Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 757418 alkalommal)

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Star Wars
« Válasz #1357 Dátum: 2009. Szeptember 21., 11:47:32 »
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 21., 11:47:50 írta talgaby »
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető taki.pepe

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 15
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1356 Dátum: 2009. Szeptember 08., 18:05:27 »
Imádom a Star Wars sorozatot. Gyerekkoromba első képregényeim közt volt a filmből csinált 4. 5. és 6-dik rész. Állandó jelleggel olvastam őket. Megunhatatlan.
   

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1355 Dátum: 2009. Augusztus 25., 06:51:57 »
Üdv! Köszi a Stra Wars frissítést Recsi,Galen!!!    
Szerintem teljesen rendben volt ez a történet.A grafika pedig nálam kiváló.Tényleg talán csak annyi negatívum,hogy fekete-fehér,de ez már csak szőrszállhasogatás nálam...Az a rész brutál volt,mikor Han kiütötte a vukit,hogy meglepődött  meg a többiek is.Aztán persze jól helybenhagyta Hant,de még így is olcsón megúszta.Nagyon örülök,hogy újra van Star Wars képregény,csak így tovább fiúk!!!  Jöhet a folytatás!!!
Az ERŐ legyen veletek!!!  

Köszi,zozi56!

Nem elérhető Balee

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
Star Wars
« Válasz #1354 Dátum: 2009. Augusztus 25., 01:46:18 »
Különlegesebb, de érdekes ez az új történet, remélem hamarosan jön a többi rész is, és gyakrabban jelentkeztek SW képregény-fordítással. Csak így tovább.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1353 Dátum: 2009. Augusztus 24., 20:49:14 »
Idézetet írta: StakDrone
Off: Sepi szívesen csinálok akinek kell, sőt, a psd forrást is átadom szivesen - de csak avatott kézbe!  Most csináltam fél óra alatt, szal nem egy nagy kaland
Nagyon megköszönném, ha odatudnád nekem adni a psd-jét. Úgy valóban könnyebb lenne a jövőben bannert készítenem magamnak.  Vagy ha privátban tudsz egy linket küldeni hozzá, az is jó.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető StakDrone

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1352 Dátum: 2009. Augusztus 24., 20:32:03 »
Idézetet írta: Zerit
masreszt az altalad felsorolt elvaras melyik mai scifi avagy fantasy alkotasra igaz?
pl.: Ultimate sorozat...

Off: Sepi szívesen csinálok akinek kell, sőt, a psd forrást is átadom szivesen - de csak avatott kézbe!  Most csináltam fél óra alatt, szal nem egy nagy kaland

"Az emberi ostobaság és a világegyetem végtelen. Az utóbbiban nem vagyok biztos..."

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Star Wars
« Válasz #1351 Dátum: 2009. Augusztus 24., 20:15:33 »
szerintem nem volt egyedul, ha a vuki csatlosait figyelembe vesszuk
masreszt az altalad felsorolt elvaras melyik mai scifi avagy fantasy alkotasra igaz?
gyengéd barbár

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1350 Dátum: 2009. Augusztus 24., 20:12:34 »
Off: StakDrone, jó a bannered, tetszik.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető StakDrone

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1349 Dátum: 2009. Augusztus 24., 20:05:17 »
Idézetet írta: Zerit
miert gyenge? nem voltak benne fenykarddal hadonaszo jedik?
Nemigazán erre gondoltam. Han Solot a világ legdörzsöltebb csempészét úgy megvezette egy kis rabszolgakereskedő (aki ráadásul tök egyedül volt, így a zsarolását nem is igazán értettem), mint grafitcerkát a sablonvonalzó. Aztán a végén elmenekül... hát eléggé gyenge, majdhogynem filmes bakik.  
A félreértések elkerülése végett azért azt megemlíteném, hogy ez a saját egyéni véleményem, nem akarok senkit meggyőzni a sajátomról, és mint említettem a sztori csak a mai elvárásokhoz képest - életszerű szituációk, hihető interakciók, elgondolkodtató és továbbvihető történetszál - volt gyenge.

"Az emberi ostobaság és a világegyetem végtelen. Az utóbbiban nem vagyok biztos..."

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Star Wars
« Válasz #1348 Dátum: 2009. Augusztus 24., 19:20:39 »
miert gyenge? nem voltak benne fenykarddal hadonaszo jedik?
en oszinten szolva, ezt a "gyenge" sztorit jobban elveztem, mint a "mai elvarasok" szerinti akarmelyiket
gyengéd barbár

Nem elérhető StakDrone

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1347 Dátum: 2009. Augusztus 24., 18:35:57 »
Idézetet írta: zozi56
Egy érdekes cikk.

A fickónak nagyon igaza van, csak egyet felejtünk el: a StarWars a 70'-es évek közepén keletkezett (78 májusában mutatták be az első filmet, azaz több mint 30!!! éve), így nem csoda, ha ilyen "butaságok" vannak benne.

A képregényről: hát ezt se most rajzolták be... a sztori is kicsit gyenge a mostani elvárásokhoz képest, de azért jó volt olvasni.

"Az emberi ostobaság és a világegyetem végtelen. Az utóbbiban nem vagyok biztos..."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Star Wars
« Válasz #1346 Dátum: 2009. Augusztus 24., 16:33:24 »
Idézetet írta: zozi56
Egy érdekes cikk.
Vazzeg, ez nagyon komoly!!!    És a kommentek között is van pár igen jó fej.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #1345 Dátum: 2009. Augusztus 24., 15:07:10 »
Köszi a jó szavakat, ez mindég lelkesítőleg hat...(hét?)
Megmondom őszintén, nekem is kezdett elegem lenni a Klónokból, és ahogy látom, a Dark Horse is nyitot a régi karakterek felé:
Han Solo and the Hollow Moon of Khorya
Princess Leia and the Royal Ransom
Luke Skywalker and the Treasure of the Dragonsnakes
A Réges-régen... egy 6 kötetes ff sorozat, amely a Marvel által kiadott cuccokból szemezget. Egy kötetben általában 4 történet van, amelyek közt nincs feltétlenül kapcsolat. Ez itt az első TPB (kötet) első története, amelyet majd reményeink szerint sorban követ a többi is, olyan rendszerben, mint anno a Byrne féle F4-nél vagy BSG Originsnél megszokhattátok. A következő történetek oldalszámozásai folytatólagosak lesznek, hogy végül összeilleszthető legyen a teljes kötet.
Jó szórakozást, nemsokára jelentkezünk ismét (legalábbis terveink szerint rövidebb lesz a szünet, mint legutóbb  )
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Star Wars
« Válasz #1344 Dátum: 2009. Augusztus 24., 14:53:46 »
Köszönöm szépen a legújabb Csillagok Háborúja képregényt, nagyon jó volt olvasni Chewie családjáról, már régóta szerettem volna őket is látni, mert ezer éve tudom, hogy van gyereke, felesége, apja.
Remek, végre már ez is frissült, most erre férne rá egy alapos frissítési roham, ha értitek, miről beszélek...  SW SW SW minden mennyiségben!!!
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1343 Dátum: 2009. Augusztus 24., 11:40:52 »
Hát igen, azok a régi szép idők, amikor még hét csillagrombolóval sem tudtam rávenni ezt a csempészduót, hogy valami klasszikus wookie-csürdöngölöst nyomassanak. Erre most meg csak idekobrázzák ezt a  sokpaneles, sokszöveges corelli polkát.

Egybként részemről jöhetnének még régebbi opuszok is, akár a zöld nyuszifül starfighterrel is. A The Clone Wars óta úgyis megújult gyermeki infantilizmussal lelkesedek ezért a messzi-messzi galaxisért. S ahogy Ashokáéknak is volt három évük a Klónok háborújában, úgy Leia csapata is szövetségesek után kajtatott a Lázadás három éve alatt, a Marvel égisze alatt.

De bármilyen SW címet is terveztek következőnek, mindig öröm, ha van mivel kitölteni a Star Trek frissítések közt tátongó hiperteret.  


Nem elérhető Balint

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 21
  • Karma: +2/-0
Star Wars
« Válasz #1342 Dátum: 2009. Augusztus 24., 11:21:56 »
Ritkán írok ide, de ezt nem tudom megálni szó nélkül! Aztamindenit srácok nagyon jók vagytok 1000 köszönet érte:D
És bizony, hogy van Csuvinak családja a Holiday Special róluk szól, és ugye ez a második SW film 1978-ból amiben Fett is feltűnik és mivel akkoriban kivákták a moziból ez az első hivatalos megjelenése is   Ennek a sorozatnak az a szépsége, hogy feleleveníti a régi SW univerzumot, az 1/6 pedig azt jelenti, hogy 6 ilyen kis könyvecske jelent meg, de egyenlőre még az első tartalma sem teljes, ha jól sejtem:( Mindenesetre az erő velünk van  És Garfieldel ellentétben én máris megszeredtem a hétfőket, legalábbis ezt

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1341 Dátum: 2009. Augusztus 24., 11:12:41 »
Én is köszönöm Recsinek És Galennek a Star Wars képregény. Bár azt én se tudtam, hogy Csubakkának van felesége és gyereke. A filmek egyetlen szó sem eset róla. Ez egy klasszikus képregény, amit a Marvel kiadta, de a Dark Horse is kiadta. Bár erről én nem tudtam.
Ha jól látom, ti lefogaltatok rengeteg Star Wars képregény. De úgy tudom a NewGenen is lefoglaltak Star Wars képregényeket. Ezt biztos megbeszéltétek, hogy melyek Star Wars képregény hol lesz honosítva.
Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz.
Recsi: neked pedig sok sikert kívánok az X-Akták és a Star Wars honosításhoz.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1340 Dátum: 2009. Augusztus 24., 10:55:05 »
Köszönöm Recsinek és Galennek az újabb Star Wars történetet. Kicsit már hiányoltam.
A történet az jó volt fogalmam sem volt róla hogy Csubakkának van felesége és gyereke is.
Han és Lando hozták a formájukat. A boríton az állt hogy Réges régen 1/6 akkor ez azt jelenti hogy ez egy többrészes történet vagy csak több történetből áll? Úgyértem a 2. rész az ennek a folytatása vagy az egy teljesen különálló történet?

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1339 Dátum: 2009. Augusztus 24., 09:39:02 »
[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.tlof.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1897&catid=24&Itemid=1\" target=\"_blank\"]Star Wars - Réges régen[/a]


Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Star Wars
« Válasz #1338 Dátum: 2009. Augusztus 24., 09:15:06 »
azert tegyuk hozza, hogy a fenykard clash nem olyan mint egy hagyomanyos fembol keszult kardok osszecsapasa... a tobbi viszont nagyon ott van
Idézet
But Luke's X-34 speeder on Tatooine? The Yugo of speeders, man.
szegeny yugo, bar igazi lebegos es repulos valtozata is van, a technotise animacios adaptaciojaban, hat azon is jot rohogtem
gyengéd barbár

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Star Wars
« Válasz #1337 Dátum: 2009. Augusztus 24., 08:41:23 »
Arra ír pár példát, hogy a (filmes) Star Wars-univerzumban milyen tervezési hibák, logikai hibák vannak.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1336 Dátum: 2009. Augusztus 24., 07:31:40 »
Ez ok,de englishül nem tudok....  
Röviden,tömören,miről van szó?

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Star Wars
« Válasz #1335 Dátum: 2009. Augusztus 21., 16:16:34 »
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1334 Dátum: 2009. Augusztus 19., 13:50:52 »
Az erő sötét oldala elhomályosítja a hozzászólásokat, így Jedi legyen a talpán aki el tudja olvasni őket.  
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Star Wars
« Válasz #1333 Dátum: 2009. Augusztus 19., 13:08:15 »
Na jó, nem mondhatnám, hogy vissza kéne fogni a népet itt, mert rongyosra beszéli a száját az elmúlt napokban...
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Star Wars
« Válasz #1332 Dátum: 2009. Augusztus 17., 09:24:02 »
Star Wars rajongók! Mozgósítsuk magunkat a főoldalon, szavazzatok mindannyiunk kedvenc filmjére, képregényére, rajzfilmjére!
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Star Wars
« Válasz #1331 Dátum: 2009. Augusztus 10., 08:37:06 »
Ó igazán nincs mit srácok. Én is egy hírben találtam, viszont volt néhány mulatságos benne. Az a kép amire meg gondolsz az tényleg a specialból van, de én nem érzem azt akkora szégyennek.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Star Wars
« Válasz #1330 Dátum: 2009. Augusztus 10., 08:24:13 »
Galen, kösz a fotókat! Találtam egy képet köztük Chewie-ról és gondolom, a családjáról, ami a Hollywood "Szégyen" Special-ból lehet.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Star Wars
« Válasz #1329 Dátum: 2009. Augusztus 10., 08:08:04 »
Köszi Galen,igazi csemegék!!!

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Star Wars
« Válasz #1328 Dátum: 2009. Augusztus 08., 09:03:14 »
Volt egy Greedós comic-strip, majd utánanázek.
Vesszen a Birodalom!