Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 741209 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1507 Dátum: 2010. Június 15., 09:44:41 »
Yooooooo regggelt Alderaaaaaaaaan! Trooopers for the peace! Avagy így kell Sithet verni:


Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1506 Dátum: 2010. Június 15., 07:03:26 »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1505 Dátum: 2010. Június 14., 23:37:54 »
Meséljetek már Starkiller-ről. Minden infó érdekel.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1504 Dátum: 2010. Június 14., 11:05:56 »
A végső nagydroidig nézve felmerül a kérdés lucas miért ilyen ovodás a filmekben, de a nagydroid lenyomása nekem már sok.

Utóirat: Költői kérdés. Anya nyilván nem fizetne a belezésért a mozipénztárnál.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1503 Dátum: 2010. Június 13., 20:37:56 »
A hír igaz! Starkillert élve látták!



Üdv a fedélzeten Babrafax!

Nem elérhető babrafax

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1502 Dátum: 2010. Június 12., 20:57:30 »
A napokban jó pár Star Wars képregényt végigolvastam.Nagyon tetszett a felhozatal!A régi Marveleseknek is örültem.Igaz hogy fekete-fehérek,de ezzel egy retrós hangulatot adtak nekem.Úgy olvastam, ;hogy vannak különálló Han Solo történetek,van rá esély hogy talán egyszer honosításra kerülnek??Üdv a honosítóknak! :D

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1501 Dátum: 2010. Június 12., 15:55:48 »
Aldarion: "Az eressze el Vader! " jelenet végén. Persze csak egy kitétel erejéig.

Egyébként meglepve olvasom, hogy a New Hope egyik forgatókönyvváltozatában már egyaránt szerepelt a prófécia (akkor még Son of Sun néven), és a Kaiburr kristály (Kiber kristály) is. Ezután az hogy Luke-nak három testvére lett volna, Alderaan lebegő városa pedig birodalmi fővárosként funkcionált már nem is olyan meglepő.

http://starwars.wikia.com/wiki/Adventures_of_the_Starkiller,_Episode_I:_The_Star_Wars

Leia itt még nem központi szereplő, de már Luke kuzinja. Azt azonban hogy elveszett testvérke lenne, Gyuri bá csak a Jedi visszatér írásakor találta ki egy videóinterjú szerint. Állítása szerint azért, hogy legyen mivel dűhíteni a főhőst, - meg gondolom a hárman párban felállás miatt is. (Ford ugyebár Solo megölését javasolta, hogy legyen veszteségérzet is a filmben.)

A Gray Tusken nevű birodalmi ügynök, a renegát Sith harcosok, és a Jediket segítő maszkos lézerkardos Aquillian Rangerek azonban jópofa karakterek lehettek volna. :)


Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1500 Dátum: 2010. Június 11., 17:52:24 »
Császárt már a New Hope regényváltozatában is említik. Vader gúnyolja, miközben iszik egy kortyot.
Erre konkrétan nem emlékszem, pedig olvastam a regényeket, de az biztos, hogy a Birodalom visszavágban már szerepelt egy jelenet erejére, noha ott még jól láthatóan nem volt véglegesre kidolgozott koncepciója.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1499 Dátum: 2010. Június 11., 14:14:53 »
Csakhogy ezeknek a korai történeteknek volt egyfajta népmesés bája. A legszegényebb pilótáról, aki kiállja a próbákat. Ami nem meglepő, ha Lukács szakdolgozatát tényleg Propp ezirányú munkáiból ollózta össze. Pld: Yoda gyökerei, nem a manók vagy koboldok közt keresendő. Ő egy randa, rongyos öreg teremtmény, aki rőzsét gyűjt az erdőben a leveskéjéhez. És nem mindegy, hogy szólítod meg, mert varázserővel bír. A felsorolt könyveket pedig űropera írók jegyezték, akiket inkább hozott izgalomba egy sf mesehelyzet, mint a taktikázás. Mára viszont -ahogy írod a célközönség, idők változásával -már csak profi fegyverforgatók kaphatnak főszerepet. Kivételek meg erősítik a szabályt.
Császárt már a New Hope regényváltozatában is említik. Vader gúnyolja, miközben iszik egy kortyot.

Cantina I:



Cantina II:


Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1498 Dátum: 2010. Június 11., 10:58:28 »
Elnézegetve ezeket a képeket feltünt valami. A korai történetekben (A New Hope, Splinter..., Adventures of Han Solo trilógia, Lando Calrissian trilógia, d6 karakterötletek) nem csak harcosok ( jedi, sith, csempész, ügynök, fejvadász, zsoldos, stb) lehettek egy Star Wars sztori főszereplői. Jellemezte egyfajta humoros amatőrség a korabeli csapatokat.

New Hope: Egy remete a sivatagból. Egy kölyök faluról, akit az első kocsmában szájontörölnek. Egy hisztis hercegnő. Egy nagyképű pilóta aki ön és közveszélyes a mágnesesen lezárt ajtókkal. Két hebrencs droid, meg egy inkább mulatságos, mint ijesztő wookie.

Szerintem ez az adott kortól médiumtól és a végcéltól is függött. 77 környékén a marvel füzetek történetei közelébe nem voltak a republic sorozat történetszövéséhez. Annakidején a császár csak hűdegonosz volt. Ma meg tudjuk, hogy kurvára ügyesen beszivárgott a politikába és szétrohasztotta belülről. Bár most jó figurát hoztam fel. Mert annak még sosem néztem utánna, hogy mikor kezdik el emlegetni egyáltalán a császárt. Valószínű csak a Birodalom visszavág után. Addig a főgonoszok csak Vader+birodalmiak+birodalmiakhoz hű akármik/izék/nyulak voltak. Az akármiknek/izéknek, akik csak jó esetben élik meg a 20-dik oldalt egy képregényben nem kellett többdimenziósnak lenni. Ma már ez nem így megy. De nem azért mert annó nem tudtak volna ilyet írni, csak akkor nem arra volt igény. Anno Luke azt mondta, hogy márpedig nem nagy szám ám belelőni egy méterszer méteres hőkivezető nyílásba, hiszen ő odahaza a tatuinon lövöldözte az ő kis őshonos patkányait. Erre azon gondolkoztam hogy hogy a fenébe nézhet ki az a patkány. Ma már nem kell gondolkozni ezen, mert letölthetem 3D-ben, akár irányíthatom is egy játékban, de ha nincsenek ilyen kütyüim, akkor enni azért szoktam és a McDonalds papírpoharának oldalán rámnevet.  Az, hogy Quinlan Vos oldalakon (ha nem füzeteken) keresztül szomorkodjon, hogy ott kell hagynia a nőjét, mert mostan ő aztán beépül a Dookuhoz teljesen normális.

Az pedig, hogy az első filmben hozták az "első kanyarban szájontörölt zöldfülű figuráját" sem meglepő. Minden olyan, a "végén mindenkit lenyomok és a jó győz" filmben/történetben megvan, ahol  a főhősnek a fejlődését be akarják mutatni. (Fantom képregényekben valahogy úgy fogalmaztak, hogy "hatalmas Fantom első küzdelme nem volt olyan hatalmas". Jól megverték, De láttuk honnan, hová fejlődött.) A hisztis hercegnő meg csak addig volt hisztis, míg Lucas nem tudta, hogy belenyúlt a tutiba és folytatás is lesz. A Birodalomban már nem volt hisztis. De ezen a nyomon haladva megnézhetjük Vader-t is a New Hope-ban. Valakinek kergetni kell a hercegnőt és Tarkin kormányzó nem olyan félelmetes a kis piszkafa, lovaglónadrágos kis lábával. Legyen inkább egyetlen legyintéssel ölő, fekete és a szúrós tekintet helyett szúrós tüdejű, szörcsögő valami. Itt még nincs mélysége. Lucas nyilatkozhat arról, hogy ő ezt már a 70-es években is a skywalker család történetének tervezte,  és hogy minden így volt megírva eredetileg. Vader az apa, Leia meg hugi volt. Én meg majd egy gyenge, leandaxinozott lekötözött pillanatomban elhiszem.

Persze mit kell ezen meglepődni, hisz minél több füzet/könyv/akármi, annál bővebb expanded universe, annál több dodó Lucasnak. Egyedül azt a szerencsétlent nem irigylem aki ezeket össze akarja történetileg fésülni.

és akkor ennek megfelelően a következő adag kép: http://bigyo.blog.hu/2010/06/10/hello_kitty_es_a_star_wars

felhívnám a figyelmet boba kitty kis antennájának alakjára.

UPDATE: Továbbgondolva az egysíkuságot. A vizuális egysíkuság kit zavar? Tegnap félszemmel elkaptam egy epizódot ebből az újfajta Ásókás 3D-s sw-ből. És ott Grievous egy ugyanolyan állaton lovagolt, mint amin annak idején Anakin az Episode II arénájába. De beszélhetnénk arról, hogy a töltelék szereplők is mindig ugyanabból a néhány fajból kerülnek ki, amiket már mindenki ismer. Persze gondolom ennek ma már gyakorlati haszna van.  Már le voltak modelezve a figurák a filmhez, itt csak ehhez a filmhez illő stílusba kell kicsit alakítani őket. Nehogy már új fajokat találjunk ki, az nem lenne ismerős a csemetéknek.




Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1497 Dátum: 2010. Június 11., 09:43:51 »
Elnézegetve ezeket a képeket feltünt valami. A korai történetekben (A New Hope, Splinter..., Adventures of Han Solo trilógia, Lando Calrissian trilógia, d6 karakterötletek) nem csak harcosok ( jedi, sith, csempész, ügynök, fejvadász, zsoldos, stb) lehettek egy Star Wars sztori főszereplői. Jellemezte egyfajta humoros amatőrség a korabeli csapatokat.

New Hope: Egy remete a sivatagból. Egy kölyök faluról, akit az első kocsmában szájontörölnek. Egy hisztis hercegnő. Egy nagyképű pilóta aki ön és közveszélyes a mágnesesen lezárt ajtókkal. Két hebrencs droid, meg egy inkább mulatságos, mint ijesztő wookie.

Spoilerek következnek (elég nagyok is):

Splinter: Két szerződéses bányász, akik mérgükben inkább feltöltik a bányát. Egy kókler vénasszony, aki Jedi-nek hiszi magát.

Han Solo Adventures: Egy technikus lány. Egy elavulással küzdő munkás droid. Egy értelmiségi. Egy párját kereső macskalény, meg a kölyke. Egy idealista rendőrnő, és a magát korlátolt ellenőrnek kiadó főnöke. Egy bebábozódni készülő régészprofesszor. Egy kincsre bukkanó testvérpár. Egy öreg harcostárs.

Lando Calrissian Trilogy: Egy magát droidnak álcázó, gépisten ebihal.Egy leviatán. Meg a galaxis leggazdag bűnözőjére utazó rendőrpáros.

D6 karik: Armchair Historian. Engedélyét vesztett lakónikus peremcserkész. Kölyök. Kereskedő. Kíváncsi felfedező. stb.

Aztán Timothy Zahn trilógiájával ez megváltozott. Jött az uralkodó legjobb ügynöke, legfifikásabb admirálisa, és a galaxis legjobb információüzére. Persze T.Z. jól írta ezeket a karaktereket, de kiveszett a sztorikból az a bohókás amatőrizmus, amikor egy csapat lökött karakter szinte véletlenek sorozata miatt húzza keresztül a szektorkormányzó számításait.

A Birodalom visszavágban ugyanezek a karik, már parancsnoki rangban, vagy egy aszteroida mezőben navigálva bizonyítják profi mivoltukat. Még mielőtt vérprofi tábornokká és mesterré lennének. Korábbi lelkes önmagukra már csak a Baljós Árnyak rabszolgafiúcskája és szolgálólánya emlékeztet, de ugye ők sem pont azok aminek látszanak.

Jobban belegondolkodva azóta csak a Kotor képregények szereplői és a Corelli trilógiában a Solo gyerekek mellé rendelt tanár képviselik ezt a civil a pályán vonalat.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1496 Dátum: 2010. Június 09., 08:45:50 »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #1495 Dátum: 2010. Június 08., 17:05:25 »
Most meg aztán meg megkaptad jól meg.   :lol:
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1494 Dátum: 2010. Június 08., 16:33:41 »
Az az igazság, hogy kissé fáradt voltam, és nem tudtam jól megfogalmazni hogy mennyire tetszenek a rajzok. Aztán beugrott ez a kifejezés. Adott pillanatban jó ötletnek tűnt.  :P

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1493 Dátum: 2010. Június 08., 12:11:00 »
Biztos Bingón nyerte Jar Jar ezt a Bongót.  :hehe:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1492 Dátum: 2010. Június 08., 12:08:55 »
Tudtam, hogy a bongo egy gungan vízijármű, de én meg azt hittem, a " rögtön suhanbongót" arra érti Gorgonita, hogy gyorsan betöltődik, vagy valami ilyesmi.  :D
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #1491 Dátum: 2010. Június 07., 21:31:31 »
Én meg úgy tudtam ez az, csak nem értettem a szövegkörnyezetet:
http://images4.wikia.nocookie.net/starwars/images/d/d8/Bongo.jpg
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1490 Dátum: 2010. Június 07., 21:02:59 »
Ja, én azt hittem arra a kétkerekű bizbaszra gondolsz.
http://suhanbongo.hu/

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1489 Dátum: 2010. Június 07., 20:44:14 »
Az az érzés, amikor suhansz az űrben és lézerlövedékek bonganak a burkolaton. Olyan Tyűűűűű - Bang ! ;D

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #1488 Dátum: 2010. Június 07., 20:21:38 »
Kérlek fejtsd ki a kifejezés alternatív értelmét: "suhanbongó"  :nezze:
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1487 Dátum: 2010. Június 07., 19:55:32 »
A d6-os rpg és a Lost Legacy karakterei újrarajzolva. Az oldalon (swagonline) további galériák is találhatók, de ez rögtön suhanbongó.

http://www.swagonline.net/user/370/gallery?page=1

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1486 Dátum: 2010. Május 31., 16:08:07 »
Híjjnye, az a Yoda SW pillanat elég karcosra sikeredett...ezt zsírkrétával rajzolták? :D
Ha már a bakik: a generátorhoz/maghoz/központhoz miért vezet MINDIG egy legalább 30 méter átmérőjű  alagút??? :D Erre nincs logikus magyarázat. tegyük fel, hogy a hatalmas alkatrészek mozgatásához kell a hely a nagy teherhajóknak bent.  Egy darab böhöm páncélzsilip energiapajzzsal ellátva és kész, ha jön az ellenség, bezárják.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1485 Dátum: 2010. Május 29., 09:08:56 »
Bakker! Ki rendelt el Exterminatust, kis falumban, Gorgonföldén? !!!  ;D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Star Wars
« Válasz #1484 Dátum: 2010. Május 28., 09:38:54 »
 ;D :worship:

R.I.P. Gorgonita. Jó, hogy velünk voltál.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1483 Dátum: 2010. Május 28., 08:24:50 »
Most megyek, végigolvasom Ian Watson 40k univerzumát, megnézem az Avatar 2-őt, a Star trek 12-őt, a Riddick 3-at, meg a Mass Effect 1-et. Aztán visszanézek, hátha addigra megint lesz frissítés. De ezt a világért se vegyétek sürgetésnek, mert tudom, hogy azt nem szeretitek. :)
-TE Recsi, ez beszólt?
-Neeem, Gorgonita nem olyan, ez irónia.
-Ja, na mindegy én már nem hívom vissza az osztagot.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #1482 Dátum: 2010. Május 27., 17:16:53 »
Nem szeressük.
De azé is lesz frissítés :D
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1481 Dátum: 2010. Május 27., 17:00:31 »
Nem tudom, melyik tartott tovább. Yoda mesternek elkapni egy probotot, vagy Nektek idehozni az esettanulmányt a k.net-ről. De azért köszönet az illetékeseknek.  ;D (Tetszett a grafika is, meg a történet is.)

Zozi 56! Ne haragudj meg érete, de imádom, amikor az ifjú padawanok szakértőznek. ;) Yoda az Empire-ben azért játsza az idegesítő, elmerokkant koboldot, hogy próbára tegye Luke türelmét, toleranciáját, béketűrését. Majd miután Skywalker leszerepel, mondja is Ben Kenobi szellemének, hogy elbukta a felvételit.

Persze van hiba épp elég a klasszikusokban is -kezdve az első Halálcsillag árkával, amely gondolom azért épült hogy könnyeben megtalálható legyen, a taktikai hiba, amivel a Rohadalom nem számolt, mert nem gondolt arra, hogy kis gépek is támadhatnak, de persze mégis lövegtornyokkal bástyázott körbe. Logikus ez, mint Ami kapi rubintpiros repülő sportkocsija, amivel feltünés nélkül közelít az ellenséghez.

De azért azt tudtam volna értékelni, ha a prequel fénykardforgatói, csak fele annyi humorral, egyéniséggel rendelkeztek volna mint az árokban rohamozó pilóták, vagy a levessel, elemlámpával, Artoo-val ökörködő Yoda manó.

No nesze Nektek esszé! :)

Most megyek, végigolvasom Ian Watson 40k univerzumát, megnézem az Avatar 2-őt, a Star trek 12-őt, a Riddick 3-at, meg a Mass Effect 1-et. Aztán visszanézek, hátha addigra megint lesz frissítés. De ezt a világért se vegyétek sürgetésnek, mert tudom, hogy azt nem szeretitek. :)

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Star Wars
« Válasz #1480 Dátum: 2010. Május 27., 16:11:31 »
Mert ő nem szokott nevetni.
Nem-e? Nézd meg a régi trilógiát, abban nevetett. Az új filmekben csináltak belőle egy búskomor, hiperaktív, ugráló törpét.
A regiben nagyon nem tetszett, hogy idiota manobol semmifele atmenet nelkul atvaltozott osoreg nagymesterre.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #1479 Dátum: 2010. Május 27., 13:10:03 »
De :D
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1478 Dátum: 2010. Május 27., 10:06:20 »
Legalább Star Wars volt... :lol: A grafika szörnyű!
Szeressük a hozzászólásokat, ez meg hosszát tekintve akár egy SMS-be, vagy egy Twitter bejegyzésbe is belefért volna, de kifejtenéd? Van itt hely a fórumon, nyugodtan engedd bő lére. :) (Természetesen nem esszét várunk.)

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.