Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 703412 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1023 Dátum: 2006. Október 09., 18:07:42 »
Idézet
A hozzászólás elso részét nem értem. Bár nem tudom, hogy a honosítókhoz szól-e, és attól félsz, hogy friss dolgokat fogunk megjelentetni magyarul? Alapesetben egy-másfél év telik el a kinti kiadás és az itteni honosítás között.

Idézet
javasolnám az X-wing sorozatot.
Arra is sor fog kerülni. A jövo folyton mozgásban van  
Ellenkezoleg. Attól tartottam, hogy ha megjelenne még az elso DVD behozatala elött, akkor elvenné az ízét. Úgy gondoltam, hogy jobb ha a FVD-vel, és a könyvvel érkeznek be a képregények is, de persze a döntés a honosítók kezében van.

Az X-wing viszont  nagyon jó ötlet. Ha nem adtam el annak idején húszezer darabot belole csak nyáron, akkor egyet se. Folyton töltögetni kellett a SW könyveket. Nem volt olyan óra, amikor valamelyik X-winges polcot ne kellett volna újratöltenem.
Mikor hoznátok be oket? Már nagyon várom/várjuk mindazokkal, akik imádják a Zsiványok, és a Lidércek sztoriit.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #1022 Dátum: 2006. Október 09., 14:27:01 »
A hozzászólás első részét nem értem. Bár nem tudom, hogy a honosítókhoz szól-e, és attól félsz, hogy friss dolgokat fogunk megjelentetni magyarul? Alapesetben egy-másfél év telik el a kinti kiadás és az itteni honosítás között.

Idézet
javasolnám az X-wing sorozatot.
Arra is sor fog kerülni. A jövő folyton mozgásban van   .

Idézet
És ezt egy olyan ember mondja, aki már évek óta egy SW fan.
Én is az vagyok, lassan 30 éve  .
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1021 Dátum: 2006. Október 08., 22:27:50 »
Ide írnám azt, amit a társalgóban akartam, mert ott sajnos nincs mód a kifejtésre. Persze értheto, mert az egy "társalgó".
Mint korábban említettem a vongos mûvek egy Galaxison túli nép inváziójáról szól. De amíg meg sem jelentek itthon a témához tartozó könyvek, addig szerintem a megjelent mûvek iránt lenne nagy az érdeklõdés. Mert nincs semmi, amihez az emberek köthetnék. Meg igazából az elso könyvbol a Vector Prime-ból DVD is készült, tehát rajzfilmestül jön majd be az országba. Azaz olyan lenne, mint ha a Baljós Árnyak után adták volna le a Klónok támadása képregényváltoztatát. Elvette volna a muvek ízét, izgalmát.

Hat tehetnék egy tiszteletteljes megjegyzést a frissítésekkel kapcsolatban, akkor javasolnám az X-wing sorozatot. Már a könyveibol is több mint egymillió példány kelt kelt el országszerte, tehát van iránta érdeklodés.
(Ezt onnan tudom, hogy néhány éve könyvesboltban dolgoztam nyári munkán, és sokat beszélgettünk a SW-ról, mert akkor nagy divatja volt az EpII miatt.)
Az X-szárnyúak sorozatban emberek nagyon bírták a Zsiványok, és a Lidércek csatáit. Ha megjelentetnétek azok képregényváltozatait, akkor még magasabbra rúgna a honlap népszerusége.
És ezt egy olyan ember mondja, aki már évek óta egy SW fan.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #1020 Dátum: 2006. Szeptember 28., 07:41:39 »
Idézet
Legolas=az utópisztikus SW bircsi történet.
Nem Legacy? Olyanról tudok, Legolasról én is csak a Gyűrűk urából.
A tervezett Dark Horse Star Wars képregényeket itt nézd meg.
A Star Wars: Dark Times #1--The Path to Nowhere egy új sorozat lesz, de a KOTOR és a Legacy is folytatódik.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 01., 17:48:43 írta recsi »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1019 Dátum: 2006. Szeptember 27., 21:34:07 »
Idézet
Idézet
Galen, ami a képregényket illeti még nem tudni, hogy mi lesz a Legolas 3 után?

Te szoktál egyéb SW honlapokra járni? És ha igen, akkor melyekre?
Ki az a Legolas ? (Mármint a Gyurük urán kívül)

Nem igazán járok más oldalakra.
Legolas=az utópisztikus SW bircsi történet.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #1018 Dátum: 2006. Szeptember 27., 15:05:01 »
Idézet
Galen, ami a képregényket illeti még nem tudni, hogy mi lesz a Legolas 3 után?

Te szoktál egyéb SW honlapokra járni? És ha igen, akkor melyekre?
Ki az a Legolas ? (Mármint a Gyűrük urán kívül)

Nem igazán járok más oldalakra.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1017 Dátum: 2006. Szeptember 26., 21:31:16 »
Idézet
Luke Skywalker végzete
2006-09-18
Bizonyára emlékeztek, hogy mekkora felháborodást váltott ki a rajongók körében R. A. Salvatore Vector Prime címu regénye, melyben az író nemes egyszerusséggel megöli Chewbaccát. Valószínuleg még ettol is nagyobb felzúdulás fogja kísérni A Jedi visszatér után játszódó Legacy-képregénysorozatot, melynek harmadik számából kiderül, hogy Luke Skywalker idoközben meghalt. Arra nem derül fény, hogy Anakin fia pontosan mikor és miként vált eggyé az Erovel, mindenesetre az ominózus képregényben immár szellemalakban köszön vissza sokunk kedvenc hose.
 
http://starwars.hu

Sw Fan. Én "az ugye nem mondod komolyan" mondatot arra értettem, hogy azért megutálni az SW-t mert egy magyar oldal birodalmi beálítottságú, szóval azért nem kell megutálni. A frissebb hozzászólásodhoz viszont nem tudok hozzátenni. Én nem fórumozok ott, de természetesen attól hogy valaki a birodalmat szereti még nem kell bunkónak lenni. De mégegyszer jelzem csak a te szavadra támaszkodom, én nem ismerem azt az oldalt. Járj ide...itt kevés a hozzászólás, de azt megbecsüljük.
Galen, ami a képregényket illeti még nem tudni, hogy mi lesz a Legolas 3 után?

Te szoktál egyéb SW honlapokra járni? És ha igen, akkor melyekre?

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #1016 Dátum: 2006. Szeptember 26., 10:41:53 »
A Képregény.net-en megjelent a Tag és Bink halott 2. része magyarul. (Tag & Bink are dead #2)
Az első rész ugyanott tölthető le.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #1015 Dátum: 2006. Szeptember 25., 08:30:46 »
Luke Skywalker végzete
2006-09-18
Bizonyára emlékeztek, hogy mekkora felháborodást váltott ki a rajongók körében R. A. Salvatore Vector Prime című regénye, melyben az író nemes egyszerűsséggel megöli Chewbaccát. Valószínűleg még ettől is nagyobb felzúdulás fogja kísérni A Jedi visszatér után játszódó Legacy-képregénysorozatot, melynek harmadik számából kiderül, hogy Luke Skywalker időközben meghalt. Arra nem derül fény, hogy Anakin fia pontosan mikor és miként vált eggyé az Erővel, mindenesetre az ominózus képregényben immár szellemalakban köszön vissza sokunk kedvenc hőse.
 
http://starwars.hu

Sw Fan. Én "az ugye nem mondod komolyan" mondatot arra értettem, hogy azért megutálni az SW-t mert egy magyar oldal birodalmi beálítottságú, szóval azért nem kell megutálni. A frissebb hozzászólásodhoz viszont nem tudok hozzátenni. Én nem fórumozok ott, de természetesen attól hogy valaki a birodalmat szereti még nem kell bunkónak lenni. De mégegyszer jelzem csak a te szavadra támaszkodom, én nem ismerem azt az oldalt. Járj ide...itt kevés a hozzászólás, de azt megbecsüljük.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 25., 08:36:32 írta Galen »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1014 Dátum: 2006. Szeptember 24., 20:22:16 »
Sajnos Galen már nem egy ilyen embert ismertem. Tele lett a tökük a SW-ból, mert ahogy ok fogalmaztak (tehát ezek nem az én szavaim) az ottaniak eroszakosak, beképzeltek, és abban a világban élnek.
Részemrol annyit, hogy személyesen is ismertem egy idoben Kypet, Lelillat, és Taitat is. És ok csak a fobb emberkék, akik sokáig írogattak oda. És még nem is beszéltem azokról, akik csak nézelodtek, mert tudták, hogy az arrogancia, és a netes bunkóság ellen semmit sem tehetnek. Néha még összefutok a gimis osztályommal, és azt veszem észre, hogy már csak engem érdekel. És még mindig nem beszéltem a baráti körrol. És feltételezem, hgoy nem én vagyok az egyetlen ember, akivel ezt történt.
Múltkor, ahogy Lord H. gyerekkel bántak az végképp meggyozött. Azelött is megvádoltak két embert azzal, hogy ok Taita, csak mert kiálltak az ÚK kütyüi mellett, és lehordták mindenféle alaknak. Mintha annak a gyereknek nem lenne más dolga, hogy mindig visszajárjon a honlapra, és minduntalan bizonygasson.
Ezenkívül Lord H. késobb bocsánatot kért, és mégis miket vágtak még ezután is a fejéhez.
Na ennyit róluk.
De ne nyújtsuk sokáig, mert a végén még engem is taitaizmussal vádolnak, vagy mifene.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #1013 Dátum: 2006. Szeptember 21., 11:30:44 »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #1012 Dátum: 2006. Szeptember 20., 08:13:48 »
Idézet
Mit várunk el egy olyan osrszágtól, ahol a legfobb magyar SW honlap görcsösen birodalmi beállítotságú, mialatt az embereket a jódiúk vonzzák magukhoz?
Azt hiszem a válasz egyértelmu. Megútáltatják a megmaradt rajongókkal a SW-ot. Így még ok is elmennek. Vagy nem kérnek a SW-ból,amikor meglátják annak magyar fohonlapját, és a topicocban folyó beállítottságot még a magukat Ffelkeloknek valló embereket is nézve.
És ezt nem anyázás céljából mondom. Már nagyon sok embert ismertem, aki ezért gyulölte meg a SW-ot.
Ezt ugye nem gondolod komolyan ?

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #1011 Dátum: 2006. Szeptember 19., 21:35:19 »
Idézet
Y.U 130-as.

Csak hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba: olyan, hogy Y.U 130-as. EMPIRE nincs.
Az Empire sorozat a New Hope történéseinek időpontjában ill. az azt követő kilenc hónapot dolgozza fel, nem pedig 130 évet.
Az előtte levő sorozat a Star Wars (1-45) és Star Wars Republic (46-83) amely 32 évvel a Yavin előttől a Sith történéseiig tart. Az Empire után következő pedig a Rebellion sorozat, amely most kezdődött.
Ami Y.U 130-ban játszódik, az a Star Wars:Legacy, amely szintén most fut.

Ezek mellett persze van rengeteg minisorozat. (Shadows of the Empire, Crimson Empire csak hogy hazabeszéljek   )
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 19., 21:39:58 írta recsi »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1010 Dátum: 2006. Szeptember 19., 21:11:57 »
Y.U 130-as.

Amúgy kitérve az alábbi "miért van olyan kevés érdeklodés a magyar SW DVD-k behozása miatt" kérdésre a válasz egyértelmu. Mit várunk el egy olyan osrszágtól, ahol a legfobb magyar SW honlap görcsösen birodalmi beállítotságú, mialatt az embereket a jódiúk vonzzák magukhoz?
Azt hiszem a válasz egyértelmu. Megútáltatják a megmaradt rajongókkal a SW-ot. Így még ok is elmennek. Vagy nem kérnek a SW-ból,amikor meglátják annak magyar fohonlapját, és a topicocban folyó beállítottságot még a magukat Ffelkeloknek valló embereket is nézve.
És ezt nem anyázás céljából mondom. Már nagyon sok embert ismertem, aki ezért gyulölte meg a SW-ot.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #1009 Dátum: 2006. Szeptember 19., 08:33:41 »
melyik empire történetről beszélsz ?

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1008 Dátum: 2006. Szeptember 18., 21:28:10 »
És nem tudni, hogy mi lesz az Empire történet vége? Elég szar lenne, ha az a szemét Birodalom feltámadna a 30. évfordulóra. Fasza kis évforduló lenne annyu szent.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #1007 Dátum: 2006. Szeptember 18., 11:31:40 »
ja értem...külföldi címről sajnos nem tudok.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1006 Dátum: 2006. Szeptember 18., 11:21:15 »
Akkor félreértettük egymást. Azt értem, hogy itthon nem adják ki, de nem csak itthonról lehet rendelni..
Tehát én külföldi címre gondoltam, ahonnan be lehet szerezni.. Eredeti hang nem akadály - ha nem tudnék angolul, akkor is kívülről fújom  

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #1005 Dátum: 2006. Szeptember 18., 11:12:57 »
nem vagy béna....lehet rosszul olvastad amit írtam ? nem Kiadják...hanem Kihagyják. Nem adják ki. Legalábbis a starwars.hu hírei szerint. Mint azt már sokszor a fejéhez vágták a magyar embernek: Kicsi a piac itt.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1004 Dátum: 2006. Szeptember 18., 10:59:32 »
Galen, azt nem tudod, hogy hol lehet előrendelni, vagy megrendelni a DVD-ket? Mert én nem találtam sehol a neten, vagy csak béna vagyok?

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #1003 Dátum: 2006. Szeptember 18., 09:20:37 »
az amerikában most kiadott, pluszrészletek nélküli (lényegében az eredeti) változatot nálunk kihagyják. Szinkronizálni nem engedte lyukas feliratosan meg a magyarok nem akarták kiadni. Mi mindíg szopunk.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1002 Dátum: 2006. Szeptember 17., 18:26:54 »
Ami a Rebelliont illeti, az a klasszikus trilógia idején játszódik, míg a Legacy 130 évvel később.
 Hogy miért nincsenek Köztársaságiak, arra -talán -magyarázatot adhat a Legacy 03 tartalma.

 SPOILER:

 Fel császár titokban visszatér a Bastionra, ahol a hozzá hű erők segítségével átveszi a hatalmat az inkább Krayt-hez hű egységektől. Bár Bastion az egyik legerősebb Birohadalmi központ, mégis titkolni igyekszik Krayt előtt hogy visszavette tőle. Így amikor hírét veszi, hogy a lányát Krayt ügynöke megtámadta, testőrét megölték, és menekül (Legacy 02), megtiltja a Császari Lovagoknak hogy megmentésére induljanak leleplezve ezzel helyzetüket a Bastionon. Darth Talon valóban azért hagyja menekülni a hercegnőt, hogy az hátha felfedi előtte apja helyzetét.
 Cade ezidőtájt épp leszállítja az előző részben elfogott Jedit a megbízójának, korábbi főnöküknek egy nautiliainak, aki arra bujtogatja Cade társát, hogy a haszon mindenekelőtt elve alapján vegye el a halálpálcika függősége miatt egyre megbízhatatlanabb Cade-től a hajóját.
 Mire társai visszatérnek a Mynockhoz Cade bezárkózik, mert vitába keveredik Luke Skywalker szellemével. Luke rá akarja bírni, hogy nézzen szembe végzetével. Cade szerint azonban a Skywalkereket mindig is csábította a sötét oldal, jobb ha a halálpálcikákkal folytja el Erőérzékenységét. Vitáznak egy darabig arról melyikük is tud többet olvastam-megéltem alapon a Skywalkereket kisértő sötétségről. Végül Cade azzal vágja el a vitát, hogy ha Luke nem szál le róla, akkor fejbe lövi magát. Luke erre azzal búcsúzik, hogy a sorsát senki sem kerülheti el.
 Mintegy erre válaszul, ahogy Cade beengedi a hajóba társait, befut a menekülő hercegnő és kísérője. Cade felismeri a lányt, és a fedélzetre veszi őket. Azt tervezi, hogy mind a sithek vérdíját, mint a császár jutalmát megszerzi, hogy többé ne keljen a nautiliainak dolgozniuk.

 Ha csak Cade karakterét nézzük, akkor ez a szám egészen jól árnyalja azt. Persze nem egy követendő példa, amit művel magával, de félelmei a sötét oldal kísértésétől, és a galaxis reménytelen helyzete egyaránt hihetővé teszik a figura önpusztító életmódját. Ebből a szempontból tehát akár még indokolt is lehet a Köztársaság hiánya illetve a jedik üldöztetése a történetben.
 Ugyanakkor tényleg hiányoznak a lázadó/köztársasági csoportok. (calamari csillagcirkálók, wookie harcosok, vadászpilóták, ewok mókamesterek,). De remélhetőleg ők is részét képezik majd Cade végzetének. Mert ha nem akkor hiába a jó karakterötlet, ha közben nincs miért szurkolni a karakternek.
 Számomra legalábbis messze nem érdekes, hogy mi lesz Fel császár vagy a Birodalmának a sorsa, és lányának is cselekednie kéne még egy két jótéteményt, mielőtt aggódni kezdek érte.
 És itt még messze nem érzem úgy, hogy az egész galaxis sorsa a tét...

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1001 Dátum: 2006. Szeptember 17., 07:08:34 »
Elhiheted, hogy a mörcsendájzing be fogja gyűrűzni az egész világot. a 30 éves évfordulóra - már ha arra gondolsz - én lefogadom, hogy ki fog jönni mindegyik film új díszdobozban, új jelenetekkel, felújított képpel és hanggal, új extrákkal, azonkívül újra kiadják a regényeket és jönnek a poszterek, kártyák, figurák, (mert rengeteg van még raktáron), jönnek a 30 éves feliratos poszterek, kártyák, figurák, könyvek, képeslapok, p*psi termékek (Amikor bejött a Special Edition 97-ben a P*psi is benne volt a kampányban, sőt azóta is. Na akkoriban voltak életnagyságú papírfigurák kirakva a boltokba és én térdenállva kisírtam magamnak egy Vadert és egy Artut. Itt integetnek azóta is a hátam mögött   Remélem most is hozzájutok valami hasonlóhoz) és persze jön majd képregény is. Ebben 100%-ig biztos vagyok.
Én egy dologban reménykedem, bár nem tudom, hogy mennyire hiú ábránd csupán, hogy a 30-asra kiadják az originál változtatások nélküli trilógiát DVD-n. Korabeli így készültekkel az extrákban, rengeteg forgatási képpel, meg extrával. Hhhhhhhhhhhhh* (*hatalmas sóhaj) én simán megvenném. És valami gigantikus TPB-ben kiadva a hat film együtt. Az SE-k el sem jutottak hozzánk   szóval nem lenne rossz. .. Na ideje felébredni

Nem elérhető Colossus

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 7
  • Karma: +0/-0
    • http://
Star Wars
« Válasz #1000 Dátum: 2006. Szeptember 16., 20:24:21 »
Hy!

Mit gondoltok, ide is eljut az új, évfordulós kiadás? Mert eddíg nem túl bíztató híreket olvastam:(

Colossus

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #999 Dátum: 2006. Szeptember 12., 16:37:29 »
Ezt már láttam az atomfilm oldalán. Nekem tetszik, - bár a stílust nem csípem. Főleg a refrén király.
Az előbb említett oldalon - www.atomfilms.com - található egy remek élőszereplős darab, egy balek lázadóról, aki a yavini csata után a templomban csak a hátsó sorokban kap helyet.. és ugye onnan nem sok mindent látni   Cheap seats a címe és meg is nyerte a 2005-ös díjat.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #998 Dátum: 2006. Szeptember 12., 16:23:29 »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Marci

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #997 Dátum: 2006. Szeptember 12., 05:37:06 »
Itt van némi infó - remélem tudsz angolul
http://comics.ign.com/articles/699/699365p1.html

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #996 Dátum: 2006. Szeptember 11., 22:00:23 »
A könnyebb érthetoség kedvéért, és hogy vissztérjen akedvem a SW-hoz akkor ezek szerint a Rebellion sorozat a Y.U 130-as Empire sorozat után játszódik.
És ha igen, akkor esetleg tud valaki mondani a tartalmából valamit. Már ha valaki ismeri.

Nem elérhető horjb

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 393
  • Karma: +0/-0
    • http://www.gportal.hu/horjbcomic/
Star Wars
« Válasz #995 Dátum: 2006. Szeptember 06., 17:31:20 »
Colossus: Pontosan erről szól nagy vonalakban a Star Wars!

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #994 Dátum: 2006. Szeptember 06., 16:41:22 »
Ha az Empire füzetek alatt a Y.U 130-as történetet érted, akkor könyörgök QUOTE errol még mesélj. Kezded visszaadni a kedvem a  SW-hoz.