lufi, akkor legalább lesz idő visszamenőleg beszerezni amire most nem futja.

Illetve bármikor úgy mond le lehet "porolni" a régieket és újra olvasni

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4265 Dátum: 2019. November 05., 17:38:20 »
Mára mondhatni a bőség zavara áll fenn. Nem is igazán értem hogy nem pukkadt ki a lufi. Mert hogy  egyszer kifog abban biztos vagyok és tartok tőle hogy akár újabb ínséges esztendők köszönthetnek be.

 Ha kipukkan a lufi, akkor legalább lesz idő visszamenőleg beszerezni amire most nem futja.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4264 Dátum: 2019. November 05., 07:12:26 »
Üdv! Köszi a Kotor: War 3. részét HeirToGrievous, Xeraph, Recsi, Paul & Gorgonita!!! :worship:
Remek volt ez a rész is tetszett! Kíváncsian várom a folytatást!!!

Mivel kellene folytatni? Nekem szinte mindegy csak EU alias Legends legyen!  :brow:  :worship: