Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 699891 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #363 Dátum: 2005. Január 02., 21:27:27 »
Idézet
Én a formára gondoltam...
Meg szerintem csak dual lézere van...
A forma, az tényleg stimmel.
A lézerben valszg én emlékeztem rosszul. A Behind the Magic szerint a prototípusnak 2 létere van.
Érdekes viszont, hogy a régi (még VGA) X-wing játékban megjelent több Advanced is, valamint az Assault Gunboatok is a Yavini csatában. De ez EU, mint tudjuk...
Idézet
recsi&Galen: nagyon jók vagytok
Schmutte: Köszi, igyekszünk!
« Utoljára szerkesztve: 2005. Január 02., 21:33:28 írta recsi »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Schmutte

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 57
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #362 Dátum: 2005. Január 02., 17:46:05 »
Köszönöm a kellemes fogadtatást!
Eddig is sokmindent olvastam itt, demostmajd még többet    
És igazad van: Az egész team atomkirály  

A Naboo ha jól tudom, az eredeti elképzelésekben terv szintjén sem volt benne, ezt Lucas csak az előtrilógia forgatása előtt találta ki. Kellett egy tökéletes világ, amit mindenki szimpatikusnak talál -> mesebeli otthon kellett egy mesebeli királynőnek (és az udvari bolondnak)
Ha a régi trilógiát újraforgathatná (amit azért reméljük nem tesz meg   ) biztos beletenné, sokminden más mellett.

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Star Wars
« Válasz #361 Dátum: 2005. Január 02., 15:01:24 »
Schmutte:
Minden Hálozsákos Nevében Üdvözölek!! Reméljük hű, olvasonk leszel és majd tele írod a fórumot!   (Na jó azért olyan sok nem kell)

Láttom Te is infórmált vagy a Star Wars-sal kapcsolatban. Szóval akkor nem pusztul el a Naboo bolygó. Szerintem ez George Lucas részéről nagy hülyeség, mert ugye a 4, 5, 6-ban nincs is szó a Naboo bolygóról és ez szerintem olyan mint ha Windu mester nem hallna meg, de egy szót sem ejtenek róla a trilógiában. Jó persze Windunak nagyobb szerepe van a filmben de azért a Naboo bolygó sem amolyan kis bolygó ami nem befolyásolja a történetet, mert ez nem így van hiszen tőlük indult a történet. Szóval kap egy rossz pontot Lucas  

És mitagadás Recsi és Galen is nagyon jók,   de ez mondhatjuk az egész Hálozsák team-re!    

Mégegyszer Üdvözölünk itt a Hálózsákon!!

Nem elérhető Schmutte

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 57
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #360 Dátum: 2005. Január 02., 13:18:12 »
Üdvölet pajtosok

A Naboo az eddig tudottak alapján nem pusztulászik el a filmben. Nem fog rajta sok jelenet játszódni, asszem az egyedüli a Padmé temetése.

recsi&Galen: nagyon jók vagytok  

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Star Wars
« Válasz #359 Dátum: 2005. Január 01., 12:40:54 »
Én is, mármint én is kíváncsi leszek a filmre!

Viszont lenne még egy kérdésem ami szerintem másokat is izgat:
Én eddig nem olvastam a Naboo bolygóról. Hogy mi lesz vele, hogy mi zajlik ott, hogy elpusztul-e?
Én még nem hallotam róla semmi infót. Valaki nem tud valamit erről a szegény Naboo bolygóról??
« Utoljára szerkesztve: 2005. Január 01., 15:16:58 írta letsgo »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #358 Dátum: 2005. Január 01., 12:29:18 »
Én már teljesen elvesztettem a fonalat... mindenesetre kiváncsi leszek hogy mi sül ki a dologból májusban.

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Star Wars
« Válasz #357 Dátum: 2004. December 31., 14:24:15 »
De én úgy tudtam, hogy Anakin még mind ezek elött lesz tag, és, hogy Anakin is segít megölni a Jediket, szóval ezek után nem lehet tag. Akkor lehet, hogy félre infórmáltak... Hát akkor lesz ám  

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #356 Dátum: 2004. December 31., 13:56:02 »
Azt tudtam már említetted!      Csak a mondatodat ki tudtam csavarni és gondoltam rákérdezek      

Harry potter nekem is tetszett. (mármint nem Harry Potter, hanem a film   )


Letsgo
Porthosnak igaza van:
Lesz ám hely    De csak egy ember fog ott ülni....    
« Utoljára szerkesztve: 2004. December 31., 13:57:23 írta regnar »

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Star Wars
« Válasz #355 Dátum: 2004. December 31., 13:51:46 »
Idézet
Porthos te ismered élőben Natalie Portmant?
Nem csak nagy fan vagyok  
(ez Emma Watson-ra is vonatkozik (gy.k.: ő Hermione a Harry Potterből)

Letsgo: a 3. részben Yoda kivételével szinte minden Jedi tanácstag +hal.
Mace Windu stb. szinte mindenki.
Lesz ott hely...
De Anakin addigra kicsit rossz lesz...
Változik a ,,politikai" hozzáállása...
(Ja és a szeme szine   )
« Utoljára szerkesztve: 2004. December 31., 13:55:17 írta Porthos »



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Star Wars
« Válasz #354 Dátum: 2004. December 31., 13:34:44 »
Idézet
Az rendben hogy lesz az új filmben, de eddig volt róla szó egyáltalán? Mármint a régi részek alatt, meg az eddigi sw történelemben?
Ja, hogy úgy. Szerintem még Corusanton ilyen csata mint a háromban fog dúlni, olyan még nem volt, vagy is filmekben, de, hogy valamilyen más témában, pl: könyvek, történetek, képregények ott lehet, hogy volt már ehhez fogható... de, hogy az eddigi Star Wars filmekben nem láttam, és, hogy nem is említették.... ha jól tudom...

Viszont nekem is lenne egy kérdésem:
A történet szerint és ahogy hallotam Anakin a Jedi Tanács tagja lesz. De ha jól emlékszem a Jedi Tanács terme elégé szűkős. Abból a szempontból, hogy nincs ott hely egy új széknek. Arra gondolok, hogy Anakin hol fog akkor ülni, hiszen hely csak az ajtónál van. Ezek szerint valakit kikell zárni a rendből, vagy valaki meghal a tagok közül?? Nem tudja Valaki, hogy hogy lesz??
« Utoljára szerkesztve: 2004. December 31., 13:43:28 írta letsgo »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #353 Dátum: 2004. December 31., 13:20:17 »
Igen tudom mi az a tie advanced..    Bár én Tie X1-nek is ismerem... A szárnyformájából fejlesztették ki az Interceptorokat.   De ha Vaderé a prototípus és az új fejlesztés, akkor miért jelenik meg a forma már most 20 évvel korábban. Én a formára gondoltam... bár a koncepció szerintem egyenesen vezet a tie gépekhez.. Meg szerintem csak dual lézere van... Bár ez tök mindegy halálos vadász annyi biztos  


Az említett játékokat mind végigharcoltam  

X-Wing Alliance a király... Főleg amikor kilépsz a hipertérből és ott az egész birodalmi flotta.. el kell mellettük suhanni, bedokkolni, aztán vissza szemben az egész flottával...    És a 2. halálcsillagnál a csata... vagy 30x újrajátszottam annyira tetszett.. De bevallom a halálcsillagba való berepülés még soha nem sikerült mindig elpusztultam...  Úgyhogy az erőhöz kellett folyamodnom az utolsó küldetésben.. (  cheat) A többit e nélkül játszottam végig, hát volt amibe beleizzadtam és csak 15-szörre sikerült.

Az alliance-ben lehet repülni Firespray-el is  

De már a sima x-wingben is felrobbanthattad a halálcsillagot...

Nekem tetszik a Rebel Assault 2-ben megjelenő Shadow Tie. Az álcázóberendezéssel.



UTÓLAGOS HOZZÁSZÓLÁS:
utánanéztem a dolognak egy kis szakirodalomban    Lehet hogy ezek az elődei a képen, hiszen az Advancedről azt írják, hogy, idézem "based on original Sinear desing" azaz lehet hgoy ezek a képen már a sinear fleet systems által épített gépek és később ezeket használják fel a birodalmi tervezők, miután bekebelezik a Sineart.

Viszont nincs életfenntartó vészrendszere...
« Utoljára szerkesztve: 2004. December 31., 13:53:51 írta regnar »

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #352 Dátum: 2004. December 31., 11:31:47 »
Idézet
a kép bal felső sarkában repül egy halom Tie szerű valami az egyik nagyon hasonlít Vader Tie-ához. DE azt a formát nem csak neki egyedül fejlesztették ki vagy 20 év múlva?
Azok sztem nem TIE-k. Amire te gondolsz, az ugye a CSH végén jelenik meg. A "duci" TIE. Nem csak Vadernek készítették. ill. az EU (nem Európai Unió, hanem Expanded Universe - ebbe tartoznak azok a dolgok, amik nem szorosan a fimekhez kötődnek, képregények, könyvek, játékok stb....) szerint csak a prototípus volt az övé. A hivatalos neve TIE-Advanced fighter. Először talán az X-WIG PC-játékban jelent meg. Durva, hiperhajtómű, quad-laser, bazi pajzs. Olyan gyors, mint egy A-WING és olyan tűzereje van mint egy X-szárnyúnak. A védelme meg mint egy B-WING-é. Szóval halálos ellenség. Ennél durvább már csak a TIE-fighter szintén PC játékban megjelent TIE-DEFENDER volt. 3 vezérsík panellel a fülke körül, Ion + lézer pajzs meg szinte végtelen.
Na ennyit a történelemről. Ajánlom mindenkinek az X-WIng sorozatot, aki nem csak az "igazi" szimulátorokat szereti.

X-Wing collectors (X-Wing és TIE-fighter új 3D-s motorral az összes kiegészítőlemezzel együtt, (felrobbanthatod az 1. Halálcsillagot!))
X-Wing vs Tie fighter - elsősorban hálózatos játékra, de van 1 kiegészítője a Balance of Power, abban van 1 játékos küldetéssorozat is.
Végül a csúcs : X-Wing Alliance, egy kereskedőből lett felkelő kalandjai, szuper!!!


Végül pedig mindenkinek boldog új esztendőt!
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #351 Dátum: 2004. December 31., 09:28:18 »
Az rendben hogy lesz az új filmben, de eddig volt róla szó egyáltalán? Mármint a régi részek alatt, meg az eddigi sw történelemben?

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Star Wars
« Válasz #350 Dátum: 2004. December 30., 16:50:02 »
Idézet
Meg lenne mégegy... a képen az látszik, hogy Coruscanton lángok vannak... lehet hgoy én vagyok a hülye.. ( mondjuk ennek nagyobb az esélye  és nem figyeltem), de eddig én egyetlen leírásban sem olvastam, hogy Coruscanton csata dúlt volna... Vagy igen? Javítsatok ki ha tévedek...
Pedig van csata Corusanton. Még hozzá, ha jól emlékszem a trailerben is látható volt. Igazából nem nagyon látszik a hirtelen váltakozó kép sorok miatt, de viszont ha rámész a starwars.hu-ra, ott van valahol egy, olyan írás, hogy a trailer képről képre. Ott biztos megtalálod, azt a képet, amin látható ez a bizonyos csata.

Ha minden igaz........Na mindegy, megkerestem, itt van:



és itt:


A második, biztos, hogy az mert az volt alá írva, hogy Corusant fölött zajlik. És ha jobban megnézük akkor a háttérben látszanak a felhőkarcolók.
« Utoljára szerkesztve: 2004. December 30., 17:07:36 írta letsgo »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #349 Dátum: 2004. December 30., 15:56:35 »
Porthos te ismered élőben Natalie Portmant?

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Star Wars
« Válasz #348 Dátum: 2004. December 30., 15:18:40 »
Nekem tetszik.
Bár Natalie Portmanhoz lenne egy kis hozzáfűznivalóm.
Eléggé piros az orra (ahogy Galen mondta), kicsit vékonyabb vágású a szeme mint élőben, és a szemöldöke és sokkal vékonyabb (az eredeti sztem a tökéletes).
Különben tetszik a boritó maga.
Várom már.



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #347 Dátum: 2004. December 30., 14:38:42 »
Nem bírom megállni...  

Ez a borító nem sikerült igazán, nekem legalábbis nem nagyon tetszik... Olyan "bután" sikerültek rajta az arcok...meg az a kéz a karddal...Meg szegény Dokuu --- Levegő benntart..nem mozdul..   de majd akkor bővebben amikor itt olvashatjuk a hálózsákon      no jólvan csak hülyéskedek, bár szerintem ez a borító nem az igazi...

Viszont lenne egy kérdésem...   a kép bal felső sarkában repül egy halom Tie szerű valami az egyik nagyon hasonlít Vader Tie-ához. DE azt a formát nem csak neki egyedül fejlesztették ki vagy 20 év múlva? Nehogy már megint valaki "odafenn" belekavarjon a történelembe, mert irgum burgum...
Meg ha ezek a járművek megjelennek, akkor megjelenik az Incom, meg a Synear és a többi társaság is? Kíváncsi leszek milyen néven futnak majd az űrhajók...

Meg lenne mégegy... a képen az látszik, hogy Coruscanton lángok vannak... lehet hgoy én vagyok a hülye.. ( mondjuk ennek nagyobb az esélye  és nem figyeltem), de eddig én egyetlen leírásban sem olvastam, hogy Coruscanton csata dúlt volna... Vagy igen? Javítsatok ki ha tévedek...



A jó oldal híveinek:  A fénykardok fénye ragyogja be életetek egét, világítsa utatokat a halálcsillag robbanása, simogassa arcotokat Tatuin két napja, és kapjatok ingyenitalt (már aki él vele) a mos eisley-i kantinban, miközben Max Rebo huzza a nótátokat.
 
A sötét oldal híveinek.  Kísérje utatokat Alderran helyének sötétje, vetüljön rátok a császár árnyéka, Darth Vader nevezzen a barátjának, és jussatok el a Hothra síelni.

A semlegeseknek: Szakadjon rátok Kessel összes gazdagsága,  csizmátokról soha ne tudjátok levakarni a fűszert, a hajótokat repítsék hajtóművei gyorsabban mint egy Jedi gondolata.

Egyszóval mindenkinek boldog új évet.
« Utoljára szerkesztve: 2004. December 30., 14:47:57 írta regnar »

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #346 Dátum: 2004. December 30., 13:21:55 »
Király....Nekem meg van Boba Fett is meg Egy rohamosztagos. De Csubi-ra nem tudtam szert tenni.
Ha már itt vagyok megragadnám az alkalmat és erőben, fénykardban (neked Regnar fejvadász megbízásokban) gazdag boldog új évet kívánok. Vezessetek óvatosan, részegen ne mennyetek messzire Coruscant-tól.  A SOTE-EVO elkészült, ha a frissítés angyala is úgy akarja akkor a jövő héten kimegy. MEg már készül a következő is...REcsi alant már beszúrt egy képet....Isten segedelmével lemegy mindkét sorozat abból a címből. Aztán meg majd meglátjuk. Jók legyetek. BUÉK.

Update
Ja lassan kocogunk a SW-EP III. felé. Valószínű lassan érkezik majd a képregény változat is belőle (április 2. a TPB megjelenése, ha minden igaz). Itt a Boritója az első számnak (nem a TPB változatnak):Borító
Kezdenek hasonlítani a vadászgépek és a církálók a Klasszikus trilógia járműihez...Jól van....
Ja és Amidala-nak egy kicsit pirosrasírt orra van....
« Utoljára szerkesztve: 2004. December 30., 13:41:10 írta Galen »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #345 Dátum: 2004. December 30., 08:34:25 »
Sziasztok. Csináltam egy képet az egyik kedvencemről..  

Rosszfiúk  


« Utoljára szerkesztve: 2005. Január 02., 14:12:17 írta regnar »

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #344 Dátum: 2004. December 23., 17:20:42 »
Idézet
Skacok, azt hiszem ezt látnotok kell!!
Lefényképezted Galen karácsonyfáját?
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető szpÁDÁMen

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://szpadamen.uw.hu
Star Wars
« Válasz #343 Dátum: 2004. December 23., 12:13:04 »
Skacok, azt hiszem ezt látnotok kell!!

"Here comes the Spider-Man!"

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #342 Dátum: 2004. December 23., 11:52:09 »
Semmi gond... legalább nagyobb lesz a feszültség, hogy mi lesz a vége...

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #341 Dátum: 2004. December 23., 08:32:31 »
HA már a rosszfiúknál tartunk...csúszunk egy hetet az utolsó résszel. Bocsika. Megint az én hibám. Vigaszalás képpen nézzétek meg az új Cinema elejét....RAjta van a kicsi Vader a borin, de nem is ez a lényeg. Egy kissebb képen ott van Obi-wan...a haja tökéletesen megegyezik az Alec Guiness féle hajjal...nagyon jóóóó....
« Utoljára szerkesztve: 2004. December 23., 09:42:18 írta Galen »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #340 Dátum: 2004. December 22., 20:26:43 »
Szerintem a rosszfiúk a legjobbak... mert mivégre lennének a jók, ha gonoszak nem lézengenének körülöttük    (Boba Fett és Birodalmi rohamoszik   persze azért a többiek is jöhetnek)

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #339 Dátum: 2004. December 18., 15:59:41 »
Csak kár hogy majd mindegyik a rosszfiúkról van, és/vagy komor témájú. Egybként tényleg szépek. Eszembe juthatott volna nkem is, már ismertem egy ideje. Itt egy másik:

  http://www.starwars-tw.com/home/theme.htm

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #338 Dátum: 2004. December 18., 15:16:37 »
Ja ezt már régen akartam:
http://www.darkhorse.com/downloads.php?sku...&dltype=desktop

Szép SW képregényes hátterek vannak itt.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #337 Dátum: 2004. December 17., 22:10:54 »
Idézet
nekem kicsit zavaróak az egész oldalas szöveg nélküli lapok...
Beírás...Hibát nem vettem észre.
...várom, hogy mi lesz a vége...
Na akkó:
Nekem nem voltak annyira zavaróak, mert nem kellett fordítani/beírni  
Nagy kő esett le a szívemről, ha te sem vettél észre semmit, akkor biztos nem kell javítani  
Én már tudom, mi lesz a vége...  

Idézet
megint jót mosolyogtam a poénokon,
nem emlegetem fel hogy nem 1, hanem 2 hét maradt ki.
Gorgonita: őrülök, hogy tetszettek. Szerintem ezeket a legnehezebb fordítani. Viszont annál nagyobb az öröm, ha sikerül.  
A 2 hét sajna hardverhiba miatt volt, Galen (asszem) alaplapja feladta a szolgálatot.
Mostantól visszaállunk a megszokott 1 hétre, sőt!


http://halozsak.tlof.hu/_mas/upload/recsi/forum/nagy001.jpg
« Utoljára szerkesztve: 2004. December 17., 22:20:06 írta recsi »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #336 Dátum: 2004. December 17., 21:54:31 »
Látom a Végkifejlet közelít a végkifejletéhez. A szóviccek a legolcsóbbak.   Köszönet érte.   Negyedszerre már nem kezdem el 'elemezgetni', csak ismételgetném magam. Csak annyit hogy megint jót mosolyogtam a poénokon, és ebben a részben már talán Regnar is talál egy kicsit többet Guri jelleméből és galaktikusméretű konfliktusból. Igaz egyik sem konkrétan jelenik meg a történetben. Guri érzéseit az álmain keresztül ismerjük meg. A Fekete Nap széthullássa okozta káoszra pedig csak Leia néhány mondata utal. De talán épp így marad meg a történet bensőséges hangulata.

 Várom a következőt, és mivel én is vizsgázgatom, és honlapot is farigcsálok, belátással leszek, és nem emlegetem fel hogy nem 1, hanem 2 hét maradt ki.

 Porthos! Ha regisztrálsz az sw.hu fórumára, az ep3-as topicba, szinte naponta kerül fel néhány új kép. Ezekről is ott értesültünk először.

 Regnar! Látom, megelőztél. Egyszerre írtuk, de jól sejtettem, hogy ez már neked is kicsivel jobban bejön. A Rancor-os poén nkem sem tetszett. Inkább dobta volna meg valamivel, amikor nem számít rá -az hihetőbb lett volna.
« Utoljára szerkesztve: 2004. December 17., 22:09:20 írta Gorgonita »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #335 Dátum: 2004. December 17., 21:53:19 »
A témában felkerült az oldalra a Star Wars - Birodalom Árnyai - Végkifejlet 4/5

   


Birodalom árnyai 4/5


Borító. AZ EDDIGI LEGJOBB. Tetszik. Elviselhető rajta a csillag, Jó a figura, jók a színek, jó a beírás, a grafikai stílus is korrekt. Juhhééé... a végére sikerült összehozni.. (Persze a Ti munkátok eddig is ott volt...)

Képregény. Grafikailag már legalább 100x leírtam, szóval nem ragozom, szépek a rajzok, jó a színkitöltés. Bár nekem kicsit zavaróak az egész oldalas szöveg nélküli lapok, de nem rosszak. Meg újfent Guri pózolása is megjelenik... Sokszor találkozik az ember nagyon asonló beállításokkal az eddigi négy rész során..De ha ezeket átlépjük, mert nem annyira zavaróak, akkor marad egy nagyon szépen összeállított képregény.

Történet. Nos... egyfelől érdekesebb lett, mint amilyen volt, jót tett neki a fekete nap belső viszálya.. másfelől ötletszegénynek is érzem, ezt a teljes oldalas képekre és a sok "visszaemlékezésre" alapozom, mert a képregény legalább 1/3 részét ezek töltik ki teljes oldalon, kicsit tölteléknek érzem őket... Valahogy olyan a hatása mintha ki lett volna adva hgoy 5 rész kell, és csak négyre elég lett volna az ötlet, erre beletették ezeket. De mégegyszer mondom, számomra mindenképpen érdekesebb lett a történet. Mondjuk az nem kifejezetten nyerte meg a tetszésemet hogy Han beszól Luke-nak hogy Rankor és erre ő kiesik a meditációból. Az erővel simán érezhette hogy nincs is ott rankor....

Beírás. Jó, nagyon jó. A szokásos megszokott jó minőség. Szép munka. Hibát nem vettem észre.

Összességében pozitív irányba mozdult el számomra a történet, de azért vannak komoly hibái és hiányosságai továbbra is. Mindenesetrenagyon várom, hogy mi lesz a vége.
« Utoljára szerkesztve: 2004. December 17., 21:55:02 írta regnar »

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Star Wars
« Válasz #334 Dátum: 2004. December 10., 14:36:24 »
Köszi a tippet Porthos. Gyorsan megyek és meg is nézem!
Amugy a kép király!