Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 229039 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #645 Dátum: 2011. Január 15., 16:11:42 »
Értem! Engem legjobban az ott lévő Pókemberek érdekelnének!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #644 Dátum: 2011. Január 15., 16:02:58 »
Nem, nem igazán. De egy része már újra elérhető, kis hányadban itt, de a legtöbb visszakerült a Chronopolison (Hulkok, Captain Marvel v3, Végtelen Kesztyű, Lost Gods...).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #643 Dátum: 2011. Január 15., 16:00:22 »
Köszi a Pókember - Szólíts csak Alnak című történetet! Látom ez volt a Spidertom utolsó képregénye, kár, hogy abba az időben még nem volt netem, így sajna azt sem tudom milyen képregények voltak fent akkoriban! Nem létezik valahol egy lista, hogy mik voltak a Spidertom honosításai?? Csak kiváncsi lennék rájuk!!    :nezze:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Pókember
« Válasz #642 Dátum: 2010. Október 06., 14:04:34 »
üdv, Szomorú lennék ha mégis csak  idő elött  véget érne a sorozat. Söt én még arra számitottam  hogy  jövőre ,egy ultimate  és egy klasszikus   történet jelenik majd meg az újságban. PL akkár  az ONE MORE DAY   cimü  rosszemlékü   történettel is kezdheték volna , hogy megértsük miért  változott  akkorát  Póki élete. SÖT  számitottam  volna akár egy újabb sorozatra is. PL Hulk  esetleg Fenegyerek stb.

És talán jövőre már a DC -töl is jelenhetne  meg  képregény ,mert Supermant már lassan tiz éve  nélkülöznünk   kell
« Utoljára szerkesztve: 2010. Október 06., 14:10:26 írta Farek »

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Pókember
« Válasz #641 Dátum: 2010. Szeptember 29., 19:33:16 »
Közlés volt az uccsó számban.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #640 Dátum: 2010. Szeptember 29., 12:42:57 »
Hát igen, nem veszik, és egyszer csak azon kapod magad, hogy ennyi volt, félbeszakad, mint anno a TransFormers, a kiadó meg nem is közöl semmit róla. Bizony.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Pókember
« Válasz #639 Dátum: 2010. Szeptember 29., 12:19:03 »
ÜDV, na mi van má   :nemtudom Márt megin késik a Pókember   lassikán vége a hónapnak osszt még nem jött  .Vagy csak erre felé késik :nemtudom: Vagy ó JAJ megfog szűnni  lassan hm    :nemtudom: :headscratch:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #638 Dátum: 2010. Szeptember 18., 12:53:18 »
Biztos alkut kötött a Sátánnal. Pók-fronton mostanában ezzel bármit meg lehet magyarázni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #637 Dátum: 2010. Szeptember 18., 11:49:43 »
Az a 2 részes sztori úgy ahogy van egy nagy büdös rejtély. Értelme sincs sok, talán csak az, hogy Flash Thompson is Pókemberhez hasonló hős akart lenni. De hogy Mysterio hogyan kapta el a szereplőket, hogyan szuszakolta őket aztán bele a tartályba, hogyan kötötte rá az agyukat egy virtuális valóságra arra nincs magyarázat. A későbbiekre nézve sem járt következménnyel a dolog és utalás sincs rá.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Pókember
« Válasz #636 Dátum: 2010. Szeptember 18., 10:37:13 »
üdv.  A Pókember  régebbi,első magyar sorozatáról   kérdeznék, az utolsó történetben hogyan sikerült  Mystérionak elfogni a szereplöket :nemtudom: ,és miért nem emlékeztek arra hogy,1 mit csináltak akkor mikor Misterio  elfogta öket.És  2. hogyan kerültek a zöld truggyiba :headscratch:.Kiderült-e később  hogy mi történt   :headscratch: :nemtudom:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #635 Dátum: 2010. Szeptember 14., 11:38:40 »
Üdv! Köszi a Pókember: Szólíts Csak Alnak című történetet,Kaine,Micho! :worship: :worship:
Ez egy jó rész volt,tetszett.De ez az ifjú Kraven ebben a történetben nem lett kicsit túl tápos? Azért Mr.Hyde-ot csak így a falhoz nyomni... :headscratch: Ennyire tán nem erős,Al,nem?

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #634 Dátum: 2010. Szeptember 11., 15:51:38 »
Ott a Póklány, belőle is Póknő lesz, ha felnő.  :badteeth:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #633 Dátum: 2010. Szeptember 11., 13:31:37 »
Nem, honosítva még nincsenek.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Pókember
« Válasz #632 Dátum: 2010. Szeptember 11., 13:07:23 »
Üdv, vannak-e Póknö képregények valahol ,valamelyik oldalon :headscratch:.     Bármelyik  Póknőröl az eddigi hárombol  Kösszi :worship:

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Pókember
« Válasz #631 Dátum: 2010. Szeptember 09., 15:54:52 »
Köszönet a Pókember: Szólíts Csak Alnak képregényért!
Peter tényleg elég sokat poénkodott, szinte már nem volt komolyan vehető néhol, de ez amúgy is egy lazább sztori volt. Eléggé meglepő volt, amikor Kraven megjelent hirtelen a bárban, bár én sejtettem hogy nem ő igazából... Kaméleon már eléggé az őrület határán van.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #630 Dátum: 2010. Szeptember 09., 13:00:18 »
Oké, kösz! Szerintem  jobb is így!:)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #629 Dátum: 2010. Szeptember 09., 12:58:50 »
ha jól tudom, nemrég volt egy történetszáll, amiben Kraven gyerekei szerepeltek, köztük volt Al is?
Nem volt köztük. Abban Kraven lánya volt. Tudtommal nemsokban kapcsolódik a 616-os univerzumhoz a történet. Csak azt veszi alapul, de ez csak egy kis kiegészítő történet.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #628 Dátum: 2010. Szeptember 09., 12:50:43 »
Köszönöm ezt a sztorit, Remek dialógusok voltak benne, bár egy kicsit úgy éreztem, Pókembernek mintha inkább karikatúráját látnánk, még a szokotnál is bőbeszédűbb volt, illetve  a szuperbűnözők kedvenc kocsmája dolog is gyermeteg lett. Ezért kérdem, ez a sztori mennyire szorosan kapcsolódik a 616-os világhoz? Volt hatással más eseményekre is? (ha jól tudom, nemrég volt egy történetszáll, amiben Kraven gyerekei szerepeltek, köztük volt Al is?)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #627 Dátum: 2010. Szeptember 08., 22:51:02 »
Ezer kösz a Pókember - Szólíts csak Alnak! :worship: :worship:
Hát nem is tudtam, hogy ez volt a SpiderTom utolsó honosítás és azután véget ért mindennek. De azóta a SpiderTom oldal megváltozott.
Pókember mennyi vicces poénokat mondott. Még Kraven fia is, Alyosha is poénkodott. De azt viszont nem is tudtam, hogy ő ismeri Pókember valódi kilétét.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #626 Dátum: 2010. Szeptember 04., 12:47:35 »
Tudta, a Polgárháború alatt elárulta.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Pókember
« Válasz #625 Dátum: 2010. Szeptember 04., 12:02:05 »
Üdv, eszembe jutott egy jó jérdés, Robie Robertson  tudta-e hogy, Peter Parker a Pókember  :headscratch: :nemtudom:HM .....Szerintem  talán kicsit sejtette  vagy gyanitotta

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #624 Dátum: 2010. Április 11., 17:59:27 »
Meglehet. A fene se tudja, hány minije volt ennek.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #623 Dátum: 2010. Április 11., 17:26:03 »
Annak én egyszer leadtam az utolsó rész fordítását, legalábbis úgy emlékszem.
Szerintem te a Halálos Védelmező mini utolsó részével kevered azt a fordítást.  ;) Bár igaz, hogy a Bűnös mindent viszhez is csináltál fordítást, de az a harmadik szám utolsó két oldala volt.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #622 Dátum: 2010. Április 11., 13:37:26 »
A Venom - A bűnös mindent visz minisorozat 5. befejező része engem is érdekel.
De a sosi weboldal az tudtommal nem egy aktív oldal. És láttam, hogy vannak egy-két olyan képregények, amik meg vannak hibásodva azaz nem lehet azokat letölteni, mert egy ultraweb hibát jelzett. Az Amazing Fantasy 15-ösből az összes oldal, Amazing Spider-Man 8-asból a 23. oldal és a 21-esből pedig a 16-20. oldal, amik nem letölthetők. A többi más képregények viszont letölthető.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #621 Dátum: 2010. Április 11., 13:06:18 »
Annak én egyszer leadtam az utolsó rész fordítását, legalábbis úgy emlékszem.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető scorpi

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 27
  • Karma: +3/-0
Re:Pókember
« Válasz #620 Dátum: 2010. Április 11., 09:46:44 »
Helló!

Egy kérdésem lenne. A sosi oldalán   http://sosi.uw.hu/    fentlévő Venom: a bűnös mindent visz/Venom - Sinner takes all
mini utolsó 5. részét esetleg nem tudnátok honosítani? Évek óta várom hogy befejezzék de szerintem már nem működik az oldal. Előre is köszi.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Pókember
« Válasz #619 Dátum: 2010. Március 28., 22:23:39 »
Hi!

A befutott emberek képregényről lenne egy kérdésem. Nem tudom mir vélni, amit Ulrich Osborn lapjára írt. Mire utalt ott?

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #618 Dátum: 2010. Február 09., 14:40:39 »
Mesterien szőtt történet. :sm-clap:

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #617 Dátum: 2010. Február 06., 22:05:44 »
vicces, hogy Freemannek pont az az avatarja itt, mint ami nekem volt amikor felregisztáltam a fórumra. A Watchmenes smiley. jó választás ;) és én is üdvözlöm az új arcokat  :)
s hogy ne csak offból álljak ki, a világ összefogott ellenem, és nem engedik hogy rendesen végig tudjam olvasni a Pókember Uralmat. pedig a kiváncsiság megesz lassan. de nembaj, holnap azért is elolvasom, és véleményt is irok :D kizárom a világot. :)

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #616 Dátum: 2010. Február 06., 19:58:38 »
Köszi szépen a véleményeket! Ebben az utolsó részben lehet igazén megérteni, miért is szeretem annyira ezt a történetet.

Idézet
Elolvastam a Pókember: Uralom 4. részét, és szabályosan megkönnyeztem.
Ennek nagyon örülök! Akkor úgy tűnik, sikerült visszaadnunk az eredeti történet hatását.

Idézet
De most komolyan Vízember és Elektro hol volt amikor az iskolában a víz és az elektromosság kölcsönhatását tanulták?
Na ja, ott Pókember szerintem gondolatban facepalmozott. És Homokember pálfordulása nagyon bejött nekem is, szerintem Pókember után a legjobb karakter a sztoriban!

Idézet
Bár az tényleg egy jó kérdés, hogy élhette túl a robbanást. Alternatív történetben mindig is előfordulnak néhány dolgok, amik rejtélyesek maradtak.
Erről fogalmam sincs. Talán átugrott egy környező épületre.

Idézet
A vége elgondolkodtató volt, szegény Peter  már mennyire vágyott rá, hogy Mj-vel lehessen s túlvilágon, erre életben maradt, és tovább folytatja a hősködést, ahelyett, hogy pl. végzett volna magával. Ebből látszik milyen nagy hős valójában.  Muszáj lesz még egyszer elolvasni egybe a 4 részt.
Annyira hiányzott neki, hogy azt hallucinálta, hogy vele van (ahogy az előző részekben látható), különben nem tudott volna tovább élni.

Idézet
A rajzok stílusa szerintem  jó, a sztori teljesen él vele. A karakterek kidolgozottsága összhangba került, így nem kellett több narratív szöveg, az egyszerű, de hatásos rajzok elmesélnek mindent a szereplőkről, a sorsuk kiolvasható a tartásukból, az arckifejezésikből. A képregény értelme valósult meg benne!  :)
Jó, akkor a legközelebbi képregényt majd szöveg nélkül rakjuk ki. :badteeth: Egyébként szerintem is nagyon jó az érzelemábrázolás a képeken (arcokon). Nem realista stílusú, de az érzelmek teljesen "átjönnek", és ez a lényeg.

torjack, halfevil, Freeman, üdv a fórumon! Jó érzés, amikor új emberek tűnnek fel errefelé egy történet hatására. :)
"I'm so meta, even this acronym"