Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 700345 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #933 Dátum: 2006. Május 19., 16:48:18 »
Vérvörös II/3

Borító. Érdekes, legalábbis témáját tekintve.Nem igazán kapcsolódik a jelenlegi képregény cselekményszálához. A grafika szerintem rendben van, bár a két csaj kissé túl lefinomultan ábrázolt..

Képregény. Igazából nem változik a véleményem róla, továbbra is tetszik, bár itt mintha egy kicsit több lenne az aránytalanság a figurák között, de nem zavaró.
Grappa a 12-es oldalon úgy néz ki, mint egy elcse**ett Garfield  

Történet. Jó irányba mozdult el, hogy újfent hanyagolták az akcójeleneteket, pontosabban kissé visszavettek belőlük. Viszont nem is annyira az intrika, mint inkább a humoros vonal kezd dominálni, ami szintén jót tett a dolognak, bár, elég furcsán hat az előző számok fényében. Grappa háziállat folytogatása már a paródia szintjére evez, sokáig somolyogtam rajta...Az a két csillag amikor beveri a fejét megadta a végső lökést --- lefele a székről   És utána az arc, ahogy visszaül, tudva, hogy bármikor kezdődhet újra...kész.
Kicsit megbomlott a történet feszessége és ez jót tett neki. Belefértek "kitöltő" mondatok, amelyek igazából magát a világot, vagy a helyet színesítik, jelentőségük a történet folyásában nincs.

Beírás/fordítás. A megszokott minőség, jók a betűtípusok, a mondatok könnyen olvashatóak, és jól szerkesztettek.

Összességében. Feljavult a történet a kezdeti döcögéshez képest. Jót tettek neki z apró finomságok, amelyekkel megtűzdelték. Köszi a füzetért   , várom a következőt.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Május 19., 16:49:29 írta regnar »

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #932 Dátum: 2006. Május 19., 13:04:35 »
Új képi elemek -új droidok, új idegenek, új hajótipus, új gárdisták -bukkannak fel ebben a számban. Ez nálam mindig jópont. A történet ezúttal nélkülözi az öncélú csihipuhit. Épp csak az eladáshoz és a történethez feltétlenül szükséges mennyiségben van jelen. Helyette van jól porciózott hutt és protokolldroid humor.    Azon is derültem amikor a gurulós őrdroid elszáguld az őrszem előtt. Elképzeltem milyen lenne a jelenet filmen. Grappa házi kedvence azért nem olyan jól megrajzolt gizmo mint Buja Féreg volt, de a rá írt poén, ahogy fatalista módon visszatér "szolgálati helyére", az valami fenomenális.  
 Szintén jó humor a képileg harsány party nagytotál ábrázolása után, az egymás öltözékét cikiző idegenek párbeszéde.

 Grappa elég nagy létszámú köpönyegforgató előtt leplezi le tevékenységét, majd kijelenti, hogy a Köztársaság sosem tudja meg. Gondolom tizen a jelenlévők közül azért rögtön hívnák a jediket, hogy mennyi a kalóztámadások szervezőjéért behajtható jutalom. Na jó mondjuk nem hallották mmert G halkan beszélt.
 A hiperűrugrást már a Jedi visszatér könyvváltozatában is úgy írták le, mint amit nem befolyásol a távolság. Ennek kicsit ellentmond a Klónokban Anakin és Padme beszélgetése, mely szerint ők közelebb vannak a Geonosishoz, hamarabb érnek oda. A Sithekben viszont Palpi elég hamar odaért a peremvidéki Mustafarra, miután megérzi, hogy tanítványa veszélybe került. Ez mind a kalózok által szorongatott kapitány szavai után jurtott az eszembe. Szval a hiperür még mindig elég kaotikus szabályok szerint létezik.  

 Borító: Grappa elég nyugodt ahhoz képest hogy épp az orra előtt szöktetik egymást a csajok. Biztos be van fűszerezve. Oké tudom csak borító. A hangulata a lényeg, nem a pontossága.  
 Az első oldalon jól kelti fel a figyelmet az y-winget robbanto x-wing. Egyből felébred a lázadópárti olvasó, hogy mi a fene folyik itt?  

 Ezek a gondoltak jutottak eszembe olvasás közben. És persze mint mindig ezúttal is köszönet érte.   Tudom hogy telhetetlen vagyok mint egy hutt, de máris várom a következő szállítmányt.  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Május 19., 13:40:23 írta Gorgonita »

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Star Wars
« Válasz #931 Dátum: 2006. Május 19., 09:30:41 »
Friss... Crimson Empire II - Vérvörös Birodalom II harmadik rész

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #930 Dátum: 2006. Május 12., 22:49:12 »
Akit érdekel, a lentebb elérhető két tömörített file-ban (x1- 1 mega, x2 - 3 mega) találhat néhány sematikus oldal és elől, illetve felülnézeti rajzot Star Wars járművekről (főleg hajók), némi ismertetővel (Mi, hol van rajtuk).

x1

x2

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #929 Dátum: 2006. Május 09., 08:25:13 »
Ez utóbbi is jól hangzik. Mármint az Örökség.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #928 Dátum: 2006. Május 08., 12:47:13 »
Visszatérve a figurákra. A Hasbró figurák nekem nam annyira jönnek be. De léteznek miniatűrök is, amiket a Wizard készít. Ezek 34mm léptékűek és kaphatóak hozzájuk tereptáblák meg valami szabálykapcsolat is létezik az rpg könyvek szabályaival. Árul belőlük a holdfényteam is. Ami engem érdekelne, hogy ezeket a miniatűröket vajon a vevőnek kell e kifestegetnie, vagy már kifestett formában árulják?  
 Régen vettem hasonlóakat -akkor még tán a West and Games készítete őket -de azokat még nekem kellett volna kifesteni. Nem tudom változott-e azóta a helyzet, mert egybként megérné (kisebb helyet foglal a csatatér, olcsóbbak a figurák), de sajna nem vagyok egy modellezgető alkat.
 Van erről valakinek tapasztalata?

 Linkek:
  http://www.wizards.com/default.asp?x=starwars

  http://www.holdfenyteam.hu/swmini/

 És egy új terv a DH oldalán Star Wars Legacy -jun 7 nulladik májusban

 http://www.darkhorse.com/profile/profile.php?sku=13-453

 http://www.darkhorse.com/zones/starwars/editor.php


 Igéretes. Száz évvel a Vong után egy újjáéledő sith renddel és egy Cade Skywalker nevű karakterrel lehet, hogy friss lendületet kap kedvenc játékuniverzumunk?
« Utoljára szerkesztve: 2006. Május 09., 07:28:49 írta Gorgonita »

Nem elérhető Darth Vader

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #927 Dátum: 2006. Május 01., 19:49:50 »
Áááááááááááá kösz nem . Palpatine császár regeneráló kórházába helyreraktak .  

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #926 Dátum: 2006. Május 01., 19:47:47 »
Ezt csak az Erő tudhatja. De mint tudjuk az Erő útjai kifürkészhetetlenek. Egybként nem tahó kérdés, csak türelmetlen. Távdiagnózis: elvonási tünetek okozhatják. Esetenként rajtam is kiütközik. Vegyen be három liter bactát.   Tuvanbi Echo Base orvosi részleg vezető.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Star Wars
« Válasz #925 Dátum: 2006. Május 01., 19:40:37 »
Gorgonita, parancsolj...  
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Darth Vader

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #924 Dátum: 2006. Május 01., 19:36:35 »
Tahó kérdés és mikorra várható hogy jó lesz ?  

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #923 Dátum: 2006. Május 01., 19:33:55 »
Szervergép kaput, letöltések lassítanák a gravitációs repulzorokat,  jewet technikusok az ügyön. Addig szabakkozzanak! Lobot Felhőváros adminisztrátora.  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Május 01., 19:34:50 írta Gorgonita »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Star Wars
« Válasz #922 Dátum: 2006. Május 01., 19:27:43 »
javaslom tekintsd meg a hibás topikot
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Darth Vader

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #921 Dátum: 2006. Május 01., 19:26:24 »
Idézet
Valaki a képregényeknél ha rákattintok mé nem jelenik meg a kép ? pls help

Valaki válaszolna ? THX

Tomi

  • Vendég
Star Wars
« Válasz #920 Dátum: 2006. Május 01., 18:23:59 »
Valaki a képregényeknél ha rákattintok mé nem jelenik meg a kép ? pls help

Nem elérhető Rykov

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 32
  • Karma: +0/-0
    • http://cryptozone.extra.hu
Star Wars
« Válasz #919 Dátum: 2006. Április 23., 20:25:16 »
Idézet
Az X-Men címek vagy a New Avengers esetében bevállt a kell egy csapat recept. Nem tudom az Star Wars címek miért idegenkednek tőle?


Megvan a csapat náluk is, a Skywalkerék    , csak az a baj, hogy náluk le is ragadtak      

A Tales of the jedi, az király lesz    , köcce    
Kriptozoológia - http://cryptozone.extra.hu
Ne menjetek a magas fűbeee!!!
err...

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #918 Dátum: 2006. Április 23., 16:10:37 »
A Tales of the Jediket (a régieket), nem nagyon ismerem, úgyhogy kíváncsian várom. Az Empire-ekből leginkább a Darklighterekre lennék kíváncsi. De persze minden SW frissítésnek örülünk.  

 Kitört a Ribillió.

 SPOILER

 Grafikailag bejövős, bár a borítón elég fura a sugárvető, és Vadert is sikerül újabb arányokkal gazdagítani.

 Történet: Nem tudom hogy mekkora a galaxis, de úgy látszik az egy bolygóra eső címszereplők száma mégiscsak a Tattoonieon a legnagyobb.     A címmel ellentétben továbbra is a Birodalom szemszögéből követhetjük nyomon egy tiszt jó oldalon állok-e vívódását. Ilyen is volt már, nem is egyszer -Biggs, Fel, stb. A történetnek nincs lehetősége kibontakozni, hisz húzni-nyúzni kell a menetrenszerűen bekövetkező folyt. köv. feliratig, amely felett két mondatban el is hangzik a lényeg. Hiába a deja vu, hogy újra lázadós történet, ha tisztünk egy képregényhős nyugalmával pózol egy csatatér közepén, nem félve egy felé zuhanó tie-bombertől sem, akkor kissé hiteltelen. Mint az a képsor amelyen egy nálánál 2x nagyobb lázadót és egy harci droidot egyszerre győz le fegyvertelenül, miután a földre került. Persze főhősökkel megesik, de nem feltétlenül áll jól egy ilyen komolykodó, magát realistának feltüntetni igyekvő történetben.
 Egybként van itt sok ismerős hangulatelem. Minden képen dübörög a Birodalmi hadigépezet. Van egy lázadó fogoly, aki nem kér kegyelmet. Meg egy főszereplő akinek Alderaan megsemmisítése után sem világos kik a jó és rossz fiúk.
 A Rebellionból épp csak a lázadás hangulata hiányzik. Egy teherhajónyi humorforrás, akik kalandokba keverednek. Talán a következő fűzetben ők is megérkeznek. Az X-Men címek vagy a New Avengers esetében bevállt a kell egy csapat recept. Nem tudom az Star Wars címek miért idegenkednek tőle?
 
 SPOILER VÉGE
« Utoljára szerkesztve: 2006. Április 23., 16:21:47 írta Gorgonita »

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #917 Dátum: 2006. Április 21., 08:36:55 »
Idézet
Idézet
Összességében. Sokat kellett várni, de megérte...
Van rá esély, hogy hamarosan jönnek a folytatások..?
Sztem kb. ez lesz a ritmus továbbra is.
Bár Galen mondja ki a végső szót   .
Köszi még 1x a hozzászólást, igyekszünk   !
Na nem azért mondom én a végszót mert góré vagyok...itten üzemi demokrácia van... Szóval a lassú haladás oka hogy most száz felé szakadok. De igyekezni fogunk hogy ne négy hónapot kelljen megint várni egy újabb részre...
Gorgo ! Ha lemegy a Crimson II. Utánna mások jönnek. Ez azért summás és titokzatos volt nem ?  Szóval Tales of Jedi-t tervezünk közésszúrva néhány Empire résszel. És természetesen egy kis Superman. Szóval valami ilyesmi. Kritikákat köszönjük. Ti vagytok a kemény mag.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #916 Dátum: 2006. Április 20., 16:56:41 »
A Sithségit! Én meg elköltöttem a 700 FT-om Galaktikára!  

 A Crimson epizódról hasonló a véleményem mint Regnarnak, a szokásos Gorgo-morgo kiegészítésekkel. A fél kikötőt felszeletelő judge-dreed boba fett hibrid helyett, továbbra is szívesebben látnék egy ...de nem akarom elakadt lemezként ismételgetni magam.

 Ha jól számolom épp most ígértetek meg 20,5 SW történetet erre az évre. Ezt pedig-hacsak ez nem egy válkasztási ígéret -most már be is kell tartani.  

 Továbbá indítványozom hogy az SW topic követelje a fénykardos szmájlik rendszeresítését.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Április 20., 17:41:43 írta Gorgonita »

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #915 Dátum: 2006. Április 20., 13:39:40 »
Idézet
Összességében. Sokat kellett várni, de megérte...
Van rá esély, hogy hamarosan jönnek a folytatások..?
Örülök, hogy tetszett, jó hogy valaki leírja a véleményét  
A folytatások jönni fognak, de, hogy mikor?
Ha jól emlékszem tavaly év elején kezdtük a Crimson Empire-t.
Megjelent eddig 8 füzet + a Kenix Kil ami kb CE 1,5. Belepiszkáltunk a Republic-be is 3 rész elejéig...volt 4 Tales történet meg egy kis Empire. Aztán volt egy nagyobb meló is, mégpedig a Zahn trilógia 1. része. Ezt ugyan nem én fordítottam, hanem Galamb Zoltán, de azért nekem be kellett írni, ill. Galennek meg retusálnia  
Ja és volt 1 Superman füzet is.
Sztem kb. ez lesz a ritmus továbbra is.
Bár Galen mondja ki a végső szót   .
Köszi még 1x a hozzászólást, igyekszünk   !
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #914 Dátum: 2006. Április 20., 12:49:20 »
Végre ide is jelent meg új képregény..   hosszú volt a várakozás.

Vérvörös Birodalom II
Borító. Kellemes. Szerintem jól összeállított - mármint kompozíció terén, és a színei is jók. Egyetlen "gondom" a robotzsaru sisak..   . A feliratok, betűtípus, retus a megszokott minőségű  
(de, hogy belekössek valamibe - szokásom szerint - a bal oldali figura, aki a kardot lendíti: nos a keze teljesen más fogásban van, mintha nem is a markolatot fogná - tudom húzzak a francba     )

Képregény. A rajzok, grafikai megoldások továbbra is tetszenek. Ez a kevert stílus nekem nagyon bejön. Ugyanakkor már az első oldalakon volt egy kissé visszás érzésem a kikötővel kapcsolatban. Nem túl nagy képzelőerővel alkották meg a "világot", a hajók teljesen "földi" yacht-ok, tengeralattjárók, teherhajók voltak. Engem kissé zavart, még akkor is, ha ez egy több millió világot számláló univerzum, és máshol is kitalálhatnak ilyen tárgyakat.

Történet. Az eleje kissé gyors volt, kellett az akció, hát beleírták. A közepe és a vége már jobban tetszett. A politikai csatározás a tanácsban, az egymással vitázás jót tett a füzetnek, nem annyira az akció dominált. Megmondom őszintén örülnék, ha ez az arány megmaradna, vagyis a további füzetekben is lenne egy jelentős rész politika, intrika, beszélgetés. Persze nem ismerem a történet folytatását, így ezt még nem tudhatom.

Beírás. Jól összerakott, érthető mondatok. Szerintem jól sikerült.

Összességében. Sokat kellett várni, de megérte, ez a füzet tetszett. A történet nem csupán akcióból állt, a háttérben is van cselekmény.

Van rá esély, hogy hamarosan jönnek a folytatások, vagy még mindig állnak fenn különböző akadályozó tényezők?
« Utoljára szerkesztve: 2006. Április 20., 12:50:27 írta regnar »

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Star Wars
« Válasz #913 Dátum: 2006. Április 16., 03:56:55 »
FRISSÜLTÜNK!

Star Wars - Vérvörös Birodalom 2 - A Vér Tanácsa

Nem elérhető lyrán

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 46
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
    • http://diakjog.hu
Star Wars
« Válasz #912 Dátum: 2006. Április 14., 19:56:14 »
Vigyázz barátom a düh nem jó tanácsadó! Az az út a sötét oldalra vezet...

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #911 Dátum: 2006. Április 10., 10:50:23 »
Idézet
Idézet
TESCO-ban 700 ft egy halom SW figura.
Ez így nem igaz.
A SW figurák DARABONKÉNT kerülnek 699 forintba.              
             

csak hüléskedtem  
Majd jól lefénykardozlak...apám.  

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #910 Dátum: 2006. Április 08., 21:57:01 »
Idézet
TESCO-ban 700 ft egy halom SW figura.
Ez így nem igaz.
A SW figurák DARABONKÉNT kerülnek 699 forintba.              
             

csak hüléskedtem
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #909 Dátum: 2006. Április 04., 09:14:25 »
TESCO-ban 700 ft egy halom SW figura.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető lyrán

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 46
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
    • http://diakjog.hu
Star Wars
« Válasz #908 Dátum: 2006. Április 02., 22:19:13 »
Most néztem meg. A Pc-s játék előtt 8 évvel játszódik a sztori.

Nem elérhető Rykov

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 32
  • Karma: +0/-0
    • http://cryptozone.extra.hu
Star Wars
« Válasz #907 Dátum: 2006. Április 02., 18:08:52 »
Ok, elképzeltem  .
Kriptozoológia - http://cryptozone.extra.hu
Ne menjetek a magas fűbeee!!!
err...

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #906 Dátum: 2006. Április 02., 16:59:05 »
A Guest én lennék, csak be kellett volna jelentkezni hozzá. A szmájli meg valami vidámabb akart lenni -a New Gen-ről próbáltam átcsempészni a lézerkardozósokat -de nem sikerült, és így javítani sem tudom.  Úgyhogy képzeljétek így a végét:
 Recsi és Galen -idővel -majd úgyis lefordítanak mindent.

Guest

  • Vendég
Star Wars
« Válasz #905 Dátum: 2006. Április 02., 16:54:15 »
Akkor Spoilerhegyek:

 A Kotor képregények első füzeteiben Taris (ezt a Kotor 1 PC játék elején bombázzák majd szét) még áll, és egy Zayne nevű padawan padawantársait ölik meg saját mestereik, ő pedig menekülni kezd...itt tartunk. A sztorival is, meg úgy álltalában az sw univerzummal is.
 Én az ewokokkal vagyok, de amíg a jedi rendet nem ellensúlyozzák egy párszáz fős sith renddel, nehezemre esik komolyan venni a sorozatot.
 A sztorik elején a jedik sokan vannak, a sithek száma konvergál a nullához, és egy kő alatt rejtőznek. Mégis mindig befenyítik a galaxist, hogy azután az utolsó jedi, az utolsó pillanatban mégis legyőzze őket. Azután a jó öreg sablon kezdődik előről.

 Ami a Katarnos sztorit illeti a Vong idején játszódhat, mert nagydarab ork szerű lények tartják fogva Jan Orst, akit ő már lassan hivatásszerűen kiszabadít. Közben szó esik némi szívügyekről, amiből akár még esküvő is lehet.

 Ha valahol tévedek -sorry -de az angolom még mindig messze a tökéletestől. De Recsi és Galen -idővel -majd úgyis lefordítanak mindent. W:

Nem elérhető Rykov

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 32
  • Karma: +0/-0
    • http://cryptozone.extra.hu
Star Wars
« Válasz #904 Dátum: 2006. Március 31., 19:14:22 »
Üdv  . Nemtudnátok valami infót írni a Star Wars Tales #21-ik részéről? A Kyle Katarnos része érdekelne   equals & opposites a címe asszem... és fogjátok é majd honosítani ?
Kriptozoológia - http://cryptozone.extra.hu
Ne menjetek a magas fűbeee!!!
err...