Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 703061 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Star Wars
« Válasz #1623 Dátum: 2010. Szeptember 29., 13:25:14 »
Az speciel nem. Voltak abban a filmben amúgy jó dolgok, nálam harmadik helyen áll a négy nagyfilm között.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1622 Dátum: 2010. Szeptember 29., 13:10:53 »
nnna...olyan izé vagy, szóval nem tetszett ahogy az indy 4-ben a fiatal indy a fél dzsungelen átlendult a liánok segítségével és végül a kocsiban landol?  ;D

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Star Wars
« Válasz #1621 Dátum: 2010. Szeptember 29., 12:41:24 »
Én szimplán csak azóta, mióta nem csak, hogy totálisan elhülyült, de egy értelmes filmet nem tudott csinálni a Schindler listája óta.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1620 Dátum: 2010. Szeptember 29., 11:33:31 »
azt még nem hallottam, de ezek nem maradnak ki egymás seggéből, szóval bármi lehet. Megjegyzem Spielberget azóta utálom mióta az eredeti ET-nél a rendőrök kezéből kiszedte a fegyvert.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Star Wars
« Válasz #1619 Dátum: 2010. Szeptember 29., 11:11:35 »
Ojvé. Spielberg nem jelentette még be ugyanezt az E.T.-ről?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1618 Dátum: 2010. Szeptember 29., 10:17:25 »
(meglátjátok, lesz még olyan EpIV-VI újrázás, ahol minden trükköt ki fognak cserélni digitálisra), ami marha drága, ráadásul normális minőségben még ma is lassú folyamat.
Most az a legújabb hogy 2012-től minden évben egy mozifilmet átrak 3d-be. 2017-re végez is.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Star Wars
« Válasz #1617 Dátum: 2010. Szeptember 29., 09:57:12 »
Egy tv-csatorna se lenne képes neked zsebből előhúzni két-három milliárd dollárt, pláne, amikor jó ideje gyakorlatilag minden egyes centért úgy kell kapkodniuk, és nem is mernek egy esetleges bukásveszély miatt belefogni semmibe sem, nem úgy, mint akár öt-tíz éve. Attól még, hogy Star Wars, nem generálna a maximálisnál nagyobb nézettséget és ugyanúgy rohadt drága volna még fajköltésgre is egy epizód... vagy épp, hogy olcsón megcsinálják, csak akkor meg amiatt nem fogja nézni senki, mert az egész vagy gagyi, vagy egy díszletben játszódik, int a Star Trek mind a harminc évadja. Lucas teljesen bekergült, hogy mindennek digitálisnak kell lennie (meglátjátok, lesz még olyan EpIV-VI újrázás, ahol minden trükköt ki fognak cserélni digitálisra), ami marha drága, ráadásul normális minőségben még ma is lassú folyamat.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1616 Dátum: 2010. Szeptember 29., 09:12:15 »
Köszi Gorgonita!Azért ez döbbenetes,hogy nincs rá pénz?!És a vetítési jogok valamelyik tv csatornának?Biztosan versengenének,hogy melyik adja le a sorozatot.És az esetleges dvd kiadás,az a sok sw fan biztosan megvenné(köztük én is)ami fedezné a fogatási kölcségeket,nem?Pedig kiaknázatlan lehetőségek vannak a sorozatban,gyakorlatilag bármiről szólhatna a sw univezumon belül,oly sok történet szál lehetne.Azért még reménykedek...hátha lesz még ebből valami...
Az ERŐ legyen veled!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1615 Dátum: 2010. Szeptember 28., 18:32:09 »
Az élőszereplőst jegelték, mert Lucas rájött hogy sok pénzbe lenne. Nem fújták le, csak most próbálnak rájönni, hogy hogy vitelezhetnék ki az állítólag izzig-vérig star wars forgatókönyveket kevesebből. Ezt egy az ESB 30 évfordulóját ünneplő fogadáson mondta néhány érdeklődőnek. A Celebration előtt a netes lapok megszellőztatték ezt az információt, de semmilyen reakció nem érkezett rá. Érdekes módon a rajongók által feltett és egy showman által beolvasott kérdések között sem szerepelt.

Ahogy érdekes az is, hogy valaki élből száz részt ígérget, százperces epizódokkal, és négyszáz részig tervez, majd hirtelen rájön, hogy nincs is rá pénze. Most vagy terelnek, vagy fogalma sincs róla, hogy milyen áldatlan helyzetben születnek és hullanak az sf tv sorozatok. Lásd Firefly meg Farscape.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1614 Dátum: 2010. Szeptember 28., 10:48:22 »
Üdv! Köszi az új részt,Recsi Galen! :worship: :worship:
Történet szempontjából teljesen átlagos volt. A grafika jó,a kornak megfelelően.Jabba ábrázolása érthető hiszen 1979-es a képregény.Összességében egy erős közepest adnék rá,de csak azért,mert Star Wars :worship: Az élőszereplős sorozatra leszek kíváncsi!Mikor is lesz abból végre valami?! :nemtudom: :headscratch:
Az ERŐ legyen veletek!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #1613 Dátum: 2010. Szeptember 23., 17:12:38 »
Idézet
talán belőle lett a Crispin féle könyv hasonló karaktere.
Mikre nem emlékszel. Én a Solos könyvekből gyakorlatilag semmire...
Max arra, hogy tanulás helyett olvastam őket, és mekkora dolognak gondoltam, hogy vannak az "eredetieken" kívül SW regények. Ha tudtam volna akkoriban, hogy mennyi van még...
De nem volt net, csak az újságokra hagyatkozhattunk, max. itt a nyugati végeken az osztrák TV-re.
Viszont gyűjtöttük és megbecsültük az újságból kivágott "Jedi képeket", amik akkora kincsek voltak...
Ma meg, ha akarok, nyomtatok ezret. Ha valamelyik mozi játszotta a SW valamelyik részét, aznap szabaddá tettük magunkat, hogy meg tudjuk nézni. Ma meg benyomom a DVD-be. Nem mondom, hogy ez rossz, mert változik a világ, vele mi is, meg az aktuális legendák, de egy kicsit bánt, és szerintem így elveszik az egészből a báj. Az a báj, amit nem éreztem, amióta...  :hzs-darthvader:

Na ezért jók a Classic Star Wars sztorik :D
Tessék olvasni őket  :hzs-darthmaul: :hzs-darthmaul: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul: :hzs-darthvader:
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1612 Dátum: 2010. Szeptember 23., 16:55:05 »
Idén napvilágot (netvilágot) látott a Birodalom első forgatókönyvváltozata is, ami eddig egyszerű halandók számára nem volt hozzáférhető. Ezt még egy hölgy írta, a nevét most nem keresem vissza. Épp csak átfutottam, de jópár érdekességre bukkantam így is:
-Leia kéri Hant hogy keresse meg azt a csempészvezért, aki felnevelte, a lázadók szövetségi ajánlatával. Solo nem tekint nevelőapjaként az illetőre, és nem hiszi, hogy jó szövetséges lenne belőle. Nem Jabbának hívják, talán belőle lett a Crispin féle könyv hasonló karaktere.
-Felhővárosban itt még szerepel Lando apja is. Lando az ő halálát követően fordul szembe a Birodalmiakkal.
-Luke és Vader nem Felhővárosban, hanem Vader várában konfrontálódik.

http://www.starwars.com/vault/books/making_of_esb_sneak3/index.html

 Vader valóban szövetséget ajánl, de akárcsak a Splinterben itt sem említi, hogy apa és fia lennének. Ez már csak azért is fura lenne, mert a korábbi Dagobahi jelenetekben Kenobi mellett megjelenik Anakin szelleme is.
-Yoda itt még más néven fut, ahogy Fett sem fejvadász, hanem mandalori parancsnok volt az eredeti concepteken.
-Vader egy alkalommal ördögien kacag, ami később Palpatine sajátja lett.

Lucas -akit mindhárom film írásával vádolnak -lassúnak találta a történetet (ez részben jogos), így elvette az írónőtől, és a jelenetek, ötletek nagy részét megtartva, a második forgatókönyvíróra bízta. Ha minden igaz, az ő ötlete az apa - fiú konfliktus, ami a jelek szerint korábban fel sem merült. Lucas ezzel kapcsolatban -és ezt ő maga mondta -pszichológusok véleményét is kikérte, mert félt a gyerekekre gyakorolt hatástól. Szvsz ez is azt mutatja, hogy nem saját ötlet volt. Kérdés persze, hogy melyik ötlet, karakter kinek a fejéből pattant ki. Yoda például alighanem Frank Oz teremtménye, de felismerhető benne a rőzsét gyűjtögető, tiszteletteljes megszólítást követelő, varázshatalmú vasorrú bába is, ami alighanem Lucas és Propp orosz varázsmesék iránti érdeklődéséről árulkodik.

Egy szó mint száz, csapatmunka volt ez, nem pedig kánon.S ha akkoriban más döntések születnek, példul Lucasnak nincs herótja az egésztől, még akár ma is futhatna.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #1611 Dátum: 2010. Szeptember 23., 16:33:50 »
Köszönjük a biztató szavakat mindenkinek. (Gorgonita ismét megelőzte karakterszámban a képregény szövegkönyvét :D )
Nem nagyon ismerem a Marvel SW sorozatot, igazából nem is akartam foglalkozni velük. A Long time... válogatáskötetekre más okból esett a választás. Mivel némelyik történet egy hosszabb folyamból kiragadott rész, igyekeztem utánanézni az előzményeknek (bár bevallom csak a wookiepedián), és meghökkenve olvastam, mennyire hasonlít a jelen történet előzménye a Birodalom visszavág történéseire, ami legalábbis érdekes...
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1610 Dátum: 2010. Szeptember 23., 10:55:30 »
Azt tudtam, hogy Jabba eredetileg így nézett ki, de azt hittem a kőatkákat a Klónok támadása díszletezői találták ki. Míg a Kereket a Quinlan Vos füzetekből ismertem. Azt hiszem ebből is látszik, hogy ki mit tart valódi idővonalnak az meglehetősen szubjektív és relatív. A Jedi visszatért például sokan kárhoztatják, felmelegített lecsónak tartják az újabb "kantin" és újabb halálcsillag jelenetek miatt. Nem beszélve az ewok faluvá lett wookie bolygóról, és a Coruscanti jelenetek elhagyásáról. S peresze nem említve az eredetileg kilenc meg tizenkét részesre tervezett sagát, aminek egy mostani Hamill nyilatkozat szerint a végén Luke már csak cameo szereplőként tért volna vissza. (És nem Leia lett volna a "van még más is.") Mások az eposz crescendóját látják a hideg színekkel fényképezett tróntermi összecsapásban. Egy tanemese méltó zárását, mely után joggal várhattuk hogy az előzményekben Luke álhatatosságának antitézisét egy reményvesztett és hitetlen Anakin bukását láthatjuk majd. Ehelyett kaptunk egy a lélekbúvárok szerint is mentálisan sérült huszonéves tábornokot.

Számomra Jabba palotája mindig is kissé komolytalannak tünt egy galaktikus bűnvezér főhadiszállásához mérten. Pláne mondjuk Talon Karrde vagy Xizor szervezetének szervezettségével összevetve. Ehhez a novelláskötet még hozzá is tett egy lapáttal a szökés közben elnökségi ülést tartó Wequeyekkel, és a holtestet cipelgető gamorreaival.

Épp ezért mindig öröm az ilyen régiségeket is megismerni. Tőlem jöhetne az összes marvel féle sw is, minden blődli húzásával is, de lehet hogy ezt már mondtam. Érdekes azt is látni, hogy a korabeli karakterek -a lázadókhoz csatlakozó mandalori, a Vader örökébe lépő Luminara vagy a szomorú képű nyúlszerű teremtmények hogy köszönnek vissza később az NJO és más komolyabb történetek (Mindor, LotF) lapjain.

Maga a történet nem egy nagy durranás. A szimpla helyzetet csak még tovább egyszerűsíti, hogy Han gyakorlatilag végignarrálja az egészet, Chewie mondandóját is le-le fordítgatva nekünk. Meseiség és csapatdinamika hiányában pedig csak az olyan apróságoknak örülhetünk, mint például Jabba hajójának a neve, a kőatkák eredete (kemény meccs lehetett ez a klónháború, nem holmi pálcikadroidos vagdalkozás), vagy hogy jé van esős bolygó is.

Jabba egyébként jópár concept art és szobrocska után nyerte el végső alakját, de számomra mindig is az a kövér ember volt a kedvenc, akit csak a felvétel idejére állítottak a hangárjelenetbe. Ő éppoly lapukkant és koszlott volt, mint Mos Eisley. Vagy az az univerzum, ahol már csak sivatagi remetéknek és kilencszáz éves manóknak derengett valami a Birodalom előtti időkről.

Nem mondom hangulatosan indul a The Clone Wars harmadik szezonja is, lesz benne Maul öcsikéja, Éjnővérek meg minden, de az a galaxis már nem ugyanez. Ezért is jó hogy erre a címre esett a választásotok.

Sokáig szóljon a Rebel Blaster Blues!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1609 Dátum: 2010. Szeptember 22., 20:43:22 »
Ezer köszi a Star Wars - Régesn-régen...2. részért! :worship: :worship:
Érdekes volt ez a klasszikus történet. Han Solo és Chewbacca a főszereplők. Hát igen nagy nehézségbe voltak, de végül mégis valahogyan szárazon megúszták.
Jabba, a Hutt kinézete pedig más. Persze az érthető, a végén le van írva pár mondatba, hogy miért van ez így.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1608 Dátum: 2010. Szeptember 21., 22:50:10 »
A www.swbooks.co.uk-n az összes sw könyv és képregény egy időrendi sorrendben van felsorolva, nem külön.

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1607 Dátum: 2010. Szeptember 21., 22:34:58 »
Az angol nyelvű Wikipédián időrendi sorrendben az összes star wars regény és képregény fel van sorolva.

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1606 Dátum: 2010. Szeptember 21., 22:29:08 »

Eladó könyvek:
Star Wars könyvek:
Küldetés Yoda hegyéről 1000ft
Sötét oldal (Vallhallás) 2000ft
Sötét erők ébredése (Szukits) 3000ft
Az új lázadás 5000ft
Oliver Denker: A Csillagok háborúja filmek 3000ft

A következő Star Wars regényeket és képregényeket keresem:
A bactaháború
A lázadás hajnala (Han Solo triológia 3 kötete)
Jedi növendék sorozat:
A holtak védelmezői
Az ostromlott templom
Star Wars: 2003/3 Cselszövés I. (36-os képregényszám)
Amerikai Star Wars képregények (Classic Star Wars: In Deadly Pursuit volume 1)

Akit érdekel az írjon a tomcsi80@freemail.hu-ra

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #1605 Dátum: 2010. Szeptember 21., 16:41:59 »
Bocs, azt hittem a magyarul megjelentekre gondolsz.  :rolleyes:
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1604 Dátum: 2010. Szeptember 21., 16:16:46 »

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1603 Dátum: 2010. Szeptember 21., 15:59:51 »
Szívesen segítek az ilyen kérdésekben, de azért először a google-ben utánanézhetnél, esetleg a starwars.hu -n...

A Magyarországon megjelent Star Wars-regényeket megtaláltam, de ez ugye nem az összes. A kaminopedia pedig nem tűnik teljesnek számomra, de még utánna nézek.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #1602 Dátum: 2010. Szeptember 21., 15:18:15 »
Olyan kérdésem lenne, hogy hol találok a kiadott Star Wars KÖNYVEKről egy olvasási sorrendet?
Az az "idővonalat" az összes kiadott könyvről. Valaki tud segíteni ebben?

Pl:
A Gonosz Útvesztője
A Sithek Bosszúja
A Sötét Nagyúr
...
Szívesen segítek az ilyen kérdésekben, de azért először a google-ben utánanézhetnél, esetleg a starwars.hu -n...
Egyébként én is a starwars.hu -n találtam meg:
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1601 Dátum: 2010. Szeptember 21., 15:05:16 »
Olyan kérdésem lenne, hogy hol találok a kiadott Star Wars KÖNYVEKről egy olvasási sorrendet?
Az az "idővonalat" az összes kiadott könyvről. Valaki tud segíteni ebben?

Pl:
A Gonosz Útvesztője
A Sithek Bosszúja
A Sötét Nagyúr
...

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1600 Dátum: 2010. Szeptember 16., 13:04:50 »
HOHOHO-HÁHÁHÁ(Jó mély Jabba röhögés) ;D Ez nagyon jó!!!Köszi Recsi! :worship:

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1599 Dátum: 2010. Szeptember 16., 08:43:29 »
 :badteeth:

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #1598 Dátum: 2010. Szeptember 16., 02:36:56 »
Ezt találtam vidulástokra így hajnalodván:
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #1597 Dátum: 2010. Szeptember 15., 20:04:13 »
Nem hiszem, hogy átb...ás lenne.
Ha parasztvakítás, akkor az eladónak több, mint 3000 forintjában volt. 6% a Vatera jutaléka...
Ha valaki esetleg megvenné: itt megteheti

Ez egy óriási átb...s. Bármelyik online könyvesboltban meg lehet venni 5-600 Ft-ért. Antikváriumban sem kerül többe. Itt Miskolcon konkrétan ebből a könyvből láttam kettőt egy antikváriumban ha jól emlékszem 400 Ft/darab áron. Még ma megveszem mindkettőt.  :brow:
Sikerült megvenned? Esetleg börzén átvenném, ha jössz.
Bár én még mindig azt mondom, hogy tévedsz, és amit láttál, az nem az (A holtak védelmezői) a rész.
Itt megvehető a teljes sorozat 09.17-ig, bár 45100-on áll a licit...
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #1596 Dátum: 2010. Szeptember 13., 10:23:12 »
Fasza :D
A macsek a legjobb :D :D :D
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1595 Dátum: 2010. Szeptember 13., 10:17:45 »
hát...öö...minden kezdet nehéz: http://dbsw.net/post/1111938359/luke-spazzes-out-with-his-lightsaber-by

hanggal érdemes nézni.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #1594 Dátum: 2010. Szeptember 11., 11:36:07 »
Tudtam, hogy létezik! :D
Biztos az 51-es körzetben fotózták.
Vesszen a Birodalom!