Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 115422 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #390 Dátum: 2010. Július 02., 23:08:01 »
Basszus, ha most kiesnek, akkor A. Gyan szerintem rituális szeppukut követ el...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #389 Dátum: 2010. Július 02., 23:05:59 »
Ez a meccs nagyon kemény! Ghána nagyon megérdemelné a továbbjutást szwsz.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #388 Dátum: 2010. Július 02., 20:11:22 »
Ezt nagyon elkúrták a Brazilok, tényleg maguknak köszönhetik,  :(
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #387 Dátum: 2010. Július 02., 19:21:29 »
Én is a hollandoknak drukkoltam, Robben nagy kedvenc! 
(Remélem, holnap meg az argentinok esnek ki!)  :badteeth:
Ez nem volt éppen joga bonito a braziloktól...  :hehe:
Ezért nem csípem én a portugálokat és a brazilokat (pedig volt ám időszak, amikor tetszett a játékuk, jó 10 éve), műesések, egy-egy rossz nézésnél már piros lapot követelnek az ellenfélnek; vinnyognak, mint a fürdősk.rvák...  :fatestapolo:
Robinho is kihúzza a holland gyerek lábát, aztán még neki áll feljebb, vicc!  :stupid:
Játszani kellett volna, nem reklamálni...
(Az a gólpassz azért szép volt a Melo gyerektől...)  :bravo:
Az mondjuk megint más lapra tartozik, hogy a hollandok 2-3 komolyabb helyzetet is elhülyültek a végén; ha jobban odafigyelnek, komoly zakót mérhettek volna Kaká-ékra!
Apropó Kaká, nagyon nincs formában a srác...

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #386 Dátum: 2010. Július 02., 18:40:22 »
Én meg a Hollandoknak drukkoltam. A brazilok meg megérdemelten estek ki. Ez a csapat fényévekre van attól amit úgy ismerünk, hogy "brazil-foci". Ők is átvették azt az európai hozzáállást, hogy elég egy gól kontrából, és onnantól csak védekezünk. Azért a brazilok régen nem így játszottak, nem ültek rá az eredményre, mint a mostani csapat, és pont ezért kedvelték őket az emberek. Szóval ilyen játékkal borítékolható volt, hogy nem jutnak a döntőbe, csak az volt a kérdés, hogy ki állítja meg őket. Eddig nagyon nagy mázlijuk volt, mert nagyon könnyű ágon jutottak el idáig, az egyik legkönnyebb csoportból. Igazából csak a portugálok voltak komolyabb ellenfelek számukra, és már ott is látszott, hogy ha összekerülnek egy komolyabb, keményebb csapattal, akkor nem lesz sok esélyük. És a viselkedésük sem volt meglepetés, elég volt az Elefántcsontpart elleni meccsükön is, ami sima menet volt, hogy kiborultak és balhéztak. Abban igaza volt Gundinak amikor közvetített, hogy aki nem marad nyugodt, az nem jut tovább. Vagy valami ilyesmi volt, de a lényeg, hogy ha ilyen könnyen elveszítik a fejüket, akkor azzal nem lehet vb-t nyerni.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #385 Dátum: 2010. Július 02., 15:31:17 »
Az oroszok nyolc százaléka bízik abban, hogy Oroszország megnyeri a VB-t: Nemzeti Sport, [origo]
Ezeknek az embereknek csak egy hibájuk van, nem tudnak róla, hogy a Szovjetunió felbomlott, azok az idők elmúltak, amikor a nagy és dicső Szovjetunió izomból megnyeri még azt a sporteseményt is, amelyikre ki sem jutott. :D

Brazíliának szurkoltam, és Hollandiát nemcsak mint focicsapatot, de mint országot sem igazán szeretem, de a belépőjéért innen is szeretném felemlegetni a drágalátos édes anyukáját Felipe Melonak. Egy kulturáltabb országban az ilyesmit helyszíni főbelövéssel díjaznák. Az volt az a pont, amikor a "Hajrá, Brazília!" hangulat átfordult "Brazília tőlem fel is fordulhat!" hozzáállásba.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Július 02., 19:38:58 írta Farek »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #384 Dátum: 2010. Június 30., 19:18:27 »
Nem néztem végig, de amíg láttam, az rendben volt...  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #383 Dátum: 2010. Június 30., 18:16:59 »
Ne!!!!!!!!! Csak a méhrajt ne!!!!!!!
Otthon is kikészülök attől, ha kimegyek a szobámból, és hallom, ahogy a nappaliban ez hallattszik.
Én olyan 4, és fél percnél feladtam. A fülem nem bírta tovább.
Én csak most néztem meg a kamuvideókat. Na, az ilyenek tudják elvenni a kedvemet elég rendesen...  :dry:
Nos, ha a méhraj még nem adta vissza a kedvedet akkor majd ez visszaadja:  :hehe:

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #382 Dátum: 2010. Június 30., 17:59:01 »
Akkor vígasztalódj ezzel: Film Classics on Vuvuzela!

Eszkész! :badteeth:

Mellesleg figyeltétek, hogy mostanában a Youtube videók alsó sarkában (legalábbis a youtube.com-on) van egy focilabda gomb, amivel minden videó alá vuvuzela alapzajt lehet tenni? Nagyon ráment a vuvuzela a világ agyára. ;D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #381 Dátum: 2010. Június 30., 16:18:18 »
Én csak most néztem meg a kamuvideókat. Na, az ilyenek tudják elvenni a kedvemet elég rendesen...  :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #380 Dátum: 2010. Június 30., 15:29:27 »
Lehet, hogy a játékosok az edzéseken nem azt tanulják, hogy hogyan kell kapura lőni, hanem hogy hogyan kell látványosan műesést produkálni.

És akkor itt van egy újabb NFL csapat ezúttal az AFC West-ből:
Kansas City Chiefs
http://www.wallpaperbase.com/wallpapers/sports/NFLkansascitychiefs/NFL_kansas_city_chiefs_1.jpg
A Chiefs összesen kétszer jutott ki Superbowl-ra, és abból egyet elvesztett, és egyet megnyert. Viszont ez a két Superbowl 1966-ban, és 1969-ben volt. Tehát nagyon-nagyon régen.
Azóta már nem olyan jó a csapat, mint volt, és ezt mi sem bizonyítja jobban, mint hogy tavaly 4-12-vel fejezték be a szezont. http://www.youtube.com/watch?v=Re7v0ibx9cU&feature=related
Hiába kaptak a Patriotstól egy nagyszerű irányítót, akivel simán össze lehetne hozni egy 8-8-at, ha egyszerűen nincs offense fal ami megvédené az irányítót.
De idén lehetőségük  lesz javítani ugyanis megkapták az NFC West csoportját, ami tavaly is meg tavalyelőtt is az NFL leggyengébb csoportja volt. Tehát nem éppen a legerősebb csoport csapataival kell majd megmérkőzniük.
Week 1 ( Szeptember 13) vs San Diego
Nagyon örülnék, ha a Chiefs megverné a Chargerst a nyitómeccsen, de erre nagyon kevés az esély, hazai pálya ide vagy oda.
Week 2 ( Szeptember 19) at Cleveland
Két nagyjából azonos erősségű csapat.
Mint említettem tavaly egy nagyon izgalmas meccsen kaptak ki a Browns-tól hazai pályán, és nagyon szeretnének visszavágni nekik. Remélem sikerül.
Week 3 (Szeptember 26) vs San Francisco
A 49ers valamivel jobb csapat, mint a Chiefs, így én itt azt mondanám, hogy a 49ers fogja nyerni ezt a meccset, de még bármi megtörténhet.
Week 4 Bye
Week 5 ( Október 10) at Indianapolis
Teljes mértékben kizárt, hogy megverjék a Colts-t idegenben bármennyire is szeretném. A Colts sokkal jobb csapat náluk.
Week 6 ( Október 17) at Houston
A Texans is nagjából a 49ers-el egyenrangú csapat. Tavaly 9-7-el végzett, de ez nem volt elég, hogy bejussanak a rájátszásba. Szerintem nagyon szeretnék megismételni a tavalyi sikert, de mivel elég nehéz csoportot kapot ki a Texans ezért minden győzelem számít, és nem engedhetik meg maguknak, hogy egy Chiefs szintű csapattól kikapjanak.
Week 7 ( Október 24) vs Jacksonville
Lassan körbelövik az egész AFC South-t. Na de komolyra fordítva a szót a Jaguars-nak nem volt egy álom a tavalyi szezon, de még mindig jobban játszottak, mint a Chiefs, így nagy eséllyel a Jaguars hozni fogja ezt a meccset.
Week 8 ( Október 31) vs Buffalo
Na talán a Bills-t meg fogják tudni verni. Nagyjából azonos erősségűek, és a Bills-nek még mindig gondjai vannak az irányítókkal.
Week 9 ( November 7) at Oakland
Ismét egy csoportrivális. A Raiders, és a Chiefs nagyjából egyenlő erősségű csapat, és tavaly egyszer a Raiders, és egyszer a Chiefs diadalmaskodott. Szerintem idén is így lesz, vagyis egyszer az egyik, és egyszer a másik fog nyerni, bár a Raiders szerzett most egy jó irányítót.
Week 10 (November14) at Denver
És végül az utolsó csoportrivális. ( Elég későn. Álltalában nem szokták idáig halasztani a csoportmérkőzéseket) Tavaly ugyanúgy, mint a Raiders-nél egyszer az egyik, és egyszer a másik nyert. A Broncos mostanában úgy játszik, hogy nagyon jól kezd, de aztán meg nagyon rosszul játszik az utolsó meccsein. Ezt már 2008-ban, és tavaly is eljátszották, és mindkétszer ennek köszönhetően nem jutottak be a playoffba. Ez pedig már a szezon közepe, tehát itt már rosszul szoktak játszani, így itt akár nyerhet a Chiefs.
Week 11 ( November 21) vs Arizona
A Cardinals a utóbbi években volt a legjobb csapat az NFC West-en belül. De a tavalyi szezon után Kurt Warner a Cardinals irányítója bejelentette visszavonulását. Így most a Cardinals-nak nincsen megbízható irányítója, és ezért előfordulhat, hogy a Chiefs nyer.
Week 12 ( November 28) at Seattle
A Seahawks is az NFC West egyik csapata, és 2008-ban is, és tavaly is elég gyenge szezont produkált. Ennélefogva nagyjából azonos erősségű a Chiefs-el, és nekik is van egy megbízható irányítójuk, de nincsen használható támadó faluk.
Week 13 ( December 5) vs Denver
Week 14 ( December 12) at San Diego
Week 15 ( December 19) at Saint Louis
A Rams a tavalyi év legesleggyengébb csapata volt. Mindössze egy győzelmet tudtak szerezni, és azt is egy olyan csapat ellen szerezték akik 2008-ban egy győzelmet sem tudtak szerezni. Ennélfogva a Chiefs-nek megvan a lehetősége, hogy nyerjen.
Week 16 ( December 26) vs Tenessee
Nos a Titans nagy valószínűséggel nyerni fog. Ha hozzák a tavalyi szezont, ahol elég rosszul kezdtek, de a végére nagyon jól játszottak akkor a Chiefsnek esélye sem lesz nyerni.
Week 17 ( Január 2) vs Oakland

Ez lenne tehát a Chiefs jövő évi menetrendje. Bár nagyon kedvelem a csapatot kétlem, hogy kijutna a playoff-ba, de szerintem jobb szezont fognak produkálni, mint tavaly.

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Sport
« Válasz #379 Dátum: 2010. Június 30., 11:56:24 »
Én is. Nem szoktam focimeccseket nézni, de egyik barátom mutatta nekem ezt a videót, és egyszerűen nem bírtam nézni egy idő után.
Hát ez kész! Mint egy Oscar díj átadó jelöltjei! :D
Ugyanakkor elég szomorú. Ezeket egy évre eltiltanám legalább. Akkor tuti, hogy meggondolnák, érdemes-e színészkedni.

Már alapból lenémítom a tv-t, ha meglátom, hogy jön, mert még ráadásul szar is.
Egyáltalán minek adják le minden nap? Olyan jó szám lenne? Még olyanok is énekelnek benne, akik nem is közvetítenek. Énekeljenek csak azok. :D

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #378 Dátum: 2010. Június 30., 11:42:38 »
Casillas barátom belazult. :lol:  Amúgy én nagyon örültem a tegnap esti meccsnek. Mármint az eredményének. A japánokat  pedig sajnálom, mert jól játszottak, csak a 11-esek fogtak ki rajtuk. De a fő kedvencem még játékban van. :)

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Sport
« Válasz #377 Dátum: 2010. Június 30., 10:39:13 »
A tegnapi meccs nagy megkönnyebbülés volt. :D

Katt a képre!

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #376 Dátum: 2010. Június 29., 20:34:21 »
Az eredeti szám nekem tetszik (K'naan - Wavin' Flag), de ez a magyar szöveg valami katasztrófa. "A foci egy mámor, légy te is bátor, rúgd meg a labdát, bármilyen távol jársz, ez neked is jár, mert te vagy a sztár" vagy valami hasonló. Meg igen, másik kérdés, minek fordították le, minek énekelik, ha a magyarok ki se jutottak a vb-re?

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #375 Dátum: 2010. Június 29., 20:27:32 »
A meccsek előtt az M1-en ezt a "Te vagy a sztár"-t ki találta ki? És mégis, mire jó?
Ezt a kérdést már én is feltettem magamnak. Főleg, hogy a régi magyar vállogatottakat mutogatják benne. Mert más lenne a tészta, ha kijutottunk volna a vb-re, de így sok értelmét nem látom. Már alapból lenémítom a tv-t, ha meglátom, hogy jön, mert még ráadásul szar is.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #374 Dátum: 2010. Június 29., 20:23:38 »
Nem, Farek, nincs sértődés, tényleg meggyőztetek. :)
Ennek örülök, jobb, hogy nem ORRoltál meg ránk...  :badteeth:
Te így gondolod jónak, van ilyen. Ezen tényleg nem veszünk össze :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Sport
« Válasz #373 Dátum: 2010. Június 29., 20:20:11 »
A meccsek előtt az M1-en ezt a "Te vagy a sztár"-t ki találta ki? És mégis, mire jó?

Katt a képre!

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #372 Dátum: 2010. Június 29., 20:05:16 »
Nem, Farek, nincs sértődés, tényleg meggyőztetek. :) Nitro állításaival és a tieiddel nem tudok vitatkozni. DE AKKOR SEM akarok videobírót a fociba. Pusztán ennyi.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #371 Dátum: 2010. Június 29., 14:33:03 »
Most, a nyolcaddöntő alkalmával említette a kommentátor.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Sport
« Válasz #370 Dátum: 2010. Június 29., 14:25:48 »
Ezért is jobb az NFL. Ott eddig még egyszer sem láttam, hogy valaki szándékos műesést produkált volna.

Nem emlékszem már pontosan hogy játszottak, lehet hogy csak szöveg volt, de pont az Amerikaiak nyilatkozták, hogy undorító, amit egyes játékosok művelnek, és felháborító, hogy ennyi színészkedés és műesés van egy meccsen.

Katt a képre!

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #369 Dátum: 2010. Június 29., 14:04:37 »
Komolyan mondom, annyira nevetségesnek tartom, amit jópár operettfutballista művel.
Én is. Nem szoktam focimeccseket nézni, de egyik barátom mutatta nekem ezt a videót, és egyszerűen nem bírtam nézni egy idő után. Hihetetlen, hogy mennyire látványos műeséseket tudnak egyesek produkálni.

Ezért is jobb az NFL. Ott eddig még egyszer sem láttam, hogy valaki szándékos műesést produkált volna.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #368 Dátum: 2010. Június 29., 13:12:42 »
Na igen, emlékszem, amikor a '94-es amcsi VB-n a jónép elkezdett hőbörögni, amikor már lejárt a 45 perc, de még ment a meccs a hosszabbítások miatt, mert ott megszokták, hogy - leginkább - tiszta játékidőt mérnek, és amint lepereg az óra, akkor vége is meccsnek, és nagyon nem értették, hogy mi van. Ha jól emlékszem, emiatt vezették be azt, hogy felmutatják a hosszabbítás tervezett idejét.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #367 Dátum: 2010. Június 29., 13:04:34 »
Én azt alkalmaznám ilyen esetekben, mint ami a vizilabdában és a kézilabdában van. Ha nem megy a játék, akkor megállítanám az órát, így nem lenne értelme időt húzni, mert semmit nem érnének vele. A szabálytalanságoknál meg szintén ugyanazt, hogy aki szabálytalan, azt két percre kiállítani, és három kiállítás után automatikusan kipontozódik a játékos, és már nem állhat vissza játszani, tehát onnantól a meccs végéig emberhátrányban lennének. Aki meg "megsebesül" az is két percig nem állhat vissza játszani, így nem lenne értelme színészkedni, hiszen addig emberhátrányban lenne a csapata ami végzetes is lehet a végeredmény szempontjából. Mert az ilyenek miatt van a fociban ez a rengeteg színészkedés a többi sporthoz képest, mert ezzel időhöz és előnyökhöz juthatnak a csapatok. Ezt kellene megváltoztatni, hogy ne legyen értelme az időhúzásoknak.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #366 Dátum: 2010. Június 29., 13:00:14 »
Ugyan már, korrekt ORR, remélem, nincs harag, amiért nem értettünk veled egyet?   ;)

És igen, bennem is felmerült már, hogy a videó alapján történő szabálytalanságok miatti utólagos eltiltásokoz hasonlót lehetne alkalmazni a nagy, látványos műesések és színészkedések miatt is. Szerintem Ronaldo többet lenne eltiltva, mint játékban...  :badteeth:

Komolyan mondom, annyira nevetségesnek tartom, amit jópár operettfutballista művel. Az egy dolog, hogy még a jogos dolgokra is alaposan rájátszanak, de amikor tényleg előadják a hattyú halálát... Gusztustalan. Szívesen beállítanám őket egy női kézilabdameccsre csak mondjuk 10 percre. Na, ott megtudnák, hogy mi a kemény játék. És ott - bár néha egy-egy finom próbálkozás megesik, de - nem dobálják magukat kamuból. És azért mondtam a női kézilabdát, mert a nagyja tutira nem bírná egy férfimeccs kiképzését...  :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Sport
« Válasz #365 Dátum: 2010. Június 29., 12:47:05 »
Úgy, hogy azt is megnézni videóbíróval, és ha színészkedik, adni neki egy jó nagy piroslapot. Többet tuti nem ordibál, ha fáj a kislábujja.

Katt a képre!

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #364 Dátum: 2010. Június 29., 12:34:39 »
Hmm. Igazatok van. Mindenben. Pont.
Ebben az esetben viszont szeretném kijelenteni: Blatterrel vagyok. DAFKE nem kell videobíró a fociba. Kérem személyem semmbie vételét. :cool:

Egyébként Nitro: bevezetik a videobírót, innentől csak a szabályos gólok lesznek gólok. Félig már focit látsz. De a színészkedés marad. Azt hogyan akarod megoldani?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #363 Dátum: 2010. Június 29., 11:50:26 »
Én is inkább a videóbíró mellett vagyok. Nyilván az elején szokatlan lenne, de egy kis átmeneti időszak után szerintem gördülékenyebb lenne.

A hagyományok meg szép dolog, de akkor milyen elvi alapon tiltanak el valakit utólag(!!!) akát több meccsre is videó alapján valami aljas, de ott észre nem vett szabálytalanságért? Mert pl. ez szerintem simán az, hogy segget csinálnak a szájukból, illetve csak a nekik tetsző dolgokat látják meg.

Idézet
A foci kiválóan működött kétszáz évig videobíró nélkül.
Ja, meg vagy 160 évig cserék nélkül is. Meg ugyanúgy 200 évig anélkül is, hogy a bírók kis fülessel rohangáltak volna, amiken keresztül kommunikálni tudnak a segítőikkel. Meg a partjelzőbe beépített jelzők nélkül is, ami jelez a bírónak, ha nem venné észre, hogy lenget a segéd.

Emberek játszanak minden sportot, de ennyi erővel minek célfotó az atlétikában? Hiszen alapvetően nem technikai sportág! Majd valami jószemű eldönti...

De igazából a legfelháborítóbb a FIFA struccpolitikája, és az, hogy csakis más a hibás. Nem a bírói hiba volt a gond, hanem az ismétlés, ezért innentől kezdve tilos lesz a stadionokban az ismétlés.... Anyám, borogass! Normális helyeken legalább a gólokat meg szokták ismételni, gondolom, itt is így történ. Arról, hogy a gól szabálytalan volt, nem a vágó tehet. Ha egyszer Blattert a nyílt utcán jól kirabolnák, és esetleg még agyba-főbe is vernék, kíváncsi lennék, hogy állna neki a szája, ha a feljelentés esetén még őt szúrnák le, hogy minek ment ki az utcára, ahol ilyen bármikor megtörténhet... :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Sport
« Válasz #362 Dátum: 2010. Június 29., 11:35:27 »
Már elnézést, de amit írsz, az egy az egyben hülyeség. Mármint a második része. Én nem vagyok kíváncsi a bíróra, és a színészkedésre. A focira vagyok kíváncsi, nem a melléktevékenységekre. Valamint arra, hogy a szabályok szerint játsszanak, és ezek a szabályok hiánytalanul be legyenek tartva. Nem érdekel, ha mondjuk a bíró bal lábbal kelt fel, ezért mindenkinek sárgát ad. Már eleve az is idegesít, hogy azt mondják egy bíróról, hogy "véreskezű". A szabályok szerint osztogasson mindegyik. Tőlem akár robot is lehetne a bíró, rohadtul nem érdekel az emberi része. A játékosok fociteljesítményére vagyok kíváncsi.

Hem jól látta a helyzetet, akkor álljon úgy, hogy máskor jól lássa! Vagy legyen videobíró!

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #361 Dátum: 2010. Június 29., 11:28:36 »
Egyrészt én sem vagyok videobíró párti, semmilyen sportban (teniszben se), másrészt ha jól tudom, a stadionokban eddig se volt visszajátszás, csak akkor történt véletlenül (vagy direkt).
A videobíró meg azért nem kell, mert ezt a játékot emberek játszák. A foci kiválóan működött kétszáz évig videobíró nélkül. És ha már videobíró, akkor miért nem küldönk be inkább robotokat a pályára, akik tutira nem szabálytalankodnak meg színészkednek, meg a pálya átellenes oldalán lévő játékost hívják le cserénél, ha vezetnek. És akkor nemhogy videobíróra, de rendesre se lenne szükség. Meg jóformán nézőre se...