Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 701926 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1053 Dátum: 2006. Október 27., 20:51:08 »
Grogonita: a Csillagszövetségrol még mindig nincs semmi hír?

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #1052 Dátum: 2006. Október 27., 08:20:57 »
Idézet
Egy olyan logóval, mint az SW a Civil War-t, meg az Identity Crisist kellene szorongatniuk. Ehelyett össz-vissz négy sorozatot tudnak szembeállítani a Marvel, DC címek dömpingjével. Kissebb az SW galaxis mint a Marvel univerzum? Nem. Szürkébbek a karakterei? Nem. Bénábbak az írói? Igen.
Ezzel mélységesen egyetértek.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1051 Dátum: 2006. Október 25., 19:44:22 »
Spoiler be mert unatkozom

 A Legacy 04-ben egy csapat rohamoszi filózik azon miért is kell rohamoszik ellen harcolniuk. Alighanem az író is ezen filózhatott, és mivel nem volt jobb ötlete a szereplők szájába adta gondolatait. Az ewokok meg gondolom közben gubihalacstenyésztési továbbképzésen vesznek részt a Naboon.  
   

 Azért érdekes, hogy az összes franchise nyomja ezeket a "felnőtt" történeteket, amelyek messze nem felnőtteknek íródnak (az a Midnight Nation, a Rising Stars meg az Y The Last Man, ami tényleg felnőtteknek szól), és nem veszik észre, hogy a fogyasztások nem őket igazolják?

 Egy olyan logóval, mint az SW a Civil War-t, meg az Identity Crisist kellene szorongatniuk. Ehelyett össz-vissz négy sorozatot tudnak szembeállítani a Marvel, DC címek dömpingjével. Kissebb az SW galaxis mint a Marvel univerzum? Nem. Szürkébbek a karakterei? Nem. Bénábbak az írói? Igen.

 Időszerű lenne ha valaki újra célbavenné a gyerekközönséget, a fogyaszthatóbb szórakozásért, vagy tényleg a felnőtteknek írnának valamit, a minőség kedvéért. Ahogy azt a SpiderTom oldalán egy Spidey író pedzegeti a riporteri kérdésekre. mert ezzel csak a cinikus kamaszok lesznek kibékülve.

 Ebben a Legacyban egyetlen élmény volt. A rohamoszinő a nagy mordállyal. Az tényleg olyan volt mint rocker a gitárral. "Micsoda bálvány, előtte az állvány" Fallikus, na.  

 Szvsz. (Nesztek űrcsibészek, ha leült volna a topic     )

 Spoiler ki.
 Egybként semmi bajom a rockerekkel. megyek is tankcsapdázni. A nevem rock, a nevem roll...
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 25., 19:48:30 írta Gorgonita »

Nem elérhető Tindalos

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1050 Dátum: 2006. Október 17., 18:26:01 »
Bocsi,rontva  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 17., 18:29:02 írta Tindalos »

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #1049 Dátum: 2006. Október 16., 09:43:31 »
Idézet
Recsi, te azt mondtad néhány héttel ezelött, hogy Galennal nagyon lassan mennek a dolgok. Ha jól emlékszem, akkor o fordít, te illesztgetsz.
Én szeretnék nektek segíteni, ezért mi lenne, ha segítenék Galennek?
Ezt úgy képzeltem el, hogy én is fordító leszek, és keresnénk még valakit, aki illesztget. És így két csoport lenne.
De ez csak egy ötlet.
Mit szólsz hozzá?
Fordítva van a dolog, én fordítok és beírok, Galen a borítót csinálja és a grafikai feljavítást.
Nézd meg a Képregény.net-en a foglalásokat. Amit azon kívül találsz, fordíthatod nyugodtan, de inkább csak régi dolgokat keress, ne a Legacy-t. Általában 1-1és fél éves cuccok kerülnek ki a honosító oldalakra. Aki frissebbet akar az vegye meg!
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 16., 09:43:55 írta recsi »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1048 Dátum: 2006. Október 15., 18:38:19 »
Recsi, te azt mondtad néhány héttel ezelött, hogy Galennal nagyon lassan mennek a dolgok. Ha jól emlékszem, akkor o fordít, te illesztgetsz.
Én szeretnék nektek segíteni, ezért mi lenne, ha segítenék Galennek?
Ezt úgy képzeltem el, hogy én is fordító leszek, és keresnénk még valakit, aki illesztget. És így két csoport lenne.
De ez csak egy ötlet.
Mit szólsz hozzá?

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1047 Dátum: 2006. Október 15., 18:34:55 »
Idézet
Idézet
A The Unility Force magyar fordítása, ami a vong háború utolsó része. Még sokéig nem fog megjelenni magyarul. Sajnos.
Jah, az? Fura volt magyarul hallani. Szeintem a vong háborús cuccok vagy nem jelennek meg magyarul egyáltalán vagy csak max öt év múlva. Mondjuk nekem nem nagyon hiányozna, nem olyan jó sztori az.

Legacy3 utáni történések minden valószínuség szerint fellelhetoek lesznek a legacy4-ben    Egy hónap nem nagy várakozási ido, nem akkora projekt ez hogy spoilerezni kéne a részek megjelenése elott. De ha a sorozat végére gondolsz, azt szerintem még az íróik se tudják bztosan  
Szívem csücske nekem most a Csillagszövetség, vagyis ami megmaradt a Galaktikus Szövetségbol. Van már valami konkrétum azon kívül, hogy sebeit nyalogatja?
Legfoképp az érdekelne, hogy mekkora területét teszi ki a SW Galaxisnak.

Nem elérhető Schmutte

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 57
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1046 Dátum: 2006. Október 15., 14:37:03 »
Idézet
A The Unility Force magyar fordítása, ami a vong háború utolsó része. Még sokéig nem fog megjelenni magyarul. Sajnos.
Jah, az? Fura volt magyarul hallani. Szeintem a vong háborús cuccok vagy nem jelennek meg magyarul egyáltalán vagy csak max öt év múlva. Mondjuk nekem nem nagyon hiányozna, nem olyan jó sztori az.

Legacy3 utáni történések minden valószínűség szerint fellelhetőek lesznek a legacy4-ben    Egy hónap nem nagy várakozási idő, nem akkora projekt ez hogy spoilerezni kéne a részek megjelenése előtt. De ha a sorozat végére gondolsz, azt szerintem még az íróik se tudják bztosan  

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1045 Dátum: 2006. Október 14., 23:00:50 »
Idézet
Biztos nem rajzfilm, mert olyanból csak a Clone Wars, a Droids és az Ewoks vannak, plusz ami még készül. Egyébként az Egyesíto Ero az mi?
A The Unility Force magyar fordítása, ami a vong háború utolsó része. Még sokéig nem fog megjelenni magyarul. Sajnos.

Amúgy van esetleg valami híred a Legacy3 utáni történésekrol? Foleg a Csillagszövetség érdekelne.
De ha nem tudod, hogy mi az a Legacy, akkor inkább hagyjuk.

Nem elérhető Schmutte

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 57
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1044 Dátum: 2006. Október 14., 22:52:49 »
Biztos nem rajzfilm, mert olyanból csak a Clone Wars, a Droids és az Ewoks vannak, plusz ami még készül. Egyébként az Egyesítő Erő az mi?

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1043 Dátum: 2006. Október 14., 21:00:10 »
Lehet, hogy audiobook, bár én inkább egy Clone Warshoz hasonló rajzfilmre gondoltam.
Most hogy említitek már emlékszem, hogy valójában az Egyesíto Erohöz adták 2003-ban. És az volt ráírva: Vector Prime.
Véleményem szerint rajzfilm. Aztán majd meglátjuk.

OFF!
Tegnap megnéztem az Aliens 4-et. Abból a történetbol lesz frissítés?
OFF!

Nem elérhető Schmutte

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 57
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1042 Dátum: 2006. Október 14., 20:29:40 »
Az audiobook logikus, de hogy a túróba töltene az ki egy egész dvd-t? Arra még egy CD is sok  
Legközelebbi SW dvd csak a trilógia eredeti változatának kiadása lesz, de az se fog látni magyar földet, úgyhogy most már én is kíváncsi vagyok honnan az info.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #1041 Dátum: 2006. Október 13., 07:38:24 »
Hát nem tom az milyen DVD, de szerintem nem film, max audiobook, ahol felolvassák a regényt, hogy szegény McDonaldson hízott amcsi gyerekeknek nehogy má' olvasni kelljen.  
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1040 Dátum: 2006. Október 12., 18:20:02 »
Eddig csak a Vector Prime DVD-jérol tudok, amit Amerikában a könyvvel együtt árultak annak idején.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #1039 Dátum: 2006. Október 12., 11:11:23 »
Naja meg a vongos sztorik. Öszvisz kettőről tudunk. Volt egy Kyle Katarn-Vong összecsapás egy Tales-ben. És a Chewbacca miniben voltak még megemlítve. Könyv természetesen egy szekérrevaló van belőle, de képregény nem.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #1038 Dátum: 2006. Október 12., 10:00:22 »
Akkó jó!
Most már csak azt nem értem, hogy milyen SW DVD fog bejönni magyarországra?
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1037 Dátum: 2006. Október 11., 21:15:50 »
recsinek elsosorban, de mindenkinek:

Akkor így értem.

A jellemzot nem rátok értettem, hanem arra, hogy mostanában, mint ha hallódna a netes SW. Persze vannak még könyvek, de ahányszor csak felmegyek egy honlapra, ahol állandó a forgalom ott mindig azt látom, hogy vagy a jó fiúkat fikázzák. Na meg itt van a Legacy, ami most néhány évig vezetni fogja a SW jövoképet, stb.

Persze a ti esetetekben tévedtem. Csak most, mint ha a netes SW hallódna. Pedig még meg sem jelentek a vongos storyk.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #1036 Dátum: 2006. Október 11., 14:41:12 »
Hehe! Az lesz a vége, hogy azt hisszük senkit nem érdekel, és ki se rakjuk, aztán börzén mindenki hozza CD-n az elkészült cuccát, és cserélünk.
Belterjesen...
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 11., 14:42:44 írta recsi »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Star Wars
« Válasz #1035 Dátum: 2006. Október 11., 14:09:45 »
Idézet
Idézet
szerintem nem. ami leghamarabb várható az a Vérvörös Birodalom II befejezése, amibol még van két rész... ha szerencsétek van, akkor az még év végéig befejezodik.
Jellemzo!
Nos, remélem, hogy csak a "ha szerencsétek van" kissé félreérthető fogalmazású szövegrészére értette ezt a még inkább félreérthető dolgot.
Idézet
Biztos az hogy ingyér dolgozunk és nem köszönjük meg még azt is hogy ránkszarnak.
Mondjuk az igaz, hogy egy bukk vagy bakk nem ártana minden létező képregény után. De lassan már tényleg szokványos lesz, hogy alig-alig vannak, akik véleményeznek, és egy aktívabb fórumozó már a furcsaság kategóriájába esik...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #1034 Dátum: 2006. Október 11., 13:52:20 »
Idézet
Idézet
Jellemzo!
nincs miért dühösnek lenni  
a srácok maguknak csinálják, ahogy ők szokták mondani: az csak egy plusz, hogy itt non-profit megosztják veletek, és nem csak maguknak írják ki a dolgaikat cd-re.
különben ha megnézed, eddig elég sok SW képregényt készítettek, anno volt, hogy heti rendszerességgel is. de mivel szép lassan elmaradt itt a fórumon a véleményezés, így azóta nem verik el kezüket-lábukat azért, hogy másnak jó legyen  
Meg akartam várni amíg kiderül hogy mi a jellemző ránk. De ideírom a gondolataim. Micho jól mondta: nem törjük szét kezünk lábunk. Viszont gyorsan hozzáteszem, hogy ez nem azt jelenti hogy otthon hegyre-halomra állnak a neten nem publikált SW képregények. Nem. A helyzet úgy áll hogy Recsi fordít én meg grafikailag heggesztek. Namost Recsi fordít is és nála tényleg ott állnak a fordítások. Állnak és várnak rám. Viszont én most kénytelen voltam belassítani. Lassan készülnek a cuccok. Recsi meg mivel egy Jedi rendből vagyunk, vár rám (hát hogy meddig nem tudom. Remélem nem csap át sith-be és dob le az aknába). Szóval türelmeteket kérjük...lassan csepegnek az anyagok.

És természetesen repesve várjuk mi is a "jellemző" ránk. Biztos az hogy ingyér dolgozunk és nem köszönjük meg még azt is hogy ránkszarnak.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 11., 13:54:41 írta Galen »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Star Wars
« Válasz #1033 Dátum: 2006. Október 10., 21:42:11 »
oke-oke... de mi jellemzo?!
gyengéd barbár

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Star Wars
« Válasz #1032 Dátum: 2006. Október 10., 21:39:42 »
Idézet
Jellemzo!
nincs miért dühösnek lenni  
a srácok maguknak csinálják, ahogy ők szokták mondani: az csak egy plusz, hogy itt non-profit megosztják veletek, és nem csak maguknak írják ki a dolgaikat cd-re.
különben ha megnézed, eddig elég sok SW képregényt készítettek, anno volt, hogy heti rendszerességgel is. de mivel szép lassan elmaradt itt a fórumon a véleményezés, így azóta nem verik el kezüket-lábukat azért, hogy másnak jó legyen
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 10., 21:40:47 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Star Wars
« Válasz #1031 Dátum: 2006. Október 10., 21:37:45 »
hm? mi az, hogy jellemzo?!
gyengéd barbár

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1030 Dátum: 2006. Október 10., 21:34:56 »
Idézet
[
szerintem nem. ami leghamarabb várható az a Vérvörös Birodalom II befejezése, amibol még van két rész... ha szerencsétek van, akkor az még év végéig befejezodik.
Jellemzo!

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Star Wars
« Válasz #1029 Dátum: 2006. Október 10., 21:24:45 »
Idézet
Akkor nem lesz egyhamar X-wing frissítés?
szerintem nem. ami leghamarabb várható az a Vérvörös Birodalom II befejezése, amiből még van két rész... ha szerencsétek van, akkor az még év végéig befejeződik.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 10., 21:26:20 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1028 Dátum: 2006. Október 10., 21:19:45 »
Idézet
Idézet
Az emberek jönnek ide, csak nem írogatnak ide.
pontosan, mondhatni többek közt ezért sincs annyi SW frissítés már, mint régen... de ok tudják.  
Akkor nem lesz egyhamar X-wing frissítés?

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Star Wars
« Válasz #1027 Dátum: 2006. Október 10., 21:16:16 »
Idézet
Az emberek jönnek ide, csak nem írogatnak ide.
pontosan, mondhatni többek közt ezért sincs annyi SW frissítés már, mint régen... de ők tudják.  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 10., 21:16:40 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1026 Dátum: 2006. Október 10., 21:10:20 »
Idézet
fú, a 20 ezer embernek ha csak a tizede látogatna el hozzánk, és annak csak a tizede írna is rendszeresen fórumba... garantáltan gyakrabban frissülne az SW részleg
Ebben nem teljesen van igazad. Én tavaly Március óta járok erre a honlapra, és csak a nyár végén kezdtem el a fórumba írni. Az emberek jönnek ide, csak nem írogatnak ide.
Tudod vannak olyanok, akiket nem érdekel, de megvették, és olyanok is, akiket érdekelt, de nem vették meg. És ez csak az a húszezer.
Én mondjuk elolvastam oket, de csak a Lidérc Osztag, és a Vasököl. Úgy gondoltam, hogy a többi magától megmarad a fejemben. Persze tudom, hogy hülyeség volt.
És még hány sorstársam van, akiknek még annyiban rosszabb, hogy csak a netes tartalomból ismerik a storyt.
De ha itt megjelennének az sokat emelne a honlap népszeruségén, és néhány ezer emberrel több járna errefelé.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 10., 21:18:03 írta SW fan »

Nem elérhető Tindalos

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1025 Dátum: 2006. Október 10., 18:04:17 »
Hali!
Új vagyok itt,de az x-winget csak támogatni tudom!!!
 
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 11., 17:39:15 írta Tindalos »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Star Wars
« Válasz #1024 Dátum: 2006. Október 09., 18:12:33 »
Idézet
Ellenkezoleg. Attól tartottam, hogy ha megjelenne még az elso DVD behozatala elött, akkor elvenné az ízét. Úgy gondoltam, hogy jobb ha a FVD-vel, és a könyvvel érkeznek be a képregények is, de persze a döntés a honosítók kezében van.
szerintem nem kell attól tartani, hogy túl hamar megjelenik itt

Idézet
Az X-wing viszont nagyon jó ötlet. Ha nem adtam el annak idején húszezer darabot belole csak nyáron, akkor egyet se.

fú, a 20 ezer embernek ha csak a tizede látogatna el hozzánk, és annak csak a tizede írna is rendszeresen fórumba... garantáltan gyakrabban frissülne az SW részleg
"Once a scanlater, always a scanlater."