Szerző Téma: Előzetes - amíg nincs kész a képregény...  (Megtekintve 184289 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #796 Dátum: 2011. Január 28., 16:16:00 »
Ezt meg ugyan honnan vetted? :headscratch: Természetesen nem. És immáron vagy huszadszorra: a főoldalon két helyen is látványosan kinn van, hogy miket tervezünk az elkövetkezendő 1-2 évben az oldalon Foglalási lista címszó alatt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Morg

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 173
  • Karma: +2/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #795 Dátum: 2011. Január 28., 14:53:02 »
Heló.
Csak azt szeretném megkérdezni hogy idén lesz e a Vampirella sorozatból  néhány rész az oldalon.

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #794 Dátum: 2011. Január 24., 00:07:28 »
Nem tudom mennyire tartozik ide, de azért leírom. Olvastam egyszer egy tanulmányféleséget a függőségről. Javarészt a drogokról volt benne szó, de később átment a mai 'információ kori" társadalom szülte függőségekre.

Gondolj csak bele, ha elvennék tőled a mobilodat, vagy kikötnék a netet. Az emberek fele nem tud meglenni televízió nélkül. De ezek kisebb gondok, mert ha elszáll a tévé, akkor pótolni tudod zenével. De mi van, ha mindent elvesznek egyszerre. Egyik napról a másikra megszűnik az áram, elfogy a földgáz és az olaj. Akkor mi lesz?

Az emberek olyan 85%-a totál be fog kattanni. Jelentkezni fognak rajtuk az elvonási tünetek. Először csak az unalom, aztán a kétségbeesés, végül a harag és az agresszió. Sajnos megállapítást nyert, hogy az emberi faj, hihetetlenül hajlamos a függőségre. Globálisan az emberek 90%-a függ valamitől. Mind fizikálisan, mind mentálisan.(drogok, alkohol, cigaretta, szerencsejáték, tévé, internet, mari néni telejósdája 900ft/percért+200ft kapcsolás) Ezek szerint képregényfüggők is vannak. Nagyon kevés az olyan emberi példány, aki bekattanás nélkül túlélne egy öt éves Mars utazást. (Csak nekik eszük ágában sincs űrhajósnak menni.)


persze erősen off ez itt, csak ha már itt kezdtünk bele...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #793 Dátum: 2011. Január 23., 21:44:37 »
Ó, alig egy-két napra lépek le, és megpezsdül a fórumélet, pazar...  :badteeth:

Na, szóval: én elhiszem, hogy nagyon kényelmes valamit készen kapni, és amikor az megváltozik, akkor nyüszögni. DE! Ahogy itt már előttem is leírták, több fórumban is elhangzott a napokban, hogy hamarosan visszaáll a régi rend. Éppen ezért az elején még érthető volt a kérdések özöne, de a fórumon történő több válasz után is még mindig követelőzni, azért egy kicsit visszás. Az egy dolog, hogy nem mindenki humorérzéke egyforma, ez eddig rendben is van. De hogy valaki lusta egy kicsit elgondolkodni azon, hogy "ez mennyire fura, lehet, hogy van valami oka?" majd pedig elolvasni pár fórumhozzászólást - amit ezek szerint nem nagyon szokott -, az már bosszantó.

Továbbá, aki már több éve látogatja a HZs-t, az tudhatja, hogy a január mindig a pihenés és a szünet ideje. Igazság szerint ilyenkor semmi nem szokott kikerülni, hogy mi is kicsit pihenhessünk és átgondolhassuk a következő időszak terveit. Ha új olvasó valaki, akkor ez persze bocsánost bűn. De a stílus akkor sem. És ezzel elérkeztünk az általam talán legfontosabbnak vélt ponthoz:

Amikor véleményeket és hozzászólásokat kérünk a kikerült képregényekről, akkor nem seggnyalós, bólogatós "hű de tetszett, de király volt" típusú hozzászólásokat várunk. Azért az a véleményező témakör neve, hogy "Pozitív/Negatív vélemények" (habár volt olyan ex-honosító társunk, akinek a negatív sértés volt, de ez más tészta...  :-\). Szóval, ha valakinek tetszik/nem tetszik valamelyik frissítés, akkor menjen az adott témába, és mondja el a véleményét, hogy miért tetszett/nem tetszett. Ami viszont nem mindegy, az a stílus, ahogy elmondja. A képregényt kell véleményezni, nem pedig a honosítóról alkotott véleményt megosztani -> ami ráadásul leginkább a hozzászólóról alkot képet.
Idézet
Mi az eddig csak csupa jó hozzászólásokhoz volt szokva az oldal??
Nem. Csak a stílus a lényeg, lásd a fentebbi kis szösszenetemet...

És ami a legfontosabb: nem hiszem, hogy bárkinek, bármi joga lenne itt követelni tőlünk bármit is. Ahogy itt korábban leírtuk, és mások is, minden honosítás hobbiszinten megy, a szabadidőnket és családunkkal töltött időt kell feláldozni érte. Nem várunk automatikus köszönetet, nem várunk leborulós hajbókolást. De azt hiszem, jogosan várhatunk el annyi tiszteletet, hogy ha a kisujjunkat nyújtjuk honosítások formájában, akkor ne az egész karunkat cibálják azok, akikkel önszántunkból megosszuk azokat, ráadásul úgy, hogy amíg minden rendben megy, addig ide sem bagózik jó pár ember. Ha most az egész oldal megszűnne, és mindenki abbahagyná a honosítást, akkor sem lehetne senkinek sem joga számon kérni rajtunk bármit!!! Lehetne dühöngeni, véleményt alkotni (gyanítom, sok ember családtagja csuklana), de semmilyen alapon nem lehetne rajtunk számon kérni semmit. És ez az, amit egy rakás ember nem ért meg. Igyekszünk megismertetni veletek egy rakás olyan képregényt, ami nekünk tetszik, és szerintünk nektek is tetszene. Beleölünk egy rakás időt és energiát, hogy pofásan kitegyük. És ezért talán megérdemeljük azt, hogy ne azt halljuk folyamatosan, hogy AKAROM! AKAROM! AKAROM!
Türelmes vagyok és megértő, de azért kérem, kicsit nézzenek már magukba a követelőzők, jó? Én nem akarok veszekedni senkivel, csak egy kis belátást kérek, és hogy kicsit gondolkozzanak el azok, akiket ez érint, jó?

Ja, és szívesen az eddigi munkát... :rolleyes:
« Utoljára szerkesztve: 2011. Január 23., 22:09:44 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #792 Dátum: 2011. Január 23., 17:11:18 »
Psszt szerintem te háborogtál előbb és sértegetted az oldal készítőit, akik miatt olvashatod a képregényeket...

Nem elérhető safranek

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +0/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #791 Dátum: 2011. Január 23., 15:13:33 »
hahaha  :D mi az eddig csak csupa jó hozzászólásokhoz volt szokva az oldal??Olyan is lesz majd ne háborogjatok ti se....akkor én sem fogok.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #790 Dátum: 2011. Január 23., 15:07:34 »
Na ja! Főleg mert az eddigi összes hozzászólása a reklamációról szól!!

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #789 Dátum: 2011. Január 23., 15:02:34 »
(Beh szeretem, amikor valakinek akkor jut eszébe, hogy létezik fórum, amkor reklamálni kell.)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető safranek

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +0/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #788 Dátum: 2011. Január 23., 14:12:49 »
''millió és egy oka lehet hogy miért nem működik" de egy értelmes okot nem írt senki.Egyébként napokig írogathatnánk egymásnak úgy sem jutnánk dűlőre....te mondod a magadét én az enyémet,a lényeg az hogy sikerült leírni rendes összetett mondatokban azt hogy visszaáll a rendszer....,nem tő szavakban,és abból kell kitalálni másoknak,hogy most mi is lesz és mikor is lesz!?Gondolom neked is jól esik az ha nem csak egy két szóval kommunikálnak veled.Részemről enyi ez a 'vita' dolog megkaptam azt rendes választ amit akartam.Amit meg is köszöntem.Van ennek jó oldala is...valaki azért regisztrált a fórumra hogy ezeket a véleményeit leírja...ebből is látzszik hogy érdekli az oldal jövője.Nem csupa jó hozzászólásokból áll egy fórum......de ezen nem fogunk összeveszni.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #787 Dátum: 2011. Január 23., 12:57:53 »
Én enyhén nem értem a felháborodott olvasó válaszhiányát... Magamat idézem még pár hozzászólásról lejebbről:

Idézet
Ennyit, erről, hogy az olvasók legalább olvassák a fórumokat...

Nemtudom, ki hogy van vele, de nekem ez burkoltan azt jelenti, hogy, akinek szól ugye (a fentebb említett olvasó), nem olvasta el a fórumot, persze lehet, hogy csak én működök így, de szerintem ebből következik, hogy a válasz a fórumban van... nah szóval ott tartunk, hogy van válasz és ezen a fórumon... akkor nézzük csak mi az oldal jelenlegi formája: Harcos hmm keressük meg a fórum azon részét ahol Harcos tanyázik jé Pozítív/Negatív véleményekbe van egy Akció képregény topik... és le van írva.

Persze ez a példa csak egy embert minősít, szóval akinek nem inge...

A másik témához:

Sajnos ebbe bele kell törődni az olvasóknak, hogy a honosítók ezeket a képregényeket a szabadidejükbe készítik el főleg a saját szórakoztatásukra, illetve azért, mert ezeket a képregényeket érdekesnek találják és meg akarják osztani másokkal, akik esetleg nem tudnak angolul/franciául/olaszul/németül, a hozzászólásoknak meg azért örülünk mert látjuk, hogy másnak is ugyanúgy tetszik mint nekünk akik pár (nem egy füzet honosítása nem pár óra mielőtt valaki félreértené) órát feláldozunk a napunkból, hogy ti is elolvashassátok.


Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #786 Dátum: 2011. Január 23., 11:19:48 »
Nem támadtam le senkit, csak megkértelek, hogy vegyél vissza magadból.

köteles minden olvasó hozzászólni???minek szóljak ahhoz hozzá ami jól müködik és jól megy(ment)??

A boltban köteles vagy fizetni érte? Mondhatni ennek ez az ára.  Persze azt sem szeretnénk, mint ami egyes file-megosztó oldalakon van, hogy 32 fórumoldal csak azzal van tele hogy: kösz, köszi, köszke, kösz, köszönöm, kösz, köszike, köszi. Ha csak ennyit tudnál hozzászólni, akkor inkább tényleg ne is írj semmit. Persze, ha ott egy köszönöm gomb, arra sem tud az emberek nyolcvan százaléka rányomni.

Azért működött mert eddig az a tíz húsz ember, aki hozzászólt az hozzászólt. Bőven lehetne privát oldal is, meghívásos rendszerrel.

De egyébként olvasni sem kötelező.

[/quote]
ja és egy gondolat:én és a többi ÉRTETLENKEDŐ?nem hiszem hogy téged valaki is leminősített volna vagy igen?

Nos lám csak ide:

most akkor lesznek képregények vagy nem?Mármint amik voltak?...és ha igen mikor várhatóak?(főleg a transformerek?)

Pár napon belül lesznek.

Ezért vagy értetlen, mert ezek után még továbbra is értetlenül kérdezősködsz, és faggatózol. Ebből mit nem értettél meg? Millió és egy oka lehet, hogy miért nem működik. Lehet, hogy napokig ide sem néz aki tudna erre válaszolni. Ez fórum és nem "cset".



Sajnos ez oszlopos probléma:

Amíg jól működik egy weboldal, sehol senki, amikor meg véletlenül vagy direkt más van, akkor előkerülnek a trollok, akik követelőzve, durva szavakat használva, vagy éppen fenyegetve követelik vissza azt általuk magától értetődő dolgot, ami tulajdonképpen nem az. Lásd most.

Ez már majdnem olyan, mikor felkerül egy sorozat a netre reggel nyolckor, és a delikvens már reggel kilenckor kérdezi, hogy hol a felirat, valahogy ekképpen: Hol a **** életbe van már a felirat. Nem igaz, hogy ennyi idő alatt nem lehet megcsinálni. A google fordítóval fél perc alatt megvan.

Mert azt hiszik, hogy nekik készül a felirat, vagy éppen képregény. Hát nem. Sokan családtagjaiknak fordítanak filmet. Én például jelenleg az unokahúgomnak honosítok. Itt ez az oldal, hogy ha már egyszer van, akkor ide kitehetjük az elkészített műveket, egymásnak is, és azoknak is akik ezt értékelni tudják, valamilyen szinten. Nem azoknak, akik csak úgy véletlenül idetévedtek egyszer és ingyenélő módjára lopkodnak. Mármint mások munkába ölt idejét. Remélem ez az összefüggés elég értelmezhető.

Nem elérhető safranek

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +0/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #785 Dátum: 2011. Január 23., 10:30:39 »
nahát!? csak sikerült egy egy olyan választ adni ami kielégíti mindenki kíváncsiságát.....amit persze nagyon szépen köszönök....ja és egy gondolat:én és a többi ÉRTETLENKEDŐ?nem hiszem hogy téged valaki is leminősített volna vagy igen?ha így is van akkor ezt annak írd ne pedig azoknak vagy annak aki nem nevez téged így.köszi.Mégegyszer köszönöm az információkat....amúgy meg nem tudtam hogy ez az oldal csak a HONOSÍTÓKNAK lett létrehozva...

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #784 Dátum: 2011. Január 23., 10:12:59 »
Vagy akkor kinek van csinálva ez az oldal???

A honosítóknak akik a képregények iránti szeretetüket azzal fejezik ki hogy az általuk érdekesnek tartott kiadványokat lefordítják és a saját örömükre magyarul elkészítik.

A régi rend nem sokára helyre áll. Visszakerülnek a már megszokott képregények, de mivel a Zsákon a január mindig is a téli szünet ideje volt amikor úgy sincs frissítés és az adminok stb ilyenkor tudnak javításokat végezni az oldalon, csupán érdekességként kikerült ez a képregény mini az üresjárat idejére. Nem a Harcos lesz a központi témája ezentúl a Zsáknak, és ezt te és a többi értetlenkedő is tudná, hogy olvasnátok a fórum bejegyzéseit.

Nem elérhető safranek

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +0/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #783 Dátum: 2011. Január 23., 10:09:34 »
Érdekes hogy milyen hamar felkaptad a vizet!?Egyértelműen nem támadtam senkit és persze más sem ilyen agresszíven mint most te magad!El kell fogadni a negatív kritikát ilyen egyszerű!Persze ez az oldal nem csak miattam van hanem az olyanok miatt mint én is aki szereti a normális képregényeket!Vagy akkor kinek van csinálva ez az oldal????talán csak neked?....már ne haragudjál már meg.Senkit nem akartam felidegesíteni,de a órum azért van hogy mindenki elmondaja a véleményét.....persze ha egy épkézláb választ adott volna valaki a kérdésekre(nemcsak az enyémre)akkor nem kéne ezeket a köröket futkosni!Egyébként meg a képregényekhez a hozzászólásokat kötelező megtenni?köteles minden olvasó hozzászólni???minek szóljak ahhoz hozzá ami jól müködik és jól megy(ment)??de tessék itt van:nagyon jók a képregények az összes!(voltak).................harcos mi?....na persze

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #782 Dátum: 2011. Január 23., 08:09:44 »
Legyél szíves most már visszavenni kicsit magadból! Az elején még jópofa volt, de lassan kezd kinyílni a bicska. Fogd már fel, hogy ez az oldal nem temiattad van. Komolyan mióta jársz ide, képregényt olvasni? Amikor ott volt az a rengeteg képrgény levéleményeztél egyet is a fórumban? Vagy legalább ott az értékelőben? Ha nem akkor, de most már tényleg.

Egyébként meg nézz be a pozitív/negatív vélemények, minden más topicjába is. És véleményezd le a képregényt, és olvasd el azt amit odaírtam. részemről pont.

Nem elérhető safranek

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +0/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #781 Dátum: 2011. Január 23., 07:57:13 »
Ha nem jöttetek volna még rá, most a Harcos dirigál, és nem ti.
Ez a kemény harcos duma mind szép és jó,cak senki nem kíváncsi rá.Majd ha ilyen kemény akar lenni mindenki majd megnézzük a pumping iront vagy a conant esetleg a gladiárort,de addig kéne vissza a régi oldal a rengeteg JÓ ÉS NORMÁLIS KÉPREGÉNYEL.Most tényleg több száz képregényt félreraktatok és ezt az egy valamit próbáljátok erőltetni??????....elég kevéske sikerrel ahogy látom. :(

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #780 Dátum: 2011. Január 22., 22:09:23 »
CSINÁLJÁTOK VISSZA AZ OLDALT OLYANRA AMILYEN VOLT!!!!!!!!!!!!!!!!!

A HARCOSTM a nem hajlandó kompromisszumokra.

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #779 Dátum: 2011. Január 22., 21:52:54 »
Ha nem jöttetek volna még rá, most a Harcos dirigál, és nem ti.

Nem elérhető Morg

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 173
  • Karma: +2/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #778 Dátum: 2011. Január 22., 21:41:44 »
CSINÁLJÁTOK VISSZA AZ OLDALT OLYANRA AMILYEN VOLT!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem elérhető safranek

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +0/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #777 Dátum: 2011. Január 22., 19:19:38 »
Úgy volt jó ahogy megvolt csinálva eddig.Vissza fog valaha kerülni az a verzió???

Nem sajnos. Sőt februártól csak bagzómacskák képei lesznek a Zsákon.

Egyeltalán mi volt az oka annak hogy meg lett változtatva?

A Zsákosok beléptek a szcientológusok közé.
Esetleg egy épkézláb válasz?...vagy valami hasonló ami esetleg fedi az igazságot?

ARETHAN jól látja a dolgokat,persze mindenkinek más a véleménye,de ez tényleg gáz. :(
« Utoljára szerkesztve: 2011. Január 22., 21:49:48 írta zozi56 »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #776 Dátum: 2011. Január 22., 14:06:46 »
Ahogy Ben mondja. A thetánmentes dianetika legyen veletek. Xenu.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #775 Dátum: 2011. Január 22., 12:36:44 »
Úgy volt jó ahogy megvolt csinálva eddig.Vissza fog valaha kerülni az a verzió???

Nem sajnos. Sőt februártól csak bagzómacskák képei lesznek a Zsákon.

Egyeltalán mi volt az oka annak hogy meg lett változtatva?

A Zsákosok beléptek a szcientológusok közé.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #774 Dátum: 2011. Január 22., 11:14:00 »
Ennyit arról, hogy az olvasók olvasnak bármit a galériákon kívül.
Vagy a humorérzékről.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #773 Dátum: 2011. Január 22., 11:11:42 »
Ennyit, erről, hogy az olvasók legalább olvassák a fórumokat...

Nem elérhető safranek

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +0/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #772 Dátum: 2011. Január 22., 11:03:37 »
Mi ez a szörnyűség????Hol a többi képregény és mi ez az új valami???....mikor kerül vissza az eredeti verzió?Remélem minél hamarabb és ezt szerintem elég sokunk nevében írhatom!Az összes képregényt vissza kéne rakni úgy ahogy volt és persze a főoldalt is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez egy nagy MOSLÉK.

Egyeltalán mi a fenének kellett hozzányúlni ehez az oldalhoz?Úgy volt jó ahogy megvolt csinálva eddig.Vissza fog valaha kerülni az a verzió???Egyeltalán mi volt az oka annak hogy meg lett változtatva?
« Utoljára szerkesztve: 2011. Január 22., 11:57:10 írta zozi56 »

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #771 Dátum: 2011. Január 21., 18:03:24 »
Pontosabban az eredeti véleményem szörnyű.

Oké, hogy szörnyűnek tartod a véleményed. :P  :badteeth:

Szerintem túl sokat ütötték az ipse fejét, ennyi a titok.

"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Arethan

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #770 Dátum: 2011. Január 21., 13:55:19 »
Regisztráltam a fórumra is magam, hogy kifejezzem mély megdöbbenésemet.
Rend(alitás) a lelke mindennek, így hát kifejtem a gondolataimat.
Grafikailag szerintem egész jól meg van rajzolva ez a képregény sorozatocska.
Ennyit a pozitív értékelésről.
A többit inkább ráírom az erre a célra tökéletesen megfelelő és kitalált papírtekercsre, majd elvonulok eme tekerccsel egy kis helységbe egy jó 10 percre, és ha végeztem akkor távozom abból a kis helységből a tekercs nélkül, amit jól a helyére tettem, oda ahová ennek a palinak az agysejtje, az a maradék 1 darab való. Nem lőtték ezt a manyust még agyhelyen, hogy ne szenvedjen? Biztos nagyon fájdalmas lehet ilyen mondatokat megszülni és papírra vetni. Nem irigylem azokat, akik lefordították ezt a "gyöngyszemet" magyarra.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #769 Dátum: 2011. Január 21., 13:15:41 »
Ez egyre inkább megerősíti a gyanúmat, hogy a közönségünk tetemes hányadának semmi játékérzéke.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #768 Dátum: 2011. Január 21., 12:51:05 »
Idézet
Csak azt szeretném megkérdezni hogy az oldal mikor kerül vissza az eredeti állapotába.
Ha már elegen látták, mi a képregényírás legalja. (Hamarosan. Pár nap.)

Pontosabban az eredeti véleményem szörnyű.
Szerintem is. Jól illik a HARCOS™-hoz. :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Morg

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 173
  • Karma: +2/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #767 Dátum: 2011. Január 21., 12:39:39 »
Csak azt szeretném megkérdezni hogy az oldal mikor kerül vissza az eredeti állapotába.
Mert szerintem ez így nem valami jó.
Pontosabban az eredeti véleményem szörnyű.
Várom a választ minél hamarabb.