Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 118834 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #360 Dátum: 2010. Június 28., 17:43:05 »
Nem tudom, mi lesz.
Az Indexen már írtak róla. A FIFA szerint az volt a gond, hogy a mexikói meccsen ismételték az argentín gólt (mint ahogy a világon szinten mindenhol), és abból egyértelműen kiderült a kapitális bírói tévedés. A megoldás kézenfekvő: ezentúl megtiltják a stadionok kivetítőin a visszajátszást...  :dry:
Magával a tévedéssel, vagy a videobíró kérdésével kapcsolatban nem kívántak nyilatkozni...

Komolyan mondom, az én pofám ég az ő helyükben.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #359 Dátum: 2010. Június 28., 16:51:36 »
Vagy inkább a döntőt!

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #358 Dátum: 2010. Június 28., 16:30:00 »
Nem vagyok videóbíró párti (lennének hátrányai), se angol, se mexikói drukker, de ez tényleg csalás. Nem tudom, mi lesz. Remélem Kassai vezeti legalább az egyik elődöntőt!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #357 Dátum: 2010. Június 27., 21:26:11 »
A mekák helyében simán levonultam volna, vagy most nem jönnék ki a szünetben. Lehet, hogy eltiltanák őket egy időre, de akkor már tényleg nem lehetne elmenni a problémák mellett a FIFA-nál. Valamit muszáj tenni, mert ez már tényleg nevetséges, mint ahogy Blatterék érvei is. Ha pedig semmit sem tennének, szerintem lenne ott egy palotaforradalom, ami végre elsöpörné ezeket a begyepesedett vén faszokat.
Senkinek nem drukkolok ezen a meccsen, de ami ma történt (már délután is), az már nevetséges.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #356 Dátum: 2010. Június 27., 18:38:32 »
Sose értettem, hogy Anglia mitől is akkora esélyes? :headscratch: Bár azt nem hittem, hogy ilyen sima lesz a mai meccs.

USA-Ghána: kár, hogy csak az egyik van már versenyben. :(

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #355 Dátum: 2010. Június 27., 18:35:24 »
Megérdemelték, hogy kiestek, már a csoportmérkőzések alatt sem volt meggyőző a teljesítményük. Az, hogy két döntetlennel jutottak tovább, kevés egy világbajnokságot nyerni akaró csapattól. Az a baj, hogy nagyon beképzeltek az angolok. Minden VB-re meg EB-re úgy mennek, hogy na majd most megmutatjuk, meg mindenkit szarrá verünk, és aztán jön nekik a hidegzuhany, amit igencsak megérdemelnek. Jó játékosaik vannak, de nem tudnak csapatként rendesen működni. Viszont az amerikaiakat sajnáltam. Szimpatikusak voltak, főleg, hogy tényleg látszott rajtuk, hogy az utolsó percig küzdöttek. De azért örülök Ghána sikerének is, megérdemelten jutottak tovább.
És akkor a C csoport az első ami teljes egészéban távozott a VB-ről.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #354 Dátum: 2010. Június 27., 17:54:04 »
Hát az Angolok jól elbuktak! Fáj beismerni de a Németek tényleg jobbak voltak! De az a meg nem adott gól..........! Hát akkor talán más lett volna, akkor még volt lendület az Angolok játékában!

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #353 Dátum: 2010. Június 25., 23:16:03 »
Anno ámultam a Roddick-El Aynaoui meccsen. Erre tessék! Hol a torrent?!

Másrészről még egy ilyen pocsék meccset, mint ez a Chile-Spanyolország, nem akarok látni a vb-n. A felvevőnek is egy kínszenvedés volt rögzíteni. Na nem mintha a Brazil-Portugál meccs jobb lett volna...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #352 Dátum: 2010. Június 25., 16:10:20 »
Hogy te mennyire jófej módon vagy nem normális...  ;D :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Sport
« Válasz #351 Dátum: 2010. Június 25., 14:48:57 »
Hamar véget lehetett volna neki vetni, ha sötétedéskor nem hagyják abba, hanem folytatják tovább. A bíróknak adnak éjjellátó szemüveget, a játékosoknak meg nem.   :cool:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #350 Dátum: 2010. Június 24., 23:14:35 »
Tegnap nagyjából 7 órát jászottak. Baromira kivoltak, Isneren már látszott, hogy lépni alig bír, szó szerint vonszolta magát. Hozzá képest Mahut még ficánkolt...  ;D De a szerváikat üzembiztosan hozták. Az 1. szettben egyszer brékelt Isner, a másodikban 1-szer Mahut, és utána a következő brék csak 69:68-as vezetésnél jött el. Zsinórban hoztak bőven több, mint 80 saját szervagémet mindketten... Döbbenetes. Isnernek páros meccsét is kellett halasztani tegnap, és gondolom, holnap fogja majd a 2 körös meccsét játszani, mert egyszerűen nem lehetett volna várni, hogy ezek után ma még egyszer pályára lépjen. Gyakorlatilag a napokat tekintve 1 kör hátrányban van...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #349 Dátum: 2010. Június 24., 22:42:11 »
El is hiszem.
Képzelem, hogy mit csináltak azután, hogy 8 órát játszottak. 3 liter víz jó pár óra alvás, és egyéb. :D
Jól elfáradhattak. Azt hiszem itt egyikük sem nyert, és egyikük sem vesztett.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #348 Dátum: 2010. Június 24., 22:37:54 »
Nem, Amondin, ez minden eddig rekordot megdöntött...  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #347 Dátum: 2010. Június 24., 22:26:30 »
70-68????????????????????? :blink:
Te jó ég. Ez megdöntötte a tavalyi ha jól emlékszem Wimbledoni rekordot ahol 16-14-re Federer nyert. Nem nagyon követem nyomon a teniszmeccseket, de játszani szeretek, igaz elég kezdő vagyok még.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #346 Dátum: 2010. Június 24., 22:19:56 »
Na, majd meglátjuk.

Nem tudom, van-e itt teniszrajongó, vagy azt követő ember, de azt hiszem, mindenki kalapot emelhet John Isner és Nicolas Mahut világrekord meccsének, ami még kedden kezdődött, de csak ma ért véget, mert kétszer is félbeszakították sötétedés miatt. A Grand Slam tornákon, a U.S. Open kivételével nincs rövidítés, ha a mindent eldöntő 5. szettre kerül sor, hanem 2 játékkal kell nyerni. És így a végeredmény:

6-4, 3-6, 6-7, 7-6, 70-68!!!!!!!!

A meccs 3 napon át, 11 óra és 5 perc hosszan zajlott. Tegnap már csak az utolsó szettet kezdték el, de nem tudták befejezni, 59-59-el vonultak pihenőre, és végül csak a döntő szett 491 percig, majd 8 és 1/4 óráig tartott. Isner 112, Mahut 103 ászt ütött összesen.

Szóval le a kalappal előttük.  :worship: :worship: :worship: :worship:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #345 Dátum: 2010. Június 24., 22:06:09 »
Újabb hír Favre-ról:
http://www.nfl.com/news/story?id=09000d5d818d1f72&template=with-video-with-comments&confirm=true
Ahogy kivettem még mindig nem döntött, de tett pár megjegyzést amiből már lehet következtetni valamire. :D

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Sport
« Válasz #344 Dátum: 2010. Június 24., 19:26:18 »
Amit viszont nagyon-nagyon utálok ebben a VB-ben, hogy szinte kivétel nélkül minden egyes csapat rengeteg helyzetet csesz el azzal, hogy az utolsó-utáni-utáni-utáni pillanatig tolja, cselezi, csavarja, szenvedteti a labdát, amiből végül semmi nem lesz. Ezt annyiszor láttam már ezen a VB-n, hogy hihetetlen.

Katt a képre!

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #343 Dátum: 2010. Június 24., 19:14:14 »
Idézet
A csoportmeccseken 3×90 percen át kell jól játszani, nem az utolsó 15 percben... 

Teljesen egyetértek! A legjobban az tetszik, hogy a 2006-os döntősök sehol. De hogy az Uruguay, Dél-Korea, USA, Ghána 4-esből melyik jut el a 4-be...? Bármelyiket el tudom képzelni. Jó ez a vb! :D

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #342 Dátum: 2010. Június 24., 19:08:10 »
Én olasz drukkerként azt mondom, hogy megérdemelték a kiesést!
A csoportmeccseken 3×90 percen át kell jól játszani, nem az utolsó 15 percben...  :dry:
(Még Új-Zéland is megelőzte őket, szégyen...)  :nezze:
Már a torna előtt tudtam, hogy ez az olasz csapat gyengébb, mint a 2006.-os; de, hogy ennyire...  :-\
Lippi-t sem értettem, a taktika egy nagy fos volt!
A legjobb formában lévő csatárt (Quagliarella) jegeli a kispadon (6 félidőből egyet játszott), a pocsék formában lévő Iaquinta meg kezdő, a válogatottban bukdácsoló Gilardino-val együtt?
Cannavaro-t kiviszi (nem is tudom, hogy minek; kabalának?), Miccoli-t meg otthon hagyja?
Érthetetlen számomra mindez...  :headscratch:
Jobbak voltak a szlovákok, ez van! (Sokáig úgy sem fognak örülni a szomszédok; pláne, ha megkapják Hollandiát!)

Ami már biztos: Ghána személyében lesz egy afrikai válogatott a nyolcaddöntő(k)ben!
Az USA is durva volt, az utolsó percben ejtették ki Szlovéniát...

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #341 Dátum: 2010. Június 24., 18:06:36 »
Jó kis hangulata lett a végére! :coffee:

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Sport
« Válasz #340 Dátum: 2010. Június 24., 17:59:59 »
Hát ezen a meccsen BEFOSTAM. :D
No comment. :D :badteeth:
Azért a végére megsajnáltam az olaszokat. (Egyébként az égvilágon senkinek nem szurkolok, gyakorlatilag minden gólnak örülök. :D )

Katt a képre!

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #339 Dátum: 2010. Június 23., 20:58:29 »
Ez jó volt Genzo. :D
Nekem a kedvenc videóm az Gálvölgyitől a Magyar foci paródia:

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #338 Dátum: 2010. Június 23., 20:32:28 »
Konkrétan ezt én sem ismertem, csak most találtam, és gondoltam kiteszem ide. De sokat láttam már, szerintem hatalmasak. :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Sport
« Válasz #337 Dátum: 2010. Június 23., 20:29:42 »
Nem ismertem, de igen jó humorok vannak benne! :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #336 Dátum: 2010. Június 23., 20:03:58 »
Nem tudom, ki szereti rajtam kívül az ilyesmit, de itt van Besenyő Pista bácsi véleménye a fociról. Most még aktuális is.  ;D


 :lol: :lol: :lol:

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #335 Dátum: 2010. Június 23., 17:22:38 »
Az íreknél nagy buli lehetett! :D Már majdnem megsajnáltam a franciákat, de aztán mégse!

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #334 Dátum: 2010. Június 23., 15:36:05 »
Nos, amíg vártok a következő meccsre addig hoztam nektek egy kis olvsnivalót.
Cincinati Bengals
http://www.oceansidefootball.com/Desktop/Stallions/cincinnati_bengals-786.jpg
A Bengals a negyedik csapat az AFC North csoportban, és tavaly ők kerültek ki győztesen ebből a csoportból, igaz utána mindjárt kiestek.
http://www.youtube.com/watch?v=29dACLBvEQE
 A Bengals most az „elsők átkával” kell, hogy szembenézzen, ugyanis mivel ők csoportelsők voltak tavaly, nekik is csoportelsőkkel kell megmérkőzniük az AFC-n belül.
A Bengalsról még annyit illik tudni, hogy kétszer jutottak ki Superbowl-ra, de mind a kétszer szembetalálták magukat a Joe Montana vezette 49ers-el, így egyszer sem sikerült Superbowl-t nyerniük.
Week 1: (September 12) at New England
Nos tavaly mind a Patriots mind a Bengals 10-6-al megnyerte a csoportját, és mind a két csapat elvérzett az első playoff mérkőzésen. Ennélfogva nagyjából egyforma erősek, de hozzá kell tenni, hogy míg a Bengals a futásra addig a Patriots a passzra építi az offense-t. És nem fog mégegyszer megtörténni a Patriots otthonában, hogy valaki csak futással legyőzi őket. Legalábbis remélem.
Week 2: (Szeptember 19) vs Baltimore
Két csapat akik nagyon szeretnek futni. Ha nem fog ez változni akkor ezt a meccset az fogja eldönteni, hogy melyik csapatnak bírja tovább a védelme a futók megfogását.
Tavaly oda-vissza győzött a Bengals a Ravens ellen, de nem hinném, hogy ez idén megismétlődne.
Week 3: (Szeptember 26) at Carolina
Nos Carolina nem éppen északon van, de ettől függetlenül még nyerhet a Bengals, viszont ezt nehéz megmondani, mert a Panthers-nek elég hullámzó teljesítménye volt az elmúlt években.
Week 4: (Október 3) at Cleveland
Talán a Browns az egytlen akit talán képes lehet a Bengals oda-vissza megverni idén is, de a nyakamat nem tenném rá. Tavaly a Browns nagyon rosszul kezdte az évet, de a végére igencsak bekeményített.
Week 5: ( október 10) vs Tampa Bay
Elég nagy meglepetés lenne, ha a Bucceneers megverné a Bengals ráadásul otthon. Igen valószínű, hogy a Bengals megveri őket.
Week 6: (október 17) Bye
Week 7: (október 24) at Atlanta
A Falconsnak is eléggé hullámzó volt a teljesítménye tavaly, de a végére ők is összekapták magukat. Ezzel szemben a Bengals tavaly elég jól kezdett, de a végére nagyon visszaestek. A hazai pálya előnye a Falconsnál van, de kérdés, hogy ez elég lesz-e a Bengals ellen, mert a két csapat nagyjából azonos erősségű.
Week 8: (október 31) vs Miami
Nos a két csapat utoljára 2007-ben találkozott, és akkor 38-25-re a Bengals győzött. De ez 2007-ben volt. Akkor a Dolphins volt a leggyengébb csapat. Mára már elég erős csapat lett a Dolphins, és igen nagy esélye van annak, hogy győzni fognak.
Week 9: (November 8) vs Pitsburgh
Hazai pálya ide vagy oda, nem sok esélyük lesz a Steelers ellen. Itt már biztos, hogy Big Ben lesz a Steelers irányítója szóval nem sok esélyt látok arra, hogy a Bengals nyerjen.
Week 10: (November 14) at Indianapolis.
Itt jön elő az „elsők átka”. Tavaly a Colts 14-2-vel simán nyerte a csoportját, és az AFC-t is, és eljutott a Superbowl-ig. Tehát igencsak meglepő lenne, ha nyerne a Bengals Indianapolisban.
Week 11: (november 21) vs Buffalo
Nagy valószínűséggel a Bengals nyerni fog. Kétlem, hogy a Bills kihívás lenne a számukra.
Week 12: (november 25) at New York
Ez a meccs a tavalyi szezon miatt lesz érdekes. Tavaly az utolsó alapszakasz mérkőzésen a Bengals a Jets otthonába ment, és mivel tudták, hogy nem oszt nem szoroz, ha kikapnak ezért nem vették kellő komolysággal ezt a meccset. Meg is lett az erdménye a Jets lealázta őket, és ezzel a Jets bejutott a playoffba. És természetesen a Bengals lett az első ellenfelük csak annyi változás történt, hogy azt a meccset Cincinatiben játszották. Nos a Bengals bejuttatta a playoffba a Jets-t azzal, hogy odaadta nekik azt a mérkőzést, és ennek az lett az eredménye, hogy újra kikaptak a Jetstől. Szóval kétszer egymás után kaptak ki a New York-tól, és nagy valószínűséggel vissza akarnak vágni nekik.
Week 13: ( December 5) vs New Orleans
A másik csapat aki kijutott a Superbowl-ra tavaly. Mindössze két dolog az ami miatt úgy gondolom, hogy a Bengalsnak van esélye nyerni. A helyszín, és az időpont.
Decemberben lesz a meccs, és ilyenkor az északi városokban már nagyban szokott esni a hó. Vagy ha a hó nem is esik, de mínusz fokok vannak. És most képzeljük el New Orleans-t ahol még ilyenkor is + 20 fok szokott lenni, innen a Saints elmegy északra Cincinatibe ahol meg – 20 fok van.  Nem egy déli csapat bukott már el meccset, mert nincsenek hozzászokva a hideghez.
Week 14: (December 12) at Pitsburgh
Week 15: (December 19) vs Cleveland
Week 16: (december 26) vs San Diego
A Chargers tavaly ugyanúgy csoportelső volt, mint a Bengals, és itt is csak azt tudom mondani, mint a New Orleans-nál. San Diego a Mexikói határnál van, tehát ott is a + 20-30 fokhoz vannak hozzászokva. És ők is elmennek északra – 20-ba. Szóval ez még a Bengals javára válhat.
Week 17: (Január 3) at Baltimore

Ez lenne tehát az AFC North csoport. Tavaly így végeztek a csapatok:
1. Cincinati 10-6 (csoportelső)
2 .Baltimore 9-7 ( Wild Card)
3 .Pitsburgh 9-7
4 .Cleveland 5-11

Az, hogy most, hogy fognak végezni azt korai megmondani, de eredmények nélkül én így látom a következő évet:
1. Baltimore (csoportelső)
2. Pitsburgh (Wild Card)
3. Cincinati
4. Cleveland

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #333 Dátum: 2010. Június 23., 13:16:08 »
Azért egy gólt csak begyötörtek a franciák...  :badteeth:

Dél-Korea jól játszott, megérdemelten jutottak tovább!
Nigériát sajnáltam, a kiesést viszont csak saját maguknak köszönhetik (értelmetlen kiállítás a görögök elleni meccsen, rengeteg elpuskázott helyzet az ázsiaiak ellen)...

Ghána még továbbjuthat; kíváncsi leszek rá, hogy mit alakít ma Anglia (Szlovéniának elég a döntetlen) és Németország!  :brow:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #332 Dátum: 2010. Június 23., 11:38:54 »
Talán a sors akarta így,csalással jutottak ki.Most meg mehetnek haza.Remélem a németeket is hazavágja ma Ghána.Hajrá Brazilok! :worship:

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Sport
« Válasz #331 Dátum: 2010. Június 22., 19:30:41 »
Bár Lloris nem kopasz, de lesz ő még akkora kapus, mint Barthez!  :brow:
Gólerős csatár, vezéregyéniség a középpályán; na, ezek hiányoztak a francia csapatból+egy jó adag csapatszellem!
Szegény írek, ennyire (utolsó hely a csoportban!) ők is képesek lettek volna; ha nem többre!  :dry:
Dél-Afrika büszke lehet a harmadik helyére, nem sok választotta el őket a második helytől...
(Szinte sejtettem, hogy a gallok kikapnak az utolsó meccsükön is!)
Márquez vs. Messi csata lesz majd!  :badteeth:
Vajon ki lesz Uruguay ellenfele?