Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 711443 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Marci

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #997 Dátum: 2006. Szeptember 12., 05:37:06 »
Itt van némi infó - remélem tudsz angolul
http://comics.ign.com/articles/699/699365p1.html

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #996 Dátum: 2006. Szeptember 11., 22:00:23 »
A könnyebb érthetoség kedvéért, és hogy vissztérjen akedvem a SW-hoz akkor ezek szerint a Rebellion sorozat a Y.U 130-as Empire sorozat után játszódik.
És ha igen, akkor esetleg tud valaki mondani a tartalmából valamit. Már ha valaki ismeri.

Nem elérhető horjb

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 393
  • Karma: +0/-0
    • http://www.gportal.hu/horjbcomic/
Star Wars
« Válasz #995 Dátum: 2006. Szeptember 06., 17:31:20 »
Colossus: Pontosan erről szól nagy vonalakban a Star Wars!

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #994 Dátum: 2006. Szeptember 06., 16:41:22 »
Ha az Empire füzetek alatt a Y.U 130-as történetet érted, akkor könyörgök QUOTE errol még mesélj. Kezded visszaadni a kedvem a  SW-hoz.

Nem elérhető Colossus

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 7
  • Karma: +0/-0
    • http://
Star Wars
« Válasz #993 Dátum: 2006. Szeptember 03., 12:15:54 »
Hy!

Folytatás mindíg is lesz, hiszen a Star Wars univerzum a jó és a rossz örök párharcáról szól, ahol néha a Sith és néha a Jedi van hatalmon.

Colossus

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #992 Dátum: 2006. Szeptember 03., 09:51:28 »
Idézet
Van egyáltalán tervbe véve valamiféle folytatás ezután a Birodalom baromság után?


A két főjedi biztosan bővebb válasszal tud szolgálni mint én, de ha arra gondolsz, hogy a birodalom bukása után alakul-e új köztársaság, és folytatódnak-e a kalandok, akkor igen.
Hiszen a birodalom utáni időkben járunk éppen a Zahn trilógia füzeteiben is, vagy a Dark Empire oldalain, nem beszélve a Reunionról, ahol érdekes eseménynek lehetünk tanúi.

Vagy pontosan mire gondolsz a birodalom utáni időkkel kapcsolatban. A birodalom maradványai mindig is ott lesznek midenhol - szerintem - tehát végleg nem tűnhet el, főleg a Sith nem.

ha arra gondolsz, hogy mi jön az Empire füzetek után, akkor azt tudom válaszolni, hogy a Rebellion sorozat.

Nem elérhető Marci

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #991 Dátum: 2006. Szeptember 03., 06:30:05 »
Nos hogy comic fronton mi lesz, nemtom, az itteni guruk biztos válaszolnak majd.

A comic-ok viszont valahol igazodnak az SW univerzum történelméhez, tehát, az egész nagy nagy történetnek ez a vége 130 évvel a yavini csata után:

"In the aftermath of a three-way war between the Galactic Alliance, Galactic Empire, and the new Sith Order; the Galactic Empire is a major power in the Galaxy again (and the Sith have gained great power as well), and the Galactic Alliance is in a very weak position.
Cade Skywalker, the great-grandson of Luke Skywalker, was trained to be a Jedi, but walked away from the Jedi Order to become a bounty hunter. He begins to rediscover his destiny as a member of the Skywalker clan, and rise to challenge the reborn Sith."

Nagyon röviden: Darth Vader és Palpi halála után a felkelők megpróbálnak rendet vinni a galaxisba és felépíteni egyfajta bolygóközi szövetséget, amely törekvést számos esemény megzavar: Thrawn admirális törekvései, Palpi klón megjelenése, háború egy idegen fajjal, Skywalker és Solo család összetűzései, stb.
130 évvel a yavini csata után az erőviszonyok: Sith-eknek sikerült összeszedniük magukat (komoly erő), igen létezik Birodalom (1 császárral az élén, komoly erő), a Csillagközi Szövetség pedig meggyengülve nyalogatja sebeit.

De Cade Skywalker az egyik reggel félrenyeli kakajóját és fuldoklása közben megvilágosodik: a Sith-ek állnak a kakaó embargó mögött ezért llevágja majd őket mind!!!!!!

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #990 Dátum: 2006. Szeptember 02., 21:04:07 »
Köszönöm Marci, de tudod az a bajom, hogy a kérdésemre nem kaptam választ.
Van egyáltalán tervbe véve valamiféle folytatás ezután a Birodalom baromság után?

Nem elérhető Marci

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #989 Dátum: 2006. Szeptember 02., 20:06:04 »
SW fan, ajánlom figyelmedbe ezt: az SW galaxis komplett történelme. Böngészd végig.
Elvileg itt mindenre választ találsz.

http://en.wikipedia.org/wiki/Dates_in_Star_Wars

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #988 Dátum: 2006. Szeptember 02., 10:21:59 »
És utána se lesz semmi Köztársaságféleség?

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #987 Dátum: 2006. Szeptember 01., 21:44:18 »
Szia SW fan. Nem értem a kérdésedet. Az Empire végén nem kell feltámadnia a birodalomnak, az él és virágzik...

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #986 Dátum: 2006. Szeptember 01., 21:16:36 »
Regnar, ugye az Empire sorozat végén lesz valami Köztársaság-párti dolog. Mármint ugye nem támad fel véglegesen az a szemét Birodalom?

Nem elérhető Marci

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #985 Dátum: 2006. Szeptember 01., 20:12:48 »
Whoa, emitt egy link, pont ebből a számból..

http://members.aol.com/jaxxon1138/web/ws-sw16-27.html

Nem elérhető Marci

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #984 Dátum: 2006. Szeptember 01., 20:06:42 »
Gondolom a klasszikus trilógia képregény változat alatt nem a magyar SW (két részes) és EmpireStrikesback-ot érted    
Anyám, az első SW 1. részét kék nyakkendővel a nyakamban mentettem ki az iskolai papírgyűjtés során felhalmozott papírhegy aljáról  .
A Jedi visszatért sajna már nem adták ki magyarul, helyette talán az a fényképes album jött ki - akkoriban az volt divat.
Amúgy volt egy régi-régi angol nyelvű SW képregényem, az akkor még álló "Mauer"-on túlról az NSZK-s DDR-s időkből, nagyon pöpec volt, a Tatooine-i fiatalok életéről szólt az a rész, röpködtek azokkal a kis 3 szárnyú siklókkal a kanyonokban, no meg volt egy epizód "Jaxxon"-al, akit érdekel, nézzen utána az SW databankban.
Jahh és kísérgette őt egy piros bőrruhás bombázó is, komoly szerepe volt férfivá érésemben...

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #983 Dátum: 2006. Szeptember 01., 07:47:30 »
Marci ez így igaz. Csak bizonyos történeteket emeltek ki a Klón háborúkból. De örüljünk, hogy ennyi jutott.
Meg a teljes sorozatot gondolom a Klónos sztorikra érted, mert ezeken kívül rengeteg másik van, amelyek egyáltalán nem jutottak el eddig Magyarországra. Szerintem felsorolni sem tudnánk így hirtelen hogy mennyi. A 107 füzetes Marveltől kezdve a droidok füzetein át, az Empire sorozat 40 füzetén keresztül egészen a hétvégi újságokban megjelent oldalakig és sorolhatnám vég nélkül a rengeteg one shotot, és minit.
De azért így is a hazai Wars kiadványok az 55. számnál tartanak. Ez azért nem lebecsülendő a viszonyokat figyelembe véve! És azért elég jó sztorikat válogattak eddig. Mondjuk amit hiányolok az a klasszikus trilógia képregény változata - legalábbis valamelyik formájában.  lehetne akár az SE is.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 01., 07:50:26 írta regnar »

Nem elérhető lyrán

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 46
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
    • http://diakjog.hu
Star Wars
« Válasz #982 Dátum: 2006. Szeptember 01., 06:38:15 »
Idézet
jelentkezz te is Jedinek

Jedi Tanfolyam
Nem beszólni! Amióta Lajosbához járok azóta nem vágom le a lábam minden fénykard pörgetésnél.  

Nem elérhető Marci

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #981 Dátum: 2006. Augusztus 31., 20:39:46 »
Nahh ha már itt tartunk, nekem feltűnt, hogy mi itt Magyarországon talán nem is kapjuk meg a teljes sorozatot. Vagy tévedek? Az SW képregények néhány oldalán olvasható volt ilyesmi: "mi is történt az elmúlt 3 részben? Quin-Tuin elrepült a Boderrara, hogy találkozzon Jedi Kutur-Muh-al, stbstb.". Szal a kiadó nem vette meg az összes számot, vagy mi?  

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #980 Dátum: 2006. Augusztus 30., 11:34:28 »
igen...költői...csak mivel a téma inkább siralmas, ezért inkább nem raktam oda a kedvenc smile-im ->

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #979 Dátum: 2006. Augusztus 30., 11:12:15 »
Idézet
Nem is értem miért nem jó ez és némán elégedsz meg azzal amit kapsz ?


gondolom ez költői kérdés volt...


No erre a Jedi tanfolyamra befizetek, aztán büntetek mindenkit   Eddig csak csempészképzőbe, meg rohamosztagos-oviba jártam, de ideje diplomázni  

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Star Wars
« Válasz #978 Dátum: 2006. Augusztus 30., 09:33:51 »
jelentkezz te is Jedinek

Jedi Tanfolyam
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #977 Dátum: 2006. Augusztus 30., 08:49:08 »
A KN-en van egy olyan topic hogy Adoc SEMIC. Itt elméletileg reagálhatnának a kiadók, vagy szerkesztők, de nincs idejük. Sőt szerintem netezni sem neteznek. Biztos nem is tudják hogy van ez az ördögi találmány. Na szóval abban a topicban volt már dühöngés emiatt, de idáig is jutottunk...mindenki találgat és remegve várja ugyan a nagytiszteletű kiadó mikor szünteti meg. Ne mérgelődj...600-ért veszel fordítást amit összenézhetsz az eredeti képekkel. Nem is értem miért nem jó ez és némán elégedsz meg azzal amit kapsz ?

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #976 Dátum: 2006. Augusztus 29., 18:47:50 »
Visszatérve az utolsó parancs 3-4 részére, kíváncsi lennék, hogy csak nálam fordul-e elő,vagy másoknál is, de valami iszonyat ocsmány a képregény minősége. Az oldalak szélén - mintegy árnyképként megjelenik a másik oldal képe, gondolom a festék minősége miatt, nem beszélve a szinte szúnyogháló minőségű papírról.
Persze örüljünk, hogy egyáltan van, de nem hiszem, hogy túl jót tenne a magyarországi képregények megítélésének az ilyen minőség. Így is alig fogynak, és ha valaki esetleg összekuporgatott pénzéért megvesz egy számot, akkor lehet, hogy elmegy a kedve az egésztől. mert valljuk be sokaknak a havi - kéthavi 560 forint is nagyon sok pénz, és joggal várnák el a minőséget, ahogy én is elvárom, annak ellenére, hogy külföldről is van lehetőségem megszerezni a füzeteket, mégis megveszem a magyar kiadásokat is. Persze látva a minőséget az ember nem túl boldog.
Reklamálni természetesen felesleges, a kiadó el sem olvassa, vagy ha elolvassa egy vállrándítással elintézi a dolgot, sajnos nem a minőség az elsődleges szempont, hanem a minél kevesebből minél nagyobb profit (persze így aztán nehéz nyereséget termelni, ha látják a vevők, hogy milyen gyenge a minőség.)
Sajnos az a gond, hogy - én legalábbis - nem látok alternatívát, nincs versenyhelyzet, és nincs kereslet sem, amely igazából megkövetelné a minőségi javulást, így örüljünk, hogy egyáltalán megjelenik. (Én örülök is   )

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #975 Dátum: 2006. Augusztus 29., 11:39:42 »
Köszönjük a véleményeket...Regnar, Gorgonita.
Majd lesz egy oldalcsere. A chatboxban egy új harcos talált egy betűhibát. Ha javítjuk, ki lesz téve és rikoltunk is...

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #974 Dátum: 2006. Augusztus 29., 11:10:11 »
Vérvörös birodalom II / 4

Még mielőtt belekezdenék ugye már mindenki tudja akit érint, hgoy egy ideje kapható a várva várt Utolsó parancs képregényváltozata magyarul, pontosabban már az újságosoknál a 3-4 rész.

De térjünk vissza a Vérvörös birodalomhoz.

Borító. alapjában véve nem rossz. Legalábbis igencsak figyelemfelkeltő a dolog, fősős és nagy monszter, tutira valami harc lesz a füzetben gondolhatja az olvasó. ami viszont nem tetszik az a fegyver a férfi hátán. Túlságosan mai-földi kinézete van, vagy egy Alien filmbe elmenne. (Bár ezzel lehet, hogy csak nekem van bajom, de tény, hogy a képregényben már sokkal szolidabb a puska.) Amúgy a borító színei nagyon jók, a fekete-vörös páncél szépen kiemelkedik a "háttérből".

Képregény. Csakúgy, mint eddig most is nagyon tetszik a dolog, Élesek a kontúrok, kidolgozottak a hátterek.

Történet. az arányok rendben vannak a harcijelenetek-macsó vagyok-pusztítook és a beszélgetős részek között. Sőt itt is inkább a dialógusok dominálnak, ami szerintem jót tesz a füzetnek, de talán az egész történetnek is. A füzet szerintem leggyengébb része a vadonban való menekülés, teljesen tipikus a történetfolyam, ha már vadonban vagyunk, tegyünk bele szörnyet is, hogy lehessen gyakni. Szerencsére nem vitték túlzásba, és hamar letudtuk a dolgot. A szöktetés része viszont rövidnek tűnt, kicsit több lopózást el tudtam volna viselni. A füzet második fele jól sikerült, bár a beszélgetésből megtudott információk is eléggé sztereotip módon jelennek meg, egy kicsit érdekesebb háttértörténetet is kitalálhattak volna a nő férjével kapcsolatban. Az viszont tetszett, hogy Kanost egy kissé lehűtötte, és megpróbálta terelni, amely adott esetben a későbiekben jellemfejlődéshez vezethet, ami valljuk be ráférne főhősünkre.

Fordítás, beírás. csakúgy, mint az előző számokban itt is nagyon tetszett a munkátok, általában sok a szöveg ezekben a füzetekben, de mindig sikerül elkapni a fordítással és mondatszerkesztéssel a megfelelő hangulatot.

Összességében. Tetszett a füzet, annak ellenére, hogy néhol változtatnék rajta.

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #973 Dátum: 2006. Augusztus 25., 15:24:35 »
Szerintetek melyik az erosebb hajó: az Endor után épült Mon Calok, vagy az Imperialok?

Lesújt engem, hogy a Birodalom feltámad. Bár rémunalmasnak tartom, hogy többnyire ok az ellenség, de most mi értelme volt kivenni oket a vitrinbol?
Remélem, hogy gyoz azért az igazság.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #972 Dátum: 2006. Augusztus 21., 21:08:37 »
Na végre valaki megmondta ennek a kanos gyereknek a tutit a vén múmiáról.  

 Tetszett a fejezet. A Xo bolygó teremtményei, a romok a jedi szobrokkal, a hutt kajadic megoldóképlete a szemtanúkra, a jawák vendégszereplése, a birodalmi testőrök harca a merénylőkkel, és a merénylők klónos húzása, mind egy messzi-messzi galaxis hangulatát idéztek fel. Már épp csak egy kis lázadó érzületet hiányoltam belőle, amikor a parancsoknő azt is leosztotta, ahogy kell.
 Kíváncsi leszek gyakorolt-e mondókájával valami hatást Kir-re...
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 21., 21:12:50 írta Gorgonita »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Star Wars
« Válasz #971 Dátum: 2006. Augusztus 21., 15:16:43 »
Frissülés!

•Star Wars - Vérvörös Birodalom II-004
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #970 Dátum: 2006. Augusztus 08., 19:35:09 »
Nyersfordítás a Tales 10 -ből

-Helló! C-3PO vagyok. Ember-kiborg kapcsolatok. Végzett már a társam, R2-D2 szervízelésével?
Az Angelus Szövetségi Fregatt. Mélyűr.
-Nem szervízelhetek egy droidot, ami nincs nálam Threepeo.
SZABAD MEMÓRIA (FREE MEMORY)
-Kérem, …elnézést?
-A te asztromeched sosem jelent meg. Itt kellene lennie már egy órája. Van ötleted, hogy hol lehet?
-Engedje meg, hogy megoldjam a helyzetet. Azonnal idehozom önnek R2-D2-t. Jó napot!
-R2-D2 hol tekeregsz ilyenkor?
-Artoo te vagy az?
-Mit csinálsz teljesen egyedül a sötétben?
-Tönkre fogod tenni az optik…
-Segítsen, Obi-wan Kenobi…
-…ön az egyetlen reményem!
-R2-D2! Mit akar ez jelenteni? Természetesen emlékszem rá, de az a felvétel egy ősi história. Van elképzelésed róla milyen sok szabad memóriát használ el a rendszeredből? Ez pontosan az a fajta probléma, amit az a kedves technikus ember szeretne megoldani neked. Játszadozz csak a kártyáiddal, és lehet, hogy a végén egy teljesen új memóriavezetőre lesz szükséged. Nem válogatnám meg a szavaimat, ha nem lennél ilyen…
-Téged bizonyára sosem tévesztenek össze egy protokoll droiddal, ilyen nyelvezettel. Micsoda durvaság!
-Másik felvétel… Jóságos…
-Működik ez az izé? Rendben van. Itt semmi se megy…
-Hé kölyök! Hercegnő! Egy részem reméli, hogy ti sosem látjátok ezt. De ha nézitek ezt, az azt jelenti hogy ti srácok valahogy túléltétek, azt amit a Halálcsillag akar csinálni ezzel a hellyel. És azt is jelenti, hogy tudjátok, milyen ostoba alak vagyok. Semmi sem tenne boldogabbá.
-Figyeljetek! Nem vagyok túl jó az ilyen dolgokban. Amit mondani akarok, hogy…
-…hogy, sajnálom. Akárhogy is, ez megéri. De ott van az a vérdíj a fejemen, és én nem vagyok olyan jó, hogy akárkiért meghaljak…és én beismerem, hogy ezek csak kifogások. És én sajnálom, ezt is. Én kívánom, hogy a dolgok megváltozzanak…
-…de az óhajok a te osztályod, ugye kölyök? Az Erő legyen mindkettőtökkel. Közvetítés vége.
-Amit az imént láttam, figyelemreméltó, Artoo, meg kell kérdőjeleznem e fájlok szükségességét a te…
-Több?
-Hé te!
-Leia hercegnő?
-Oh! Légy csendben te magad!
-Figyelj Luke! Én nem vagyok benne biztos miért is teszem ezt, kívülről (másrészről?) magától értetődő…
-…ami azt illeti nagyon is valószínű, hogy nem élem túl ezt a támadást. Ez olyan valami amit én elfogadtam, amikor jelentkeztem erre a dologra, és én nem bántam meg. Remélem te is elmondhatod ugyanezt. Most a lényeg. Köszönetet akartam mondani. A megmentésemért. Sosem hittem volna, abban a cellában ülve a Halálcsillagon, hogy valaki eljön értem. De te megtetted. Olyan sok fény van körülötted, hogy Vader sötétsége sem képes elhomályosítani azt…
-Őrült vagyok vagy van valami kettőnk között? Egyfajta érzés, egy kapcsolat, ami…Nem is tudom, olyan mintha mi…
-Elmentve a Birodalom által. Milyen ironikus.
-Majd valamikor.
-Van még több is?
-Artoo?
-Nem, természetesen nem. Téged mindig örömmel látlak.
-Tudod Artoo, ez az amiért mi dolgoztunk mindezeken az éveken át. Ez a pillanat. Akkor én miért nem állok készen rá? Mintha sosem hittem volna igazán, hogy ez valaha eljöhet. Hogy nem kell harcolnom a Birodalom ellen egész hátralévő életemben. Mit kellene tennem most?
-Tudod Artoo. Sokat tanultam (stand to learn a lot from you ?) tőled. Gyere be velem a faluba. Van ott valami, amit meg kell tennünk, amíg van rá esélyünk (alkalmunk).
-Artoo! Van egy komlink nálad?
Karbantartás
-Itt C-3PO. Szeretném feltölteni önnek a társam R2-D2 állapotjelentését. A jelentések a mechanikai nehézségeiről nagymértékben túlzóak. Nem kíván szervizt (karbantartást) ez alkalommal.
-Igazán Artoo…
-…egészen bizonyos vagyok benne, hogy fogalmam sincs, hogy miről beszélsz.
THE END
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 08., 19:40:46 írta Gorgonita »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #969 Dátum: 2006. Augusztus 07., 20:30:03 »
Aki már látta a Chapter 1-et, vagy érdeklődik az I.M.P.S. után, annak ajánlom a hivatalos oldalt, mert kijött néhány concept art és storyboard oldal a Chapter 2-ből. Háááát ha a fiúk megcsinálják, akkor igencsak ütős lesz..

http://impstherelentless.com/tek9.asp?pg=chapter2

Nem elérhető Chavez

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: +0/-0
    • http://
Star Wars
« Válasz #968 Dátum: 2006. Július 31., 02:25:34 »
Idézet
Uh! Olvastam a chatboxban , hogy van akinek nem jon be az SW. (Ki erti ezt?!)
Minden esetre Recsi es Galen, fol se vegyetek!
Jol nyomjatok, csak igy tovabb.  
Bizony, SW-t a Népnek!!! Én is veletek vagyok!