Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 115293 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Sport
« Válasz #630 Dátum: 2012. Július 02., 01:43:05 »
Az olaszok nevetségesen voltak egyébként, sokszor a fejemet fogtam a bénázásukon. Néha már bundagyanús volt, komolyan mondom.

Katt a képre!

takipepe

  • Vendég
Re:Sport
« Válasz #629 Dátum: 2012. Július 01., 23:31:55 »
A spanyol labdarúgó-válogatott megvédte Európa-bajnoki címét, miután vasárnap a lengyel-ukrán közös rendezésű kontinensviadal kijevi döntőjében 4-0-ra nyert az olasz csapat ellen.

takipepe

  • Vendég
Re:Sport
« Válasz #628 Dátum: 2012. Június 30., 23:19:15 »
Pars Krisztián ugyanis Európa-bajnok lett Helsinkiben.

Remélem, hogy az idei olimpiai aranyat már nem fogják ellopni tőle!

Csak az kéne... bár ezek mindenre képesek

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #627 Dátum: 2012. Június 30., 22:42:56 »
Pars Krisztián ugyanis Európa-bajnok lett Helsinkiben.

Remélem, hogy az idei olimpiai aranyat már nem fogják ellopni tőle!
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #626 Dátum: 2012. Június 30., 22:41:01 »
Kővágó Zoltán diszkoszvetésben szerzett bronzérme után a kalapácsvetésben egy még fényesebb éremnek örülhettünk: Pars Krisztián ugyanis Európa-bajnok lett Helsinkiben.  :worship:
Most már csak az olimpián kellene nyernie. Hajrá!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

takipepe

  • Vendég
Re:Sport
« Válasz #625 Dátum: 2012. Június 30., 22:28:43 »
Hm, sportbarát? :)

Mi az hogy... nem is kicsi  ;D szinte minden jöhet

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sport
« Válasz #624 Dátum: 2012. Június 30., 22:17:40 »
Hm, sportbarát? :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

takipepe

  • Vendég
Re:Sport
« Válasz #623 Dátum: 2012. Június 30., 22:05:39 »
Kővágó Zoltán diszkoszvetésben szerzett bronzérme után a kalapácsvetésben egy még fényesebb éremnek örülhettünk: Pars Krisztián ugyanis Európa-bajnok lett Helsinkiben.  :worship:

takipepe

  • Vendég
Re:Sport
« Válasz #622 Dátum: 2012. Június 30., 17:54:57 »
Fabian Cancellara nyerte a Tour de France első napját az egyenkénti időfutamot.

takipepe

  • Vendég
Re:Sport
« Válasz #621 Dátum: 2012. Június 30., 11:47:12 »
Indul a Tour de France. 20 szakasz 3479 kilométer / 22 csapat / 198 kerékpáros


takipepe

  • Vendég
Re:Sport
« Válasz #620 Dátum: 2012. Június 29., 21:35:22 »
Deák Nagy Marcell 400 méteren ezüstérmet nyert a Helsinkiben zajló atlétikai Európa-bajnokság pénteki versenynapján.

takipepe

  • Vendég
Re:Sport
« Válasz #619 Dátum: 2012. Június 28., 23:55:07 »
Német -Olasz 0-2
A 2012-es EB döntőjébe Spanyol - Olasz mérkőzést láthatunk

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sport
« Válasz #618 Dátum: 2012. Június 24., 20:46:41 »
Ha Raikönnen és Hamilton is megúszta a sárga zászlós affért, várható volt, hogy ebből se lesz semmi. Én azon csodálkoztam, hogy Maldonado ilyen könnyen megúszta.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

takipepe

  • Vendég
Re:Sport
« Válasz #617 Dátum: 2012. Június 24., 20:41:06 »
"Megtarthatja az Európa Nagydíjon megszerzett harmadik helyét a Mercedes AMG Petronas hétszeres világbajnoka, Michael Schumacher – döntött a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) kora este, Valenciában."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #616 Dátum: 2012. Június 24., 20:34:18 »
Na, várjál csak, állítólag vizsgálják Mischának, hogy DRS-t használt sárga zászló alatt vagy sem. Szóval még aggódok, nehogy folytatódjon a pechszériája.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #615 Dátum: 2012. Június 24., 20:22:03 »
Mondjuk Schumi esete érdekes: eddig iszonyat pechje volt, most meg azért 3-an is kihullottak, úgy jutott a dobogóra, úgy látszik a sors kiegyenlítette a számlát.
 Azt meg úgy birom, Kimi mennyire "lárványossan" tud örülni.   ;D
"MM MMMMM MMMDMMM!"

takipepe

  • Vendég
Re:Sport
« Válasz #614 Dátum: 2012. Június 24., 16:08:08 »
F1 2012 Európa nagydíj Valencia

Visszatértek az "öregek"  ;D a dobogóra

Alonso, Raikkönen, Schumacher ... szívesen látnék több ilyen dobogót  :worship:

takipepe

  • Vendég
Re:Sport
« Válasz #613 Dátum: 2012. Június 23., 14:43:57 »
A Miami Heat a bajnok, miután 4-1-es összesítéssel megnyerte az NBA nagydöntőjét.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #612 Dátum: 2012. Március 19., 10:49:49 »
Idézet
Az már jobban zavart, amikor olyan információk mellett siklottak el a vagy néztek el a rakás extra monitor ellenére, amit én itthon, a sima tévés közvetítés alapadataiból le tudtam szűrni  :-\

Jaja, én is csodálkoztam nem egyszer, amikor nem láttak valami nyilvánvalót.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #611 Dátum: 2012. Március 18., 23:30:43 »
(Btw, milyen technikai zűrök? A Sky F1-nél nem volt semmi, tehát nem lehetett valami általános probléma.)
Nem, az M1 közvetítésével voltak gondok.
Egyébként pedig nekem a stúdiós közvetítéssel alapból nem lenne bajom, hiszen az RTL-nél is legalább Szujó - akit én nagyon bírok - vagy valaki más mindig kint volt, és ha olyan helyzet adódott, akkor egyből keresték, hogy számoljon be. Az már jobban zavart, amikor olyan információk mellett siklottak el a vagy néztek el a rakás extra monitor ellenére, amit én itthon, a sima tévés közvetítés alapadataiból le tudtam szűrni  :-\ . Mondjuk, lehet, hogy pont a sok extra monitor és adat zavarta meg őket... :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sport
« Válasz #610 Dátum: 2012. Március 18., 22:47:57 »
Stúdióból pedig nem nagyon lehet értelmesen, ezt már láttuk eleget az RTL Klubon. Akárhány szakértőt hívtak be és hiába volt egy ember kint, az már szerencsésebb eset volt, ha a futam közbeni információk egyáltalán a közvetítés alatt eljutottak a nézőkhöz. Valahogy kicsit más, amikor a közvetítés alatt egyszer csak azt hallja az ember, hogy "itt állok a [insert name here] istálló technikai igazgatója mellett, akitől megtudtam, hogy...", mint az, amikor jobb esetben fél órával valami eset után jön az "azt az információt kaptuk, hogy...".
Az F1 drága dolog. Drága a licence, drága a közvetítés, de az egyik legnézettebb sportsorozat a bolygón. Sajnos ezel a ténnyel kell együtt élnie annak a csatornának, amelyik bevállalja, hogy adott országban közvetít. Másrészt meg, valljuk be, lassan az m1-re csak a rengeteg bevállalt sportközvetítés miatt megy bárki.
(Btw, milyen technikai zűrök? A Sky F1-nél nem volt semmi, tehát nem lehetett valami általános probléma.)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #609 Dátum: 2012. Március 18., 22:30:21 »
Hát én még reménykedtem Palik visszatérésében, amikor kiderült, hogy az M1-re kerül a közvetítés.
 Az meg egyenessen röhejes, hogy azzal hencegtek, hogy itt a  a kommentátorok a helyszinekről közvetítenek (abba nem is akarok belegondolni, hogy a mi adónkból esetleg...), erre tessék, a szezonnyitón kapásból technikai zűrök adódtak.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sport
« Válasz #608 Dátum: 2012. Március 18., 09:23:20 »
Ó, én maradok inkább a britnél. Párszor néztem az RTL-en a közvetítést, de a kommentátorok monoton hangja és az, hogy a fél versenyen egy mukkot se szóltak, eléggé elvette a kedvem.
Plusz mivel mclarenes vagyok, és a brit közvetítőcsapat elég jóban van azzal a csapattal, ez újabb plusz pont nálam. Bár kissé sajnálom, hogy idén nem a BBC közvetíti, kissé hiányzik a tavalyi év második fele után a Jordan-Coulthard páros.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #607 Dátum: 2012. Március 18., 09:03:43 »
Azért az, hogy Gyula nincs az M1-nél, szerintem itt is emeli a színvonalat.
Egyébként meg, ha az ember totál F-1 rajongó, akkor a német RTL közvetítése való neki. Persze, nem árt, ha beszéli a nyelvet is... ;) (mint ahogy én nem)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sport
« Válasz #606 Dátum: 2012. Március 18., 08:56:22 »
Továbbra is meg kell állapítanom, hogy a britek F1-es közvetítése megközelítőleg fényévekkel veri a magyarokét. Pláne, hogy tavaly gyakorlatilag egész évben Czollner Gyula vitte a közvetítést.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #605 Dátum: 2012. Március 11., 00:11:14 »
Még a győztes sem volt elég jó?


Más: megtörtént, ami várható volt, Manning bátyót elküldték a Coltstól. Vajon ki szerzi meg?

Ja, és Amondin, várom az értékelésedet a Super Bowl-ról... :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #604 Dátum: 2012. Február 26., 05:21:43 »
Óva intek mindenkit az idei zsákolóversenytől, aki még nem látta. Szánalmas volt az egész. Hol vannak már azok az idők, amikor Michael Jordan és Dominique Wilkins, Vince Carter és Tracy McGrady valamint Jason Richardson szaggatta a gyűrűt szombat este az All Star Hétvégén.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #603 Dátum: 2012. Január 24., 15:02:45 »
Szerintem én tudom, hogy miért győzött Tebow a Steelers ellen, de kapott ki nagyon csúnyán a Pats ellen. A válasz egyszerű: A két védősor ösze lett cserélve. A Pats védői játszottak Denverben Steelers mezben, és a Steelers védői kékben. Más magyarázat nincs. ;D
Ami meg a két konferenciadöntőt illeti....
Hát mindekettő nagyon nagy(és idegtépő) volt, és azért azt kell mondjam egy kicsit mázlija volt mindkét csapatnak. ( Ravens kihagyott FG, 49ers Fumble a hosszabbításban)
Persze ettől függetlenül örülök, hogy a Pats bejutott a döntőbe, de sokkal jobb lett volna, ha nem ilyen idegtépő módon nyernek. De végülis mindegy, Brady elismerte, hogy ha rajta múlott volna, akkor kikapnak, de a védelem megmentette őt(mondom, hogy a Steelers játékosai játszanak kék mezben :D) És hogy ha úgy nézzük, akkor van is valami előnye Brady rossz teljesítményének. Ezen a meccsen szerintem minden rossz passzát ellőtte, szóval a Superbowlon már sokkal jobb lesz.
De  hogy ott pontosan mi lesz... Nos azt nem merem megtippelni. 50-50% az esély mindkét csapatnak.
A Giants most nagyon formában van, és azért nem akárkiket vertek meg(Packers, 49ers) Továbbá nekem nagyon hasonlít ez a felállás 2007-re. De remélem ezúttal máshogy fog végződni. Most vezessen Brady Game Winning Drive-t.(De ha egy megnyugtató 10 pontos előnnyel vágnánk neki az utolsó két percnek, azt sem utasítanám vissza)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #602 Dátum: 2012. Január 23., 17:24:51 »
Annyira tudtam, hogy az lesz, hogy Tebow-nak egyszer elsült a keze ellenünk, aztán meg a Pats ledarálja őket. Annyira tudtam!!!
Azt hittem, tökön szúrom magam, amikor láttam azt a kínszenvedést, amit a fiúk műveltek ellenük. Aztán persze a Pats meg lazán bedzsiggelt a főcsoportdöntőbe, majd nem olyan lazán a nagydöntőbe.... :S

Sebaj, most már csak egy jó Super Bowlt várok. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető rico74

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #601 Dátum: 2012. Január 23., 15:27:40 »
Drámai körülmények között, nem kicsi mázlival de ott a New England a döntőben.  :bravo:
Most nézem vissza a két meccset így még nem tudom ki lesz az ellenfél, de bízom benne ha már ott leszünk a Colts stadionjában meg is nyerjük a meccset.
Ehhez persze Brady-nek is jobb formában kell játszania, viszont a sokat kritizált védelem most hozta magát Vince Wilfork-kal  az élen.
Persze ez sem biztos hogy elég lett volna ha nem szúrja el Cundiff az ezen a szinten kötelező field goalt/mondjuk szerintem 10-ből tízszer máskor berúgta volna/
Valaminek a megszerzéséhez vezető út első lépése az adott dolog megismerése.