Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 700548 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #543 Dátum: 2005. Február 27., 20:53:11 »
Idézet
Lando, Leia, Chewbacca, Yoda, Ben. Ezeket a karaktereket nem érdekek vezérlik, nem bosszúvágy irányítja őket. Ettől tudunk velük azonosulni. Szrtem...
Kir Kanos talán olyan mint egy ronin. Feltette az életét arra, hogy a Császár testőre legyen, aztán amikor az meghalt, új célt kellett keresnie. Kézenfekvő volt, hogy ez a bosszú. És érthető is szeintem.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #542 Dátum: 2005. Február 27., 17:11:09 »
Luke-ot csak megkísértette a gonosz egyetlen pillanatra. Vader megbánta bűneit, bocsánatot nyert, a fiáét, talán a nézőkét, de nem lett belőle főhős.

 Han szerintem korántsem olyan cinikus, mint amekorra arccal ezt előadja, mégha emiatt macsóból-csípőből népszerűbb is mint a málészájú lovag barátja.

 A városa lakosai és barátai közt választani kényszerülő Lando, a szerelem és kötelesség között ingadozó Leia, a minden körülmények között hűséges Chewbacca, a bölcselő Yoda, a tévedését bánó Ben. Ezeket a karaktereket nem érdekek vezérlik, nem bosszúvágy irányítja őket. Ettől tudunk velük azonosulni. Szrtem.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Február 27., 17:29:24 írta Gorgonita »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #541 Dátum: 2005. Február 27., 15:47:17 »
Nem szoktam más értékelésébe belekérdezni, de most megteszem, talán nem probléma..


Idézet
Mindenki nagyon kemény, számító. Nincs egyetlen hiteles esendő 3d-s szereplő sem, akivel azonosulni tudnék. Akinek hihető vágyai, céljai vannak. Akit nem bosszú vagy más kisiklott érzelmek vezérelnének.


De mik is a hihető vágyak egy "hihetetlen" univerzuban? Mert akinek hihető vágyai vanak, az otthon marad a tatooine-on és párologtatókat szerel, de mindenki más elindul és róluk csinálnak képregényt. Arról nem hiszem, hogy túl jó sikeredne, hogy valaki műveli a földjét, vagy boltot vezet Nar Shadda egy eldugott utcájában. Kisiklott érezlmekre alapul az egész galaxis is. hiszen az SW alapkoncepció a bosszúról és hatalomvágyról szól, minden korban a Sithek és egyéb csoportok akarták magukhoz ragadni a hatalmat és ezzel ártottak az egyszerű embereknek is, akikben bizony a bosszúvágy és sértettség motiválóvá vált és hősökké tette őket. Tehát nem biztos, hogy a "hősöknél" hihető vágyakat kell keresni az SW univerzumban. Biztos van nekik, de erősebb a motiváció.

Idézet
A gonosz ellen csak egy másik gonosz harcolhat? Nem hiszem. Sajnos ez most a divat.


Nos ez már 1983-ban így volt. Ez is SW alapkoncepció. Nem újdonság. Hiszen Luke csak úgy tudta legyőzni a halálcsillagon Vadert, hogy egy kicsit engedett a sötét oldal gyűlöletének, hogy magába fogadta a sötét erőt, és a félelmet hgoy testvérét elvesztheti. Így a gonosz győzőtt a gonosz felett. De Solo sem nevezhető éppenséggel jóságos, adakozó karakternek Az új remény idején. Jó nem gonosz, de messze áll jelleme a Jedik jóságától.

Idézet
De egy császári testőr amint megjavul? Nehéz téma ez egy kalandos játékuniverzumhoz. Legalábbis szerintem. Csak sajnos az ilyen figurák a legjobban eladhatóak.


Miért, Vader megjavulása belefért a Jediben? Akkor szerintem bármi más is. Szerintem az egyik jellemzője az SW univerzumnak a jellemek oda-vissza fejlődése. A jók gonosszá, és a gonoszok jóvá válnak. Sőt van aki többször is. Pl Vader. Indult mint jó, aztán gonosz, aztán jó.


A végére annyit, hogy bocs Gorgonita, hogy a véleményezésedre válaszoltam, természetesen nem gond, hogy így látod, csak a személyes véleményem leírtam.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #540 Dátum: 2005. Február 27., 10:19:53 »
Idézet
Azért remélem, összességében örömet szerzett a füzet megjelenése
 Hát persze! Mióta az sf-ben a  kalandos utazós történeteket felváltották az akció sf-k, az az egyetlen öröm, hogy ezen bosszankodom.      

 Ha Ti sem lennétek, mi maradna nekem?        

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #539 Dátum: 2005. Február 27., 00:51:02 »
Idézet
1, Én szokás szerint a történettel kötekednék, ami -szrtem -továbbra sem több egy hatásvadász akciódömpingnél.
2, De egy császári testőr amint megjavul?
3, Azért remélem hamar jön a következő.
4,hátha megleptek minket néhány Tales-sal is még.
1, Én valahogy úgy vagyok vele, hogy amikor SW-ról van szó, hirtelen visszafejlődök agyilag. Nem veszem észre, hogy egyszerű, helyenként talán, bugyuta történet, és a karakterek nincsenek kidolgozva stb. Amikor kiválasztok valamit fordításra (SW-t) nem mérlegelek, csak Galent kérdezem meg, hogy mehet-e. Nem olvasom végig, vagy ilyesmi, csak elkezdem. A Crimsonnál is a képi világ fogott meg. És itt válaszzolnék a 3. pontra   még elég sok van hátra, mert nem csak 1 sorozat a Crimson Empire  
2, Szerintem nem javult meg...  
4, Galen kollégát majd megnoszogatom  
Azért remélem, összességében örömet szerzett a füzet megjelenése  

Kendra: Kösz a bókot!
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Kendra

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #538 Dátum: 2005. Február 27., 00:41:37 »
Idézet
Üdv Kendra! Tőled töltöttem le egy vagon ST képregényt?
Nagyon is elkepzelheto.  

Elnezest az OFF-ert.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #537 Dátum: 2005. Február 26., 18:46:46 »
Kössz az újabb füzetet.   Trollnak is.   Üdv Kendra! Tőled töltöttem le egy vagon ST képregényt?  

 Én szokás szerint a történettel kötekednék, ami -szrtem -továbbra sem több egy hatásvadász akciódömpingnél.

 1. Bázis a hegyekben, éjszaka, suhanó terepsikló és a bombanő persze nem fázik hiányos öltözetében, ami csinos ugyan, de nálam sokat rombol a karakter hitelességén.

 2.Korrupt helyi parancsnok, aki egy dologban profi, hogy elleplezze üzelmeit. Még sem tudja a kommunikációs tisztje hogy mikor nem kell jelentést küldenie.

 3 Lázadók kalózok módjára késpárbajt vívnak a vezetőségért. Egy másik sorozatban. De az SW jó-gonosz meseuniverzumában a lázadók még a lázadás idején is szervezettebbek voltak, mint itt most az Új Köztársaság éveiben. Persze éppen történhet ilyesmi is, de itt -szrtem -csak azért történik, hogy keményebb legyen a sztori, mint a Terminátor 5.

 4. Mindenki nagyon kemény, számító. Nincs egyetlen hiteles esendő 3d-s szereplő sem, akivel azonosulni tudnék. Akinek hihető vágyai, céljai vannak. Akit nem bosszú vagy más kisiklott érzelmek vezérelnének.

 5. A rajzok -bocs -szerintem nem olyan jók. Látványosak a színek,  de pl a trónszékben ülő Palpi nagyobbra sikeredett mint Vader.

 6. A Testőrök kiképzése épp olyan kegyetlen amilyen maga a Birodalom. De hogy ezek után hogy lesz, és lesz e Kir-ből pozitív hős...? Eszembe jut a Sötétség Krónikája. A gonosz ellen csak egy másik gonosz harcolhat? Nem hiszem. Sajnos ez most a divat. De egy császári testőr amint megjavul? Nehéz téma ez egy kalandos játékuniverzumhoz. Legalábbis szerintem. Csak sajnos az ilyen figurák a legjobban eladhatóak. Pl ki is a legnépszerűbb X-Men figura?

 7. Naná hogy Jax rémísztő monitorképe nagyobb mint a beosztottjáé. Egy régi hatásvadász fekete-fehér űroperában talán igen. De ugye emékeztek Vader vagy Nute Gunray kisebb holokon is mejelentek. Igaz Palpi már a filmeken is nagyzási mániákban szenvedett.

 Sorry ha kicsit túl kritikus voltam, és ha valaki másképp gondolja, de én így látom ezt a sorozatot.
 Azért remélem hamar jön a következő. Úgy ha nem is kedvelem meg, hamarabb túljutunk rajta. Addig is hátha megleptek minket néhány Tales-sal is még.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Február 26., 19:01:52 írta Gorgonita »

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Star Wars
« Válasz #536 Dátum: 2005. Február 26., 14:16:29 »
Ööö Hello...  a témában frissülés történt.    

Nem elérhető Kendra

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #535 Dátum: 2005. Február 26., 13:56:58 »
SW - Vérvörös Birodalom 2/6

egyszeruen gyonyoru!    
csak gratulalni tudok hozza a honositoknak...

GRATULALOK!  

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #534 Dátum: 2005. Február 26., 12:38:15 »
Idézet
Én arra gondolok, hogy a parancs, az parancs, pláne ha Vadertől vagy a Császártól jön. Ki merné azt megkérdőjelezni?


Igen ez is igaz. DE ha én állnék Vader előtt, nem tudnám mit tegyek. Izzadnék rendesen. Most rántsak kardot, vagy ne.. Inkább lebökném magam(amúgy szamurájosan)..Biztos ami biztos  

Legalábbis eddig aki karddal jött Vader ellen az elhullott. (Vagyis nem emlékszem olyanra aki túlélte volna, persze javítsatok ha nem így van..) Egy ember nem halt meg, de az a fia volt.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #533 Dátum: 2005. Február 26., 12:22:01 »
Idézet
1, ...két küzdő közül a sárga köszönőviszonyban sincs a borítón látható képével. Miért nem ugyanazt a jelet tették a homlokára...

2, Én eddig úgy gondoltam, hogy ha Vader nagyúr kardot emel valakire, az eldobja a fegyverét, ha hűséges hozzá...

3, Beírás. Egyetlen hibát találtam...

4, Összességében. A képregény is nagyon jó, és a ti munkátok is.  Várom a folytatásokat.
1, Gondolom ez abból adódik, hogy más készítette a borítót.
2, Én arra gondolok, hogy a parancs, az parancs, pláne ha Vadertől vagy a Császártól jön. Ki merné azt megkérdőjelezni?
3, A hibát korrigálni fogjuk, Lektor Úr  
4, Akkor ok. Reméljük a folytatás zökkenőmentesebb lesz.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #532 Dátum: 2005. Február 26., 07:46:52 »
Úgy látszik Troll végzett  

SW - Vérvörös Birodalom 2/6

Borító. A munka szép, a borító önmagában már nem tetszik annyira. Bővebben. a Vérvörös felirat még mindig tetszik, jól eltalát betűtípus, jók a színek. Meg az egész, nem szemcsés, szépek a színek, jó a retus. De maga a képi világ nem jön be. Addig oké, hogy Vader, de ez a két Mortal Kombatos fazon kicsit sok. A sárgát még csak csak, de a rózsaszín(lilás) színt nem tudom összeegyeztetni az SW világával. Olyan idegen tőle. Ha belegodnolok a filmekben szerintem egyáltalán nem volt rózsaszín/ lila szín és a képregényekben sem sokhelyen.

Képregény. Nekem továbbra is tetszik a grafikai stílus. Szépek, letisztultak a rajzok, elkülönülnek egymástól, könnyen értelmezhetők. Nem tudom mennyi benne a ti munkátok, de továbbra is nagyon élesek és kontúrosak a képek. Élvezet nézegetni őket. Ez nem mondható el a rajzolók munkájáról Van néhány hiba a képeken. pl a 25/8 oldalon amikor a siklóval a bázis felé mennek ("A hegyekben építettük ki a bázisunkat..." mondat látható a képen) a sikló árnyéka el lett rajzolva. Sokkal előrébb kellene lennie, hiszen a környezetet egy nagyobb bolygó fénye éri elég nagy szögben hátulról ez látszik a köveken és a bolygókon, de a sikló árnyéka nagyon hátra került. Ugyanezen az oldalon az utolsó képen pl a silkó vet arnyékot, de a hajtóművei és a benne ülő emberek nem.. (Lehet hogy ez csak szőrszálhasogatásnak tűnik, meg hülyének tűnük, hogy ilyeneket is észreveszek, de mivel a grafika nagyon közel áll hozzám, ezért nem tudok elsiklani felette.) a 25/13 képen a lépegető lába közötti szállítónak elfelejtették megrajzolni a túlsó lánctalpát. Mondjuk ez azért már ciki. Szerintem. Aztán a 25/24 oldalon a lépegető mintha csak lebegne. nem érzem, hogy érintené a talajt. Aztán a két küzdő közül a sárga köszönőviszonyban sincs a borítón látható képével. Miért nem ugyanazt a jelet tették a homlokára? A rózsaszíné még csak-csak hasonlít. DE mindennek ellenére nagyon tetszik a képregény stílusa, jól megrajzoltak a karakterek, tetszik hogy ötvözik a számítógépes stílust a rajzolt stílusokkal.

Történet. alakul, alakul. De még nem igazán bontakozott ki. De eddig tetszik. Mondjuk azt nem értem Vader miért kéri őket, hogy védjék magukat. Én eddig úgy gondoltam, hogy ha Vader nagyúr kardot emel valakire, az eldobja a fegyverét, ha hűséges hozzá, és nem emel rá semmit. Inkább meghal, mintsem ártson a nagyúrnak, vagy a császárnak. Vagy rosszul láttam eddig?

Beírás. Mit mondhatnék. Jó, mint eddig. jól sikerült a fordítás, és a beírás is.
Egyetlen hibát találtam:
 egy szóismétlést, ami elég zavaró:
"Ha bármi módon kompromittál minket, azonnal megszabadíthatsz tőle minket."

Összességében. A képregény is nagyon jó, és a ti munkátok is.  Várom a folytatásokat.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Február 26., 10:05:27 írta regnar »

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #531 Dátum: 2005. Február 25., 23:45:52 »
Idézet
A héten lesz még SW képregény ???
Terveink szerint igen. De ember tervez Troll végez...
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #530 Dátum: 2005. Február 25., 17:43:53 »
Idézet
Újra megnéztem a Bond képregényeimet, de nem találkoztam vele. Hogy érted, hogy a Bondokban adták? Nem inkább ugyanaz a kiadó?
A Magyarországon megjelent JB képregényekben volt Modesty Blaise képregény. A kepregeny.net-en is találsz belőlük.

 A héten lesz még SW képregény ???
« Utoljára szerkesztve: 2005. Február 25., 17:45:23 írta Gorgonita »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #529 Dátum: 2005. Február 25., 17:01:21 »
Újra megnéztem a Bond képregényeimet, de nem találkoztam vele. Hogy érted, hogy a Bondokban adták? Nem inkább ugyanaz a kiadó?

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #528 Dátum: 2005. Február 25., 16:22:04 »
Idézet
Ezek szerint van ember aki még ismeri

Mondjuk én egyetlen füzetét sem láttam, de a filmet igen..    Mit is mondhatnék róla.. Színes és pop-art     Látni kell. Némileg James Bond hatása van a csajnak, és nagyon nagy egója.
Én meg a filmet nem láttam még. A képregények régimódi fekete fehér sokkockás sztorizós füzetek. Azokban nincs nagy egója.
 Egybként pont azért írtam, mert idehaza a James Bond-okban adták.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Február 25., 16:23:35 írta Gorgonita »

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #527 Dátum: 2005. Február 24., 22:35:27 »
Idézet
Mától kezdve feketefehérben adjuk ki az SW-ket...
OK. Legalább tudjuk tartani az ütemtervet, és nem lohol a nyomunkban a főszerkesztő, hogy hol van má' az új rész
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #526 Dátum: 2005. Február 24., 18:43:59 »
Ezek szerint van ember aki még ismeri

Mondjuk én egyetlen füzetét sem láttam, de a filmet igen..    Mit is mondhatnék róla.. Színes és pop-art     Látni kell. Némileg James Bond hatása van a csajnak, és nagyon nagy egója.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #525 Dátum: 2005. Február 24., 18:30:17 »
Modesty Blaise a kedvenc képregény hősnőm!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #524 Dátum: 2005. Február 24., 17:48:30 »
De nem is kell messzire menni fekete-fehér témában. Nekem a magyar Star Wars és Birodalom visszavág képregény százszor jobban tetszik, mint a Marvel által kiadott Classic star wars eredeti filmfeldolgozások. A magyarban sokkal jobban lettek megrajzolva a karakterek..

Fantom tényleg király volt, de nekem bejött a James Bond is  

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #523 Dátum: 2005. Február 24., 15:03:19 »
Gorgonita
Idézet
Hiába, no, nem is igazi sf, az ami nem fekete-fehér. badgrin.gif
Hallod ezt Recsi ? Mától kezdve feketefehérben adjuk ki az SW-ket. Sőt a Vérvörös birodalom mától kezdve fekete-fehér vagy monocróm birodalom lesz....
át kell szerkesztenem a főcímet, de megcsináljuk.....
Jó igaz....nem is igazi sf....inkább külön kategória a star wars....akkor lehetne mondjuk halványrózsaszín.....
Viszont abban igazatok van, hogy néhány képregény sokkal jobb ff-ben. Ott vannak például a fantom-ok....
« Utoljára szerkesztve: 2005. Február 24., 15:09:20 írta Galen »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #522 Dátum: 2005. Február 24., 12:13:29 »
Nekem Balun, bár ez very very off itten, a Snake Plissken a kedvencem...A film John Carpenter egyik legjobb munkája.. No offoltam egyet



Idézet
Nálunk meg lesz Warhammer 40.000, legalábbis remélem. 


Méé' lehet, ho' igény lenne rá    


Amúgy ebben a témában nem vagyok kompetens, én csak deathstart ismerek, battlestart nem  


(persze nem akartam senkit bántani aki szereti, én nem tudom, hogy milyen mert nem ismerem túlságosan, ezért nem is mondok róla semmit, mármint Battlestarról)

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #521 Dátum: 2005. Február 24., 12:06:30 »
Ez eszembe jutott nekem is, de aztán átlendültem a dolgon, mondván ez egy alternatív változat, mint az a tucatnyi X-Men cím.
 Meg tekinthetjük felújított változatnak is.

 Nekem a Buck Rogers a 25. században volt még nagy kedvencem. Abból is vannak régebbi filmek, sorozatok, és eredetileg képregény volt. A Tarzan után, a másodiki kalandos témájú.
 Nemrég leszedtem egy 39-es ff brogers-t. A főhös lefagy 500 évre, aztán amikor megtalálják, megrázza az egyik lábát, hogy az még zsibbad egy kicsit a hidegtől.
 Hiába, no, nem is igazi sf, az ami nem fekete-fehér.  

Nem elérhető lyrán

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 46
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
    • http://diakjog.hu
Star Wars
« Válasz #520 Dátum: 2005. Február 24., 10:46:11 »
Ez elég furcsa mert az eredeti sorozatban Adamával találják meg a Földet ?? :-/
Kölyökként a Star Trek(eredeti) mellett ez volt a kedvencem... Apollo meg Starbuck mindig szétlőtték a cylon vadászokat    

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #519 Dátum: 2005. Február 24., 09:02:48 »
Az eredetinek egy 20 évvel később játszódó folytatása. Nekem bejön.

 Az új filmsorozatból csak egy kétrészest töltöttem le eddig, de az nem tetszett, a második részét még mindig nem néztem meg.

Nem elérhető lyrán

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 46
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
    • http://diakjog.hu
Star Wars
« Válasz #518 Dátum: 2005. Február 24., 08:06:34 »
Idézet
Battlestar Galactica a Balu Comicson.  
És ez melyik ? Az eredeti sorozat vagy az új ? Mert nem mindegy..  

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #517 Dátum: 2005. Február 24., 01:12:04 »
Idézet
Battlestar Galactica a Balu Comicson.  
Nálunk meg lesz Warhammer 40.000, legalábbis remélem.  
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #516 Dátum: 2005. Február 23., 23:47:55 »
Battlestar Galactica a Balu Comicson.  

Nem elérhető lyrán

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 46
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
    • http://diakjog.hu
Star Wars
« Válasz #515 Dátum: 2005. Február 23., 15:00:55 »
Idézet
"Hülyék ezek a romulánok!"  

Ja, az egy másik sztori...
De legalább van álcázójuk és nekik néznek ki legjobban a hajóik...

Bocsi az OFF-ért.

Rég jártam erre is. Sajna. Most csak a Han Solo-s sztorit volt időm megkukkantani. Hát mondhatom nagyon találó volt. Kimondottan jó ezen a frankó 4 oldalon...

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #514 Dátum: 2005. Február 22., 13:49:32 »
Idézet
ja a fénykardom zöld

Nekem is  

Idézet
semmitmondó képek, de a rajz az nagyon be fog jönni már most látom.

Hogy ezt miből gondolod?    
Hát igen, csak már a kezemben lenne.. mondjuk Obi-van mintha egy kicsit "nyomi" lenne, de beszúrt képnek ne nézd a fogát  


Mondjuk nekem is csak a hajó alapkoncepciója nem tetszik, a kör forma, osztva, meg a hangja.. (Ja, csak, hogy legyen min röhögni. Amikor menekülünk a bolygóról (Taris) és a lövegtornyot kell kezelni, háromszor meghaltam, mire rájöttem, hogy forgatni is lehet...   mentségemre legyen mondva, hogy már fáradt voltam.. bár azt hiszem ez vajmi kevés)
« Utoljára szerkesztve: 2005. Február 22., 13:50:28 írta regnar »