Szerző Téma: Előzetes - amíg nincs kész a képregény...  (Megtekintve 184373 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1096 Dátum: 2021. Július 21., 23:01:15 »
Lesz folytatása a Góliátnak, be vannak szkennelve, csak szinte zéró időm van arra, hogy a végső feljavításokat elvégezzem rajta. Így sajnos még egy kicsit várni kell a folytatásra.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Morg

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 173
  • Karma: +2/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1095 Dátum: 2021. Július 18., 12:29:51 »
Legalább arra a kérdésemre választ kaphatok hogy legalább a Góliát nak lesz folytatása még júliusban és hogy idén mégis hány része várható még?

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1094 Dátum: 2021. Július 16., 10:48:57 »
Ezért szeretjük Fareket, Morg. Olyan tűpontos válaszokat ad, mint akármelyik kormányhivatal vagy nagyvállalat, és ettől máris otthonosabban érzed magad a fórumon.  :D

Legalább valami homályos utalást adj neki Farek!  :D

(De ne ennyire homályosat...  :badteeth:)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1093 Dátum: 2021. Július 16., 09:41:16 »
júliusban még milyen képregények várhatóak.
Bármilyen képregények várhatók.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Morg

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 173
  • Karma: +2/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1092 Dátum: 2021. Július 15., 20:47:05 »
Üdv.
Csak azt szeretném megkérdezni hogy júliusban még milyen képregények várhatóak.
Persze csak ha várhatóak még júliusban.
Tisztelettel
Morg

Tomi

Nem elérhető Morg

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 173
  • Karma: +2/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1091 Dátum: 2021. Június 24., 17:17:27 »
köszönöm szépen

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1090 Dátum: 2021. Június 13., 14:49:22 »
Vagy ebben a hónapban, vagy a következőben.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Morg

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 173
  • Karma: +2/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1089 Dátum: 2021. Június 12., 20:50:08 »
Üdv.
Lécci írjátok meg mikor jön meg a góliát következő része.

Nem elérhető Morg

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 173
  • Karma: +2/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1088 Dátum: 2021. Május 29., 09:08:13 »
Üdv-
Csak afelől szeretnék érdeklődni hogy mikor várható az ifjusági részlegben a góliát következő két része.
És hogy idén még hány része várható?
Plusz hogy a Fantasy részlegben lévő Grimm részlegben még kb hány füzet hiányozhat?
És kedves Aldarion a Fantasy részlegben elő fordulhat hogy egy másik sorozat is lesz folytatva vagy hogy jöhet esetleg egy új?

Várom mihamarabbi válaszotok.
Tisztelettel
Morg
Aliasz
Tomi

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1087 Dátum: 2021. Február 07., 07:11:02 »
Fantasyban Aldarion folyamatosan nyomja a Grimm Fairy Tales címeket. Azon kívül nem tudom, hogy tervez-e újat. Újdonságokat az ifjúsági részlegbe tudtommal nem tervezünk, maximum a múzeumi címek közül kerülhet be újabb ifjúsági sorozat, de ehhez tárhelybővítés is kellene.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Morg

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 173
  • Karma: +2/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1086 Dátum: 2021. Február 06., 21:46:50 »
Üdv csak afelől szeretnék érdeklődni hogy az idei évben várható bármi a Fantasi meg az ifjusági részlegbe?
És ha igen megtudnátok esetleg írni hogy mik várhatók ezen két részlegben idén?
Üdvözlettel.
Morg.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1085 Dátum: 2020. November 20., 19:19:28 »
Góliát lesz, de a Póklányra kicsi az esély.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Morg

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 173
  • Karma: +2/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1084 Dátum: 2020. November 19., 15:19:47 »
üdv csak azt szeretném megkérdezni hogy előfordulhat hogy még idén lesz folytatva az iflyusági részlegben található Góliát című sorozat és a Póklány című sorozat?

Tisztelettel Morg.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1083 Dátum: 2020. Október 16., 21:09:00 »
Ennek az oka az, hogy a Szukits kiadó hosszas huzavona után belekezdett a magyar kiadásba. Az első kötet, az Otthon már kapható, a folytatás meg már csak a Szukitstól függ.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Morg

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 173
  • Karma: +2/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1082 Dátum: 2020. Október 16., 20:58:28 »
Üdv lehet hogy ezt régebben kérdeztem és választ is kaptam rá de az elő fordulhat hogy a decemberi - karácsonyi vagy a szilveszteri képregények valamelyikével folytatódhat a Forgotten Realms Képregény sorozat amelynek eddig az első négy kötete jelent meg az oldalon lefordítva?
Csak azért kérdezem ezt mert a Fantasy szekcióban az az egyik legjobb sorozat az oldalon és hát sok éve már annak hogy félbe lett hagyva.
Esetleg lehet okom reménykedni benne hogy még idén de legkésőbb folytatva lesz az 5 ik és 6 ik kötettel?

Tisztelettel és Üdvözlettel.
Egy kitartó olvasó.
Morg

Cs Tamás

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1081 Dátum: 2020. Szeptember 18., 13:45:54 »
Egyelőre az sem biztos, hogy azok megvannak valahol. Meg tárhelyünk sincs sok. Van itt egy nagy adag elfekvő képregényünk máshonnan, amit pont emiatt nem tettünk még ki. (Meg időhiány miatt sem.)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Morg

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 173
  • Karma: +2/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1080 Dátum: 2020. Szeptember 17., 21:40:29 »
Üdv az előfordulhat hogy a NewGenComics tól át veszitek a Wander Women képregényeket?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1079 Dátum: 2020. Augusztus 24., 12:37:13 »
Olvassátok a meglévő cuccokat, hogy a Google Analyticsünk érezze a forgalmat és jó helyen tartson minket a keresőben. Kb. ennyit.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SithStoner

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 7
  • Karma: +0/-0
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1078 Dátum: 2020. Augusztus 23., 20:35:19 »
A tárhelybővítés egy meglepően bonyolult kérdés jelenleg. Pénzt nem fogadhatunk el, ha nem akarjuk mi is lehúzni a rolót. Előbb-utóbb majd lesz valami, de jó ideje nálunk is minden nagyon lassan megy.
Semmilyen módja nincs annak, hogy besegítsünk mi olvasók?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1077 Dátum: 2020. Augusztus 23., 12:55:52 »
A tárhelybővítés egy meglepően bonyolult kérdés jelenleg. Pénzt nem fogadhatunk el, ha nem akarjuk mi is lehúzni a rolót. Előbb-utóbb majd lesz valami, de jó ideje nálunk is minden nagyon lassan megy.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Morg

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 173
  • Karma: +2/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1076 Dátum: 2020. Augusztus 22., 21:37:51 »
Értem köszönöm szépen a gyors választ.
Tisztelettel
Morg

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1075 Dátum: 2020. Augusztus 22., 13:14:54 »
Valóban lehúzták a rolót, de ez már nem annyira új hír. Egyelőre nincs tervben, hogy áthozzuk onnan az ottani honosításokat. Csak a múzeumi részlegünkbe kezdtek el kikerülni a régi Semices Batman és Superman képregények de mást nem tervezünk. Az oka pedig egész egyszerűen annyi, hogy ahhoz nincs elég tárhelyünk. Sok más honosítás ki nem kerülésének is az az oka, hogy be kell osztani a tárhelyet.

Mi segíthetne elő egy tárhelybővítést? Ha arról van szó, abba adnék bele.

Nem elérhető Jamal

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1074 Dátum: 2020. Augusztus 22., 08:37:22 »
Sziasztok

Van néhány Superman; Superman és Batman magyarul megjelent képregény a gépemen, ha esetleg a múzeumba kellenének. Ezen kívül amatör hobbi szinten elkezdtem fordítani a régebbi Superman sztorikat.

Üdv:Jamal

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1073 Dátum: 2020. Augusztus 21., 19:37:36 »
Valóban lehúzták a rolót, de ez már nem annyira új hír. Egyelőre nincs tervben, hogy áthozzuk onnan az ottani honosításokat. Csak a múzeumi részlegünkbe kezdtek el kikerülni a régi Semices Batman és Superman képregények de mást nem tervezünk. Az oka pedig egész egyszerűen annyi, hogy ahhoz nincs elég tárhelyünk. Sok más honosítás ki nem kerülésének is az az oka, hogy be kell osztani a tárhelyet.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Morg

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 173
  • Karma: +2/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1072 Dátum: 2020. Augusztus 21., 16:49:36 »
Üdv figyu tudom hogy ezzel nem ide kéne írni de nem tudom hova írhatnám az a hejzet hogy hosszabb idő után megakartam nézni a NewGenComics oldal pár képregényét de valamiért azt írja ki hogy az oldal nem elérhető azt tudom hogy jó hosszú ideig nem volt már új képregény de az előfordulhat hogy megszünt az oldal mert ha igen szerintem nem szabadna veszni hagyni az ottani fordításokat tehát ha ez a hejzet hogy lehúzták a rolót esetleg megtudnátok azt beszélni a csapatukkal hogy áthozzátok ide az ottani képregényeket?
Csak mert nagyon sok jó történet van ott és tényleg kár lenne értük és ha tényleg bezárták a kapuikat talán az ő csapatuk ból átjönne hozzátok néhányan.
Ez mind csak ötlet de kicsit aggódom.
Esetleg utána tudtok nézni hogy jelenleg hogyan is állnak a dolgok?

Üdvözlettel és tisztelettl.
Morg
Aliasz
Tomi

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1071 Dátum: 2020. Február 01., 21:07:08 »
Mi szívesen beolvasztunk bármilyen honosító oldalt. Elvégre mára lassan mindenki belátja a régóta tudott örök érvényű igazságot, hogy minden honosítóoldal útja a HálóZsákba vezet.  ;D
Hogy be fogjuk-e? Hát, ez nem csak rajtunk múlik.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Morg

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 173
  • Karma: +2/-7
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1070 Dátum: 2020. Február 01., 20:26:17 »
Üdv lehet ez furán fog hangzani tőlem de az előfordulhat hogy mivel a Newgen Comics képregény oldal meg fog szűnni lehetséges hogy esetleg átveszitek tűlok a náluk lévő lefordított DC - MARVEL - Gi Joe képregényeket legalább a ti oldalatokra?
Csak mert az ő oldalukon ha jól tudom ezek a képregény nagyon olvasottak voltak náluk.
És hát mivel ők meg szünnek ne vesszen már el minden képregény arrol az oldalrol.
Nektek mi a véleményetek ebben a témában?

Várom mihamarabbi válaszotok.
Tisztelettel
Morg

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1069 Dátum: 2020. Január 29., 16:52:33 »
Sziasztok. Csak most találtam az oldalt, szóval bocsánat ha baromságot írok, nem nagyon tudom mi hogy megy itt.
Arra lennék kiváncsi, hogy a star wars sötét idők képregény
lesz-e folytatva. Köszi amugy a munkátokat, a Köztarsasag sorozatot most olvastam el és nagyon jó. Bár nem igazan értem a klonháboruk sorozat az a folytatása? Vagy nem értem a kapcsolatukat.
A Sötét Idők februárban folytatódnak. A Republic sorozat a 45. számig Star Wars néven futott, a Köztársaság felirat a 46. részre került fel először, de ma már az egészet Köztársaság sorozat néven emlegetik. Mi az eredeti amerikai gyűjteményes köteteket vettük alapul a honosításnál, ezért igen, a Klónháborúk sorozat a Köztársaság folytatása, bár annál több. A Klónháborúkba beemelték a kicsit megkavart számozású Köztársaság részek közé a Jedi sorozatot és az Obsession minit is (+1 rövid történetet).

A sorozatok sorrendje kb így nézne ki:
Jedi Históriák
Kotor
Köztársaság + Klónháborúk
Tisztogatás
Sötét Idők
Birodalom
Lázadás
Invázió
Hagyaték

De az idővonal viszonylag pontos, nem tévedsz nagyot, ha aszerint haladsz.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető PsyBeast new

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1068 Dátum: 2020. Január 21., 00:07:03 »
Sziasztok,

Évek óta nem jártam erre. Láttam átkerült ide a Dying of Light fordítás, ennek tökre örülök, nekem már a nyers szöveg sincs meg :(

Lenne egy kérdésem, de előtte egy kis kontextus:
Van egy nagyon kedvenc francia sci-fi könyvsorozatom. 1980-2006ig írta egy G. J. Arnaud nevű francia forma, La Compagnie des glaces ("The Ice Company") címen. Közel 100 rész, talán nem túlzás epikusnak nevezni :) Sajnos elolvasni sosem sikerült, mert angolul csak az első rész jelent meg (Ezért 2010ben valami díjat is kapott a fordító páros, de legalábbis döntős volt). Azt sikerült elolvasni, de a többi még angolul sem lett kiadva, nemhogy magyarul.

Valamikor az elmúlt pár év folyamán, talán a Snowpierceren - ami kísértetiesen hasonló világban játszódik - felbuzdulva elkezdték kiadni képregényben. Gondolom már sejtitek ... franciául. Az első 7 részt megtaláltam angolul (ez durván az első 5-6 kötetet fedi le állítólag). Van még kb ugyanennyi franciául, de azt még digitálisan sem találtam meg, csak rendelhetően papírformában.

Kérdésem az lenne, hogy ha megtalálom, megveszem beszkennelem, van e esetleg köztetek valaki aki a francia részeket le tudná fordítani? Az angolt szívesen bevállalom én.

Akit érdekel a 7 angol rész csekkolhatja itt

Üdv,
Psy
 

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Előzetes - amíg nincs kész a képregény...
« Válasz #1067 Dátum: 2019. December 25., 14:05:32 »
Sziasztok. Csak most találtam az oldalt, szóval bocsánat ha baromságot írok, nem nagyon tudom mi hogy megy itt.
Arra lennék kiváncsi, hogy a star wars sötét idők képregény
lesz-e folytatva. Köszi amugy a munkátokat, a Köztarsasag sorozatot most olvastam el és nagyon jó. Bár nem igazan értem a klonháboruk sorozat az a folytatása? Vagy nem értem a kapcsolatukat.

Üdv. az oldalon! :D
A STAR WARS-nak a "Pozitív/Negatív vélemények" részben van külön topikja, de semmi baj.
Ha több időt töltesz majd el az oldalon, mindennel tisztában leszel.

A képregényeket szívesen.  :bravo:

A "Sötét Idők" majd csak februárban fog folytatódni, mert januárban az oldal általában "téli szünetre" megy, és ilyenkor egyik sorozat sem frissül, de az oldal ettől még ugyanúgy elérhető.
Az SW képregények általában péntekenként szoktak jönni. Kivéve amikor Recsi benéz valamit, mert akkor megesik, hogy szombaton, de ilyen tényleg csak nagyon ritkán szokott előfordulni.  ;D

Klónháborúk sorozat alatt mit is értesz pontosan?
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."