Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 229035 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Pókember
« Válasz #975 Dátum: 2013. December 31., 12:47:48 »
A "Deadly Foes Of Spider-Man" még jobb lett ennél is  :)

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #974 Dátum: 2013. December 31., 08:54:41 »
Üdv! Köszi a 1964-es Pókember különszámot,talgaby,Usagi Yojimbo! :worship: :worship:
Nem volt rossz,de pont a meglepetés ereje veszett el,hogy nem mind a hatan egyszerre rohamoztak Peterre.Így gyakorlatilag megint egyesével támadtak,szóval nem sok vizet zavartak. :lol:


Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Pókember
« Válasz #973 Dátum: 2013. December 29., 22:19:29 »
Igen, nagyon kemény önreklámozás folyt. Bármelyik mai reklámszakember is megnyalta volna mind a tíz ujját :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Pókember
« Válasz #972 Dátum: 2013. December 29., 22:09:22 »
Igen, azon is mosolyogtam.  :D Tiszta 21. század. :D

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #971 Dátum: 2013. December 29., 21:03:55 »
És ne feledjük, hogy ennél durvább önreklámot akkoriban talán egyik képregényes kiadótól sem láthattunk. A harmadik tájékán már nem is próbálták leplezni, hogy ez igazából egy marketingfüzet. :D
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Pókember
« Válasz #970 Dátum: 2013. December 29., 20:45:36 »
Hát azt kell mondanom, ez egy marha jó Pókember füzet volt, a régiek közül eddig a kedvencem.

Egyrészt nagyon szép a rajz, nagyon jók az egész oldalas képek minden ellenfélnél, meg a végén a dokumentációk + hogyan készül a füzet rész is nagyon vicces. És apropó vicces, Jameson hihetetlenül el van találva ebben a részben.  :)

Plusz az is érdekes volt, hogy előbb olvastam Póklány hasonszőrű kalandját, így engem most ez emlékeztetett arra és nem - a készítők szándékaival ellentétben - az erre.

Nem semmi munka lehetett megcsinálni, köszönöm mindenkinek!

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #969 Dátum: 2013. December 29., 09:59:25 »
Köszi a Csodálatos Pókember 1. különszámát! Én is olvastam az Allcomics-os verziót, de az csak 53 oldalasra sikeredett a végén a dokumentációs oldalakat nem mind csinálták meg! Természetesen újraolvasom, köszi a kibővített, teljes verziót!

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #968 Dátum: 2013. December 08., 22:58:41 »
Szuper!  :) Köszi!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #967 Dátum: 2013. December 08., 22:55:09 »
Igen.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #966 Dátum: 2013. December 08., 22:48:22 »
Nem mindet, csak egyes részeket! Ezek közül ha jól emlékszek a 8,9,15-ös részeket! A folyamatosság jó dolog....köszi érte! Idén még várható honosított rész?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #965 Dátum: 2013. December 08., 21:56:35 »
Folyamatos… a szó azon értelmében, hogy nem hagyunk ki semmit. (Bár az is meglep, hogy ezeket mind olvastad magyarul, mikor a SpiderTom mappám alapján kaine jó párat sose csinált meg.) A havi egyet biztos buktuk már.
Egyelőre a Ditko-éra a biztos, az is legalább két év a mostani tempóval. Aztán majd elválik.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #964 Dátum: 2013. December 08., 21:28:24 »
A Csodálatos Pókember 8-16: Egyes részeket régebben már olvastam, de így az új beírással is elolvastam újra, a történetek "Csodálatosak", élvezet nézni ahogy a gonoszok akik szereplésével már olvastunk történeteke, részről-részre feltűnnek! A honosítások folyamatosak lesznek? Hányadik számig tervezitek honosítani?? Köszi a képregényeket!  :worship:

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #963 Dátum: 2013. November 28., 09:25:01 »
Köszönöm szépen!!
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Pókember
« Válasz #962 Dátum: 2013. November 26., 14:08:46 »
Sziasztok! Nézegettem a régi Pókembereket és valami feltűnt. Az csak visszaemlékezésben van benne, hogy Fekete Tom elküldi Bulldit Madame Necc-ért. Valahol én olvastam a történet elejét is, amikor Bulldi leugrik a hajóról, de itt nem látom. Elképzelhető, hogy én azt egy másik oldalon olvashattam honosítva és ezek szerint az meg sem jelent magyarul?  :headscratch:

Régen a SpiderTom honosításai között lehetett megtalálni, de megjelent nyomtatásban is, a PPP sorozatban.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #961 Dátum: 2013. November 26., 13:54:04 »
Sziasztok! Nézegettem a régi Pókembereket és valami feltűnt. Az csak visszaemlékezésben van benne, hogy Fekete Tom elküldi Bulldit Madame Necc-ért. Valahol én olvastam a történet elejét is, amikor Bulldi leugrik a hajóról, de itt nem látom. Elképzelhető, hogy én azt egy másik oldalon olvashattam honosítva és ezek szerint az meg sem jelent magyarul?  :headscratch:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Pókember
« Válasz #960 Dátum: 2013. November 26., 12:55:43 »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #959 Dátum: 2013. November 26., 12:19:15 »
Már párszor írtam, hogy amennyire kitelik, visszük a Ditko—Lee érát. Meg talán lesz egy másik sorozat is, bár ez még erősen kétséges, plusz nem is olyan fajta, amilyenre sokan számítanának.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #958 Dátum: 2013. November 26., 11:01:37 »
Üdv! Köszi a Csodálatos Pókember 16.számát,talgaby,Usagi Yojimbo! :worship: :worship:
Jó volt ez a rész,tetszett,csak egy kis szőrszálhasogatás:a Pókember pókösztöne miért nem jelzett veszélyt a Porondmesterre mielőtt az hipnotizálta volna? :badteeth:
Peter végig osztotta a poénokat és a pofonokat,ahogy kell!
Lesz még Pókemberes történet?De nem régi SpiderTom oldalon megjelentekre és a Semicesre gondolok,mert az mind megvan. :cool:


Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Pókember
« Válasz #957 Dátum: 2013. November 25., 09:43:06 »
Amazing 016:

Fenegyerek és Pókember első találkozása biztos nagy port kavart annak idején. Még én sem olvastam ezt a számot, ezért egyből rávetettem magam, ahogy letöltöttem. Nem csalódtam, azt kaptam, amit vártam. A két hős elősször egymást püföli, majd közösen megoldják a feladatot vagyis sittre vágják a Bűnös Cirkuszt. (Akik nem lesznek olyan sokáig hűvösön, mint kéne.) Vártam, hogy a történet végén Póki kilapítja az agymosó-cilindert, ezzel kissebb szívinfarktust okozva a Porondmesternél, de nem tette meg.   :hehe:

Érdekes volt, ahogy megemlítették a Hulk magazint. Mármint, hogy megszűnt. Olvastam is valahol, hogy nehezen indultak be a Zöld Óriás kalandjai.

Köszönet a honosításért!  :worship:


Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #956 Dátum: 2013. November 22., 09:59:26 »
Köszönöm a legújabb Pókembert! A Semic érával számomra semmi sem vetekszik! Pont a legizgalmasabb résznél van vége, amikor Ogun kardot ránt...  :dry:

Most gyorsan "fellapoztam" a 23-as számot virtuálisan, ha jól emlékszem, az volt életem első képregénye, amit nem idősebb unokatesóimtól kaptam, hanem kimondottan számomra vettük. Legfeljebb egy Bucó, Szetti, Tacsi előzheti meg, de Pókfej az első konkrét emlékem. Még arra is emlékszem, hogy állok a miskolci vasútállomáson és olvasom. 7 éves voltam akkor, de a mai napig megvan az összes képregényem, éppen múlt héten szortíroztam a füzeteket és a kezembe is vettem a példányt. :)
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:Pókember
« Válasz #955 Dátum: 2013. November 10., 10:18:46 »
Köszönöm a 42-es, és 43-as Semices Pókembert. Jó kis szám volt mindkettő. A 43-asban a Pókember és a Rozsomákos történet is elég hasonlóan ért véget. Amik után nagyon vártam régen a következő számot.  :)

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #954 Dátum: 2013. Október 27., 11:14:28 »
Köszönöm a Csodálatos Pókember 15.-ik számát.  :)

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Pókember
« Válasz #953 Dátum: 2013. Október 25., 14:49:47 »
Szeretem a "démonos" vonalat, régen is tetszett, köszi a honosítást.

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:Pókember
« Válasz #952 Dátum: 2013. Október 25., 11:44:56 »
Köszönöm a Csodálatos Pókember 15-öt. Jó kis sztori volt. Szép sorban debütálnak a pók-ellenfelek, akik még évtizedek múltán is megvannak... Röhögtem Jameson nagylelkűségén (tejcsoki) :) .

Közönöm a Semices 42-őt is, régen is tetszett ez a történet. Pókember felelősségérzete páratlan.

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:Pókember
« Válasz #951 Dátum: 2013. Október 14., 21:17:00 »
Köszönöm a 41-ik Semic-es Pókembert. Jó kis szám volt, jó poénokkal, feszültséggel, újabb adalékkal a Túlontúliról. Meg a nem Puma táskás Pumával a főszerepben.  :lol:
Meg persze a Rozsomák történet is jó, izgalmas.

Ja és a MázolóPók hírhez: ezzel a festővel én is elégedett lennék.  ;D

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:Pókember
« Válasz #950 Dátum: 2013. Szeptember 28., 10:33:17 »
Köszönöm az új Semices Pókembert. Csuszka... emlékszem erre a számra is, jó volt.
Látom valaki beküldte a puzzle-sarkot.  :) Nyert is? Nekem nem volt szivem szétvágni az újságot.

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:Pókember
« Válasz #949 Dátum: 2013. Szeptember 22., 20:24:34 »
Idézet
Igen, de ő később sem lett őrült, maximum komoly agresszió problémái voltak. :D
Ja, tök rendben volt a srác, már alapból.  ;D Hozzájutott egy rakás cucchoz, tökéletesítette (az erőnővelő formulát is). Elkapta Pókember ellenfeleinek betegségét, ami rögeszméssé tette őt is Pókfej kinyírását illetően. Ja, meg területszerzése a Vezérrel szemben. Stb. Szóval tök épelméjű volt, csak nagyon tudta mit akar.  ;D Sokat monologizált a pályafutása elején, hogy nem lesz hülye, mint Osborn, nem követi el a hibáit.

Én bírtam a Zöld- és a Vészmanót is. Senkiből nem kaptunk annyit, mint a Vészmanóból, ráadásul "születésétől" fogva.

Aztán valahol elkavarodtam én is... sem a Zöld Manó, sem a Vészmanó nem akkor halt meg, mint hittük. Hála a retcon hatalmas erejének.

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Pókember
« Válasz #948 Dátum: 2013. Szeptember 22., 11:41:50 »
Amazing 014:

Igazi csemege volt ez a szám, a Zöld Manó első felbukkanása!
A bevezetőben leírtakkal egyetértek, biztos nagyon kényelmetlen lehetett a seprűn ülni. Ami megfordítva akár disznóperzselőként is jól funkciónál. Hej, ha annak idején lett volna egy ilyenünk, mikor öregapám pont arra az időszakra időzítette a disznóölést, mikor gyenge volt a gáz... Oh, bocsánat, elkalandoztam.

A barlangos rész sok filmes ötletben szerepelt már, a főhőst becsalják egy sötét helyre, majd egyesével lerendezi a banda tagjait. Bár Osborn terve jó volt, hogy bevonta a Végrehajtókat, de a barlangnál hibázott. A seprűjét nem tudta kihasználni a zárt térben, ráadásul gránátokat dobált egy olyan helységben, ami ettől bármikor ráomolhat. Talán már itt is őrült volt egy kicsit. Kissé lebecsülte Pókembert, főleg, mikor azt mondta, hogy négyen egy tucat hálószövővel is elbánnának. Persze, mi jól tudjuk, hogy lesz még ennél ő okosabb és ravaszabb is.


Köszönet a honosításért  :worship:

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Pókember
« Válasz #947 Dátum: 2013. Szeptember 22., 10:01:24 »
Igen, de ő később sem lett őrült, maximum komoly agresszió problémái voltak. :D

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:Pókember
« Válasz #946 Dátum: 2013. Szeptember 21., 21:09:25 »
Köszi.
Valamiért azt gondoltam, hogy alapból nem volt teljesen normális Osborn, meg a sok stressz a vállalattal stb. és ezért talált ki egy új személyiséget. Az izgalom, meg a stressz levezetése miatt. A vereségek miatt meg a szérumot, ami erőt adott neki, és elmebajt is.
Nos, rosszul gondoltam, valószínüleg a Vészmanó miatt.  Nála volt úgy, hogy először a szérum nélkül ügyködött, nem volt őrült, és lenyűgözte az, ami az ölébe hullott. Utána megcsinálta, megitta, erős lett.