Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 238936 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Pókember
« Válasz #135 Dátum: 2004. November 04., 19:54:09 »
Sőt, ha nincs lábuk, egésznap a gép elött kell ülniük és akkor többet dolgoznak.  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Pókember
« Válasz #134 Dátum: 2004. November 04., 13:17:44 »
Na egyezzetek ki gyorsan egy döntetlenben. Nem jó az nekünk ha itt kitekeritek egymás lábát. Bár láb nélkül még tudtok kattintgatni.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Pókember
« Válasz #133 Dátum: 2004. November 04., 11:58:01 »
Idézet
Ne dumálj, newbee! Én már rég itt voltam, amikor te idetoltad az angyalaidat.  Különben Hulk smash!
Kóstolgatsz, Pókica, kóstolgatsz? No, majd a börzén lesz hozzád egy-két kellemes szavam. (Ja, valószínűleg: bocsi, Kaine, nem akartam zavarni a köreidet. És most visszacsavarnád a lábamat az eredeti helyzetébe?   )

Különben is nézzük csak meg a hozzászólások és megtekintések számát    Szóval Avengers rulez  
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 04., 11:59:55 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Pókember
« Válasz #132 Dátum: 2004. November 03., 20:53:00 »
Idézet
Megállj, hékás   !Majd amikor engedélyezem, ugyanis Micho nekem dolgozik az Angyalokkal. Punktum.  
Ne dumálj, newbee! Én már rég itt voltam, amikor te idetoltad az angyalaidat.  Különben Hulk smash!

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Pókember
« Válasz #131 Dátum: 2004. November 03., 13:01:32 »
hihi, két férfi is vetekszik értem, nem mondom...  
...egészen "értékesnek" érzem most magam  

de kaine, mielőtt ráengednéd a kutyákat Farek-re, megnyutatásul közlöm, hogy már megkezdődött a visszaszámlálás, illetve folytatódik


persze a továbbiakban még nem tudom kié leszek végül...  
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 03., 13:02:26 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Pókember
« Válasz #130 Dátum: 2004. November 03., 08:35:58 »
Idézet
Idézet

(és nemsoká újra a Hulk, Prédikátor, DD vonalon)
De már mikor?  
Megállj, hékás   !Majd amikor engedélyezem, ugyanis Micho nekem dolgozik az Angyalokkal. Punktum.  
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Pókember
« Válasz #129 Dátum: 2004. November 02., 22:49:54 »
Idézet
(és nemsoká újra a Hulk, Prédikátor, DD vonalon)
De már mikor?  

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Pókember
« Válasz #128 Dátum: 2004. November 02., 01:29:55 »
Idézet
Még nem olvastam, de örülök, hogy átvetted a Venomot, szam. Télleg, hogyhogy nem változtattál még nevet fórumon? Igazából Micho beírására számítottam, már hiányzik, mert rég olvastam általa írt beírást.
édi, akarom mondani Ádi vagy  

találkozhatsz velem mostanában a Bosszú Angyalai hasábjain!

(és nemsoká újra a Hulk, Prédikátor, DD vonalon)
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Pókember
« Válasz #127 Dátum: 2004. Október 31., 09:13:49 »
Ádám, szam: Hallom, és hízik a májam.  
kihaennem: Szerintem ez a sorozat nagyon is komolyan veszi önmagát, talán inkább pont ezért röhejes néhol.

Nem elérhető kihaeennem

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 110
  • Karma: +0/-0
Pókember
« Válasz #126 Dátum: 2004. Október 30., 16:43:53 »
Tudom, hogy nem szabad két hozzászólást egy más után írni ugyanazon felhasználónak, de mikor az előzőhöz hozzá akartam szerkeszteni ezt is, azt írta ki, túl sok a 'vigyor'. Én meg nem fogom magam cenzúrázni!  
És ha lehet, más se próbálja!  
 

Venom: Lethal Protector #03:

Alakul, alakul...
Szerintem egyre jobb ez a sorozat. Jó, az ötlet egy kicsit furcsa, hogy Venom jófiú, de ha ettől elvonatkoztat az ember, akkor maga a történet élvezhető. Az Ítélőszék is jobb, mint például a Vad Banda. Bár elég hülye neveik vannak...
Azt mondjuk nem értem, miért találná meg Peter Brokit egyszerűbben, ha tudja, milíyen a viszonya az apjával...meg hát ez a 'nem kaptam az apámtól elég támogatást és szeretetet' duma is egy *kicsit* talán sablonos.  
Mindezek ellenére nekem tetszik. Főleg az tetszik, hogy nem egy szálon fut a történet.
A fordítás és a beírás most is rendben van.

Várom a folytatást!

 

Nem elérhető kihaeennem

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 110
  • Karma: +0/-0
Pókember
« Válasz #125 Dátum: 2004. Október 30., 15:52:36 »
Venom: Lethal Protector #01:

A rajzok szépek, Mark Bagley stílusa mindig is bejött. Kommersz, de pont ezt szeretem benne   .
Pókember vendégszereplésének is örültem, feldobta a sztorit.
Venom vicces.  
Mikor az elején megmenti a csajt, az nagyon kemény...  
"Kézcsókom"  
Az is kifezetetten jópofa, mikor Brock azon elmélkedik, forduljon-e az apjához segítségért. Aztán meg hidegvérű szörnyetegnek titulálja  
Azért vannak itt durva dolgok is! A 'hűdegonosz' ráküldi a 'hiper-szuper bányászizéit' a föld alatt lakó hajléktalanokra?  
És a végén visszaesnek az időben?  
Háát, mindjárt neki is esek a folytatásnak, kíváncsi vagyok, mit hoztak ki ebből a maszlagból...
A beírás rendben van, bár nekem a 'venomos-font' nem jön be annyira, néhány helyen olyan furcsának tűnik... Végülis azért nem rossz. Észrevettem ám, hogy a szállodában található 'tilos-lista' is magyarul van!  
A fordítás is rendben van, egy helyen találtam egy elírást, de az sem biztos, hogy az ( toligathatnánk ).
Mikor Peter a telefonba azt mondja MJ-ne, "özikém", az vicces. My dear deer...  
Úgy érzem, ezt a sorozatot sem kell túl komolyan venni, félig-meddig ez is paródia. Eddig kellemes volt.


Venom: Lethal Protector #02:

Lassan tisztulnak a dolgok, már ami az időben való visszaesésre vonatkozik, de ez a föld alatti titkos város azért nem túl eredeti...Meg hár akkor ezek nem is igazi hajléktalanok. Inkább csak kívülállók. Az lett volna furcsa, ha befogadják Brokit. Azért van egy előélete, meg kell adni...  
Peter sem teljesen százas...beállít Eddie faterjához civilben, s mikor az rávágja az ajtót, visszatér pókruhában. Hm...kicsit sem feltűnő!  
A történet alakulgat. Olvastam rengeteg rosszabbat is. Meg azért vannak itt jó dolgok is. Bagley nagyon állat Venomot rajzol. És vannak jópofa dolgai, mint például az, mikor Venom rendőrré alakul, és a sapkáján a jélvény helyett egy póklogo van. Aztán a 'meghallgatáson' a pólójának a nyaka is ötletes. De az a kedvencem, mikor mászik a plafonon, és a szájából szivárgó slejm meg folyik az arcára...  
A fordítás és a beírás rendben van. Pozitívum, hogy szép nagy a betűk mérete, így legalább nem folyik ki a szemem olvasás közben.  
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 30., 16:15:26 írta kihaeennem »

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Pókember
« Válasz #124 Dátum: 2004. Október 30., 13:15:47 »
Idézet
Fordítás: állat, mint eddig mindig!
Hallod VTomi?
Idézet
Beírás: nekem nagyon tetszett, sokkal jobban mint az előző két rész... 
Köszönöm-köszönöm...a 15. oldalon észrevetted a Hírharsona, és alatta a háttér magyarítását?
Idézet
a borítón miért kellett az "Ítélőszék" szónak kicsúsznia a keretéből? Ez így volt eredetin? nagyon furának látszik...
Így volt az eredetiben is...bár kétségtelen, hogy ott jobban nézett ki....
Viszont ami szerintem jól sikerült, az az uccsó oldalon a következő rész beharangozója.
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 30., 13:17:59 írta szam »

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Pókember
« Válasz #123 Dátum: 2004. Október 29., 23:25:24 »
Ha jól emlékszem az utolsó 3 részt már Ron Lim rajzolta.

Nem elérhető szpÁDÁMen

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://szpadamen.uw.hu
Pókember
« Válasz #122 Dátum: 2004. Október 29., 17:18:18 »
Kcsit olyan furán érzem magam, mert egy jó hosszú véleményt akartam írni otthon, de minbdig elnapoltam és semmi nem lett belőle. Rögtönöznék valamit:
Sztori: szerintem egész jó, most azért kevesebb uncsi rész volt benne, mint az előző kettőben, határozottan akciódúúsabb.
Rajz: én még mindig a Bagley-fanek közé tartozom a maga hibáival meg a pozitív dolgokkal nekem úgy ahogy van, tetszik. Amúgy még mindig hülyén néz ki Venom ultraizmos lába szvsz.  
Fordítás: állat, mint eddig mindig!
Beírás: nekem nagyon tetszett, sokkal jobban mint az előző két rész...    Ami még így, 1,5 hét után is rémlik, hogy nem értem, a borítón miért kellett az "Ítélőszék" szónak kicsúsznia a keretéből? Ez így volt eredetin? nagyon furának látszik... Amúgy a borító is nagyon über lett. "Korrekt." (Azért idézőjel, mert kihaeennem szokta írni  )
"Here comes the Spider-Man!"

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Pókember
« Válasz #121 Dátum: 2004. Október 26., 14:45:51 »
Idézet
Kicsit sok ez az 1000-szer ellőt poén, hogy addig szövegelnek, amíg a szimbióta helyrejön. Igazán tanulhatnának egy kicsit a hibáikból vagy az írók kitalálhattak volna valami mást.
Na ja...nekem is feltűnt más ez az idők során...hiába...senki nem akarja kihagyni a lehetőséget, hogy feltárja tetteinek mozgatórugóit...mennyivel 1szerűbb lenne, ha csak annyit mondanának, mint a címszereplő A Megtorló kiirtja a Marvel univerzumot c. one-shotban Pókembernek, amikor az azt kérdezi, hogy miért? "Mert valakivel el kellett kezdenem."
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 26., 14:46:16 írta szam »

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Pókember
« Válasz #120 Dátum: 2004. Október 23., 17:47:48 »
Venom 3: jó kis pörgős rész volt!  

Az Ítélőszék eléggé megszorította Venomot, bár kaptak ők is. Kicsit sok ez az 1000-szer ellőt poén, hogy addig szövegelnek, amíg a szimbióta helyrejön. Igazán tanulhatnának egy kicsit a hibáikból vagy az írók kitalálhattak volna valami mást.

Brock élete tényleg nem volt rózsás, kicsit sajnálom is, de ettől ő még egy bűnöző, pontosabban gyilkos marad. Érdekes, ahogy beismeri magának. Jó, hogy a két véleménytől nem megy szét az agya.  

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Pókember
« Válasz #119 Dátum: 2004. Október 22., 19:14:22 »
Oké-oké...akkor kiemelem a lényeget:
Idézet
áttekinthetőbb, ésszerűbb...

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Pókember
« Válasz #118 Dátum: 2004. Október 22., 18:10:32 »
Idézetet írta: szam42,2004.10.22.-15:48
Idézetet írta: szam42,2004.10.22.-13:00
hogyha külön link vezet az Amazingokhoz, Tomicho-hoz, stb-stb, akkor az egész áttekinthetőbb, ésszerűbb...
A Tomicho egy része a Marvel Univerzumnak. Ha külön tenném őket, akkor épp az lenne a baj, hogy miért van máshol a Hulk 356, mint a 418, nem?  

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Pókember
« Válasz #117 Dátum: 2004. Október 22., 16:16:40 »
Idézet
Idézet
nem azt mondom, hogy legyen csilli-villi képnézegető, meg minden,
Ezen fennakadjak én?    
...de az se baj, ha van...

Nem elérhető szpÁDÁMen

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://szpadamen.uw.hu
Pókember
« Válasz #116 Dátum: 2004. Október 22., 16:15:50 »
Idézet
nem azt mondom, hogy legyen csilli-villi képnézegető, meg minden,
Ezen fennakadjak én?  
"Here comes the Spider-Man!"

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Pókember
« Válasz #115 Dátum: 2004. Október 22., 15:48:02 »
Idézet
én azért nem igazán látogatom, mert sokkal jobban is kinézhetne....(bár így mondjuk egyszerűbb ráereszteni a FlashGet-et...az tény).
Vagyis látogatom...csak nem olyan gyakran...nekem sokat számít, hogy olyan gusztán legyenek elrendezve a comicok, mint pl. Ádám oldalán...nem azt mondom, hogy legyen csilli-villi képnézegető, meg minden, csak annyi, hogyha külön link vezet az Amazingokhoz, Tomicho-hoz, stb-stb, akkor az egész áttekinthetőbb, ésszerűbb...nem vagyok 1 nagy weblapkészítő, de ha jól sejtem, ez kb. annyi lenne, hogy külön mappában van a cucc a szerveren, és van 1 link, ami arra a mappára mutat.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Pókember
« Válasz #114 Dátum: 2004. Október 22., 15:38:29 »
Ha valaki csak a kinézete miatt akarja látogatni az oldalt, azt sajnálom.  

Nem elérhető szpÁDÁMen

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://szpadamen.uw.hu
Pókember
« Válasz #113 Dátum: 2004. Október 22., 14:51:41 »
Idézet
Más
Nagyon zsír a honlapod, Ádám. Te csináltad? Igazán rendbeszedhetnéd a Spidertomot is, mert bevallom, én azért nem igazán látogatom, mert sokkal jobban is kinézhetne (tudom-tudom, kaine...nincs idő, meg stb...nem beszólni akartam), szépen rendszerezve a képregények, nem így "minden egybeömlesztve" alapon (bár így mondjuk egyszerűbb ráereszteni a FlashGet-et...az tény).
Húú, szam, tudod mkkora lendületet adtál nekem?! Naaagyon köszönöm, igazán tök erőd tud adni egy dícséret. Amúgy töltöm át a lapomat az atw-re, szal hamarosan (akár már most is) a http://szpadamen.atw.hu lesz a helyes cím!  Nagyon köszönöm a dícséretet! Meg volt ám az e heti frissítés is, csak az a baj, hogy annyi változtatást eszközöltem, többek között az áttöltést, hogy csak jövő héten jelentem be hivatalosan.
A Spidertomot szívesen megcsinálnám, ha kinézetet megtudnám tartani az is király lenne. Most Kaine áttölti egységesen az amazingeket, meg mindent az atw-re, és akkor esetleg szívesen megcsinálnám!
"Here comes the Spider-Man!"

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Pókember
« Válasz #112 Dátum: 2004. Október 22., 14:00:11 »
Idézet
hogyhogy nem változtattál még nevet fórumon?
Nem tudok...talán az adminlány megszán, és átvési...
Idézet
Igazából Micho beírására számítottam
Hát igen...voltam olyan pofátlan, és lenyúltam a kenyerét...  
Bár nem nagyon bánta...  
Idézet
A betűtípust a borítón amúgy nem ismertem fel
Ja...nincs benn a Hzs-s fontok között...valami Arial a neve...  
Az eredeti borin is ez volt...vagy legalább is valami nagyooon hasonló.
Idézet
hogy van több időd
Legalább valami miatt megéri továbbtanulni.

Más
Nagyon zsír a honlapod, Ádám. Te csináltad? Igazán rendbeszedhetnéd a Spidertomot is, mert bevallom, én azért nem igazán látogatom, mert sokkal jobban is kinézhetne (tudom-tudom, kaine...nincs idő, meg stb...nem beszólni akartam), szépen rendszerezve a képregények, nem így "minden egybeömlesztve" alapon (bár így mondjuk egyszerűbb ráereszteni a FlashGet-et...az tény).
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 22., 14:04:17 írta szam42 »

Nem elérhető szpÁDÁMen

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://szpadamen.uw.hu
Pókember
« Válasz #111 Dátum: 2004. Október 21., 14:01:20 »
Még nem olvastam, de örülök, hogy átvetted a Venomot, szam. Télleg, hogyhogy nem változtattál még nevet fórumon? Igazából Micho beírására számítottam, már hiányzik, mert rég olvastam általa írt beírást.
A betűtípust a borítón amúgy nem ismertem fel, csak hasonlít a Times New Rmanre, de nem olyan mégsem, ezért kérdeztem, hogy alakítod, vagy külön betű.
Amúgy nem érzem Spoilernek, hogy ki az az alak( ezért nem mondom ki mégegyszer), hiszen a klasszikusokat árki ismerheti a Spidertom révén, azoknak pedig nem titok. Aki meg nem ismeri, az meg a rossz sorrendet választotta a történtek megismerése szempontjából!
Ja és szívesen a éleményt. Bevallom, kicsit irigykedem, hogy mennyivel gyorsabban tudsz beírni ,mint én, ogy van több időd.
"Here comes the Spider-Man!"

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Pókember
« Válasz #110 Dátum: 2004. Október 21., 01:20:01 »
A témában felkerült az oldalra a Venom - Halálos Védelmező 3/6

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Pókember
« Válasz #109 Dátum: 2004. Október 20., 17:56:05 »
Idézet
Meg hogy újat is olvasok, amit a klasszikusból nem tudtam meg, de nem cseszik el az egész múltat, nem változtatják meg, ami amúgy is jó.
Bát te nálam sokkal jobban otthon vagy a klasszikus pókokban, azt hiszem azért vannak nem is olyan apró változtatások. De végül is ezeket felfoghatjuk úgy is, hogy Peter emlékezete kicsit megszépíti a múlt történéseit.  
Idézet
pl. azt nem tudtam, hogy Kraven mentette meg a Keselyű egyet.
ÁÁÁÁ...Spoiler!!! Na mindegy...aki eddig nem jött rá, hogy ki az a titokzatos koma, aki részről-részre feltűnik, az amúgy is megérdemel 1   -t    
Idézet
Nem látom a rajzolót az alkotók névsorában!
Pedig ott van... Jeph Loeb az író, Tim Sale a rajzoló, csak egybevonták "storytellers" címszó alatt... nem vagyok 1 nagy Batman-fan, de asszem aki az, annak kell, hogy ismerősen csengjen a név.
Idézet
emlékszel az első számokról való véleményemre? Na azért kicsit remélem látod a különbséget!
Valóban észrevehető   Én is úgy érzem, hogy egyre jobban megy...
Idézet
nem értem mi az, hogy a ”…a láz még mindig őrjöngött…” ?
...de ezek szerint még nem tökéletesen.   Arra akar ott a szöveg utalni, hogy még mindig baromi lázas volt...túl szöveghű voltam: "the fever was still raging..."  
Idézet
Meg nem vágom mit jelent az „első nemzeti”
Még odaértendő a "bank"... de ennyi volt az eredetin is, gondoltam én sem írom oda, meg ugye így jobban elfértem.  
Idézet
Te formálod kicsit át, vagy ez egy külön betű?
Azért nem biztos, hogy egyből levágod, hogy milyen betűtípus, mert ilyenkor néha meg szoktam nyújtani free transformmal (csak az egyik dimenzió mentén), hogy jobban kitöltse a teret.

Köszönöm szépen az (ismétcsak) kimerítő véleményezést. Az utolsó rész is hamarosan érkezik. Nem merem következő hétre ígérni (lehet, hogy lesz 1 hét szünet a Pókinvázióban), mert addig lesz egy zh-m, de igyekezni fogok..

Nem elérhető szpÁDÁMen

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://szpadamen.uw.hu
Pókember
« Válasz #108 Dátum: 2004. Október 20., 14:03:31 »
Spider-Man: Blue 5 vélemény:
Sztori: már nagyon ki voltam éhezve a folytatásra, de csak ma (2004-10-19) sikerült letöltenem, sajna.  A történet az egyike a legjobbaknak, amit valaha olvastam. Ennél a képregénynél nem egyszer kapott el az az igazi hangulat. Még mindig nagyon tetszik, hogy a legkisebb részletekre is rámegyünk, ez kimondottan nekem való. Meg hogy újat is olvasok, amit a klasszikusból nem tudtam meg, de nem cseszik el az egész múltat, nem változtatják meg, ami amúgy is jó. Olyan jó, hogy figyelnek a régire. De pl. azt nem tudtam, hogy Kraven mentette meg a Keselyű egyet. Nagyon hangulatos ez a téli időjárás kidolgozása, meg a lakás, és hogy a pancser Parkernek két cica dorombol!  Ez a Flashes szál is nagyon beleillik a képbe. Igazából nagyon sajnálom, hogy vége a „magnószalagnak”, mert ezt a történetet még sokkal tovább is szívesen olvastam volna, szépen végiglépegetve a Klasszikusokon. Ameddig csak Gwen tart. Az tetszik még, hogy nem úgy megy, mint régen, hogy egy képregény egy ellenség. Persze az is állati, de így jobb, nincs az a monotonság. Ez ilyen becsúszik néhány pali, de kit érdekel, nem az az érdekessége a sztorinak. Igazán lehetett volna hosszabb.  
Rajz: vegyes érzelmek, mert a hangulatosság 2/3-át a rajz teszi ki, de mégse annyira színvonalas. De igazából már meg is szoktam ez idő alatt. Nagyon tetszik a lakás. Tipikusan olyan, mint a filmben, azok a nagy ablakok, igazán eltalálták.  A Póki rajzok meg csak egyre jobban tetszenek, csak Harry orra csúcsos nagyon, sztem. A klasszikusból vett rajz nagyon jól be lett illesztve, az egész csúcspontja, és a legesleghangulatosabb része a cuccnak. Meg az utolsó oldal. Szóval nagyon szuper. Én csak azt nem tudom, jól értelmezem-e, de ezt géppel rajzolták? Nem látom a rajzolót az alkotók névsorában! :? Kár, ez vesz az értékéből számomra.
Még egy apróságra felfigyeltem: azért az a póz a 19. oldal felső, meg még középső képén is, hát hogy is mondjam… Nem szép látvány két férfit ilyen közelről látni… :lol: :lol:  
Fordítás: nem akarlak túlajnározni, szam barátom, de télleg igazán szép munkát végeztél. Nem akarom ám, hogy nagyon elkapasd magad, csak azért húzom vissza magam…    Na szóval: emlékszel az első számokról való véleményemre? Na azért kicsit remélem látod a különbséget!  Nagyon jó fordítás a leginkább az ”Azta paszta Keselyű…” tetszik!    Nagyon állat lett! Egyedül  a hetedik oldalon nem értem mi az, hogy a ”…a láz még mindig őrjöngött…” ? Meg nem vágom mit jelent az „első nemzeti”
Itt rá is térnék a Beírásra: nagyon szép lett, a buborékok alakját nagyon jól felveszi a szöveg (leginkább az utolsó oldalon, meg a 8.-on.). Alapos. Mégis a beírásod szépségét ezek az apró részletek teszik, mint a pénzestáska felirata, meg a könyvé. Akönyvön lévő betűtípusa jó választás volt! Meg csak most veszem észre, hogy a borítón sem a snassz betűtípus van. Tetszik. De formálod kicsit át, vagy ez egy külön betű? Ja és még ami feltűnt: hogy nagyon szépen megcsináltad a képek minőségét is! Szóval Gratula, és csak így tovább.  

Ha minden jól megy, nem sokára (vagy már talán fenn is van) felkerül a legfrissebb (még meleg) munkám a SPIDERTOMRA és ha csak pár sort is, de szívesen fogadnám a véleményt, szükségem lenne egy kis lelkesedésre. Gondolom Kihaeennemre megint számíthatok!  Kösszencs.

U.i.: bár nem a te munkádat véleményeztem sajna, de azért remélem szívesen látod véleményem, Regnar!
"Here comes the Spider-Man!"

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Pókember
« Válasz #107 Dátum: 2004. Október 19., 00:13:48 »
Megnyugodott a lelkem...  
1ébként nem feltételezem, hogy nem mondanád meg, ha valmi gáz van a cuccossal...
A történet szerintem is kiváló...ezért választottam én is...(mondjuk mi másért)..ja...megvan...Gwen miatt...

Nem elérhető kihaeennem

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 110
  • Karma: +0/-0
Pókember
« Válasz #106 Dátum: 2004. Október 19., 00:04:42 »
Idézet
Idézet
Ráadásul nem csak a kivitelezésen van a hangsúly nálam, sokkal inkább a történetválasztáson.
Hát...ezt inkább nem próbálom meg félreérteni  
Na, csak hogy ne hagyjak támadási felöletet   :

Hiába szép a kivitelezés ( ez esetben a magyarítás ), hiába szép a rajz, ha a történet unalmas, vagy gagyi. Erre gondoltam.  

Így rendben van?