Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 115385 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #420 Dátum: 2010. Július 17., 12:51:42 »
, de amikor először láttam strandrögbit, akkor azért rendesen biluxoltam.

Strandrögbi? :huh: Hát nem kevés homok mehet a szájukba, amikor rávetődnek a szabad labdára. :badteeth: Egyébként meg Favre megígérte, hogy valamikor ezen a héten bejelenti, hogy mi legyen, nos ez eddig nem történt meg, de  már érkeznek hírek róla, és sok az egézségi állapotával kapcsolatos. Vannak aki azt mondják, hogy nem biztos, hogy teljesen felgyógyult a Saints elleni sérülésből. Nos, majd meglátjuk, hogy mi lesz. Van még egy nap gondolkodási ideje. Feltéve, ha nem mondja azt, hogy : "Még egy kis időt kérek"  ;D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #419 Dátum: 2010. Július 16., 14:31:15 »
Nem pattogtatják. Azt nem tudom, hogy a labdavezetési szabály hogy változik a homokban, de azt igen, hogy a sima gól 1 pontot ér, viszont ha a kapus - aki szabadon kijöhet és beszállhat a játékba - dobja, vagy ha kínai figurából születik, vagy ha a dobó játékos felugrás után a levegőben csinál egy fordulatot a tengelye körül - akkor 2 pontot ér.

Na, utána néztem a kedvedért - meg mert engem is érdekelt ;) -, és itt található egy rövid, majd egy részletesebb szabályleírás. Végül is van pattintás, bár én még nem igazán láttam...  :D
http://www.beachsportevents.com/hu/a-strandk%C3%A9zilabd%C3%A1r%C3%B3l/szab%C3%A1lyok-r%C3%A9szletesen
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Sport
« Válasz #418 Dátum: 2010. Július 16., 14:12:25 »
a strandkézilabda már eggyel keményebb,
Hogy micsoda? És a homokban hogy pattogtatják a labdát?  :headscratch:

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #417 Dátum: 2010. Július 15., 17:57:37 »
A feelingje megvan, de focitól szerintem messze van.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #416 Dátum: 2010. Július 15., 17:52:27 »
Ja, a strandfoci nem rossz. És játszani meg baromira fárasztó, De az összes strandsportág nagyon kemény, ha belegondolsz, ott rohangálni a csűdig érő homokban. És a strandfoci meg a strandröplabda még oké, a strandkézilabda már eggyel keményebb, de amikor először láttam strandrögbit, akkor azért rendesen biluxoltam.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #415 Dátum: 2010. Július 15., 17:40:29 »
Nem tudom, hogy szoktátok-e nézni, de én ma akadtam rá a strandlabdarugásra. Most megy a VB európai selejtezője, és a magyar csapat bejutott a legjobb nyolc közé a mai mérkőzésen. Igazi felüdülés ez a sport a foci vb után, főleg mert nagyon jó meccseket lát az ember. Az oroszok például most verték 11-2-re a törököket. És mire elküldöm ezt a hsz-t lassan elkezdik ismételni a magyar meccset, így akinek van Sport2 csatornája, az nézze meg. ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #414 Dátum: 2010. Július 12., 11:42:14 »
Megmondom őszintén, nagyon nem tetszett a döntő. Igazából egyik csapat sem érdemelte meg a győzelmet. A csoportkör óta a spanyolok játéka nagy csalódás volt. Még hogy nem defenzív focit játszanak. Mi nem tükrözi a legjobban az egyenes kieséses szakaszban nyújtott állandó 1-0-ás meccseik a defenzív hozzáállásukat?
Azért ezt lehet más szempontból is nézni. A spanyolok ellen mindenki beállt atombunker jellegű védekezésre, "jajj, csak nehogy sok gólt kapjunk!" felkiáltással. Ezért aztán még a gyengébb csapatok ellen is igen nehéz volt feltörni a sündisznóállásokat, és meccsenként begyötörni legalább 1-1 gólt. (Persze azért jobb lett volna, ha többet is berámolnak, ezt elismerem.)
Az meg, hogy nem kaptak gólt, nem egyenlő azzal, hogy defenzív felfogásban játszottak. Szimplán jók voltak a védőik, ráadásul eléggé feltolták a védekezést, pontosabban már a félpályán, vagy akár az ellenfél térfelén letámadták azokat. De nem védekeztek kétségbeesetten 11 emberrel órákon keresztül. Azt inkább ellenük tették.
Azért ez a 0-0 szerintem nagyságrendekkel jobb volt, mint a gyalázatos '94-es brazil-olasz döntő  :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #413 Dátum: 2010. Július 12., 11:02:32 »
Én örülök, hogy spanyolok és nem a hollandok nyertek. A bronzmecss szerintem eleve azért jobb, mert ott a csapatoknak nincs akkora vesztenivalójuk, ezért támadóbb a játék.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #412 Dátum: 2010. Július 12., 10:53:38 »
A harmadik helyért vívott meccs tényleg nem semmi volt, ahhoz képest a döntő unalmas számba megy. Rengeteg helyzetet hagyott ki tegnap mind a két csapat, látszott, hogy ha itt valamelyik csapat gólt szerez, az úgy is marad.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #411 Dátum: 2010. Július 12., 10:43:02 »
Megmondom őszintén, nagyon nem tetszett a döntő. Igazából egyik csapat sem érdemelte meg a győzelmet. A csoportkör óta a spanyolok játéka nagy csalódás volt. Még hogy nem defenzív focit játszanak. Mi nem tükrözi a legjobban az egyenes kieséses szakaszban nyújtott állandó 1-0-ás meccseik a defenzív hozzáállásukat? Ez nem az a spanyol válogatott volt, amiért sokan rajongtak még régebben (pl az EB alatt). De a hollandok sem voltak jobbak. Az ő játékuk is nagy csalódás volt. A góllövő cipőjüket úgy néz ki, hogy az öltözőben hagyták. Igazából a németeknek és Uruguaynak kellett volna játszani a döntőt. Ők igazán jó meccset hoztak össze a harmadik helyért. Az egy olyan meccs volt, ami egy döntőhöz illik. És a németek erejét mutatja a legjobban, hogy az influenza miatt ledöntött sztárok helyett a B csapat is megtudta nyerni a meccset. Szóval csalódott vagyok, nem az nyerte a vb-t aki megérdemelte volna.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #410 Dátum: 2010. Július 11., 23:06:27 »
Spanyolország világbajnok!!!  :ugral: :ugral:


Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #409 Dátum: 2010. Július 08., 20:23:36 »
Pedig nem gondoltam volna. Főleg mikor megtudtam, hogy a németekkel játszák az elődöntőt. De nekem is csalódás volt a németek játéka, ennél ők sokkal jobbak voltak. Mindenesetre így legalább biztosan olyan világbajnok lesz, akik még soha nem voltak eddig.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #408 Dátum: 2010. Július 08., 20:08:56 »
Igazad volt Sepi, amikor azt mondtad a Svájc-Spanyolország után, hogy a spanyolok egyszer kikaptak, de meg se fognak állni a döntőig. Hál'istennek igazad lett. Jobb vagy, mint a polip. ;D

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #407 Dátum: 2010. Július 08., 19:58:01 »
A németeken én tegnap nagyon meglepődtem...  :dry:
Iszonyúan gyenge meccs volt! Érthetetlen, hogy miért játszottak ilyen védekező felfogásban...  :nemtudom:
A spanyoloktól sem ájultam el...  :rolleyes:

Bommel nem rossz játékos; a baj az, hogy nagyképű és sokszor nagyon durva!
Kuyt totális ellentéte, ő szó nélkül végzi a dolgát, önzetlen (látszik rajta, hogy él-hal a csapatért; tisztességtelen, értelmetlen húzásai nincsenek), nagyon szimpatikus játékos!  ;)

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #406 Dátum: 2010. Július 08., 09:06:57 »
Üdv! Teljesen osztozom veled Asys!Hollandiát én is bírom,de úgy látszik nem csak én vagyok így Bommel-lel.Meg a baráti társaságom is,mindenki Bommel-re fúj... ;D
Azért örültem,hogy a németek kikaptak tegnap.Spanyol-Holland..hmm győzön a jobb.A bronz meccsen meg nyerjenek az uruk! :hehe:

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #405 Dátum: 2010. Július 07., 12:38:45 »
Én nem néztem a meccset, de az eredményt tudom. én Uruguay-nak drukkoltam. Én ilyenkor úgy vagyok vele, hogy ha nincsen senki akinek drukkolhatnék, akkor a legesélytelenebbnek drukkolok.

És amíg vártok a mai meccsre hoztam egy kis olvasnivalót, ha lesz olyan aki érteni is fogja: :badteeth:
Denver Broncos
http://people.tamu.edu/~aerounltd/denverbroncos.jpg
 Broncos a történelme során elég sokszor szám szerint 6-szor jutott ki a Superbowl-ra, ebből az első négyet elveszítették( jobban mondva lealázták őket) de aztán a 90-es években megadatott nekik, hogy két Superbowl-t nyerjenek.
Tavaly a Denver hihetetlenül jól kezdet, ugyanis az első 6 meccsét megnyerte. Aztán pedig nagyon visszaestek. A későbbiekben már a leggyengébb csapatok is megverték őket, és 8-8-al fejezték be a szezont, és lemaradtak a playoff-ról. Idén sem hiszem, hogy másképp alakulna, de majd meglátjuk. http://www.youtube.com/watch?v=rvOVHAX5Yj8
Week 1 ( Szeptember 12)  at Jacksonville
Ha azt vesszük alapul, hogy tavaly mind a két csapat 8-8-al zárt akkor elég izgalmas meccs lesz. A Jaguars főleg a futásra épít, de ha kell tudnak passzolni is. A Broncosnak is hasonló az offense, de ők inkább passzolnak. Mindenesetre nem sokon fog múlni ennek a meccsnek a végkimenetele szerintem.
Week 2 ( Szeptember 19) vs Seattle
Hát a Seahawks eléggé gyengén szerepelt az utóbbi két évben, de ettől függetlenül szerintem lenne esélyük a Broncos ellen. Nem valami sok, de szerintem, ha tudnának szerezni egy normális offense falat, ami megvédené Hasselback-t akkor lenne esélyük.
Week 3 (Szeptember 26) vs Indianapolis
Mint minden sportban úgy az NFL-ben is van minden csapatnak egy gyenge pontja. A broncosnak ez a Colts. Az utóbbi időkben szinte mindig kiakaptak a Colts-tól. Igaz azok nagyrészt idegenben voltak, de szerintem a Colt győzni fog. Ha csak nem fog erős szél fújni, mert mint tudjuk Denver egy mérföld magasan van, és ott azért igen nagy szelek szoktak lenni. A hidegről nem is beszélve. A Colts pedig nagyon nem szereti a hideget. Azonban ez még nagyon a szezon elején lesz. Kétlem, hogy elég hideg lenne ahhoz, hogy a Colts-t zavarja.
Week 4 ( Október 3) at Tennessee
Egy másik csapat ami nagyon szeret futni. A Titans azért érdekes, mert ők meg pont az ellenkezőjét tették tavaly, mint a Broncos. A Titans tavaly elveszítette az első hat meccsét, de aztán sorozatban hozták a győzelmeket, és végül ők is 8-8-al zárták az évet. Érdekes meccs lesz az biztos.
Week 5 ( Október 10) at Baltimore
Tavaly a Ravens volt az első akik megverték a Broncos-t. Ennélfogva valószínűleg nagyon szeretnének visszavágni nekik. Nos majd meglátjuk, hogy ez hogyan fog sikerülni.
Week 6 ( Október 17) vs New York
És itt jön a Jets. Nagyon szeretném, hogy győzzenek, és meg is van rá az esélyük. Nagyjából azonos erősségű a két csapat, és mivel Denver-ben játszák ezt a meccset ezért nagy esélye van a Denver-nek. Kérdés, hogy mennyire használják ezt ki.
Week 7 ( Október 24) vs Oakland
Alapesetben Broncos. Viszont a Raiders szerzet most egy jó irányítót csak kérdés az, hogy egy jó irányító mennyire tudja megváltoztatni egy csapat eredményét.
Week 8 ( Október 31) at San Fransisco
Nos ez lesz az a meccs amit Londonban fognak játszani. 2007 óta bevezették azt, hogy minden évben egy meccset kivisznek Londonba, hogy az ottani rajongók is láthassanak egy NFL meccset élőben. Eddig mindig telt ház volt, ugyanis nagyon sok más országból is voltak azon a meccsen. Tavaly mivel Patriots meccs volt Londonban ezért nagyon sok magyar rajongó is kint volt. Idén ezt a meccset vitték ki, szóval ha Farek megint kimegy, akkor ezt fogja látni.
Week 9 Bye
Értehető, hogy ide rakták a szünetet. Egy Londoni út kimerítő tudd lenni a játékosoknak, ezért kell nekik az egy hét pihenés.
Week 10 (November14) vs Kansas City
Mit lehetne erről mondani? Alaphelyzetben a Broncos simán nyerne, de ha hozzák a tavalyi  „jól kezdünk, de a végére elfáradunk” helyzetet akkor a Chiefs simán nyerni fog. Ha viszont komolyan veszik, hogy igenis nyerni kell akkor a Broncos fog nyeni.
Week 11 ( November 22) at San Diego
És a harmadik csoportrivális. ( Hihetetlen, hogy milyen későre hagyták ezt a meccset. Általában már a 10. hét előtt leszokták játszani az első csoportmérkőzéseket)
Erről a meccsről azt kell tudni, hogy a Broncos, és a Chargers nagy riválisok. És nem nagyon szeretik egymást. Szóval ez a meccs olyan lesz, mint a Steelers-Ravens meccs.
Week 12 ( November 28) vs Saint Louis
Na igen a Rams. A Rams tavaly a leggyengébb csapat volt, így alapvetően a Broncosnak hoznia kellene a meccset. De mint azt már említettem tavaly még a leggyengébb csapatoktól is kikaptak, mert nem vették őket komolyan. Ennélfogva nem lenne meglepő, ha nyerne a Rams.
Week 13 ( December 5) at Kansas City
Week 14 ( December 12) at Arizona
A Cardinals-nak jelenleg nincsen megbízható irányítója, de ez nem jelenti azt, hogy ne tudnák megverni a Broncos-t. Ha a tavalyi évből indulunk ki akor elvileg a Cardinals nyerne. Alapvetően két egyenrangú csapatról lenne szó, de ilyenkorra már sok minden megváltozik. Nagyon sok múlik azon is, hogy itt kinek kell jobban a győzelem, szóval az ilyen késői meccseket megtippelni öngyilkosság lenne.
Week 15 ( December 19) at Oakland
Week 16 ( December 26) vs Houston
Erre már nem mondok semmit. A két csapat nagyjából egyenrangú, de itt inkább az fog dönteni, hogy kinek kell jobban a győzelem.
Week 17 ( Január 2) vs San Diego

Nos összességében a Broncos szerintem egy kicsit talán javítani fog a tavalyi szereplésén, de kétlem, hogy idén eljutna a playoff-ig.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #404 Dátum: 2010. Július 07., 12:25:37 »
Nézte valaki tegnap a meccset?  :brow:
Milyen szép gólok voltak...  ;)
Az egyik holland gyereket nagyon csúnyán fejberúgták, még én is éreztem a TV előtt ülve...  :badteeth:
Szerintem ha Suarez játszik (Forlán nagyon egyedül volt elöl, de még így is remekül játszott!), az ,,uruk'' még jobban megszorongathatták volna a hollandokat!  :rolleyes:
Bírom azért a hollandokat (is), egyedül Van Bommel-t nem csípem...

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #403 Dátum: 2010. Július 07., 12:22:34 »
Paul a spanyolokra voksolt. Két éve ugyanerre a meccsre (2008 EB döntő) a németek sikerét jósolta, a spanyolok győztek. Most a spanyolokat hozta ki győztesnek, szóval lehet, hogy mégis a németek nyerik meg a találkozót. ;D

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #402 Dátum: 2010. Július 06., 06:58:06 »
Szerintem Paraguay-tól elvettek egy teljesen szabályos gólt...  :-\
A spanyoloktól meg elvettek egy 11-est, így egálban vannak. Bár az tényleg érdekes lett volna, ha a Paraquay megszerzi a vezetést. Keményebb meccs lehetett volna.
Német-Spanyolból meg a döntő lehetett volna jó (EB-visszavágó), de így szerintem a németek jutnak tovább. Bár Cassillas jó kapus, nehéz lesz neki gólt lőni, de a egyszer fel tudják törni a németek a védelmet, akkor onnantól sima meccs lesz a számukra. De azért várjuk meg, hogy a polip mit jósol.  :hehe:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #401 Dátum: 2010. Július 04., 13:56:49 »
Komolyan mondom, nekem volt egy olyan érzésem, hogy a brazilok után az argentinok is mennek majd haza!  :brow:
Én egy holland-német döntőnek örülnék! (Szerintem ez a két válogatott meggyőzőbb játékot mutat a tornán, mint a spanyol/ok/!)
Szerintem Paraguay-tól elvettek egy teljesen szabályos gólt...  :-\
3 európai és egy Dél-Amerika-i csapat a legjobb négy között, ennek igazán örülök!  :D

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #400 Dátum: 2010. Július 03., 22:56:07 »
 :worship:

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #399 Dátum: 2010. Július 03., 22:39:52 »
Gabo, egyetértek azzal, hogy egy spanyol döntő lenne a legjobb ;)

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #398 Dátum: 2010. Július 03., 22:39:05 »
Nem szeretem a Németeket, de nagy formában vannak, Ghánát nagyon sajnálom, megérdemelték volna a továbbjutást! A jelenlegi forma szerint Holland-Német döntőt várok, de a Spanyolok döntőbekerülése lenne számomra a legjobb!  :)

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #397 Dátum: 2010. Július 03., 22:29:41 »
Nem sokról maradtál le, volt egy-két kisebb helyzet, de annyi. Én viszont a második félidőben a tizenegyeseket nem láttam, remélem mindjárt megismétlik. Csak előbb még a borzasztó K'naan feldolgozás.  :-\

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Sport
« Válasz #396 Dátum: 2010. Július 03., 22:27:17 »
Hát ez a kapufapróbálgatás hatalmas volt.  :lol:
Az első félidőt nem láttam, de a második marha jó volt. Örülök a spanyoloknak!

Katt a képre!

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #395 Dátum: 2010. Július 03., 22:23:51 »
Ez az!!!! Spanyolország a legjobb négyben :)  David Villa for president, jót flipperezett. :lol:

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #394 Dátum: 2010. Július 03., 13:42:20 »
Egy biztos, a torna eddigi legdrámaibb meccse volt a tegnap esti!  ;)
A kezező (szabálytalankodó!) Suárez gyerek most nemzeti hős (!) lett Uruguay-ban!  :badteeth:
Utolsó percben tizenegyest kapni és kihagyni, van ennél durvább dolog?  :-\

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #393 Dátum: 2010. Július 03., 10:46:37 »
 Én is sajnálom őket, de azért tényleg mekkora volt, hogy a második 11-est mégis elvállalta. Nálam ő a legnagyobb játékos a vb-n.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #392 Dátum: 2010. Július 02., 23:56:43 »
Nem vagy vele egyedül.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #391 Dátum: 2010. Július 02., 23:21:01 »
Így elkúrni valamit...  :rolleyes: Most nagyon sajnálom Ghánát.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.