Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 711210 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Star Wars
« Válasz #727 Dátum: 2005. Július 04., 01:29:31 »
Sztem nézelödj a többi képregényes oldalon.
A föoldalon találsz balra csomó linekt más képregényes oldalakról



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető bubuka5

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #726 Dátum: 2005. Július 03., 22:59:01 »
Sziasztok! Ezen az oldalon mindig csak a legfrissebb képregény van?A régieket nem lehet letölteni innen?Konkrétan a Star Wars Republic képregények érdekelnének de a letöltésnél csak az 59.rész van.A régebbieket honnan tudom letölteni magyarul?Persze érdekelne a többi is.Jedi Order stb.Előre is köszönöm a segítséget.

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Star Wars
« Válasz #725 Dátum: 2005. Június 29., 10:27:11 »
Nálam is!!!    

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Star Wars
« Válasz #724 Dátum: 2005. Június 20., 01:30:24 »
Na elolvastam a Pillanatok 3. részét.
Fergeteges amilyen kis picike kis baromság olyan hatalmas poénok
100%os    



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #723 Dátum: 2005. Június 18., 14:49:19 »
Mondom, hogy én b...tam el. Megnéztem a fordítás szövegfájlt. Én el... te meg nem vetted észre.  
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #722 Dátum: 2005. Június 16., 08:43:12 »
Idézet
A bevezető szövegben kimaradt egy "a" betű a hetedik sorban "elszakadt csapat többi ..." van írva.
Bakkk...ezt elb****am....a Patchben benne lesz gyerekek...bocsánatot kérünk tényleg...
A patch meg nem soká...még annyi híjja van amit ígértem: A Birodalom örökösei-hez két duplaoldal finomítás...
« Utoljára szerkesztve: 2005. Június 16., 09:45:55 írta Galen »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #721 Dátum: 2005. Június 15., 20:35:36 »
Idézet
Történet. Idővonal nagyon tetszik, kivitelezésben is, meg amúgy is.. kell az ilyen, mert az ember elveszik az eseményekben...
Azt nem értettem tisztán, hogy miért beszél banthákról, hiszen a képen nem is azokat látunk...
Beírás...A bevezető szövegben kimaradt egy "a" betű a hetedik sorban "elszakadt csapat többi ..." van írva.
Összességében. szerintem nagyon jó történet...

Mini történet. Hát megmondom őszintén nem igazán tetszett...
Az idővonal Galen munkája, szerintem is szuper. Majd noszogatom, hogy más korokhoz is csináljon  
a képen szerintem helyi honos állat van. A taszken arról beszél, hogy a saját bolygójukon a banthák hogyan viselkednek. Mivel a klíma hasonló, az állatok viselkedése is hasonló.
Nemsokáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááára
lesz 1 SW patch, majd abban jav. ezt is. Az én hibám  , de feljegyeztem.
A történet nekünk is nagyon tetszett, soha rosszabbat. (sajnos ez nem mindig jön be.)
Na itt is van. A mini. Ez csak úgy jött. Nekem tetszett. Tulképpen véletlenül született az ötlet. Galen mutatott 1 történetet, ami ugyanabban a Talesban volt mint ez.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Június 15., 20:36:32 írta recsi »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #720 Dátum: 2005. Június 15., 19:28:17 »
Új Star Wars frissítés és a régi én  

Köztársaság 59-rész.

Borító. Grafikailag nagyon tetszik, főleg a rövidülések a Tusken Raideren. Nekem kicsit Sin City-s a jedi arca, de azért még belefér. De ami az igazi királyság a borítón az a feliratok. A klónháborúk, meg a köztársaság felirat hihetetlenül jó. (De hát ezt már megszokhattuk) Sokat dob a borítón az HZS évforduló megjelölése, azt hiszem ezáltal különleges darabja lesz gyűjteményemnek.

Képregény. A rajzok szépek, erőteljesek a színek. kicsit a sárga és piros/vörös keverékei dominálnak, de jól illeszkedik a sivatagos környezethez. A karakterek arányosak, néhol látni csak apró hibákat.

Történet. Idővonal nagyon tetszik, kivitelezésben is, meg amúgy is.. kell az ilyen, mert az ember elveszik az eseményekben...
Taszken Jedi. Már ez önmagában felkelti az ember figyelmét. Aztán persze elveszik tőlünk ezt az illúziót... Érdekes a történet, főleg az EPII eseményei tudtában. Az első felében szinte már várja az ember, mikor robban ki Anakin gyűlölete a Taszken ellen. kifejezetten tetszik a lelki vonal, maga a csata csak mellékág. Jók a két jedi párbeszédei.
Azt nem értettem tisztán, hogy miért beszél banthákról, hiszen a képen nem is azokat látunk...

Beírás. Jubileumi rész ide, vagy oda, a mórnak kötelességei vannak, és megteszi     (ááá sunyi egy alak vagyok, ilyenkor utálom is magam, de mit tegyek..  )
A bevezető szövegben kimaradt egy "a" betű a hetedik sorban "elszakadt csapat többi ..." van írva.
Amúgy a mondatok érthetőek, magyarosak, jól olvashatók, szóval gratulálok a fordításhoz.

Összességében. szerintem nagyon jó történet, mélységében érinti Anakin gyűlöletét, bemutatva gondolatait. A képregény szépen rajzolt, és a a beírás, borító, feliratok is nagyon jók lettek.



Mini történet. Hát megmondom őszintén nem igazán tetszett. Nem volt rossz, de kicsit erőltetettnek éreztem..Pedig jó az alapötlet, de szerintem nem igazán sikerült kihozni belőle a maximumot... A borító kifejezetten teszik, A mára már klasszikussá vált festményt használtátok fel hozzá.. Szóval nem rossz a történet, de .....  (Bocsi, ez csak az én véleményem...)

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #719 Dátum: 2005. Június 15., 11:44:32 »
Frissültünk. Egy SEMIC által kihagyott Republic történet és egy TALES darabka.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Star Wars
« Válasz #718 Dátum: 2005. Június 07., 16:31:03 »
Na így már valamivel jobb, mert ha kiteszük a vesszőt, akkor mindjárt más értelmet kap a mondat!

De ez film, és ha a szinkronos le is viszi a hangját, annál a szónál, hogy mégegyszer, akkor se biztos, hogy érteni lehet, hogy mire is gondol, ide kénne egy oylan szó, hogy:
de most,

és akkor így hangzana:

Hagy lássalak mégegyszer, de most a saját szememmel!

 Vagy valami hasonló!

De szeritnem ez a mégegyszer nagyon belekavar, jobb lenne így:

Hagy lássalak a saját szememmel

Nem elérhető Liar

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 23
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #717 Dátum: 2005. Június 07., 08:39:44 »
Idézet
Ok, ezt én is értem!!!!!

De a amgyar szinkron szerint Vader ezt mondja:

Hagy lássalak MÉGEGYSZER a saját szememel

Én is értem, hogy most láttni akarja a saját szemével, gép nélkül és amszk nélkül, de hozzá teszi azt, hogy mégeygszer

De Anakin nem látthatta Luket korábban soha. Csak most láttja először.A 6. rész végén.
 

Értitek mit akarok mondani?

A lényeg nem azon van, hogy a saját szemével akarja láttni, mert azt én is értem, itta lényeg, hogy azt mondja MÉGEGYSZER!!!!!!!
"Hagy lássalak mégegyszer, a saját szememmel."

Tettem bele egy vesszőt, így sem érthető, amiről a többiek beszélnek?  
« Utoljára szerkesztve: 2005. Június 07., 09:11:50 írta Liar »

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Star Wars
« Válasz #716 Dátum: 2005. Június 06., 16:37:21 »
Ok, ezt én is értem!!!!!

De a amgyar szinkron szerint Vader ezt mondja:

Hagy lássalak MÉGEGYSZER a saját szememel

Én is értem, hogy most láttni akarja a saját szemével, gép nélkül és amszk nélkül, de hozzá teszi azt, hogy mégeygszer

De Anakin nem látthatta Luket korábban soha. Csak most láttja először.A 6. rész végén.
 

Értitek mit akarok mondani?

A lényeg nem azon van, hogy a saját szemével akarja láttni, mert azt én is értem, itta lényeg, hogy azt mondja MÉGEGYSZER!!!!!!!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #715 Dátum: 2005. Június 06., 08:18:08 »
eddig is látta csak maszkon keresztül... most meg akarja nézni még egyszer   D E   maszk nélkül. Szerintem ez érthető...

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Star Wars
« Válasz #714 Dátum: 2005. Június 06., 07:00:09 »
A 6. rész végén Anakin saját szemével látja Luke-t.
Mert ha azér mer Anakin Vaderré vált akkor > Vader ,,megölte" Anakint
Akkor azér mer Vader jóvá vált újra akkor >Anakin ,,megölte" Vadert

Ergó a 6. rész végén nem Vader van maszk nélkül hanem Anakin Vader maszkja nélkül

Érti vki?  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Star Wars
« Válasz #713 Dátum: 2005. Június 05., 20:11:59 »
Igen, de mikor látta Anakin saját szemmével???
Én nem emlékszem?
Gép nélkül emberi szemmel nem látta Luket Anakin soha. A 3 végén szültetett Luke, és akkor már Anakin gép volt.
Legfeljebb képről

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #712 Dátum: 2005. Június 05., 19:49:11 »
VADER
               Luke, help me take this mask off.

                              LUKE
               But you'll die.

                              VADER
               Nothing can stop that now. Just for once...
               let me look on you with my own eyes.

A magyar fordítás nem mindig irányadó... Bár itt szerintem egyértelmű a még egyszer arra utal, hogy utoljára, a gépek nélkül, és ezt alátámasztja az angol eredeti szöveg is. Tehát utoljára a saját szemeivel akarja látni, a gépi képalkotó nélkül.

Nem elérhető Schmutte

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 57
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #711 Dátum: 2005. Június 05., 18:33:24 »
Hát azt szerintem úgy értette, hogy persze eddig is látta de nem a saját szemével. Most akarja látni még egyszer azután AHOGYAN eddig látta, de most a sajátjával. Teccikéteni?  

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Star Wars
« Válasz #710 Dátum: 2005. Június 05., 15:07:55 »
Star Wars 6. epizód!!

Ma néztem meg, és találkoztam egy logikai bukfenccel:

A 6. rész végén, mikor Luke leveszi apjáról a maszkot, akkor Anakin elötte ezt mondja:
-Kérlek vedd le a maszkot, hagy lássalak MÉGEGYSZER a saját szememmel.

Én nem emlékszek, hogy Anakin látta Luke-t valaha is:
1.részt, még ő maga is mondja: hogy Obi Wan bölcsen elrejtett

Meg mikor is látthatta?? Semikor, szerintem.

Mi a véleményetek??

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #709 Dátum: 2005. Június 03., 18:03:18 »
Idézet
Találgathatok? Crimson 2?
Nem!  
Meglepetés!
De szerintem örülni fogtok neki!
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #708 Dátum: 2005. Június 03., 17:38:22 »
Szerintem nem biztos. Lehet, hogy hagyják, hadd ülepedjen le a történet, és addig feltesznek valami váratlan meglepit... (bár az tényleg meglepi lenne, mert be van ígérve a második rész   ) (amúgy tényleg jó a Wedge-s történet, csak a rajzok egy kicsit "el vannak viccelve" ahogy mondani szoktam..)
« Utoljára szerkesztve: 2005. Június 03., 17:41:21 írta regnar »

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #707 Dátum: 2005. Június 03., 16:25:23 »
Találgathatok? Crimson 2?

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #706 Dátum: 2005. Június 02., 15:02:36 »
Idézet
Úgyhogy most csak azért írtam, hogy ne mondjátok, hogy nem írtam.   
Azért köszönjük hogy erre néztél...Mindjárt vége már a Crimson-nak. És jön valami...
« Utoljára szerkesztve: 2005. Június 02., 15:04:40 írta Galen »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #705 Dátum: 2005. Június 02., 12:03:59 »
Hát igen, az oldalt én is egyből lementettem  

Nekem egy halom érdekesség lejött.. Az ember nem is igazán érzi a méreteket, mert saját világukban arányosak egymáshoz, esetleg még a nagyságukat is tudja (pl egy Csillagromboló, vagy a halálcsillag, vagy a Falcon) de igazából talán bele sem gondol, hogy milyen nagyon lehetnek kivetítve a saját világra, vagy már univerzumra. Nekem nagy meglepetés volt, hogy a Falcont egy 747 mellé téve láttam, hogy azért nem is olyan kicsi.. egy Tydirium Shuttle meg egészen nagy...
Ami szintén meglepett, hogy a Sulaco nem is olyan nagy, mint amilyennek az ember gondolná. Az UD 4L (Az aliens film csapatszállító landingshipje) mennyivel nagyobb, mint egy x-szárnyú... Azért megnéznék egy plaza-bogár vs Jabba bárkája meccset is    Komolyan mondom, ahogy az ember mazsolázgat ezek között a járművek között, megjön a kedve néhány crossoverhez...  Nézegettem őket, nézegettem, aztán azon kaptam magam, hogy lehúzogattam egy pár járművet a földi épületekhez, és éppen Godzillával  (heves egérmozgatás közepedte, hogy szimuláljam a mozgást, és hörgések közepedte) nekiestem az Eiffel toronynak, miközben a tetején már a Szellemirtók habcsókfigurája csücsült, és felette lebegett egy Klingon Bird of Pray...Valamint a fél felkelő flotta..
« Utoljára szerkesztve: 2005. Június 02., 12:05:06 írta regnar »

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #704 Dátum: 2005. Június 02., 07:56:19 »
Úgy látom, azok közül amit ismerek a Dayson gömb nyert. Oldal elmentve.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Június 02., 07:56:35 írta Gorgonita »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #703 Dátum: 2005. Június 01., 19:47:36 »
Itt egy link, szerintem sokaknak fog tetszeni (mármint ha még valaki nem ismeri..) Szerintem Gorgonita tetszését is elnyeri majd, mert mindenféle űrjárművek ( az Alien filmek űrhajóitól kezdve farskape-n át, startreken innen függetlenség napját túl... szóval eléggé sokféle hajó és űrjármű.. persze SW is) méreti összehasonlítása van az oldalon, egymásra lehet őket húzogatni...

http://www.merzo.net/index.html

Annyit még, hogy a címet nem én fedeztem fel, hanem a starwars.hu-n találtam.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Június 01., 19:50:04 írta regnar »

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #702 Dátum: 2005. Június 01., 19:42:00 »
Hát nekem nem jött be a film. A Crimson hudeszeret harcolni lázadóiról meg már ismeritek a véleményem. Úgyhogy most csak azért írtam, hogy ne mondjátok, hogy nem írtam.    

 A legújabb Tales-ban van egy jó sztori Wedge-ről. Nna én az ilyeneket komálom.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #701 Dátum: 2005. Június 01., 13:17:36 »
Először is, Köszi Troll  

Sikerült végre elolvasnom a Vérvörös Birodalom 5. részét, így következzen aminek következnie kell  

Borító. Tetszik. Szerintem elég jól eltalált kép, kellőképpen komor, és vészjósló. Még nem tudni, hogy mi lesz a történetben, de az ember már gerjed a rohamosztikra.. kicsit sötétek a figurák, első ránézésre azt hittem, hogy Dark Trooperek... Magával a rajzzal van egy kis gondom.. ugyanis a Guard sisakja az első figurák sisakján tükröződik, a hátsőkén nem, pedig a fényviszonyok megengednék...Meg nem igazán értem, hogy mi és honnan tükröződik a sisakokra...Kicsit zavaros.
 Amúgy a feliratok még mindig tetszenek, szóval az egyik legjobb borító a sorozatban eddig.

Képregény. Csak ugyanazokat tudnám leírni, amit eddig, vagyis nagyon tetszik a képi világa, a kevert technikák, jók a színek, és a képek elrendezése. (Mondjuk, amikor bedokkolnak a szuper csillagrombolóba és Wedge fogadja őket, akkor eléggé aránytalanra sikeredtek a figurák..)

Történet. Háhá végre újra a jó kis gonosz, de agyatlan birodalmi tisztek. Nem csoda, hogy elbukott a birodalom, és nem is tudott újjáéledni teljesen. Először a parancs behúnyt szemmel követése, még az életük árán is, (Mekkora húzás volt a felkelő címeres szuper-csillagromboló   )  Zsivány osztagban azért feltűnt néhány fajta gép..
Aztán a három balek tiszt a Nagyúr hajóján. De azért Jax is nagy "franc". Simán tudta, hogy csak csapda a befogott hajó, szerintem. De nem szólt volna senkinek.. persze miért is tette volna.. Mondjuk szerintem az nem teljesen jó párbeszéd volt, amikor a shuttle vezetője hozzá szól. Az rendben, hogy közli, hogy a hajó felrobbant, de utána személyes megjegyzést, vagyis kérdést tesz fel... csinálhat ilyet egy beosztott?
És a leszállás után képes a - szerintem legjobb -  rohamosztijait csak úgy a halálba küldeni. "Á majd a megölésük lefoglalja őket...." gonosz, nagyon gonosz...  
Lényegében ez a rész szinte már csak akció volt, ami persze nem rossz... (legalábbis nekem), és hogy a klasszikusokat idézzel "the circle now complete..", szóval ahonnan indultak, most ott lesz a végső leszámolás, vagyis úgy néz ki... ez kissé sablonos, de szerintem még belefér.

Beírás. Hibát nem találtam, jól olvasható, érthetőek a mondatok. Tetszett.

Összességében. A történet továbbra is tetszik, főleg, hogy volt benne némi űrcsata is, meg csillagrombolók. A birodalmiak hozták a formájukat, ami tovább fokozza az ember érzését, miszerint ezek a jó öreg birodalmiak, jó őket újra látni. Várom a befejező rész, kíváncsi vagyok, hátva valami fordulat áll be, bár azt hiszem erre kevés az esély.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Június 01., 13:18:28 írta regnar »

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Star Wars
« Válasz #700 Dátum: 2005. Május 31., 22:56:59 »
Hát maga megbolondult, hogy mindent ötször mond, hogy mindent ötször mond, hogy mindent ötször mond, hogy mindent ötször mond, hogy mindent ötször mond?
Hozzászólások javítva... Ahogy hallottam a szerverrel volt gond.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Május 31., 22:59:01 írta Troll »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #699 Dátum: 2005. Május 31., 21:58:02 »
Ja a klónozás... én nem értem miért lett ennyi a beírásom, de ahogy nézem Letsgonak is duplázta a "tétet"   Majd Admina jól s*ggbe fog rúgni, van egy olyan érzésem.. Meg remélem sikerül eltűntetnie őket...

Idézet
A sok kritikus (nem Regnarra gondolok) csak fanyalogjon, az a dolga.

Gondolhatsz rám is.. nem tagadom, vannak jelenetek, ahol fanyalogtam.    Pont azt néztem, hogy eléggé jó kritikákat kapott a film.. sokkal jobbakat, és sokkal jobb volt a fogadtatása, mint az előző két résznek.. ami persze szólhatott az egész Saganak, hogy most végetért, és persze a filmnek is... Nem sok lehúzó kritikát olvastam.. sok vegyes volt, de egyik sem egyértelműen negatív, inkább pozitívok.. Nem úgy mint pl az EPI idején, ott nagyon nagy volt a rossz kritikák aránya.


Idézet
Majd betojtam a fox logónál meg a lucasfilm feliratnál, aztán végig kigúvadt szemmel figyeltem 35 évesen, és nem érdekelt, hogy itt van hiba ott baki. Szerintem többet ilyen nem is lesz, hacsak majd egyszer a 7. résznél...

Ezzel én is így voltam.. Mert azt ugye nem hiszitek, hgoy első megnézés után írok egy ilyen elemzést.... Az ember fel sem fogta rendesen a filmet... Akkor túl lelkesen éltek benne a jelenetek..persze van néhány alapérzés,  szóval én ezt 4 megnézés után írtam már.. ( abból csak 2 volt mozi beismerem..   )
« Utoljára szerkesztve: 2005. Május 31., 21:59:29 írta regnar »

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #698 Dátum: 2005. Május 31., 21:12:31 »
Idézet
No ide is ideértem végre..
Isten hozott Regnar!  
Nem hazudtolod meg az avatarodat, klónozol rendesen.  
Gondolom nekem is kék valami értékelést írnom, de nem fogok, majd Galen biztos fog. (ugye?  )
Hát Regnar minden hibát-okosságot olyan részletességgel (több példányban is  ) leírt, hogy ennek übereléséhez minimum egy spirálfüzet kéne.
Én nem is akarok mondani semmi fontosat.
Majd betojtam a fox logónál meg a lucasfilm feliratnál, aztán végig kigúvadt szemmel figyeltem 35 évesen, és nem érdekelt, hogy itt van hiba ott baki. Szerintem többet ilyen nem is lesz, hacsak majd egyszer a 7. résznél...
Megnéztem múlt vasárnap, aztán megnéztem szombaton, másnap pedig mivel a börze miatt Bp-n voltam, ott is megnéztem, most feliratosan.
Nem kritizálok, mert minek. Mindenki megnézi legalább egyszer aki ezen a fórumon megjelenik, nem igaz?
A sok kritikus (nem Regnarra gondolok) csak fanyalogjon, az a dolga. Pénzért én is azt tenném.
Engem nem izgat, én azt kaptam amire számítottam. Jó filmet, fénykardokat, jediket, régi ismerősöket, sok utalást (hányszor sutyorogtuk egymásnak a film közben, hogy: -te ez meg a...emlékszel rá...a 4 .részben amikor...).
Több nem is kell.
Ha meg TV sorozatot csinál, lelke rajta. Én megnézem. Aztán megveszem a DVD-t, és újra megnézem.  
Szerintem egy közepes forgatókönyv is elég lesz a sikerhez.
Mindenesetre jobb lesz mint a "Gáspárs", és végre nem kell hetente 3x B kategóriás karatefilmeket néznünk. (elnézés azoktól, akik szeretik.)
Na ennyit akartam mondani.
Sajnálom, hogy többet (a dolgok jelenlegi állása szerint) nem lesz elúszó STAR WARS felirat a moziban...
Véget ért egy csoda, ami valamikor 77-78-ban kezdődött a számomra. Egy gyermekkori rajongás, ami szerencsére (a feleségem szerint persze nem mindig. Mondja is, hogy: -már megint a hülye képregényeid!  De azért nevet ám  ) megmaradt lassan őszülő fejem ellenére is.
Kívánom, hogy mindenki találjon rá valami ilyesmire, mert ez olyan sok pozitív élményhez juttathatja...

Ennyi!

Köszönet Lucas bácsi, szép volt a mese, amit ma elmondtál nekünk!

Jó éjszakát!
Vesszen a Birodalom!