HálóZsák fórumok > Pozitív/Negatív vélemények

Star Wars

<< < (971/974) > >>

killjoy:
No, akkor pontosítsunk: a felújított trilógia nem 6 CD, hanem 4 DVD lemezen lát napvilágot. A négy lemez felépítése hasonló lesz, mint a tavalyi Indiana Jones trilógiáé, vagyis egy-egy lemezen a három rész és egy külön lemez a nagyobb extráknak. De az sajnos igaz, hogy nincs szinkron, nincs felirat az extrákon, viszont aki már látta, mind azt mondja, hogy ilyen csodálatos képpel és hanggal még SOHA nem láthatta senki ezt a három filmet. 21-ig pedig már féllábon is...  

Galen:

--- Idézet ---VAgy nem? Tudtok erről valamit? Mármint hogy az új felújítással egyidőben lesz e új képregény?
--- Idézet vége ---

Szerintem nem lesz, bár Lucas-nál már nem  csodálkozok semmin. Gané az az ember ilyen téren. (Bocsánat Admina).

letsgo:
A felújított trilógiáról annyit tudok, hogy 6 cd lesz 3 a film és 3 az extrák. A jelenetek fellesznek újítva, tehát szebb kép, hang stb... ja és lehet, hogy lesznek benne eddig még soha nem látott jelenetek. De ez nem biztos.

Recsi:

--- Idézet ---DE hát Star Wars rajongó vagyok úgyhogy befogom arcomat és megyek sorbaállni DVD-ért:)
--- Idézet vége ---
Na ja! Semmi szinkron, nuku felirat az extrákon. Mindenki tanuljon meg angolul!
Megyek sorbaállni....

regnar:

--- Idézet ---
--- Idézet --- azt szívesen megnézném, mikor suvickolod a lézert! 
--- Idézet vége ---
Igenis lehet, rolóval, mert az szűri a fényt, ha meg elég vastag akkor....éééérted!


--- Idézet ---Jó a sisakod kolléga.
--- Idézet vége ---
Azt is kisuvickoltam.


--- Idézet ---Gondolom egyesek már számolják vissza az órákat, perceket, másodperceket a 3. részig, igaz?
--- Idézet vége ---

Inkább szept 21-ig, az eredeti trilógia DVD startjáig!
--- Idézet vége ---
Én sajnos egy kicsit félek az eredeti trilógia felújításától, bár egy dolog biztosan jó lesz benn, vagyis remélem, hogy kiadják majd képregényben is  

VAgy nem? Tudtok erről valamit? Mármint hogy az új felújítással egyidőben lesz e új képregény? Ha lucas lennék biztosan kiadném  Mert hát nem elég hgoy lehúz minket egy halom pénzre a dvd miatt, aminek tuti hogy lesz folytatása a speciális kiadás speciális kiadásának speciális kiadása   mert szegény Lucas bácsi úgy érzem kezd kifogyni az ötletekből, (meg a pénzből), de még egy képregénnyel vagyis 3-mal bezsebelhet még egy pár ezret. DE hát Star Wars rajongó vagyok úgyhogy befogom arcomat és megyek sorbaállni DVD-ért:)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése