Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 115326 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #540 Dátum: 2011. Március 25., 23:37:05 »
,,Focis ember''?  :rolleyes:
Ja, biztos a jókedvű, válogatott mezben éneklő emberekről beszélsz, Zozi; akik meccsre mentek!  :brow:
Nagy valószínűséggel most csendben, csalódottan térnek haza ill. nyugovóra...  :dry:

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Sport
« Válasz #539 Dátum: 2011. Március 25., 22:56:28 »
Á, akkor ezért volt ott az a sok focis ember a metrón meg a vonaton.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #538 Dátum: 2011. Március 25., 21:47:41 »
El is felejtettem, most átkapcsoltam egy pillanatra... bár ne tettem volna.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #537 Dátum: 2011. Március 25., 21:32:59 »
Na, én eddig néztem a meccset...  :violent:

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #536 Dátum: 2011. Február 17., 17:25:14 »
Figyelemmel követve az NBA meccseket, nem tudom, hogy a kedvenc Lakersem mit művel mostanában. Elég sűrűn kikapnak a fiúk. :-\
Hogy lesz ebből bajnoki cím idén?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #535 Dátum: 2011. Február 09., 15:14:51 »
Igen, sajnos az Acélfiúk valóban későn ébredtek, és húzták fel az Acélfüggönyt...
A Csomagolók pedig valóban nem törtek meg, bár azért arra kíváncsi lettem volna, hogy ha nincs az az elvesztett Mendehall fumble, és továbbviszik, esetleg TD-t is szereznek, akkor mi lett volna. De sajnos ezt már soha nem tudhatjuk meg...  :(
Sebaj, összességében nem volt rossz, bár lehetett volna sokkal jobb is...  :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #534 Dátum: 2011. Február 09., 14:41:11 »
Az iskola, és egy verseny miatt csak tegnap tudtam megnézni, de végül csak összejött.
Szerintem egész jó kis Superbowl volt, bár azért volt egy-két dolog, ami nem igazán tetszett.
Például a Halftime show az nem mondhatnám, hogy elnyerte a tetszésemet. Na meg a Himnusz.
Sikeresen lemaradtam róla, de miután hallottam, hogy volt egy furcsa dolog ezzel kapcsolatban, úgy döntöttem, hogy megnézem interneten.
Én és az a nagy eszem...

És akkor magáról a meccsről:
Szerintem az első negyed végén dőlt el igazán. Amikor 20 másodperc alatt 2 TD-t csinált a Packers.
Addig a Steelers tisztára olyan volt, mint egész szezonban.  Az offense szépen hátradőlt, és drukkolt a defense-nek, hogy szerezzen labdát.
Aztán 21-3-nál már talán rájöttek, hogy ez így nagyon nem lesz jó, és végre csináltak is valamit. De ekkor már késő volt. Igaz a 3. negyedet irányították, de igazából egyszer sem tudták megtörni a Packerst. És ennek meg lett a következménye.
A végén még volt esélyük, de hát nem tudták kihasználni.
Mivel a Packersnek drukkoltam, így örölök a végeredménynek. Rodgers kiválóan játszott, és azt hiszem most már végleg kibújt Favre árnyékából.
Na de majd jövőre jön a Pats és megdönti az NFC két éves uralmát. Csak legyen szezon jövőre is.

Schmatzy cikkével csak az a baj, hogy igaz. Sokszor már én is erre jutottam, hogy mindenki Manninget akarja MVP-nek minden évben. Azért idén csak belátták, hogy most nagyon nem érdemelné meg.
Brady most tényleg megérdemelte, de jobban örültem volna( és ahogy elmondta ő is) egy Superbowl győzelemnek, mint ennek.
Na mindegy talán majd jövőre.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #533 Dátum: 2011. Február 07., 09:12:34 »
Affranc...  :(

Sajnos azt kell, hogy mondjam, a Steelers nem érdemelt a meccsen győzelmet. Ha a nincs a - hibák ellenére is - nagyszerű védőmunka, akkor ez sokkal nagyobb különbségű és csúfosabb vereség lett volna. De ha belegondolok, hogy még így is ott volt a lehetőség egészen az utolsó drive-ig... :S Eh, bosszantó.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #532 Dátum: 2011. Február 06., 20:41:35 »
Schmatzy, ez nagyon ott van!  ;D

És ha már itt tartunk:

Hajrá Steelers, hajrá Stee-e-lers, hajtár Steelers ÉJ-JÁ-ÓÓÓ!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #531 Dátum: 2011. Február 04., 17:59:24 »

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #530 Dátum: 2011. Január 19., 18:18:05 »
Igen azt akarták megnézetni, hogy nem-e indult előre Big Ben keze mikor Suggs kiütötte a labdát a kezéből. Vagyis a Tuck Rule-t akarták bizonyítani. De nem jött össze.
Az egyik kommentátor(aki egyébként Steelers rajongó. Tudom mivel a Steelers meccseket ő kommentálja, és igencsak felemeli a hangját, ha Steelers Td van :D) is mondta, hogy szerinte ez tiszta Fumble.
És ez már csak azért is volt rossz ötlet viassznézetni, mert előtte már dobtak be piros zászlót. Vagyis ez volt az utolsó lehetőségük a visszanézetésre.
Mindenesetre, ha valakinek lett volna annyi esze, hogy rávetődik a labdára vagy valami, akkor elkerülhették volna ezt.
És ha a Ravensnek lett volna esze, és offense a második félidőben, akkor komoly problémában lettek volna. De végül megúszták mivel Flacco leblokkolt.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Január 19., 18:28:16 írta Amondin »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #529 Dátum: 2011. Január 19., 16:10:11 »
Ó, köszönöm. Sajnos az irodában nem tudom hanggal megnézni, jól értelmeztem, hogy a dobómozdulat hiányát akarták reklamálni? Ha igen, akkor elég barmok, hiszen kétszer is megindította, csak nem dobta el. Arról viszont tudomásom szerint nem szól a fáma, hogy el kis kell dobni a labdát, és az ijesztés, vagy belengetés nem számít annak.  :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #528 Dátum: 2011. Január 19., 15:44:21 »
Parancsolj


Abban igazad van, hogy nálunk senkinek nem ment a játék. Brady az INT után eléggé visszaesett, de a végére újra magára talált. A probléma ezzel csak az volt, hogy már akkor elkésett a felébredéssel.
Nálam inkább azok verték ki a biztosítékot, amiket leírtam. Új támadóséma, Welker eltiltása, és a bírók be nem fújt szabálytalanságai.
Mondjuk az utolsóhoz már hozzászoktam, de az a kettő olyan látványos volt( a helmetnél még egy szilánk is lerepült Welker sisakjáról) hogy nem tudtam elmenni fölötte. De az igazi oka a vereségnek az az első kettőben keresendő.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #527 Dátum: 2011. Január 19., 15:38:51 »
A jövőhétre pedig kívánok Polamalu-nak legalább 2 INT-t(abból egyet vissza is hordhat), és hogy Big Ben dobjon legalább két TD-t Cromartie irányába. :D
Ja és egy Packers-Steelers Superbowl-t.
ÁMEN!!!
Sajnos nem láttam a Steelers meccset, csak néha az NFL.com-on tudtam követni az eredmény alakulását, szóval nagy öröm volt a végén látni, hogy a korábbi botladozás ellenére behúzták a fiúk a meccset.
Csak annyitt hallottam, hogy volt valami fumble, ők meg megálltak, mert azt hitték, hogy vége a játéknak? A Ravens-es gyerek meg fogta, és begyalogolt? Szívesen megnézném valahol, annak fényében már nyugodtan, hogy azért így is nyert a csapat. :)
A Packers meccs tényleg nagyon sima volt, Rodgers iszonyúan jó formában van, nem lesz könnyű dolga a Maciknak. Igazából én is őket tartom esélyesebbnek a döntőre.
A Seahawks pedig mintha kicsit már úgy lett volna vele, hogy már ez is szinte csoda, hogy idáig eljutottunk, és későn ébredtek fel csak rá, hogy azért még megy a meccs. Szorosabb lett, bár szerintem ha még látható lett volna, hogy gond van, akkor azért a Medvék sem lazázzák el a végét. És Cutler tényleg iszonyúan jó volt.
A Pats-et pedig szerintem még soha nem láttam ilyen ötlettelenül és élettelenül játszani. Belichik is csak ott állt, és nézett ki a kapucnija alól. De senkinek nem ment igazán a játék, Brady is mélyen maga alatt játszott. Szóval egyöntetűen betlizett a csapat. Illetve van az a mondás, hogy minden csapat úgy játszik, ahogy az ellenfél hagyja. Nos, a Jets most ennyire hagyta őket...
A szabálytalanságokra ennyire nem emlékszem, valószínűleg igazad van, de azért ne felejtsük el, hogy nem csak egy bíró van a pályán...  :brow:

Szóval várom a következő hétvégéket, remélem, a beszavazott Steelers játékosok egyéb irányú elfoglaltságaik miatt nem mennek a Pro Bowl-ra...  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #526 Dátum: 2011. Január 19., 15:12:14 »
Divisional Playoff.

Szombat 22.30
Baltimore Ravens at Pittsburgh Steelers: BAL: 24 PIT: 31
Hát igen. A Ravens offense a második félidőben megibt megnyomta a Pause-t, és csak akkor jöttek rá, hogy kellene már valamit csinálni, amikor már késő volt.
A Steelers pedig egy gyenge kezdés után magára talált. Megérdemelten nyertek.
Mondjuk szerintem Farek, és egy jópár Steelers rajongó megbüntetné az offense falat, azért a fumble-ért. Csak álltak ott és néztek. De a lényeg úgyis az, hogy nyertek.

Vasárnap hajnali 02.00
Green Bay Packers at Atlanta Falcons: GB: 48 ATL: 21
Hát nem erre az eredményre számítottam. Az benne volt a pakliban, hogy nyer a Packers, de ilyen egyszerűen. Nem csodálom, hogy a Georgia Dome kiürült az utolsó negyedre.
Aaaron Rodgers pedig élete legjobb meccsét tudhatja maga mögött. 3 Passzolt, és egy futott TD, nem adta el a labdát, és mindössze 5 rossz passza volt. Ezek után a továbbiakban is játszon így, és nyerje meg a superbowlt. Most már neki drukkolok.

19.00
Seattle Seahawks at Chicago Bears: SEA: 24 CHI: 38
Ha a Seahawks nem szúrja el az elején, akkor talán nyertek volna. De későn ébredtek fel, és így már csak szépíteni tudtak az eredményen.
Jay Cutler pedig egyre jobban játszik. 2 passzolt, és két futott TD azért tőle nem éppen megszokott. Nos kíváncsi leszek a Packers védelem ellen mit fog csinálni.

22.30
New york Jets at New England Patriots: NYJ: 28 NE: 21 :'(
Szeretném azt hinni, hogy csak egy rossz álom volt, de sajnos nem. A Jets megverte a Pats-t, és így vége a szezonnak. Na de mégis hogy lehet az, hogy az alapszakasz legjobb csapata így kikapjon? Nos ennek számtalan oka volt.
1. Új támadási technikát akartunk alkalmazni.
nem igazán értem, hogy ha egyszer van egy támadási technikánk ami eddig mindig tökéletesen bevállt, akkor mégis mi a csudáért akarunk újat. De jól van rendben, megértem, hogy úgy készültünk, hogy a Jets a régi offense sémára gyakorol. Rendben így még megértem ezt a döntést.
DE ha látjuk, hogy ez a séma nem működik, akkor MÉGIS MI A CSUDÁÉRT NEM ÁLLUNK VISSZA A RÉGIRE?
Értehetetlen.
2. Belichick rossz döntései.
Szerintem mindenki felfigyelt arra, hogy Welker valahogy nem nagyon kapott szerepet a meccs folyamán. Hát persze, hogy nem kapott, mivel Belichick az első drive-ra eltiltotta azért a kic viccért, ami Rex Ryant érintette.Jól van elismerem, hogy nem kellett volna, de akkor is ezért nem engedni játszani...
Hát láthattuk az eredményét.
És még a bírói egyoldalúság. Amint megláttam a vezetőbírót már tudtam, hogy baj lesz. Eddig valahányszor ő volt nálunk, vagy kikapott a csapat, vagy vért izzadva nyert csak. De ezen kívül ott van az, hogy egy kemény hekmet to helmet-t, és egy pass interference-t nem vesznek észre, de azt, hogy valaki egy centit elmozdul azt igen.
Igaz ettől még nyerhettünk volna, de akkor is, hogy et a kettőt nem fújták be, az nálam kiverte a biztosítékot.
Hát lehet tervezni jövőre.

A jövőhétre pedig kívánok Polamalu-nak legalább 2 INT-t(abból egyet vissza is hordhat), és hogy Big Ben dobjon legalább két TD-t Cromartie irányába. :D
Ja és egy Packers-Steelers Superbowl-t.


Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #525 Dátum: 2011. Január 10., 18:17:05 »
És Lemaradtál Lynch 67 yardos futásáról? Hát sajnálhatod. Ennyi mistackle-t. Kilencszer vihették volna földre. :whistle:
Nem, szerencsére a másnapi meccsek elején láttam az összefoglalót. Basszus, egy olyan futásért az egész védelmet a falhoz kellene állítani, és  :violent:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #524 Dátum: 2011. Január 10., 18:11:25 »
Na igen, azt hiszem a Seattle emlékeztetett arra, hogy ez itt már a PLAYOFF.
Én végignéztem a meccset, és már azon kaptam magam, hogy drukkolok a Seahawks-nak. Azt hiszem ezek után már mondhatom azt jogosan vannak a playoffban. És Lemaradtál Lynch 67 yardos futásáról? Hát sajnálhatod. Ennyi mistackle-t. Kilencszer vihették volna földre. :whistle:

És igen mind a Pats, mind a Steelers készülhet a harmadik találkozóra. Most fog eldőlni, hogy ki nyerte meg jogosan a csoportját.
Mondjuk jobban örültem volna, ha a Chiefs kiveri a Ravenst, de talán a Steelers megteszi ezt a szívességet. És ha mi is győzünk akkor jön egy újabb Pats-Steelers AFC döntő. Csak ezúttal FoxBoro-ban lesz, nem a Heinz Fielden. Csak jöjjön össze.

Az NFC-ben pedig csupa meglepetés volt. Először a Saints botlása, aztán pedig az Eagles-é. Mondjuk az benne volt a pakliban, hogy kikap a Phili, mivel az utolsó meccsiket igencsak ellazsálták, ami ebben a sportágban öngyilkosság. De hogy a Seahawks győzelémén mekkorát néztem. Ezért szép ez a sport. Még a legnagyobb Seattle szurkolók sem merték volna azt mondani, hogy legyőzik a bajnokot, pedig megtörtént.
Azért remélem a Pats nem esik bele abba a hibába, hogy lebecsüli az ellenfelét. Bár az elmúlt napokban Belichick tartott egy több órás videózást a csapatnak, ami után Brady a következőt nyilatkozta: "Úgy érzem most magam, mintha 2-14-el fejeztük volna be a szezont."
Szóval remélem Belichick megoldja ezt a problémát.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #523 Dátum: 2011. Január 09., 22:00:38 »
Komolyan mondom, már szinte drukkoltam, hogy legyen negatív mérlegű csapat bent. És bejött!!  :badteeth:
És oké, lehet azt mondani, hogy egyértelmű, buknak egyből, de azért... én megvárnám a meccs végét. A rájátszás mindig azért szép, mert itt valóban mintha egy teljesen új szezon kezdődne. De ja, én is úgy gondolom, hogy a Szentek hazaküldik őket.
Hogy mennyire megmondtam! Oké, hogy igazából én is a Szentek győzelmét vártam, de azért bennem volt a kisördög... És bejött!! Ráadásul nem is néztem végig, csak nagyjából a felét, mert baromira álmos voltam, és elaludtam. Így csak a pontösszefoglalót láttam. Mennyire jó meccs lehetett!

És látom, hogy a Pats-nek meg a Steelers-nek is összejön a csoportvisszavágó a főcsoport elődöntőkben...  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #522 Dátum: 2011. Január 06., 17:41:23 »
Én azért drukkoltam a Ramsnek, hogy ne írjanak a történelmet, de hát nem jött be.
Szinte garantált a szabályváltoztatás.
Favrenál én is ezt mondom. Csak szeptemberben lehetünk biztosak, hogy tényleg visszavonul-e.

A Steelers offense teljesítményéhez én is örülök, mert így legalább nem csak a védelemről fog szólni a divíziós meccsük. Mert úgy nagyon unalmas.
Mindenestre remélem a Foxboroi hidegben újra visszaveszük ezt a "jó" hozzáállást. :D
Persze előbb a Patsnek is győznie kell.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #521 Dátum: 2011. Január 06., 17:35:46 »
Komolyan mondom, már szinte drukkoltam, hogy legyen negatív mérlegű csapat bent. És bejött!!  :badteeth:
És oké, lehet azt mondani, hogy egyértelmű, buknak egyből, de azért... én megvárnám a meccs végét. A rájátszás mindig azért szép, mert itt valóban mintha egy teljesen új szezon kezdődne. De ja, én is úgy gondolom, hogy a Szentek hazaküldik őket.

Nagyon örülök, hogy a Steelers offense is végül magára talált, igazán nem ártott így, hogy nyakunkon a rájátszás. Persze az is lehet, hogy csak altatták a jónépet...  :hehe:

Szegény Raiders és NFL rekordot állított fel...  :lol:

Favre visszavonálásáról csak annyit, hogy majd ha látom...  ;)

Basszus, az, hogy várhatóan Grossman jövőre bárhol is kezdő lehet... vannak még csodák...

Vince Young meg tényleg ennyire rosszul játszott az idényben? Őt nem tartom túl rossz irányítónak.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #520 Dátum: 2011. Január 06., 17:25:25 »
Megint elkéstem egy kicsit az összefoglalóval, de ezúttal azért, mert vártam néhány fejleményre.
Na de akkor lássuk mit hozott nekünk az alapszakasz utolsó fordulója:

Week 17

Vasárnap
19.00 órások:

Miami Dolphins at New England Patriots: MIA: 7 NE: 38  :woot:
Hát igen, ha valaki Floridából decemberben Foxboro-ba jön annak nem könnyű játszania ebben a hidegben. Viszont még így is meglepődtem ezen az eredményen. A meccsen nem játszott sem Welker, sem Branch, sem Hernandez… Szóval elég sok jó játékos. Viszont megnyuhtató, hogy akkor ezek szerint ha valaki lesérülne( Meg ne Történjen!) akkor lesz aki a helyettesítse.
Miamiban pedig szerintem edzőváltás lesz. Legalábbis nagyon arról beszélnek.

Buffalo Bills at New York Jets: BUF: 7 NYJ: 38
Ugyanaz, mint az előbbinél. Sok kezdő nem játszott a Jetsnél, ennek ellenére lealázták a Billst.
Bár nem szívesen látom őket a playoffban, de el kell ismernem, hogy megérdemelten jutottak be. Igaz volt pár elég megalázó meccsük, de összességében ott van a helyük a playoffba. Egy darabig.

Cincinatti Bengals at Baltimore Ravens: CIN: 7 BAL: 13
Komoly győzelem a Ravensnek. El sem tudjuk képzelni az Offense-ük mennyire megizzadhatot ezen a meccsen. :dry:
Cincinattiben pedig egyenlőre nem következett be edzőváltás. És ahogy olvastam nem is lesz. Nos, ők tudják.

Pittsburgh Steelers at Cleveland Browns: PIT: 41 CLE: 9
Na, na, na. Mi történt a Steelers offense-vel? Hová lett a „ Mindegy hogy játszunk, majd a védelem megoldja” hozzáállás? :D  Ez most nem semmi.
És már csak ezért is megérdemlik, hogy megnyerték a csoportjukat, mert az utolsó meccsekre végre ráébredtek, csak a defense-el nem nyerhetnek meg minden meccset. A Ravens még nem jött rá erre. Clevelandben pedig elbocsátották Eric Manginit. Jöhet a következő edző.

Oakland Raiders at Kansas City Chiefs: OAK: 31 KC: 10  :rolleyes:
Hát nem tudom mit művelt a Chiefs, de ez nagyon nem jó előjel a playoffra nézve.
A Raiders pedig ezzel a győzelemmel oda-vissza megverte a csoportriválisokat. De mivel a többi meccset elbukták, így lemaradtak a playoffról.
És itt jön valami, amit nem értek. A Raiders oda-vissza veri a riválisokat. 8-8-as mérleget mutat fel, ami a tavalyhoz képest már hatalmas javulás. Sok meccset csak éppenhogy elveszítettek. És erre kirúgják Tom Cable vezetőedzőt.
Na ezt magyarázza meg nekem valaki.  :nemtudom:

Minnesota Vikings at Detroit Lions: MIN: 13 DET: 20
Ha nekem valaki a szezon előtt azt merte volna mondani, hogy a Lions jobb helyen zár, mint a Vikings, én kinevetem. Pedig ez történt.
Bret Favre nem játszott, és a meccs után bejelentette, hogy: „Itt az idő abbahagyni”
Vagyis jövőre egy másik csapat mezében láthatjuk.  :hehe:  Bár ki tudja. Lehet ezúttal tényleg rádöbbent, hogy öreg már ehhez a sporthoz.

Carolina Panthers at Atlanta Falcons: CAR: 10 ATL: 31
Tegye fel a kezét az akit meglepett az eredmény!
….
Senki? Nos, megértem.
Egyáltalán nem volt kérdés, hogy ki nyer itt. Fényévek vannak a két csapat teljesítménye között. A Panthers pedig nem hosszabbította meg John Fox vezetőedző szerződését, így valószínűsíthatő, hogy jövőre más lesz az edző.

Tampa Bay Bucceneers at New Orleans Saints: TB: 23 NO: 13
Elég szoros mérkőzés volt, de a végére a Saints pihenőre küldte a kezdőit, és így vesztettek.
A Bucs irányítója Josh Freeman kifogástalanul játszott. Alig volt rossz passza. Mindezek ellenére nem jutottak be a playoffba. Pedig, ha valakik akkor ők megérdemelték volna. Jobban, mint a Seahawks.  :dry:

Jacsonville Jaguars at Houston Texans: JAX: 17 HOU:34
A Jaguars elszúrta az utolsó reményét is a playoffra. Igaz se Jones-Drew se Garrard nem játszott, de akkor is… Egy megtört Texans-t csak le tudtak volna győzni.
Azt olvastam, hogy a Jaguars tulajdonosa azt mondta Jack Del Rio vezetőedzőnek, hogy: „Jövőre vagy playoff, vagy viszlát”. De persze, hogy ebből mi lesz az már a jövő zenéje. Először is legyen jövőre is szezon.



22.15 órások

Dallas Cowboys at Philadelphia Eagles: DAL: 14 PHI: 13
Megszenvedve ugyan, de a Cowboys még megőrizte a becsületét. Jason Garreth-t pedig kinevezték véglegesen vezetőedzőnek. Szóval Jerry Jones adott neki egy esélyt, hogy jövőre bizonyíthasson.
Az Eagles meg nem tudom mit csinál, de ha odadja az utolsó meccseit, akkor nem sokáig lesz bent a playoffban.

New York Giants at Washington Redskins: NYG: 17 WAS: 14
Na ugye, hogy lehet több labdát szerzeni, mint eladni. Sajnos a Giants már későn jött rá erre. Ugyan nyert, de a Bucceneers-hez hasonlóan ők is lemaradtak a playoffról. Az Eagles ellen ment el a szezonjuk szerintem. Hogy Coughlin marad-e az még nem dőlt el, de igencsak veszélyben az állása.
A Redskinsnél pedig szerintem jövőre Grossmann lesz a kezdő. Hogy MacNabb-el mi lesz azt nem tudom. Szerintem sok csapat van, akinek jól jönne egy tapasztalt irányító.( pl Cardinals)

San Diego Chargers at Denver Broncos: SD: 33 DEN: 28
Ha múlt héten nem kap ki a Chargers a harmatgyenge Bengals-tól, akkor most playoffban lennének. De hát későn ébredtek fel, hogy már a szezon közepe van, és mi 2-5-el állunk.
Denverben pedig jövőre egyértelműen Tebow lesz a kezdő. Sokan tették fel a kérdést: Mi lett volna ha már a szezon elején vele kezdünk?
Hát, késő bánat.

Arizona Cardinals at San Francisco 49ers: ARI: 7 SF: 38
Ugye, hogy tud a 49ers pintokat csinálni. Nagy kár, hogy erre múlt héten nem jöttek rá.
Hogy a két csapattal mi lesz az még nem derült ki. De nagy változtatások lesznek mindekettőnél az biztos.

Chicago Bears at Green Bay Packers: CHI: 3 GB: 10  :-\
Na erre most mit mondjak?
A Bearsnek megvolt a lehetősége, hogy kiejtse a legnagyobb riválisát a playoffból. De nem éltek vele. A Packers pedig ahhoz képest, hogy ezen múlott a playoff igencsak alulmúlta magát. Ilyen támadással nem jutnak sokáig.

Tennesse Titans at Indianapolis Colts: TEN: 20 IND: 23
Mit ne mondjak manningék se vették valami komolyan ezt az utolsó meccset. De a lényeg a győzelem, mégha olyan is amilyen.
A Titans pedig elküldte Vince Youngot(QB), és ha tippelnem kellene akkor Jeff Fisher vezetőedző sem marad sokáig.

És jöjjön a mindent eldöntő Sunday Night:
Saint Louis Rams at Seattle Seahawks: STL: 6 SEA: 16
Na erre elég sok mindent lehet mondani.
Először is a Rams hihetetlenül elszúrta a továbjutást. Másodszor, megtörtént amitől féltünk. A Seahawks 7-9-es negatív mérleggel jutott tovább. Kíváncsi vagyok hány Bucs szurkoló feje robbant szét ettől, hogy egy sokkal gyengébb csapat( akit mellesleg lealáztak) bejutott a playoffba, de ők nem.  :dry:
Na lehet tippelni meddig maradnak bent.


És akkor lássuk, hogy végeztek a csoportok idén.

AFC:          NFC
Észak:         Észak:
1. PIT 12-4      1.CHI 11-5
2. BAL 12-4      2 GB 10-6
3.CLE 5-11      3 DET 6-10
4. 4-12      4.MIN 6-10
Kelet:            Kelet:
1. NE 14-2      1 PHI 10-6
2. NYJ 11-5      2 NYG 10-6
3 MIA 7-9      3 DAL 6-10
4.BUF: 4-12      4 WAS: 6-10
Dél:              Dél:
1. IND 10-6      1. ATL 13-3
2. JAX 8-8      2  NO 11-
3. HOU 6-10      3 TB: 10-6
4. TEN 6-10      4. CAR 2-14
Nyugat:           Nyugat:
1. KC 10-6      1. STL 7-8
2. SD 9-7      2. SEA 7-9
3. OAK 8-8      3.  SF 6-10
4. DEN 4-12      4.  ARI 5-11



És Konferencián belül a végleges továbbjutók sorrendben:

AFC:
1. New England 14-2 (Csoportelső)
2. Pitsburgh 12-4 (Csoportelső)
3. Indianapolis 10-6 (Csoportelső)
4. Kansas City 10-6(Csoportelső)
5. Baltimore (Wild Card 1) 12-4
6: New York Jets (Wild Card 2) 11-5

NFC:
1. Atlanta 13-3 (Csoportelső)
2. Chicago 11-5 (Csoportelső)
3. Philadelphia 10-6 (Csoportelső)
4. Seattle 7-9 (Csoportelső)
5 New Orleans ( Wild Card 1) 11-5
6. Green Bay ( Wild Card 2)10-6

És akkor a playoff menetrend, magyar idő szerint:

 Szombat 22.15
New Orleans Saints at Seattle Seahawks
Vajon ki fog nyerni?

Vasárnap:
Hajnali 2.00
New York Jets at Indianapolis Colts

19.00
Baltimore Ravens at Kansas City Chiefs

22.15
Green Bay Packers at Philadelphia Eagles

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #519 Dátum: 2010. December 31., 13:15:53 »
Mivel az utóbbi napokban nem volt internetem, így mára maradt az összefoglaló:

Week 16

Thursday night:

Carolina Panthers at Pittsburgh Steelers: CAR: 3 PIT: 27
Jé, a Steelersnek van offense-e is. A szezon végére csak rájöttek, hogy nem tud mindent a védelem megoldani. Jobb később, mint soha.  :D
Big Ben ezúttal 320 yardot és 1 TD-t passzolt, valamint futott is egy TD-t.
Mivel azonban a Ravens nem kapott ki, így még nem 100% a csoportgyőzelem(de a playoff igen) Ha nem kapnak ki a Browns-tól, akkor nyerték a csoportjukat. Ha igen akkor bízhatnak abban, hogy a Bengals megveri a Ravenst.

Saturday Night:
Dallas Cowboys at Arizona Cardinals: DAL: 26 ARI: 27
Az utolsó előtti héten szombaton is rendeznek meccset, és idén a Cowboys, és a Cardinals csapott össze. Hát a Dallasnak az elején szerintem az öltözőben maradt, mert két INT return-t csinált a Cardinals. Látni kellett volna Jerry Jones arcát a másodiknál. Vajon mire gondolhatott közben?  :hehe:
Aztán 21-0 után végre rájöttek, hogy már a pályán vannak, és nem az öltözőben, és 21-20-ra feljöttek. Aztán csináltak még egy TD-t, de a kicker kihagyta az extra pontot, és ez bizony visszaütött nekik. Ha akkor berúgja, akkor 27-27 lett volna az eredmény, és hosszabbítás. De hát nem rúgta be, és nyert a Cardinals.

Vasárnap
19.00 órások:

New York Jets at Chicago Bears: NYJ: 34 CHI: 38
Hát nem semmi meccs volt. Főleg a 3. negyed, ahol a Bears 21 pontot csinált. Mind egy hosszú pasz nyomán. Cutler önmagát meghazudtolva csak 1 INT-t dobott(igaz azt vissza hordták) és 3 TD-t.
És mivel az Eagles kikapott, így szinte biztos, hogy a Bears nem fog Wild Cardon játszani.
A Jets pedig bár veszített, de a Jaguars vereségével bejutottak Wild Carddal a playoffba.

New England Patriots at Buffalo Bills: NE: 34 BUF: 3
Akkor Buffaloban -6 fok volt a hőmérséklet. De mint tudjuk A Pats-t egyáltalán nem zavarja a hideg. Nem úgy, mint a Billst. 3 INT, és 4 Fumble írható fel a Bills offense számlájára.
Nem is rossz egy olyan védelemtől ami ligautolsó az engedett yardok, és 3rd down-ok tekintetében. Csak tartson ki a playoff-ban is ez.
Ezzel a győzelemmel a Pats nyerte a csoportját, és megvan a hazai pálya is a rájátszásban. Csak aztán ki is használjuk.

Baltimore Ravens at Cleveland Browns: BAL: 20 CLE: 10
Ezzel a győzelemmel a Ravens bejutott a rájátszásba, de még lehet akár csoportelső is, ha a Browns megteszi nekik azt a szívességet, hogy legyőzik a Steelerst., ha már őket nem tudták. Nos, majd meglátjuk mi lesz.

Tennesse Titans at Kansas City Chiefs: TEN: 14 KC: 34
Most már biztos, hogy a Chiefs megnyerte a csoportját. Na most tegye fel az a kezét, aki a szezon előtt ezt gondolta volna.  :)
Hát én biztos nem, de Cassel-ék megmutatták, hogy ők is tudnak játszani, csak össze kellett szoknia a csapatnak.

San Francisco 49ers at Saint Louis Rams: SF: 17 STL: 25
És ezzel a 49ers elrontotta az utolsó esélyét a rájátszásra. Nem meglepő, hogy a meccs után a 49ers elbocsátotta Mike Singletary-t. Mondjuk szerintem azt az egy maradék meccset igazán kivárhatták volna, de hát ők tudják. Kíváncsi vagyok, hogy Singletary ezek után hova megy. Van egy-két csapat ahol biztos edzőváltás lesz.
A Rams pedig, ha jövő héten legyőzi a Seahawks-ot akkor megynyeri a csoportját. És talán elkerüljük azt, hogy negatív mérleggel jusson be valaki a rájátszásba.

Wahington Redskins at Jacsonville Jaguars: WAS: 20 JAX: 17 OT
Nos, ez a vereség nagyon nem kellett a Jaguars-nak. Mondjuk még nem szállt el minden reményük, de most ott vannak, hogy a Coltsnak ki kell kapnia, és nekik nyerni kell, hogy tobbjuthassanak. Ráadásul elveszítették a kezdőirányítójukat, szóval…  :nemtudom:
A Redskinsnél Grossmann pedig győzelemre vezette a csapatát. Ha tippelnem kellene akkor jövőre MacNabb megy, ő pedig marad. De majd meglátjuk, hogy mit teljesít az összeomlott Giants ellen.

Detroit Lions at Miami Dolphins: DET: 34 MIA: 24
Úgy tűnik összeállt a Lions. Már fényévekkel jobban játszanak, mint tavaly, vagy 2008-ban. A Dolphins pedig eléggé összesett. Chad Henne megint 2 INT-t dobott a meccs hajrájánál, és ezzel megásta a csapata sírját. A probléma csak az, hogy a Dolphins nem tudja kire lecserélni.
Nagy valószínűséggel irányítót fognak draftolni jövőre, mert vele már sok jóra nem számíthatnak.


22.15 órások

Houston Texans at Denver Broncos: HOU: 23 DEN: 24
Egy jó kezdés után a Texans megint összeomlott a 4. negyedre. Tim Tebow pedig győzelemre vezette a csapatát. Nem értem, hogy miért nem látták be előbb, Tebow-al jobban menne nekik, de hát jobb később, mint soha. Lehet tervezni jövőre.

Indianapolis Colts at Oakland Raiders: IND: 31 OAK: 26
Manning úgytűnik újra a régi. Igaz most is dobott 2 INT-t, de már nem dobálgatja csak úgy a labdákat, mint néhány hete. Viszont, ha még playoffban akar játszani akkor mindenképpen meg kell vernie a Titans-t. Nem lesz nehéz.
A Raiders pedig elvesztette minden reményét a playoffra. Ők is kiestek az üldözők közül.

San Diego Chargers at Cincinatti Bengals: SD:20 CIN: 34
Na ez a legmeglepőbb a számomra. A Bengalsnál sem Terell Owens, sem Chad Ochocinco nem játszott. Ennek ellenére Carson Palmer 4 TD-t, és 0 INT-t dobott. Na akkor hogy is van ez? Ha játszik a két sztárelkapó akkor INT-k mennek rendesen, de ha nem akkor meg TD-ket dobál. Hm, lehet, hogy nem is az edzői stábbal volt a baj idén.  :headscratch:
A Chargers pedig ezzel kiütötte magát a playoffból. 3 év után végül lemaradtak róla. Ezúttal nem tudták megint visszahozzni a sírból a szezont.

Seattle Seahawks at tampa Bay Bucceneers: SEA: 15 TB: 38
Josh Freeman eddigi karrierje legjobb mérkőzését játzsotta. 5 Td-t dobott, és alig volt rontott passza. Nem tudom mennyi a ratingje, de szerintem nagyon közel van a 158,3-hoz.
A vicc az egészben az, hogy ők lealázták a Seahawks-t, de mégis a Seattlenek van nagyobb eélye bejutni a playoffba. Nekik csak annyi a dolguk, hogy megverjék a Ramst.
A Bucs-nak ezzel szemben kell az, hogy:
- Nyerjenek a Saints ellen.
- Kikapjon, mind a Giants, mind a Packers.
Szép mondhatom. Egy 6-9-es csapatnak nagyobb esélye van a playoffra, min egy 9-6-osnak. :dry:

New York Giants at Green Bay Packers: NYG: 17 GB: 45
Hát igen. A Giants összeomlott. Itt a Packers defense 4 INT-t és 2 Fumble-t erőszakolt ki. Sima győzelem volt ez nekik. Továbbjutás szempontjából a Packers áll a legjobban. Nekik csak annyi kell, hogy győzzenek a Bears ellen.
A Giantsnek pedig győznie kell a Redskins ellen, de a Packersnek ki kell kapnia, ha tovább akar jutni.


Monday Night:

New Orleans Saints at Atlanta Falcons: NO: 17 ATL: 14
A Falcons visszaszállt a földre. Eddigi csodás győzelmi sorozatuk itt véget ért. Viszont a playoff megvan, és ha nyernek a Panthers ellen( nagy csoda kellen, hogy kikapjanak) akkor a hazai pálya is megvan.
A Saonts szintén bent van a playoffban.

Thuesday night:

Minnesota Vikings at Philadelphia Eagles: MIN: 24 PHI: 14
A Philadelphiai hóvihar miatt a meccset keddre halasztották, és akkor mérkőzött meg egymással a két csapat. Nos, lehet, hogy az Eagles jobban járt volna, ha akkor rendezik meg, amikor eleve akarták.
Bret Favre nem játszott, mivel nem ment át a teszteken. Az újonc irányító pedig ugyan nem dobott semmit, de futott egy TD-t.



És akkor egy kis kitérő a csoportok, és a konferenciák állására:

AFC:          NFC
Észak:          Észak:
1. PIT 11-4      1. CHI 11-4
2. BAL 11-4      2. GB 9-6
3. CLE 5-10      3. MIN 6-9
4. CIN 4-11       4. DET 5-10
Kelet:          Kelet:
1. NE 13-2      1. PHI 10-5
2. NYJ 10-5      2. NYG 9-6
3. MIA 7-8      3. WAS 6-9
4. BUF 4-11      4. DAL 5-10
Dél:             Dél:
1. IND 9-6      1. ATL 12-3
2. JAX 8-7      2.  NO 11-4
3. TEN 6-9      3.  TB 9-6
4. HOU 5-10      4. CAR 2-13
Nyugat:         Nyugat:
1. KC 10-5      1. STL 7-8
2. SD 8-7      2. SEA 6-9
3. OAK 7-8      3.  SF 5-10
4. DEN 4-11      4.  ARI 5-10



És Konferencián belül a jelenlegi továbbjutók sorrendben:

AFC:
1. New England 13-2 (Csoportelső)
2. Pitsburgh 11-4 (Csoportelső)
3. Kansas City 10-5 (Csoportelső)
4. Indianapolis 9-6 (Csoportelső)
5. Baltimore (Wild Card 1) 11-4
6: New York Jets (Wild Card 2) 10-5
In the Hunt: Jacsonville (8-7)

NFC:
1. Atlanta 12-3 (Csoportelső)
2. Chicago 11-4 (Csoportelső)
3. Philadelphia 10-5 (Csoportelső)
4. Saint Louis 7-8 (Csoportelső)
5 New Orleans ( Wild Card 1) 11-4
6. Green Bay ( Wild Card 2) 9-6
In the Hunt: Tampa Bay(9-6) New York Giants (9-6)  Seattle(6-9)

Nagyon remélem, hogy a Rams leveri a Seahawks-t, mert az már tényleg mindennek a tetje lenne, ha a Seattle bejutna a rájátszásba a gyenge csoportja miatt, a Bucs pedig nem. Azok után, hogy elverték őket a Kalózok.

És akkor egy kis humor a végére. Még úgy egy hónapja amikor Manning dobálgatta az INT-ket valaki csinált egy képekből összerakott történetet, hogy Manning miként próbálja megmenteni a csapatát: http://imgur.com/cQP7H
Nagyon jót lehet nevetni rajta főleg Brady titkos fegyvere üti szerintem a legnagyobbat. Jó szórakozást.  :D

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #518 Dátum: 2010. December 28., 22:37:16 »
Ez tényleg megjelenik? Mert akkor vadászom elő, a föld alól is. :)

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #516 Dátum: 2010. December 23., 10:12:58 »
Nem, nem láttam a meccset, de ezt a visszafutást az Indexen meg az Origón is feltették, és azt azért nem hagytam ki.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #515 Dátum: 2010. December 23., 10:04:07 »
Nem eddig még soha az NFL történelmében nem volt olyan, hogy valaki 7-9-el továbbjutott volna. Most szerintem lesz. Komolyan én már a 49ers-nek drukkolok. A Rams meg a Seahawks nagyon elszúrta a biztos továbbjutást, hiszen kezdetben úgy tűnt, hogy kettejük közül jut tovább valaki.
Meg az már mekkora lenne, hogy 0-5 után bejut valaki a rájátszásba. Persze mondjuk más csoportban ez lehetetlen lenne.
Mondjuk szerintem nem sokat ér az aki innen továbbjut, mert nagyon úgy tűnik, hogy a Saits-t fogadják majd az első héten.  Szóval biztos idegen győzelem. :hehe:

A Giants meccsen pedig élvezet volt nézni a New Yorkiak arcát a visszahordás után. Az edző még a fülhalgatóját is a földhöz vágta. ;D
És igen a visszahordásnál én is megijedtem amikor kiejtette, de végül megoldotta. Ezek szerint te is láttad a meccset?



Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #514 Dátum: 2010. December 23., 08:42:09 »
Basszus, DeSean Jackson visszahordása nagyon nem volt egyszerű, ráadásul ugye még a labdát is elejtette először. De amit aztán művelt... az valami döbbenetes volt.
Nem csodálom, hogy NY-i oldalon többen rituális szeppukut követtek el  :lol:

Basszus, azon viszont teljesen megdöbbentem, hogy Grossman 4 TD-t!!! dobott. Még a végén irányító lesz belőle...  ;)

Az NFC nyugat pedig tényleg nagyon kemény. Nagyon sok csapat tagja fog idegzsábát kapni, ha onnan valaki negatív mérleggel, vagy maximum 8-8-al bejut a rájátszásba, míg mások +2 - +3-as mérleggel esetleg még a Wild Cardot sem csípik meg...  :dry:
Basszus, vajon volt már olyan, hogy valamely csapat negatív mérleggel jutott a rájátszásba? Komolyan mondom, szinte már ezért drukkolok.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #513 Dátum: 2010. December 22., 18:55:39 »
Week 15

Thursday night:

San Fransisco 49ers at san diego Chargers: SF: 7 SD: 34
A Chargers ezzel nagy lépést tett a playoff felé. Noha még mindig csak üldözőkként szerepelnek, de ha a Chiefs elveszítené mindkét meccsét akkor ott lehetnek. De persze ahhoz nekik is meg kell verniük a harmatgyenge Bengals-t, és Broncos-t. Nem lesz nehéz.
A 49ers pedig mivel mind a Rams, mind a Seahawks kikapott még mindig esélyesek a playoffra. :dry:
Nekik már csak a Rams, és a Cardinals van hátra. Ha ezt a két meccset hozzák, és a Seahawks is kikap legalább egyszer( nagy valószínűséggel ki fog, hiszen most a Bucs-al játszik majd) akkor ott vannak a playoffban.

Vasárnap
19.00 órások:

Kansas City Chiefs at Saint Louis Rams:  KC: 27 STL: 13
Matt Cassel két héttel a vakbélműtétje után visszatért a pályára. Hát bátor ember, mert azért ez nem kis kockázatot von maga után. Bár a Chiefs most a futást erőltette elsősorban, de ezt most megértem. Ne kockáztassuk az irányítónkat, ha egy ilyen komoly műtéten van túl.
A Chiefs valamivel könnyebb helyzetben van, mint a Chargers. Hogy úgy mondjam az ő sorsuk csakis kizárólag a saját kezükben van. A maradék két meccsből(Titans, Raiders) ha csak egyet is megnyernek, nyerték a csoportjukat.
A Rams pedig nehéz helyzetben van, de nekik is csak annyi lenne a dolguk, hogy megnyerjék a maradék két meccsüket. Ez azonban nem lesz könnyű. Úgy meg főúleg nem, ha Bradford csak INT-t dobál.

Buffalo Bills at Miami Dolphins: BUF: 17 MIA: 14
És ezzel a vereséggel a Dolphins kiütötte magát a playoffból. Most már semmilyen matematikai esélyük sincsen arra, hogy bejussanak.
A meccset azzal vesztették el, hogy a Miami kickere mind a négy FG kísérletét kihagyta. Mondjuk hozzá kell tenni, hogy a legközelebbi 48 yard volt.
A Bills eleve esélytelen volt, de ugye minden csapat küzd még ilyenkor is, hogy a mutatójuk szebb legyen. Ők is ezt csinálják, és egyre nagyobb veszedelmet fognak jelenteni előbb vagy utóbb. Bár mondjuk nem bánnám, ha jövő héten kikapnának a Patstől.


Cleveland Browns at Cincinatti Bengals: CLE: 17 CIN: 19
Noha már egyiküknek sincsen esélye a plaoffra, attól még igencsak befolyásolhatják a rájátszást. Mindkét csapat játszik még a Ravens-el. Ha egyikük is megverné( nem valószínű, de előfordulhat) akkor a Hollók kicsit bajban lesznek. A browns pedig még a Steelerst is megkeserítheti az utolsó mérkőzésen. Szóval bár két gyenge csapatról van szó, de még számolnia kell két csapatnak velük.

Tennesse Titans at Houston Texans: TEN: 31 HOU: 17
Szintén két csapat akiknek már semmi esélyük a rájátszásra. A Teaxans annyiból fontos még, hogy az utolsó meccsüket a Jaguars-al játszák. A Titans-nek már kicsit nagyobb beleszólása van a dolgokba. Még játszanak a Chiefs-el, és a Colts-al. Noha a győzelemre kevés az esély, de ha egyiküket is legyőzik akkor kicsit nehéz helyzetbe hozzhatja őket.
A meccsről annyit, hogy Kerry Collins irányított, de az elkapóié inkább az érdem.

Philadelphia Eagles at New York Giants( avagy The Comeback): PHI: 38 NYG: 31 :woot: :ugral:
A két csapat úgy vágott neki ennek a meccsnek, hogy aki itt nyer az valószínűleg nyerte a csoportját, mert 9-4-el álltak mindketten.
A meccs első három negyedében végig a Giants dominált. Az Eagles-nek nagyon kevés köze volt a játékhoz.
 A 4. negyed közepén még a Giants vezetett 31-10-re. Én itt már ott voltam, hogy inkább átkapcsolok valahová hiszen ez a meccs már eldőlt. Nagy szerencs, hogy nem tettem. Az Eagles folyamatosan jött fel, és egy perccel a vége előtt egyenlített.
A Giants támadását kivédték, és jött a punt. 14 másodperc volt hátra a meccsből, és már mindenki a hosszabbításra készült. Nos DeSean Jackson úgy gondolta, hogy most dönti el a meccset. Egy 65 yardos punt return TD-vel nyertek a Sasok.
Ami furcsa volt számomra, hogy a Giants vezetőedzője a puntert szúrta le rendesen. Akkor még nem értettem, hogy miért pont a puntert vette elő, hiszen nem neki a dolga a blokkolás. Aztán a meccs utáni sajtótájékoztatón azt nyilatkozta, hogy direkt megmondta neki, hogy rúgja ki a labdát az oldalvonalon kívülre, mert veszélyes a visszahordó. :whistle:
Hát nem szívesen lennék ezek után a punter helyében. :badteeth:

Detroit Lions at Tampa Bay Bucceneers: DET: 23 TB: 20 OT
Hát ez a vereség nagyon nem kellett a Bucs-nak. Ezzel most ők vannak a legrosszabb helyzetben az üldözők közül az NFC-ben. Noha esélyük a Wild Cardra van, de a Packers, Giants, Saints hármast kicsit nehéz lesz utolérniük.
 
New Orleans Saints at Baltimore Ravens: NO: 24 BAL: 30
Hát igen. Mindkét csapatnak fontos volt ez a győzelem, de  valakinek veszítenie kellett.
A Saints eszméletlen TD-ket csinált, de sajnos az ő védelmük is sok pontot engedélyezett.
Az ő sorsuk azért lesz nehéz, mert a maradék két meccsen a Falcons-al, és a Bucs-al játszanak. Ha még a Falconstól ki is kapnának még nem szállna el minden, de a Bucs vereség már nem tenne jót a bajnoknak.
A Ravens pedig így most már 90%, hogy ott van a playoffban. Két könnyű meccse lesz, és ha a Steelers csak egyszer kikapna a továbbiakban, akkor átvennék a vezetést. Szóval az ő sorsuk is a saját kezükben van.

Arizona Cardinals at Carolina Panthers: ARI: 12 CAR: 19
Hát nem gondoltam volna, hogy a Cardinals kikap egy Panthers-től. De megtörtént. Mindkét csapat a ranglista alján helyezkedik el, de még mindkettőnek van beleszólása a playoffba. Noha nem sok. Sőt, ha jövő héten nyer a Falcons akkor a Panthersnak má semmi beleszólása nem lesz.

Washington Redskins at Dallas Cowboys: WAS: 30 DAL: 33 :woot:
Ugye itt Rex Grossmann volt a kezdőirányító. Én erre azt mondtam, hogy öngyilkosság őt kezdőnek tenni. Az első félidőben úgy tűnt igazam is van.
27-7-es Cowboys vezetéssel fordultak a csapatok a 3. negyedben, de ekkor számomra meglepő módon Grossmann további 3 TD-t dobott, és 30-30-ra feljöttek. Aztán a Dallas rúgott egy FG-t 1 perccel a vége előtt. A meccs ismét Grossmann kezében volt, de ezúttal INT-t dobott, és ennek köszönhetően nyert a Cowboys.
Nos, bár Grossmann nem játszott valami jól, de annyira szörnyen sem, mint a Superbowl-on. Talán van benne még valami, de most már mindegy. Majd lehet jövőre tervezni.

Jacsonville Jaguars at Indianapolis Colts: JAC: 24 IND: 34
Egyenlőre úgy tűnik, hogy nem lesz playoff Manning nélkül. A colts ezzel a győzelemmel átvette a csoportja vezetését, és most ő nekik is csak annyi a dolguk, hogy megnyerjék a maradék meccseiket, a Raiders, és Titans ellen.
A Jaguarsnak pedig ezzel nehezebb dolga lett. Azon felül, hogy nyerniük kell a Redskins, és Texans ellen még a Coltsnak is ki kell valakitől kapnia ahhoz, hogy vezethessenek.



22.15 órások

Atlanta Falcons at Seattle Seahawks: ATL: 34 SEA: 18
A Falcons továbbra is megállíthatatlannak tűnik. Ha jövőhéten nyer a Saints ellen, azon felül, hogy megnyeri a csoportját, még a hazai pálya is végig meg lesz a playoff-ban. De persze ahhoz nyerni kell.
A Seahawksnak pedig nyerni kell legalább a Rams ellen.

New York Jets at Pittsburgh Steelers: NYJ: 22 PIT: 17
Hát nem mondhatnám, hogy örülök az eredménynek. De gondolom Farek nálam is dühösebb, hiszen ő élőben követte végig a meccset, ha minden igaz. :hehe:
De végre volt offense is az Acélosoknak. Most, hogy a védelemből kiesett Polamalu az offense is magára talált. Az már más kérdés, hogy most meg a speciális egység volt katasztrófális.
Ezzel a vereséggel a Steelers abba a helyzetbe sodorta magát, hogy nem kaphat ki. Ha egyszer is kikapnak akkor valószínűleg a Ravens átveszi a vezetést.
A Jets pedig nagy valószínűséggel ott van a Wild Cardon.

Denver Broncos at Oakland Raiders: DEN: 23 OAK: 39
Denverben végre Tim Tebow játszott. Dobott is, és futott is egy TD-t, de hát mindez kevés volt.
a Raiders ezzel a győzelemmel még éleletben tartja magát, de ők vannak a legrosszabb helyzetben ami a playoffot illeti az AFC-n belül. A Chiefsnek mindkétszer ki kell kapnia, a Chargersnek egyszer, és nekik hozniuk kell a maradék két mérkőzést a Colts, és Chiefs ellen.
Nem lesz könnyű az biztos.

Sunday Night:

Green Bay Packers at New England Patriots: GB: 27 NE: 31  :ugral:
Hú, izzasztó mérkőzés volt. A Packers nagyon jól taktikázott, és csak kis híja volt, hogy nem nyertek. Mindjárt egy onside kick-el kezdtek, és be is jött nekik.
A Pats offense-nél mindössze 19 percet volt a labda, ami nagyon kevés. De vigasztal, hogy ennyi idő alatt 24 pontot szereztünk. ( Egy TD, INT visszahordásból született.)
A meccs hajrájánál a Packers a red zona-ba érkezett, de egy jó sack, és Fumble-val végül kikaptak. Szerencsére.
Bár a Packers kikapott, de a sorsuk csakis a saját kezükben nyugszik. Most még a Giants előttük áll a Wild Card helyért folytatott harcban, de jövőhéten velük játszanak. Tehát, ha ott nyernek akkor átvehetik a helyüket, és utána már tényleg minden rajtuk múlik.
A Pats meg, ha jövő héten győzz akkor megnyeri a csoportját, és a hazai pályát a playoffban.

Monday Night:

Chicago Bears at Minnesota Vikings: CHI: 40 MIN: 14
Bret Favre újra játszott, de megint lesérült. A meccs után azt mondta, hogy nagy valószínűséggel nem fog többet játszani, de hát ezt már vagy háromszor hallottuk tőle, így senki ne legyen ebben olyan biztos.
Ezzel a győzelemmel a Bears megnyerte a csoportját, és biztosan ott van a playoffban. Hogy játszanak-e a Wild Cardon az még nem dőlt el, de jelen állás szerint pihenhetnek majd. De még hátra van két meccs, és itt még sok minden eldőlhet.


És akkor egy kis kitérő a csoportok, és a konferenciák állására:

AFC:          NFC
Észak:          Észak:
1. PIT 10-4      1. CHI 10-4
2. BAL 10-4      2. GB 8-6
3. CLE 5-9      3. MIN 5-9
4. CIN 3-11       4. DET 4-10
Kelet:          Kelet:
1. NE 12-2      1. PHI 10-4
2. NYJ 10-4      2. NYG 9-5
3. MIA 7-7      3. DAL 5-9
4. BUF 4-10      4. WAS 5-9
Dél:            Dél:
1. IND 8-6      1. ATL 12-2
2. JAX 8-6      2.  NO 10-4
3. TEN 6-8      3.  TB 8-6
4. HOU 5-9      4. CAR 2-12
Nyugat:          Nyugat:
1. KC 9-5      1. STL 6-8
2. SD 8-6      2. SEA 6-8
3. OAK 7-7      3.  SF 5-9
4. DEN 3-11      4.  ARI 4-10



És Konferencián belül a jelenlegi továbbjutók sorrendben:

AFC:
1. New England 12-2 (Csoportelső)
2. Pitsburgh 10-4 (Csoportelső)
3. Kansas City 9-5 (Csoportelső)
4. Indianapolis 8-6 (Csoportelső)
5. Baltimore (Wild Card 1) 10-4
6: New York Jets (Wild Card 2) 10-4
In the Hunt: Jacsonville (8-6) San Diego(8-6) Oakland (7-7)

NFC:
1. Atlanta 12-2 (Csoportelső)
2. Chicago 10-4 (Csoportelső)
3. Philadelphia 10-4 (Csoportelső)
4. Saint Louis 6-8 (Csoportelső)
5 New Orleans ( Wild Card 1) 10-4
6.New York Giants ( Wild Card 2) 9-5

Az agyam eldobom. Itt van egy 8-6-os Packers, és Bucs akik nem jutnak be a playoffba jelen állás szerint. És itt van egy 6-8-as Rams akik pedig jelen állás szerint bejutnak. Na szép. :dry:

In the Hunt: Tampa Bay(8-6) Green Bay(8-6)  Seattle(6-8) San Francisco (5-8) Utóbbiak csak a gyenge csoportjuk miatt.


És akkor egy kis újítás:
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d81d1961f/Top-10-plays-of-Week-15?module=HP_video

Itt meg lehet nézni a 15. játékhét 10 legszebb momentumát. Jó kis megmozdulások vannak itt :brow:

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #512 Dátum: 2010. December 19., 18:29:44 »
Ahogy olvasom tényleg megsérült, de nem rakták még IR listára, és valószínűleg nem is fogják. Azt olvastam, hogy pihenteteni fogják a playoff-ra, nehogy súlyosabb legyen. De ki tudja az is előfordulhat, hogy fog játszani.  :nemtudom:
De végülis talán képes lesz megnyerni a csapat nélküle is a maradék 3 meccset. Talán.
Most egy igencsak viasszaesett Jets-el játszanak( és igen itt most a steelersnek fogok drukkolni. Legyen biztos az a csoportelsőség a Pats-nek :D) aztán játszanak a Panthers-el. Őket meg még akkor is meg tudnák verni, ha az egész csapat lesérülne, és a cseréknek kellene játszaniuk, és végül a Browns-al játszanak. Ha az offense végre lábra állna, akkor egyik sem lesz nehéz. Aztán majd az AFC döntőn jöhetnek Foxboroba a hidegbe. ( Bár ők sem melegben szoktak játszani.)

A MacNabb-Grossmann cseréhez én csak egy szót tudok mondani: Öngyilkosság.
Ami pedig már csak azért is furcsa, mert MacNabb nem játszott annyira rosszul, de hát ha ki akarnak kapni akkor ennél jobb lépést nem is csinálhattak volna.

Egyébként meg jó meccsek lesznek ma: Ravens-Saints( gondolom te meg Saints drukkel leszel egy napra :D) Jaguars-Colts( na itt dől el, hogy lesz-e playoff Manning nélkül) és Eagles-Giants.
Nem is tudom melyiket látnám szívesebben.


Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #511 Dátum: 2010. December 19., 17:57:18 »
Na, végre, már hiányoltam az összefoglalókat :)

Basszus, remélem, nincs igazad, és Polamalu nem sérült meg. Ma nagyon kellene. De gyanítom, ma a Pats mellett te is nagy Steelers drukker leszel :D

Grossmann kezd?!?!? Ó, mamám. Nem tudom elképzelni, hogy McNabb ennyire rosszul játszott.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"