Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 229012 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Pókember
« Válasz #1095 Dátum: 2016. Február 11., 00:53:54 »
Egy kérdés: Mi történt a Brand New Day során, hogy megint mindenki elfelejtette ki is Peter?

Nem akarod tudni.

De.:D

De nem  :cool:

De miért nem? :rolleyes:

Na srácok utána olvastam pár napja és hát igen a következményeket vágom de arról semmi részletes leírást nem találtam mi okozta.Okés új státusz qou kellett ezt értem de valaki spoilerbe irja már le a háttérét légyszi!  :(

Nem elérhető Darkwhite

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
Re:Pókember
« Válasz #1094 Dátum: 2016. Január 30., 09:50:34 »
Szomorúan hallom. Köszönöm a választ :)

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Pókember
« Válasz #1093 Dátum: 2016. Január 30., 09:49:12 »
Nagyon kitartó vagy  ;D
Akkor a válasz egy határozott nem, az eredeti kérdésedre ;)
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Darkwhite

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
Re:Pókember
« Válasz #1092 Dátum: 2016. Január 30., 09:24:44 »
Én azokra gondoltam amiket kihagytak vagy nem is tervezik, hogy kiadják.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Pókember
« Válasz #1091 Dátum: 2016. Január 30., 08:50:36 »
Hogy ti meg csinlnátok.

Ami megjelenik itthon nyomtatásban, azt mi nem "csinálhatjuk meg", ez íratlan szabály. Sőt, ha egy kiadó bejelenti egy már általunk honosított képregény kiadási tervét, azt mi le is vesszük az oldalról.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Darkwhite

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
Re:Pókember
« Válasz #1090 Dátum: 2016. Január 30., 07:37:01 »
Én nem így értetem a pótlást hanem a nettről letölthető számok angolról magyarra való fordítására gondoltam. Hogy ti meg csinlnátok.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Január 30., 08:30:29 írta Darkwhite »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Pókember
« Válasz #1089 Dátum: 2016. Január 29., 16:10:35 »
nem e pótolná a pókember hiányzó számokat ha lehetséges?

Szia! A pótlás már évek óta folyamatosan jelenik meg a Peter Parker Pókember (PPP) sorozat lapjain. Fizess rá elő, és próbáld beszerezni az eddig megjelent számokat itt:

http://www.pokember.hu/index.php/2015-01-08-20-28-09/5-statikus-menuek/fels-menuesor/336-kepregenyfuezetek-rendelese
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Darkwhite

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
Re:Pókember
« Válasz #1088 Dátum: 2016. Január 29., 14:06:53 »
Hellosztok ma barangoltam a neten és egy igen nagy kincsre bukkantam még pedig az amazing spiderman 01-700. pakkra. Csak sajnos angolul. Nekem elég gyenge az angol tudásom ezért meg kérdezném  a hálózsák fordító csoportját nem e pótolná a pókember hiányzó számokat ha lehetséges?

Nem elérhető dorian07

  • Stormtrooper
  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 36
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1087 Dátum: 2015. Szeptember 26., 13:11:57 »
Nagyszerű volt a különszám!
Éljen a Birodalom!

Nem elérhető dorian07

  • Stormtrooper
  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 36
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1086 Dátum: 2015. Szeptember 24., 19:19:34 »
Érdekes, hogy a Csodálatos Pókember 14. számában, a Zöld Manónak a jól megszokott repülő szerkezete helyett, ilyen "seprűje" van.
Éljen a Birodalom!

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Pókember
« Válasz #1085 Dátum: 2015. Szeptember 15., 21:47:47 »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Pókember
« Válasz #1084 Dátum: 2015. Szeptember 14., 16:55:02 »
Egy kérdés: Mi történt a Brand New Day során, hogy megint mindenki elfelejtette ki is Peter?

Nem akarod tudni.

De.:D

De nem  :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Pókember
« Válasz #1083 Dátum: 2015. Szeptember 14., 10:11:29 »
Egy kérdés: Mi történt a Brand New Day során, hogy megint mindenki elfelejtette ki is Peter?

Nem akarod tudni.

De.:D

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Pókember
« Válasz #1082 Dátum: 2015. Szeptember 10., 19:21:42 »
Egy kérdés: Mi történt a Brand New Day során, hogy megint mindenki elfelejtette ki is Peter?

Nem akarod tudni.

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Pókember
« Válasz #1081 Dátum: 2015. Szeptember 10., 19:07:57 »
Egy kérdés: Mi történt a Brand New Day során, hogy megint mindenki elfelejtette ki is Peter?

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1080 Dátum: 2015. Augusztus 18., 10:49:56 »
Először is egy nagy hip-hip HURRÁ! -a visszatéréshez.

A Sable-sztoriról: Nehéz komolyan venni az olyan nácikat, akik egy rogyadozó raktárból akarnak saját államot venni. Oké, hogy bujkálnak, de ennyiből a morlockok alagútjába is befészkelhették volna magukat. Homokember meg vagy ennyire feledékeny vagy Sable annyira megfizette, hogy még egy csípősebb megjegyzést sem tett hősünkre, fura. MJ döntése kiszámítható volt, nem? Peter ötlete viszont tényleg meglepően hatott.

A Karma-sztoriról: Érdekes darab volt, így legalább már érthető hogy került Shan az Új Mutánsok közé. Kíváncsi lennék, Nguyen bácsi hogy szedte meg ennyire magát és most elvonatkoztatnék a bevándorlók körüli előítéletektől.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1079 Dátum: 2015. Május 28., 19:33:43 »
Felnőtt fejjel teljesen másképp étékelem ezt a füzetet, főleg amióta lefolytattam pár éve a párommal egy úgyanilyen beszélgetést és szétmentünk, mert rohadtul nem illettek össze az életcéljaink. :headscratch:

Eeegen, az elég kínos. Még egyetem körül nekem is volt egy -fogjuk rá- hasonló helyzetem. Aztán talán pont ezért minden jól alakult, szóval azt a kellemetlenséget AKKOR meg kellett élni.

A nyúlemberről meg annyit: gyerekek, tegyük a kezünket a szívünkre... sztem majd mind rejtőzködnénk, ha így, egyik napról a másikra lennénk szupererősek, meg gyorsak. Az is igaz, hogy elég erős lenne a kísértés arra, hogy megpattintson az ember egy pénzszállítót (senkinek nem ártva persze) és örökre visszavonuljon, a képességeket titkolva. :dc-flash:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1078 Dátum: 2015. Május 28., 19:03:28 »
Ebben van igazság, de akkor inkább civilben kellene nyomnia, mint Rozsomák, mert nincs az a menő cucc és név, amit el tudnék képzelni (kivéve a Vérnyulat, de az meg túl vámpíros). A paródia elem meg nekem is leesett, csak inkább külön karakterként kezelem.

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Pókember
« Válasz #1077 Dátum: 2015. Május 28., 18:34:49 »
Én is köszönöm Pókfej kansasi kiruccanását, Cassady esete szerintem inkább szomorú, mint vicces. Nem ő az egyetlen, akinek nem menő képességek jutottak (pl. Varangy). Ők azok akik inkább szégyenkeznek és eltitkolják, mert ha kiderülne, valószínűleg körberöhögnék őket, ahelyett, hogy tisztelnék és megbecsülnék őket.

Annyira nem ciki ha belegondolsz. Pokoli erős lábad van, amivel szétrúgod a betonfalat és kiszúrod ha valaki figyel. Ez még jó is lehet. Felveszetl valami menő ruhát és valami tuti név Betonlábfej, vagy Rúgójancsi vagy ilyesmi és had szóljon. Az tény, hogy nem híresztelném honnan van az erőm. Mutáns vagyok kész! :lol: A ciki az lenne, ha neki is kijön a mutációs betegsége mint Pókembernek  csak ő nem humanoid pókká, hanem egy humanodi nyuszivá változik. Na az cink! :lol:
Amúgy meg a karakter egy az egybe Pókember karikatúrája, ahogy az erejét szerezte, ahogy rejtőzködik család stb. És úgye a gyávaság a végén és, hogy pont egy nyúl se véletlen.

Parkernek felajánlanak egy jó kis kansasi melót, persze MJ nem akar mozdulni a betondzsungel New York-ból. Pff.

Felnőtt fejjel teljesen másképp étékelem ezt a füzetet, főleg amióta lefolytattam pár éve a párommal egy úgyanilyen beszélgetést és szétmentünk, mert rohadtul nem illettek össze az életcéljaink. :headscratch:


Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1076 Dátum: 2015. Május 28., 12:16:34 »
Én is köszönöm Pókfej kansasi kiruccanását, Cassady esete szerintem inkább szomorú, mint vicces. Nem ő az egyetlen, akinek nem menő képességek jutottak (pl. Varangy). Ők azok akik inkább szégyenkeznek és eltitkolják, mert ha kiderülne, valószínűleg körberöhögnék őket, ahelyett, hogy tisztelnék és megbecsülnék őket.

A Karma sztoriról meg majd akkor, ha a végére értünk.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1075 Dátum: 2015. Május 27., 08:55:48 »
Köszönet a Csodálatos Pókember 72. számáért!
Gyerekkoromban is viccesnek tartottam ezt a Cassady gyereket. Megharap egy radioaktív nyúl... :rolleyes: Ez annyira gyermeteg, hogy szerintem a nyílt önirónia miatt került bele. Szeretem, ha valaki tud magán nevetni. Ezért csípem pl. Hulk Hogan-t.
Parkernek felajánlanak egy jó kis kansasi melót, persze MJ nem akar mozdulni a betondzsungel New York-ból. Pff.
Második történet a "jó kis" Karma... hát azt már '95-ben se tudtam végigolvasni.  :lol:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1074 Dátum: 2015. Május 14., 22:59:10 »
Ráadásul az univerzum minden pontján.  ;D

A magyar később jött be, amikor a TOHotMU-k összeállításánál valaki ránézett végre egy atlaszra.
Biztos a magyar hódítók vitték be oda, amikor megtámadták Latvériát.  ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1073 Dátum: 2015. Május 14., 08:23:36 »
 :D Ez jó az összes amerikai sci-fiben is. Valahogy mindenki ért angolul.  :D
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #1072 Dátum: 2015. Május 13., 18:40:45 »
A magyar később jött be, amikor a TOHotMU-k összeállításánál valaki ránézett végre egy atlaszra. Sokáig egy fura német volt a helyi nyelv, és a latvériai még mindig olyasmi. Angol csak azért, hogy megmagyarázzák, miért tudtak Reedék mindig olyan kedélyesen eltársalogni mindenkivel. :D
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1071 Dátum: 2015. Május 13., 15:00:26 »

Akkor lehet, hogy különbözően írják az egyes források. A Wikipédián  legalábbis ez van:
"Languages: German, Hungarian, English, Latverian (local dialect, derivative of Hungarian), Romany"
A marvel.wikia-n meg a fentiek az angol nélkül.

Mondjuk a demográfiai adatok ecsetelésénél tényleg szembeötlő, hogy fogalmuk sincs a valódi viszonyokról. Olyanokat olvastam, komolyan mondom, a robothadsereg kevésbé utópisztikus.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #1070 Dátum: 2015. Május 13., 13:06:43 »
Majdnem, mert Latvériában igazából a német egy fura fajtáját beszélik. Ez nem változott azóta, hogy Kirby eredetileg az Alpokba rakta, a német-jugó határ közelébe.
Mint látható, néha azért érződött, hogy Kirby és Lee sem igazán végezték el az iskolát. :badteeth:
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1069 Dátum: 2015. Május 13., 09:25:29 »
Köszi a legújabb Pókembert!
Ez a rész kicsit a leg-ek füzete volt nekem. A második történet (Karma) számomra a valaha írt leggyengébb füzet, viszont a képregény utolsó lapján meg az egyik abszolút kedvencemet, a Galactus - pert harangozzák be!   :)

Hú, ez a Sable nekem mennyire ellenszenves! Gyerekkoromban is az volt, most is. "Ahhoz én túl jó harcos vagyok!" Pfff. Egy jó pók-nyakleves kellett volna, az levett volna az egójából. Symkaria lehet még egy menő ország, ha ezek az aprópénzek tartják működésben.   :)
Amúgy láttátok, valahol piros-fehér-zöld zászlót használnak Symkaria zászlajaként... Nem ebben a számban, valahol a neten láttam. Latvéria meg kb egy megyényi terület Szegedtől délre nagyjából Temesvár (Doomstadt) központtal, ami még régebben kivált a Magyar Királyságból... tök életszerű.  :lol: A latvériai nyelv meg egyenesen a magyar egy déli változata, szóval Fáti lényegében magyar anyanyelvű.  :m-doom:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1068 Dátum: 2015. Május 08., 22:50:55 »
Amúgy tényleg hiányzik két oldal. Amikor megfogja a harangnyelvet és azzal húzza ki magát a harangból.
Rajta vagyok, de csak a hét végén tudom beszkennelni újra.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.


Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Pókember
« Válasz #1066 Dátum: 2015. Május 07., 20:46:39 »
Nem tudom, ki rajzolta, de az kifejezetten tetszett.  :sm-cheers: