Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 703336 alkalommal)

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #963 Dátum: 2006. Július 12., 13:04:29 »
Októbertől Dark Times címmel új sorozat sorozatot indít a DH a két trilogy közé.

http://www.darkhorse.com/boards/viewtopic....f15e49a7643c43f

Itt pedig találtok egy TPM paródizáló-kritizáló képregényt.

http://atom.pganet.com/regicimlap/

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #962 Dátum: 2006. Június 29., 15:00:46 »
Az első szám nekem is bejött, A rajzok is nagyon ott vannak, bár néhol kissé gyengusok a karakterek - főleg testileg. De tetszenek pl az Imperial Fighterek, és Darth Krayt sem kutya  

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #961 Dátum: 2006. Június 29., 14:25:03 »
Legacy 01. Eddig egész bejön a hangulata.  

 Rebellion 03. Ennek meg kezd végre lázadós hangulata lenni.

 A darkhorse oldalán új háttérképek, köztük egy mutatós Boba Fett és egy X-wing.

 Az itt található fanfilmek közül ez a kettő elég poénos:

 Pitching Lucas

 Return of Pink Five

  http://www.atomfilms.com/af/spotlight/collections/starwars/
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 29., 14:25:52 írta Gorgonita »

Nem elérhető Chavez

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: +0/-0
    • http://
Star Wars
« Válasz #960 Dátum: 2006. Június 17., 19:24:15 »
Hű, jó régen jártam erre!

A Legacy-val kapcsolatban nekem is rossz érzésem van, a KOTOR-nál meg a rajzok nem tetszenek. Illetve a karakter rajzok. Pedig a Tales Of The Jedi a kedvencem mini sorozatom, és a játékok is No. 1.
A Legacy nekem nagyon összecsapottnak tűnik elsőre, és Cade meg úgy néz ki, mint ha valami nyálas fiúcsapat egyik tagja lenne. De azért kiváncsian várom. Amúgyis csak 13 rész lesz belőlle, ha elrontják, hát nem nagy kár.

Nem elérhető Rykov

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 32
  • Karma: +0/-0
    • http://cryptozone.extra.hu
Star Wars
« Válasz #959 Dátum: 2006. Június 17., 17:31:13 »
Idézet
Mert sok Star wars filmet nézel, és ott mindenkinek "have a bad feeling about this"

Valószínű  

Idézet
Ezzel szemben a Dark Empire-füzetei, még tömve voltak hangulatos, ötletes új helyszínekkel, karakterekkel, droid és hajótipusokkal.

Igen, valamiért nem tudok elszakadni a Dark Empire-tól. Császár klónok ide vagy oda, akkor is volt egy kifejezetten élvezhető hangulata.

No meg a befejező részben a mészárlás a végén  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 17., 17:31:57 írta Rykov »
Kriptozoológia - http://cryptozone.extra.hu
Ne menjetek a magas fűbeee!!!
err...

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #958 Dátum: 2006. Június 17., 12:18:52 »
Remélem valami olyan mint a SpaceGhostból. Keményen indít...és a végére értékes üzenetet kódol majd - "A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabkor éltek. Nem csoda ha hőssé lettek" -alapon.
 Hamarosan kiderrül hogy Cade vérpistike lesz vagy Solo-éhoz hasonló fejlődéstörténet.  

 Amit a ferdítésből kihagytam: A Galaktikus Szövetség felbomlott, a császár meg felszólította a Jediket hogy szolgálják a birodalmat mint a birodalmi lovagok, de ők ezt megtagadva inkább Ossusra költöztek át.

 Szrtem érdekes kezdet. Csavar egyet a felálláson, ismét nehéz helyzetbe hozva a jediket, pont mint a Dark Empire elején. Innen kényszerül rá a hős -hívják Sheridan-nak, Flash Gordonnak, Hunt kapitánynak-nak, Leia hercegnőnek, stb -hogy új Szövetséget hozzon létre, a gonosz Árnyak, Ming császár, Mélység, Birodalom stb ellen.
 Minden karaktertípus, díszlet adott a lázadós típusú menekülős kalandokhoz.
 Én legalábbis ebben bízom, és csalódnék ha a dolog kimerülne annyiban, hogy győzött a Birohadalom és kemény a galaktikus élet.
 Az is szimpatikus amit a riportban volt, hogy nem akarják a történet végén elvarni a szálakat, inkább csak vázolják a helyzetet, készen a további folytatásokra.
 Egybként valami hasonlót várok a tv-sorozattól is. Jó lenne látni, ahogy Mothma, Bail és Quinlan Vos szervezik a Lázadók Szövetségét.
 Persze az egész csak akkor ér valamit, ha másról is szól mint hogy ki nyer ma. Új bolygók, városok, népek, hajók, látványelemek kellenek az utazások és találkozások varázsához, és elgondolkodtató epizódötletek, a maradandó történethez.
 Ugyanakkor a DH elég fantáziátlan az utóbbi időben. A Republic pl engem csak a Jedi-emlékművel, Vos, Aayla, Ventress és Durge alakjaival tudott lenyűgözni, minden mást a filmekből vett át, és a mainstream fénykardpárbajain is gyakorlatilag elaludtam. Negatív példának ott van még a Rouge Leader is, amiből szintén ki lehetett volna hozni valamit, de csak lóti-futi lett belőle. De igaz ez az X-wingre is, amiből egyedül a Phantom Affair vette a fáradtságot egy új és hangulatos bolygó megteremtésére.
 Ezzel szemben a Dark Empire-füzetei, még tömve voltak hangulatos, ötletes új helyszínekkel, karakterekkel, droid és hajótipusokkal.
 "Hát...reménykedjünk"

 Szvsz.

 Ha minden igaz a Viasat 3-on elkezdik vetíteni a Babylon 5-öt julius 9-én, reggel 8:45-kor.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 17., 12:38:35 írta Gorgonita »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #957 Dátum: 2006. Június 17., 11:19:59 »
Mert sok Star wars filmet nézel, és ott mindenkinek "have a bad feeling about this"    

amúgy nem tudom, én is várom, hogy mi lesz belőle.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 17., 11:21:06 írta regnar »

Nem elérhető Rykov

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 32
  • Karma: +0/-0
    • http://cryptozone.extra.hu
Star Wars
« Válasz #956 Dátum: 2006. Június 17., 10:21:41 »
Megmondaná valaki, hogy miért van rossz előérzetem a Legacy-val kapcsolatban?  
Kriptozoológia - http://cryptozone.extra.hu
Ne menjetek a magas fűbeee!!!
err...

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #955 Dátum: 2006. Június 15., 08:14:30 »
Köszönjük Nyul. Gyere sűrűbben mifelénk.  

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Nyul

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
    • http://
Star Wars
« Válasz #954 Dátum: 2006. Június 15., 02:57:50 »
Üdv mindenkinek

Végigolvastam a téma mind a 3x oldalát. Nem semmi. Az új SW részekhez még csak annyit, hogy szerintem kicsit felemásak lettek. Néhol érezni az old sw hangulatot, néhol viszont a cgi maszlaggal próbálták kompenzálni. Látni, hogy ott bizony zöld háttér előtt vették fel a jeleneteket. Ezzel nem is lenne gond, csak nagyon látszik a mesterkélt rész  

Képregények honosítóinak:  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 15., 03:03:06 írta Nyul »

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #953 Dátum: 2006. Június 12., 23:10:28 »
"Én még nem láttam  Hogy néz ki? karakterek milyennek tűnnek?

Ha már itt tartunk. Nekem a Rebellion grafikailag abszolut nem jön be. Egyszerűen nem tetszik. sem a technika, sem a rajzok'

 Nekem meg inkább a sztorija nem tetszik. De azért jó volt újra látni Leiát, Luke-ot, Wedge-t.

 Legacy:

 Grafika: Engem a Crimsonra emlékeztet. Kemény fiúk, politikusok, piros páncélok. De ez még csak egy olyan Handbook féle.

 SPOLIER

 A Köztársaság és Maradvány békéjét lezúzta a Vong ezért ők lezúzták a Vongot. Előbbiből Galaktikus Szövetség utóbbiból újra Birodalom lett, ezúttal jóindulatú uralkodóval.
 Fordulat hogy a Jedik vezetője Kol Skywalker aki a coruscanti templom és politika helyett inkább az Ossusi akadémián edz a hadak ösvényét járná, míg a birodalom a "gyözelem háború nélkül" diplomáciával próbálkozik.
 Így talán nem is csoda, hogy Cade Skywalker kalózok közt lel otthonra, titkolva örökségét, Van neki hosszú kabátja, spéci fegyver, Mynock nevű hajója, retteget kalóztetkója, és segítői a csempész és fejvadász szakmájában.
 Eközben Korribanon a várakozásoknak megfelelően feltámad egy párszáz éve halott Darth, aki Krayt (jóképű álarca van neki hozzá), elveti a csak kettő lehet szabályt, kinyílvánítva, hogy csak egy lehet az meg maga a Sith Rend. Soraiban szarvas (twi'lek nő, chagrillai férfi) és nem szarvas, de élőholt szerű Darthok. Ilyen nevekkel, hogy Darth Talon, Darth Nihl, stb.
 További szereplőink:
 Fel császár, és lánya Fel hercegnő, meg néhány trónra áhítozó moff.
 Birodalmi politikusok akik bolygókat építenek újjá a Vong után, ruhájukon a birodalmi jelvénnyel, ami miatt korábban meg ugye bolygók pusztultak el.
 Birodalmi lovagok, piros páncélben egyenfénykarddal.
 Twilek ikrek, egyikük jedi, másik birodalmi diplomata.
 Alvilági figurák: hutt nő, wookie férfi, emberleány.
 Új hajótípusok: Palleaon osztályú Superdestroyer, új tie (sienar predator), új x-wing, új jedi-shuttle.
 Birodalmi pilóták, rohamoszik. A Gal Szöv oldaláról csak jediket mutat be, a füzet. Köztük egy zabrak Vos utánzatot.

 SPOILER END

 Ha valamit esetleg elferdítettem, bocs, de nagyvonalakban erról lenne szó.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 12., 23:40:51 írta Gorgonita »

Nem elérhető Schmutte

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 57
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #952 Dátum: 2006. Június 12., 18:33:06 »
Na ezért szeretek ide járni! A legjobb SW Pillanatok és Talesek magyarosul  

Mindig sikerül a legjobb sztorikat kiválasztani  

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #951 Dátum: 2006. Június 12., 15:49:50 »
Galen:    
Ezért (is) vagyunk itt állandóan. Legközelebb kérdezni sem kell, egyből jedi elmetrükkel kiolvassátok a gondolatot a fejünkből  

Így elsőre nem is tudom... Érdekes feje van a fickónak. Meglássuk. Viszont a borító (amelyet már volt szerencsém látni) elég jól néz ki. Mondjuk a "the future of Star Wars" feliratot kissé erősnek érzem...
És csak 25 cent egy lap? Dobhatnának belőle felénk is.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #950 Dátum: 2006. Június 12., 15:38:27 »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #949 Dátum: 2006. Június 12., 15:33:17 »
Idézet
Kijött a Legacy 00

Én még nem láttam    Hogy néz ki? karakterek milyennek tűnnek?

Ha már itt tartunk. Nekem a Rebellion grafikailag abszolut nem jön be. Egyszerűen nem tetszik. sem a technika, sem a rajzok.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #948 Dátum: 2006. Június 12., 12:57:25 »
Igazán nincs mit. Azért vagyunk itt mert jó.  

 Kijött a Legacy 00.a karakterek, hajók vázlataival.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #947 Dátum: 2006. Június 12., 09:20:52 »
Már miért lenne nehezebb?    Ebből a háromból ki lehet rakni. IV
Ezzel a három fénykarddal egészen a 6. évig jók vagytok  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 12., 09:21:28 írta regnar »

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #946 Dátum: 2006. Június 12., 08:55:03 »
Idézet
de mire elfújod a gyertyákat...
Ja ezt fujkálhatnánk...a négyest már nehezebb lesz kirakni...  
Köszönjük a méltató szavakat. És persze köszönjük hogy állandóan itt vagytok...

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #945 Dátum: 2006. Június 10., 12:44:19 »
Amikor olvastam, hogy Han Solo is felbukkan, azt hittem, hogy az a Tales lesz amiben Vos fut össze a kölyök Soloval.
 De ez is jó kis poent, és egyúttal a Bigfoot/Yeti létezéásére is tudományosan logikus magyarázattal szolgál. Szegény Chewie 126 éve bújkál az esőerdőben krokodilokat reggelizve, hogy nehogy kultúrsokkot okozzon.
 A Gibellás történetre már én is felhívtam a figyelmet, egy nyersferdítéssel, de azért így képekkel és érthető szöveggel az igazi. Az egyik kedvenc SW-paródiám. Rövid, nyers lényegretörő. Az ewokok imádnák.
 A torta meg fenomenális, de mire elfújod a gyertyákat...

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #944 Dátum: 2006. Június 10., 12:18:05 »
A történeteket Galen találta. Szerencsére nekem nem kellett sokat dolgozni vele, főleg a másodikkal.  

Idézet
A második mini történet rövid volt, ám jót nevettem

Mi is          
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Star Wars
« Válasz #943 Dátum: 2006. Június 10., 00:19:57 »
Regnar szemezget a Jeditortából...      
Kösz a gyors véleményt.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 10., 00:20:36 írta Troll »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #942 Dátum: 2006. Június 09., 22:58:31 »
Star Wars Pillanatok #005 - Út a nagy ismeretlenbe (plusz egy történet)

Jedi-torta   Már ezért megérte.

Út a nagy ismeretlenbe.

Ez a történet büntetett.   Először azt hittem, hogy milyen okos vagyok, hogy a "kék bolygó" említése után rá is jöttem a nagy csavarra, aztán, majd csak vége lesz. De nem! A vége tartogatta az igazi meglepetést, bár más befejezésre számítottam, azaz, hogy Chewie felismeri "Hant" és a nyakába ugrik. A grafika is bejött, kissé szögletes volt, Han egy kissé "Saturday Night Fever"-ös lett az előbukkanó enyhén dauerolt mellszőrzettel és pajesszal.  

A második mini történet rövid volt, ám jót nevettem szerencsétlen birodalmi rohamosztikon. "az űrutazók elkerülik a Gibellát"   Szerencsétlen balekok.

Igaz rövid történetek voltak, de kellően ütöttek. Köszönet értük.

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Star Wars
« Válasz #941 Dátum: 2006. Június 09., 21:30:44 »
Szülinapi Friss - Star Wars Pillanatok #005 - Út a nagy ismeretlenbe (plusz egy történet)

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #940 Dátum: 2006. Június 09., 15:40:23 »
Idézet
Tegnap láttam egy nagyon jó rajongói filmet SW témában. Nem is annyira a történet, de a látvány nagyon ott van. Érdemes rákukkantani, bár kb. 200 mega a cucc.
A film tényleg állat. Itt a hivatalos honlap: I.M.P.S.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #939 Dátum: 2006. Június 09., 15:03:36 »
Szrtem úgy értette hogy egy romboló és egy korvett rakodik át, mondjuk felszerelést, vagy más rakományt mivel a Tattooine-nak nincs orbitális kikötője. Ekkor már nem volt lövöldözés, összekapcsolódtak és lehet hogy vacak volt a távcső is. Meg aztán Luke-ot alapból nem vették komolyan hisz mindig álmodozott, és ő sem lehetett túl biztos abban amit látott, hisz Biggs meg tudta győzni a tévedéséről.
 Egybként meg azt hiszem pont ez a színész érkezik mostanság hazánkba az Átjáró napra. Miért nem kérdezed meg tőle személyesen, hogy mit látott ?  

 Megnéztem a filmet is. Tényleg nagyon pofás, és a poénok is tetszettek.    De azért 1x szeretnék már olyan fan filmet is látni, aminek a története is komolyan vehető.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 09., 20:38:35 írta Gorgonita »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #938 Dátum: 2006. Június 09., 11:37:49 »
Tegnap beszélgettünk páran SW témában. Egy érdekes kérdés merül fel. A filmbe ugyan nem került be a jelenet, de a regényben, illetve rádió játékban benne van Luke és Biggs beszélgetése. Amikor felnéznek az égre, hogy megnézzék, mi az amitől Luke úgy beintult, Biggs is felnéz. Biggs is a távcsővel figyeli az eseményt, és annak ellenére, hogy már az akadémiára jár, azt mondja, hogy átrakodnak, vagy újratöltés folyik. Miért nem ismeri fel a csillagrombolót? Biztosan ismeri a töltőhajókat, és a csillagromboló nem igazán erre való.

Tegnap láttam egy nagyon jó rajongói filmet SW témában. Nem is annyira a történet, de a látvány nagyon ott van. Érdemes rákukkantani, bár kb. 200 mega a cucc.


http://www.barbich.net/sw/imps/
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 09., 11:39:43 írta regnar »

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #937 Dátum: 2006. Június 01., 22:40:44 »
Ismeritek a Dark Horse Critical Error című one shot-ját? Remek kis sf történet ! Szöveg hiányában fordítást sem igényel, leszámítva a szerző hogyan készült elmélkedését, a füzet végén.

 Egy újabb SW flipbook:

 http://www.darkhorse.com/profile/profile.php?sku=13-848

 Képek a Legacyból. A starwars.hu -n is található róla pár mondat.

http://www.newsarama.com/Dark_Horse/Star_W...der_Legacy.html
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 08., 20:59:37 írta Gorgonita »

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #936 Dátum: 2006. Május 24., 08:25:33 »
ez jött ma:

Tisztelt Olvasó!

Ezúton tájékoztatom legújabb kiadványaink megjelenéséről:
1. Timothy Zahn: Az utolsó parancs (Star Wars)
2. Kevin J. Anderson: Új rend (Star Wars)
3. Steve és Stephani Perry: Ripley háborúja (Aliens)
A megjelenés dátuma: 2006.05.23.

Üdvözlettel:
Szukits Gábor

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #935 Dátum: 2006. Május 22., 13:11:11 »
hát azt elárulom hogy kevesebb a munka vele ha én magam szkennelem...Nem kell a halálratömörített JPG-ket gatyába rázni...jó helyette kell mást csinálni, de akkor is így a jó.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #934 Dátum: 2006. Május 19., 23:38:45 »
Köszi a bókokat. Galen nagyon belehúzott. Direkt visszanéztem, tavaly karácsonyra jelent meg a CE II 1. része. A 2. része viszont 1 hónapja. Ha így halad lassan hetente kell újabbat fordítanom  
Arról nem is beszélve, hogy nem csak borítót gyárt és retusál, hanem ő szkennelte be a füzeteket!!!            
Szóval van vele munkája  
Ígyekszünk a következővel, de mielőtt végetér a történet, szerintem lesz valami más is.
Közelg egy fontos nap a weboldalunk életében...
« Utoljára szerkesztve: 2006. Május 19., 23:43:19 írta recsi »
Vesszen a Birodalom!