HálóZsák fórumok > OFF topik

Sport

<< < (79/144) > >>

Schmatzy:
Úgy bizony! A biztonság kedvéért Henry kezét vagy hátra kéne kötni, vagy levágni. De az is jó, hogy nem lép a pályára.
Egyébként meg szerintem a francia csapat kabalája hiányzik: Barthez, meg a kopasz feje. Most nincs mit csókolgatni pályára lépés előtt.

Nitro:

--- Idézetet írta: Asys - 2010. Június 22., 13:42:27 ---Megmondom őszintén, én ki sem vittem volna a VB-re Anelkát!

--- Idézet vége ---
Én az egész Francia csapatot nem engedtem volna ki. Ugye emlékeztek arra a gólra, ami a kijutásukat biztosította?  :dry:

Asys:
Megmondom őszintén, én ki sem vittem volna a VB-re Anelkát!
Nagyon öntörvényű játékos...  :dry:
Az egy dolog, hogy Domenech nem jó edző; a csapat sincs ám formában!
(2006-ban is ő volt az edző, mégis a döntőig meneteltek!)
Egy nagy nulla a csapat (kivétel egy-két védő és még talán a kapus) tevékenysége eddig...  :dry:
Szerintem is mennek szépen haza a harmadik forduló után!

A spanyolok megint egy rakás lehetőséget elpuskáztak...  :dry:
Ennyi helyzetet, ilyen szinten nem szabad kihagyni!
Mától lesz az igazi a VB!  :brow:
(A játékvezetők teljesítménye tényleg kezd visszaesni!)  :-\

Sepi:
Ja, jól van, félreértettem.  :D

Én majd inkább arra leszek kiváncsi, hogy rugnak-e gólt, vagy megint megesik az, ami 2002-ben, hogy világbajnokként rugott gól nélkül estek ki a csoportból.

Schmatzy:
Sepi, azt TUDOM, hogy miért küldték haza, csak nem ÉRTEM. :D Hisz ma úgyis kikapnak, kiesnek a csoportból, és mehet mindenki haza, felesleges volt hírmondónak hazaküldeni Anelkát. De amit magyarázni kell, az már régen nem jó. :cool:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése