Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 115249 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #480 Dátum: 2010. Október 13., 17:41:10 »
Idézet
Igazság szerint az egyik Fumble az olyan volt, hogy a Cardinals   irányítója megpróbált befutni az endzone-ba, de kiütötték a kezéből a   labdát. És ezt a labdát egy offense falember szedte össze, és futotta   meg a TD-t. Szóval ha nagyon erősen nézzük akkor ez futott TD-nek   minősülne, de a statisztikában Fumble Return-ként szerepel.
Jelentkezzen a fórumon bárki, aki akár részben megérti, hogy ezek ketten miről beszélnek.
Ugyan már, talgaby, részben te is megérted, nem? Olyan részekben, mint "Igazság szerint..." vagy "...megpróbált befutni..." vagy "...ha nagyon erősen nézzük..."?  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #479 Dátum: 2010. Október 13., 17:05:50 »
És akkor krikettről még szó sem esett. :badteeth:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sport
« Válasz #478 Dátum: 2010. Október 13., 15:41:59 »
Idézet
Igazság szerint az egyik Fumble az olyan volt, hogy a Cardinals   irányítója megpróbált befutni az endzone-ba, de kiütötték a kezéből a   labdát. És ezt a labdát egy offense falember szedte össze, és futotta   meg a TD-t. Szóval ha nagyon erősen nézzük akkor ez futott TD-nek   minősülne, de a statisztikában Fumble Return-ként szerepel.
Jelentkezzen a fórumon bárki, aki akár részben megérti, hogy ezek ketten miről beszélnek.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #477 Dátum: 2010. Október 13., 15:26:18 »
Egyébként meg Moss helyére érkezett a csapathoz Deion Branch a Seattle-től.
Igen, ezt én is hallottam a tegnap esti közvetítésben. Azért így legalább már egy kicsit árnyaltabb a helyzet.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #476 Dátum: 2010. Október 13., 14:36:02 »
Hogy mi vaaaaan???  :blink: Az nagyon durva, ezt el sem tudom képzelni. Igen gáz az ellenfélre, meg a saját támadóegységre nézve...

Igazság szerint az egyik Fumble az olyan volt, hogy a Cardinals irányítója megpróbált befutni az endzone-ba, de kiütötték a kezéből a labdát. És ezt a labdát egy offense falember szedte össze, és futotta meg a TD-t. Szóval ha nagyon erősen nézzük akkor ez futott TD-nek minősülne, de a statisztikában Fumble Return-ként szerepel.
Először én is nagyot néztem ezen. Nézem a játékosok eredményeit, és látom, hogy a Cardinalsnál nincs passzolt TD. Jó gondoltam futották őket. De nem. A futók neve mellett sincs TD beírva. Aztán megnéztem az összefoglalót, és ott láttam, hogy milyen TD-k is voltak ott.

Pepperst pedig nem csodálom, hogy utálják. Ő akart mindenáron elmenni. Kijelentette tavaly, hogy ő itt tovább nem marad, és bármelyik csapatba a 31-ből szívesen elmenne.
A speciális egységek pedig tényleg nem semmik mostanság. Remélem vasárnap a Pats megismétli ezekwet a Ravens ellen. Egyébként meg Moss helyére érkezett a csapathoz Deion Branch a Seattle-től.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #475 Dátum: 2010. Október 12., 23:43:36 »
Idézet
Ez volt kiírva az egyik hatalmas plakátra: „ Welcome Home Judas Peppers”
Az igen, tényleg nem gyengén utálhatják ott.
Idézet
És a legszebb az egészben, hogy a Cardinals oldalán nem volt sem passzolt, sem futott TD. Ebből mi következik?
Úgy van. 2 Fumble, és 1 INT visszahordással szerzett pontokat a Cardinals.
Hogy mi vaaaaan???  :blink: Az nagyon durva, ezt el sem tudom képzelni. Igen gáz az ellenfélre, meg a saját támadóegységre nézve...
Idézet
Az 1. negyedet a Raiders két blokkolt punttal kezdte. Egyikből Safety lett, a másikból pedig TD.
Mi van a mostani idényben a speciális egységekkel? Múltkor a Pats, most ők... :)

Favre bácsi pedig sajnos későn ébredt. Illett volna két ilyen fantasztikus rekordot győzelemmel ünnepelni  :-\
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #474 Dátum: 2010. Október 12., 20:39:33 »
Week 5

Vasárnap 19.00-ás meccsek.

Denver Broncos at Baltimore Ravens: DEN: 17 BAL: 31
A Ravens „jó” szokásához híven ismét a futást részesítette előnyben. Az első félidőben még nagyjából passzoltak is, de utána már futtatták az órát. Ami nagyjából meg is tette a hatását. Mind a 4 TD-t futással szerezték meg.

Jacsonville Jaguars at Buffalo Bills: JAC: 36 BUF: 26 :woot:
Nagyot játszott mindkét csapat. 13-13-al mentek még félidőre, és a 3. negyedben húzott el a Jaguars, de nagyon. Mindkét irányító 3-3 TD-t dobott, szóval itt senki nem játszott az órával, hozták a yardokat szépen, és ennek meg lett az eredménye. Sokkal szívesebben láttam volna ezt élőben, mint a…

Green Bay Packers at Washington Redskins: GB: 13 WAS: 16 OT
Az ESPN America kollégái ismét kifogták a legunalmasabb meccset. :dry: Az eleje még élvezhető volt, főleg a Packers első támadása, ami egy TD-vel ért véget.
Aztán jött a hidegzuhany. Sorozatos rossz passzok, puntok ezerrel, és néha-néha egy Field Goal. A Packersnél igazából az elkapók bénáztak, de nagyon. Rodgers többször is a kezükbe dobta a labdát, de az elkapók 7 passzjátékon keresztül nem tudták rendesen elkapni a labdát. Aztán végül egy futó törte meg a drop-k sorozatát, amikor végre rendesen elkapta az irányító passzát. Emellett a védelem is 6 INT-t tudott volna szerezni, de nem voltak képesek csak egszer megfogni rendesen a labdát. Az is a rendes játékidő utolsó támadása volt, egy Hail Mary formációból.( Négy elkapó fut előre ahogy csak tud, és az irányító hosszan dobja valamelyiknek. Tipikus mindent, vagy semmit formáció)
A Packers nem sokkal a vége előtt eljutott Field Goal távolságba ( 51 yard) de a Kicker kapufát lőtt. Pedig azt nehzebb eltalálni, de a lényeg, hogy nem sokon múlt a győzelem.
Aztán hosszabbításban nyert a Redskins.

Kansas City Chiefs at Indianapolis Colts: KC: 9 IND: 19 :(
És ezzel az utolsó veretlen csapat is elvérzett. Bár ha azt nézzük szépen tartották magukat. Manninget úgy ahogy van levédekezték. Alig volt hosszú passza, és azok is sikertelenek volt. A 4. negyedig végig Field Goal-on tartották a Colts-t ami azért nagy szó.
És akkor az offense. A Chiefs mindjárt egy Offside Kick-el próbálkozott, de nem ment el a labda 40 yardig, így a Coltsé lett. Aztán 4&2-nek is nekimentek az Endzona-ban.
De a meccs sorsát az alábbi játék döntötte el. 4. negyedben Cassel hosszan indította el a labdát, és azt az elkapó gyönyörűen elkapta az Endzona-ban. És aztán kiejtette a kezéből. :omg:
Ha akkor TD-t értek volna el nyertek volna, de sajnos ez tényleg csapatjáték. Ha valaki nagyot hibázik akkor azt az egész csapat bánja.

Saint Louis Rams at Detroit Lions: STL: 6 DET: 44
Hatalmas győzelem ez a Lions-nak. Már az eddigi meccseiken is megmutatkozott, hogy jól játszanak ők, csak a végére elfáradnak. Most ez nem így történt. A meccs során volt egy 105 yardos Kickoff return, Hill 3 Td-t dobott, és gyönyörű volt a védelem. Megértdemelten nyertek.

Chicago Bears at Carolina Panthers: CHI: 23 CAR: 6
Julius Peppers visszatért egykori csapatának stadionjába, ahol igen kedvesen fogadták. Ez volt kiírva az egyik hatalmas plakátra: „ Welcome Home Judas Peppers”  :hehe:
A meccsen Matt Forte alakított nagyot. 166 yardot, és 2 TD-t futott. Jay Cutler a Giants ellen elszenvedett sérülés miatt nem tudott még játszani.

Tampa Bay Bucceneers at Cincinatti Bengals: TB: 24 CIN: 21 :blink:
Egy igencsak meglepő eredmény ez. A Bengals elég gyengén kezdett, aztán valahogy magára talált, majd a 4. negyedre ismét szerencsétlenkedett. Néhány perccel a vége előtt vezettek 21-14-re. Palmer eladta a labdát, és ez nyitotta meg az esélyt a Bucs-nak az egyenlítésre.
Fél perccel a vége előtt Palmer ismét INT-t dobott, és ez nyitotta meg az utat a Bucs győztes FG-hoz. Szóval kettő 4. negyedes INT-vel nyert a Bucs.

Atlanta Falcons at Cleveland Browns: ATL: 20 CLE: 10
A Browns elég sokáig tartotta magát. A 4. negyed előtt még vezettek 10-6-ra. De egy hosszú pasz Ryantől, és egy INT visszahordás után minden reményük elszállt a győzelemre.
A meccs során megsérült a Browns irányítója Seneca Wallas, és a nem rég felépülő Jake Delhomme lépett a helyére.

New York Giants at Houston Texans: NYG: 34 HOU: 10 :(
Sajnos megint kikapott a Texans. Bár ilyen acél védelem ellen nem nagyon tudtak mit tenni.
A Giants védelem ismét nagyot alkotott, Shaub elég sokszor találta magát a földön.
Az offense-ük sem volt rossz, de Manning a 3 TD mellett 2 INT-t is dobott, a liga egyik leggyengébb Secundery sorral rendelkező csapata ellen. És nem mellesleg eddig a Giants adta el a legtöbbször a labdát.

22.15-ös meccsek:

New Orleans Saints at Arizona Cardinals: NO: 20 ARI: 30


Nem. Még mindig nem tudok szóhaz jutni az eredmény láttán. Ez tényleg sokakat meglepett szerintem. És a legszebb az egészben, hogy a Cardinals oldalán nem volt sem passzolt, sem futott TD. Ebből mi következik?
Úgy van. 2 Fumble, és 1 INT visszahordással szerzett pontokat a Cardinals.
Brees pedig 3-szor adta el a labdát. Valami nagyon nem stimmel a bajnokkal. :-\

Tennessee Titans at Dallas Cowboys: TEN: 34 DAL: 27 :woot:
Egy hatalmas meccs volt. Ugyan az elején a Titans kezdett jobban, de a végére igencsak kiélezett lett a meccs. Viszont van egy kis probléma Dallasban. Történetesen ők 1-3-mal állnak, mindenki más a csoportban 3-2-vel. Hogy lesz így ebből Playoff?
Jerry Jones( Cowboys tulajdonosa) biztosan nem repes az örömében, hogy ezt látja. :hehe:

San Diego Chargers at Oakland Raiders: SD: 27 OAK: 35 :woot: :ugral:
Hihetetlen, de a Chargers megint kikapott. A Raiderstől.
Ezt azért nem vártam volna..
Az 1. negyedet a Raiders két blokkolt punttal kezdte. Egyikből Safety lett, a másikból pedig TD. Aztán a Chargers magára talált, és 1 perccel a vége előtt 27-28 volt az állás. Ekkor azonban kiverték Rivers kezéből a labdát, amit a Raiders visszahordott, és ez eldöntötte a meccs sorsát. Hiába passzolt Rivers 451 yardot ez most kevés volt.

Sunday Night

Philadelphia Eagles at San Francisco 49ers: PHI: 27 SF: 24
Bár nagyon küzdött, de a 49ers nem tudta megszerezni az első győzelmét az idényben.
1979 óta nem volt olyan szezonja a 49ers-nek, hogy 0-5-el kezdett. Akkor 2-14-el fejezték be a szezont. 2 évvel később Superbowl-t nyertek.

Monday Night:
Minnesota Vikings at New York Jets: MIN: 20 NYJ: 29 :(
Hiú remény volt csak, hogy a Vikings legyőzheti a Jets-t. Bár azért ez a Jets offense nem volt valami sikeres. A Védelem nyerte meg nekik ezt a meccset.
Favre papa pedig ugyan dobott 3 TD-t, de 34 passzából csak 14 volt sikeres. Ez pedig nem az amit tőle megszoktunk. Hiába már túl öreg ehhez a sporthoz. :badteeth:

A szabadnaposok pedig a Steelers, Patriots, Dolphins, és Seahawks voltak.

Ugyan a Pats nem játszott most, de van valami amit kötelességemnek éreztem ideírni.
A Dolphins elleni győzelem után készítettek egy interjút Belichick-el, és ott egy olyan taktikai titkot árult el nekünk amit soha nem gondoltunk volna. ( Pirossal a lényeg)

Meglepődött, hogy 35 pontot szereztek egy félidő alatt?

„Nem lepődtem meg rajta, de úgy látszik mindenki más igen. Megcsinálod a játékokat és pontokat szerzel. Ha nem csinálod meg őket, akkor nem szerzel pontokat.” ;D

Ilyen bölcsességet csak ő tud nekünk mondani. Egyszerűen élvezet Belichick-el interjút készíteni. ;D

« Utoljára szerkesztve: 2010. Október 12., 21:19:57 írta Amondin »

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #473 Dátum: 2010. Október 07., 21:22:20 »
Remélhetőleg nem fog semmilyen bosszú történni. Majd jön megint a speciális egység, és szerez megint pontokat, ha az Offense-nek nem megy. :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #472 Dátum: 2010. Október 07., 21:17:53 »
Ebben mondjuk igazságod vagyon. Majd meglátjuk, milyen bosszút áll...  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #471 Dátum: 2010. Október 07., 21:11:34 »
Igen, de öregember nem vénember ;D Van még benne annyi, hogy alapos problémát okozzon nekünk.
Engem inkább az zavar a legjobban, hogy ilyen olcsón adtuk el, és ilyen hamar. Legalább megvártuk volna míg játszunk a Vikings-al. Vagy ami mégjobb a szezon végén tettük volna ezt.
És ne felejtsük el, hogy bár nagy elkapásai nem sok volt, de 2-3 védő figyelmét mindig lekötötte, így Brady szabadon tudott passzolni a többieknek. Ez nagyon hiányozni fog.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #470 Dátum: 2010. Október 07., 16:02:25 »
Nem is tudom. Azért mégis csak már 34 éves, és ő sem lesz fiatalabb. Gondolj bele, Favre-val együtt 75 évesek :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #469 Dátum: 2010. Október 07., 14:24:31 »

A Pats meg elcserélte Mosst??? Oké, hogy ezen a meccsen nem sok szerepe volt, de miért? És kit kaptak cserébe? Nem csodálom, hogy ki vagy akadva...

Ez a legszebb az egészben. Kaptunk érte egy 3. körös draft picket :dry:
Na nem azért, de ezzel azon felül, hogy nem örülök neki 2 dolog miatt is ki vagyok akadva.
A. Miért 3. köröset kaptunk? Moss alapból 1. köröst érne. És akkor még örülhetnének, hogy csak ennyit kértünk.
B. Miért most cseréljük el? Egy hónap múlva játszunk a Vikings-al, erre meg adunk nekik egy hihetetlen elkapót. Kicsit sem veszélyes. :stupid: Ha már mindenáron a Minnesotához adjuk, akkor azután tegyük meg ezt, hogy már játszottunk velük. Akkor legalább már minket nem fenyegetne.
Szinte biztos, hogy meg fogja verni a fiatal CB-ket, és hozni fogja a yardokat szépen.

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:Sport
« Válasz #468 Dátum: 2010. Október 07., 10:16:48 »
NBA Preseason - október 6:

New York Knicks - Minnesota Timberwolves:     100 - 106
Oklahoma City Thunder - Charlotte Bobcats:      97 -   93
Philadelphia 76ers - Boston Celtics:                    65 -   93
Indiana Pacers - Memphis Grizzlies:                    85 -   87
Toronto Raptors - Phoenix Suns:                       129 -  78
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #467 Dátum: 2010. Október 06., 22:33:26 »
Basszus, Vicknek eltört a bordája??? :O A szerencsétlen. Pont amikor megkapta az utolsó esélyét, és úgy tűnt, hogy élni is tud vele...

A Pats meg elcserélte Mosst??? Oké, hogy ezen a meccsen nem sok szerepe volt, de miért? És kit kaptak cserébe? Nem csodálom, hogy ki vagy akadva...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #466 Dátum: 2010. Október 06., 19:08:41 »
Már várom Amondin összefoglalóját a többi meccsről :) Kár, hogy a Steelers most elvérzett... :(

Iskolai okok miatt csak ilyen későn tudom ezeket ismertetni, de gondolom nem baj. Ami a Steelerst illeti önmagukat verték meg, hogy miért arra majd rátérek. :D Meg majd a Pats egy nagyon ostoba lépésére is :dry:

Week 4
 Vasárnap 19.00 órások

Cincinatti Bengals at Cleveland Browns: CIN: 20 CLE: 23
Már a meccs kezdetétől eldőlt, hogy ki fog nyerni. Végig a Browns vezetett, és a végén próbált feljönni valamennyire a Bengals.
Terrel Owens pedig megszerezte első TD elkapását a Bengals színeiben. Biztosan jobban örült volna, ha ez mellé győzelem is jár, de ez nem jött most össze nekik.

New York Jets at Buffalo Bills: NYJ: 38 BUF: 14 :(
Noha meglepő lett volna, ha másképp alakul, de mivel ebben az évben valahogy a kis csapatok verik a nagyokat, bíztam benne, hogy nyer a Bills. De sajnos nem így történt. :(
Ezen a meccsen Tomlinson alakított nagyot, 133 yardot, és 2 TD-t futott. Sanchez is nagyrészt szépen játszott. Nem dobott INT-t, de dobott 2 TD-t. Most elég erősnek tűnik a jets, de jönnek ők még Foxboro-ba. :hehe:

Baltimore Ravens at Pitsburgh Steelers: BAL: 17 PIT: 14
Végül véget ért a Steelers sikersorozata, de hogy őszinte legyek ezt a meccset simán nyerhették volna, ha nem követnek el egy hatalmas taktikai hibát.
Tudniillik 2 minute warning-nál még vezettek 14-10-re. Náluk volt a labda a saját tizenvalahány yardokun, és 3&10 volt. És ők futást hívtak. :omg:
Namármost ugyan lepörgették az órát 1 percre ezzel, de mivel a saját endzone-jukban álltak színte, így a punter legfeljebb a félpályáig tudná elrúgni a labdát. És így is történt.
De még egy Holdinggal is + 10 yardot adtak a Ravensnek, szóval volt a Baltimore-nak egy perce, hogy 40 yardot megtegyenek egy igencsak fáradt védelem ellen. Nem meglepő, hogy 30 másodperc alatt végigmentek rajtuk. Aztán a maradék fél perc már nem volt elég, főleg hogy már mindjárt az első passz INT lett a Steelers oldalán.
Szokás szerint ki akarták védekezni a meccset, de ez egy fáradt védelemmel már nem olyan egyszerű.

Denver Broncos at Tennessee Titans: DEN: 26 TEN: 20
Elég sokáig vezetett a Titans, de a végére a Broncos vette át a vezetést. A Broncos nagyon sokat passzolt, Kyle Ortonnak 50 passz kísérlete volt, ebből 35 volt jó, 341 yardot, 2TD-t , és 1 INT-t dobott. Mennyivel másabb játékot mutattak, mint múlt héten.

Detroit Lions at Green Bay Packers: DET: 26 GB: 28
A Lions ismét egy szoros meccsen kapott kapott ki. Már az első héttől kezdve világossá vált, hogy azért ők lépést tudnak tartani a többi csapattal, csak a végére elfáradnak. Ezen kellene javítaniuk, és akkor a következő meccsüket biztosan megnyerik.

San Francisco 49ers at Atlanta Falcons: SF: 14 ATL: 16
Hát mit ne mondjak ennél azért valamivel nagyobb győzelmet vártam a Falconstól, és szerintem ők is. Viszont 14-0-ról fordítottak tehát azért valamennyire összekapták magukat a második negyedben.

Carolina Panthers at New Orleans Saints: CAR: 14 NO: 16 :-\
A Bajnok eddig nem sok olyan győzelmet mutatott az én szememben ami miatt újabb Superbowl esélyesnek mondanám őket. 16 pontot szerezni csak, a liga egyik leggyengébb csapata ellen nem túl bíztató.

Seattle Seahawks at Saint Louis Rams: SEA: 3 STL: 20
Azok után, hogy múlt héten milyen szépen legyőzték a Chargerst azt vártam, hogy most is nyerjen a Seahawks. Ennek ellenére szánalmas teljesítményt nyújtottak.
És ezzel a Rams túlteljesítette a tavalyi győzelem számukat. Tavaly volt mindössze egy győzelmük. Idén már ez volt a 2.

22.15 órások:

Indianapolis Colts at Jacsonville Jaguars: IND: 28 JAC: 31 :woot:
Mekkora vége lett ennek a meccsnek. Fél perccel a vége előtt egyenlített a Colts 28-28-ra. Mindenki hosszabbítást várt, de a Jaguarsnak sikerült eljutni Field Goal távolságba. ( FÉL PERC ALATT) A játék sorsa Scobee lábában volt ami nem vallott csődött. A meccs lefújásának a pillanatában berúgta az 59 Yardos FG-t. :bravo:

Houston Texans at Oakland Raiders: HOU: 31 OAK: 24
Ez is hihetelen meccs volt. Arian Foster ismét remekült. 131 yardot, és 1 TD-t futott. Valamint volt még egy TD elkapása is. Lehet, hogy ő lesz az új évtized Tomlinsonja? :D
2 perccel a vége előtt a Raidersnél volt a labda. 4&16 volt, de megoldották. Vagyis megoldották volna, ha az elkapó rendesen elkapja a labdát, de így egy védő kezébe pattant tovább a labda.

Wahington Redskins at Philadelphia Eagles: WAS: 17 PHI: 12
Donovan Mcnabb visszatért Philadelphiaba, és nyert. Igazából mindkét csapatnak voltak hibái, de végül a Redskins diadalmaskodott. Michael Vick pedig bordatörés miatt egy darabig nem fog tudni játszani.

Arizona Cardinals at San Diego Chargers: ARI: 10 SD: 41
Nagyon könnyen nyert a Chargers. Ez a meccs végképp bebizonyította, hogy a Cardinals hatalmas hibát követett el, amikor elküldték Leinart-ot. Nem csoda, hogy nyert a Chargers, ilyen Arizona offense-el.

Sunday Night

Chicago Bears at New York Giants: CHI: 3 NYG: 17 :-\
Hát nem egészen ezt az eredményt vártam. A Bears támadófala katasztrófális volt. Csak az első félidőben 9-szer sack-elték Cutler-t. És mivel ez még nem volt elég, az egyik sack során úgy megütötték Cutler-t, hogy a földön maradt. A fejére kapott egy nagy ütést, és ennek következtében előfordulhat, hogy egy darabig nem fog tudni játszani. Innentől kezdve, pedig adott volt a győzelem a Giantsnek.

 Monday Night:

New England Patriots at Miami Dolphins: NE: 41 MIA: 14 :) :(
Ez a meccs vegyes érzéseket váltott ki bennem. Örülök az eredménynek, de nem örülök annak amit a csapat a meccs után tett.
Először is, a második félidőben nagyon szépen játzsott a Pats. Öt külömböző TD-t szerzett a csapat, és végre minden csapategységben remekel. Durva volt még, hogy az utolsó negyedben hangosabb volt az idegenben játszó Pats szurkolócsoportja, mint a Dolphins-é. Szóval ez egy jó meccs volt. :bravo:
Viszont nem sokkal a meccs után elcseréltük Randy Mosst a Vikingshoz.  NEEEEEEEE!!!!!!!!! Ezt most miért kellett? :o Megértem, hogy ezen a meccsen nem mutatott jó teljesítményt, de akkor is… Fontos eleme volt az Offense-nek, erre meg elküldjük.
Nem tudom mit akar Belichik, de ezt most tényleg nem kellett volna. Nincsen se offense, se Defense Coordinatorunk, erre még Mosst is elküldjük. Nagyon nem lesz ez így jó.

A szabadnaposok pedig a Cowboys, Chiefs, Bucceneers, és Vikings voltak.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Október 06., 19:47:34 írta Amondin »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #465 Dátum: 2010. Október 06., 11:52:37 »
Basszus, a Pats a második félidőben hogy legyalulta a Dolphins-t! Minden összejött nekik, hihetetlen pontokat és dolgokat láttunk.
Már várom Amondin összefoglalóját a többi meccsről :) Kár, hogy a Steelers most elvérzett... :(
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:Sport
« Válasz #464 Dátum: 2010. Október 06., 11:30:48 »
NBA Preseason - október 5:

Charlotte Bobcats - Cleveland Cavaliers:          72 -   87
New Jersey Nets - Philadelphia 76ers:            103 -   96
Detroit Pistons - Miami Heat:                             89 - 105
Chicago Bulls - Milwaukee Bucks:                      83 -   92
Orlando Magic - Houston Rockets:                     97 -   88
Washington Wizards - Dallas Mavericks:           97 -   94
Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers:    86 - 115
Phoenix Suns - Sacramento Kings:                    95 - 109
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:Sport
« Válasz #463 Dátum: 2010. Október 05., 17:06:03 »
NBA Europe Live - október 4:

Los Angeles Lakers - Minnesota Timberwolves   92- 111

Dobott pontok:
     Lamar Odom (LAL) 17
     Martell Webster (Min) 24

Lepattanók:
     Derrick Caracter (LAL) 9
     Kevin Love (Min) 8

Gólpasszok:
    Steve Blake (LAL) 4
    Luke Ridnour (Min) 7
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #462 Dátum: 2010. Szeptember 29., 18:44:50 »
Week 3

Vasárnap 19.00 órások:

Tennesse Titans at New York Giants: TEN: 29 NYG: 10
A Giants a 2. félidőben, mintha pályán sem lett volna. Mindjárt egy safety-vel kezdtek( igaz egy szabálytalanság következtében lett az) amiből a Titans újabb pontokat ért el. Aztán a Red Zone-ban eladják a labdát. Kétszer is.
A támadófalról, meg a futás elleni védekezésről már nem is ejtek szót. El lehet képzelni milyen volt.

Cincinatti Bengals at Carolina Panthers: CIN: 20 CAR: 7
Őszintén szólva egyik csapat sem érdemelte volna meg ezt a győzelmet. :dry: A Panthers oldalán már a meccs kezdetén gondok voltak( rossz snapp), de a Bengals sem szárnyalt.
Carson Palmer 2 INT-t dobott, de ezen kívül még három olyan passza volt amit egy védőnek dobott, csak a védő elejtette a labdát. Mintha őket is célozta volna, pedig a kék-fehér, és a narancs-fekete eléggé elüt egymástól. :badteeth:

Pitsburgh Steelers at Tampa Bay Bucceneers: PIT: 38 TB: 13
Na végre egy olyan győzelem a Steelersnek amit meg is érdemeltek. Ezúttal mind az Offense, és mind a Defense parádésan játszott. Végig ők vezettek, és a Bucs-nak köze nem volt ehhez a meccshez. Sokan haza is mentek szerintem a lelátókról. :badteeth:

Buffalo Bills at New England Patriots: BUF: 30 NE: 38 :woot: :-\
Semleges nézőként azt mondom, hogy: „ Ez egy nagyon izgalmas a végéig kiélézetett mérkőzés volt” Patriots szurkolókén viszont mást mondok.
Az Offense gyönyörűen tette a dolgát, mindössze egy Fumble volt, Brady dobott 3 TD-t, és végre kiszámíthatatlan volt a játékhívás. De a defense…
30 pontot kapni a liga egyik( ha nem a) leggyengébb csapatától nem jó előjel.
Mindenesetre ha Brady-ék tudják tartani ezt a lépést akkor nem lesz akkora gond, de nem bánnám ha a védelem a továbbiakban ennél kevesebb pontot engedne meg az ellenfélnek.

Cleveland Browns at Baltimore Ravens: CLE: 17 BAL: 24
Noha a Browns erősen küzdött, de nem tudta legyőzzni a riválisukat.
Flacco a múltheti INT zuhatag után 3 TD-t dobott( mind a hármat passzolták?  Mi történt, hogy nem futottak egész meccs alatt?)

Detroit Lions at Minnesota Vikings: DET: 10 MIN: 24
Végül megszületett a Vikings első győzelme, bár  ha Favre-n múlott volna akkor már 0-3-al állnának. Adrian Peterson volt az aki megnyerte ezt a meccset. Futott 160 yardot, és 2 TD-t.
Favre pedig dobott 1 TD-t, és 2 INT-t.
Ha tippelnem kellene akkor azt mondanám, hogy ez a Vikings idén nem fog kijutni a playoffra. Bár bármi megtörténhet.

Atlanta Falcons at New Orleans Saints: ATL: 27 NO: 24 OT :woot:
Megtörtént az első bajnokverés. A Saints offense-n meglátszott Reggie Bush sérülése. Jóval többet passzoltak, mint általában, és ebben bizony 2 INT is beletartozott. ( igaz ebből egy elkerülhető lett volna, ha Brees hagyja magát sack-elni, és nem dobja el a labdát)
A rendes játékidő 24-24 ért véget, így hosszabbítás lett. A Saints eljutott az ellenfél redzona-jába, és már csak egy 29 yardos Field Goal választotta el őket a győzelemtől.
Látni kellett volna Matt Ryan ( Falcons QB) arcát akkor amikor a Saints a vörös zónába ért, és akkor amikor kihagyták a Field Goal-t.  :)
A kihagyott mezőnygól után a Falcons végigment a pályán, és egy 46 yardos mezőnygóllal nyertek.

Dallas Cowboys at Houston Texans: DAL 27 HOU: 13 :(
Pedig már reménykedtem, hogy 3-0-val kezd a Texans. Igazság szerint minden szempontban jobb volt a Dallas. Romo nem dobott INT, viszont dobott 2 TD-t, és a Cowboys védelme 2 INT-t erőszakolt ki a Texans offense-ből.

San Francisco 49ers at Kansas City Chiefs: SF: 10 KC: 31 :blink: :)
Szerintem még Faragó Richárd sem merte volna azt állítani a szezon kezdete előtt, hogy a Chiefs 3-0-val fog kezdeni. Pedig ez történt.
Matt Cassel végre az egykori Patriots önmagát hozta, és 3 TD-t dobott. Valamint megemlítendő, hogy a Chiefs többször is alkalmazta a Wildcat formációt. Sikerrel.
A meccs után pedig a 49ers elbocsátotta az Offense Coordinatorukat.

A 22.15 órás meccsek:

Washington Redskins at Saint Louis Rams: WAS: 16 STL: 30
A Redskins ezúttal elég katasztrófálisan játszott. A Rams nem volt egy erős ellenfél, főleg mivel a kezdő futójuk meg is sérült a meccs során. Ennek ellenére a Rams elég szépen megverte a Washingtont. MacNabb 1-1 TD-, és INT-t dobott, akárcsak Bradford.

Philadelphia Eagles at Jacsonville Jaguars: PHI: 28 JAC: 3
Könnyű győzelem az Eagles-nek. Michael Vick a meccs hőse. Volt 3 passzolt, és 1 futott TD-je. És végre jóval több a passzolt yardja, mint a futott. Ami nála csoda.
A Jaguars teljesítményéről nem mondok semmit. Az eredmény magáért beszél.

Indianapolis Colts at Denver Broncos: IND: 27 DEN: 13
A Broncos szerintem simán nyerhetett volna, ha nincs az a sok eladott labda meg sikertelen 4th down kísérlet. Ennyi hibával ne csodálkozzanak, ha Manning szétpasszolja őket. Mondjuk az, a 60%-os passzpontosság nem Manningre vall, de akkor is ennyi hibával kötelező volt megnyerni ezt a meccset a Coltsnak. Egyáltalán nem meglepő az eredmény.

Oakland Raiders at Arizona Cardinals: OAK: 23 ARI: 24
Ekkora szerencsétlenség is ritkán történik egy Kickerrel, mint ami itt történt. 4 Perccel a vége előtt vezetett a Cardinals 24-23-ra, amikor a Raiders Field Goal távolságba jutott, de kihagyták. ( hozzá kell tenni, hogy 50 yardos volt) Viszont hamar visszakerült hozzájuk a labda, és 4 másodperccel a vége előtt ismét mezőnygól távolságba értek. Ezúttal 36 yardos volt. És ezt is kihagyta a Kicker.

San Diego Chargers at Seattle Seahawks: SD: 20 SEA: 27 :blink:
Jól látom? A Chargers kikapott a Seahawks-tól? Mi van ebben a szezonban? A kis csapatok verik a nagy csapatokat. Noha hozzá kell tenni, hogy a Chargers 17-0-ról jött fel 20-20-ra.
Igazából a Seahawks győzelmét Leon Washington hozta meg 2 Kickoff Return TD-vel. Na meg Rivers 2 INT-je is kellett a győzelemhez.

Sunday Night:
New York Jets at Miami Dolphins: NYJ: 31 MIA: 23
Egyik szemem sír a másik meg nevet. Örülök, hogy kikapott a Dolphins viszont nem örülök annak, hogy nyert a Jets. Legjobban egy döntetlennek örültem volna, de az egy évtizedben egyszer szokott csak előfordulni.
Mark Sanchez úgy tűnik kezd belelendülni az NFL-be. Most is 3 TD-t dobott.
Igazából a Dolphinsnak megvolt az esélye az egyenlítésre, de 4th& goal-nál végül INT lett a támadás vége 1 perccel a vége előtt.

És végül a Monday Night:

Green Bay Packers at Chicago Bears: GB: 17 CHI: 20
Ennyi szabálytalánsog nagyon ritkán látni egy meccsen. :dry: A Packers szabálytalankodásai 152 yardba került, ami ezen a szinten megengedhetetlen. Csoda, hogy ennyi szabálytalanság mellett, csak 3 ponttal kaptak ki.
Megértem én, hogy ősrivális a két gárda már a kezdetektől fogva, de azért ezt már nem kellene. Alapos fejmosást kaphattak a szabálytalankodók.


Három hét után van 3 veretlen( Steelers, Chiefs, és Bears) és 5 nyeretlen( Browns, Panthers, 49ers, Bills, és a Lions) csapatunk. A veretlenek közül szerintem a Steelers, és a Chiefs a következő meccsükön el fogják veszíteni a veretlenségüket ( Steelers-Ravens Big Ben nélkül, és a Chiefs egy hét szünet után Indianapolisba megy, ahol csoda lenne, ha nyernének)
A Bears vasárnap a Giants-el játszik, és itt még azt mondom, hogy ők talán még képesek lesznek megőrizni a veretlenségüket.


Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #461 Dátum: 2010. Szeptember 26., 16:22:21 »
Na mit szóltok a zsingapúri futamhoz. Szerintem az egyik legjobb volt idén. A végén Vettel és Alonso is adott izgalmat a végére. Kovalainen szereti a meleget úgy tűnik :badteeth:! A Webber és Hamilton szituban én is Véber Gáboréknak adok igazat. Hamilton túl szűken vette a kanyart, és Webber meg egyszerűen nem hagyta magát. Örülök Alonso győzelmének,  talán magára talál a Ferrrari? Reménykedem.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #460 Dátum: 2010. Szeptember 23., 20:38:26 »
Szerintem vagy tavaly, vagy 2007-ben kellett volna visszavonulnia. Mindkétszer az NFC döntőn kapott ki hosszabbításban. És mint tudjuk a hosszabbítás nagyban múlik a szerencsén is.
Ha ezen két alkalomkor visszvonult volna, akkor mindenkiben úgy maradt volna meg, mint aki a végletekig küzdött( még sérült bokával is) de valakinek veszítenie is kellett.
Az idei szezonja nagyon nem kezdődik jól. Most produkálna még egy olyan szezont, mint 2008-ban, és mindenkiben úgy fog megmaradni, mint egy "öreg" ember, aki nem tudta abbahagyni ezt a sportot.
Volt két lehetősége, hogy úgy vonuljon vissza, ahogy fent leírtam. Kérdés, hogy lesz-e egy harmadik is neki.
Én is jobban örülnék neki, ha nem egy rossz szezonnal kellene visszavonulnia, de ha azt nézzük megvolt az esélye a dicső visszavonulásra kétszer is.
Sok irányító felismerte, hogy eljutott a csúcsra, itt kell visszavonulni. Ilyen volt pl John Elway aki a Denver Broncos-al 3 megalázó Super Bowl vereség után végül kétszer egymás után nyert Superbowl-t. És ő a 2. győzelem után döntött úgy, hogy itt az ideje visszavonulni. Szerintem Favrenak is ezt kellett volna tennie.( akár tavaly akár 2007-ben) Mindenesetre, ha kapna egy harmadik esélyt is a dicső visszavonulásra, akkor azt már ki kell, hogy használja.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #459 Dátum: 2010. Szeptember 23., 10:34:46 »
Azért remélem, Favre papa még felpörög, mert nem lenne szép dicstelenül búcsúzni.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #458 Dátum: 2010. Szeptember 22., 21:06:11 »
Neeeem. Csak időbe tellet, míg megnéztem az összes meccs összefoglalóját, és ugyebár a Monday Nightot csak tegnap láttam. :D
A Steelers pedig itt is, és múlt héten is Defense-nek köszönhette a győzelmet. Nagyon hiányzik az Offense-ből Big Ben, de végül is már csak 2 játékot kell kibírniuk nélküle.
Ha pedig kíváncsi vagy Polamalu legszebb jeleneteire, akkor itt: http://www.nfl.com/gamecenter/2010091904/2010/REG2/steelers@titans#tab:watch
a 3. és a 8. videót nézd meg. Nem hosszúak csak az a fél perces reklámok kiborítóak előtte. :)
Favre papával pedig valami baj lehet. Az, hogy kikaptak a Saitstől arra még azt mondom, hogy azért a bajnokot nem olyan könnyű megverni. De az a 3 INT már tényleg sok. Igaz ebből az egyik olyan volt, hogy a labda másodpercekig pattogott egyik kézről a másikra, míg végül egy Dolphins védő kezében ki nem kötött.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #457 Dátum: 2010. Szeptember 22., 20:55:33 »
Már attól tartottam, hogy a Pats veresége teljesen elvette a kedved, és ezért nem adsz életjelet... :D Tényleg kriminálisan játszottak a második félidőben, a Jets simán megérdemelte a győzelmet.

Nagyon örülök, hogy a Steelers Big Ben nélkül is - még ha nyögvenyelősen is, e- nyer.  Annak meg külön, hogy az elmondásod alapján Polamalu jó formában van.

Brett bácsinak nem jól indul ez az idény. Meg a Dallasnak sem :)

A hétfő esti rangadó pedig baromira jó volt, nagyon izgalmasan alakult. A 49-esek tényleg simán behúzhatták volna, ha nincs a 4 eladott labda. Ráadásul ebből kettő Red Zone közelben... :S Meg a Delay of Game. Meg... meg... Szóval sok minden.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #456 Dátum: 2010. Szeptember 22., 20:40:13 »
Az első hét eredményeiről elfelejtettem beszámolni, de remélem a többiről nem fogok elfeledkezni.
De lényeg a lényeg ezek történtek a második játékhéten.

Week 2:

Vasárnap: 19.00 órások:

Buffalo Bills at Green Bay Packers: BUF: 7 GB: 34
Egy elég egyoldalú mérkőzés volt, ami nem is olyan meglepő. Végig a Packers vezetett, és egyszer sem adták el a labdát. És bármennyire is hihetetlen, de Rodgers-t egyetlen egyszer sem sack-elték. Van valami ebben a Packersben az biztos. Nem hiába mondják őket is Superbowl esélyesnek. :)

Miami Dolphins at Minnesota Vikings: MIA: 14 MIN: 10
Na igen. Szerintem senki sem erre az eredményre számított. Brett Favre négyszer adta el a labdát(3 INT és egy Fumble). Viszont mindezek ellenére még mindig volt esélye a Vikingsnak a győzelemre, de a Dolphins az 1 yardon állította meg őket 2 perccel a vége előtt.
Nem tudom mi van a Vikings-al, de 0-2 után elég nehéz lesz bejutniuk a playoffba, főleg mivel a Bears, és a Packers is 2-0-val áll.

Kansas City Chiefs at Cleveland Browns: KC: 16 CLE: 14
Elég szerencsésen ugyan, de nyert a Chiefs. Casselt sajnos még mindig nem tudják megvédeni, és ennek 2 INT lett a következménye. De a lényeg úgy is az, hogy győztek.

Pittsburgh Steelers at Tennessee Titans: PIT: 19 TEN: 11
Ennél unalmasabb meccset ritkán lehet látni. Az egész második félidő arról szólt, hogy puntol egyfolytában mindkét csapat. :dry: Egyetlen egy olyan Drive volt az egész meccs során ahol 3-nál több 1st down-t tett meg a csapat. Pedig még egy Kickoff Return-el kezdett a Steelers.
Viszont bármennyire is katasztrófális volt a Steelers Offense a Defense egyszerűen csodálatos volt. Polemalu-t a múlt hét után ismét a meccs hősének lehetne kikiáltani.
7 turnover volt a Titans oldalán.

Chicago Bears at Dallas Cowboys: CHI: 27 DAL: 20
Hát valami nagyon nincs rendben a Cowboys-al. Ez már a második vereségük. És őket mondják Superbowl esélyeseknek. :-\
Jay Cutler nagyszerűen játszott. Számomra is meglepő módon nem dobott INT-t, de dobott 3 TD-t. A Bears is elég jól kezdi a szezont. Ki tudja talán ők lesznek az egyik Wild Card csapat idén.

Philadelphia Eagles at Detroit Lions: PHI: 35 DET: 32 :woot:
Na ezt a meccset szívesebben láttam volna, mint a Titans meccset. Game of the Week. Egyértelműen. A Lions 35-17-ről jött fel 35-32-re, de az Eagles defense megállította őket 4&long-nál. Szerintem ennek a meccsnek nincs igazi vesztese. A Lions így is túlteljesítette azt amit erre a meccsre vártak tőlük. Náluk egyáltalán nem szokás 30 pont fölött teljesíteni.

Baltimore Ravens at Cincinatti Bengals: BAL: 10 CIN: 15
Na a másik defense meccs. :dry: Ez is a védelmekről szólt. Mindkét csapat offense szánalmasan teljesített, de a Bengalsnál legalább nem volt Turnover. Joe Flacco pedig átment Jay Cutlerbe. „Csak” 4 INT dobott.

Arizona Cardinals at Atlanta Falcons: ARI: 7 ATL: 41
Nagyon egyszerű győzelem az Atlantának.
A Cardinalsnál sokáig vita tárgya volt, hogy Derek Anderson, vagy Matt Leinart legyen az irányító. Végül Andersont választották, Leinart-t pedig elküldték. Sokakban felvetődött, hogy vajon jó döntés volt-e. Nos szerintem ez a meccs egyértelműen megadta a választ.

Tampa Bay Bucceneers at Carolina Panthers: TB: 20 CAR: 7
Azok után, hogy a Bucs tavaly hogy játszott, elég meglepő, hogy 2-0-val kezdenek. Mondjuk a Browns-t, és a Panthers-t nem volt nehéz megverni, de ettől függetlenül senki sem ezt várta. Na de majd vasárnap játszanak a Steelers-el. :brow:

A 22.15 órások:

Seattle Seahawks at Denver Broncos: SEA: 14 DEN: 31
Azok után, hogy milyen szépen legyőzték a 49ers-t múlt héten, igencsak leszerepelt a Seahawks. Minden szempontból jobb volt a Denver. Megérdemelten nyertek. Kyle Orton nagyon szépen játszott. Alig volt rossz passza, és 2 TD-t dobott.

Saint Louis Rams at Oakland Raiders: STL: 14 OAK: 16
Hát mit ne mondjak nem volt valami izgalmas meccs ez sem. Mindenesetre nyert a Raiders, pedig irányító cserét is csináltak.

Houston Texans at Washington Redskins: HOU: 30 WAS: 27 OT
Hosszbbításban győzött a Texans. A múltheti Colts elleni parádé után ismét csodát tett a Houston 27-10-ről egyenlítettek 27-27-re, és hosszabbításban egy Field Goal-al győztek.
Nagyon playoff esélyes most a Texans. Csak nehogy elkiabáljam.

Jacsonville Jaguars at San Diego Chargers: JAC: 13 SD: 38
Úgy tűnik a Chargers kiheverte a múltheti Chiefs-től elszenvedett vereséget. Magasan győztek. Rivers ugyan dobott 3 TD-t, de 2 INT-t is.Ez pedig nem valami bíztató.

New England Patriots at New York Jets: NE: 14 NYJ: 28 :(
Oké. Szóval kikaptunk a Jetstől. Rendben elfogadom, végülis nem lehet minden évben veretlen egy csapat. De azt nem fogadom el, hogy mit művelt a Pats a 2. félidőben.
Könyörgöm csak Randy Mossnak lehet passzolni? Ott van Welker, Edelman, a TE-k. Miért passzoltunk végig egy embernek? És miért nincsen egy Offense Coordinator-unk? :o Nagyon remélem, hogy így soha többet nem fog játszani a Pats.

Sunday Night:

New York Giants at Indianapolis Colts ( avagy Manning Bowl 2) :woot:: NYG: 14 IND: 38
A két testvér párharcából ismét az idősebb Manning került ki győztesen. Mondjuk ezúttal jóval egyértelműbb volt, hogy ki fog nyerni. Payton Manning kifogástalanul játszott. Csak 6 rossz dobása volt, és 3 TD-t passzolt ezen a meccsen.

És végül a Monday Night meccs:

New Orleans Saints at San Francisco 49ers: NO: 25 SF: 22
Nagyon izgalmas, végig kiélezett meccs volt. Minden az utolsó másodpercben dőlt el. Igazából a 49ers majdnem minden szempontból jobban játszott a bajnoknál. Egy kivétellel. A Turnoverek. Ha nem adják el annyiszor a labdát az Endzona-ban akkor bajnokverés lett volna.
De eladták, nem is egyszer. Ebből pedig az következett, hogy 2 másodperccel a vége előtt a Saints belőtte a győztes Field Goal-t.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #455 Dátum: 2010. Szeptember 14., 12:14:40 »
Igen, tényleg le a kalappal Kim előtt, nem semmi, amit így művelt.
Sok jót hallottam én is arról a Maria-Caroline meccsről, de nem láttam. De ezek szerint tényleg annyira jó volt, mint mondják. Az biztos, hogy a szemnek szép látvány lehetett az a meccs. De persze a fülnek... a világból kimegyek, amikor hallom Sarapova sikolyait. És szerintem az ágyban meg tök csöndes kis hal lehet. Szerintem.

Fedexre egy mondat erejéig pedig visszatérve csak annyi, hogy azért haragszom rá, mert az ő ellenfeleitől még nem láttam ilyet, nem igaz, hogy ő meg nem bírta ki. Pláne, hogy a Garroson már szokhatta az érzést...  :hehe: (de szemét vagyok :) ) De hát igen, könnyű úriembernek lenni, amikor győz az ember...  :-\
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Sport
« Válasz #454 Dátum: 2010. Szeptember 14., 11:55:45 »
Egyetértünk, hogy szerencsétlen helyzet volt, ez kétségtelen. Foma-1-es szóhasználattal élve ez egy versenybaleset volt. Rossz szándék nem volt benne, csak szarul jött ki. De emiatt szerintem nem kell Federerre  haragudni.

Nők: sajna valóban nem közelítik meg a férfiak színvonalát, de azt meg kell mondanom, hogy az egész Open legjobb meccse szerintem kivételesen egy női meccs volt, a Wozniacki - Sharapova nyolcaddöntő. Azt hittem akkor, hogy Wozniacki - Clijsters döntő lesz, de aztán Caroline-nek is kijött egy rossz meccs. Mindenesetre ez a szülés utáni dupla egészen szokatlan a gyengébbik nemnél, felfelé mutató hüvelyujj érte.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #453 Dátum: 2010. Szeptember 14., 11:25:32 »
Am nem értem Federeről miért volt rossz pont ennyi ember szerint, hogy sírt az Aus Openen. Ha lefújják a foci vb döntőjét, és 11 holland sír a pályán, 11 spanyol meg örül, senki nem veti a vesztes fél szemére, hogy miért szomorú... Nyilván nem azért sírt, hogy direkt elcsessze Nadal ceremóniáját.
Azért, mert más a közeg, és máshogy jön le az egész. A meccs után nem interjúvolják meg mind a 11 hollandot, hogy a síró képük látványa esetleg bűntudatot ébresszen a spanyolokban és elvegye az örömüket. Itt viszont mindenki szem előtt van, ráadásul Rafa olyan ember, aki iszonyúan kedves és odafigyelő, mindenkivel, így az ellenfeleivel is. Ne hidd, hogy ő nem zokogott 2007-ben, amikor a Wimbi döntőt azért bukta el, mert megsérült meccs közben, és nem bírt rendesen játszani. Dehogynem. De ő csak az öltözőben, mert tudja, hogy sírni csak a győztesnek szabad, és nem szabad elvenni a diadal mámorát. És ez az, amit Federina elvett Rafától, mert Rafa nem tudott felhőtlenül örülni a győzelmének úgy, hogy az ellenfél közben ott sír, mert van annyira jó és törődő ember.
Ráadásul ott a szervezők is gusztustalanok voltak. Annyira ráment mindenki, hogy Fedex nyer, és rekordot állít be, pláne, hogy egy nappal több pihenés, és jó pár órával kevesebb játék volt a lábában, hogy teljesen besokkoltak Rafa győzelmétől. Nyilván tudod, hogy szokás szerint előbb szól a vesztes pár szót, majd jön a győztes. Az viszont milyen már, hogy amikor Fedex nem bírt a könnyeivel, akkor a főszervező akárki egy kis vigasztalás után azt mondta, hogy "In the meantime listen to the winner"... In the meantime??? Addig is? Mellékesen?
Erről persze nyilván nem Rogelia tehet. De a sírás akkor is elrontotta Rafa örömét. Persze lehet, hogy vele van a baj, mert valószínűleg egy Murray vagy egy Roddick, vagy nagyjából bárki más leszarta volna... :)

Megmondom őszintén, a női tenisz nem igazán mozgat, bár azért köveztem a főbb eseményeket. Pláne, hogy Szávay földim :)
És ja, Clijsters tényleg nem semmi, ahogy a tavalyi után idén is behúzta a döntőt. Ráadásul ilyen simán... :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Sport
« Válasz #452 Dátum: 2010. Szeptember 14., 11:06:44 »
Úgy értettem, játék közben nem mutat ki érzelmeket...

Am nem értem Federeről miért volt rossz pont ennyi ember szerint, hogy sírt az Aus Openen. Ha lefújják a foci vb döntőjét, és 11 holland sír a pályán, 11 spanyol meg örül, senki nem veti a vesztes fél szemére, hogy miért szomorú... Nyilván nem azért sírt, hogy direkt elcsessze Nadal ceremóniáját.

Na mindegy, lényeg ami lényeg, Nadal tudását, és képességeit elismerem, sőt elhiszem, ha valaki azt mondja, hogy pályán kívül is jófej és rendes, de nekem nem szimpatikus.

Témaváltás: mit szóltál Clijstershez?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #451 Dátum: 2010. Szeptember 14., 10:51:44 »
Nem mutat ki érzelmeket??? Dehogynem! Hogy zokogott 2008-ban a Wimbi győzelem után, vagy idén, amikor a tavalyi balszerencsés év után ismét megnyerte a Garrost. Vagy akár most is, egyből a győztes pont után egy kicsit. Kimutatja ő az érzelmeit, de leginkább az örömet. Ha már választani kell a visszafogott Rafa, és az idegbeteg Roddick vagy Murray között (vagy épp a mások örömét sírással elrontó Rogelia - lásd, 2009 Aussie... :S), akkor inkább a csak az örömét kimutató Rafát választom.
A pályán látott "felszúrlak a szememmel" látvány pedig csak játék közben él, egyébként egy kedves, visszafogott fiú. Ott meg koncentrál.
De persze semmi gond, hiszen, ahogy te is mondtad, ízlések és pofonok, szóval nem drukkolhat mindenki ugyanannak az embernek. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"