Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 700886 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #483 Dátum: 2005. Február 02., 13:55:52 »
no emberek, ekkorát még nem röhögtetek/sírtatok. Mert ha ez igaz, akkor azért kell sírni, hogy ilyen pocsék lesz, ha meg nem akkor azért mert hgoy lehet ilyet kitalálni?

Idézek szó szerint egy újságból.. elvileg hivatalos forrásra -George Lucas- hivatkozik:

".... Obi van Kenobi (Ewan McGregor) és tanítványa Anakin Skywalker (Hayden Christensen) végső leszámolására utal, amelyet a lávamezőn vívnak meg és a végén Kenobi levágja Anakin lábát, aki a lávába zuhan. Túléli, de robotkülsőt kell öltenie, és végre színre lép a sötét oldal nagyura, Darth Vader. A maszk mögött Christensen lapul, akit 13 centivel megnyújtott a computer, mert ennyivel alacsonyabb, mint 201 centis elődje.
 "Anakin lenne az, aki egyensúlyt hoz az ERŐBE?" - elmélkedett Yoda az 1999-ben bemutatott első részben, de már a folytatásban világossá vált, hogy a sötét oldal szeparatista hadurainak seregével a köztársaságiak aligha vehetik fel a versenyt. A tábornokká előléptetett Obi-van felkutatja és fénykardélre hányja Dooku grófot (Christopher Lee), de a sötét seregek rettegett vezére egy trükkös puccsal keresztülhúzza számításait. A két fénykarddal vívó főgonosz Greivous (robotharcos, animációs karakter) robotkatonáival bevonul a köztársaság szívébe, és "elrabolja" Palpatine kancellárt (Ian McDarmid), aki Darth Sidious a későbbi imperátor. A "megmentésére" igyekvő jediket Darth Vader öli meg, közben Sidious megvív Yodával, akit csak Vader segítségével képes elűzni Coruscantból.
Amidala királynő (Natalie Portman) is drámai változáson megy keresztül: micvel a jedik nem házasodhatnak, titokban megyhozzá Anakin Skywalkerhez, aki végül elhagyja őt. A királynő ebben a részben megszüli a köztársaság későbbi megmentőit : Luke Skywalkert, és Leia hercegnőt.



Hát ha ez igaz, akkor menjen Lucas a jó %!+ @ búsba, hgoy csak erre a szemét összecsapott, mindenbe beletúrkáló, mindent felborító történetre futotta.

Nem elérhető Chavez

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: +0/-0
    • http://
Star Wars
« Válasz #482 Dátum: 2005. Január 24., 00:28:44 »
Rendicsek, csak több hiba is volt benne, ezért gondoltam, hogyha átnézitek, akkor majd szembeötlőek lesznek.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #481 Dátum: 2005. Január 23., 08:44:57 »
Idézet
A Végkifejlet első részének a bevezetőjében van 1-2 hiba. Gondoltam szólok, hátha ki akarjátok javítani.
Köszi! Javítani fogj(a Galen  )uk. És egy kérés, ha találsz hibát, légyszi jelezd, hogy melyik szövegrésznél van. Pl: ...raplikáns droid... helyett replikáns droid.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Január 23., 08:45:28 írta recsi »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Chavez

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: +0/-0
    • http://
Star Wars
« Válasz #480 Dátum: 2005. Január 23., 00:42:36 »
A Végkifejlet első részének a bevezetőjében van 1-2 hiba. Gondoltam szólok, hátha ki akarjátok javítani.

Nem elérhető Schmutte

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 57
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #479 Dátum: 2005. Január 20., 20:10:43 »
Én se úgy gondoltam, hogy a szó szoros értelmében tönkrevágja, csak maga a tudat hogy ebbe a végén belekurkáztak, az ad némi mellékízt.

Az anti-perequelesek ismerhetik ezt az érzést  

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #478 Dátum: 2005. Január 20., 19:36:04 »
Idézet
Üdv Gorgonita, azt hittem már teljesen eltűntél     de nem  
 Rossz kredit nem vész el!    

Schmutte!

 A TV sor a Sagá-t nem tudja elrontani.  A classic attól még classic marad. Vele van az Erő.
  A franchise pedig, attól még fényesen jövedelmező üzlet maradhat a könyvek, képregények, rpg-k, konzol-, PC játékok, akciófigurák és egyéb árúcikkek bevételeiből.
 
 De én a sorozatban is látok fantáziát, és bízom benne, hogy nem egy olyan nézettségnövelgető kliségyüjteményt kapunk, amiben néhány csinibaba, egy humorfigura, meg egy 3 percenként akcióző főhős pózol. Persze ez is benne van a szabakkpakliban.

Nem elérhető Schmutte

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 57
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #477 Dátum: 2005. Január 20., 16:19:58 »
Idézet
De azért várom a mozit is, és a tv sorozatot is.
Na az lesz még érdekes. Nem tudni hogy elrontja-e a sagát vagy tovább emeli ...meg még egyelőre azt se hogy mikor játszódik

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #476 Dátum: 2005. Január 20., 08:08:44 »
Üdv Gorgonita, azt hittem már teljesen eltűntél     de nem  

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #475 Dátum: 2005. Január 19., 20:35:34 »
Üdv! Egy ideje nem írtam. Vizsgák meg ilyesmi. De nem is nagyon volt SW a Zsákon. Örülök, hogy a Végkifejlet végre végkifejlett. Nekem tetszett, de ezt már ragoztam eleget. A Crimson Empire-vel nem tudom, hogy leszek. Egy átprogramozott androidról könnyebben elfogadom, hogy megjavul, mint egy Császári Testőrről. Már ha megjavul egyáltalán. Nem ismerem a sztorit. Ha igen, akkor remélem legalább olyan hiteles lesz a jellemrajza, mint Solo vagy Anakin fejlődése/bukása esetében.

 Én a prequel és a classic történetét is szeretem. De a prequelben felvonultatott számítógépes trükkök már nem adják vissza maradéktalanul azt a réges-régi hangulatot. Szrtem nem a minőségükkel, hanem a mennyiségükkel van baj. Túl sokat kapunk a jóból. Mert Watto is JJ is jó karakter, csak épp a kevesebb több lenne belőlük.
 Osztom Mark Hammill véleményét is -csak így szerényen  -hogy a prequel túl megmagyarázott, míg a classic jóval lazább volt. Ott az ő szavaival -két droid vitázott azon, hogy ki vigye el a balhét.
 Régen, egy csomó dolgot nem tudtunk. Mi az a Sith/Erő? Minek hercegnője császára a hercegnő-császár. Egyáltalán ki lehet az a császár? Mekkora Ben vagy Yoda hatalma, stb? Ezek a kérdések, találgatásokhoz, a találgatás fantáziáláshoz, az pedig egy varázslatos élményhez vezetett.
 Manapság azonban már nincsenek kérdéseink. Minden megtalálható a Time Line-okban, Képes Enciklopédiákban, Csodálatos Gépezetekben és más egyéb kiegészítőkben.
 Talán ezért is örültem ennyire a Végkifejletnek. Jó volt újra együtt látni a régi hősöket.
 De azért várom a mozit is, és a tv sorozatot is.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #474 Dátum: 2005. Január 19., 11:48:42 »
Csatlakozom Chavez-hez tényleg vannak bene elég komoly dolgok...karácsony óta mazsolázgatok belőle és alig jutottam el a tizedéig..  

Amúgy a pár hozzászólással ezelőtt beszúrt linkemről is el lehet jutni ide..
« Utoljára szerkesztve: 2005. Január 19., 11:49:45 írta regnar »

Nem elérhető Liar

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 23
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #473 Dátum: 2005. Január 19., 08:12:18 »
Idézet
Ezt meg hol találtad? Megvan a link? Engem is érdekelne (meg gondolom másokat is)
első találat...  

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #472 Dátum: 2005. Január 19., 07:43:57 »
Idézet
Leszedtem a netről a The Star Wars Timeline Gold-ot...
Ezt meg hol találtad? Megvan a link? Engem is érdekelne (meg gondolom másokat is)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Chavez

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: +0/-0
    • http://
Star Wars
« Válasz #471 Dátum: 2005. Január 19., 00:41:17 »
Leszedtem a netről a The Star Wars Timeline Gold-ot, és hihetetlen, de az időfolyam ott kezdődik, hogy 7500000000 évvel az Új Remény előtt kialakult a Yavin rendszer. Ez nem semmi! Egyébként minden apró részlet benne van, legyen az videójátékban, könyvben, képregényben vagy szerepjátékban megtörtént esemény.

Például tudtátok, hogy Thrawn Admirális fajtájának bolygóját úgy hívják, hogy Csilla? És hogy volt egy Pina nevű Jedi is? Ez nem vicc!

Nem elérhető Schmutte

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 57
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #470 Dátum: 2005. Január 18., 16:26:52 »
Én elvileg az új trilógia okozta ellentmondásokra gondoltam, de ha már így belelendültünk: Nekem se tetszik az új sarlacc, de az már a special editionnél át lett alakítva. Amikor először láttam a jedi visszatér képeskönyvben, ott helyben összecsináltam magam mert szinte pszichésen hatott rám     Amikor Han rámegy Jabba farkára az borzalom. Hogy engedhet ilyesmit a galaxis legnagyobb gengsztere? Aztán ott van a Jedi elején az a gumimaci buli Jabba palotájában, hát ott a fejem verem a falba. És még mindig Greedo lő először. De ezek mind régiek.
Amit az újakban változtattak (most csak pár jut az eszembe): A Birodalmoban a császár hologramját a majomnőről átváltoztatták igazi Palpira,, Vader fejéről leszedték a szemöldököt, a végén az ünnepnél még plusszban betettek új trilógiás bolygókat (Naboo, Coruscant, Tatooine), és betették Haydent szellemnek. Gondolom utóbbi nem tetszett sokaknak. Ezt csak képen láttam, szóval nemtom hogy mozgóképen milyen. Olyan rossz nem lehet. Shaw-ot lecserélték arra az Anakinra aki a régi önmaga volt Vadernek. Szerintem hiba volt hogy nem öregítették Hayden arcát, de magával Haydennel semmi bajom. Talán majd a kövi dvd kolleksön-ben  

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #469 Dátum: 2005. Január 18., 12:37:13 »
Idézet
Ilyen 0 meg 0.5 szám van az X-Wing Rogue Squadron elején is... Úgy látszik ez tendencia lesz...
Nem csak a filmek de a képregények sincsenek biztonságban az utólagos variálástól.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #468 Dátum: 2005. Január 18., 12:05:55 »
Ilyen 0 meg 0.5 szám van az X-Wing Rogue Squadron elején is... Úgy látszik ez tendencia lesz...

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #467 Dátum: 2005. Január 18., 10:14:58 »
Idézet
annak idején kijött a Crimson darabokban. 6 szám. Aztán kiadták TPB-ben és annak az elejére már hozzárakták ezt a Crimson #0-t. Na passz, majd Recsi megmondja.
Pontosan így történt. A külön számokból megvettem a börzén azt a részt (az elsőt), amelybe a TPB verzióban "beletoldották" a #0-t. Nálunk a TPB-s, "Special Edition" fog kijönni, a +oldalakkal, de 6 részben, igazodva az eredeti tagoláshoz.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Január 18., 10:15:52 írta recsi »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #466 Dátum: 2005. Január 18., 09:20:41 »
Idézet
Végülis kit érdekel az Empire
Empire sorozattal a helyzet, hogy a Kepregeny.Net-eseké...ott fog megjelenni, ott kell várnunk...Hogy mikor azt nem tudom, majd...

Idézet
Oké, mondj pár példát ami nem passzol.
A tény bosszant, hogy MÓDOSÍTOTT, nem hozzárakott, extrajelenet, VÁLTOZTATOTT. Ezt nem veszi be a gyomrom...Hidd el a New Hope-ban az "új" Jabba nem idegesít...fasza...és ez nem változtatás...hozzátétel, jobb lett tőle....De bocs, nem vagyok kiváncsi a jedi végén Hayden Christenssen-re...és az altatódalra....és igen...Farek is fejéntalálta a szöget a Sarlacc-kal. Egyébként nem tudom megfigyeltétek-e, de a régi részekben tök jól oldották meg azt, amikor Artu lépcsőhöz ért, észrevétlenül kikerült a kamera látómezejéből és legközelebb mikor rajta volt a képen már fenn volt egy szinttel feljebb. Király megoldás, tényleg tetszett. Már alog várom azt a változatot amikor mutatják hogy felrepül a lépcsőn, csak hogy "igazolják" hogy az Ep II-ben ők nem csináltak hülyeséget.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Chavez

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: +0/-0
    • http://
Star Wars
« Válasz #465 Dátum: 2005. Január 18., 00:43:04 »
Idézet
A Golden Age Of The Sith szkennelésre vár a polcomon a börze óta.

Itt most azt hiszem, hogy az én szívem dobbant a legnagyobbat.Habár nekem nem gond az angol nyelv, így tehát már soxor elolvastam, de örülök, hogy a történetet eddig nem ismerők, és az angolul nem tudók is megismerhetik ezt a fantasztikus előzmény előzményének az előzményét...őőő..izé..szóval értitek. Ami nagyon tetszett benne, hogy figyelembe vették azt, hogy 5000 évvel a SW: A New Hope előtt játszódik, és ezért nem lehet benne felismerni szinte semmit, ami a későbbi trilógiákban szerepel. Gondolok itt a járművekre, fegyverekre. Még a fénykardok is másképpen néznek ki. Mindezeken felül az egész Tales Of The Jedi sorozat történetei nagyon jól kidolgozottak. Egy-két történés visszaköszön más képregényekben is. Remélem valamikor még írnak hozzá történeteket.

Idézet
Chavez, nekem nincs bajom az újjal, de ismerd el hogy van benne egy két hülyeség. Persze melyik filmben nincs.

Én nem mondtam, hogy tökéletes, sőt sok idegesítő baromság van mindegyikben, de amiket itt páran felhoztak ellenérvnek, azokkal nem tudok egyetérteni. De nem akarom újrakezdeni.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #464 Dátum: 2005. Január 17., 19:44:26 »
Idézet
Mutatták például azt, amikor a kezdeti csata után Luke bemegy a városba, megmutatni a haveroknak, hogy csata zajlik, meg amikor beszélgetnek Biggs-szel, hogy Biggs megy és beáll a Felkelés soraiba, szintén az elején!!! Majd bekummantottam, mert nagyon jól átnéztem az extra DVD-t is, de ezek nem voltak rajta. Kíváncsi lennék, hogy a Fix.tv-sek honnan szerezték (meg hogy volt-e hozzá jogosultságuk  ),

Először is ajánlom a BEHIND THE MAGIC dupla cd-t ott rajta van egy halom be nem mutatott jelenet, valamint a következő oldalt.


Lehet iszonyatosan nyálat csorgatni, aki persze még nem ismeri...(A fülekkel értelemszerűen át lehet váltani másik filekre tehát ESB - empire strikes back, rotj - return of the jedi stb... van itt még kb 2000 kép a fogatásról egy halom info, stb.. igazi kánaán  

http://www.starwarz.com/tbone/cut_scenes/ep4/

az eredeti trilógiábók kb 80 kivágott jelenet!!!!!!!!!! persze az újakból is legalább 40  
« Utoljára szerkesztve: 2005. Január 17., 20:08:32 írta regnar »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Star Wars
« Válasz #463 Dátum: 2005. Január 17., 17:39:02 »
Korábban már felmerült, de biztos, hogy majd amikor majd eljön az idje, akkor Lucas bácsi kidob valami extra hiper szuper felújított verziót is, mert pár napja este kapcsolgattam a TV-t és a Fix.tv-n bejött valami hihetetlen adás. Star Wars volt, az Csillagok Háborúja (Új Remény) részéből adtak le csomó részletet szövegaláírásokkal, és - és itt esett le az állam - levetítettek olyan jeleneteket is, amik ugyan a könyvben benne vannak, de még a felújított verzióban sincsenek meg. Mutatták például azt, amikor a kezdeti csata után Luke bemegy a városba, megmutatni a haveroknak, hogy csata zajlik, meg amikor beszélgetnek Biggs-szel, hogy Biggs megy és beáll a Felkelés soraiba, szintén az elején!!! Majd bekummantottam, mert nagyon jól átnéztem az extra DVD-t is, de ezek nem voltak rajta. Kíváncsi lennék, hogy a Fix.tv-sek honnan szerezték (meg hogy volt-e hozzá jogosultságuk   ), de amennyiben ezek a felvételek megvannak, biztos, hogy nem hagyja őket Lucas kárba veszni. Legalább fél óra volt (az új jelenetek kb. 10 perc), és én nem is az elejétől kaptam el
Korábbi felvetések, hogy Lucasnak joga volt-e módosítani a filmet, és ha igen, akkor mennyire. Nos, persze, hiszen az övé a filmjogok, Ő csinálta, miért ne lenne joga változtatni. Másrészt viszon: lehet, hogy ő csinálta, de mi meg fizettünk érte. Szóval mi ezeket a filmeket nem ajándékba kaptuk, hanem kőkeményen csengettük érte a lóvét (bár ezek a filmek igazi ajándékok   ), úgyhogy hadd legyen már egy kis ráhatásunk. Csak mert, teszem azt én írtam a Beatles dalait, nem biztos, hogy évtizedek után belejavítok a Yesterday szövegébe.
Ami nekem még nem tetszett a régi filmek újkori változtatásai közül, az a Jedi Visszatérben, amikor be akarják őket dobni a Sarlacc vermébe. Megmondom őszintén, engem nagyon lelombozott, hogy adtak szájat, meg fejet neki. Szerintem - aztán persze lehet, hogy ezzel egyedül vagyok - nagyon félelmetes volt egy fogakkal teli verem, amiről tulajdonképpen nem tudta eldöntein az ember, hogy az csak egy száj, vagy csak egy lyuk, vagy már maga a lény, aztán csáp is jött ki belőle... szóval kicsit olyan rejtélyesen ijesztő volt a lény, amit aztán sikerült ledegradálni egy "tucatszörny"-nyé.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Schmutte

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 57
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #462 Dátum: 2005. Január 17., 17:09:07 »
Idézet
. Regnar mondta jól. Méghogy nem módosította az eredeti trilógiát ? Dehogynem, csak hogy passzoljon az újhoz...Övé, lelke rajta. De hogy nekem nem ez "A" star wars az biztos.
Oké, mondj pár példát ami nem passzol. Tényleg érdekel.

Idézet
Golden Age Of The Sith szkennelésre vár a polcomon a börze óta.

Végülis kit érdekel az Empire  

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #461 Dátum: 2005. Január 17., 13:15:29 »
Azért (IS  ) szeretek itt olvasgatni, mert mindig jön valami kis infó, egy apró cseppecske, amitől az ember még jobban kötődik ide, és várja hogy mikor lesz

Idézet
A Golden Age Of The Sith szkennelésre vár a polcomon a börze óta.



 

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #460 Dátum: 2005. Január 17., 10:10:57 »
Már befejeztétek a "vitát" de én még most olvasom.

Idézet
Elvileg ez épp fordítva működik. Az új részek segítenek megértetni a klasszikusok homályos részeit. Átalakításról szó sincs, csak max arról, hogy nem az történt amit a legtöbben maguknak elképzeltek, de ezek még messze nem ellentmondások.
hát pont ez az ami nem tetszik. És pont ez az ami nem igaz. Regnar mondta jól. Méghogy nem módosította az eredeti trilógiát ? Dehogynem, csak hogy passzoljon az újhoz...Övé, lelke rajta. De hogy nekem nem ez "A" star wars az biztos. Chavez, nekem nincs bajom az újjal, de ismerd el hogy van benne egy két hülyeség. Persze melyik filmben nincs. A koronát mostanában a Van Helsing vitte el. A végén amikor sötét van, csak a hold süt, és zuhog az eső. Ezek ellenére a főhősnő párszáz méterről meglátja a lefelé eső ellenszer fioláját. De ez még mind semmi, párszáz méterről kötélenlendülve el is kapja. Tökéletes, senki ne mozduljon. Na szóval semmi nem hibátlan, de egy akkor a névtől mint Sw azért többet várok. És az a szomorú, hogy piszlicsáré kis semmiségekkel szúrta el. Ez van. De Mi akkor is szeressük.

Idézet
Eszem ágában sem volt vitát indítanom, azt én is rühellem.
Nem gond, itt demokrácia van (Palpatine megjelenéséig). Nyugottan mond amit gondolsz.

Regnar
Idézet
Akkor ez hozzá tartozik?? Azt hittem csak valami promóciós anyag, amikor leügyeskedtem a netről...
Na ezt Recsitől tudom, de azért leírom. Szóval anak idején kijött a Crimson darabokban. 6 szám. Aztán kiadták TPB-ben és annak az elejére már hozzárakták ezt a Crimson #0-t. De lehet hogy már a #0 a daraboknál is létezett ? Na passz, majd Recsi megmondja. Fene sem tudja a Jukast követni. De lényeg, hogy ti a Teljes változatot kapjátok. egyébként ugyanez van a Mara Jade-del is. Ott is elsütötték ezt a #0-t.

Idézet
A Crimson Empire az egyik nagy kedvencem volt (persze szigorúan csak a Tales Of The Jedi sorozat után)
A Golden Age Of The Sith szkennelésre vár a polcomon a börze óta.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #459 Dátum: 2005. Január 16., 12:26:54 »
Idézet
Azért megjegyzem, hogy szokatlanul békésen folyt le a "perequel-classic" vita.

Talánmert nem volt vita. Csak néhány véleményt ütköztettünk kultúráltan.  



Én annak is utána számolok néha, hogy mennyibe kerülne.......
« Utoljára szerkesztve: 2005. Január 16., 22:27:02 írta regnar »

Nem elérhető Schmutte

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 57
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #458 Dátum: 2005. Január 16., 11:30:42 »
Azért megjegyzem, hogy szokatlanul békésen folyt le a "perequel-classic" vita. Máshol már fele ennyinél egymást tépik szét a maguk igazát erőltetve. A HálóZsák egy pozitív példa  

Idézet
tehát, ha lassan is, de behozzuk a lemaradást az amcsikkal szemben d.gif , ha így haladunk.

Úgy van! Le az ámerikái impérialistákkal! Fúj fúj le vele  

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #457 Dátum: 2005. Január 16., 10:47:37 »
Tartottam egy kis számolást. A Dark Horse 2004 június óta 21 képregényt adott ki. Magyarországon: a Semic 8 (4x2), A Knet 2, a Hálózsák 23 (A SW-Infinities TPB-t 4-nek számolva). Ez összesen 33, tehát, ha lassan is, de behozzuk a lemaradást az amcsikkal szemben  , ha így haladunk.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #456 Dátum: 2005. Január 16., 10:27:55 »
Idézet
tiszteletben tartom a többi véleményt is! Így tehát részemről is lezárva...
félig-meddig ehhez a történethez kapcsolódik a Kenix Kil fejvadászról szóló one-shot is. Azt is tervezitek?
Szerintem is zárjuk le a vitát, aztán nézzük meg a 3.részt. Meglátjuk, hogy keveredenek ki belőle.
Mindent tervezünk, csak az időpont nincs még meg. A Dark Horse-nál általában havonta 3-4 SW képregény jelenik meg. A Semic kéthavonta jelentet meg kettőt. Tehát el vagyunk látva munkával...

Regnar:
Igen és Nem.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Január 16., 10:36:56 írta recsi »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Chavez

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: +0/-0
    • http://
Star Wars
« Válasz #455 Dátum: 2005. Január 16., 00:44:37 »
Idézet
Elvileg ez épp fordítva működik. Az új részek segítenek megértetni a klasszikusok homályos részeit. Átalakításról szó sincs, csak max arról, hogy nem az történt amit a legtöbben maguknak elképzeltek, de ezek még messze nem ellentmondások. Az igazi ellentmondásokra, amik eddig tényleg megválaszolatlanok maradtak (nemtok mást mondani) várjuk ki a harmadik részt. Az utána maradt nyitott kérdésekre meg tessék használni azt a nagy fantáziát, amit azelőtt a klasszikus részek előtti események elképzelésére használtak. Meg lehet nyugodni, abból már filmk nem lesz.(max filmsorozat  )

Én meg ezzel értek maximálisan egyet.

Eszem ágában sem volt vitát indítanom, azt én is rühellem. Csak úgy éreztem, hogy jóval nagyobb a kifogásolások aránya, mint a dícséreteké. És ezzel megmutattam, hogy én egy kevésbé kritikus fan vagyok. De tiszteletben tartom a többi véleményt is! Így tehát részemről is lezárva.

Más: Én is csak gratulálni tudok a SW képregények honosításához, másik oldalakon ezzel valahogy nem foglalkoznak annyira. A Crimson Empire az egyik nagy kedvencem volt (persze szigorúan csak a Tales Of The Jedi sorozat után). Csak megjegyzem, hogy félig-meddig ehhez a történethez kapcsolódik a Kenix Kil fejvadászról szóló one-shot is. Azt is tervezitek?

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #454 Dátum: 2005. Január 15., 21:45:47 »
Akkor ez hozzá tartozik?? Azt hittem csak valami promóciós anyag, amikor leügyeskedtem a netről...


Megcsináljátok a 6 részt is ilyenre??