Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 280848 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Galen

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
Star Wars
« Válasz #261 Dátum: 2004. November 11., 15:53:04 »
Regnar
Idézet
Ha akarta volna simán megöli
Ja biztos csípi a Vadert hogy kinyírta a (majdnem) összes Jedi-t.  Ja, rejtőzés. Yodát tudjuk hogy rejtette el magát...de Obi-Wan ?

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

• Galactus
Star Wars
« Válasz #260 Dátum: 2004. November 11., 15:29:34 »
Hát igen...szép élet a Jedi élet, de valahogy jobban tetszik a közepesen sötét oldal     Persze soha nem gond, ha van egy Jedi haverod..csak a biztonság kedvéért..főleg ha sötét Jedi és Darth Vadernek hívják  

Bár Boba Fettnek nem volt szüksége Jedire a háta mögött..Meg azért neki köszönheti Vader az életét. Ha akarta volna simán megöli   (Enemy of the Empire képregény)

Nem elérhető Galen

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
Star Wars
« Válasz #259 Dátum: 2004. November 11., 15:26:36 »
Regnar
Idézet
...de sajnos erős bennem a félelem...
SAjnos akkor nem válhatsz Jedivé, nem taníthatunk. Bár ahogy az Avatarodat nézem Te más utat választottál.

Nem elérhető regnar

• Galactus
Star Wars
« Válasz #258 Dátum: 2004. November 11., 15:23:58 »
Hát majd meglátjuk milyen lesz a kardcsata....

Az a gond, hogy mindenféle hülyeséget beleszőtt már Lukas..ilyen támadó tarás..olyan védekező tartás..6-7-3-2es pozíció..és ha ebben a stílusban rakja össze, akkor bizony nem lesz egy nagy durranás.

Meg hallottam olyan nyilatkozatokat, amelyben arról beszélt, hogy a régi Eroll Flynn-es Robin Hoodhoz hasonló epikus kardcsatát akar...íííííííí  ugye nem...

Tudom most eléggé negatív hangokat pengetek, de azt hiszem nem kell itt bizonygatnom, hogy rajongó vagyok, és én örülnék a legjobban ha nem lenne igazam, de sajnos erős bennem a félelem... Érzek valamit, amit az EPI-óta érzek   Zavart az erőben.
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 11., 15:26:13 írta regnar »

Nem elérhető Galen

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
Star Wars
« Válasz #257 Dátum: 2004. November 11., 15:19:48 »
Regnar
Idézet
...része egy unalmas kardcsatába...
Unalmas ? Hát ha mindent negatívan nézek és a kardcsaták szarok lesznek, akkor is boritékolom már most, hogy Anakin-Kenobi csata nem lesz semmi.

Nem elérhető regnar

• Galactus
Star Wars
« Válasz #256 Dátum: 2004. November 11., 12:21:57 »
prequel, spoiler   MIÉRT kell ezeket a szavakat használni??? Főleg egy olyan oldalon, ahol magyarosítás folyik. Van rá megfelelő magyar kifejezés.

Amúgy az hogy ki mit tud hogy mi lesz majd a 3 részben eléggé szerteágazó, még Lucas is homlokegyenest mást mond néhány kérdésben.

Az hogy lesznek még egyéb események, mindenki tudja... De lesz-e értelmük???? Ez az igazi kérdés. VAgy az egész film második része egy unalmas kardcsatába torkollik egy halom egymásra az erőről frázisokat dobáló karakterrel, akik azt próbálják bizonygatni melyik oldal az erősebb.

Nem elérhető Gorgonita

• HZs imádó
  • *
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #255 Dátum: 2004. November 10., 19:23:47 »
"A szép reményeket akkor vesztettük el, amikor azok valóra váltak...mint amikor gyerekorodban megkapod a kért karácsonyi ajándékot, de az már valahogy nem olyan izgi mint a tv reklámban volt." Ez egy nem szó szerinti idézet a Babylon 5 egyik epizódjából.

Valahogy így vagyok én a prequellel is. Sokan kritizálják, de szerintem nem lehetett volna ennél jobban elkészíteni. Például ha kevesebb lett volna a CGI akkor azt kérték volna számon a népek, hogy, miért még mindig maketteket használnak, így meg fordítva.
 Az már más kérdés hogy feltétlenül el kellett-e készíteni, vagy jobb lett volna békén hagyni a témá?.
 Lucas a classic trilógiában bemutatta, hogyan választ Luke helyesen hatalomvágy és együttérzés között. A prequelben a rossz választás következményei kerülnek bemutatásra. Ennyiben pluszt nyújt, és ezt a témát -szvsz -jól dolgozza fel, és tanulsága rá is fér a mai kölykökre.
 A történet az ep3 után áll össze egésszé, de én ismerve a spoilereket elégedett vagyok az összképpel, a színészek eddigi teljesítményével, a cselekménnyel, stb. Hangulattól függően olyan 85-95%-ra szoktam díjjazni a prequelt.

Bail Organa -a szkennelt képen -karaktere is jól van kidolgozva. Ő a pacifista aki végig a fegyverkezés ellen érvel, még a krízis közepette is. A képen ábrázolt jelenetben látva, hogy kudarcot vallott, már ökölbeszorított kezével a korlátba üt. Az ep3-ban ugyanez a pacifista már fegyvert kénytelen rántani...de ez már spoiler lenne. (Tehát a történetben, helye van a politikai vitáknak is, csak néha egészen apró jelzésekkel adja elő meséjét Lucas, amit csak többszöri nézésre lehet észrevenni.)
 Azt pedig nem győzöm hangsúlyozni, hogy tartogat még jeleneteket az ep3, amelyeknek fényében, mélyebb értelmet nyernek ep1-es és ep2-es történések is.

De engem most még az ep3-nál is jobban érdekel, hogy ugye holnap már lesz GURI ?  
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 10., 19:31:21 írta Gorgonita »

Nem elérhető regnar

• Galactus
Star Wars
« Válasz #254 Dátum: 2004. November 10., 15:33:32 »
Melyik "erre" a jelenetre? Amikor állnak és nézik a felszálló szállítóhajókat??

EPI tanácsjelentében, mikor amidala bejelenti, hogy új vezetőség kell láttátok az E.T.-ket is tombolni????? Nekem nagyon nem jött be.

Ami az EPII-ben nagyon nem tetszett, amikor AMidala és Anakin a Naboo-ra megy és amidala szobájában beszélgetve nézegetik a 3d-s képeket. Tiszta Harry Potter az egész. Meg a szoba is inkább késő 1800-as évek, minthogy csillagok háborúja lenne.

Ami viszont tetszett az a robogós klónosztagosok támadás jelenete. Nagyon ott van... és szerencsére visszaköszön a Cartoon Network féle Klónok háborúja rajzfilmben is.
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 10., 15:42:41 írta regnar »

Nem elérhető Galen

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
Star Wars
« Válasz #253 Dátum: 2004. November 10., 12:49:10 »
http://www.starwars.hu/center/alkotosarok/...oldal_alcim.htm
Egy kis fénykardkészítás ha virtuális is.

UPDATE

emlékeztek erre a jelenetre a SW2 végéről ?
A fene sem tudta hogy ez a figura lesz Leia nevelőapja.
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 10., 13:30:06 írta Galen »

Nem elérhető letsgo

• Pókember
    • http://www.halozsak.ini.hu
Star Wars
« Válasz #252 Dátum: 2004. November 09., 20:19:47 »
Sokáig azt hittem, hogy már lemaradtam róla, de nem. Szóval sok vívodás után letöltöttem a Star Wars III-nak a Trailerét. Nekem tetszett csak nagyon rövid és a III. részből csak a végén muattnak jeleneteket. És olyan jeleneteket amiket már láttunk képről vagy fotóról vagy amikről olvastunk vagy hallotunk. De azért jó volt. Engem egy zavart benne. Azon a vulkános bolygón ahol Obi Wan és Anaki  összecsap azon droidok mászkáltak ha jól láttam. Szóval szerintem, hogy kerülhet egy droid egy vulkánikus helyre tálán ott él? Igaz ki tudja, hogy, hogy kerültek oda. A lényeg az, hogy kiváncsian várom a filmet és tuti, hogy megnézem. Kinek mi a véleménye a trailerről?

Nem elérhető Galen

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
Star Wars
« Válasz #251 Dátum: 2004. November 09., 14:05:30 »
regnar
Idézet
A régi trikógiában nem foglalkozott senki azzal, hogy kik irányítják a galaxist, nem voltak hivatalnokok (na jó voltak, de mégsem...ugye értitek), nem jelentek meg a mozgatórugók igazából nem is hiányoztak.
Igen de most viszont kénytelen volt megjeleníteni Lucas azt, ami a SW4-ben is elhangzott. A szenátus, amit Palpatine feloszlatott. Igaz hogy a 4-5-6-ban nem kellettek, nem voltak középpontban, de hát ott a zsarnok és a hős volt a középpontban. Itt meg pont az a lényeg hogy két Sith két fénykardal megint csak nem győzhetett volna mindenki ellen, ezért belülről rohasztotta el a Köztársaságot.
Idézet
ja és nem voltak erőltetett érzelmek (lásd anakin..görcsös)
Szerintem ez a gyerek baromi jól adja vissza a Vaderré válást. Az arckifejezései pedig a legjobbak, talán Ewan McGregor játszik erre rá. Külön tetszik az Anakin felé irányított, bölcs, türelmes, de mégis türelmetlen mester arca. Ezt most jól megfogalmaztam, de biztos láttátok ti is. Baromira kijön az, hogy Anakin sorsa akkor pecsételődött meg, amikor Qui-Gon meghalt. Tőle nem biztos hogy ilyenné válik. Vagy mégis ?
Idézet
száguldó "lebegő autók" a szárnyas fejvadász díszletei között stb..
Ezt azért nem tudom elitélni, mert nekem tökéletesen beleillett a Coruscantba. Nem járhatnak talajon mert baromi sokan vannak, fölmentek hát a levegőbe. Este is közlekednek és már meg is van az üldözős jelenetünk. Ami nekem baromi zavaró volt a 2-ben a Tatuin. Honnan a pitliből szedtek amidalának hintót ? Ráadásul már minden antigravitációs elven megy, sőt a Tatuini homok miatt itt ez még jobban szükséges ( ne sülyedjünk má el a homokba), de nem. Itt egy csili-vili kerekes hintó kellett. Ott ahol a jelemző a homok a szutyok a por a tolvajlás lopás gyilkosság. Bár biztos volt "előkelő része" Mos espa-nak.
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 09., 14:12:58 írta Galen »

Nem elérhető regnar

• Galactus
Star Wars
« Válasz #250 Dátum: 2004. November 09., 12:40:43 »
Nekem akkor sem tetszik (Bocs Porthos, de így legalább én nem hajtok a nődre  )
Hát igen...a világ legperverzebb ötlete a bajszos Indy.  Amikor olvastam a film készítéséről, az egyik robúrban nem is akartam először elhinni.  Bár abban az időben Tom Selleck igazi nőideál volt, ha jól tudom, nem is egyszer volt Mr. Amerika.

Nekem az EpI teljességében nem tetszett, nem tudnék mondani egyetlen jelenetet sem a mi megfogott.    Ez azért nem túl jó, mivel eléggé ellenséges képem alakult ki róla. Az EpII-ben azért van már pár jelenet, amire szívesen emlékszem vissza, de valami ott sem klappol nekem. De nekem bejönnek a klónosztagosok páncéljai, meg a csapatszállítóhajók, amelyek már kezdenek hasonlítani a csillagrombolókra.
Éppen mostanában gondolkodtam rajta, hogy mi lehet az oka, hogy nem fogadom be őket minden fenntartás nélkül. Az egyik a történet erőltetettsége, szájbarágóssága..ami talán még nem is lenne gond, ha társulna hozzá egyfajta ártatlanság. De az nincs.
Ami viszont a legjobban zavar, hogy a világok nagon hasonlítanak a földiekre. A régi trikógiában nem foglalkozott senki azzal, hogy kik irányítják a galaxist, nem voltak hivatalnokok (na jó voltak, de mégsem...ugye értitek), nem jelentek meg a mozgatórugók igazából nem is hiányoztak. Nem érdekelt milyen a mindennapi élet. (vagyis olyannak képzelted amilyennek, és nem olyannak mint ami most is itt van és benne élünk.) Egyszerűen nem kellett erőltetni feleslegesen McDonald's utánzatokat, Nem volt tele felesleges "politikai" szócsatákkal, ja és nem voltak erőltetett érzelmek (lásd anakin..görcsös) , száguldó "lebegő autók" a szárnyas fejvadász díszletei között stb...Ezek amik megtörtik a történet lendületét. (Most az apróságokat, mint repülő artu, jar-jar, fogatverseny, 9 éves űrhajó pilóta kiskölyök egy űrcsatában, 12 jedi harcol egy galaxisban ahol több milliárd lény él, és a jedik is legalább többszázan vannak... nem említem) Persze vannak a régi részeknek is hibáik, de az új részekben a mai világunkat látom viszont, a világok felépítésében, épületeiben, gondolkodásmódjában, és ez tönkreteszi az élményt.

Nem elérhető Galen

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
Star Wars
« Válasz #249 Dátum: 2004. November 09., 08:53:18 »
regnar
Idézet
...De valahogy nézőket kell szerezni ehhez a silány alkotáshoz, amit az új részek nyújtanak.
Srácok, itt azért azt is figyelembe kellett venniük, hogy azért valamennyire (ha csak ici-picit is) hasonlítson a Leia-ra. Valahonnan örökölnie kellett a tülajdonságait. Erre a szerepre pedig tökéletes volt Porthos nője.  Vagy legalábbis ha belegondolok a mai fellelhető ilyen korú szinészek választékába nem találok egy olyat sem aki jobb lett volna nála. Bár ezt így kijelenteni elég bátor dolog, de tényleg nem tudok olyat. Habár a Gyűrűk ura-Aragorn figurája után én már nem döntök korábbi filmek alapján. Vigo Mortensenre a G.I. JANE szőke kiképzője után én rá nem osztottam volna a szerepet, most meg el sem tudom más szinésszel képzelni. De így utólag annak is örülök hogy Tom Selleck nem vállalta el az Indiana Jones szerepét. Bár ha meg elvállalja őt szokjuk meg.  Na szóval jó Natalie Amidalának. És különben is az egy és a kettő is tetszik, vannak hibák (Jar-Jar+repülő Artu) de úgy összességében talán nem olyan rossz. Tény hogy lehetett volna jobb.

Nem elérhető Spidáj

• Galactus
    • http://holnap
Star Wars
« Válasz #248 Dátum: 2004. November 09., 08:01:39 »
Sztem az 1ik legjobb nő itt és most ebben a galaxisban  
Felháborodva vettem tudomásul hogy cenzúrzázzák félmeztelen jelenetei a Closer címü filmben        

...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

• Galactus
Star Wars
« Válasz #247 Dátum: 2004. November 07., 20:06:22 »
Porthos... csak egy arc kevés.... színészi játék is kellene..meg nem is annyira csinos.  A Star Wars nem macákról, meg borítókon eladható csajokról szólt...eddig legalábbis... De valahogy nézőket kell szerezni ehhez a silány alkotáshoz, amit az új részek nyújtanak. nem azt mondom, hogy nem néztem meg őket többször is, sőt  a 3-at is meg fogom nézni, de azt hiszem ez lesz az eddigi legpocsékabb. Nagyobb a füstje mint majd a lángja lesz. De ez csak az én véleményem.

Nem elérhető VTomi

• Spawn
    • http://
Star Wars
« Válasz #246 Dátum: 2004. November 07., 19:22:48 »
Ámbátor mivel nem Tatán lakik, nem tudok érte lelkesedni. Én már csak ilyen földhözragadt vagyok.
Jedi Knight-os háttérképeket honnan lehet leszedni?

Nem elérhető Spidáj

• Galactus
Star Wars
« Válasz #245 Dátum: 2004. November 07., 14:48:02 »
De Natalie Portman az 1ik legbájosabb pofika a világon!!!

Nem elérhető VTomi

• Spawn
Star Wars
« Válasz #244 Dátum: 2004. November 06., 17:48:32 »
Porthos, irigyellek, sajnos nekem egy bájos pofika nem tud elvinni a hátán egy filmet...
Egyébként 5.-esen nekem is tetszett.
És a III-at is emgnézem, csak nem várok semmi jót.

Nem elérhető Spidáj

• Galactus
Star Wars
« Válasz #243 Dátum: 2004. November 06., 16:57:34 »
Elég fiatal voltam az episode 1nél.
És akkor teccett.
A második már nem .Most ha jobban belegondolok az első is gáz.
De azér vannak benne jó részek.
A 3.at tuti +nézem hogy teljes l1en a kép.
Meg persze Natalie Portman miatt  
Nemrég leültem megnézni az elsőt, de csak miatta  

Nem elérhető VTomi

• Spawn
Star Wars
« Válasz #242 Dátum: 2004. November 06., 09:09:49 »
Hát, én az első részért nem voltam oda, a másodikat meg egyenesen röhejesnek találtam, úgyhogy semmi jót nem várok a harmadiktól se... Pedig az előzetes bíztató.

Nem elérhető Gorgonita

• HZs imádó
  • *
Star Wars
« Válasz #241 Dátum: 2004. November 06., 08:28:34 »
Tegnap én is akartam szólni a trailer-ről, de láttam  , hogy megelőztél. Kinek hogy tetszett? Az a sok wookie engem GorgonFöldére emlékeztetett. Egész honvágyam támadt.

Nem elérhető Recsi

• Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #240 Dátum: 2004. November 05., 10:45:54 »
Idézet
tudom, hogy kicsit off...
Cseppet sem az. Minden jöhet ami Star Wars!
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető letsgo

• Pókember
    • http://www.halozsak.ini.hu
Star Wars
« Válasz #239 Dátum: 2004. November 05., 10:42:54 »
Szia Liar. Én pont most szenvedek vele, hogy honnan tudnám letölteni, vagy is meg van az oldal de nem sikerült még letölteni. De most jöttél te és megoldottad a problémámat. Köszi szépen.      Már elkezdtem letölteni és majd ha megnéztem véleményezem.

Nem elérhető Liar

• Indiana Jones
  • *
Star Wars
« Válasz #238 Dátum: 2004. November 05., 10:35:24 »
tudom, hogy kicsit off, de láttátok már az ep3 trailerét?

Nem elérhető regnar

• Galactus
Star Wars
« Válasz #237 Dátum: 2004. November 02., 15:17:36 »
Én acdsee-t használok 1024*768 mellett.. akkor, lehet hogy csak nekem kicsik..nem arról van szó, hogy nem olvasható, csak kicsinek tűnt....nemrég váltottam 800*600-ról és lehet hogy nem szoktam még meg...

A Muppetet dc-ről szedtem le, ..a Cartoons & comics-on  (a neve 512/128 jo )és az Asgard-on (Crowley) is fennvan. kb 325 mega. Más megoldást én legalábbis nem nagyon tudok, hacsak nem tőlem szeded le dc-n keresztül.... de akkor megbeszéljük és betesztem egy könyvtárba, meg fellépek oda ahonnan töltesz.. Bocsi de nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz..
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 02., 15:20:11 írta regnar »

Nem elérhető Galen

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
Star Wars
« Válasz #236 Dátum: 2004. November 02., 14:46:47 »
Recsi
Idézet
Az oldalméretekkel nem tom mi a baj, én végig ugyanazt a betűméretet használtam. De igazad van. Majd talán Galen tud valamit mondani róla.
Na szóval az utolsó résznél csökkentettem az oldalak méretét. Muszáj volt. Onnan indul az egész, hogy Recsivel megálapodtunk a képenkénti 450-500Kb-os mérethatárban. Nekem viszont mániám a "zajos" kép. És ha csökkentettem a kép méretét akkor nem volt annyira vészes a "zaj". A többi résznél nem vettem észre ekkora maszatokat a tömörítés után mint itt. Ezért arra jutottam leveszem a kép méretét 930x.... méretre. Egyébként feltöltés előtt én mindig "tesztelem" a lapokat és nem vettem észre olvashatósági problémát.
Regnar. Mit használsz képregény olvasásra ? Használd a CDisplay-t. Azzal nekem 1024*768-as felbontásban is tökéletesen olvasható a SOTE.
Update
Hogy juthatnék hozzá ehhez a Muppet Show részhez ?
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 02., 14:48:12 írta Galen »

Nem elérhető regnar

• Galactus
Star Wars
« Válasz #235 Dátum: 2004. November 02., 11:36:38 »
Idézet
mert visszahozta a Lázadós hangulatot, amit egyébként nagyon hiányolok ezekben a Republicos-Anakinos marketingirányvonalos időkben

Szívemből szóltál, és azt hiszem ezzel a mondattal nagyon sokan egyetértenek. Vannak nagyon jó kiegészítő kiadványok, sőt nekem néhány republic rész is bejön, de valahogy a feeling hiányzik, az eredeti hangulat.

Nekem az egyik legjobban nem regény, vagy képregény adta vissza a hangulatot, hanem egy számítógépes játék, a Rebel Alliance. Remek történet, előfordulnak benne a megismert hősök. 52 küldetés (már önmagában is sok, főleg ha azt vesszük, hgoy egy mai átlagos játék tiszta játékideje jó ha húsz óra) 2 hónapig játszottam vele, mire sikerült megcsinálnom, volt, hogy egy küldetésnek 27-szer mentem neki, de volt miért. A hangulat megvolt, a történet szépen alakult, könnyen lehetett azonosulni a hősökkel, és belevont a felkelés legnagyobb űrcsatáiba...mi kell még???

Persze azért van néhány kimondottan jó kiegészítő kötet is, és az Empire sorozat képregényben is egészen jóra sikeredett...

Viszont hétvégégén láttam valamit, amitől még most is borsódzik a hátam..lehet hogy sokan láttátok már, de én még csak most láttam először. A Muppet Show vendége volt Luke Skywalker, artu, szripió, és csubakka. Ez egy 81-es adás azt hiszem. Luke a hoth-i ruhájában nyom, de nem ez a legdurvább. Miss röfi beöltözik Leia hercegnőnek, a kampósorr meg Darth Vadernek...de ha ezt még agyilag túl is élted, akkor jön a finálé, amikor szripió és artu KERINGŐZIK!!!!!!         majd szripió SZTEPPEL  végül az egész banda elénekel egy dalt........ Sokkos állapotba kerültem a röhögéstől, egyrészt nagyon tetszett, szóval oylan naív volt, de szellemes (meg amúgy is imádom a Muppet Show-t) de gondoljátok el Csubit táncolni, csak úgy szőrösen, fegyverek, meg minden nélkül........

okulásul ime egy kép a fináléból, bocsi a minőségért..

http://kepeim01.uw.hu/001a.jpg
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 02., 11:40:32 írta regnar »

Nem elérhető Gorgonita

• HZs imádó
  • *
Star Wars
« Válasz #234 Dátum: 2004. November 02., 09:48:52 »
Nekem úgy külön-külön minden EU bejön. Leszámítva KJA legnagyobb ökörségeit, de még tőle is van ami tetszik.(Jedi-praxeum, Vorok zenéje, stb.) Bajom inkább azzal van, amikor egy-egy hősről Luke, Mara, Wedge, Anakin, Vos, Aayla, stb. már a tizedik bőrt nyúzzák, vagy egy történetet-helyzetet ismételgetnek. Új Közt a bukás szélén, Han, Luke, Leia megmentik.
 Ahelyett, hogy próbálnának mindig új dolgokkal előrukkolni.
 Az én egyik nagy kedvencem, az A. D. Foster féle Erőpróba. Nem mintha olyan nagy durranás lenne, de amikor a Roburban találkoztam vele, nagyon beleéltem magam, és bemutatja, hogy ilyen 'epizódos' is lehetett volna az SW.
 A Dark Empire is azért tetszik, mert visszahozta a Lázadós hangulatot, amit egyébként nagyon hiányolok ezekben a Republicos-Anakinos marketingirányvonalos időkben. . Timothy Zhan-nál a helyszínek sokasága, és az új karakterek -Thrawn, Pellaeon, Mara, Karrde, noghrik, Megfigyelők -nyűgöztek le.

Nem elérhető regnar

• Galactus
Star Wars
« Válasz #233 Dátum: 2004. November 01., 16:50:31 »
Bossk-nak nekem is utána kellen néznem, mert nem tudok hirtelen mit mondani rá...

Az viszont igaz, hogy a Shadows megalkotott néhány karaktert, amely sikeres lett, és adott egy kis vérfrissítést az univerzumnak. Meg lettek új járművek, ami nem elhanyagolható, pl Outrider, ami nekem nagyon tetszik.

De ha már egyéb történeteket nézünk, a filmeken kívül, nekem még mindig a Thrawn trilógia a csúcs. Meg tetszik a Dark empire is - talán azért mert jó ideig játszottam szerepjátékban is ebben a korszakban,-  de a Thrawn sokkal jobb.

Nem elérhető Gorgonita

• HZs imádó
  • *
Star Wars
« Válasz #232 Dátum: 2004. November 01., 16:39:05 »
4LOM -Rég olvastam, de rám akkoriban azt a hatást gyakorolta, mintha ebben a látomásban a jövőjét látta volna.

Vagy ott van még Bossk figurája. Ő mintha egy lázadó wookie-kolónián sétálna kelepcébe, de már arra sem emlékszem pontosan.

Mondjuk az EU úgy is alternatív univerzum Lucas bácsi szerint. Mindenki azt fogad el belőle amit akar. De az hogy egy-egy karaktert újra és újra nyúznak a különféle franchise-ok szerzői, az számomra inkább a fantázia hiányát és nem az alkotói szabadságot jelzi.

Ezért is örülök, hogy a Shadow gazdagította az univerzumot néhány új karakterrel.