HálóZsák fórumok > a Zsák

Előzetes - amíg nincs kész a képregény...

<< < (2/222) > >>

HeirToGrievous:
Jaaaa, hogy azért nincs fordító, beíró, retusáló stb. mert nem "toboroztunk"?
Ó, hogy ilyen egyszerű legyen a megoldás! Hogy nem gondolt rá senki, nem is értem.

Ne borzoljuk egymás idegeit, rendben?

Morg:
Üdv most csak afelől szeretnék érdeklődni hogy mégis mikor volt nálatok úgy mond rendesen csapat toborzás meghirdetve csak mert nem tudom mennyit számít egy olvasó véleménye de szerintem meglehetne évente egyszer egy ilyen egy hónapig tartó toborzást tartani még úgy az első negyed év valamelyik hónapjában hátha jönnének képletesen fogalmazva újoncok.
Talán szerencsétek lenne ebben az ügyben.
némelyik évben lehet kevesebben némelyikben lehet többen is jönnének a csapatotokhoz.
A toborzásnál érdemes lenne feltüntetni hogy például milyen feladatoknál van ember hiány melyikeknél jönne jól még több ember meg ilyenek.

Ez csak egy ötlet tőlem.
De szerintem érdemes lenne legalább 3 éven át kipróbálni.
Hátha össze jön valami.

Üdvözlettel
Morg

Aliasz
Cs. Tamás

Kayamiel:

--- Idézetet írta: Sepi - 2021. December 26., 16:30:36 ---Jelenleg sehol. Mi is tervezzük feltenni azokat a számokat, csak majd újra kell szkennelni őket, mert a korábbi szkennek mind nagyon gyenge minőségűek.

--- Idézet vége ---

Ezt jó hallani, akkor lesz mit olvasni újra Batman téren, várom  :dc-batman:

Sepi:
Jelenleg sehol. Mi is tervezzük feltenni azokat a számokat, csak majd újra kell szkennelni őket, mert a korábbi szkennek mind nagyon gyenge minőségűek.

Idomjav:
Üdvözletem mindenkinek! Még új vagyok itt és ezért lenne egy kérdésem. Gyerekkorom nagy kedvencét keresem a Batman semic sorozatot de sajnos csak 1 részt találtam itt a Hálózsákon. Tud ebben nekem valaki segíteni hol találhatnám meg őket? Előre is köszönöm a válaszokat!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése