Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 699553 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #633 Dátum: 2005. Április 29., 17:01:58 »
SW pillanatok. A történet is jó volt, de a végső borítós történet sokkal mélyebb és megrázóbb volt. szinte láttam a tömeget, amint lefelé tartott ujjal elutasítják a véres-verejtékkel megrajzolt képet... Drámai.  

No komolyra.. ha jobban belegondolunk elég gunyoros a történet, és keményen beszól Lucasnak, hogy miért kellett megváltoztatnia a story-t.

Amúgy tök jó az ötlet, meg a tárgyalás. Császár nagyon laza, jó beszólásai vannak, amit a fordítás is jól visszaad. Meg a képi poénok is jók, kisképen Greedo  
« Utoljára szerkesztve: 2005. Április 29., 17:02:40 írta regnar »

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Star Wars
« Válasz #632 Dátum: 2005. Április 29., 16:58:59 »
Most olvasom a pillanatok 2-t

,,ellenőrzik a midiklorian szintemet "                
Hát itt dőltem a röhögéstől!!
És a kiskép 2. oldal jobbalsó sarkában a kicsit greedo-ról      


Egyébként remek kis comics ez.
Egyébként nekem jobban teccik a te boritód de komolyan.
1ébként a pillanatok 1nek van a legeslegjobb boritója (YODA)



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #631 Dátum: 2005. Április 29., 13:34:49 »
Schmatzy
Idézet
Az direkt, vagy véletlen, hogy eddig csak Han Solo került elő a Mesékből?
Véletlen...a következőben mondjuk nem lesz.

Idézet
Az a kis eszmefuttatásod a végén pedig megduplázza az értékét!
Duplázzaaa ???   Már annak is örülök ha nem von le az értékéből...  Ha van igény, akkor bizonyos számok után tudok ilyet kanyarítani. Mindegyikhez nem, mert csak ismételném magam.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Április 29., 13:35:11 írta Galen »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #630 Dátum: 2005. Április 29., 13:18:54 »
Naggyon jó, köszönjük! Az a kis eszmefuttatásod a végén pedig megduplázza az értékét!  Szívesen látnék a többinél is egy-egy ilyen "munkanaplót".
Az direkt, vagy véletlen, hogy eddig csak Han Solo került elő a Mesékből?

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #629 Dátum: 2005. Április 29., 11:14:55 »
Frissülés történt: Star Wars Pillanatok 2.

A többi restanciánk is érkezik nemsoká...

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #628 Dátum: 2005. Április 24., 10:08:34 »
A Semices #47. számból hiányzó oldalt megtaláljátok a Hálózsákon.
http://www.halozsak.ini.hu
vagy
http://halozsak.tlof.hu/StarWars_47_12.jpg
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #627 Dátum: 2005. Április 23., 19:15:26 »
Ez kb olyan, mint ez:

Két kamera ül a fán. Az egyik leesik.
A másik megkérdezi:
-felvegyelek?




Bocs...

Nem elérhető Schmutte

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 57
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #626 Dátum: 2005. Április 23., 19:04:51 »
Ez nem tipikusan az a vicc, amikor az a vicces, hogy nem is vicces?  

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #625 Dátum: 2005. Április 23., 15:31:18 »
Néha én sem értem, pedig én találtam ki.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Április 23., 15:52:18 írta Gorgonita »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #624 Dátum: 2005. Április 18., 22:17:47 »
Szakadjak meg az elsőt nem értem...     (vagy ne agyaljak rajta, ennyire egyszerű? lelöki és kész?)

Utolsó ver mindent.  

Egyébként akit érint (tehát a film előtt is akar részelteket látni az SW EPIII-ból, és nem csak a moziban) az látogasson el a starwars.hu-ra mert a Pro 7 csatorna egyik műsorában új részleteket mutattak be, felvették és belinkelték a fórumba az EPIII topicba egyesek, szóval letölthető... 3 nagyobb jelenet látható benne, de többet nem mondok..
« Utoljára szerkesztve: 2005. Április 18., 22:18:26 írta regnar »

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #623 Dátum: 2005. Április 18., 19:35:39 »
Két ewok üldögél a szakadék szélén.
 Azt mondja egyik a másiknak:
 -Lelöklek!
 És lelökte.

Két mandalóriai kilép a fák közül. Az egyik hírtelen összeesik, majd nem mozdul többé. A másik előveszi a komlinkét és beleszol.
- Parancsnok, valami történt a társammal, lehet, hogy meghalt. Most mit csináljak?
- Azt hiszem, tudok segíteni. - szol a parancsnok. - Először is nézd meg, hogy tényleg meghalt-e a társad.
Halk motozás hallatszik, majd eldördül egy sugárvető.
- És most?

Luke Skywalker Yoda mestert faggatja:
-Mondd mester! Hogyan lettél te a galaxis leghatalmasabb Jedi-lovagja?
-Hát...tudod fiam...minden ott kezdődött, hogy kiba...tak a bábszínházból...
« Utoljára szerkesztve: 2005. Április 18., 19:36:48 írta Gorgonita »

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #622 Dátum: 2005. Április 13., 09:43:29 »
Idézet
Te, Galen, honnan tudják???
Nem tudom, Te...ezek nem Jedik ?
Idézet
Chewbacca hmmm...ez jó ötlet.
Jaja...bizony az jó ötlet....de fellelhető közelségben csak kaka szkenn van, kis felbontással spékelve...szóval azt majd meg kell vásárolni+szkennelni...de ez egy távoli tervben azért szerepel...jó a sztori...

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #621 Dátum: 2005. Április 13., 00:34:46 »
Idézet
milyen kapitány? milyen aszteroida?...
Hát amikor Soloékat üldözik a Birodalom Visszavágban, és Vader előtt megjelenik 3 kapitány hologramja. Aztán, miután az egyik rombolót eltalálja egy aszteroida, az egyik kép elenyészik.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #620 Dátum: 2005. Április 12., 20:18:12 »
Én is ebben reménykedem, hogy lesznek jobbak is...  

Sajnos annyi most a kiadvány, hogy jó ha a tizede itthon megjelenik belátható időn belül. Mondjuk abban biztos vagyok, hogy a fantasztikus gépezetek, és a galaktikus enciklopédia kijön, hiszen eddig is megjelent az összes.. de hogy a többi megjelenik-e. tud valaki valamit tervezett kiadványokról?

Idézet
Bocs! Összekevertem a kapitánnyal, aki szétkenődött az aszteroidán

milyen kapitány? milyen aszteroida? lehet hogy ez ebben a környezetben égő, de nem tudom miről beszéltek..? valahogy nem ugrik be

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #619 Dátum: 2005. Április 12., 18:00:23 »
Idézet
Ez nem Gorgonita mester volt, hanem én..    Ő nem kérdez ekkora hülyeségeket 
Bocs!

A Milleniumfalcon-on a Visionaries c. kiadvány szkennjei láthatók. Lesz abból még jobb is (remélem), nemrég jelent meg.
Címek: hát a Marveltől sztem Galennek feláll a szőr a hátán. Mire abból minőségi kép lenne, megöregedne...
Chewbacca hmmm...ez jó ötlet.
Talesek lesznek, az tuti...
Empire - knet, ott tessék reklamálni.
Republic a Semic asztala
a többiről majd még értekezünk.

Idézet
Vader senkit sem fojtott meg egy másik rombolóról. Tessék csak megnézni újra azt a filmet.
...és újra, és újra...  
Bocs! Összekevertem a kapitánnyal, aki szétkenődött az aszteroidán

Idézet
de Galen és Recsi úgyis manipulálja az agyunkat egy elmetrükkel és az fog megjelenni amit ők elterveztek

Te, Galen, honnan tudják???
« Utoljára szerkesztve: 2005. Április 12., 18:01:46 írta recsi »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Schmutte

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 57
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #618 Dátum: 2005. Április 12., 16:55:43 »
A melles dologhoz: Leia tényleg az egyetlen kismellű, nem véletlenül. Még csak az kellett volna, hogy Leia melleit megnagyobbítsák. Azért ő nem egy Lara Croft  

A Crimson tetszik, csak Jax "Erő-érzékenysége" egy kicsit erőltetett és oda nem illő.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #617 Dátum: 2005. Április 12., 16:31:15 »
Idézet
Chewbacca, River of Chaos, az Underwold, a Tales-ek, Empire-ek, Classic-ok, Jedi Academy, Marvel-ek meséjére.

Így legyen  

Gorgonita nem tudom miből gondolod, hgoy Boba Fett-nek esélye lenne egy szavazáson    

Nekem végülis mindegy, mi jön, a fentebb említett sorrenddel is ki tudnék egyezni, de Galen és Recsi úgyis manipulálja az agyunkat egy elmetrükkel és az fog megjelenni amit ők elterveztek, mert úgyis elolvassuk    

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #616 Dátum: 2005. Április 12., 16:23:23 »
Lehet, hogy megérdemelte, de ahogy Gandalf mondta Frodónak... Luke vagy a többi főhős nem lőtte volna le. Egyikük sem lőne le fegyvertelen ellenfelet. Mint mondtam, lehet, hogy így hiteles, de ezek a hősök, már nem azok a hősök, akikkel én azonosulni tudnék.

 Vader senkit sem fojtott meg egy másik rombolóról. Tessék csak megnézni újra azt a filmet.  

 A mellekkel nem nekem van problémám, hanem Regnar-nak, és szeretem a nagy melleket, a közepeseket és a kicsiket is.    

 Címek. Chewbacca. X-Men, Garfield, Snoopy.  De komolyra fordítva, nkem az jön be ha a hősök nem lépik át azt a határt, amiről már annyit köhögtem. Bizonyára akad ilyen is sok, de mivel nem ismerem a sztorikat, amíg nem fordítjátok, nem is tudom melyek azok. Más kérdés hogy egy szavazáson úgyis Boba Fett nyerne. Én azért a Bounty Hunters előtt kíváncsi lennék a Chewbacca, River of Chaos, az Underwold, a Tales-ek, Empire-ek, Classic-ok, Jedi Academy, Marvel-ek meséjére. De persze semmit sem erőltetek, csak ha már rákérdeztél a címekre, én ezekre lennék kíváncsi. A Republic-ot, Union-t is írnám, ha ezek nem futnának máshol.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #615 Dátum: 2005. Április 12., 16:22:37 »
Idézet
Gorgonita: és Leia?

Ez nem Gorgonita mester volt, hanem én..    Ő nem kérdez ekkora hülyeségeket  

Idézet
Nemá, a múlt héten volt a TV-ben!!!  Ott pajzs védte a bolygót, amit csak az ionágyúk miatt nyitottak ki 1-1 pillanatra. Ezért is volt a lépegetők elsődleges célpontja a pajzsgenerátor.

Jó...de kicsit lejebb ereszekdve a légkörből meg tudták volna szórni őket... De ez már csak belemagyarázás, bár szerintem megérte volna beáldozni egy csillagrombolót, hogy nagyobb pusztítást vihessenek véghez. (beáldozni, ugyanis az ionágyúk úgyis leszedték volna  )

No de jövetelem célja más. most olvastam a Milleniumfalcon-on 3 eléggé érdekes képregényt, Egyet Az EPIII egyik új karakteréről Grevious-ról, potosabban az eredetéről, aztán egyet Kashyyyk-ról és egyet Darth Maul-ról (No ezen besírtok, mert elsőre nem hittem el, hova fajulhatnak a dolgok...)

aki akarja az megnézheti őket ezen a címen (persze csak saját felelősségre, főleg igaz ez a további topicok megtekintésére ezen az oldalon, ugyanis erősen meg vannak pakolva scannekkel és infókkal, meg képekkel. De itt csak a három képregény van fenn, szóval mondhatni biztonságos)  Ja még annyit, hogy senki ne várjon ilyen "zsír" minőséget, mint itt a HZS-n megszokhattunk.     Gyenge felbontásúak a képek, de láthatóak  


http://www.millenniumfalcon.com/phpbb/viewtopic.php?t=3408


De van itt minden, a forgatókönyv, a képeskönyv, a képes enciklopédia szkennjei, képek stb... Csak erős idegzetűeknek és persze azok messzire kerüljék a képregényen kívüli topikokat, akik csak májusban szeretnék a filmet teljes egészében látni
« Utoljára szerkesztve: 2005. Április 12., 16:25:38 írta regnar »

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #614 Dátum: 2005. Április 12., 11:24:12 »
Idézet
1. A lázadók hidegvérrel kivégeznek egy árulót...
2. Érdekes, hogy a nagy Darth Vader-nek nem súgta meg az Erő, hogy Leia blöfföl.
3.hudekeményeket mondó fenyegetőző főgonosz akitől minden kisebb tiszt dadogni kezd...

Szóval a rajzok szépek, de a történetről nekem előbb jutnak eszembe Stallone és Schwarzanegger filmek, mint a SW...
Ti nem kiadó vagytok, úgyhogy akár törekedhettek is az igényeesbb történetek felé...
1. Megérdemelte    
2. Dart Vader elég sok mindent nem tudott még akkoriban. (Max fojtogatni+Kenobit megérezni) Sztem az erő dologba ne menjünk bele, hiszen ha egyik csillagrombolóról megfojtja a másik kapitányát, akkor miért nem piszkálta meg kicsit Solo gigáját, amikor a Hothról menekült? A midi-chlorianokról meg még hírből sem hallott. De ezt asszem má kifejtettük...  
3. Miután lelövetne előttem egy főtisztet, én is fosnék a faszitól  

Hát szerintem ez a képregénybiznisz má' csak ilyen. A legtöbben csak piff-puff van. Amiben nem, az általában regényfeldolgozás. (Pl.Thrawn trilogy)
Kérek címeket. tessék, lehet szavazni, hogy mit szeretne a nép  
Ígérem, hogy fontolóra vesszük, ha sok szavazatot kap v.melyik. (csak ne legyen túl új, nem akarunk összeveszést a külföldi képregények terjesztőivel.)

Idézet
éppen arról beszélgettünk, hogy az SW képregényekben egyetlen kismellű nő sincs
Gorgonita: és Leia?
Idézet
Mondjuk hogy csillagrombolóval mekkora pusztítást lehet véghezvinni űrből való támadás esetén, azt nem tudom... Ha ilyen erősek, akkor a hoth-ra miért nem alkalmazták ez a fajta csapást?
Nemá, a múlt héten volt a TV-ben!!!  Ott pajzs védte a bolygót, amit csak az ionágyúk miatt nyitottak ki 1-1 pillanatra. Ezért is volt a lépegetők elsődleges célpontja a pajzsgenerátor.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Április 12., 11:26:09 írta recsi »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #613 Dátum: 2005. Április 10., 16:10:27 »
Idézet
Az Erő azt súgja nekem, ehhez még neki is lesz hozzáfűznivalója.

Gorgonita, az erő veled van

No akkor én is

Borító. A munka a borítóval újfent nagyon tetszik, az már más tészta, hogy grafikailag, vagyis kompozíciójában nem egy sokatmondó alkotás. Az eddigiek közül utolsó helyre rangsorolnám, mégegyszer mondom - az eredeti borítót. Ez apózoló nőcis dolog, nekem nem nagyon jön be, (élőben igen  ), szóval volt már jobb is, lesz még jobb is. De a retus szép, letisztult.

Képregény. Az első kép szélén felül, mintha kimaradt volna a retus.. de ez csak kukacoskodás. Érdekes megoldás ezen az oldalon, hogy a boylgókat az árnyékos oldalon simán egy körrel kitakarták, kicsit zavaró, hogy nem mosták egybe a színeket... De továbbra is grafikailag tetszik a dolog, jó a színek, meg a rajzok is.

Történet. Lassult az előző részhez képest, lényegében egy eseményr szűkült. Az nekem is feltűnt, hogy az erő megmutatta a hazugságot. Lehet hogy Gorgonitának van igaza és csak blöffölt, vagy leia tudtán kívül használta az erőt, mint meggyőzést, bár ez igen gyenge lábakon álló magyarázat, úgyhogy ezt csak zárójelben, apró betűkkel írom le.
Az engem is meglepett, hogy simán kivégezték szerencsétlen árulót. Érdekes momentuma volt a füzetnek. Eddig enm találkoztam ilyen "sima" gyilkossággal.
Nekema  nőben a mellei nem tetszetnek. Máshol éppen arról beszélgettünk, hogy az SW képregényekben egyetlen kismellű nő sincs ))
De nekem továbbra is tetszik a történet, főleg, hogy megjelent a zsivány osztag.. igaz B-szárnyúakkal...
Mondjuk hogy csillagrombolóval mekkora pusztítást lehet véghezvinni űrből való támadás esetén, azt nem tudom... Ha ilyen erősek, akkor a hoth-ra miért nem alkalmazták ez a fajta csapást? Légköri csapást megértenék, de űrből én még csak a REBELLION című PC. játékban támadtam, ott is mindig uprising volt a vége ))

BEírás. Nekem tetszett, érthető, jól olvasható. a frodítás is jó lett, hibát nem találtam.

Összességében nekem újfent bejött, bár egy kicsit ez a rész, mintha következetlen lenne, de továbbra is tetszik és várom a folytatást.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #612 Dátum: 2005. Április 10., 11:15:31 »
Bocs, de nem bírom megállni, hogy újfent ne kritizáljam.
1. A lázadók hidegvérrel kivégeznek egy árulót, majd bombamerényletet hajtanak végre. Ezek nem azok a lázadók akiket a filmekben láttunk. Azok inkább hasonlítottak Robin Hood csapatára, mintsem a történelem valódi lázadóira. Lehet, hogy így hitelesebb, de igy meghal a mese is.

2. Érdekes, hogy a nagy Darth Vader-nek nem súgta meg az Erő, hogy Leia blöfföl a Dantooine-al, de Carnor Jax azonnal átlát a hazugságon. Persze lehet, hogy csak hazudik, és a fogoly az aki most bevesz egy blöfföt.

3.Zavarnak az olyan klisék, mint a húdegunyosan hudekeményeket mondó fenyegetőző főgonosz akitől minden kisebb tiszt dadogni kezd. Vagy a hősnő bőrruhája, amit már három epizód óta nem cserélt le.

 Szóval a rajzok szépek, de a történetről nekem előbb jutnak eszembe Stallone és Schwarzanegger filmek, mint az SW. Ez egy akciófilm (képregény), ami csak használja az SW eszközeit, hogy azokkal a klisékkel adja el, amikre a 80-as, 90-es években úgy rákapatták a népeket.
 Egy SW filmnek, képregénynek, könyvnek legyen története is, különben csak stratégiai játék az egész, hatalmi posztokkal, hadigépezetekkel, nevekkel.
 Az SW szóljon a Jó és a Gonosz harcálról. Az pedig nem megy morálisan helyesen cselekedő karakterek nélkül. Ezekkel a lázadókkal pedig nem tudok azonosulni, ahhoz túl sokat gyilkolásznak.
 Egy dolgot lehetne még kihozni ebből a meséből, a harcokban elembertelenedett főszereplők még felfedezhetnék az emberséget a hátralévő részekben. De félek erről szó sincs. Ahogy a Tom és Jerry-ben megszokhatuk, a Rossz ütött először, tehát mostmár a Jónak is minden megengedett. Közeleg a happy and vagy a gótosan darkos komor vég, amiben valamelyik fél megnyeri a stratégiai játékot. Ennél az SW filmek azért jóval többről szólnak.

 A kritikám, mint mindig, ezúttal is a képregénynek és nem a munkátoknak szól. De ha még megengedtek egy tanácsot ennyi pofázás után, Carnor Jax-ok, Darth Maul-ok, Grievious-ok még sokáig lesznek. Ők nagyobb nyereséget hoznak a kiadónak. De Ti nem kiadó vagytok, úgyhogy akár törekedhettek is az igényesbb történetek felé. Feltéve ha legalább részben egyetértetek velem.

 Most pedig átadom a terepet kollégámnak, Regnar-nak. Az Erő azt súgja nekem, ehhez még neki is lesz hozzáfűznivalója.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Április 10., 11:17:15 írta Gorgonita »

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Star Wars
« Válasz #611 Dátum: 2005. Április 10., 09:18:59 »
A témában frissülés történt - Star wars-Vérvörös Birodalom #4/6

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #610 Dátum: 2005. Április 08., 19:33:09 »
Itt vagyok.  

 A Marvel Sw-kel úgy vagyok, hogy majd az lesz a hab a tortán, amikor már minden másból kifogytatok. De belátom hogy ehhez még idő kell, hisz ezekhez a vitatlanul nagyszerű alkotásokhoz nektek még fel kell nőnötök.  

 Valami újdonság Tales fronton?

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #609 Dátum: 2005. Április 06., 13:58:37 »
Idézet
Akkor jöjjön, aminek jönnie kell. Marvel Star Wars
Hááát azt is lehet kapni a Comic Invest-nél....  

Vicc nekül...Tudom Gorgo hogy neked az nagyon bejön az a sori, de mostanában nem biztos hogy rákerül a sor...De azért ugye nem mész messzire ?

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #608 Dátum: 2005. Április 05., 22:29:42 »
Idézet
Mindent tervezünk, de nem akarunk kib....ni a magyar terjesztőkkel (Trillian stb.). Inkább régebbi dolgokat fogunk majd kiadni:
 Akkor jöjjön, aminek jönnie kell. Marvel Star Wars    

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #607 Dátum: 2005. Április 05., 20:27:02 »
Ok, értem

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #606 Dátum: 2005. Április 05., 19:24:13 »
Mindent tervezünk, de nem akarunk kib....ni a magyar terjesztőkkel (Trillian stb.). Inkább régebbi dolgokat fogunk majd kiadni:
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #605 Dátum: 2005. Április 05., 19:22:31 »
Kérdés:

Az Obsession-t nem tervezitek átültetni a Hálózsákra?

Szerintem nagyon szépek a rajzai...

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #604 Dátum: 2005. Március 29., 19:13:29 »
Ez természetes.... Azért nem is írtam róla semmi fontosat, csak egy mondatban reagáltam le érzéseimet, amik inkább a képregénnyel kapcsolatosak...


De nemcsak k... sz@r került fel, hanem egy nagyon jó felbontású is

Meg ezzel remélem még nem sokat árultam el, hiszen én eddig is fanyalogtam a történeten...

Mondjuk ez várható volt, hogy hamarabb kijön minden, mint a hivatalos megjelenés megtörténne. (pl a film első 9,5 perce már a neten kering...) Az rendben, hogy sokan megvárják, hogy csak "tiszta" forrásból jussanak a történethez, de addigra sajnos a legtöbb külföldi topicban már lerágott csont lesz a dolog, és nem érdemes hozzászólni, mert leírták előtted vagy százan. Az Internet ördögi köre.

mondjuk a hivatalos képregénymegjelenés dátuma április 2. szóval jóval a film előtt kidobják a piacra, tehát mindenki által hozzáférhetővé válik... a regény is jön nem sokára, a játék is kész.. úgy látom, hogy mindent kidobnak és a legvégén, amikor már mindenki tudja mit várjon jö a film.


Remélem semmi fontos, eddig nem tudott adatot nem kotyogtam el, ezután még jobban hallgatok.

Gorgonita:

Idézet
A történetet meg halad tovább, amerre indult.

   Ezzel a mondattal mindent elmondtál érzéseidről
« Utoljára szerkesztve: 2005. Március 29., 19:34:43 írta regnar »