Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 229413 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1305 Dátum: 2019. Július 22., 14:21:57 »
Úgy látszik, magyarban nem sok képregény-széria húzta sokáig  :P
Azért az, hogy több, mint 10 évig kitartott, elég szép teljesítmény volt. Pláne egy olyan időszakban, amikor azért közel sem volt olyan népszerű ez a médium, mint manapság. És azért elmaradhatatlan érdeme volt, hogy kinevelt a semmiből egy képregénykedvelő generációt.

De tényleg, miért lett ilyen hirtelen fuccs, tudja valaki?
Amúgy talán Harza Tomi tudja, hogy mi is történt akkoriban, meg talán mondta is egyszer, de már én sem emlékszem a pontos okokra. De ha jól tudom, akkor az okok között volt, hogy a 120-as szám után nagyon lecsökkent a sorozatnak az eladási számai, olyan szintre, hogy a kiadó azt mondta, hogy nem folytatja tovább. Túl drága volt akkoriban, és a történetek is elég gyengék voltak. Az amerikai megjelenés közelébe való ugrás egyik nagy átka lett, hogy így nem lehetett szelektálni a sztorik közül, és ezért sok gyenge is belekerült, ami nem segítette a népszerűsítését az újságnak.

mire vagy fél évvel később a Stadionok metrómegállónál található újságárus érdeklődésemre azt mondta, hogy megszűnt. Egy világ omlott össze bennem.
Én akkoriban előfizető voltam, de nekem is valamikor február-március környékén jött a levél a kiadótól, hogy a beígérttel ellentétben mégsem fog folytatódni a széria, ezért az előfizetésem vagy beválthatom egy másik címre, vagy visszaküldik a pénzt. Mivel akkoriban semmi más érdekes cím nem volt a Semicnél, max a Garfield meg talán a Star Wars, ezért én visszakértem a pénzt és vissza is adták. Legalább akkor megúsztam, nem úgy, mint évekkel később a v3-as széria előfizetői a Semic "csődjénél".

(Garfield-ot leszámítva, őrület! Hol jár már, 1000. szám??)
Annyira azért nem, a 352-es számnál jár. De az is szép szám.  :)

A magam részéről én ezt a jogdíjas dolgot olvastam anno.
Azzal az indokkal csak a Transformers, az X-Men és a Marvel Extra szűnt meg.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1304 Dátum: 2019. Július 22., 14:11:18 »
Transformers: gyűjtöttem, megszűnt.
Spawn: gyűjtöttem, megszűnt.
Marvel Extra:gyűjtöttem, megszűnt. Mai napig legjobb képregényes ötletnek tartom, hogy különböző hősök történeteiből szemezgettek. Titkos Háború, Ostrom, Galactus-per, a nagy hármas is itt köszönt be, ezen történetek szereplői (pl Fátum, Galactus) lettem rajongó. Jó, volt olyan történet, ami félrement, az Elektra-Gyűlölök és szeretek történetre például nincs bocsánat. Egész életemben csak egy olyan sztorit olvastam, ami alulmúlja, a Pókemberben közölt Köpeny és Kard. Az a képregényes világ Éjjel-nappal Budapestje powered by Győzike Show.
Pókember: gyakran vettem, megszűnt.

Visszagondolva, a Spawn-t hogy tudtam elolvasni?! Valószínűleg inkább a külcsín fogott meg, vastag kartonborító, jó illatú papír. Nem olvastam ronggyá finoman szólva, mai napig tükörfényes a borítójuk.

Jó, azóta mindegyik megszűnt (Garfield-ot leszámítva, őrület! Hol jár már, 1000. szám??), de a fenti három valahogy pár éven belül, Pókfej bírta legtovább. A fénykor '93-'95 között volt, rengeteg cím jelent meg azonos időben. De ez az 1999-es fuccs nagyon durva, egyik hétről a másikra jöttek rá, hogy nincs pénzünk a megemelt amcsi jogdíjak kifizetésére a kövi hónaptól kezdve? Őrület. A magam részéről én ezt a jogdíjas dolgot olvastam anno.


WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Pókember
« Válasz #1303 Dátum: 2019. Július 22., 13:51:20 »
Úgy látszik, magyarban nem sok képregény-széria húzta sokáig  :P

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Pókember
« Válasz #1302 Dátum: 2019. Július 22., 12:50:38 »
De tényleg, miért lett ilyen hirtelen fuccs, tudja valaki?
Én sajnos nem. Valami csőd rémlik.
De azt tudom, hogy utána minden hónapban vártam a következő részt, mire vagy fél évvel később a Stadionok metrómegállónál található újságárus érdeklődésemre azt mondta, hogy megszűnt. Egy világ omlott össze bennem.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1301 Dátum: 2019. Július 22., 12:14:45 »
Köszönet a Semic Pókember utolsó számáért!! 1999 decembere. 750 Ft a képregény ára, ez szerintem 20 éve (Eltelt ennyi idő azóta??!!) elég húzós volt.
A rajzokról nem is szólnék, Romita itt már javában ámokfutott, a többi történet képi világa se egy Buscema-orgia.

Megint rácsodálkoztam, hogy a kiadó látszólag tele volt tervekkel decemberben. Jövő nyári megjelenés, következő szám tartalma... mi a fene történt 2000 januárjában, tudja valaki?  :D (Azon kívül, hogy sokan tévesen kikiáltották a 21. század első hónapjának. Ettől majd' megőrültem már anno gyerekfejjel is. A tv is ontotta ezt a hülyeséget.)

De tényleg, miért lett ilyen hirtelen fuccs, tudja valaki?
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Pókember
« Válasz #1300 Dátum: 2019. Június 18., 15:28:10 »
Az első pár rész pedig nem volt rossz szerintem. Aztán ritka gyorsan zuhanni kezdett a színvonal. A befejezése nekem is kimaradt.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Pókember
« Válasz #1299 Dátum: 2019. Június 18., 01:34:07 »
Hm, csak nem Bőrfej bácsikája volt?  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #1298 Dátum: 2019. Június 17., 19:09:28 »
Valami kísérlet miatt egy nagy masszává változott, ami képes volt visszavenni az emberi alakját és másokat is egy nagy masszává változtatni.
Ritka gyenge éra volt az a Pókon, na.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Pókember
« Válasz #1297 Dátum: 2019. Június 17., 16:46:27 »
Lehet tudni valamit arról, a Semic-es 125. számban megjelenő Ward szenátor milyen sötét ügyletben vett részt?

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1296 Dátum: 2019. Február 12., 11:21:11 »
Köszi az eredeti Pókember 122. számát! 1999 júliusa. De rég volt! Gyermekkorom kedvenc korszaka. Star Wars Phantom Menace, Dungeon Keeper 2, Soul Reaver, Heretic foglalkoztatott akkoriban. Pár év múlva egyetemen már inkább a lányok, edzés, meg a Metallica, akkor engedtem el a játékipar kezét.  :D
Nem jók ezek a rajzok, a sztori se az igazi. Érdekes amúgy, hogy itt még nagyon bíztak a sorozatban, aztán 5 szám múlva meg fuccs.

Hogy a lenti témához is hozzászóljak: a Venomot még nem láttam. Elég sok rosszat is olvastam róla, meg Hardy se kellően Eddie Brock-szerű, ráadásul állítólag ilyen felemás vicceskedő és gonoszkodó lett, szóval majd online. Kicsit olyan idelépős, odalépős, egyik irányba sem elköteleződős lehet, mint a Legendás Állatok 2. része, amiben pedig Grindelwald alapból nagyon jó lenne. (Voldit mindig nevetségesnek tartottam)
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Pókember
« Válasz #1295 Dátum: 2019. Január 12., 15:13:56 »
A Pókembert is annyiszor rebootolták már a vásznon, lassan nem tudjuk majd követni a feldolgozásokat  ;D

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1294 Dátum: 2019. Január 12., 06:42:43 »
Egynek elment. Bár én sose voltam egy nagy Venom rajongó. A Pókember 3-nál fényévekkel jobb volt, de kb ennyi volt az összes pozitívum, amit el lehetett mondani róla.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Pókember
« Válasz #1293 Dátum: 2019. Január 11., 09:27:18 »
Nos, kinek mennyire volt tetszetős a Venom-adaptáció? Szerintem a karakter jellege miatt lehetett volna kicsit brutálisabb, de úgysem mi szabjuk meg, mi hogy kerüljön a mozivászonra.

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Pókember
« Válasz #1292 Dátum: 2018. November 15., 21:30:00 »
Van itt valaki, aki a Kingpin kiadó Pókember történeteit valamennyire nyomon követi?

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1291 Dátum: 2018. November 13., 12:36:37 »
Ostrom, Galactus-per, Titkos Háború. A kedvenc 3 történetem. A magyar fordítás is brillírozik, mint Bujtor, meg a régi klasszikus magasiskolás szinkronok (Szellemirtók, Reszkessetek, klasszikus Bud Spencer, Frigyláda, stb). Zémó magázódik, német szavakat használ, Góliát iszonyú szövegei, mikor Herkit, meg Thort püföli, Thor archaizáló stílusa...

Meg a Marvel Extra Bosszú Angyalai részek. Vasember: Szellemtörténet...
Hát. Elég. Kemény.

Szerintem már soha az életben nem fogok olyan képregényt olvasni, ami akár negyedannyira tetszene, mint ezek a részek, ez a pár év. Meg amire itt a Zsákon bukkantam (ismételten köszönet!!), ami Zeusz haragjáról szól az Ostrom után. Szinte a folytatása. Na az srácok egy semmiből jött ajándék volt, köszönet. Nem is tudtam, hogy létezett.
 Ott, abban a korszakban annyira elkapták az írók és rajzolók (Buscema egy zseni) azt a középutat, amitől kellően komoly lett egy történet, kellően fordulatos, kellően valósághű, kellően mesés. Ezek az arányok utána, meg előtte össze-vissza csúszkálnak. A mostaniak őszintén szólva kicsúsznak a kezemből. Elolvasom és utána nem gondolok semmire. Még ez kb a legjobb eset. Már szuperhős filmet se merek nézni a Vasember 3 felpörgetése óta. Minden olyan, mintha Jason Statham bármelyik idegbeteg, futós, rohanós filmjét látnám Transformers-beütéssel az RTL-en.


A Titkos Háború igen. Mike Zeck, aki a Kravent is rajzolta. Valóban, csuklóból nyomja, vannak bejáratott testhelyzetek, arcok, lábak elölnézetből is pl ugyanúgy néznek ki. Ez nyilván azért kellett, mert ott valami eszméletlen mennyiséget kellett kipengetni egy-egy oldalon. Az a durva, hogy nekem még az a sablon is magasan veri Mr. Karakán Úr idétlen kockafejeit. Komolyan, mindenki mint Tom Platz, akinek elszállt az állcsontja széle a növitől. Idétlen, nincs jobb szó. Érdekes amúgy, hogy a Kravent mennyire máshogy rajzolta, meg sem mondanám, hogy ugyanaz a pasas. Egyébként a Háború elején is ő rajzolta? Akkor még részletesebbek a rajzok. Pl mikor az X-Menben közölt első számban megérkeznek a bolygó mellé az űrhajóval és ott áll Galactus is. Azok ott elég más stílusúak.

Ja és decemberben eredeti Titkos Háború a képregénygyűjteményben? Most drágult, vagy rosszul néztem? A DC sorozat meg már jó előrehaladott lehet 2 év után, mondjuk nem tudom, hogy az megy-e még.
« Utoljára szerkesztve: 2018. November 13., 15:59:22 írta turkia »
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Pókember
« Válasz #1290 Dátum: 2018. November 13., 10:11:18 »
A titkos háború esetében egyetértek, az rajz szempontjából valóban messze nincs a topon.
De pl. az Ostrom, és az akkortájt magyarul megjelent BA történetek, illetve alapvetően John Buscema nekem nagyon-nagyon bejön.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #1289 Dátum: 2018. November 13., 10:08:49 »
Ez vicces, mert a nyolcvanas évek volt az abszolút futószalag tömegtermelés rajzokban a Marvelnél. Pont a Titkos Háború rajzilag iszonyatosan elkapkodott és gyenge. Abban az évtizedben gyakorlatilag 99%-ban az ötvenes években forradalmasított technikákat gyakorolták be csuklóból és maradtak meg benne, szinte nulla innovációval. Bármennyit is lehet szidni McFarlane-t és az Image-es gárdát, ők voltak azok, akik érdemben a rajztechnikához mertek nyúlni jó 15 évnyi poshadt állóvíz után.
A nyolcvanas évek nagy szerencséje, hogy az írók ott voltak igazán elemükben a kommersz történetekkel, pont nem érkezett meg még teljes mértékben a brit újhullám, vagy még nem lett eléggé elterjedt, hogy ott is mindent felforgasson.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Pókember
« Válasz #1288 Dátum: 2018. November 13., 08:58:41 »
Igen, én is emlékszem, amikor a Titkos háborús részek, úgy a magyar kiadás 19. szám környékén durván megváltozott a rajz. Nagyon komolyan fontolgattam, hogy leállok a gyűjtésével. Végül szerencsére nem tettem. De a rajzok tényleg kiborítottak.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1287 Dátum: 2018. November 13., 08:40:33 »
Köszönöm a semices Pókember 118. számát!! Nagyon közeleg már a 127. szám. Ezek a rajzok még mindig jók. Nyilván nem annyira, mint pl a hőskorban Bulldi betonos időszakában, de azért ott vannak.
 Most vmiért megint eszembe jutott a keménytáblás válogatásban Romita szar "karakán" stílusa.

"Azért kár, hogy a régi jó dolgokból nem maradt semmi."

Ebben a posztban az az igazán ironikus, hogy a Nothing can stop the Juggernaut!-ot is Romita rajzolta.  :D

Tényleg!  :D
Bár a szkennelt számban a Semic üresen hagyta az alkotók helyét, csak az Agyonhara-pók elején van feltüntetve Rick Leonardy. Na de igen, tudom, hogy mindig ezzel szoktam példálózni (meg a Buscema-féle túlbecsülhetetlen Ostrom rajzaival, kb bőrkötést érdemelne és az önbizalomhiányos Légy jó mindhalálig helyett lehetne kötelező) , de nekem is ez a stílus jelenti a képregények abszolút csúcsát. Mind a történetek, mind a rajzok lebilincselnek és ha megnézitek, általában egy oldal tele van szöveggel.
Még anno egyetem utolsó évében pár napra kórházba kerültem és szüleim egyik látogatáskor hoztak egy képregényt, amit ott vettek nyilván a debreceni kórház újságosánál. Ez 2006 ősze (asszem novembere volt), Hihetetlen Pókember lehetett??? Na hát...komolyan elő kéne szednem és egy-két oldalt lefényképeznem ide. Valami zöldes alakkal harcolt. Nyilván vagy a Keselyű volt, vagy a Skorpió. Talán a Keselyű. Nem tudom, ki rajzolta, de Nürnbergben, vagy Hágában látnám szívesen. Mondjuk egy oldalon kb annyi szöveg, hogy WHAM! Csak George Michael nem volt ott.  :D
Amúgy meg egy nagy egész oldalas rajz elnagyoltan megrajzolva, kb lopás, mert egy oldalt megúsztak szöveg és értékelhető rajzok nélkül. Vagy 9 perc alatt végigolvastam a hajszálvékony példányt, utána meg csak fogtam a füzetet, hogy ennyi volt... Kicsit más egy ilyen régi Romita, mikor egy lapon van vagy 8-10 rajz, minden kockában szöveggel...
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1286 Dátum: 2018. November 13., 07:22:56 »
Ebben a posztban az az igazán ironikus, hogy a Nothing can stop the Juggernaut!-ot is Romita rajzolta.  :D
Na igen.  :D

Egyébként tényleg érdekes JR JR esete ebből a szempontból. A régi rajzait én is nagyon szeretem, még a magyar X-Menben megjelent rajzai is tetszettek, de a 90-es évekbeli "kockulásai" már nagyon nem jöttek be. Aztán azóta, feltehetően a modernebb technikai színezéseknek és kihúzásoknak hála már szintén elviselhetőbbek a rajzai. De nekem is a 80-as években rajzolt Pókemberei jelentik a csúcsot.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető grrrgo79

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
Re:Pókember
« Válasz #1285 Dátum: 2018. November 13., 01:43:42 »
R.I.P. Stan Lee!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Pókember
« Válasz #1284 Dátum: 2018. November 12., 17:00:01 »
Köszönöm a semices Pókember 118. számát!! Nagyon közeleg már a 127. szám. Ezek a rajzok még mindig jók. Nyilván nem annyira, mint pl a hőskorban Bulldi betonos időszakában, de azért ott vannak.
 Most vmiért megint eszembe jutott a keménytáblás válogatásban Romita szar "karakán" stílusa.

"Azért kár, hogy a régi jó dolgokból nem maradt semmi."

Ebben a posztban az az igazán ironikus, hogy a Nothing can stop the Juggernaut!-ot is Romita rajzolta.  :D

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1283 Dátum: 2018. November 12., 09:31:18 »
Köszönöm a semices Pókember 118. számát!! Nagyon közeleg már a 127. szám. Ezek a rajzok még mindig jók. Nyilván nem annyira, mint pl a hőskorban Bulldi betonos időszakában, de azért ott vannak.
 Most vmiért megint eszembe jutott a keménytáblás válogatásban Romita szar "karakán" stílusa.

"Azért kár, hogy a régi jó dolgokból nem maradt semmi."
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1282 Dátum: 2018. Szeptember 10., 23:04:52 »
Egy kis érdekességet szeretnék meosztani veletek. Nem tudom, hogy sokaknak feltűnt, de a magyarországi Pókember kiadványok (főleg a The Amazing Spiderman történetek) nem tökéletesen voltak kiadva, sajnos előfordulnak hiányzó oldalak, amit a legnagyobb angol nyelvű képregényoldalnak (www.readcomiconline.to) köszönhetően vettem észre. A felsorolásnál először a magyar kiadvány számát, az eredeti számozást és a hiányzó oldalt tüntettem fel. A hiányzó oldalak:


1 szám: 181 - 14 oldal
4 szám: 214 - 1 oldal (Varázsló történet)
5 szám: 215 - 1 oldal, 20 oldal
6 szám: 216 - 1 oldal (Maraton)
7 szám: 217 - 1 oldal
8 szám: 218 - 1 oldal
8 szám: 219 - 1 oldal (Vízköpő történet, a 8-as szám borítója)
9 szám: 219 - 13 oldal teteje
11 szám: 223 - 14 oldal
12 szám: 224 - 13 oldal
13 szám: 230 - 9 oldal
17 szám: 236 - 1 oldal, 4 oldal
19 szám: 239 - 1 oldal, 19 oldal
21 szám: 250 - 13 oldal (1 oldal teteje)
21 szám: 251 - 1 oldal
23 szám: 253 - 12 oldal első kockái
23 szám: 254 - 5-7 oldal
25 szám: 256 - 23 oldal
25 szám: 257 - 1 oldal
34 szám: 266 - 5 oldal
43 szám: 275 - a digitális verzióban a 8 és 20 oldal között a klasszikus eredettörténet ami az Amazing Fantasy 15. számában jelent meg (kiváló minőségű)
44 szám: 276 - 13 oldal, 16 oldal
73 szám: 303 - 23 oldal
90 szám: 98 - 1-2 oldal
95 szám: 122 - 17-18 oldal
96 szám: 156 - 5 oldal
97 szám: 156 - 19 oldal
98 szám: 200 - 7-8 oldal
100 szám: 345 - történetből két oldal volt közölve
106 szám: 365 - 3 oldal
110-112 szám: 145, 146, 149-151 ezek megjelentek a hálózsákon a hiányzó részek korrigálásával
113 szám: 372 - 1 oldal
114-115 szám: 388 - 1-3, 6, 20-22, 28 oldal

Pókember első különszám: Marvel Team-Up 111 - 22 oldal
Pókember első különszám: Marvel Team-Up 112 - 1 oldal
Pókember második különszám: Marvel Team-Up 110 - 1 oldal
Pókember második különszám: Marvel Team-Up 114 - 16 oldal


 

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Pókember
« Válasz #1281 Dátum: 2018. Augusztus 21., 21:09:44 »
Köszi a Spider-Man  :sm-spider-sense:  - Hősök és gonosztevők 2-őt. El is olvastam utána az 1-et is  ;D

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Pókember
« Válasz #1280 Dátum: 2018. Április 14., 12:28:42 »
Csak én röhögöm ki hangosan a Marvel összes csapatképregényét mostanság?

Nem tudom az X-Men Blue és Red elég pofás eddig főleg utóbbi :D

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Pókember
« Válasz #1279 Dátum: 2018. Április 14., 10:56:24 »
Csak én röhögöm ki hangosan a Marvel összes csapatképregényét mostanság?

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Pókember
« Válasz #1278 Dátum: 2018. Április 14., 10:01:43 »
Volt Avengers tag is csak a Civil War II után összekaptak a felnőttekkel és leléptek megalapítva a Championst  :nezze:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1277 Dátum: 2018. Április 14., 09:49:35 »
Majdnem, a Champions tagja.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #1276 Dátum: 2018. Április 14., 07:37:32 »
Miles amúgy azóta valamelyik Bosszúangyal-csapat tagja. Van vagy tíz belőlük, szóval a pontos nevét nem tudom.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden