Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 724332 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #1147 Dátum: 2007. Február 11., 09:58:26 »
Idézetet írta: Grendar
Idézetet írta: Galen
Idézetet írta: Grendar
Van rá esély, hogy valmikor a hivatalosan kiadott klaszikus Star wars film képregények (lehetőleg a Special Editon, azaz a felújított változat)  (Star Wars - The new hope, Star Wars - Empire Strikes Back, Star Wars - Return of the jedi) is megjelennik magyarra fordítva a Hálózsák oldalain???
Egyszer talán. Igazából mi is inkább az ismeretlenre koncentráltunk, hisz az eredeti történetet mindenki ismeri.
a klasszikus filmtrilógiát mindmáig nem adták ki (Mármint az eredeti filmképregényeket) magyarul, csak angol nyelven lehet hozzájutni pl. torrenten. Pedig jó lett volna ha kiadják, mivel enélkül nem teljes a gyűjtemény, nem kerek a történet. Reméltem ti tudtok ezen segíteni.
Az az igazság, hogy azért fordítok elsősorban ismeretlen képregényeket, mert az indíttatás nálam is ugyanaz, mint az olvasóknál - új történetet megismerni a SW világából. Az klasszikus trilógia szerintem van annyira ismert a film által, hogy nem kell reklámozni (hiszen az 1997-es 20 éves évfordulós special edition szinte minden rekordot megdöntött a mozikban, ami nem rossz eredmény egy olyan filmtől amit eredetileg 1977 ben mutattak be  ). Másrészről Fazekas Attila rajzaival meg is jelent magyarul a IV. és az V. epizód. Ha azt a kettőt elolvassák az ismerőseid, és nem tetszik meg nekik, akkor szerintem úgyis mindegy...
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Grendar

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1146 Dátum: 2007. Február 08., 21:39:54 »
Idézetet írta: Galen
Idézetet írta: Grendar
Van rá esély, hogy valmikor a hivatalosan kiadott klaszikus Star wars film képregények (lehetőleg a Special Editon, azaz a felújított változat)  (Star Wars - The new hope, Star Wars - Empire Strikes Back, Star Wars - Return of the jedi) is megjelennik magyarra fordítva a Hálózsák oldalain???
Egyszer talán. Igazából mi is inkább az ismeretlenre koncentráltunk, hisz az eredeti történetet mindenki ismeri.

Ismerni talán ismeri, bár én már találkoztam olyan emberrel, aki azt sem tudta mi az a Star Wars, de nem is akarta tudni, mivel nem szereti a Sci-Fi műfajt, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy az 1-3 -ig Filmképregény megjelent magyarországon, és szerintem minden igazi rajongóknak megvan, viszont a kalsszikus filmtrilógiát mindmáig nem adták ki (Mármint az eredeti filmképregényeket) magyarul, csak angol nyelven lehet hozzájutni pl. torrenten. Pedig jó lett volna ha kiadják, mivel enélkül nem teljes a gyűjtemény, nem kerek a történet. Reméltem ti tudtok ezen segíteni.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #1145 Dátum: 2007. Február 08., 16:10:16 »
Idézetet írta: Grendar
Van rá esély, hogy valmikor a hivatalosan kiadott klaszikus Star wars film képregények (lehetőleg a Special Editon, azaz a felújított változat)  (Star Wars - The new hope, Star Wars - Empire Strikes Back, Star Wars - Return of the jedi) is megjelennik magyarra fordítva a Hálózsák oldalain???
Egyszer talán. Igazából mi is inkább az ismeretlenre koncentráltunk, hisz az eredeti történetet mindenki ismeri.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Grendar

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1144 Dátum: 2007. Február 08., 15:29:12 »
Sziasztok! Örülök, hogy létezik ez az oldal, és elérhetővé válnak olyan star wars részek is magyarul, amik  hivatalos megjelenésére még számítani sem igazám lehet.
Egy komoly hiányérzetem azért még mindig maradt.
Van rá esély, hogy valmikor a hivatalosan kiadott klaszikus Star wars film képregények (lehetőleg a Special Editon, azaz a felújított változat)  (Star Wars - The new hope, Star Wars - Empire Strikes Back, Star Wars - Return of the jedi) is megjelennik magyarra fordítva a Hálózsák oldalain???

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #1143 Dátum: 2007. Február 06., 17:33:17 »
Idézetet írta: Gorgonita
Köszönet a dupla frissítésért, mindazonáltal egyik történet befejezése sem nyerte el a tetszésemet.
Leia: ...az első rész után többet vártam. Ezzel együtt ez még egy elmenős, kronológiába illeszthető történet.
Kanos:...A CE I-ben már bosszút állt. A CE II-ben még egyszer...
Mindkét esetben marketingszagú erölködésnek érzem a történetet.
A rajzok kitünőek. A honosítás is remek. Tetszenek a hullámos betűk a haldokló lány szövegében. Hangulatosak. Jó hogy az ilyenekre is gondoltok.
De összeségében az inaktív fórumozók bemérve poénotok   több SW feelinget idézett mint a két füzet együttvéve.
Amikor a birodalmi tiszt a bacta tartályért hisztizik szintén hangulatos jelenet, de itt lehet hogy a "most mondtam" elírás, és "mondta" akart lenni?

Mi jön most?
A történetek befejezése sarkallatos pont. Sok film, regény és képregény bukott már meg rajta. Próbáljuk tömködni a Semic által hagyott lyukakat is, meg olyat is próbálunk honosítani, ami nekünk nagyon tetszett. Megmondom őszintén, nekem is elsősorban azért jött be a Leiás sztori, mert kronológiába illeszthető. Másodsorban pedig a Semic 1-4-ig adta ki az empire számokat, azután csak valami 30 valahányast. Most az 5-6 betöm egy kis rést.
A Kanos történet első része szerintem is jobb. De ha elkezdünk valamit, akkor azt próbáljuk befejezni. A képregényeket (CEII sorozat) én is akkor olvastam csak, amikor fordítottam. Így most kerek a történet (formailag legalábbis, hiszen e 13 füzeten kívül tudtommal máshol nem szerepel sem Kanos sem Sinn).
A STAR WARS sajnos ma már inkább szól a marketingről, mint a vásárlók igényes kiszolgálásával. Valahogy a mennyiség, a sokféleség lett a trend. Ez van, mi is csak az amerikai importból tudunk dolgozni.
Az interceptoros poén Galen műve, nekem is tetszett  
A birodalmi tiszt szövege nem elírás. Az előző képen elhangzott "Nem akarok így meghalni!" mondatára válaszol tul.képpen: "Most mondtam, hogy meg fogok halni!". Lehet, hogy a "Most mondom, hogy meg fogok halni!" jobb lett volna? Nem tudom.
Hogy mi jön most? Készül egy nagy meglepetés, egy megafrissítés, de ne mostanában várjátok, illetve további rések betömése, elvarratlan szálak eldolgozása.
Itt mondom mindenkinek, akit érdekel, hogy visszaolvasva a Semic által kiadott képregényeket, és az általunk "kiadottakat" egyre jobban összeáll a kép. Szóval érdemes beszerezni azokat is. Pl. a Köztársaság sorozatban általuk kiadottakban vannak utalások az általunk honosítottakra és viszont. Próbáljuk elérni, hogy valamilyen "szimbiózis" legyen a két platform között. Ők rövid összefoglalókat írtak a kimaradt részek helyére, ami jó ötlet, hiszen mindent nem tudnak kiadni (sajnos). Valami ilyesmit próbálunk majd mi is összetákolni, hogy még áttekinthetőbb legyen a dolog.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Február 06., 17:39:24 írta recsi »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1142 Dátum: 2007. Február 06., 16:57:56 »
Köszönet a dupla frissítésért, mindazonáltal egyik történet befejezése sem nyerte el a tetszésemet.

 Leia: Belekényszerítik a hölgyet egy olyan helyzetbe, amiből nem jöhet ki másképp csak egyféleképpen. Így döntésének nincs is súlya. Persze hogy meg kellett hoznia valamikor azt a döntést, hogy katonákat küld a halálba, de ennek kétfüzetes képregényt szentelni...az első rész után többet vártam.
 Ezzel együtt ez még egy elmenős, kronológiába illeszthető történet.

 Kanos: Ez az antihős azt a Palpatine-t isteníti aki szétlövette az Alderraant. De egy lázadó leányzó szerelmes belé? Az is lehet, hogy nagyon dögös, amikor a cowboy ellovagol a sztori végén a naplementébe. De hova is megy? A CE I-ben már bosszút állt. A CE II-ben még egyszer. Akit szolgál halott, akárcsak a kollegái. De ő megy és szolgál. Ez igen. Remélem jó nyugdíjat kap érte.

 Mindkét esetben marketingszagú erölködésnek érzem a történetet. Írjunk valami keményet, azt veszi a nép alapon.

 A rajzok kitünőek. A honosítás is remek. Tetszenek a hullámos betűk a haldokló lány szövegében. Hangulatosak. Jó hogy az ilyenekre is gondoltok.

 De összeségében az inaktív fórumozók bemérve poénotok   több SW feelinget idézett mint a két füzet együttvéve.
 Ami még poén vonalon bejött a Grappát szabadító gizmó jelenete.
 

 Amikor a birodalmi tiszt a bacta tartályért hisztizik szintén hangulatos jelenet, de itt lehet hogy a "most mondtam" elírás, és "mondta" akart lenni?

 Ezek jutnak most így eszembe. Meg az örök kérdés: Mi jön most?

 Szvsz.

Nem elérhető beigli69

  • HálóZsák tag
  • Predátor
  • *
  • Hozzászólások: 822
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1141 Dátum: 2007. Február 06., 11:54:29 »
Empire 6:

Ez is egy nagyon jó kis sztori. Az ilyenek adják igazából a legtöbb plusszt az eredeti trilógiához. Az egyes szereplők indokai, motívációi csak az ilyen apró "mesékből" derülnek ki.
Köszönjük szépen !!!!!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #1140 Dátum: 2007. Február 06., 11:35:11 »
Idézetet írta: beigli69
SWCE2:
Köszönet a befejező részért. Kiválló munka lett (ismét). Csak gratulálni lehet megintcsak az elkövető párosnak. A vége egy kicsit hirtelennek tűnik. (van ennek a történetszálnak folytatása?)
Nincs. Tudtommal Kanos barátunk csak ebben a 12+1 történetben szerepelt. Bár a fene se tudja hogy a többi képregényben és a filmekben mikor állt ő a császár mellett...

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető beigli69

  • HálóZsák tag
  • Predátor
  • *
  • Hozzászólások: 822
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1139 Dátum: 2007. Február 06., 11:20:20 »
SWCE2:
Köszönet a befejező részért. Kiválló munka lett (ismét). Csak gratulálni lehet megintcsak az elkövető párosnak. A vége egy kicsit hirtelennek tűnik. (van ennek a történetszálnak folytatása?)

Nem elérhető Zodiak

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 54
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1138 Dátum: 2007. Február 06., 08:07:24 »
star wars - empire #006
rajz, tus és szinek 5/5
történet 5/5
beírás és fordítás 5/5

star wars - vérvörös birodalom II #006
raj, tus és szinek 4/5
történet 3/5
beírás és fordítás 5/5

// szubjektív vélemény //
by all

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1137 Dátum: 2007. Február 06., 07:38:03 »
Üdv! Köszönöm AmbrusAttilának és recsinek az infot,megnéztem és tényleg ott van az előkészület rovatban..remélem,hogy itt nem járunk úgy,mint a Minervánál   A Szukits kiadó minden reményünk...  Az ERŐ legyen minden STAR WARS fannal!!!

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #1136 Dátum: 2007. Február 06., 00:19:02 »
Idézetet írta: AmbrusAttila
A kiadatlan Star Wars regényekről olvastam, hogy a Szukits kiadó tervezi a kiadásukat, a kiadó honlapján ott szerepelnek a magyarul kiadni tervezett könyvek!!!
Tényleg így van, köszi az infót! Tehát a lista:
Kevin J. Anderson: Az erő bajnokai (Star Wars) (újrakiadás)
James Luceno: Labirynth of Evil
James Luceno: Dark Lord
Timothy Zahn: Outbound Flight
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető AmbrusAttila

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1135 Dátum: 2007. Február 05., 20:51:10 »
Köszönöm a Star Wars történeteket! Recsi és Galen, csak így tovább az erő útján!!!
Nagyon király mindkét befejezés!!

A kiadatlan Star Wars regényekről olvastam, hogy a Szukits kiadó tervezi a kiadásukat, a kiadó honlapján ott szerepelnek a magyarul kiadni tervezett könyvek!!!

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #1134 Dátum: 2007. Február 05., 20:32:23 »
Idézetet írta: SithLord
Üdv! Köszönöm a Star Wars - Birodalom 6 és a Vérvörös Birodalom II 6. befejező részét!
...tudja e valaki,hogy mi lett annak az 5 Minerva könyvkiadó által kiadandó Star Wars könyvnek a sorsa?
Nincs mit, örülönk, hogy örültök neki!  
A Minerva nekem visszaküldte a pénzt, amit az előrendelésre beszedett, mert nem volt elég ember, aki megrendelte, vagy érdeklődött utána.
Szóval szerintem törölték a projektet.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető gomi

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 28
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1133 Dátum: 2007. Február 05., 20:27:31 »
Sziasztok!

Végre!! Végre!! Végre!! Ezer hála a befejező részért, az egész sorozat nagyon jó volt, a kulisszák mögé pillantás is nagyon tetszett benne, látni  hogy igazán mit is csináltok. A Leia hercegnős sztori is nagyon bejön, mind a két esetben igényes munkát láthattunk köszönet érte!  

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1132 Dátum: 2007. Február 05., 18:24:35 »
Üdv! Köszönöm a Star Wars - Birodalom 6 és a Vérvörös Birodalom II 6. befejező részét! Köszönet : Recsinek és Galennek  Az ERŐ veletek lesz mindvégig!   És egy esetlegesen idevágó kérdésem lenne: tudja e valaki,hogy mi lett annak az 5 Minerva könyvkiadó által kiadandó Star Wars könyvnek a sorsa?Elvileg azt mondták a Minerva honlapján,hogy 2006 szeptemberben megjelennek..aztán módosították decemberre...végül levették az előkészületben rovatból   tehát tud valaki valamit erről?Előre is köszönöm!

Nem elérhető Taiy

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +0/-0
    • http://www.kep.tar.hu/taiy
Star Wars
« Válasz #1131 Dátum: 2007. Február 05., 18:06:55 »
Sziasztok! Birtokomba került a Star Wars: Tales #1-17-ig gépen, angolul. Kell vkinek?
« Utoljára szerkesztve: 2007. Február 05., 18:07:15 írta Taiy »

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Star Wars
« Válasz #1130 Dátum: 2007. Február 05., 17:22:00 »
Frissültünk:
Star Wars BIrodalom #06 - Hercegnő... Harcos #2
Vérvörös Birodalom II - 006

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #1129 Dátum: 2007. Január 24., 08:44:01 »
Idézet
Mindenesetre elolvasom a második sorozatot is.
A honosításban nem találtam kivetnivalót, egy apróságon akadt meg a szemem, de el is felejtettem mi volt az. Csak szőrszálhasogatás lenne, ha megkeresném. Szóval szép munka.
Köszönet recsi és Galen.

Köszönjük a hozzászólást. Nemsokára jön a befejező rész, meg néhány javítás (a hibák az én lelkemen száradnak, de szerencsére senki nem vette észre   ).
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető freakdavE

  • a csodálatos Zacskóember
  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 353
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1128 Dátum: 2007. Január 23., 19:10:58 »
Én eddig elhanyagoltam a Star Wars képregényeket. (Az utolsó film időszakában kicsit túladagoltam magam.) De amúgy gyűjtöm a magyar sorozatot, megvan mind a hat film, van Darth Vader és Yoda pószterem, csomó pc játék, figurák, könyvek megvan a szerepjáték és egy ősrégi társasjáték. Ja, meg Darth Vader-es tusfürdő.
Szóval komálom rendesen a Csillagok Háborúját.  
Az elvonókúra végesztével megadtam magam a függőségnek és kezdetnek elolvastam a Vérvörös Birodalom első szériáját.
Érdekes történet volt, a igazán az tetszett, hogy kicsit betekinthettünk Palpatine testőrségének életébe.
Jax szánalmas főellenség volt és ez is nagyon bejött. Szerencsétlen fickó csak egy harmadosztályú Vader imitátor volt, aki ráadásul baromi amatőr hibákat vétett mint hadvezér. A fekete rohamosztagosokom jót vigyorogtam.   Nem véletlen, hogy Luke-ék felé sem szagoltak. Kanos kevésbé tetszett. Elég átlagos, ramboid beütésű, mondhatni Megtorlós karakter. A végkifejletnél azért tetszett, ahogy a végsőkig kiállt az "érvei" mellett. De összességében elég átlátszóan egy anti-Luke. A rajzok jók, a színek kitűnőek.
Összességében nekem egynek jó volt. Mindenesetre elolvasom a második sorozatot is.
A honosításban nem találtam kivetnivalót, egy apróságon akadt meg a szemem, de el is felejtettem mi volt az. Csak szőrszálhasogatás lenne, ha megkeresném. Szóval szép munka.  
Köszönet recsi és Galen.
"Túl bizarr, hogy éljen, túl ritka, hogy meghaljon."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #1127 Dátum: 2007. Január 22., 11:26:22 »
a Trallalát odaképzeljük...

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1126 Dátum: 2007. Január 22., 11:14:27 »
Mondjátok meg Leia hercegnőnek, hogy szeretem!  Dalos szmájli nincs?  

Nem elérhető Blixxxa

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 312
  • Karma: +0/-0
    • http://-
Star Wars
« Válasz #1125 Dátum: 2007. Január 04., 11:14:21 »
Szia Recsi. Jó vót! Jöhet a következő, de rögtön. Bár nem akarlak sürgetni...  
Ja, meg követelőzni sem... De azért igyekezz, a velő legyen veled!
THIS IS NOT THE END
[img]http://halozsak.tlof.hu/_mas/upload/blixxxa/BlxHZS.jpg" border="0" alt="IPB Image" /]

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #1124 Dátum: 2007. Január 04., 09:33:29 »
Idézetet írta: joegery
Hali!
Köszönet a Hercegnö .. Harcos képregényért remek volt csak kicsit rövid:)
persze ez nem baj:)
Gery

Jön a folytatás a Birodalom #6-ban.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Január 04., 09:33:44 írta recsi »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető joegery

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1123 Dátum: 2006. December 27., 10:27:05 »
Hali!

Köszönet a Hercegnö .. Harcos képregényért remek volt csak kicsit rövid:)
persze ez nem baj:)

Gery

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1122 Dátum: 2006. December 27., 10:21:52 »
Hercegnő…Harcos. Az Erő van ezzel. Honnan tudtátok, hogy ki a kedvenc SW karakterem?     Ezért jó hogy lefordítjátok ezeket a történeteket, mert angolul lazán elsiklottam efelett a sztori felett. Nem tünt különösebben érdekesnek. Most, oda is figyelve rá, első olvasatra az egyik kedvencem lett. Most jöhetnék a szokásos sirámaimmal, hogy miért nem ebből van sorozat, de legyen elég annyi, hogy az összes honosító oldal, összes ünnepi eresztéséből nálam ez a némber lett a Number One.
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 27., 10:22:46 írta Gorgonita »

Nem elérhető gomi

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 28
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1121 Dátum: 2006. December 27., 09:31:16 »
Sziasztok!

Nagyon jó ez a Leia sztori, ismét szép munkát végeztetek. Jó a fordítás és a beírás is, remélem nem kell túl sokat aludni a következő részig sem!
És ha véletlenül a kezetek közé kerül a Vérvörös birodalom 2-nek az utolsó része is, nos azt is szivesen olvasom

Nem elérhető Rykov

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 32
  • Karma: +0/-0
    • http://cryptozone.extra.hu
Star Wars
« Válasz #1120 Dátum: 2006. December 26., 13:04:28 »
Ez a hercegnős nagyon jó, Leia rendesen kiosztotta Vader nagyurat
Aztán legalább több fogalmam van arról, hogy mivel is foglalkozott, míg Katarn meg nem szerezte a halálcsillag terveit...  
Aztán Jetikkel teli boldog ünnepeket  
Kriptozoológia - http://cryptozone.extra.hu
Ne menjetek a magas fűbeee!!!
err...

Nem elérhető Schmutte

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 57
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1119 Dátum: 2006. December 25., 01:10:27 »
Akkor a hercegnős után Boba Fettes jön? Jobbnál jobb   Ezt a sztorit is nagyon szerettem, köszi érte

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #1118 Dátum: 2006. December 24., 16:10:19 »
Nincs mit.   Élveztük csinálni.
Ezzel meg is kezdjük a Birodalom (Empire) sort is. Bár volt már 1 (#14) Galen fordításával, de most ott folytatjuk, ahol a Semic abbahagyta. Ők 2 füzetben adták ki a Birodalom #1-4-et (#36-37 Semic-szám).
Vesszen a Birodalom!