Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 228802 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Pókember
« Válasz #1065 Dátum: 2015. Május 07., 20:35:28 »
Nem tudom emlékeztek e a Venom szellemeire. Na ott azok a reszek amik a SOV-ben jelentek meg azokban Venom konkrétan egy szörnyetegnek volt ábrázolva. Aránytalan méretű izmok, elképesztő fogsor, hatalmas nyelv, a szájából meg ömlött a nyál, a szeme se egyenes vonalú hanem cikcakkos.

Igazából aki szerintem első perctől őrült eszelős szörnynek volt ábrázolva az Vérontó. Az egész szürreális, ahogy mozog rajta a ruha, ezer nyúlvány mindenmerre. A fogai is furcsán az arca részei, a kezei kb. karmok.

Amúgy tényleg hiányzik két oldal. Amikor megfogja a harangnyelvet és azzal húzza ki magát a harangból.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Május 07., 20:46:31 írta Feast4 »

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Pókember
« Válasz #1064 Dátum: 2015. Május 07., 17:36:58 »
Törvénybe kéne iktatni, hogy Venomos sztorit csak McFarlane-nel lehessen rajzoltatni.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1063 Dátum: 2015. Május 07., 12:06:16 »
Igen, utána nagyon sokat változott, elég rendesen felturbózták. Hidd el, először a sima, gumós zápfogakkal  ;D is elég hatásos volt. Eleve száj egy ilyen ruhán...anno nagyon ütött. Később már Mcfarlane is hegyes fogakat rajzolt, de az csak utólag tűnt fel, mert a száj gondolata sokkal keményebb volt, mint a hegyes-tompa fog kérdése.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1062 Dátum: 2015. Május 06., 22:00:39 »
Letudtam egyben a Venom sztorit. Érdekes, hogy külsőre nem volt még olyan félelmetes, mint amilyen később lett (a hosszú nyelvre meg az éles fogakra gondolok). Bár MJ-re így is elég nagy hatást gyakorolt. Gondolom ekkor még eléggé gyerekcipőben járt a karakter.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1061 Dátum: 2015. Május 06., 21:32:32 »
Utánanézek holnapra.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #1060 Dátum: 2015. Május 06., 21:06:16 »
Hm. Sepi?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1059 Dátum: 2015. Május 06., 14:30:08 »
Köszi az új részt! Úgy látom, a 14. és 15. oldal kimaradt. Feltűnt, hogy Pókember a felébredése utáni következő képen már ki is ugrik a harangból.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1058 Dátum: 2015. Április 29., 06:53:22 »
Teljesen más. És sajnos nem lett volna jobb. Bár már nem nagyon emlékszem rá, ebből is látszik, hogy nem hagyott mély nyomokat. A szereposztás is elég érdekes lett volna. Mivel Cameron akkoriban nagyon olyan volt, hogy szeretett ugyanazokkal a színészekkel dolgozni, ezért a Pókember mozira is megvoltak a tervei. Például DiCaprio lett volna Peter Parker (persze akkor még nem volt ennyire karakteres színész, mint mostanában), meg ha jól emlékszem, Schwarzenegger lett volna Oki Doki.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1057 Dátum: 2015. Április 28., 09:27:33 »
Belenéztél anno? A stílusa miatt kérdem, gondolom, tök más (jobb  :rolleyes:).
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Pókember
« Válasz #1056 Dátum: 2015. Április 25., 20:28:50 »
A neten kering valahol (sőt nekem is le van töltve, csak már nem tudom, hol) James Cameron Pókember forgatókönyve.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1055 Dátum: 2015. Április 22., 10:04:09 »
Köszi a legújabb Pókembert!
Ez a szám is megvan, valahogy innentől kezdtek komolyabban érdekelni a képregények, ált. iskolában.
Olvastam a végén a levelezési rovatot, a Pókember filmről írják tényként, hogy hamarosan készül és a főgonosz Arnold és Jack Nicholson lesz, Pókember pedig Michael Biehn.  :cool: Hát ebből se lett semmi. Múltkor kezembe került egy régi Fangoria. Ott is tényként állítják, hogy jövőre jön ez, vagy az. Na, az ilyen filmes hírek vagy 30%-a nem válik valóra, mert azok a filmek vagy meg se jelentek azóta, vagy teljesen máskor készültek el. Utólag okos az ember.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1054 Dátum: 2015. Április 11., 23:25:38 »
Fene, hogy '94-ben még csak négy éves voltam. Kíváncsi lennék, vajon tényleg építenek-e hasonló luxusbunker-komplexumokat. És jön minden divattervező álma, az intelligens ancúg! kár, hogy kicsit pszichopata.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1053 Dátum: 2015. Március 26., 15:44:49 »
...éééés Sansz lecsapott, ahogy legutóbb írtam.  :ninja: Oroszlányban meg nem volt senki?
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1052 Dátum: 2015. Március 11., 10:24:03 »
Köszi a Pókember honosítást!
Megvan eredetiben is a füzet és vagy 10 éve, hogy utoljára fellapoztam, de úgy emlékszem rá, mintha tegnap olvastam volna. Az összes rajz, a szófordulatok, hogy Pókember a Friderikusz Show-t emlegeti... hamisítatlan '94-es életérzés!  Még egy Posta Bank reklám kellene a füzetbe. Jó az Oroszlányban tartott I. Országos Képregénytalálkozó beharangozója is. ;D Most már ilyen tali  (sajnos) nem nagyon lenne egy ilyen méretű településen.
Van itt valaki, aki volt a találkozón? Érdekelne, hogy milyen volt.


Emlékszem, a Supi-Pókember történetet anno nagyon beharangozták. Mondjuk, nem is volt rossz, a 2. kalandjuk is jó lesz. A következő számban bukkan fel Sansz, úgy emlékszem, azt már Mcfarlane rajzolta. Az volt az első M. által rajzolt füzet, ami kijött nálunk, nem? Azt is megvan vagy 10-12 éve, hogy olvastam.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Pókember
« Válasz #1051 Dátum: 2015. Január 23., 22:47:54 »
Szereti piszkálni kicsit az embereket, bár itt nem járt jól vele. :)

Nem elérhető dorian07

  • Stormtrooper
  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 36
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1050 Dátum: 2015. Január 23., 18:22:48 »
Kicsit furcsálltam, hogy míg Pókember a 3. részben nagyon hálás Fáklyának, addig a 8. részben pimaszul beszól neki, és meg is küzdenek (még ha nem is olyan komoly csata) 
Éljen a Birodalom!

Nem elérhető ojeno

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Re:Pókember
« Válasz #1049 Dátum: 2015. Január 08., 22:59:48 »
Aham, arra gondoltam. Vettem én a képregényeket, de pont e tájt valahogy abba marad. :/
A Superman-Pókember sztori pedig érdekelne. Elkezdtem olvasni. Volt anno Hulk, és Batman is akkor tájt.
Rémlenek azért ezek, csak már különböző okok miatt elmaradt az olvasás. Majd pótlom most! :)
Köszi amúgy, a választ is, meg munkát is!!!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #1048 Dátum: 2015. Január 08., 21:42:07 »
SemicPókból? Február 11. vagy 13. Amerikaiból fogalmam sincs, nincs beírója.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető ojeno

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Re:Pókember
« Válasz #1047 Dátum: 2015. Január 04., 12:20:29 »
BUÉK!!!
Folytatás mikor jön majd? :)

Nem elérhető ojeno

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Re:Pókember
« Válasz #1046 Dátum: 2014. December 29., 23:46:49 »
Én meg nézegettem össze vissza. Fától az erdő...
Köszönöm!!! :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #1045 Dátum: 2014. December 29., 10:42:50 »
Ööö… ott van a link az érintett füzet galériájában, felül, jó nagy betűkkel a NewGenre…
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető ojeno

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Re:Pókember
« Válasz #1044 Dátum: 2014. December 29., 00:43:41 »
Hali!
Néztem a Superman-Pókember részt.
Ugye az a Superman & Bataman -ből folytatás. Azt a részt, vagy azokat a képregényeket, amelyek ilyen néven futottak, hol lehetne elolvasni.  Mert itt nem láttam. Van tervben?
Köszi a választ előre is!  ;)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #1043 Dátum: 2014. December 05., 09:35:08 »
Totál véletlen, bár a múzeumos Pók azért elég jó ideje tartja a kéthetes ritmust. Ennek ellenére kétlem, hogy előre számolgattak volna. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Pókember
« Válasz #1042 Dátum: 2014. December 05., 08:20:50 »
Ez a szám nekem is megvolt, emlékszem az Esküvőre cseréltem el! :) Jól összeidőzítettétek a newgennel amúgy a Superman-Pókember közös kalandot. Tudatos volt vagy véletlen jött így ki? :)

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1041 Dátum: 2014. November 22., 22:18:46 »
Ó, én szentimentális bolond.  ;D

Dehogy, nosztalgiázni mindig jó! :)

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1040 Dátum: 2014. November 21., 13:02:43 »
Akkoriban én már 4. osztályos voltam, kb innen sűrűsüdnek meg a képregényeim. Bár már egy évvel korábban, '93-ban is sokat vettem (elsősorban Transformerst, Marvel Extrá-t), a Pókember az 50-es számok vége, 60-asok elejétől volt rendszeres újság nálam. Utána pótoltam Vateráról az első 10-20 számot.
Nekem is van egy konkrét emlékem, iskolaudvarom egy srác kezében volt ebből a számból vagy 3 db, amiket csere miatt szerzett be. Igen, akkoriban még nem volt net, maradt az ismerősök, meg haverok nem túl gazdag kínálata. Mindez egy abaúji kis faluban a hegyek között, ahol Szerencs már nagyobb városnak számított gyerekszemmel. Ó, én szentimentális bolond.  ;D
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1039 Dátum: 2014. November 21., 12:05:16 »
Uramatyám, ha nem csalnak az emlékeim, akkor a ma kikerült szám volt az első Pókember, ami megfordult a kezemben. Az ázott Póki az elején megmaradt. Olvasni még nem tudtam, így maradt az újságosnál, de az itteni fekete ruha miatt (meg a Pókember rajzfilmsorozat műsorújságban Új Pókemberként való feltüntetése miatt) sokáig azt hittem az volt Póki alapruhája, és a piros-kék meg egy új.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1038 Dátum: 2014. November 21., 10:59:00 »
Köszi az újabb számot! Oki Doki itt egy kis joviális alak. Van kis pocakja, nem olyan deltás, mint a Titkos Háborúban.
Amikor a szökése után hirtelen bevágják a kis zöld-sárga ruhájában, elnevettem magam. Mókás jelenség.  :)
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Pókember
« Válasz #1037 Dátum: 2014. November 10., 09:45:24 »
Egyszer voltam a hónap levele a PC Guruban. Egyetlen levél, amit valaha beküldtem bárhova. Elvileg nyertem vele ajándékot is, azóta is küldik. Lehet, rájuk is írok, így pár év után.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #1036 Dátum: 2014. November 09., 23:48:42 »
Hála a magasságosnak az én TF-es leveleim sose kerültek bele a digitális archívumokba.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden