Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 229322 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Pókember
« Válasz #1185 Dátum: 2016. Június 29., 23:14:05 »
Amúgy eddig senki nem járt abban a boltban, vagy zárva volt, vagy rossz volt a cím, vagy messze volt... szerintem nem is volt bolt a kirakat mögött, csak valami kamu pénzmosoda lehetett

Vagy maga az ajtó, amin keresztül el lehet hagyni a Mátrixot ;)

Most az jutott eszembe, hogy fel kellene kutatni azt a kisgyereket, mint a tv-ben a gyermekrákos kopi kisfiút, aki felgyógyult, és mostanra jól kipattintotta magát  ;D Kb. 30 körül lehet, és még lehet a nagyi is él  :lol:



Nyissunk egy ilyen boltot.  :D Igaz, hogy kb egy hónap alatt becsődölne, de akkor is hatalmas feeling lenne

Kéne egy ilyen, de nagyon. Lehet meg kellene dumálni valami noname non-stop bolttal, hogy berendezzük képregényesre a kirakatát, és árulhatnák is a képregényeket egy sarokban, de a kirakat a lényeg  :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1184 Dátum: 2016. Június 29., 14:36:22 »
Hajh, egy jó kis képregénybolt de jól is hangzik! Sajnos igen, Kingpin lenne, meg pár külföldi megjelenés és ennyi.
A név:
Farek, a nyugdíjas Vízió és társai GMK.  ;D

Amúgy eddig senki nem járt abban a boltban, vagy zárva volt, vagy rossz volt a cím, vagy messze volt... szerintem nem is volt bolt a kirakat mögött, csak valami kamu pénzmosoda lehetett.  ;)

Nem a Koronaőr közben lévő dohánybolt helyén volt? Most CBA van mellette Google szerint. Mert az pont a Déli oldala.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Pókember
« Válasz #1183 Dátum: 2016. Június 28., 20:47:19 »
Farek lehetne a nyugdíjas, aki egy kisgyereknek mutatja a képregényeket.  ;D :lol:
:smileythefinger: :smileythefinger: :smileythefinger:

Ez a könyvesboltos dolog nekem új. Én mindig a trafikban vettem ilyeneket, meg újságárusnál.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1182 Dátum: 2016. Június 28., 20:10:05 »
Lehet, hogy soha nem is voltak nyitva.  :badteeth: Csak ki rakták a kirakatba a képregények, hogy dicsekedjenek.  :hehe:

Anno gyerekkoromban én is még eleinte a könyvesboltban vettem a Bobo, Góliát, Pink Panter és Tom & Jerry képregényeket, aztán amikor felfedeztem, hogy a postán is van, akkor mindig oda mentem venni. Pont útba esett az iskola felé, így még ha nem is vettem semmit, suli után mindig bementem megnézni, hogy van-e valami újdonság. Aztán amikor sikerült összespórolnom/kikönyörögnöm pár forintot, akkor mindig rohantam és vettem egy képregényt. Elsősorban Pókembert kerestem, de ha éppen nem volt, akkor jöhetett bármi.  :D

Amúgy egy ilyen expediálos kirakat manapság is hangulatos lenne... igaz, hogy max kingpines kiadványokkal lehetne megtölteni, de azért bírnám ;)
Nyissunk egy ilyen boltot.  :D Igaz, hogy kb egy hónap alatt becsődölne, de akkor is hatalmas feeling lenne viszont látni pont ugyanilyen beállítással egy Kingpin képregény hátulján a reklámunkat.  :D Farek lehetne a nyugdíjas, aki egy kisgyereknek mutatja a képregényeket.  ;D :lol:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Pókember
« Válasz #1181 Dátum: 2016. Június 28., 18:22:50 »
Nem hiszem, hogy a semicé volt, mert árultak külföldi cuccokat is. Én egyszer eljutottam az expediál kapujába, de zárva volt, úgyhogy effektíve én sem voltam ott soha. Legalábbis benn. De kívülről nézelődtem, volt csomó F4 képregényük, hogy milyen nyelvű, arra nem emlékszem.

Ez nem teljesen zárja ki a Semicet, mert a '90-es évek közepén, még gyerekként voltam a szerkesztőségükben (irigykedjetek ;D), és az íróasztalokon mindenfelé egy tonna külföldi (amcsi, skandináv, stb) képregény hevert... lehet az Expediálban adták el a felesleget :lol:
Na viccen kívül, talán a Bayer Antal meg tudná mondani, mi volt ez az Expedial GMK valójában, de vicces, hogy így vagy úgy, de effektíve senki se járt bent közülünk. :cool:

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1180 Dátum: 2016. Június 28., 18:07:23 »
Nem hiszem, hogy a semicé volt, mert árultak külföldi cuccokat is. Én egyszer eljutottam az expediál kapujába, de zárva volt, úgyhogy effektíve én sem voltam ott soha. Legalábbis benn. De kívülről nézelődtem, volt csomó F4 képregényük, hogy milyen nyelvű, arra nem emlékszem.
Amúgy nem könyvesboltokban is lehetett kapni képregényt, hanem csak ott! Aztán szép lassan kezdtek beszivárogni újságosokhoz is. Nem értettem, mert a Mozaik, Kockás, Zórád képregényei (ebből nem mind) ha jól emlékszem már kaphatóak voltak az újságosoknál is, pedig azok jóval előbbiek. Igaz, hogy az egész képregénykiadásosdi, a módszerváltás előtt csak úgy kaphatott táptalajt, hogy könyvkiadó ( talán a Művelt nép? ) csinálta.
De visszatérve Expediálra, az akkor olyan volt mint a Clerks-ben Randallnek a Mega videótéka. Majdnem térdre borultam előtte.  :hehe:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Pókember
« Válasz #1179 Dátum: 2016. Június 28., 16:19:43 »
Vigyázat, mert mindjárt jön talgaby, és rosszul lesz, ha ennyi vénemberi megemlékezést olvas.  :brow: ;D :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Pókember
« Válasz #1178 Dátum: 2016. Június 28., 16:15:27 »
rengeteget jártam nagymamámmal a falumban a Postára, nálunk csak ott lehetett képregényt kapni.

Ilyen emlékem nekem is van, csak nem forgóállványon voltak a képregények, hanem az ablak felett belülről kihúztak egy madzagot, és ruhacsipesszel(?) erősítve, ott lógtak a képregények :cool:  (ez persze ma szentségtörés lenne)  :hehe:
De a legkorábbi emlékem, hogy eleinte még a könyvesboltokban is lehetett kapni Bobót, Góliátot, Rózsaszín Párducot, Tumakot, Tom & Jerryt... haj, a régi szép idők, nálam is emelkedik a nosztalgiafaktor...  :badteeth:

Amúgy egy ilyen expediálos kirakat manapság is hangulatos lenne... igaz, hogy max kingpines kiadványokkal lehetne megtölteni, de azért bírnám ;)
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1177 Dátum: 2016. Június 28., 15:59:25 »
Megvan, beugrott a reklám, köszi Micho!
Tudom, én is sokat nézegettem a képet.
Néni keze alatt supi embléma, alatta meg Batman ugrik egy sötét borítón. Az a kettő meg is van.
Meg ennek volt egy másik változata is, nem? Mert emlékszem, egyszer egy Transformers is van a képen, itt meg nincs a kirakatban. Ráadásul az 1. szám, szóval 2 ilyen kirakatos reklám is lehet.

A kép amúgy nekem rettentő aranyos, nagymama az unokával. 8-12 éves koromban rengeteget jártam nagymamámmal a falumban a Postára, nálunk csak ott lehetett képregényt kapni. Postás néni mögött kis forgóállványon voltak az újságok.
Ha komolyabb könyvesbolt érdekelt, akkor Szerencsre kellett menni, vagy egyenesen a "világ közepébe", Miskolcra.
Nagymamán ma már sajnos nagyon nehézkesen jár, meg én is háromszor annyi idős vagyok, de a kép ezen okok miatt nekem kimondottan megható.
Ráadásul ma tudtam meg, hogy Bud Spencer elhunyt, szóval nagyon szentimentális hangulatban vagyok...
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Pókember
« Válasz #1176 Dátum: 2016. Június 28., 15:50:25 »
Ó, az Expediál reklám...

Nem tudom, honnan vették ezt a nevet... ezzel a GMK-val eléggé szocreál  ;D
Ezek szerint senki sem járt ott? :rolleyes:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Pókember
« Válasz #1175 Dátum: 2016. Június 28., 14:03:56 »
Ó, az Expediál reklám... én is vágytam oda, de soha nem jutottam el. Mire a fővárosba kerültem, szerintem már megszűnt. Bár... mintha kívülről még láttam volna a kirakatát.  :headscratch:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1174 Dátum: 2016. Június 28., 12:39:58 »
Az Expedialba én is szerettem volna eljutni, de sajnos nem sikerült. Viszont egyszer bátyámat sikerült elküldenem oda, hogy szerezze be nekem a Képregény Koktél 5-ös számát, mert nálunk az újságosnál nem volt belőle, a 4-es után már csak a 6-os számból kapott. Szerencsére sikerült beszereznie nekem.  :D Az már más kérdés, hogy kb 2 év után pont ő hagyta el a teljes minimet valahol.  :-\
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Pókember
« Válasz #1173 Dátum: 2016. Június 28., 10:09:06 »
Érdekes, erre a reklámra nem emlékszem.

Erről van szó:

http://halozsak.hu/images/stories/kepregenyek/szuperhos/spider-man/semic/csodapok_v1_022/pokember-v1-022-32.jpg

Idézet
Egyszer próbaképpen írtam egy levelet a szerkesztőségbe, hogy a Transformers néhány számát szeretném megrendelni és utánvéttel  el is küldték az akkor már több éves lapokat vadonatúj állapotban!

Én is bizniszeltem anno a szerkesztőséggel. Láng Istvánnal cseréltem el a német zsebkönyveimet (Gruppe-X, Die Rächer, Fantastichen Vier) hiányzó magyar számokra. Emlékszem, milyen jó fej volt, még a levélpapírja is aktuális amerikai Pókemberből (klónsztori) volt kifénymásolva  :cool: 
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1172 Dátum: 2016. Június 28., 08:56:58 »
Érdekes, erre a reklámra nem emlékszem.
A Silverland konkrétan úgy volt, hogy beléptünk az évfolyamtársammal a boltba úgy 2004 körül és faltól falig könyvek, meg egy kis pult, mögötte az eladó. Valahogy úgy képzeltem otthon mindig a reklámokat olvasva, hogy ez "egy nagy pesti komoly bolt, csupa üveg, meg kilátás, stb."
Emlékszem, az utcákon kérdezősködtünk, hogy merre van a Lajos út. TALÁN a Batthyány téren álltunk, a Keletitől a Metro elvitt és ott gondolkodtunk. Akkor ott elbizonytalanodtunk, most meg már naponta kétszer megyek át a Batthyány-n.
A Semic-től postán rendeltem. Egyszer próbaképpen írtam egy levelet a szerkesztőségbe, hogy a Transformers néhány számát szeretném megrendelni és utánvéttel  el is küldték az akkor már több éves lapokat vadonatúj állapotban!
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Pókember
« Válasz #1171 Dátum: 2016. Június 27., 22:45:34 »
Na és az "Expedial GMK"-ban ki volt? ;D

Emlékszem, nagy vágyam volt vidékről eljutni oda, annyira megkapó volt a reklám a kandi lapok hátulján, azzal a sok képregénnyel a kirakatban. Aztán egyszer Bp-en nyaraltam a rokonoknál, és kiharcoltam, hogy elvigyenek oda. Annyi volt a bibi, hogy eltévesztettem a címet, rosszul emlékeztem, hogy melyik pályaudvar mellett van (keleti vagy déli), így rittig rossz helyre mentünk...  :badteeth: Így aztán sose jutottam el oda, de asszem elég hamar még is szűnt a bolt. Most azon filózok, hogy vajon a Semicé lehetett, egyfajta "lerakatként" funkcionálhatott?
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Pókember
« Válasz #1170 Dátum: 2016. Június 27., 14:20:10 »
Nem, már hosszú évek óta nem. Egy időben átköltözött más néven a Bajcsy-Zsilinszky útra, a nyugatitól nem messze, de aztán ott is megszűnt, már az is sok éve.

Igen, a Silverlanddel kapcsolatban sajnos engem is pont ugyanilyen csalódás ért. :( Lehet, hogy már túl későn, felnőtt fejjel mentem el, pedig középiskolásként kellett volna.

Visszakanyarodva Pokemberre pedig igen, ezek a szörnyek is elég gusztustalanok. Csak nem jól.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1169 Dátum: 2016. Június 27., 13:59:08 »
Az már nem működik, ugye? Google utcanéző alapján legalábbis.

Nekem anno a Silverland volt amolyan non plus ultra hely, ahova el akartam jutni. A Cherubion könyvek végén nagyban reklámozták '94 körül. Persze, mivel 24 éves koromig kb kétszer voltam Pesten, erre nem volt túl sok esély.
Egyetemen egy barátommal eljöttünk egy napra, akkor megnéztem, de csalódás volt. Kicsi volt és zsúfolt. Most, hogy közúton kb 10 perc alatt lehetne elérni, már nem megyek. :)
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Pókember
« Válasz #1168 Dátum: 2016. Június 27., 12:20:35 »
Én a Kék Farkas reklámnak örültem, gyakran jártam oda, sok dolgot szereztem ott be!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1167 Dátum: 2016. Június 27., 11:32:59 »
Köszi a legújabb Pókembert!
McFarlane de nem jön be... a védelmező-szörnyek tipikus McFarlane-alakok, gusztustalanok.
Szinte felüdülés volt utána az a kb 1882-es történet.  ;D

A végén a reklám külön öröm. Emlékszem, akkoriban több számban volt az a hirdetés, valamelyikben kimondottan említik, hogy METRO áruházakban célszerű keresni. Venomot megvették szüleim (talán Miskolcon a Centrumban), ma is megvan. Mozog a szája, ha megnyomod a lábait.
Emlékszem, Vészmanó képét nézegettem sokáig, hogy az még jó lenne. Na nem lett meg soha.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Pókember
« Válasz #1166 Dátum: 2016. Június 20., 20:04:24 »
Viszont ennek a számnak bitang jó volt a borítója.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1165 Dátum: 2016. Június 20., 19:23:37 »
A 78-as életem első Pókember képregénye volt.
Harry és a családja... hát... ez a kép nagyon szokatlan. McFarlane tényleg másképpen ábrázolta a Pókembert. Sokkal felnőttebb, komolyabb stílussal. Ahogy ezt néhány évvel később a Spawn-ba is látható.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Pókember
« Válasz #1164 Dátum: 2016. Június 20., 10:17:18 »
A mai múzeumi frissítésben MacFarlane ismét csúcson van.  :dry: Az a Harry és családja rajz a 10. kép alján... anyám, borogass.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Pókember
« Válasz #1163 Dátum: 2016. Június 03., 16:17:18 »
Pókemberen belül?

Ron Frenz, alighanem.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Pókember
« Válasz #1162 Dátum: 2016. Június 01., 15:24:21 »
John Buscema a kedvenc rajzolóm, szerintem ő tud a "legképregényesebb" módon rajzolni. Megnyerő formák és nem bonyolítja túl. McFarlane pl karikatúra-szerű alakokat is rajzol, amik szerintem nem illenek bele minden képregénybe. Itt elég megnézni egy-egy Spawn részt. A nyomozópáros pl nekem kifejezetten nyomasztó. Mint anno az Uborka tv műsor.  :cool:
Nem tépem sokat a számat: +1.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Pókember
« Válasz #1161 Dátum: 2016. Június 01., 15:09:26 »
Már a második levelemet fedeztem fel a Pókember lapjain, úgy látom nagyon termékeny voltam '95-ben.  :D
Nekem McFarlane -ha sokat nézem a munkáit - egy idő után túl sok...
John Buscema a kedvenc rajzolóm, szerintem ő tud a "legképregényesebb" módon rajzolni. Megnyerő formák és nem bonyolítja túl. McFarlane pl karikatúra-szerű alakokat is rajzol, amik szerintem nem illenek bele minden képregénybe. Itt elég megnézni egy-egy Spawn részt. A nyomozópáros pl nekem kifejezetten nyomasztó. Mint anno az Uborka tv műsor.  :cool:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Pókember
« Válasz #1160 Dátum: 2016. Május 31., 19:43:51 »
Amúgy nektek kinek a rajzai jönnek be a legjobban?

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Pókember
« Válasz #1159 Dátum: 2016. Május 30., 21:52:13 »
Én azért nem nagyon lelkesedek azóta se a munkáitól. De szerencsére azóta elhagyta a Marvelt és a DC képregényeken felőlem nyugodtan kockulhat.  ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Pókember
« Válasz #1158 Dátum: 2016. Május 30., 07:52:59 »
Az volt a mélypontja. Utána pihent egyet, és a visszatérése fenomenális lett. Azóta nem is nagyon láttam tőle rosszat.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Pókember
« Válasz #1157 Dátum: 2016. Május 29., 12:52:36 »
Na pl. mondhat bárki bármit McFarlane-ről, de nála legalább megértem, hogy bejött neki, amikor ki akart tűnni a tömegből. De hogy Romita Jr-nek hogy jöhetett be, amikor stílust váltott, azt a mai napig nem bírom felfogni. Valószínűleg gyorsan dolgozik, meg megbízhatóan, meg ott az apuka is, de attól ez még CSÚNYA.

Na ezt mondjuk nagyon adom!Hihetetlen amit leművel.Kocka fejű lapos testű arcú alakok akiknek az arcmimikaját egyenes vonalakkal akarja érzékeltetni.Konkrétan ocsmány amit csinál.Az nem McFarlane esete hogy ízlések és pofonok az konkrétan csúnya.

Pedig régen szerettem a munkáit. De pl. legutóbb amit a World War of Hulkkal csinált...Hulk és Sentry csatájából ráadásul nem is látszik semmi.Azóta igyekszem kerülni a dolgait.

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Pókember
« Válasz #1156 Dátum: 2016. Május 29., 09:12:24 »
Na pl. mondhat bárki bármit McFarlane-ről, de nála legalább megértem, hogy bejött neki, amikor ki akart tűnni a tömegből. De hogy Romita Jr-nek hogy jöhetett be, amikor stílust váltott, azt a mai napig nem bírom felfogni. Valószínűleg gyorsan dolgozik, meg megbízhatóan, meg ott az apuka is, de attól ez még CSÚNYA.