Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 700510 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Star Wars
« Válasz #333 Dátum: 2004. December 10., 09:38:30 »
Tudom hogy ez nem a képes topic , de sztem örülni fognak neki páran (én örültem mikor találtam)



Ha felmentek az origo-ra ott oldalt szoktak lenni ilyen friss gallériák és ott írja hogy csomó új lény van az SW 3ban.
És ott 1 gallery.



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #332 Dátum: 2004. December 09., 22:28:16 »
Idézet
Muszáj (ly?    ) kötözködnöm:
abban a képregényben
"SUGÁRPALLOS" olvasható         
(meg is nézheted itt...)
A Birodalom Visszavágban viszont már találsz lángpengét 2x (Dagobah) és lángpallost (Bespin) is.
« Utoljára szerkesztve: 2004. December 09., 22:29:01 írta Gorgonita »

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #331 Dátum: 2004. December 09., 19:46:54 »
Ez most off lesz! (pedig nem szoktam)

a nemzetközi DVD MAGAZIN 2004/11-es számában 2DVD van amiből az egyik a Lynch féle Dűne. 2490-ért nem is rossz üzlet, nem? Én még egyet el tudtam kapni.
A másik film a "bárbajnokok", de kit érdekel?

off end.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #330 Dátum: 2004. December 09., 19:46:34 »
Ez most off lesz! (pedig nem szoktam)

a nemzetközi DVD MAGAZIN 2004/11-es számában 2DVD van amiből az egyik a Lynch féle Dűne. 2490-ért nem is rossz üzlet, nem? Én még egyet el tudtam kapni.
A másik film a "bárbaknokok", de kit érdekel?

off end.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Star Wars
« Válasz #329 Dátum: 2004. December 09., 18:08:33 »
Nem tudom eldönteni, hogy ez a sugárpallos rettenetes-e vagy hatalmas.

Nem elérhető Hamlet

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
    • http://scriptorium.rpg.hu/
Star Wars
« Válasz #328 Dátum: 2004. December 09., 18:04:06 »
Idézet
Nekem nem fénykardom van, hanem ahogy a régi magyar Birodalom Visszavág képregényben írták, lángpallos   .



 A Brian Daley és  az A. C. Crispin HS trilógiák eredetiek. A B.D. féle régebbi. Az A.C.C. viszonylag új. Solo egész életét elmeséli utcagyerek korától kezdve, egészen a jeles tattooineei napig. Figyelembe veszi a B.D és az L. Neil Smith féle Lando Calrissian trilógia (szintén eredeti) történéseit is.
Ahoj!

Muszáj (ly?    ) kötözködnöm:
abban a képregényben
"SUGÁRPALLOS" olvasható        
(meg is nézheted itt...)


----
Nekem nagyon bejöttek az A.C.Crispin-féle Han Solo-könyvek (sajnos a harmadikat, a Lázadás Hajnalát egyszerűen sehol nem lehet kapni magyarul...   )
Igaz, az írónő néha átcsap némi "szalonfeminizmusba", de szvsz ennyi még belefér.
(Bár az ifjú Boba Fett elintézése vérszegény és gagyi...   )

Igaz, nem hivatalos cucc, de a Nyulászi Zsolt (Dale Avery) által írt trilógia (Han Solo a birodalmi ügynök, ... és a fejvadászok, Han Solo háborúja) is van olyan jó, mint a Brian Daley-féle. Szerintem.
(A magyarul kiadotak közt egyedül a Gáspár András által írt Han Solo nomádjai a felejtős... Tőle messze jobbat várna az ember egy Kiálts Farkast vagy Két Hold után.   )

Üdv:
Hamlet

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Star Wars
« Válasz #327 Dátum: 2004. December 08., 17:47:12 »
Idézet
kicsit elhanyagolódott ez a topik...srácok kis türelmet kérünk még tőletek.
ok, én tudok várni...

Most láttam néhány képsort, számszerint 6 -ot a 2005-ben megjelenő Lego Star Wars játékról. Ajálom mindenki figyelmébe:

http://www.gamespot.com/ps2/action/legosta...creenindex.html

Igaz az animáció lehetne jobb de hát...

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #326 Dátum: 2004. December 08., 09:18:36 »
kicsit elhanyagolódott ez a topik...srácok kis türelmet kérünk még tőletek. Recsi már kész a SOTE-EVO fordításával. Jóideje. Sőt a teljes sorozat lefordítva hever a szerveren, de gépügyi problémák miatt (ami nálam keletkezett)  egy kis türelmet kérünk még...igyekszem...

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #325 Dátum: 2004. November 30., 19:19:09 »
No azért én tettem fel fényképet magamról ide a hálózsákra  
igaz rajzoltam magamnak szakállat meg fénykardot     képes topic JEDI MASTER REGNAR

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #324 Dátum: 2004. November 30., 10:38:47 »
Ja azzal nincs is gond...a fényképeken mi is szeretünk hátul lenni....

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #323 Dátum: 2004. November 29., 10:35:31 »
jobban szeretek a háttérben ügyködni....

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #322 Dátum: 2004. November 29., 08:19:09 »
Regnar
Idézet
Majd egy sistergő fénykardcsatában eldöntjük
Látom tényleg Jedi Academy-zel....

Idézet
börzére sajnos nem megyek... elvből...
Na miért ?
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 29., 08:19:41 írta Galen »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #321 Dátum: 2004. November 28., 10:42:47 »
Én sem járok találkozókra (vidéki vagyok, és nem valami nagy utazó), de azért kössz a meghívást, és remélem találtok jó kis fordítanivalókat !

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #320 Dátum: 2004. November 27., 23:10:43 »
hát ahogy a mondás is mondja:

a lepényhal meg először
a reményhal meg utoljára...  

börzére sajnos nem megyek... elvből...

De sok sikert kívánok hozzá mindenkinek aki ott lesz.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #319 Dátum: 2004. November 27., 21:29:25 »
Idézet
remény hal meg 
 
a második képregényoldalon két figura sugdolózik. Annyira "csendben" hogy alig tudjuk meg mit is mondanak.  
ugyanott a rodián szövege végéről lemaradt a pont.
Reményhal? Mi az a reményhal?  

Köszi a bókokat, a műszaki hibáért meg a kédves nézők elnézését kérjük. Rövidesen megszüntetjük.

Mármint a hibát.

A sugdolózás meg sajna csak  ekkora lett, kisebbre kellett venni, mint a "sima" párbeszédeket.
(reklámhelye)  Holnap gyertek a börzére !!! (reklámhelye)
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 27., 21:30:41 írta recsi »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #318 Dátum: 2004. November 27., 20:04:44 »
Nekem nem fénykardom van, hanem ahogy a régi magyar Birodalom Visszavág képregényben írták, lángpallos   .

 A Brian Daley és  az A. C. Crispin HS trilógiák eredetiek. A B.D. féle régebbi. Az A.C.C. viszonylag új. Solo egész életét elmeséli utcagyerek korától kezdve, egészen a jeles tattooineei napig. Figyelembe veszi a B.D és az L. Neil Smith féle Lando Calrissian trilógia (szintén eredeti) történéseit is.

 Bizonyára kialakítod majd a magad véleményét róla, ha majd olvasod, úgyhogy én most nem is véleményezném. Vannak dolgok benne, amik tetszettek, mások pedig nem jöttek be annyira.

 Egybként vannak benne olyan -togoriainak nevezett -lények, akik pont úgy néznek ki, mint az avatarom (akiről megjegyzem örtletetem sincs, hogy kicsoda  ) -ezért is választottam pont ezt. No meg azért mert olyan Gorgonitás.  

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #317 Dátum: 2004. November 27., 19:29:10 »
Gorgonita:

Idézet
Meg különben is nekem van igazam! 


   úgy legyen, én úgy érzem te is ott vagy azért SW témában, szóval az ember mindig megtudhat valami újat bárkitől  

Persze ha nem úgy lenne az sem baj (úgy értem ha nincs igazad)  

Majd egy sistergő fénykardcsatában eldöntjük  

Éppen nézegettem ezt a feltett képet az űrcsatából... hát ha ilyen lesz, és benne lesz, akkor most kapott egy plusz pirospontot tőlem a harmadik rész.  

Viszont a Solo trilógiát nem olvastam. Az hivatalos vagy magyar kiegészítő kötet? Csupán a regényeket láttam, de soha nem kerültek a kezembe, mármint olvasásra, bevallom őszintén.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #316 Dátum: 2004. November 27., 17:30:11 »
Az eredeti Shadow könyváltozatáról beszélek. Abban egyedül Luke veszi észre, hogy Xizor palotájának robbanása előtt eltünt egy sárkányrepülő.
 Guri egyébként felbukkan az A. C. Crispin féle Solo trilogiában is, ahol Xizor kérésére egy hutt-ot végez ki.

 És természetesen semmi baj azzal, ha eltérő véleményen vagyunk, hiszen mindketten tudjuk, hogy másnak lehet más a véleménye.    

 Meg különben is nekem van igazam!  
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 27., 17:30:23 írta Gorgonita »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #315 Dátum: 2004. November 26., 22:59:53 »
Sziasztok.

Gorgonita újfent a jó oldal küldötte volt   (természetesen minden tiszteletemmel mondom ezt, nem gond, hogy általában más véleményen vagyunk, sőt..így színesebb és ha igaza van úgyis elismerem és fordítva is így van így érzem  )

Szóval azzal azért vitatkoznék, hogy azt hiszik Guri halott. Hiszen azért sokan tudják, hogy él... tehát ha sokan tudják, akkor az kiszivároghat...

A legnagyobb gondom nemaz hogy nem pörgős... sok ilyen lassú folyású történet van, pl erőpróba ami nem igazán pörgős, de jó. az előző részhez képest érzem lassabbnak, (meg nincs benne Boba Fett  )

Igazad van, Guri döntéséről szól, csak erről éppen kevés szó esik a képregéynben, szóval úgy érzem elsikkad a dolog a sok fejvadász között.

Én is nagyon megörültem a klasszikus csapatnak, de ahogy írtam csak olyan felhozó-emberek szerepet játszottak, kellettek a jól ismert arcok... Nem igazán volt szerepük (de ahogy irtam még lehet..)

Amúgy te olvastad ezt könyvben is, vagy megjelent ez egyáltalán könyvben, vagy csak az "eredeti" Birodalom árnyai


igen az egy hét kihagyás engem is    gerjeszt... majd egymásra borulunk mint a rancor gazdája a haverjára    (az mekkora jelenet..színészi játék 5-ös, de az egyik kedvencem lett. Kicsit mindig sajnáltam szegény pasit, meg a regényben le van írva, hogy a Rancor nem gonosz, csak ki van éheztetve és rosszul tartják..Bár ez a filmből nem jön le)

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #314 Dátum: 2004. November 26., 22:22:51 »
Bár Regnar kifejtegette mi nem tetszik neki benne, én még mindig nem igazán értem hol itt a baj.
 Guri-t halottnak hiszi mindenki, és eleve se tudtak sokan a képességeiről. Így nem is kereshetik mások, csak ezek a szereplők.
 A galaxis legnagyobb bűnvezérének tervezték, építették. Ez a Fejvadász hiába profi a szakmájában, nem replikáns, esélye sem volt.
 A könyv után én pont ezt vártam Guri-tól.

 Azt sem hiszem, hogy pörgősebbnek kellene lennie. Nincs lefektetve, hogy egy SW történet csak sok szereplős, sok helyszínes, pörgős lehet. Ez a történet Guri döntéséről szól, megvan a maga hangulata, tempója, hangvétele. Nkem bejön, mint Skywalkernek a makethajó.  

 A klasszikus szereplők nálam puszta megjelenésükkel kiváltják a rajongást -és az orvosaim szerint ez már soha nem is fog elmulni.  
Az egymással folytatott kekeckedéseik nálam ülnek  , és a testbeszéden látszik, hogy kicsit már öregebbek, vagyis inkább megfontoltabbak. Kevésbé hirtelenek, inkább kiszámítottak a mozdulataik. Látszik rajtuk, hogy már előre tudják mit várhatnak a másiktól egy-egy beszólásukra válaszul.
 Egy dolog, ami viszont nem tetszett: -Adott helyzetben elhiszem, hogy Leia elereszt egy Pofa be kiáltást. De ha Lucas meg tudott rendezni öt filmet durván beszélő hősök nélkül -itt is lett volna megoldás.

 A borító most nekem is bejött -még tetszik is. Talán ez lehetett az 1. és azt gondolták, hogy a többit is el tudják ilyen jól készíteni, és amikor rájöttek hogy nem akkor már késő volt a határidő miatt.

 Az egy 7-es kihagyás nem tragédia.  amíg érdemes várni az utánna jövő hetekre.
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 26., 22:34:07 írta Gorgonita »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Star Wars
« Válasz #313 Dátum: 2004. November 26., 13:21:15 »
A témában felkerült az oldalra a Star Wars - Birodalom Árnyai - Végkifejlet 3/5 (aki keresné master regnar véleményezését, már megtörtént kettővel lentebb
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #312 Dátum: 2004. November 26., 08:40:43 »
Regnar
Idézet
...pl miért színeződik el Luke kardja? vagy miért váltanak színt a lézersugarak? vagy hogy miért szakadnak meg, jó persze mert lövések, de azok rövidebbek.
Az semmi, hogy miért szakadnak meg, meg miért rövidebbek, de azt már igazán megmagyarázhatnák hogy egy leadott lövés mért nem egyenes ? Egyik lövésnek a széleit sem tudtam egy egyenessel körbekeretezni. Ezek a fegyverek ennyire félrehordanak ?  A fénykard. A szineződéssel arra gondolsz, hogy a fénykard vége felé olyan sárgás ? Hát szerintem ott az alkotó a fénykard pengéjének átlátszó "auráját" szerette volna érzékeltetni. Zöltes, mert mögött ott van Luke gatyója, és amint vakító fehér háttér elé kerül a kard azonnal megváltozik az "aura" színe.
Idézet
Annyira "csendben" hogy alig tudjuk meg mit is mondanak.
Látod-látod mennyire átadjuk az ott történtek hangulatát ?  Következő hétre vagyis utánna, mert lesz egy hét szünet (azta hogy becsempésztem ide a roszhírt  ) már a mozgó, hangos, szagos változaton dolgozunk.
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 26., 08:44:12 írta Galen »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #311 Dátum: 2004. November 26., 07:53:58 »
Birodalom árnyai - végkifejlet 3 rész.

Mivel a remény hal meg utoljára, így nekiláttam elolvasni a 3. részt, hátha pozitív fordulatot vesz a történet folyása...

Borító. Csak ne lennének a csillagok... de a múgy az eddigi legjobb. Mind kompozícióban, mind témájában. A csillagok okozta zűrzavart erősen mérsékeli a középre állított kompozíció. Igazából el kell ismerni, van benne rendszer, hiszen itt látszik a legjobban, hogy a csillagokkal is szerepet töltetnek be. Pl. jobb oldalon Leia keze kilóg a térből, ezért elhúzná tömegével a képet jobb oldalra, de bal oldalon beraktak két csillagok, amelyek visszabillentik az egyensúlyt, pusztán tömegükkel, nem is annyira funkciójukkal. A borító beírása a szokásos kiváló minőségben történt. Azért van néhány dolog amit nem igazán értek, persze nem a ti munkátokkal kapcsolatban, hanem az eredeti borító ürügyén. pl miért színeződik el Luke kardja? vagy miért váltanak színt a lézersugarak? vagy hogy miért szakadnak meg, jó persze mert lövések, de azok rövidebbek. No azért egy-két kérdést fel tudnék tenni az eredeti készítőinek. Ti újra kihoztátok a legjobbat a borítóból.

Képregény. Továbbra is szépek a rajzok, és a színek. Tudatos színtársításokkal operálnak a készítők. Bár van néhány zavaró háttérkitöltés.. pl fehér, de összességében tetszik a koncepció továbbra is.

Történet. Sokat nem változott, nem segített a "klasszikus" hősök megjelenése. Lényegében semmi szerepük nem volt, bár lehet hogy később még lesz.. kezd egy Kicsit felpörögni a dolog, de sajnos a lendületet még nem érzem. Ha ilyen értékes Guri és a robot, akkor szerintem sokkal nagyobb hajszának kellene indulnia a nyomukban. Meg ahogy Guri végez a "profi" fejvadásszal. Kiábrándító volt. Egyet rúgott és vége..... HIHETETLEN. szóval látok kezdeményeket, amik érdekessé tehetik a történetet, de eddig még megőrizte a régi vonalát, ami eléggé lapos.

Beírás.
a második képregényoldalon két figura sugdolózik. Annyira "csendben" hogy alig tudjuk meg mit is mondanak.  
ugyanott a rodián szövege végéről lemaradt a pont.

Amúgy a szokásos jól olvasható, érthető mondatok, jó a fordítás, szóval  

Összességében. A borító sokat javult (nem a ti munkátok, az ugyanolyan jó maradt), a történet is elkezdett érdekesebbé válni, szóval kicsit nőtt a bizalmam feléje, de azért még mindig nem az igazi....

Ja és egy észrevétel, egy régi dologról ami beigazolódott itt a történet folyományában: Ha az alagút végén fehér fényt látsz, ne indulj el felé.......  (annyira egyértelmű utalás volt a képregényben...kicsit sokkolt..)

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Star Wars
« Válasz #310 Dátum: 2004. November 25., 18:27:11 »
Hát, én nem vagyok elragadtatva...
De mint már mondtam, szkeptikusan állok hozzá.

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Star Wars
« Válasz #309 Dátum: 2004. November 25., 13:46:43 »
Találtam egy képet a Star Wars III-ról, itt a link:
 
http://www.pbase.com/spoileriffic/image/36767389

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Star Wars
« Válasz #308 Dátum: 2004. November 25., 13:46:11 »
Találtam egy képet a Star Wars III-ról, itt a link: http://www.pbase.com/spoileriffic/image/36767389

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #307 Dátum: 2004. November 23., 09:01:23 »
Ezeket kipróbálom. Ja aki az Academy-vel játszik és nem perfekt angol az látogasson el a www.gamehunter.hu oldalra. Megcsinálták a kis ügyesek a Teljes Magyarítását a játéknak. Vagy angoltalanítását, de mindegy lényeg hogy értem a küldetéseket, és az átvezető videókat.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #306 Dátum: 2004. November 22., 18:25:42 »
Galen jaja..rejtett videok. Mindegyik egy-egy pályához kötődik és billentyűkombóval jön elő..

indíts játékot ezekkel a nevekkel, vagyis ezeket add meg nevednek:

GaryMartinez

JulieEccles

JamisonJones




A 12- szinten amikor az utolsó rohamosztit is kinyírod akkor gyorsan nyomj    a , c, t betűket tehát      a       c         t          egyszerre egészen addig, amíg lift lemegy.


ennyi jut eszembe, de ha a neten utána nézel, mondjuk yahoo-ban rákeresel akkor biztosan megtalálod a többit. azt tudom, hogy van alternatív kezdés Y-szárnyúakkal...


Igazad van a 3-d-t illetően- Én sem bírom ezeket a 3d csodákat, sokkal jobban tetszettek a Jedi Knight videoi vagy a REbel Assault II-é.
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 22., 18:27:39 írta regnar »

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Star Wars
« Válasz #305 Dátum: 2004. November 22., 17:12:30 »
Egy szóval se mondtam, hogy az Academy rossz. Csak én meg már nem játszom, mert mikor van egy kis szabadidőm, fordítok.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #304 Dátum: 2004. November 22., 17:09:24 »
Igaz, de amikor esténként gép elé ülök egy fél órára, akkor már nincs agyam meg türelmem mindenfél párbeszédes küldetésekhez, csapatszervezéshez, nyomozáshoz, stb. Egybként én is jobban kultiválom az ésszel játszható  játékokat, és jobb is a Kotor, de mostanában csak egy kis hóembernevelésre futja az időmből.