Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 115334 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #300 Dátum: 2010. Június 18., 19:27:26 »
Nos, ha a Celticsnek nem jött össze, akkor majd a Patriots megoldja, hogy a Bostoni részlegen legyen egy kupa idén. :D
Maximum söröskupa... majd jön a Steelers, ismét méltó lesz régi nagy híréhez  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #299 Dátum: 2010. Június 18., 18:46:35 »
Szerintem is ez volt eddig a legjobb meccs. Pláne, hogy Mexikó nyert. Rohadt jók voltak, nem úgy mint Dél-Afrika ellen. Franciaország pedig "bűnhödjön" azért, ahogyan kijutott erre a vb-re! :fatestapolo:

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #298 Dátum: 2010. Június 18., 18:41:33 »
A második forduló sokkal jobb mint az első volt! Nekem a Francia-Mexikó meccs tetszett a legjobban! A Franciák nyomokban sem hasonlítanak az EB-t és VB-t nyert csapathoz! Szörnyű volt!! Kár, hogy az Argentinokat nem láttam!
 

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Sport
« Válasz #297 Dátum: 2010. Június 18., 18:30:45 »
Jéj! Lakers! :cool:

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #296 Dátum: 2010. Június 18., 18:23:47 »
Ami teljesen szabályosnak tűnt! Nem örültem volna, ha Szlovénia nyer, hiába kiscsapat. Az Algéria elleni meccs alapján erős túlzás lett volna, ha máris továbbjutottak volna.  :dry:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #295 Dátum: 2010. Június 18., 18:05:32 »
A mai napon nagyon nem volt a helyzet magaslatán a játékvezetés. A spanyol játékvezető alaposan kinyírta a németeket. Biztos már arra játszott, hogy egy esetleges erős ellenfelet likvidáljon a spanyol vállogatott útjából. Az amerikaiaknak meg nem adták meg az utolsó, győzelmet érő góljukat. Az biztos, hogy ezt nem fogják annyiban hagyni az amcsik. Lesz itt nagy reklamálás a meccs után. Már lefújás után mentek oda a játékvezetőhöz, hogy miért nem adta meg a góljukat.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #294 Dátum: 2010. Június 18., 16:39:44 »
Idézet
Most szerintem a spanyolok kiegyeznének egy olyanban, mint amit a portugálok csináltak a 2004-es eb-n. Amikor az első meccsen kikaptak, de utána meg sem álltak a döntőig.

Hogy Svájc legyen a világbajnok??  :hehe:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sport
« Válasz #293 Dátum: 2010. Június 18., 12:40:34 »
Hát, azért az eredmények alapján a Celtics hamarabb kifáradt a végére.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #292 Dátum: 2010. Június 18., 12:19:12 »
Hát ez van. gratulálok én is a Lakers-nek. Legalább nem adta magát egykönnyen a Celtics, és egy nagyon izgalmas döntőmérkőzés volt, ahogy látom.
Nos, ha a Celticsnek nem jött össze, akkor majd a Patriots megoldja, hogy a Bostoni részlegen legyen egy kupa idén. :D

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #291 Dátum: 2010. Június 18., 12:03:40 »
Ezaz! Én is az előbb láttam az NBA.comon hogy a főoldalon Kobe szorongatja a kupát. Ott már örültem, gondoltam, hogy nem a tavalyit szedte elő. Mindenesetre kemény ellenfél volt a Celtics, elég szoros eredmények születtek. Én is gratulálok a csapatnak, szép munkát végeztek. Jövőre ugyanígy. :worship: :worship:


Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:Sport
« Válasz #290 Dátum: 2010. Június 18., 11:49:49 »
NBA Playoffs 2010!
The Finals:

-   4:3  ( 102:  89,  94:103,  91: 84,  89: 96,  86: 92,  89: 67,  83: 79)

A 2010 évi NBA bajnok csapata a

Los Angeles Lakers.

Ezúton gratulálok a nyertes csapat tagjainak és segítőinek az elért eredményhez!
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #289 Dátum: 2010. Június 18., 11:17:56 »
Én Nigériának drukkoltam, Sepi!
(Az afrikai csapatok nem igazán villognak eddig, Elefántcsontpartban még bízok; meg még Ghána talán továbbjut, de a többiek...
Kamerun pl. egyértelmű csalódás, Algériában és Dél-Afrikában ennyi volt!)
Teljesen felesleges dolog volt szabálytalankodnia a kiállított nigériai srácnak...  :dry:
Ott aztán el is úszott a meccs...  :(
Egy döntetlent megérdemeltek volna, már csak a kapus bravúrjai miatt is!
Irritál ez a görög foci!  :violent:

Az argentinok tényleg jól játszottak, megvan az első mesterhármas!  :brow:
Örömmel látom, hogy megugrott a gólok száma!
Mexikó nagyon jól játszott (kemény lesz az Uruguay-Mexikó meccs; pláne, ha leikszelnek egymással!)!  :hehe:
A franciáknál az a szomorú, hogy jó játékosokból áll a csapat; csapatjátékról viszont egyáltalán nem lehet beszélni...
Nincs igazi vezére a csapatnak!
Nagyon remélem, hogy Domenech-et megröptetik a torna után!


Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #288 Dátum: 2010. Június 18., 06:50:58 »
A nigériaikat sajnáltam, hogy kikaptak, így már szinte biztos, hogy kiesnek. Az argentínok belendültek, szépen játszottak. Viszont ami nagy csalódás volt, az a franciák játéka. Persze Mexikó megérdemelten győzött, de a franciáktól többet vártam volna. Az edzőjükre nem tudok mást mondani, mint hogy nem normális. Olyan őstehetségek ülnek a kispadon, mint Henry vagy Cissé, akiket egyetlen percre sem küldd fel a pályára, és olyanokat erőltet, mint Ribéry vagy Anelka. Ribéry középpályásnak nem rossz, olyan, mint anno Davids volt a hollandoknál. Egy agresszív bulldog, aki megszerzi a labdát és előkészíti a csatároknak, de egymagában tőle sem lehet csodát várni. Érthetetlen.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #287 Dátum: 2010. Június 17., 11:17:17 »
Jól indul a második forduló!  :brow:
Uruguay megérdemelten nyert! A Dél-Afrika-i játékosok elég durván játszottak...  :dry:
Az első fordulóban 16 meccsen 25 gól esett csak!
Nagyon remélem, hogy a gólátlag megugrik majd a második fordulóban!

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #286 Dátum: 2010. Június 16., 20:16:14 »
Most szerintem a spanyolok kiegyeznének egy olyanban, mint amit a portugálok csináltak a 2004-es eb-n. Amikor az első meccsen kikaptak, de utána meg sem álltak a döntőig.

De szeretném azt olvasni tőled a döntő után, hogy "ugye megmondtam"  :D

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #285 Dátum: 2010. Június 16., 19:42:06 »
Most szerintem a spanyolok kiegyeznének egy olyanban, mint amit a portugálok csináltak a 2004-es eb-n. Amikor az első meccsen kikaptak, de utána meg sem álltak a döntőig.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #284 Dátum: 2010. Június 16., 19:23:58 »
Szerintem ma jó meccsek voltak, az 1-1 gól ellenére. Remélem az esti is az lesz!  :fatestapolo:

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #283 Dátum: 2010. Június 16., 19:04:38 »
Jó kis küzdelmes mérkőzések voltak ma!  :brow:
Chile megérdemelten nyert!
A VB eddigi legnagyobb meglepetése szerintem, hogy kikapott Spanyolország...
Ennyi lehetőséget nem szabad elcseszni, megbosszulja magát! (A brazilok helyzetkihasználása is siralmas volt!)
Egyik haverom nagy spanyol és Barca drukker; kiröhögött, hogy az olasz csapat nem bírt el Paraguay-jal...
Szerintem most tuti agyvérzést kapott!  :badteeth:
Nehéz helyzetbe kerültek a spanyolok, Chile is kemény dió...

A támadófoci halála, amit eddig a csapatok bemutattak!
(Egyedül a németek játéka tetszett!)

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #282 Dátum: 2010. Június 16., 19:00:39 »
Ez a spanyol-svájc meccs kicsit elba...ltázta a napomat. Nem baj, még lesznek meccsek, nem kell elkeseredni.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #281 Dátum: 2010. Június 16., 18:58:33 »
Ezek után nem csodálom, hogy a kommentátor fölvetette a brazil-spanyol nyolcaddöntőt.
Na ja, főleg, hogy a végén még tovább se jut a spanyol vállogatott.

Így első kör után le lehet vonni, hogy ez a VB eddig nem a nagy csapatokról szól. Igazából talán csak a németek hozták a papírformát, vagy még egy kicsit talán túl is teljesítettek azon. Nézzük csak a "nagy esélyeseket". Franciaország eddig nagyon nincs a formájánál, rugott gól nélkül áll a csoport harmadik helyén. Argentína csak egy nyögvenyelős győzelmet hozott Nigéria ellen. Az angoloknak csak egy döntetlen jutott, a hollandok meg egy öngól után nagy nehezen azért csak összeszedték magukat és sikerült egy győzelmet összehozniuk. Az olaszok szintén egy döntetlent tudtak hozni, akárcsak a portugálok. A brazilok meg szintén csak nyögvenyelősen hoztak egy győzelmet, míg a spanyolok kikaptak. Szóval elég nehezen akar beindulni a vb szekere. A nagy csapatoknak meg pláne. Helyzetekben nincs hiány, de gólból igen. Tényleg felmerül a kérdés, hogy a bajnokok ligájában játszó játékosokból mennyire veszi ki az erőt. Mert azt már nem először lehet látni, hogy a BL-ben remeklő játékosok a vb-n és az eb-n nagyon nincsenek formában. Persze ennek a kiscsapatok csak örülhetnek, de ez akkor sem igazi bajnokság.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #280 Dátum: 2010. Június 16., 18:37:19 »
Na kérem, Spanyolország sem kivétel a többi nagycsapat mellett, már ami a "meglepetéseket" illeti. Végülis a spanyol helyzetek meg voltak, csak ki kellett volna használni azokat. Egyébként nem játszottak rosszul, ahogy a svájciak sem. (Az 5 perces hosszabbítás egyébként nem volt indokolt.) Ezek után nem csodálom, hogy a kommentátor fölvetette a brazil-spanyol nyolcaddöntőt. Egyébként Kassai Viktor volt eddig a legjobb bíró, aki mérkőzést vezetett az idei VB-n.

NBA: A hazai pálya előnye, a jobb dobószázalék és a boston-iak alulmotiváltsága végre ismét hetedik meccset eredményez a nagydöntőkben, amire 1988 óta nem volt példa. Azonban van itt egy érdekes statisztika: az 1962-es és az 1966-os Futball Világbajnokság évében, amikor a Los Angeles Lakers és a Boston Celtics játszotta a döntőket, a hatodik meccset mindkét évben (akárcsak idén is) a Lakers nyerte, ám végül a Celtics diadalmaskodott. Kíváncsi leszek rá, hogy folytatódik-e ez a sorozat. Kendrick Perkins sérülése a legrosszabbkor jött a Boston-nak, nélküle jelentősen meggyengültek a palánk alatt. Ron Artest pedig törlesztette a kölcsönt, amit még Rajon Rondo adott neki az ötödik mérkőzésen. :badteeth: Ha a Lakers a hetedik meccsen is ilyen energikusan kosárlabdázik majd, és a Celtics nem szívja fel magát úgy, ahogy korábban tette, akkor LA-ben marad a Larry O'Brien trófea.

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #279 Dátum: 2010. Június 16., 18:06:32 »
Jó ez a kis Svájc!  :brow:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #278 Dátum: 2010. Június 16., 17:53:11 »
Hurrá, ismét nyert a defenzív foci.  :dry:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #277 Dátum: 2010. Június 16., 11:40:44 »
Sepi, mindjárt kiosztok neked két negatív karmét a két hosszú ós (és kisbetűs!) Korea miatt!
Jól van na. Előfordul az ilyesmi.  :D Szerencsére nem fordult elő sokszor.  :badteeth:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #276 Dátum: 2010. Június 16., 11:27:22 »
Sepi, mindjárt kiosztok neked két negatív karmét a két hosszú ós (és kisbetűs!) Korea miatt!
<warez on>
Genzo, nekem magyarul kéne, úgy meg nemzetközi oldalakon nincs fent, magyarra meg nem fogok regisztrálni, mert egy köcsög leech vagyok (amint azt valahol korábban már kifejtettem), nem töltök vissza semmit, így a magyar feltöltési előírásoknak sem tudok, vagy inkább akarok eleget tenni. Azért kösz a tippet.
<warez off>
Nekem tetszett a brazil meccs (ez, meg a német, eddig más meccset nem is játszottak). Azon meg ne csodálkozzatok, ha a koreaiak kilenc emberrel védekeznek, akkor alig lehet a kapu közelébe jutni. Ez azért nem csoda, hisz ha vesztesen térnek haza, akkor a Nagy Vezér falhoz állítja őket, ezért szó szerint az életükért fociznak.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #275 Dátum: 2010. Június 16., 11:21:02 »
Azt a 2000-es EB, portugál-angol meccset én is láttam, fenomenálisan játszottak akkor a portugálok!
(A csoportból ők jutottak tovább Romániával, Anglia és Németország pedig kiesett...)  :brow:
Conceicao akkor gurított egy triplát a németeknek!  :badteeth:

Eddig tényleg csak a németek játéka volt meggyőző!
Ez még csak az első forduló, majd a harmadik forduló után lesznek érdekesek a meccsek!  :brow:
Óvatosan játszanak a csapatok, rendkívül védekező felfogásban! (Tisztelet a csekély számú kivételnek!)
Ilyen játékkal a brazilok a legjobb négy között sem lesznek...
Az első 60 percben körbelőtték az ellenfél kapuját! Ahogy Argentína, most Brazília sem lehet túl büszke erre a győzelemre! Állítom, ha az Észak-Koreaiak bátrabban játszanak; döntetlen az eredmény...
Egy biztos, Ázsia megtanult focizni!  :brow:

Maicon gólja szerintem pont, hogy csúnya volt...
Hatalmas baki volt ez a kapustól, egyáltalán nem zárta a szöget...
A brazil véleményem szerint beadni akarta a labdát, az viszont szerencsés módon, de lecsúszott a lábáról! Nézzétek meg a lassításokat!
Kaká játéka pedig nagyon kiábrándító, csak vánszorog a pályán!
Pato-t én nagyon hiányolom...

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #274 Dátum: 2010. Június 16., 09:45:19 »

- Ádám, te több labdát adsz el, mint egy Adidas bolt...

 ;D :lol:
Az Jay Cutler ;D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #273 Dátum: 2010. Június 15., 22:44:14 »
...és rengeteg labdát adtak el (inkább kereskedőnek kellett volna menniük  :hehe: ).
Ja, ahogy annak idején egyik edzőm mondta egy csapattársamnak:

- Ádám, te több labdát adsz el, mint egy Adidas bolt...

 ;D :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #272 Dátum: 2010. Június 15., 22:34:19 »
Hát nem volt valami meggyőző a brazilok teljesítménye a győzelem ellenére sem. A kóreaiak nem voltak rosszak, de elég bizonytalanok voltak. Nem merték letámadni a brazil játékosokat, és rengeteg labdát adtak el (inkább kereskedőnek kellett volna menniük  :hehe: ). Ha ezen javítani tudnának, akkor jó kis csapat lehetne.

Én nagyon bízok a spanyolok győzelmében. :)
Én is.  :)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #271 Dátum: 2010. Június 15., 22:32:44 »
Én nagyon bízok a spanyolok győzelmében. :)