Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 115320 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #570 Dátum: 2011. Május 16., 19:30:40 »
Igen, nekem is ilyennek tűnik az a kézmozdulat. De azért szép kis zöld avagy kék hátteres kisfilm :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Sport
« Válasz #569 Dátum: 2011. Május 16., 18:54:34 »
A nő nem ijedt meg eléggé (meg sem próbált elugrani), a baseballos meg kiviszi a "labdát" a képből (gondolom, közben végig ott volt a bal kezében egy labda).
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Sport
« Válasz #568 Dátum: 2011. Május 16., 18:13:31 »
Tudjátok miből gondolom hogy valódi? Abból hogy a fogás után fájlalja a kezét. Ha fake lenne ilyen apróságra nem figyeltek volna.

Te olvastál már forgatókönyvet?  :badteeth: A filmeknél (igen, a reklámoknál is) (jobb esetben) MINDENRE odafigyelnek. Ez szerintem nem a legjobb érv mellette.

Katt a képre!

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #567 Dátum: 2011. Május 16., 17:44:09 »
Tudjátok miből gondolom hogy valódi? Abból hogy a fogás után fájlalja a kezét. Ha fake lenne ilyen apróságra nem figyeltek volna.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #566 Dátum: 2011. Május 16., 17:35:44 »
Igen, nekem is az a gondom, hogy amikor elkapja a labdát - a lassításnál láttam kicsit jobban - minha lenne egy ugrás a kézmozdulatában. De akkor is jó kis videó.
Ha meg valós, akkor pont a csaj életét mentette meg :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Sport
« Válasz #565 Dátum: 2011. Május 16., 17:10:51 »
A labda elég cgi-nak látszik, amikor a kezébe ér. De én nem tudom. Másrészt ha véletlenül nem kapja el, és a nőt agyonüti a labda... kétlem, hogy ezt kockáztatták volna.

Katt a képre!

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #564 Dátum: 2011. Május 16., 16:52:20 »
Szerintem simán hallhatta, ahogy süvít felé a labda, és gyorsan tudott kapcsolni annak ellenére, hogy épp interjút adott. Persze, lehet hogy kamu, de ha tippelnék, azt mondanám, hogy ez valós.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #563 Dátum: 2011. Május 16., 16:26:01 »
Ha ez valós - mint ahogy lehet, hogy nem ;) - akkor nagyon kemény...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #562 Dátum: 2011. Május 16., 16:16:37 »
Ez nagyon kemény. :D

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #561 Dátum: 2011. Május 16., 15:59:53 »
My baseball sense is tingling


Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Sport
« Válasz #560 Dátum: 2011. Május 09., 15:24:11 »
A Lakersnek pocsék volt a padja idén, ráadásul Pau Gasol az egész rájátszásban tudása alatt játszott, ezt a kettőt nem bírta el a csapat, a Dallas meg elég erős együttes volt, hogy ezt kihasználja. Azok után, hogy a nyugati első Spurs is kizuhant az első körben, gyakorlatilag ők most a nyugati favoritok.

A Chicago nagyon jó idén, nyerték az alapszakaszt, éve edzője, év játékosa náluk van, de play-offban még nem voltak együtt, tapasztalat még talán kell, mondjuk idén minden elképzelhető.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #559 Dátum: 2011. Május 09., 10:33:35 »
2-2 az állás az Atlanta Hawks ellen. Igen, szerintem is esélyük van a bajnoki címre. Ha jól értesültem, akkor az edzőjük lett az év edzője, vagy valami ilyesmi.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #558 Dátum: 2011. Május 09., 10:29:45 »
Hogy áll most a Chigago? Nemrég olvastam róluk egy cikket, amiben a jövő csapatának nevezték őket, akik ha most nem is, de ha együtt maradnk, akkor a közeljövőben megnyerhetik a bajnokságot.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #557 Dátum: 2011. Május 09., 10:15:10 »
Igen, ezt én se tudom elhinni, aki nagyjából követem az NBA-t. Mondjuk már a selejtezőknél is rezgett a léc, ott is elég sűrűn kikaptak olyanoktól, akiktől egy címvédőnek nem kéne, de akkor is, 4-0?  :omg: :headscratch:

Ami viszont még érdekes, hogy a Celtics se áll túl rózsásan a Heat ellen, ami szintén meglepő abból a szempontból, hogy az utóbbi időkben szinte mindig Lakers-Celtics döntők voltak. Most már egyre kíváncsibb vagyok a döntőre, és arra, hogy ki nyer a végén. De szomorkodok a Lakes miatt, a kedvenc csapatom. :(

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #556 Dátum: 2011. Május 09., 08:45:28 »
Én ugyan nem igazán követem az NBA-t, de azért ami hír szembejön, azt úgy átfutom. Viszont az még számomra is nyilvánvaló, hogy a Lakers mekkorát égett. 4-0-al kiesni? Címvédőként? Mi történt? Valaki, aki jobban ért hozzá, világosítson már fel, hogy mi a fene történt, mert ez még számomra is hírérték.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #555 Dátum: 2011. Április 26., 11:13:27 »
Van még remény, hogy lesz szezon.
A lockout-t tegnap megszüntették, ám ahogy kivettem még ezzel nincs vége, de ez már egy jó jel a továbbiakra.
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2190

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #554 Dátum: 2011. Április 20., 15:09:09 »
Bár még sajnos nincs hír arról, hogy lesz-e szezon, de optimistán kisorsolták a jövő évi menetrendet.
Gondolom Farek-t elsősorban a Steelers érdekli, úgyhogy neki itt van ez: http://www.nfl.com/schedules/interactive?module=HP_cp3#/team=PIT
Szerintem az 1, 3, 8, és 9. hét lesz kemény nekik, így ha tippelnem kellene, akkor minimum egy 12-4-t jósolok nekik, mert a maradék csapat nem szerepelt jól tavaly. De persze az még nem jelent semmit, de szerintem egyetértünk abban, hogy a maradékot illene megverniük.
A Patriotsnak is hasonlót jósolok, de nekik lesz egy-két kemény meccsük, de remélem hozzák a tavalyi formát, és végre összejön az a Patriots-Steelers AFC döntő. :brow:

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Sport
« Válasz #553 Dátum: 2011. Április 11., 14:36:00 »
A metróban nem nagyon szoktak előzgetni, meg kifékezni egymást a kanyarban.  :lol:
Persze, be lehet programozni a pályakoordinátákat, de minden eshetőségre úgysem lehet egyetlen gépet sem felkészíteni. Váratlan helyzetek mindig lesznek, amikre nem lesz beprogramozva, akkor pedig vagy jól dönt, vagy rosszul, vagy végtelen ciklusba kerül és lefagy.  :badteeth:

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Sport
« Válasz #552 Dátum: 2011. Április 08., 13:52:49 »
Én szoktam robotokat építeni és programozni, a szakdolgozatom is robotikai témájú.

Idézet
ultrahang érzékelőkkel, amik érzékelik a másik autó, esetleg fal távolságát, simán lehetne csinálni automata vezérlést.
Ultrahanggal nem hiszem. Biztos lenne a csapatoknak pénze fejlettebb érzékelőkre, mint amikkel én dolgozom a laborban, de ott is gondot jelentene, hogy a hang kiszámíthatatlanul verődik vissza a különféle felületekről, és persze ilyen sebességnél, ha egyáltalán képes lenne az érzékelő befogni a jelet, nagyon bonyolult számításokkal lehetne csak azt kiértékelni.

Idézet
A budapesti METRO is ezer éve képes lenne vezető nélkül járni, csak akkor senki nem ülne bele, mert nem bíznak a gépben.
A négyes metróban tudtommal nem lesz emberi vezető, de most, hogy kavartak a kocsik megvételével, nem tudom, hogy ez fennáll-e még.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Sport
« Válasz #551 Dátum: 2011. Április 08., 13:41:33 »
Jaj, istenem, próbáltam miért kell egy ilyet vérkomolyan venni? Próbáltam kicsit elbagatellizálni, de a robotika manapság koránt sincs olyan alapszinten, mint ahogy azt te gondolod. A japánok hihetetlenül élen járnak az ilyesmikben, mert ott volt pénz a kutatásokra, illetve maga az ország is erre rendezkedett be. Mondjuk a közelmúlt eseményei erre egy kicsit árnyékot fognak vetni. Számtalan olyan robotot láttam már, ami kamerával, lézerfénnyel, vagy éppen ultrahanggal tájékozódott. Egy autó sokkalta egyszerűbb gépezet egy ilyen robotnál. Az egész autót már fedélzeti számítógép vezérli, már csak egyedül a kormányt nem. Illetve, a program méri a sebességet, és ha úgy találja, hogy a beletáplált kanyarhoz túl gyorsan mész, akkor korrigálja a sebességet valamilyen szinten. Beletáplált GPS útvonal coordinátákkal, és ultrahang érzékelőkkel, amik érzékelik a másik autó, esetleg fal távolságát, simán lehetne csinálni automata vezérlést. Halad az autó az egyenesben érzékeli, hogy egy másik autó a közelébe ért, akkor megvizsgálja, hogy elegendő ideje van-e a kanyar előtt az előzésre, vagy nincs. Véleményem szerint azért egy ilyen egyszerű programot nem olyan nehéz összehozni. Bár zozi ebben jobban járatos, de ez ahhoz képest semmiség, hogy egy komplett emberi MI-t készítsünk. Nem lenne több egy egyszerű adat ellenőrzési algoritmusnál. Megvan minden feltétel, ha igen akkor mehet, ha nem akkor nem. A budapesti METRO is ezer éve képes lenne vezető nélkül járni, csak akkor senki nem ülne bele, mert nem bíznak a gépben. Az egész szerintem nem az MI programon bukik el, hanem az érzékelők kifinomultságán. Inkább hardware, mint software oldalon.

Egyébként, meg ha nem bíznánk a programra a vezetést létezik már egy csúcs csupadrót kütyü ruházat, ami ha felveszel, akkor a benne levő receptorok vagy mifenék rádiójelekkel irányíthatnak egy humanoid robotot, amit be lehet ültetni a kocsiba, akkor a pilótáknak csak egy szimulátorban kellene ülniük, és az életük kockáztatása nélkül is tudnának versenyezni. Csak hát ugye abban nincs annyi adrenalin, így ezt az az egy-két adrenalinfüggő ezt biztos nem hagyná.  :-\
Ameddig pilóták ülnek az autókban, addig igenis szükség van valamilyen szintű sebességhatárra. Mert van egy baromarc, aki csak száguldozni akar, vagy mindenképp nyerni. Akkor nem csak ő borulhat, hanem mindenki más is, akinek az életét veszélyezteti. Persze nem azt mondom, hogy 50-el csordogáljanak, de egy ésszerű határnak, és egyéb korlátozásokra szükség van, mert csak káosz lenne.

Véleményem szerint, ha a F1 a technológia áés nem a pilóták sportja, akkor ezek mind mind technológiai fejlesztések lehetnének, és szerintem egyetlen egy mai szabály sem tiltaná mondjuk egy ultrahangos érzékelő beszerelését, mint közelségérzékelő. Onnan meg minden menne a maga útján. Csak hát ugye a kis csapatoknak meg megint nincs erre pénzük. Véleményem szerint.

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Sport
« Válasz #550 Dátum: 2011. Április 08., 10:40:19 »
Mutass már erre példát, mert szerintem a technika még nem tart ott, hogy ez megvalósítható legyen. MI, mint olyan még nem létezik. (legalábbis az én fogalmaim szerint nem)

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Sport
« Válasz #549 Dátum: 2011. Április 07., 19:20:48 »
Hát, japánban ez már nagy divat. Mármint a robotversenyek. Ha a Forma1 a fejlesztések versenye, akkor vezesse az autókat MI a pilóták helyett.

Ragyogó nap ez a mai.  A verseny véget ért és mindenki ugyanúgy ért célba, ahogy elindult, mert minden MI ugyanolyan jól vezetett. Hajszálmilliméter pontosan egyszerre értek be tegnap az időmérőn is, ezért a 'pólpozísönt ki kellett sorsolni.  :badteeth:

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Sport
« Válasz #548 Dátum: 2011. Április 07., 10:21:02 »
Hát, ebben nagyon eltér a véleményünk.  :)

Szerintem a Forma-1 (manapság) elsősorban a technikáról és a fejlesztésekről szól. Ennyire lekorlátozni, lebutítani az ilyesmit mindig csak a trükközéshez, a kiskapuk kereséséhez és a szabályelkerüléshez vezet. Aztán vagy megbüntetik a csapatot, vagy nem, és ha nem, akkor tuti, hogy a következő évtől azt az újítást is betiltják, csak hogy ne gyorsuljanak annyit évről-évre az autók. És ilyen szempontból nem érdekel, hogy a kis csapatoknak nincs pénze fejlesztésre. A csúcstechnika sokba kerül, és nem az a megoldás, hogy akkor limitáljuk a költségvetést mindenkinek. Nem kell egy szintre hozni az autókat. Ha olyat akarsz nézni, akkor javaslom a márkakupákat, főleg, ha 180-nal menő versenyautókat akarsz látni. Az autóversenyzés hőskorában valóban a pilótán múlott nagyon sok minden, de a jelenlegi technikai szinten ez már nincs így, el kell fogadni, hogy valamelyest csökkent a szerepe. A távirányításos gondolat egy vicc. :D Soha a büdös életben (=pár évtizeden belül) nem fogják tudni kiváltani az embert a volán mögött. De mondom, ha nagy izgalmakat akarsz, akkor inkább ajánlom a kisebb szériákat, ahol szabványautóval indul  mindenki, és tényleg a sofőrön múlik nagyon sok minden, vagy még a MotoGP-t. A Forma-1 maradjon meg a csúcskategóriának, ahol a technológiai újításokkal versenyeket lehet nyerni.

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Sport
« Válasz #547 Dátum: 2011. Április 06., 10:53:26 »
Igaz, én nem nézek forma1-et már nagyon régóta (amikor meg leülnék elé, mindig elalszom rajta). De azért azt kell mondjam, hogy szabályok többségére azért szükség van. Mindazonáltal jó részük tényleg ordibál. Azzal egyetértek, hogy limitálják le a felhasználható alkatrészek számát, mert a kis csapatoknak lehet, hogy nincs ennyi pénze. Már arra sincs ami van. Hány kis csapat adta fel, már a tavaly vagy idei  beugró költség láttán. Ezzel arra gondolhattak, hogy az autókat aránylag egy szintre tudják hozni. Ha trágya autó agyonstrapált váltóval kell közlekedjen, akkor a maszek autónak is azzal kelljen, így az esélyek aránylag egyenlítettek.

Idézet
Nyilván nem azt sugalljuk, hogy fejjel rohanjon mindenki a másiknak, mert az jó lesz, de volt már itt Senna-Prost páros, vagy Montoya-Hakkinen duó is (egy csapatban), aztán mégsem borította vér a pályát...

Nem persze hülye gyerek, ha már odaírod Sennát, legalább ne beszélj már ilyen gyökérséget. Na pont ezért értek egyet egy ésszerű biztonsági sebességhatárral, de a véleményem az, hogy 180-al menő autókkal is lehet jó versenyt csinálni. Ne legyen olyan nagyfokú száguldás, mert annak sosincs jó vége, az autópályán se. Viszont ez vonzza azt is, hogy minden autóban minden verseny előtt új hibátlan alkatrészekkel lehessen indulni. Persze az ilyen megkötésekkel, meg tényleg azt érték el, hogy jobban vigyáznak az alkatrészekre. Azt a sok High-Tech kütyüt meghagynám a fülkében, de csak ha a rádiózást a minimálisra csökkenteném. Ha a pilóta át tudja látni, akkor hadd lássa, de a pilóták versenyezzenek már. Már már nincs is rájuk szükség, csak dísznek vannak ott. Távirányítással is mehetnének az autók, a lelátóról vezérelve mint sok hülye gyerek. a Kis gokartjával. Ha meg már ott vannak a pilóták a kormány mögött, akkor versenyezzenek ők. Régebben tényleg izgalmasabb volt. Hozott valaki egy rossz döntést egy elsőosztályú autóban, míg egy jót valaki egy zzs autóban, és máris a feje tetejére állt a verseny.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sport
« Válasz #546 Dátum: 2011. Április 06., 09:04:37 »
Ő meg sikeresen átesik cirka Mach3-mal a ló túlfelére és már majdnem azt követeli, hogy lóvontatta legyen az F1, mert 1930-ban olyan marha izgalmas volt. Hülye az új szabályok egy része, ezt sokan mondják, de nem az a megoldás, hogy elkezdünk visszafelé menni az időben egy technikai sportnál.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #545 Dátum: 2011. Április 06., 08:16:40 »
Ha röhögve akarjátok indítani a napot: Újabb csodás szabályok a Forma-1-ben? (Totalcar) :D

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #544 Dátum: 2011. Március 30., 20:16:46 »
 
Idézet
Itthon kellett volna így játszani!

 Nem értek a focihoz, de szerintem ha tétje van a mecsnek, nem bírják a játékosok a nyomást. (Pl. barátságos  meccsen annak idején megvertük németeket, olaszokat is. Lehet, hogy az ellenfél nem tette oda magát ekkor, de azért  gondolom ők is vigyázni akartak a hírnevükre.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #543 Dátum: 2011. Március 30., 16:04:04 »
Így van, Farek!  :rolleyes:
Itthon kellett volna így játszani! (Most tényleg akartak a fiúk, nem adták fel!) Pesten csak Dzsudzsák és Rudolf hajtott, most viszont szinte az egész csapat!  :bravo:
Szép gólokat lőttünk (Gerának nagyon kijött a lépés), de sajnos a hollandok is!
Dzsudzsák gólja meg szabályos volt, akár döntetlen is lehetett volna...  :nezze:
De még így is jól játszottunk, az utolsó negyed óráért viszont kár volt...
(A focit gólokra mérik, egy meccs pedig 90 percig tart!)
Kuyt pimasz gólokat szerzett, Fülöp hibázott mindkétszer, véleményem szerint...
Jó meccs volt, na; sikerült meglepni őket, még, ha rövid időre is! (Azért ne feledjük, jelenleg ők Európa egyik legjobb csapata!)
A svédeket meg kell verni ősszel, nincs mese; ilyen játékkal van esély!  ;)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #542 Dátum: 2011. Március 29., 22:39:43 »
A kurva életbe!!! Ebben a mai meccsben azért sokkal, de sokkal több volt. Legalább egy pontot simán megérdemeltünk volna. Jó, nyilvánvaló volt, hogy nem a hollandokat kell megverni, meg legalább volt tartása a csapatnak, de akkor is bosszantó.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Sport
« Válasz #541 Dátum: 2011. Március 26., 11:39:13 »
Igen, rájuk gondoltam. A focis emberekre. :)
"I'm so meta, even this acronym"