Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 116635 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #210 Dátum: 2010. Június 01., 11:50:13 »
Ötlet: tedd be az első videót, a többit meg csak linkeld be. Így az elsőt mindnki megnézheti, és akit érdekel a többi, az átkattinthat, és megnézheti a Youtubeon.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #209 Dátum: 2010. Május 31., 20:02:06 »
Éppen ma keresgéltem a Youtube-on pár videót, és találtam egy olyan 6 részest aminek a címe Superbowl IX.  Ugye ez volt az első Superbowl amit a Steelers megnyert. Megnéztem mind a 6 részt, és csak ajánlani tudom nagyon szépen bemutatja a 70-es évek Steelers-t.
A név csalóka, ugyanis csak az utolsó rész mutatja be a Superbowl-t.
Az első videó a Steelers-t mutatja be a 60-as évek 70-es évek elején, valamint, bemutat egy pár fontos játékost, akik nagyban hozzájárulta a Superbowl győzelemhez.
A második rész a 72-74 közötti Steelerst mutatja be, továbbá azokat a fontos játékosokat akiket ekkor draftoltak.
A Harmadik rész a 74-es szezon első felét, és Terry Bradshaw-t (QB) mutatja be.
A negyedik rész a 74-es szezon második felét mutatja be, az 5. a playoff meccseket, a hatodik pedig a Superbowl-t.
Itt az első videó, és ha lesz rá igény akkor berakom a másik ötöt is.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #208 Dátum: 2010. Május 30., 21:56:55 »
Hát igen valóban nem egy könnyű, de nem is egy nagyon nehéz ellenfeleket kaptak, bár ott van a Raven, Patriots Saints, és még egy páran akik kihívást okozhatnak nekik. Előre megnyert meccsek meg tényleg nincsenek. És ahogy mondtad a Raiders, Chiefs,, és Browns elleni vereségek ezt jól bizonyítják. De most itt az esélyük, hogy kettőnek visszavágjanak. ;)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #207 Dátum: 2010. Május 30., 21:42:50 »
Szívesen. Egyébként mit szólsz a Steelers ellenfeleihez?
Összességében nem rossz, bár nyilván lehetne talán egy kicsit könnyebb is. De azért itt már nincsenek könnyű meg előre megnyert meccsek, sajnos ezt tavaly pont ők a Steelers bizonyította be az utolsók ellen... :S
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #206 Dátum: 2010. Május 30., 21:31:40 »
Szívesen. Egyébként mit szólsz a Steelers ellenfeleihez?
És akkor még annyit tennék hozzá így utólag, hogy a QB az az irányító, az RB pedig a futó. Valamint ahogy azt már Farek említette mind védekezésre, mind támadásra külön csapategység van. Míg az egyik csapatból az offense, addig a másik csapatból a defense van a pályán. És akkor így utólag itt egy Steelers logó.

Sajnos nem tudtam kisebben berakni, remélem nem probléma.
Majd valamikor a következő csapatot is bemutatom.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #205 Dátum: 2010. Május 30., 21:17:30 »
Amondin, hálás köszönetem ezért a részletes bemutatóért, különösen azért, hogy az én csapatommal kezdtél  :worship:
Az angolul nem tudóknak annyit, hogy az offense a támadóegységet, míg a defense a védőegységet jelenti. A játékot nem ismerőknek pedig ez alapján még annyi, hogy a támadáshoz és a védekezéshez minden csapat külön csapategységeket használ. Ezen kívül van még speciális egység is, de abba most nem mennék bele.

Ja, és a Forma-1-gyel kapcsolatban én is az üzemanyagszabályra gondoltam, csak elírtam, bocs.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #204 Dátum: 2010. Május 30., 20:47:29 »
Mint ahogy azt mondtam megpróbálkozok egy olyannal, hogy bemutatom a bizonyos NFL csapatok eljövendő ellenfeleit. Egyenlőre még csak egy csapattal vagyok készen, de ha szabad, és lesz rá igény akkor majd bemutatom a maradék 31-t is. De ennyit a bevezetőről, jöjjön az első csapat ami a:
Pittsburgh Steelers
Akkor Farek kedvenc csapatával kezdeném a bemutatást.
A Steelers 6 Superbwol-t nyert meg eddig, és ezzel ők tartják a rekordot.(Ha lesz rá igény akkor leírom majd azt is, hogy mikor, és kik ellen nyert a Steelers Superbowl-t)
Az előszezon meccseket átugornám ha nem bánjátok, azoknak nincsen igazi tétje inkább jöjjenek az alapszakasz mérkőzések.
Week 1: (September 12) vs Atlanta.
Az év első meccsét az Atlanta Falcons ellen játszák otthon. Mint ahogy az már említve lett ezen a mérkőzen Ben Roethlisberger(Big Ben) még nem játszhat, és ez egy hatalmas veszteség a Steelers Offense-nek. A Falcons  9-7-es mutatóval zárta a  tavalyi évet. (Győzelem-Vereség) A Falcons offense-nek nagyon fontos tagja a még fiatalnak számító Matt Ryan(QB) és Michael Turner(RB). Azt kell, hogy mondjam ez a meccs elég izgalmasnak ígérkezik, én a Falconsnak fogok drukkolni(2. kedvenc csapatom :D) de nem lesz egy egyszerű meccs. Minden azon fog múlni, hogy a Steelers offense mire lesz képes Big Ben nélkül.
Week 2: (Szeptember 19) at Tenessee.
Na ez az a meccs amire öngyilkosság lenne fogadni. Tavaly a Titans 0-6-al kezdte a szezont, és 8-8-al zárta be.  Nem kell mondanom, hogy ez mekkora teljesítmény. A Titans-nél van a hazai pálya előnye, és legutóbb mikor a Steelers Tenessee-be ment csúfosan kikapott. De ez még 2008-ban volt. A Titans legnagyobb fegyvere Chris Johnson(RB) aki tavaly több mint 2000 yardot futott. Ez nagyon keveseknek sikerült. A Steelers védelmének lesz dolga, bár 2009-ben szépen megfogták a Titans futójátékát.
Week 3: (Szeptember 26) at Tampa Bay.
Szerintem ezt a meccset a Steelers hozni fogja. A Buccaneers-nek nem volt a legjobb szezonja tavaly, és nem igazán van nekik megbízható irányítójuk. Így szerintem ezt a meccset a Steelers simán nyeri.
Week 4: (Október 3) vs Baltimore.
Ez egy igazi kemény meccs lesz. Mind a Steelersnek, mind a Ravensnek nagyon jó védelme van, és e két csapat párharcát az szokta eldönteni, hogy kinek az offense ad el kevesebb labdát. A Ravens egyébként a Steelers csoportrválisa, és tavaly 9-7-el bejutott a playoffba, ahol aztán a Patriotsot legyőzte, de a Coltstól kikapott. Erre a meccsre is öngyilkosság fogadni, bár mivel Big Ben még itt sem játszhat, ezért egy kicsit hajlok arra, hogy a Ravens fog nyerni, de ki tudja.
Week 5: Bye, vagyis ez a pihenőhetük.
Week 6: (október 17) vs Cleveland.
Ismét egy csoportrivális, ám ezúttal a könnyebb fajtából. Ha enyhítik Big Ben büntetését, akkor ezen a meccsen már játszani fog, és szerintem nyerni fog a Steelers. A Browns tavaly 5-11-el zárta a szezont, de meg kell említeni, hogy az utolsó négy meccsét megnyerte, szóval még bármi lehet, de szinte mind offense-ben mind defense-ben jobb a Steelers.
Week 7: (október 24) at Miami.
Tavaly az utolsó meccsüket a Dolphins ellen játszották, és akkor nyertek, de akkor velük volt Big Ben, és itt még nem 100%, hogy játszani fog.
A Dolphins legnagyobb fegyvere az úgynevezett Wildcat formáció( nagyon hosszú lenne elmagyarázni, hogy miből áll, de a lényeg, hogy nehéz ellene védekezni) és a hazai pálya is mellettük szól, szóval ez is szoros meccsnek ígérkezik. Itt is azon fog múlni a meccs, hogy a Steelers defense mennyire tudja megállítani a Wildcat-t.
Week 8: (október 31) at New Orleans.
Ez az a meccs amin Big Ben már biztosan játszhatna.
A Saints mint tudjuk tavaly kijutott a Superbowlra ( és meg is nyerte) így ez egy igazi kihívás lesz a Steelersnek. Szoros meccs lesz az biztos. A Saints mind támadásban, mind védelemben nagyon jó.
Week 9: (November 8) at Cincinetti.
És végül megmérkőznek a 3. csoportriválissal is.
A Bengals tavaly bejutott a playoff-ba, de ott azonnal kikaptak a Jetstől, és az utolsó alapszakasz meccseit elveszítette, így itt szerintem a Steelers fog nyerni. Főleg ha Big Ben lesz az irányítójuk.
Week 10: (November 14) vs New England.
Na ez az a meccs ahol megint csak azt szeretném, hogy a Steelers veszítsen. Kelleni fog a Patriotsnak a győzelem. :) Viccet félretéve kemény meccs lesz. A két csapat legutóbb 2008-ban találkozott, akkor a Steelers nyert. Idén viszont mind Brady, mind Big Ben a pályán lesz(legalábbis remélem) szóval szoros meccs lesz.
Week 11: (november 21) vs Oakland.
A Raiders szintén egy gyenge eredménnyel zárt legutóbb, azonban tavaly találkozott a két csapat, és akkor mindenki meglepetésére a Raiders nyert. Azonban most eljött a visszavágó ideje.
Week 12: (november 28) at Buffalo.
Egyértelműen a Steelers fog nyerni. A Bills sem remekelt tavaly, és nem hinném, hogy ez változni fog.
Week 13: ( December 5) at Baltimore.
 Na ez lesz az igazi Steelers/Ravens párharc. Mivel elvileg már Big Ben a pályán lesz igen kemény összecsapás lesz.
Week 14: (December 12) vs Cincinetti.
Ugyanaz mint amit már egyszer leírtam. Nem igazán tudok még mit hozzátenni..
Week 15: (December 19) vs New York.
Nos a Jets tavaly bejutott a playoffba, és a Bengalst, meg a Chargers legyőzve eljutott az AFC döntőig. Ott azonban kikapott a Coltstól. A Jets támadójátéka nagyrészt a futásra hagyatkozik, de azért a passzolás se a gyengéjük. Mark Sanches (QB) tavaly kezdett neki az NFL pályafutásának, és eléggé ingadozó volt a teljsítménye. Volt olyan meccse ahol 6 interceptiont dobott, és volt olyan ahol 3 TD-t. Szóval erre sem érdemes fogadni, de egyenlőre még azt mondom, hogy a Steelers fog nyerni.
Week 16: (december 26) vs Carolina.
A Panthers is majdnem olyan mint a Titans. Tavaly elég rosszul kezdtek, de végül sikerült nekik is egy 8-8-t összehozniuk. Nos szerintem ezt a meccset is nyeri a Steelers, de ezt még korai megmondani.
Week 17: (Január 3) at Cleveland.
És végül az utolsó meccsüket Clevelandben játszák. Ehhez sem tudok már mit hozzátenni.
Nos ezek lennének a Steelers eljövendő ellenfelei. Ennyi volt amit le akartam írni a továbbiakban meg majd eldöntitek, hogy lehet-e még ilyet csinálnom. Részemről én szívesen bemutatóm a maradék 31 csapatot, de ez rajtatok áll.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #203 Dátum: 2010. Május 30., 19:58:44 »
A gumiszabály nekem is. Bár itt nem a gumiszabály a hibás, mert az azt mondja ki, hogy egy futamon kötelező mindkét keveréket használni legalább egyszer. Csak mivel idén a tankolás is be van tiltva, a csapatok nem törekednek arra, hogy egynál többször álljanak ki a boxba. A tankolási szabály az ami hülyeség. Elképzelésnek jó volt, de semmivel sem lettek jobbak tőle a futamok.
A McLaren fejlődése nekem is öröm volt, tényleg sokkal jobb, ha már nem csak egy istálló pilótái küzdenek a győzelemért, de azért bennem is megállt az ütő, amikor láttam, hogy ők is elég keményen kezdtek el küzdeni egymással.
Valahogy a McLaren hajlamos az utóbbi években év közben utolérni a többieket, de mindig náluk látom a legnagyobb fejlődést egy idény alatt.
És ilyenkor teszi fel a kérdést az ember, hogy mi lenne, ha egyszer már a szezon előtt elkapnák a fonalat. Persze olyanra is volt példa (legutóbb 98-ban), de manapság tényleg azt látni náluk, hogy mindig év közben kapják fel a fonalat, de legalább olyankor nagyon jól sikerül elkapniuk.

Petrov nekem is tetszik, jól nyomja a srác. Meg amúgy az egész Renault. Számomra ők az idei év meglepetéscsapata, mint amilyen a Force India volt a tavalyi év második felében. Ha így haladnak, akkor hamarosan felzárkózhatnak harmadik alakulatnak a Red-Bull és a McLaren mögé.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #202 Dátum: 2010. Május 30., 19:43:03 »
Igen, elég kemény volt. Igazából majd kíváncsi leszek mindkét fél véleményére, hogy mit mondanak a saját szemszögükből.
Azért azon még röhögtem volna, ha pár körre rá megcsinálja ugyanazt a Button-Hamilton páros is... :D
Gyanítom, hogy nem véletlenül ment ki utána a "spóroljatok a benzinnel" fedőnevű csapatutasítás... egyébként az ilyenekről eszembe jut, hogy mennyire fújtak annak idején - főleg - a Ferrarira, hogy "fuj, a gusztustalan csapatutasítás"... mintha bármely más csapatnál nem lett volna és nem lenne meg mind a mai napig... ugyan már.
De nem volt rossz. Végre volt pár igazi előzés is, bár ez a gumiszabály nekem még mindig ostobaságnak tűnik... :s
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sport
« Válasz #201 Dátum: 2010. Május 30., 19:36:16 »
Ez az F1-futam brutális volt. :blink: Valami valahol nagyon nem stimmel a Red Bullnál. De végre jó volt látni, hogy az Ezüst Nyilak erőből simán tudták tartani őket egy gyors pályán, még a kanyargós szakaszon is. Valahogy a McLaren hajlamos az utóbbi években év közben utolérni a többieket, de mindig náluk látom a legnagyobb fejlődést egy idény alatt. És ez a Petrov gyerek is elég gyorsan felnőtt a szerephez. Igaz, érdekes látni, hogy a Ferrari a Renault-val küzd, csak éppenséggel a 10. hely környékén, de kezdenek nagyon kialakulni a klikkek, ahol brutális csaták jönnek itt sorra.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #200 Dátum: 2010. Május 30., 19:13:47 »
Jó ötlet Ex. Engem leginkább a Los Angeles Lakers eredményei érdekelnek, de mindegyiket szivesen fogadom. :)

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #199 Dátum: 2010. Május 30., 19:09:08 »
Sőt, még az is lehet, hogy csak 4 meccset kell kihagyni, ha enyhítik a büntetést.
Igen, de ahhoz ha jól emlékszem akkor valami szpichológus féleséghez kellene járnia. Ha viszont csak négy mevvset kell kihagynia akkor a Browns ellen lépne pályára. Hát szerintem jobbat tenne neki, ha nem a Saints védelmében kellene szembenéznie először.
Amúgy a Steelersnek nem lesz egy könnyű dolga a következő szezonban. Eleve ott van a Ravens, és a Bengals a saját csoportjában. Kikapta az NFC South-ot, ami a Saints-t, és a Falconst jelenti.
Megkapta az AFC East-t, ami a Patriots-t, a Jets-t, és a Dolphins-t jelenti. De legalább a Colts, és a Chargers már nem az ő bajuk
Executor: Szerintem döntsd el te. Én leginkább a Celtics meccseire leszek kíváncsi, de azért a többi is érdekelne, de rád bízom a döntést. És akkor én is megpróbálkoznék valami hasonlóval az NFL szezon alatt, ha nem lesz probléma. Egyenlőre még nem tudom, hogy hogyan fogom csinálni, de még van rá 3 hónapom, hogy kiderítsem, hogy mi legyen. Esetleg addig míg el nem kezdődik a szezon csinálhatnám azt, hogy bemutatom, hogy bizonyos csapatok kikkel kerülnek össze jövőre, és írnék hozzá egy kis háttérinformációt. Ha nem gond akkor mindjárt megcsinálom az elsőt.

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:Sport
« Válasz #198 Dátum: 2010. Május 30., 19:03:22 »
Nem akarok részrehajló lenni, bármennyire is szeretnék, elvégre én kommentelem az NBA Playoffs-híreket s a továbbiakban, ha lesz rá igény, a 2010-'11 szezonban a Számotokra (bármennyire is) fontos csapatok eredményeit szívesen feldobom ide a játéknapok reggelén (magyar idő szerint reggel), így aki tudja, kinek szurkolok, annak úgy a jó, ki nem lenne tisztában vele, azzal sincs semmi gond :)
Szóval, ilyen formában kérem azon NBA-csapatok nevét, kiknek eredményeire kíváncsiak lesztek, város + csapatnév formátumban.
Vagy felőlem az is megoldható, hogy minden játéknapon közzéteszem az összes, épp' aktuális eredményt...
Adminok, tarthatnánk erről esetleg egy szavazást?

Kérdés:
Executor a Sport-rovatban az NBA-eredményeket hogy frissítse a következő szezontól?
- Csak az Általam a Fórum Sport rovatában megjelölt csapatok eredményei érdekesek.
- Az adott játéknapon minden eredményt szívesen fogadok.
- Nekem mindegy, döntse el Ex.

Adminok, köszönöm a segítségeteket. :)
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #197 Dátum: 2010. Május 30., 18:53:30 »
Sőt, még az is lehet, hogy csak 4 meccset kell kihagyni, ha enyhítik a büntetést.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #196 Dátum: 2010. Május 30., 18:47:00 »
Polemalu nekem is nagy kedvencem főleg azért, mert ő nem olyan, hogy csinál egy interception visszahordást, és elkezd őrjöngeni meg táncot járni, hanem szépen lesétál a pályáról.
Big Bent viszont csak a 6. játékhéten láthatjuk az eltiltás miatt. Pont a Saints ellen fog először pályára lépni. Ha egyáltalán pályára lép, mert még nincs meg a végleges kezdőirányító náluk.
Egyenlőre úgy tűnik, hogy az első hat mérkőzésen Byron Leftwich fog játszani, de hogy aztán hogyan tovább azt nem tudom. Meg egyenlőre még ez sem biztos.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #195 Dátum: 2010. Május 30., 18:41:43 »
Ja, örülök. Ő és Polemalu a két legnagyobb kedvenc számomra a Steelersnél, utáltam volna, ha távozik.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #194 Dátum: 2010. Május 30., 18:40:35 »
Én sem. Az erőmet inkább az NFL meccsekre tartogatom. Mondjuk ez sem igaz, mert nem szoktam dühöngeni ha nem a csapatom nyer(kivéve akkor, ha a szánalmasnál is szánalmasabb teljesítményt nyújtanak, mint a Wild Card mérkőzésen). De ki tudja. Idén lesz Pats/Steelers meccs, szóval... :whistle:

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #193 Dátum: 2010. Május 30., 18:35:02 »
Csak vigyázni kell, hogy ne essünk egymásnak mindjárt az első meccs után ;D.

Én nem fogok esni sehova... :P

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #192 Dátum: 2010. Május 30., 18:22:44 »
Úgytűnik újabb Celtics/Lakers döntő lesz. Csak vigyázni kell, hogy ne essünk egymásnak mindjárt az első meccs után ;D.
Ja és Farek gondolom örülsz a hírnek miszerint Big Ben egyenlőre marad a Steelersnél. :D

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #191 Dátum: 2010. Május 30., 13:21:50 »
Jól van, jól van :D 

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:Sport
« Válasz #190 Dátum: 2010. Május 30., 10:25:21 »
NBA Playoffs 2010!
Conf.Finals:

East:
ORL-BOS  2:4  (   88:  92,   92:  95,   71:  94,   96:  92, 113:  92,   84:  96)

West:
PHX-LAL   2:4  ( 107:128, 112:124, 118:109, 115:106, 101:103, 103:111)

( 2010 Conference Champion & Finalist )

The Finals:

LAL-BOS                    kedd         9:00p ET@LA

"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #189 Dátum: 2010. Május 30., 00:36:01 »
Nem vagyok Suns fan, de szivesen megnéznék még egy végéig kiélezett meccset Los Angeles-ben. Az ötödik mérkőzés végjátéka hihetetlenül izgalmas volt, és pont az a Ron Artest lett a meccs hőse, akin akár elmehetett volna a nyugati döntő is.

Kíváncsi leszek Rajon Rondo játékára majd a nagydöntőben, pontosabban arra, hány percet lesz képes végig játszani. De arra is, hogy a nagy hármas hogyan teljesít majd. Ray Allen nagyon szépen összeszedte magát a rájátszásra, Paul Pierce-nek is voltak jó meccsei, Kevin Garnett sajnos olyan nagy dolgokra már nem képes, mint ezelőtt 5-6 éve. A Celtics padja azonban jobb a két még állva maradt nyugati csapaténál. Rasheed Wallace, Tony Allen és a keleti döntő hatodik meccsének hőse, Nate Robinson játéka kulcsfontosságú lesz, akárcsak Kendrick Perkins egészségi állapota és védekezése a palánk alatt. A Boston mellett szól továbbá az a statisztika is, amit Doc Rivers emlegetett a keleti döntő végén, hogy a Celtics jelenlegi kezdőötöse még nem vesztett párharcot a rájátszásban (sem idén, sem 2008-ban). Arról már nem is beszélve, hogy a döntő lebonyolítása is a Boston-nak kedvez. A cél egyértelmű: megnyerni a 18. (!) bajnoki címet. Itt jegyezném meg, hogy a Los Angeles Lakers a 10. (!) Larry O'Brien trófeáját igyekszik megszerezni, a dicsőséglistán persze szerepel még 6 Walter A. Brown trófea és az 1948-as bajnoki aranygyűrű.

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:Sport
« Válasz #188 Dátum: 2010. Május 29., 08:33:44 »
NBA Playoffs 2010!
Conf.Finals:

East:
ORL-BOS  2:4  (   88:  92,   92:  95,   71:  94,   96:  92, 113:  92,   84:  96)

West:
PHX-LAL    2:3  ( 107:128, 112:124, 118:109, 115:106, 101:103, )                szombat         8:30p ET@PHX

( 2010 Conference Champion & Finalist )
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #187 Dátum: 2010. Május 28., 18:33:27 »

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:Sport
« Válasz #186 Dátum: 2010. Május 28., 08:37:08 »
NBA Playoffs 2010!
Conf.Finals:

East:
ORL-BOS  2:3  (   88:  92,   92:  95,   71:  94,   96:  92, 113:  92, )    péntek           8:30p ET@BOS

West:
PHX-LAL   2:3  ( 107:128, 112:124, 118: 109, 115:106, 101:103, )   szombat         8:30p ET@PHX
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #185 Dátum: 2010. Május 27., 20:11:25 »
Ajajj. Kicsit szorosabb lett az állás ahogy látom. Na mindegy elég egy győzelem szóval a következő meccset hozni kellene.
És akkor egy kis érdekesség. Meg lett szavazva, hogy hol lesz a XLVIII. Superbowl. A győztes pedig New York/New Jersey lett. Lehetett még szavazni Tampa-ra, és Floridára, a többség pedig New York-t tartotta a legjobb jelöltnek. És akkor itt van egy videó aminek címe: Top 10 Superbowl Games
http://www.nfl.com/videos/nfl-countdowns/09000d5d80f304d7/Top-10-Super-Bowl-games
Szerintem nem kell magyaráznom, hogy miről szól. Van amelyikkel egyetértek, és van amelyikkel nem.

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:Sport
« Válasz #184 Dátum: 2010. Május 27., 10:13:43 »
NBA Playoffs 2010!
Conf.Finals:

East:
ORL-BOS  2:3  (   88:  92,   92:  95,   71:  94,   96:  92, 113:  92, )    péntek           8:30p ET@BOS

West:
PHX-LAL   2:2  ( 107:128, 112:124, 118: 109, 115:106, )                  csütörtök       9:00p ET@LA
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #183 Dátum: 2010. Május 26., 12:39:10 »
Ja, igen. Benéztem :badteeth:

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:Sport
« Válasz #182 Dátum: 2010. Május 26., 12:34:19 »
még az a két győzelem, Genzo.. 4 nyert meccsig megy a párharc..
viszont fain az új avatarod..  :)
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #181 Dátum: 2010. Május 26., 11:59:58 »
Nehogymár most essen ki a Lakers. Csak meglesz még az az egy győzelem a Suns ellen, aztán jöhet a Celtics.