Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 229264 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Pókember
« Válasz #45 Dátum: 2004. Szeptember 24., 19:34:00 »
Dicsérjétek a Venomot, gyerekek, dicsérjétek, most úgyis másokat fordítok.  

...

Szóval Micho felszólított, hogy válaszoljak Ádám véleményére: én nagyon örülök, hogy mindenki dicséri a Venomot, és nem tudom, hogy lehetek ennyire király, de azért kösz, hogy tömlyéneztek.   Ehh, szóval izé, kicsit elszálltam, de nézzétek el nekem.  
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 24., 19:51:58 írta VTomi »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Pókember
« Válasz #44 Dátum: 2004. Szeptember 24., 17:58:15 »
Idézet
What ifeket megnézem

ez már jól indul

Idézet
Póklányokhoz most úgy érzem, nincs energiám.

akkor a "sima" lányokról már nem is kérdezlek  

Idézet
Így is örüljetek, hogy bevállaltam a Daredevilt valamint az Avengerst!

ez adott egy ötletet, hogy a HálóZsákra felvegyek hivatalos véleményezőket  (bár a játék kapcsán szerintem már nem kell, úgylátom szépen beindult ez a dolog  )

Idézet
és akor még lesznek a Pókosok, meg a venom

Venom is pókosnak számít    és ezzel együtt most update-elem is a tegnapi pókos hírt: nem marad a jövőhét se Hálószövő nélkül, tehát legközelebb lesz egy meglepi pókos-vonatkozású képregény, ami már rééégen váratott magára. (nem árulom el mi az, de a Spideretom fórumon én is emlegettem valamikor) tehát így 4 hétig tart folyamatosan a pókinvázió  
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 24., 18:00:27 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető szpÁDÁMen

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://szpadamen.uw.hu
Pókember
« Válasz #43 Dátum: 2004. Szeptember 24., 13:57:53 »
Tényleg? Ez sirály! Már akartam írni a Vészmanó élrúl, de most már nincs kedvem, mert már írtam róla a Spidertomra.   A What ifeket megnézem, a Póklányokhoz most úgy érzem, nincs energiám. Így is örüljetek, hogy bevállaltam a Daredevilt valamint az Avengerst!   Ez már 2 garantált, és akor még lesznek a Pókosok, meg a venom. Na meg korlátlan winchesterem sincs... Hiába írom ki CD-re, nincs szívem letörölni a képregényeket!  
Szam42: király vagy, ember! Gondolom még befejezed a Blue-t, aztán jössz azzal a Destinyssel. Mi is volt a címe? Mindegy, majd ne felejtsd el, hogy rendezd középre a téglalapokon belül a szöveget, meg legyen színátmenetes!  
"Here comes the Spider-Man!"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Pókember
« Válasz #42 Dátum: 2004. Szeptember 23., 17:22:36 »
Idézet
mert gyorsabb lesz, és kisebb betűkkel...

hát a gyorsaságom már nem a régi, rendesen beleöregedtem a szakmába... de mint tudjuk, öreg Keselyű nem vén Keselyű  szóval mostanában kicsit besűrűsödtek az egyéb privát dolgaim, de a betűmértetet azt tudom garantálni  

komolyra fordítva a szót, délután egyeztettem szam42-vel, és ha úgy alakulnak a dolgok, ahogy tervezzük, akkor a jövőhét után legalább 3 hétig lesz valami pókos. így tudsz majd szorgalmasan véleményezni  ja ha itt tartunk: amikor sikerül majd átrágnod a What If-eket, Póklányokat (mivel ezek is Pók-vonatkozásúak főleg) akkor a megfelelő topikban úgymond "visszamenőleg" is nyugodtan lehet véleményezni ezeket.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető szpÁDÁMen

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://szpadamen.uw.hu
Pókember
« Válasz #41 Dátum: 2004. Szeptember 23., 16:48:42 »
Idézet
hehe, nem  de az biztos, hogy tényleg alapos véleményeket látunk tőled, ezért ha pluszpont nem is, de egy jó nagy köszönöm az jár
Ok, értem, igazából úgysem tudnék mit kérni képregényt, szal ha nem nyerek, hát az se baj!  micsoda passiót lenyomok már ide, tetszettek figyelni... ?  


Nos, nem akarok ronda lenni, meg aki nincs már itt arról vagy jót, vagy semmit, de KÖSZÖNÖM Micho, hogy beírod a Venomot, mert gyorsabb lesz, és kisebb betűkkel...      
"Here comes the Spider-Man!"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Pókember
« Válasz #40 Dátum: 2004. Szeptember 23., 15:39:08 »
Idézet
Nem lehetne deciméterekben mérni a hozzászólásokhoz a pontokat?
hehe, nem  de az biztos, hogy tényleg alapos véleményeket látunk tőled, ezért ha pluszpont nem is, de egy jó nagy köszönöm az jár

Idézet
Amúgy a kövi négy részt akkor ki írja be???!!

én  
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető szpÁDÁMen

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://szpadamen.uw.hu
Pókember
« Válasz #39 Dátum: 2004. Szeptember 23., 15:29:24 »
Idézet
ja, és azt hiszem megvan az első pontod a játékban!  
Nem lehetne deciméterekben mérni a hozzászólásokhoz a pontokat?      Igazán sokat írtam...        
Amúgy a kövi négy részt akkor ki írja be???!!
"Here comes the Spider-Man!"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Pókember
« Válasz #38 Dátum: 2004. Szeptember 23., 14:05:40 »
Ádám:

Pettko már nem dolgozik a HálóZsáknál, VTomi-nak meg szerelőnél van a gépe, szóval kénytelen leszek addig én reagálni egy rövidet

Idézet
A szkenn egyébként nem annyira jó volt szerintem.

nos igen, elég gáz volt sajnos, amit fel lehetett lelni a neten, főleg ezért:

Idézet
Néha olyan érzésem volt, hogy a rajzból is le lett vágva!

már kezdenek olyan jó megérzéseid lenni, mint nekem.. ami legendás
szóval tényleg le van vágva a képregényből is, de úgymond "muszájból", mert nagyon csúnyán volt megvágva eredetileg, és lemaradtak a szélek, plusz ferdék is voltak. én mondtam Pettko-nak, hogy akkor egységesen legyenek kiegyenesítve, ami némi képvesztéssel járt... még szerencse hogy a széleken nem történt semmi fontos dolog  

ja, és azt hiszem megvan az első pontod a játékban!  
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 23., 14:06:04 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Pókember
« Válasz #37 Dátum: 2004. Szeptember 22., 21:16:12 »
Idézet
Szerintetek mit fognak kezdeni Mary Jane-el?
Nehéz kérdés, valóban. Még csak most jöttek össze, szóval egy részig még elmehet szerintem az a rész, hogy MJ könnyesre sírja magát minden alkalommal, amikor Peter elmegy kockáztatni az életét valamiért, ahogy próbálja lekönyörögni az elhatározásáról, ahogy ezt a képregényekben is láthattuk sokszor. Szerintem ez a következő lépés vele. Most már ténylegesen a barátnője, szóval bánthatják már úgy is, hogy épp vele van és azért, a lehetőségek végtelenek még.
De ahogy mondod: már csak egy rész erejéig. Ami nem is baj, mert Kirsten is csak 3 részre szerződött, szóval a 3. végén akár ki is írhatják a szerepből. Akkor épp ideje lesz egy új női szereplőt (Macsek) behozni vérfrissítésként.

Nem elérhető szpÁDÁMen

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://szpadamen.uw.hu
Pókember
« Válasz #36 Dátum: 2004. Szeptember 22., 13:28:57 »
Ide pedig megérkeztem a már elég régóta beígért Venom –LP 2. véleménnyel, szóval figyeltek, VTOMI, PETTKO?!
A sztori: hát szerintem elég jó történet, de szerintem semmi igazi fordulat meg esemény nincs benne. Jó, ez így teljesen nem igaz, de ezen nem bosszankodom, már megszoktam David Micheline történeteit, és már szeretem őket, mert nosztalgikusak!  Ez a föld alatti világ elég jó ötlet, bár kicsit fura azért elképzelni, de megteszi, Micheline szokása, hogy már akkor is leírja, hogy mi történik, ha már tök egyértelmű, de lassan ebbe is beleszoktam. Én Pókinak kicsit nagyobb szerepet is adtam volna, de hát így is alig történt valami, na mindegy. Amúgy tök jó, hogy hajdanán egy Venom dokumentációban azt olvastam, hogy nem tudni, Venom is képes-e elugrani a golyók elől, mert kicsit lassabb, mint Póki. Hát nem igazán tűnt, hogy el kéne neki ugrálnia!  A fordulat a végén jó lenne, bár nem meglepetés, hisz Venomot nagyon-nagyon sokszor támadták már meg kísértetiesen hasonlóan, az Ítélőszéket meg lelőttem magamnak, hogy elolvastam a fórumot. Ez vagyok én…  
RAJZ: most őszintén: lehet Mark Bagley rajzairól igazán rosszat mondani?! Csak dicsérni tudom. Amit mégis kiemelnék, az a 10. oldalon az első képen venom pólójának nyakrésze nagyon ötletes!  Sajna a 11. oldalon van egy tipikusan béna Bagley-láb rajz, ami nagyon nem jó. Hát még a 12. oldalon a lábak… Na de mindegy. Bagleyben még az a rossz, de ez sokszor volt már, hogy nem dolgozza ki sokszor a hátteret. Nézzetek meg egy alapos magyar képregényt, ami a fülesben jelenik meg, aztán a 12. oldalt… Hát igen.
FORDÍTÁS: hát az piszok jól sikerült! Persze sokkal könnyebb dolgom lenne, ha látnám az eredeti szöveget, és azt, hogy miként fordítottad. Akkor sokkal többet tudnék mondani, most csak azt, hogy nagyon életszerű, és irigyellek, hogy ilyen jó angolos vagy!  
A beírás: nos, mindenekelőtt leszögezném, hogy körülbelül ezerszer jobb lett, mint az első részé! A borító valami eszméletlen szuper lett, a Pókember felirat fönt, valamint a „halálos védelmező” mögötti retusálás is gyönyörű, ezért minden elismerésem!  Aztán a „második rész a hatból” szöveg betűtípusa nagyon tetszik, elárulnád, Pettko, hogy mi a betűtípus neve? Tiszta olyan, mintha a 90-es évekbeli képregényt olvasnám! Tuti választás volt!  Az első oldalon az alkotók valamint a „béke poraira” felirat szintén csodás. Mondom, ezerszer jobb. Aztán a 2. oldalon a Venom felirat is nagyon szép.  De lehet, hogy az eredeti? Mert láttam a következő oldalon tök ugyanaz a betűk a képben. Vagy mindkettőt megcsináltad? Viszont amivel bajom van, hogy kritikát is mondjak: most már jobb, hogy nem húzod szét a szövegeket. Most már csak szerintem meglehetősen nagy betűméretet használsz. Ez olyan 10-es, 9-es? Próbáld ki egyszer a 8,5-öst! Az elválasztások, sortörések már nagyon jók, csak így tovább! Aztán egy aprócska kötözködés: a 4. oldalon az angol KILLER szó köré gondolom igazodott a buborék formája. Majd próbáld meg ezt megcsinálni a magyarban is, de ez már nagyon kukacoskodó, én pl ezt nem hiszem, hogy meg tudtam volna csinálni!  Már kezdek megbarátkozni amúgy a díszes betűtípusoddal.  
Amúgy rögtön az első oldalon becsúszott egy fölösleges szóköz a „zuhantunk” szóban. Még egy valami: nagyon tetszik a logód!
A szkenn egyébként nem annyira jó volt szerintem. Persze, színileg, képileg gyönyörű, de engem zavar, hogy ilyen nagy méretű, de a lapok szélei nincsenek benn. Néha olyan érzésem volt, hogy a rajzból is le lett vágva!

Remélem belefáradtatok az olvasásba, mert én már belefáradtam az írásba ma estére (szeptember 21.)
"Here comes the Spider-Man!"

Nem elérhető szpÁDÁMen

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://szpadamen.uw.hu
Pókember
« Válasz #35 Dátum: 2004. Szeptember 20., 17:10:46 »
NOs, szerintem, egyszerűbb, ha meglátogatnátok a Spidertom fórumon a KÉPREGÉNYFILMEK alatt egy két témát, és akkor ti is okosabbak lennétek Venommal kacsolatban, meg még jobb netesek által kitalált történetet olvashatnátok!  
Meg az külön a filmeknek van az a topic, míg ez inkább sztem az ide felkerülő Póktörténeteknek! Persze ezt hadd ne én döntsem el, szal lehet, hogy csak önnön butaságomat mutogatom...
Aproópó! Köszönöm a Venomot, holnapra esetleg vélemény is szülteik!  
"Here comes the Spider-Man!"

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Pókember
« Válasz #34 Dátum: 2004. Szeptember 19., 11:27:05 »
VTomi: biztosan neked van igazad mert nekem nincs meg a 100. számtól az összefoglalók. Sajna  

kihaeennem: teljesen egyet értek veled. MJ-nek már nincs sok szerepe a filmben, hiszen túl hamar tudta meg, hogy Peter a Pókember.

Meg szerintem az se a legjobb, hogy Peter ilyen hamar megunja Pókember féle életét. Akkor mi lesz véle később?....

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Pókember
« Válasz #33 Dátum: 2004. Szeptember 19., 07:00:46 »
Letsgo, az nem kitalált, tényleg volt J.J.-Farkasember, halászd elő a 100. számtól leadott összefoglalókat!

(Kravenéknél tényleg rezeg a léc, de ők meg amolyan "fogadott testvérek" voltak.)


kihaennem: szerintem MJ kénytelen elutazni valami trópusi fotózásra, Peter meg minden összekuporgatott pénzét egy jegygyűrűre költi, és azzal várja a reptéren. Sajnos azonban MJ nem érzi magát elkötelezettnek élete szerelme mellett, ezért jegelik a dolgot, és "szünetet tartanak." Ekkor megjelenik Felicia Hardy, akit majd lelövet a Vezér, és a kórházi ágynál Peter és MJ nagy bánatában összeborul. (Bár ilyesmi már volt az első részben) Egész kerek kis sztori, nem?
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 19., 10:43:34 írta admin »

Nem elérhető kihaeennem

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 110
  • Karma: +0/-0
Pókember
« Válasz #32 Dátum: 2004. Szeptember 18., 23:40:38 »
Én azért tartok a folytatásoktól, de nagyon...

A következő rész mikor lesz? 2-3 év múlva?
Peter és Mary Jane még abban is  együtt lesznek, de milyen minőségben? Biztos, hogy nem lesznek még házasok, mert Petre esküvőjét nem hagynák ki, túl fontos. Mihez fognak kezdeni Mary Jane-el?

Mary Jane-t a folytatásokból el kell tüntetni. Minél előbb. Azért, mert az ő karakterével sokat már nem tudnak kezdeni. Megvolt a könnyes összeborulás, de innéttől kezdve Mary Jane nem létezhet főszereplőként. Mert ki kíváncsi egy állandó barátnővel/feleséggel rendelkező szuperhős mozis kalandjaira ( képregényben még oké, de filmben? )? Főleg hogy a romantokus szálat Peter és MJ közt ennél már egyszerűen nem lehet jobban fokozni. Lehet köztük konfliktusokat kreálni egy új női szereplő színre lépésével. Ettől még eldöcögne a 3. rész, talán a végén még együtt is maradnak. De mi lesz a negyedikkel? Mert ugye elég hülyén venné ki magát, ha mostantól a Pókember összes folytatása úgy érne véget, hogy Peter megmenti MJ-t az éppen aktuális főgonosztól. Ezt már kétszer eljátszották.

A második részben jött a nagy összeborulás. A legtöbb romantikus film itt ér véget. Pár bátor ember forgatott már filmet azzal a célzattal, hogy megmutassa, mi lett a szereplőkkel a happy end után. Remélem az elkövetkezendő Pókember-filmek nem ezt fogják majd bemutatni. Mert a civakodás lehet érdekes mondjuk egy részen keresztül, de nem szabad elnyújtani, mert az unalmas lesz. Abban meg mi az izgalom, ha békében-harmóniában élnek?

Szerintetek mit fognak kezdeni Mary Jane-el?

 

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Pókember
« Válasz #31 Dátum: 2004. Szeptember 18., 22:12:44 »
Amugy már a tervek szerint be van iktattva, és sokak szerint ha minden igaz Pókemberrel öregszünk majd meg. Azt nem tudom, hogy mikor fog megjeleni Fisk, de ha a pletykák igazak (ami nem biztos) akkor Felisa Hardi a harmadikban megjelenik.
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 18., 22:14:02 írta letsgo »

Nem elérhető xido

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
Pókember
« Válasz #30 Dátum: 2004. Szeptember 18., 21:01:19 »
hát nem bánnám,ha elköteleznék magukat egy sorozat iránt 2-3 éves készítési idővel:D:D

sőt arra is kiváncsi lennék,mikor bukkan fel Fisk és abban is bízom,hogy Michael Clark Duncan fogja szintén játszani...nem fehér,de tényleg a legjobb a karakterre:D

azt meg már nem is merem remélni,hogy mivel Manhattan..crossovert is csinálnának Ben "Daredevil" Affleck-el:D:D
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 18., 21:33:25 írta admin »

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Pókember
« Válasz #29 Dátum: 2004. Szeptember 18., 20:21:36 »
Én azt hallotam, hogy szinte mindegyik gonosz benne lesz a filmben. Sőt lesz kitalált is. Pl.: John Jamesonból Farkasember lesz. Kameleon és Kraven testvérek lesznek.
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 18., 20:22:26 írta letsgo »

Nem elérhető xido

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
Pókember
« Válasz #28 Dátum: 2004. Szeptember 18., 20:16:36 »
Lesz Venom a filmben...de ha jól emlékszem az olvasott pletyikre..akkor csak az 5-6.rész körül..már ha addig kibírják a producerek:)

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Pókember
« Válasz #27 Dátum: 2004. Szeptember 18., 19:28:23 »
Szia VTomi. Szerintem benne lesz Venom a filmben. Mert tényleg egy nagyon jó szereplő. És ahhoz, hogy megtudjuk, hogy Harry Vészmanó lesz vagy nem ahhoz még párat kell aludni, hogy mennyit az én se tudom, csak azt tudom, hogy kb 2007 környékén jönn be a harmadik rész. Sajna.

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Pókember
« Válasz #26 Dátum: 2004. Szeptember 18., 18:28:56 »
Az én kedvencem a Vészmanó, utána jön Venom, kíváncsi vagyok, beleteszik-e filmbe. Eszméletlenül nézne ki, ahogy hullámzik a szimbióta  (Meg az is jó lenne, ha akkor már Harryből lenne Vészmanó, mert az azért igen ramaty ötlet, hogy Zöld Manó kétszer filmen... Akkor már inkább Vész mint Zöld, de még így is kicsit utánlövés szaga lesz.)

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Pókember
« Válasz #25 Dátum: 2004. Szeptember 18., 11:47:16 »
Kinek nem?  
Ja, nekem  
Nekem speciel Dr. Octopus, és a Gyík    



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Pókember
« Válasz #24 Dátum: 2004. Szeptember 18., 11:36:06 »
Idézet
A témában felkerült az oldalra a:  Venom - Halálos Védelmező 2/6
Egyre jobb ez a sorozat. Az Ítélőszék felbukkanása csak lendít egyet a sztorin. Persze, én 1 kicsit elfogult vagyok, mert a kedvenc Pók-ellenségem Venom.  

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Pókember
« Válasz #23 Dátum: 2004. Szeptember 17., 18:15:50 »
Hát a Spidertomra.    Csak éppen most leálltam, mert sorba megyek egy ideje és a következő részhez meg kell várnom avman úr történetét, mert előzmény van nála és anélkül nem tudom folytatni.  

Nem elérhető xido

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
Pókember
« Válasz #22 Dátum: 2004. Szeptember 17., 00:07:01 »
Idézet
Idézet
De szóval már nem rakjuk ki kézzel beírtan cuccokat, mert valaki (én is) átírja inkább...
De kirakjuk, csak most már nem mindet.  
hová..hová?  hová kerülnek kézzel írott "újabb" vagy már átírt verziók?)

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Pókember
« Válasz #21 Dátum: 2004. Szeptember 17., 00:00:57 »
Idézet
De szóval már nem rakjuk ki kézzel beírtan cuccokat, mert valaki (én is) átírja inkább...
De kirakjuk, csak most már nem mindet.  

Nem elérhető xido

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
Pókember
« Válasz #20 Dátum: 2004. Szeptember 16., 22:29:04 »
Idézet
A témában felkerült az oldalra a:  Venom - Halálos Védelmező 2/6
óóóójeeeeeeeeeeeee:DDDD

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Pókember
« Válasz #19 Dátum: 2004. Szeptember 16., 20:57:49 »
A témában felkerült az oldalra a:  Venom - Halálos Védelmező 2/6
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető szpÁDÁMen

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://szpadamen.uw.hu
Pókember
« Válasz #18 Dátum: 2004. Szeptember 16., 15:03:57 »
Pedig ez a fizetés a scannekért nem is rossz ötlet! Talán garantálná a jövő évi ongoingot!   Bárcsak nem csak viccelni lehetne. Hihetetlen, hogy ennyi X-fanzine-os fórumos közül is csak ennyien vannak! Na, bocs az OFFért.

A kézzel átírtakról Xidonak: szerintem amúgy se vállalkozz rá teljesen, mert én már egy csomót átírtam géppel, és most is olyanon dolgozok, szóval vágod: mióta beíró vagyok, megjelent a színvonal!      (Ezért előre bocsi...) De szóval már nem rakjuk ki kézzel beírtan cuccokat, mert valaki (én is) átírja inkább...
"Here comes the Spider-Man!"

Nem elérhető xido

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
Pókember
« Válasz #17 Dátum: 2004. Szeptember 15., 22:08:14 »
jaaaaaa...azt hittem gépen van,olyan állapotban,mint a h.tomi verziós előbb említettek:)))...
akkor nem sok esélyt látok rá..hiszen helyetted nem tudom felscannelni én sem..tekintve,hogy ilyet nem ad ki az ember a kezéből,még így átfirkálva sem:D

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Pókember
« Válasz #16 Dátum: 2004. Szeptember 15., 21:39:43 »
Idézet
ezt most nem mondod komolyan!!!..amazingból vagy össze-vissza?
De komoly. Össze-vissza. Ha nagyjából pontosat akarsz tudni, kb. 105 Amazing, 75 Spectacular, 56 Web, 24 Spider-Man, 8 What If, 7 Marvel Team-Up és kb 30 egyéb. Plusz a rövidebbek.    Na jó, akkor 300 körül van... kicsit nem figyelek oda és máris nő a számuk...  

Idézet
Azon gondolkodám,hogy Micho-val beszélhetnél/beszélhetnénk ez ügyben,hogy a "szokott helyünkre" feldobnád nekem apródonként..
Tudod te mennyit kéne neked fizetned ahhoz, hogy én felszkenneljek 300 képregényt??????