Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 115309 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #60 Dátum: 2010. Április 22., 22:13:24 »
Nos szerintem a 2008 az jobb lenne. Már csak azért is mert a 2005-ös csapatok felállásai mostanra szinte teljesen megváltoztak. Igaz a 2008-as is, de ott talán nem annyira, mint a 2005-nél.
Meg a 2008-al játszottam, és nekem az jó volt. Viszont szükséged lesz néhány alapszabályra ahhoz, hogy megértsd. A first down fogalma, a pontozás, és a play hívások fogalma fog neked kelleni. Az irányítást nekem is hetekbe telt míg rájöttem, mit hogyan kell, szóval el fogsz vele egy kicsit szórakozni.
Nekem a 4-ből tizet az apukám magyarázta el, bár neki annyival volt könnyebb dolga, hogy meccs közben tudta nekem elmagyarázni. ;D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #59 Dátum: 2010. Április 22., 22:11:41 »
Ja, emlékszem, annak idején a legelső szabályt, hogy 4 kísérletből 10 yardot kell megtenni, azt valamelyik NFL-es játékból tanultam meg, még vagy '98 környékén, PS 1-en. Ó, azok a boldog régi szép idők... :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #58 Dátum: 2010. Április 22., 22:09:41 »
Amondin: Madden NFL 2005-öt, és 08-at találtam. Melyiket ajánlanád esetleg? :)

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #57 Dátum: 2010. Április 22., 21:52:28 »
  Na van itt F1 téma! :brow: Szerintem a kínai futam nagyon jó volt, meg Schumi is néha-néha villantott, bár kissé nekem is csalódáa az öreg szereplése, de bízom benne, hogy késöbb magára talál (pedig fura, pont miatta nem szerettem, és unalmasnak találtam ezt a sportot).

Idézet
Hamilton ezentúl csak szóbeli figyelmeztetést kaphat, mert afro vagy mi a fene?

  Ez jó szöveg volt Jack, beröhögtem, engem nagyon irrítál a gyerek, eleve úgy jött az F1-be, mintha ő sz*rta volna a spanyol viaszt. (anyós jelöltnek meg pont ő a kedvence, el tudjátok képzelni mennyire kell tűrtöztenem magam, ha barátnőméknél nézzük a futamot.)
   Apropó, ki melyik csapatnak/pilótának szurkol? Nálam Button és Vettel a favorit, meg tavaly (főleg a szezon elején) megemeltem a kalapom a Brown GP előtt, de most nem az igaziak.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #56 Dátum: 2010. Április 22., 21:41:34 »
Amondin: Majd utánanézek, mintha láttam volna valahol feltéve játékot. Nem fogok dühöngeni szerintem, bár ki tudja, hangulattól függ.  :) Amúgy, Jolly Jack, amit írtál, felér egy háziolvasmánnyal  :D. Egy regényt összedobnál 15 perc alatt, akármilyen témában. Adj egy kis időt, és elolvasom amit irtál.  :D ;)

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #55 Dátum: 2010. Április 22., 21:41:05 »
Forma-1: Szabálytalankodj csak, majd az eső elmossa. Még az sem baj, ha a kocsid szabálytalan. Már pedig a Red Bull Racing autói azok voltak, csak ez senkinek sem tűnt föl: visszapillantó tükör. Hamilton ezentúl csak szóbeli figyelmeztetést kaphat, mert afro vagy mi a fene? Két egymást követő futamon szegi meg a szabályokat és semmi...
Nem volt szabálytalan a Red Bull autója, hiszen az érintett csapatoknak az első európai futamra kell átépíteniük az autóikat. Addig kaptak haladékot, mert mondták, hogy mivel most távol vannak a gyáraktól, hadd ne kelljen már egy új kocsit hozniuk a távoli versenyekre, és az FIA végül megengedte nekik, hogy még kínában használhassák ezt a megoldást.

A Hamilton ügy szerintem annyira nem volt vészes. Ilyen boxutcai csatákat korábban is láttunk, nem volt ebben semmi extra. Én sem büntettem volna meg őket ezért. Ennyi erővel akár ALonso is kaphatott volna büntit. Hamiltonnak inkább az előző futamon, Petrov elleni csele volt nem szép. De korábban viszont kapott büntetést bőven, még ha csúnyán nézett, akkor is, lehet, hogy most ezzel kompenzálják az akkori dolgokat. Viszont jó döntés, hogy most már a versenybírók mellett minden futamon ott van egy ex-pilóta, aki a tapasztalatából kiindulva segíteni tudja a stewardokat a döntések meghozatalában. És azért egy pilóta jobban tudja, hogy mi az amit tényleg büntetni kellene. Ő is biztos úgy ítélte meg, hogy nem volt semmi abban a boxbeli csatában, így elég volt egy figyelmeztetés is. Korábbi években rengetegszer lehetett hasonlókat látni, és akkor sem büntettek.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #54 Dátum: 2010. Április 22., 21:32:30 »
Genzo: Jó ötlet, csak az NFL-ből inkább Xbox-ra adtak ki játékokat. Van Pc-n is csak nagyon nehéz találni. Legalábbis nekem nehéz volt találni egyet. Amúgy játékban Madden NFL 08, vagy 09-ként tudnál rákeresni. Nekem megvan a 08 és azt tudom mondani, hogy a szabályok ismerete nélkül egy darabig dühöngeni fogsz, hogy nem tudsz nyerni, de lehet, hogy nem. :brow:
Szóval Saints. Bevallom én is nekik drukkoltam akkor. Ők a 3. kedvenc csapatom. :D

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #53 Dátum: 2010. Április 22., 21:30:41 »
Amúgy azt veszem észre, hogy itt az egy négyzetméterre jutó NBA-sok száma elég elenyésző  :)
Akarsz fogadni? ;)

Az amerikai "mayor" ligák közül az NBA-t és az NHL-t követem figyelemmel tizenegynehány éve. Az NFL rajongásom csupán a Super Bowl megtekintésében merül ki, az MLB kapcsán pedig csak a rájátszást szoktam követni. Kedvenc NBA csapatom (nekem is) a Chicago Bulls. A Jordan-Pippen éra után is kitartottam mellettük, noha a kedvenc játékosom, Vince Carter sosem játszott a szeles városban. Kedvenc hoki csapatom a Magyar Jégkorong Válogatott mellett a Colorado Avalanche. Elsősorban a tavalyi szezon végén visszavonult Joe Sakic miatt szurkoltam nekik, most viszont azért, mert ők a legszimpatikusabbak, és a nyugati első San Jose Sharks csapatát is képesek megszorongatni, márpedig egy (ilyen) hamvaiból feltámadt csapattól ez nem semmi. MLB kapcsán csak egy team jöhet szóba: Chicago White Sox. Egyébként ha van egy csapat, amit kifejezetten utálok az a Boston Red Sox. Ezt nem tudom miért, de úgy éreztem el kell mondanom. :badteeth:

Hamár NBA, egy kis érdekes különbség a két főcsoport között: keleten legalább 50% (Chicago Bulls) kellett a rájátszásba jutáshoz, míg nyugaton 61% (Oklahoma City Thunder). Azért ez nem piskóta, még akkor sem, ha az utóbbi két szezonban is sűrű volt a mezőny nyugaton, noha tavaly 58,5% (Utah Jazz) kellett a playoff-hoz. Az idei rájátszásban két újoncot is üdvözölhetünk (már ha a Seattle Super Sonics jogutódját is annak tekintjük), az Oklahoma City Thunders és a Charlotte Bobcats csapatát. A fegyelmezett kiscsapatok sorát erősítik továbbá a Milwaukee Bucks és a Chicago Bulls. Sajnos idén egyik sem fog meglepetést okozni, habár az OKC-től mindenki azt várta az első körben. Ron Artest úgy védekezik az NBA történetének legfiatalabb (idei) pontkirályán, Kevin Durant-on, amire azt hiszem senki sem számított. Az öreg Jelly Bean pedig jó kabalának bizonyult Kobe számára a második meccsen. Azért megnézném a fiatal Fekete Mambát, amint az a kosárlabda fortélyait tanulgatja Joe bácsitól Olaszországban. Na de visszatérve a rájátszáshoz; szerintem az egyik hazai meccsét elhozza az OKC, és végül 4:1-el továbbjut a Lakers. Megnéztem az Orlando Magic - Charlotte Bobcats párosítás 2. mérkőzését: ha Stan Van Gundy nem tesz valamit a bírókkal, a fault problémákkal küzködő Dwight Howard (aki az év védőjátékosa lett) nélkül még a keleti döntőig sem jutnak el. Ráadásul ez a dobjatok triplát taktika sem a legjobb, habár az alapszakaszban 838 dobott hárompontossal a Magic lett az első ebben a kategóriában. Brandon Bass csak a padot koptatja, pedig ha valaki, akkor ő sok terhet és elsősorban faultot volna képes levenni "Superman" válláról. A lengyel kalapács, Marcin Gortat erre egyedül nem lesz képes a továbbiakban. Persze Carter-en is sok múlik majd. Ha Vinsanity nem vállalja túl magát, és továbbra is passzokkal szórja meg Howard-ot, akkor tényleg csak a hülye játékvezetőkön múlik majd a keleti döntő. A Bobcats egyetlen problémája a támadás. Larry Brown mester olyan védekező csapatot faragott a hiúzokból, mint annak idején a Detroit Pistons-ból. Ha Stephen Jackson jókedvében van és nem sérült, akkor dübörög a szekér, ám ha a lerohanásokat sem képesek kosarakra váltani, hiába a jó védekezés. Larry Hughes igazolása sem váltotta be a reményeket. Most már csak az Orlandón múlik, mikor lesz vége a sorozatnak. Sajnos a késői kezdés miatt csak egy hosszabb összefoglalót láttam a Dallas Mavericks - San Antonio Spurs 2. összecsapásból. Tim Duncan nagyot játszott, viszont a siker kulcsa mégsem ő, hanem Richard Jefferson játéka volt. Ez a hülye gyerek olyan hullámzó teljesítményekre képes, hogy összefüggést is nehéz benne találni. Ha összeszedi magát és Tony Parker is hozza magát, akár egy hét mérkőzéses csata is lehet ebből a párosításból. A Portland Trail Blazers lassan külön kórházat létesíthetne annyi a sérültjük száma. Öröm az ürömben, hogy Nicolas Batum válsérülése nem komoly, és Brandon Roy térde is szépen gyógyul. Marcus Camby végre jó helyen van, és további két évre aláírta a szerződését. Ezzel együtt úgy vélem, az idei szezon csak a playoffs első köréig tart, mert Bam Bam aka Amar'e Stoudemire és Steve Nash utolsó sütkérezését nem fogják elhomályosítani. A Utah Jazz játékosai is hamarosan szabadságra mehetnek, mert az edzőjét egy időre mellőző Denver Nuggets egy 4:2-es összesítéssel továbbjut.

Forma-1: Szabálytalankodj csak, majd az eső elmossa. Még az sem baj, ha a kocsid szabálytalan. Már pedig a Red Bull Racing autói azok voltak, csak ez senkinek sem tűnt föl: visszapillantó tükör. Hamilton ezentúl csak szóbeli figyelmeztetést kaphat, mert afro vagy mi a fene? Két egymást követő futamon szegi meg a szabályokat és semmi...

(Tiszta sor:) Függetlenül a fentebb írtaktól, ha versenyről versenyre változik a győztes neve szoros világbajnokság lesz itt a végére. A Red Bull dominanciája nem olyan egyértelmű, ahogy azt Gyuláék hangoztatják. A Mercedes GP szép lassan, de jön fölfelé, csakhát egy pilótával nem lesz könnyű. Az öreg jött látott ám a győzelem elmaradt. Be kell látni, nem minden papsajt, ami fénylik. Ettől függetlenül tiszteletre méltó, hogy 41 évesen is volt mersze Michael Schumacher-nek visszatérni. Három év kihagyás ennyit jelent. Kicsit olyan ez a "comeback", mint Michael Jordan-é volt 2001-ben. Mindenkinek illuziói voltak, egyedül MJ-nek nem, csupán önbizalma és realitása a dolgok iránt. Én személy szerint nem írnám le Schumit. Nyílván nem ő a bajnokság legnagyobb esélyese, de fog ő még szép eredményeket elérni, és igen, egy dobogó közeli helyezés is szép eredmény tőle, nemhogy egy dobogó. Amikor MJ visszatért a kosárlabda parkettre, azért imádkoztak a rajongók, hogy minél tovább lássák őt kosarazni, mégha időnként 10 pont alá került, vagy kihagyott egy zsákolást. Schumi rajongói is ugyanezt teszik. Abban biztos vagyok, hogy az öreg kitölti a szerződését, és nem pusztán a versenyzés örömére áll rajthoz, hanem büszkeségből.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #52 Dátum: 2010. Április 22., 21:23:55 »
A szabályokkal szerintem úgy fogok megismerkedni, hogy elkezdek gépen NFL-t játszani, aztán jöhetnek a meccsnézések. Az NBA-vel is úgy kezdtem, hogy rongyosra játszottam az NBA '99-et.  :)
Amondin: első videó alapján a Saints, de ez még nem sokat jelent. :)

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #51 Dátum: 2010. Április 22., 21:20:26 »
Pontosan. Ha tudod az alapszabályokat akkor két meccs után már érted a játék nagy részét, és utána már élvezed is, függetlenül atól, hogy kinek drukkolsz. Ja és egy kérdés Genzo. Az első videó után melyik csapat a szimpatikusabb? Feltéve, ha kiszemelted a kettő közül az egyiket, hogy neki "drukkolsz", hogy nyerje meg ezt a Superbowl-t.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #50 Dátum: 2010. Április 22., 21:18:20 »
Ó, igen. Elismerem, ezt a sportot nézni kell egy kicsit, és rá kell érezni az ízére, de ha ez megvan, akkor... nagyon élvezetes.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #49 Dátum: 2010. Április 22., 21:17:24 »
Hát igen, tényleg nem egy könnyű sport, de azért annyira durva sem. Amilyen ütközéseket itt láttál, azokat a játékosok nagyrészt meg sem érzik, olyan jó védőfelszereléseik vannak. És ha valamelyik jelenethez valamilyen kérdésed lenne, akkor tedd fel nyugodtan, szívesen válaszolok rá.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #48 Dátum: 2010. Április 22., 21:15:15 »
Kösz szépen. Az első videot néztem meg eddig. Nem semmi dolgok történnek itt, még a laikus szememmel nézve is. Nagy harcok zajlanak itt.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #47 Dátum: 2010. Április 22., 20:36:38 »
Van csak nem ez. De ha neked más is megfelel akkor itt van az idei Superbowl:



Itt az Indianapolis Colt(kék) , és a New Orleans Saints (sárga) játszott.
A coltsnál Peyton Manning az irányító(18) a Saintsnél pedig Drew Brees (9). Remélem ezt már meg tudod nézni. És még annyit tennék hozzá, hogy a Fiel Goal az az amikor berúgják a labdát a sárga y-ba. Ez 3 pontot ér. A touchdonn(TD) az az amikor elkapják a labdát az endzone-on belül. Vagy futva is át lehet haladni az endzone fölött. Ez hat pontot ér, plusz egy jutalom rúgás ami egyet, és így lesz hét. De mint majd azt fogod látni egy csapat dönthet úgy, hogy nem jutalom rúgás, hanem két pontos. Ez abból áll, hogy a kettes yardról van egy esélyük, hogy TD-t szerezzenek, de ez csak két pontot ér.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #46 Dátum: 2010. Április 22., 20:33:20 »
Ami a videót illeti, csak az előtte levő reklám jön be, utána nem tölti. :( Nincs mondjuk egy másik video, esetleg jutubon?

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #45 Dátum: 2010. Április 22., 20:29:28 »
Genzo: Nos majdnem. A falembernek a blokkolás a dolga. Az irányító valóban irányít, de ő az az ember aki dobja a labdát az elkapónak. A videón a Patriotsnál Brady volt a QB(12-es) a Cowboysnál pedig Romo(9). Az elkapó az aki elkapja azt a labdát amit az irányító dob. Feltéve ha eltudja kapni.
A futó az akinek a kezébe adják a labdát, és megpróbál minél tovább futni. A videónál az volt a futó akit többször próbáltak földre vinni de nem sikerült a Patriots védőinek. :censored:
A cornerbacknek nincs magyarra fordított jelentése. Az ő dolga, hogy gátolja az elkapót az elkapásba, azáltal, hogy előtte kapja el a labdát(ez az Interception) vagy ha már az elkapó elkapta, akkor minél előbb a földre vigye. Nem tudom, hogy mennyire érthető, de ez a fő lényege ezeknek a posztoknak.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #44 Dátum: 2010. Április 22., 20:27:45 »
Titok, mert most drukkolás van, de ha vége a szezonnak, elárulom. ;)

Megegyeztünk  ;)

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Sport
« Válasz #43 Dátum: 2010. Április 22., 20:25:44 »
Titok, mert most drukkolás van, de ha vége a szezonnak, elárulom. ;)

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #42 Dátum: 2010. Április 22., 20:23:26 »
Ha egy hatalmas ember vagy akkor falember lehetsz, ha egy vékonyabb akkor lehetsz irányító(QB) futó(RB) ekkapó (WR) vagy corerback(CB) bár gondolom ezek a posztok nem mondanak neked semmit.
Tényleg nem, hacsak nem annyi az egész, hogy a falember falaz, az irányitó irányit, a futó fut, az elkapó elkapja a labdát, a corerback meg corerbackel. :P A videót pedig megnézem, köszi. ;)
Alapból Lakers, mint mint látom te is, de idén kivételesen nem nekik drukkolok elsősorban.
Néha megeseik... :)
Kire cserélted idén a Lakerst? Amúgy kell a változatosság néha... :)

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Sport
« Válasz #41 Dátum: 2010. Április 22., 20:17:07 »
Ki az az Emma?  ;D

Az apjának a lánya. Amúgy azt veszem észre, hogy itt az egy négyzetméterre jutó NBA-sok száma elég elenyésző  :)
szerk.: na, vagyunk 2en. Sirály. KiD, megkérdezhetem, hogy melyik a kedvenc csapatod?  :)
Alapból Lakers, mint mint látom te is, de idén kivételesen nem nekik drukkolok elsősorban.

Néha megeseik... :)

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #40 Dátum: 2010. Április 22., 20:09:06 »
Meccset nem tudok mutatni, csak egy összefoglalást: http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d80345330/Patriots-48-Cowboys-27 Ez egy 2007-es Patriots(kék) Cowboys(fehér) meccs volt. Ebből elég sok mindent megtudhatsz az alapszabályokból, ha érdekel.
Ami pedig az alkatot illeti, olyan hogy rossz alakt az NFL-ben nincs. Ha egy hatalmas ember vagy akkor falember lehetsz, ha egy vékonyabb akkor lehetsz irányító(QB) futó(RB) ekkapó (WR) vagy corerback(CB) bár gondolom ezek a posztok nem mondanak neked semmit.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #39 Dátum: 2010. Április 22., 20:02:38 »
Ott a baj, hogy még egy meccset sem láttam, de lehet egyszer megnézek egy random meccset, hátha elkezdek érdeklődni a sport iránt, de akkor is csak nézés szintjén, mert testalkatilag sem vagyok épp ideális játékos, de lehetőségem se lenne rá, kb egyedül lennék.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #38 Dátum: 2010. Április 22., 19:58:48 »
Semmi baj. Igazából azért is nem szeretem az Amerikai Foci szót használni, mert itt mindenki akaratlanul is a rögbire gondol. Először én is azt hittem, hogy az NFL, és a rögbi ugyanaz, de csak meg kell nézni egy NFL meccset, és rájössz, hogy mennyi is a külömbség a kettő között. :D

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #37 Dátum: 2010. Április 22., 19:56:20 »
Ez nem rögbi. A rögbi, és az NFL két külömböző sport.

Mondtam, hogy nulla vagyok belőle.  ;D

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #36 Dátum: 2010. Április 22., 19:51:52 »
Ez nem rögbi. A rögbi, és az NFL két külömböző sport. Annyi bennük a külömbség, amennyi a hasonlóság. Egy NFL meccsen átlagosan mindkét csapat 20-27 pontokat ér el. Szóval ezért nagy megalázás 55 pontot kapni egy Superbowl-on.
És igen úgy tűnik tényleg jó ötlet volt ez a topic. ;D mi lesz majd itt ősszel. Főleg a Pats Steelers meccs előtt, és után. ;D

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #35 Dátum: 2010. Április 22., 19:49:33 »
Kivételek mindig vannak. Mondjuk én semmit nem értek a rögbihez, de az 55-10 tényleg elég magas győzelem.

De ti ketten, Amondin és Farek mester nagyon vágjátok a számot. Ez tényleg külön topikért kiáltott.  :)

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #34 Dátum: 2010. Április 22., 19:49:15 »
Na igen még ott van az is. Már nem tudom pontosan, de azt hiszem 5 Fumble volt a Chicagonál.
Meg már ha a Chicagot szóba hoztad, akkor ott volt még a XX. Superbowl, ahol a Bears a Patriots verte meg 46-10-re. (akkoriban a Pats nem volt a legjobb csapat, csodálom, hogy eljutottak odáig)
3 negyeden keresztül zsinórban hozta a pontokat a Bears. Meg még az jut eszembe amikor a Denver 10-0-ra vezetett a Washington ellen, aztán meg 42-10-re kikaptak.
Szóval igen többször volt olyan, hogy olyan jutott be a superbowl-ba akinek semmi keresnivalója nem volt ott.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #33 Dátum: 2010. Április 22., 19:41:09 »
És az a Chicago, amelyik pár éve, talán a Colts ellen játszott döntőt? Azzal az igen gyenge irányítóval, aki mellett az edző érthetetlen okok miatt mégis végig kitartott? A védelem, meg a futók vitték a hátukon a csapatot, csodáltam, hogy addig eljutottak. Aztán persze ott elkenték a szájukat.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #32 Dátum: 2010. Április 22., 19:39:00 »
Ismerem ezt az érzést. Én sem láttam a Patriots 3 Superbowl győzelmét, csak összefoglalókban. De ki tudja hátha a 4. végre láthatom a következő szezonban. Bár erre nem sok az esély. :(
Abban igazad van, hogy az a csapat amelyik eljut a döntőig az nem gyenge, de az NFL-ben volt kivétel. A San Francisco 55-10-re verte le a Denvert a 80-as években. Nem tudom ki mennyire van képben az NFL pontozásaival, de azt elmondhatom, hogy ez egy nagyon megalázó eredmény. Főleg egy Superbowl-on.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #31 Dátum: 2010. Április 22., 19:33:49 »
Sajnos a meccset nem láttam, de biztos kemény volt. Az a csapat amelyik el tud jutni a döntőig, az már alapból nem gyenge.