Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 229512 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Pókember
« Válasz #615 Dátum: 2010. Február 06., 18:52:49 »
Köszönjük (zozi nevében is) a dícséreteket a honosításra. És nagyon jó, hogy titeket is hasonló érzések kaptak el, mint engem, és zozit. :)

Katt a képre!

Nem elérhető Dris

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Re:Pókember
« Válasz #614 Dátum: 2010. Február 06., 17:52:14 »
Egyik kedvenc Pókember történetem, megvan angolul, és jó volt végre végig olvasni magyarul is. Köszi Predash, Zozi, hogy befejeztétek, a honosítás is pazar. :worship:

Nem elérhető torjack

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
Re:Pókember
« Válasz #613 Dátum: 2010. Február 06., 14:50:26 »
Örök hála! :worship:

A befejező rész feltette az i-re a pontot. A rajzok talán nem az igaziak, de a sztori mindent vitt.

Nem elérhető halfevil

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
Re:Pókember
« Válasz #612 Dátum: 2010. Február 05., 22:55:43 »
Köszi!!!!!
Már nagyon vártam a befejezést és nem csalódtam! A rajzok stílusa szerintem  jó, a sztori teljesen él vele. A karakterek kidolgozottsága összhangba került, így nem kellett több narratív szöveg, az egyszerű, de hatásos rajzok elmesélnek mindent a szereplőkről, a sorsuk kiolvasható a tartásukból, az arckifejezésikből. A képregény értelme valósult meg benne!  :)

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #611 Dátum: 2010. Február 05., 22:28:00 »
Kösz szépen! A vége elgondolkodtató volt, szegény Peter  már mennyire vágyott rá, hogy Mj-vel lehessen s túlvilágon, erre életben maradt, és tovább folytatja a hősködést, ahelyett, hogy pl. végzett volna magával. Ebből látszik milyen nagy hős valójában.  Muszáj lesz még egyszer elolvasni egybe a 4 részt.   :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Freeman

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #610 Dátum: 2010. Február 05., 22:19:23 »
Hali, nagyon jó volt az Uralom mini. Bár a rajzokért nem igazán vagyok oda, de a hangulata nagyon ott volt. Úgy magával ragadott, hogy rendesen elment a kedvem az élettől, hál'isten megúsztam happy end-el, már kezd visszatérni a kedvem  :badteeth:
A fordításért és beírásért nagy köszönet az elkövetőknek.

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:Pókember
« Válasz #609 Dátum: 2010. Február 05., 20:03:33 »
Szentimentalista, mégis tetszetős végkifejlet...  :worship:
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #608 Dátum: 2010. Február 05., 14:31:06 »
De most komolyan Vízember és Elektro hol volt amikor az iskolában a víz és az elektromosság kölcsönhatását tanulták? :headscratch:

Két cavinton függő aggastyántól túl nagy észjátékot ne várj.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #607 Dátum: 2010. Február 05., 14:07:49 »
Ezer köszönet Zozi56 és Predash a Pókember - Uralom 4. befejező részért! :worship: :worship: :worship: :worship:
Pókembernek tényleg megmaradt a humora. Vízember megjelenésén egy kicsit csodálkoztam. Mert ő és Elektro mindig elfelejtik, hogy egymásra veszélyesek lehetnek.
Venom pedig nagyon óriás méretű volt és még többen is voltak a szimbiótákból. Egy egész seregnyien.
Homokemberről is meglepődtem, hogy mit csinált ő. Főleg amikor kiderült arról a kislányról(aki a lázadókkal volt), hogy ő valóban Homokember lánya.
Bár az tényleg egy jó kérdés, hogy élhette túl a robbanást. Alternatív történetben mindig is előfordulnak néhány dolgok, amik rejtélyesek maradtak.
Örülök, hogy a befejező része is kijött. Nem baj, hogy most februárba került sorra. "Jobb későn, mint soha." Így 2010-ben elolvastuk a Pókember - Uralom befejező részét.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #606 Dátum: 2010. Február 05., 13:56:41 »
Köszönöm Zozi 56-nak és Predash-nak az Uralom befejező részét.
Bármennyire is szörnyűek voltak a rajzok a történet mindenért kárpótolt.
Nagyon jól kitalálták Homokember lányának történetétét akinek hatására jó útra tért azt is hogy Pókember megküzd a rémes hatossal és legyőzi őket, hihetetlen hogy ennyi évesen még mindig tud verekedni ugrálni és persze a humorát sem veszítette el. De most komolyan Vízember és Elektro hol volt amikor az iskolában a víz és az elektromosság kölcsönhatását tanulták? :headscratch:
A vége pedig tényleg megható lett, bár az nem egészen világos hogy Pókember hogyan élte túl a robbanást mikor ő is a tetőn volt, de szerintem nagyszerű befejezése volt a történetnek. Remélem valamikor fogtok még ehhez hasonló alternatív történeteket honosítani.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #605 Dátum: 2010. Február 05., 13:56:12 »
ez a történet eddig elkerülte a figyelmem, de most, hogy itt az utolsó része is, máris berobbantom a flashgot-ot, és letöltöm mind a négy részt, aztán el is olvasom ahogy van:D
addig is köszönöm Predashnak és Zozinak a Pókember Uralmat, miután végeztem a cuccal, irom a véleményem is  :)

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Pókember
« Válasz #604 Dátum: 2010. Február 05., 13:08:23 »
Ezt jól esik hallani. Örülök, hogy tetszett. ;) Nemsokára jön egy újabb epic-sztori, de az nem Pókember, és azt még fedje jó sötét homály. :D

Katt a képre!

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #603 Dátum: 2010. Február 05., 13:08:03 »
Predash-nak és Zozi-nak köszönöm a Pókember: Uralom negyedik, utolsó részét!  :worship: :worship:
Tényleg rendkívüli történet, megható befejezéssel!  :pogo:

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #602 Dátum: 2010. Február 05., 10:51:35 »
Elolvastam a Pókember: Uralom 4. részét, és szabályosan megkönnyeztem. Élmény volt végigolvasni és ezért nagy köszönet Zozi és Predash.  :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Pókember
« Válasz #601 Dátum: 2009. December 16., 22:09:41 »
Sok sikert kívánok neked Predash!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Pókember
« Válasz #600 Dátum: 2009. December 16., 22:08:00 »
Igen, a beírója visszatért, itt vagyok.  Igyekszem minél hamarabb pótolni a lemaradásom, ez lesz az első képregény, amit beírok mostanában.

Katt a képre!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Pókember
« Válasz #599 Dátum: 2009. November 22., 13:13:02 »
Beírója kényszerszabin van. Nem tudjuk, mikor tér vissza, azt mondta, idén talán.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Pókember
« Válasz #598 Dátum: 2009. November 22., 12:29:06 »
A Pókember: Uralom című 4 részes (alternatív jövőben játszódó) mini befejező része mikor kerül ki?  
A harmadik részt valamikor szeptemberben olvashattuk, azóta eltelt pár hónap...  
A választ előre is köszönöm!

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Pókember
« Válasz #597 Dátum: 2009. Szeptember 22., 06:56:50 »
Üdv! Köszi a Marvel Team-Up v1 #144-t talgaby,gorgiasz!    
Jó történet volt,becsülendő dolog,hogy Philip akkor is állta a szavát,mikor már majdnem péppé verték...

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Pókember
« Válasz #596 Dátum: 2009. Szeptember 19., 21:28:35 »
Idézetet írta: talgaby
Sose éreztem odaillőnek, hogy a cirka 20 éves Peter tegezze a főnökét, aki ráadásul korban az apja lehetne.
Pedig egyáltalán nem ritka, ha az a főnök olyan, mint Robbie. Kicsit apáskodó, de nagyon baráti. Úgy rémlik, a régi CsodaPók sorozatban is tegezte. Szerintem sokat dob kettejük bensőséges viszonyán.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Pókember
« Válasz #595 Dátum: 2009. Szeptember 19., 20:26:15 »
Talgaby-nak és Gorgiasz-nak köszönöm a Marvel Team-Up 144.-et!    
Holdlovag és Pókember nagyon jó kis duót alkotott/alkottak!

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Pókember
« Válasz #594 Dátum: 2009. Szeptember 19., 11:25:53 »
tedd hozza, hogy a szuperhosos kepregenyekben
gyengéd barbár

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Pókember
« Válasz #593 Dátum: 2009. Szeptember 19., 11:24:51 »
Hát igen, May néni létezése is már picit túlzás. Főleg, hogy mi minden történt már vele.
Most komolyan, az olvasók annyira fölháborodnának, ha nem rácigálnának vissza minden halottat egy idő múlva?
 Én pont ezt utáom a képregényekben.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Pókember
« Válasz #592 Dátum: 2009. Szeptember 18., 22:58:34 »
Például ezért nem hal meg May néni sem, Franklin ezért nem akar felnőni sohasem, stb.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Pókember
« Válasz #591 Dátum: 2009. Szeptember 18., 22:53:34 »
Pedig harminc éve ez megy a Marvelnél, szóval inkább azzal az időszakkal nehéz találkozni, amikor még nem volt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Pókember
« Válasz #590 Dátum: 2009. Szeptember 18., 19:55:48 »
Kösz az infókat, ez a jellemfejlődés-zárlat elég nagy baromságnak tűnik.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Pókember
« Válasz #589 Dátum: 2009. Szeptember 18., 19:21:52 »
Sose éreztem odaillőnek, hogy a cirka 20 éves Peter tegezze a főnökét, aki ráadásul korban az apja lehetne. De a tapasztalataim alapján amúgy is sokkal több helyen alkalmazok magázást a szuperhős-képregényekben, mint a fordítók többsége.
Shooter a sorozatért nem volt oda, fél év múlva le is lőtték ugye. Ez volt akkoriban az egyetlen Pók-sorozat amúgy, amiben az alkotók tényleg szinte bármit meg mertek tenni a kozmikus kalandoktól a misztikus hablatyokon át a kőkemény nyomozásig és az akkorhoz képest is elég nagymértékű hullahalmozásig, ami viszont szinte biztosan nem nyerte el Shooter tetszését, bár én akkoriban azt nem értettem, hogy tudták átnyomni rajta a Titkos Háború változtatáslistáját. De attól még ő volt az, aki elkergette Englehartot a cégtől és elrendelte a jellemfejlődés-zárlatot.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Pókember
« Válasz #588 Dátum: 2009. Szeptember 18., 17:56:00 »
Milyen dolog ez talgaby, hogy mersz nekünk itt hibázni,     na de Shooter nem volt oda ezért a sztoriért, vagy miért emlegetted őt a hírekben?
A történet amúgy jó volt, tényleg sok mindent belezsúfoltak, mégsem éreztem úgy, hogy zavaroslett volna. Philip Chen döntésével hogy álltok? Szerintem ostobaság volt amit művelt, de azért az író ügyesen megoldotta a történet végét. A honosítás is király lett (azt leszámítva, hogy én jobban bírom, ha Peter is tegezi Robbiet).
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Pókember
« Válasz #587 Dátum: 2009. Szeptember 18., 17:47:50 »
Ez van akkor, ha a beírás féléves, a fordítás meg legalább kettő. Nem emlékeztem már pontosan, csak arra, hogy nagy vonalakban mi történik a sztoriban. Úgyhogy de, simán lehetett Robertson.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Pókember
« Válasz #586 Dátum: 2009. Szeptember 18., 17:44:47 »
Jó ez a Marvel Team-Up #144. szám. Nem tudtam, hogy Pókembernek többször is volt a Kínai negyedben és harcolt bűnözőkkel. Pl. a Fehér Sárkánnyal. Bár ezt a karaktert nem ismerem. Holdlovag pedig érdekes módon felbukkant. Azt nem gondoltam, hogy taxisofőrnek is álcázta magát.
Bár lehet, hogy ez egy kicsit furcsa lesz a kérdés. J. Jonah Jameson bízta meg Peter Parkert? Úgy tudtam akkoriban Joe "Robbie" Robertson volt a főnök. Mert Jameson egyszer bevallotta magáról, hogy a Skorpió projekt az ő ötlete volt.
Ezer köszönet Talgaby és Gorgiasz a Marvel Team-Up #144. számért!    
Egy mindenkiért, mindenki egyért.