Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 106051 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető DarkEagle24

• Donald kacsa
  • *
  • Nem: Férfi
    • OtakuCritics
Re:Pókember
« Válasz #991 Dátum: 2014. Május 18., 23:10:55 »
Huh gyerek de rég voltam már erre. Sajnos lefoglalt a sok utazás meg munka de látom az élet hál Isten nem állt meg. Ahogy látom az Amazing Spider-Man fordítása sem. Nagyon örülök hogy csinálja valaki az eredeti szériát is. Nekem megvolt anno a hivatalos magyar de valahogy sosem éreztem jól magam tőle mert mégsem az eredeti angolt átfordítva magyarra láthattam a kezemben. Szóval örülök hogy még nincs elfelejtve.

Ezúton is érdeklődnék hogy mi a helyzet vele. Természetesen türelmesen várom a folytatást. Ja és érdeklődnék mivel láttam hogy 17. rész után már nem sorban vannak a részek, hogy milyen elv szerint csináljátok őket?
Attól függően melyikből van jobb scan?

Javítson ki valaki ha tévedek de a v1 ugye 442 részes plusz van hozzá 28 speciál.

Választ előre is köszi.

Nem elérhető GeorgKomor

• Sólyomszem
  • *
« Válasz #990 Dátum: 2014. Április 21., 16:57:00 »
Köszi szépen!

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
    • http://halozsak.tlof.hu
« Válasz #989 Dátum: 2014. Április 21., 08:57:49 »
Javítottam. Rossz galériára mutatott.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető GeorgKomor

• Sólyomszem
  • *
« Válasz #988 Dátum: 2014. Április 21., 01:00:00 »
Hali, le szeretném tölteni a Pókember Uralom minit, de a negyedik rész linkje meg úgy ahogy van az egész cucc, szintén az első részre ugrik. Légyszi javítsátok! Köszi! Üdv. :)

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #987 Dátum: 2014. Április 13., 10:33:15 »
0. Az volt az egyik, ha nem a legelső ismert honosítás. Elveszett.
1. Szerencsére nem.
2. Ezt viszont a gyanútlan közönségre szabadították még régen a Comicsmania oldalon. Hála a magasságosnak, ez szintén elveszett. Maradj a játéknál.
3. Emlékeim szerint megcsinálta a teljeset.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balint

• Indiana Jones
  • *
« Válasz #986 Dátum: 2014. Április 13., 10:21:38 »
Tudnátok nekem segíteni abban, hogy az alábbi történeteknek létezett-e honosítása és ha igen akkor hol? Vagy esetleg bármilyen formában elérhetőek voltak magyarul?

1.CsodaPók: Tornument (Kín, Todd McFarlane rajzaival)
2.CsodaPók: Maximum Carnage (ezt a story-t emlegetik sokszor emlékszem rá még Nintendon volt egy ilyen játék)
3. X-MEN: Evolution képregénysorozat (a rajzfilm alapján, ez biztos volt anno a k.net-en csak nemtom hány szám jött ki belőle)

Előre is köszönöm!  :worship:

Üdv,
B

Ui: az előző kérdésem továbbra is aktuális

Nem elérhető ratij

• Mulder ügynök
  • *
« Válasz #985 Dátum: 2014. Április 11., 13:45:48 »
Igazából két dolog akadályozza:
1. Ezek Sepi szkennjei, nála vannak az eredetik, és ő hónapok óta az eltűnés állapotában van.
2. Abszolút nem emlékszem már, mi baja van annak a füzetnek.

1. Sajnálattal hallom. :(
2. A 22. oldal hiányzik, helyette a 23. szerepel 2x.

Nem elérhető lkristof

• Donald kacsa
  • *
« Válasz #984 Dátum: 2014. Április 05., 23:48:30 »
most találtam meg az oldalt, elképesztő megelégedésemre szolgál, hogy a régi pókember sorozatokat, amikből persze nem volt meg minden darab, most befejezhetem, összeáll a sztori. Köszönöm szépen!  :worship:

Nem elérhető Balint

• Indiana Jones
  • *
« Válasz #983 Dátum: 2014. Március 31., 11:48:01 »
Tudnátok nekem abban segíteni, hogy a Semices féle Pókember sorozat 127. részében félbehagyott történetek folytatásit valahol fel lehet lelni? Különösen a Híd 3. része érdekelne de a többi is jöhet, a NG-n találtam kettőt, de érdekelne mind a három történet folytatása!

Előre is köszönöm a segítséget!

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #982 Dátum: 2014. Március 29., 17:36:06 »
Igazából két dolog akadályozza:
1. Ezek Sepi szkennjei, nála vannak az eredetik, és ő hónapok óta az eltűnés állapotában van.
2. Abszolút nem emlékszem már, mi baja van annak a füzetnek.

Nem elérhető ratij

• Mulder ügynök
  • *
« Válasz #981 Dátum: 2014. Március 29., 17:00:59 »
A Semic-es Csodálatos Pókember 38. számának hibás oldala mikor lesz cserélve?

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
« Válasz #980 Dátum: 2014. Március 22., 20:31:51 »
Én azért remélem, Slott felhasználja ez a békafegyvert a Superior zárásában.

Nem elérhető Farek

• Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #979 Dátum: 2014. Március 20., 14:19:19 »
Jaj, hogy ezen a részen (meg talán a következőn is) mennyire kiborultam. Annyi fekália szakadt már a nyakába a főhősnek, hogy már majdnem én vágtam fel az ereimet. Komolyan. Már idegesített.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

• Venom
« Válasz #978 Dátum: 2014. Március 20., 13:30:12 »
Amazing 017:

Látszik, hogy Peternek itt még nem sok gonosztevővel gyűlt meg a baja, pont arra gondolt, aki ellene trenírozta magát. Pár év múlva már az is csoda, hogy megjegyezte a nevüket, annyian voltak.

A Zöld Manó a rajzokon egy olyan táskát visel, mint azok a hamis tescos Fila-tarisznyák voltak, viszont annyi fegyvere van, hogy nem férne el egy nagy utazó bőröndben sem.  :lol:
És micsoda fegyverek: elektromos béka, szellem rongy (vagy mi a franc).  :D

Mikor Peter a harc közben beugrik Lizhez, hogy megmutassa magát egy pók mintás zokniban sétál, még cipő sincs rajta. Ez nem tűnt fel senkinek?

A történet végén annyi gondja támadt hősünknek és oly sok megalázottságot kellett elviselnie, hogy attól egy átlagos tini kikészült volna. Persze, nem Peter lenne a Csodálatos Pókember, ha nem tudná ezt is kezelni. Bár a következő részben állítólag ez még fokozódni fog.

Nagyon tetszett ez a rész is. Mindig örülök egy ilyen klasszikus sztorinak.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető SithLord

• Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #977 Dátum: 2014. Március 20., 07:11:43 »
Üdv! Köszi a Csodálatos Pókember 17.számát,talgaby,Usagi Yojimbo! :worship: :worship:
Kicsit csodálkoztam,hogy a Pókfej hálója ilyen könnyedén elszakadt mikor a Manó hozzádobott egy békát.Tetszett a történet,csak azt sajnáltam,hogy körülmények miatt Peter több fronton is csődöt mondott.A grafika a korhoz mérten elég jó volt.

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #976 Dátum: 2013. December 31., 13:07:42 »
Ja, kicsit sajnálom is, hogy Kingpin-listás.

Nem elérhető garrido

• Asterix
  • **
« Válasz #975 Dátum: 2013. December 31., 12:47:48 »
A "Deadly Foes Of Spider-Man" még jobb lett ennél is  :)

Nem elérhető SithLord

• Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #974 Dátum: 2013. December 31., 08:54:41 »
Üdv! Köszi a 1964-es Pókember különszámot,talgaby,Usagi Yojimbo! :worship: :worship:
Nem volt rossz,de pont a meglepetés ereje veszett el,hogy nem mind a hatan egyszerre rohamoztak Peterre.Így gyakorlatilag megint egyesével támadtak,szóval nem sok vizet zavartak. :lol:

Nem elérhető Farek

• Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #973 Dátum: 2013. December 29., 22:19:29 »
Igen, nagyon kemény önreklámozás folyt. Bármelyik mai reklámszakember is megnyalta volna mind a tíz ujját :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
« Válasz #972 Dátum: 2013. December 29., 22:09:22 »
Igen, azon is mosolyogtam.  :D Tiszta 21. század. :D

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #971 Dátum: 2013. December 29., 21:03:55 »
És ne feledjük, hogy ennél durvább önreklámot akkoriban talán egyik képregényes kiadótól sem láthattunk. A harmadik tájékán már nem is próbálták leplezni, hogy ez igazából egy marketingfüzet. :D

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
« Válasz #970 Dátum: 2013. December 29., 20:45:36 »
Hát azt kell mondanom, ez egy marha jó Pókember füzet volt, a régiek közül eddig a kedvencem.

Egyrészt nagyon szép a rajz, nagyon jók az egész oldalas képek minden ellenfélnél, meg a végén a dokumentációk + hogyan készül a füzet rész is nagyon vicces. És apropó vicces, Jameson hihetetlenül el van találva ebben a részben.  :)

Plusz az is érdekes volt, hogy előbb olvastam Póklány hasonszőrű kalandját, így engem most ez emlékeztetett arra és nem - a készítők szándékaival ellentétben - az erre.

Nem semmi munka lehetett megcsinálni, köszönöm mindenkinek!

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #969 Dátum: 2013. December 29., 09:59:25 »
Köszi a Csodálatos Pókember 1. különszámát! Én is olvastam az Allcomics-os verziót, de az csak 53 oldalasra sikeredett a végén a dokumentációs oldalakat nem mind csinálták meg! Természetesen újraolvasom, köszi a kibővített, teljes verziót!

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #968 Dátum: 2013. December 08., 22:58:41 »
Szuper!  :) Köszi!

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #967 Dátum: 2013. December 08., 22:55:09 »
Igen.

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #966 Dátum: 2013. December 08., 22:48:22 »
Nem mindet, csak egyes részeket! Ezek közül ha jól emlékszek a 8,9,15-ös részeket! A folyamatosság jó dolog....köszi érte! Idén még várható honosított rész?

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #965 Dátum: 2013. December 08., 21:56:35 »
Folyamatos… a szó azon értelmében, hogy nem hagyunk ki semmit. (Bár az is meglep, hogy ezeket mind olvastad magyarul, mikor a SpiderTom mappám alapján kaine jó párat sose csinált meg.) A havi egyet biztos buktuk már.
Egyelőre a Ditko-éra a biztos, az is legalább két év a mostani tempóval. Aztán majd elválik.

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #964 Dátum: 2013. December 08., 21:28:24 »
A Csodálatos Pókember 8-16: Egyes részeket régebben már olvastam, de így az új beírással is elolvastam újra, a történetek "Csodálatosak", élvezet nézni ahogy a gonoszok akik szereplésével már olvastunk történeteke, részről-részre feltűnnek! A honosítások folyamatosak lesznek? Hányadik számig tervezitek honosítani?? Köszi a képregényeket!  :worship:

Nem elérhető turkia

• Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Rozsomák
« Válasz #963 Dátum: 2013. November 28., 09:25:01 »
Köszönöm szépen!!
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Blue S

• Venom
« Válasz #962 Dátum: 2013. November 26., 14:08:46 »
Sziasztok! Nézegettem a régi Pókembereket és valami feltűnt. Az csak visszaemlékezésben van benne, hogy Fekete Tom elküldi Bulldit Madame Necc-ért. Valahol én olvastam a történet elejét is, amikor Bulldi leugrik a hajóról, de itt nem látom. Elképzelhető, hogy én azt egy másik oldalon olvashattam honosítva és ezek szerint az meg sem jelent magyarul?  :headscratch:

Régen a SpiderTom honosításai között lehetett megtalálni, de megjelent nyomtatásban is, a PPP sorozatban.