Szerző Téma: Egy Kezdő Beíró Botladozásai  (Megtekintve 145988 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #574 Dátum: 2010. Szeptember 22., 15:34:25 »
Jesszus! :blink: Natív szkennerzaj, kiegészülve jpeg-zajjal, amire még ráadásul rátömörítettek jpeggel, és talán még a méretét is lejjebb vitték akkor.
Nos, itt ez már gyakorlatilag lehetetlen. A hivatalos MK-képregényekkel voltam így, csak azok ráadásul eleve 400-as(!) szélességűek voltak, végül azokat kénytelen voltam feladni (a harmadik bubi szövege a méret és a zaj miatt kibogarászhatatlan). Ezzel talán, nagyon talán lehet kezdeni valamit egy négy lépcsős scripttel...
De szerintem jobban jártok, ha kifizetitek azt a kb. hat dollárt, amiért az egészet be tudjátok rendelni:
http://www.mycomicshop.com/search?TID=106121
Csak persze be kell szállni egy csomagba. De az a kb. 1000 forint, amit szállítás nélkül ki kell fizetni érte, gyakorlatilag semmi, és itt inkább a saját szken az egyetlen épkézláb megoldás.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #573 Dátum: 2010. Szeptember 22., 14:18:41 »
Irigylem azokat, akik merik ekkora munkákba vágni a fejszéjüket. Ha sikerül a végére jutnod, akkor aztán igazán büszke lehetsz magadra, Wearwolfff. Az én eddigi legnagyobb projektem az elindulás évében 30%-ig jutott, és azóta is (5 éve) ugyanott tart. Fogalmam sincs, mikor fogom befejezni, ha egyáltalán.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #572 Dátum: 2010. Szeptember 22., 14:01:17 »
Hmm ezek tényleg jók lettek bár az F4-en lehetett volna kézileg javítani legalábbis azthiszem... a másik az nagyon szép. Azért kérdeztem a borzalmast mert nekem a kezembe került egy ilyen kép: http://allcomics.weboldala.net/1.jpg és nem nagyon tudtam vele mit kezdeni végülis most ezt hoztam ki valahogy: http://allcomics.weboldala.net/1jav.jpg
Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek róla. Tudom, hogy nem a legszebb és ez után a beíráshoz még kellett volna művészkedni...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #571 Dátum: 2010. Szeptember 22., 13:18:40 »
Például ez.
http://halozsak.hu/_belso/talgaby/_Kesz_cuccok/What%20If...%20v1%2011/what-if-v1-11-07.jpg
Eredetiben ez kb. 800 pixel széles volt, 72 dpi, fehér nem volt benne, csak sárga, a széleken látszott a behajtás és gemkapocs, a raszterpöttyöket pedig szemmel lehetett számolni rajta, folytonos festés alig volt benne. A linken látható oldal egy automatizált script terméke, bele nem nyúltam. Mondjuk ez az enyhe döntöttségen és pár lenti folton látszik is, de annyi türelmem sose volt,hogy nekiálljak az ilyeneket egyesével javítgatni (bár az egész füzetből volt azért pár, amiket kiszedtem menet közben).
Viszont egy 6400-ra nagyításnak, némi erőteljes elmosásnak és élesítésnek hála sikerült egységes színeket alkotni benne nagyrészt, és a vonalak se tűntek el vagy kezdtek recésedni. leve nem nagyon lehetett sokat kihozni belőle, de majd valamikor megpróbálom kikeresni az eredetit, hogy mit lehet némi nyers erővel elérni egy régi, ótvar oldalból.
Viszont ez a módszer a közvetlen DCP előtti képregényekre sokkal jobban hat, majd arra is lesz egy jóóóó hosszú példa az oldalon, habár egy normálisabb nagyításra jó példa ez is:
http://a.imageshack.us/img213/2148/batmancaptainamerica22.jpg
Ami egy 900 alatti szkenből készült, és most 1440-ben se néz ki annyira rosszul, még a részletes paneleken sem. Ezt 4000-es szélességben dolgoztam fel, mielőtt ekkora lett.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #570 Dátum: 2010. Szeptember 22., 13:05:34 »
Brutál alatt mit értetek? Egy oldal mondjuk...

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #569 Dátum: 2010. Szeptember 22., 12:47:14 »
Amit a tördelésről mondasz azt beiktattam volna a Character és Pharagraph ablaknál, illetve a buborékbeírás résznél. De azt hiszem tényleg érdemes neki egy külön fejezet, több stílussal.

Amit meg a brutál feljavításról mondsz, az még számomra is homályos, hülyeséget meg nem akarok, de gondolom kellene a Photozoom program. Szerintem ez mehetne a végére a kiegészítőkhöz és minden olyan megoldás amihez egyéb más külső programok szükségeltetnek.

Bár én még úgy nem javítottam brutál fel semmit, de nekem is az ilyen ezer éves, koszos-maszatos lapok okoznak fejtörést. Különösen a barnás-szürkés maszatok. Mert az egy dolog, hogy a képek között ki tudom fehéríteni, de magukat a képkockákat már nehezebben. Asszem erre lenne jó a median filter, de egyes szinten is összemos részleteket, például egy szemredőt. Nagyítva még nem próbáltam meg, de beavathatnál nagyvonalakban, te hogyan csináltad.

A Fontlab is majd a végére, bár én is terveztem egy Fontcreator dolgot, de szerintem jöhet mind a kettő.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #568 Dátum: 2010. Szeptember 22., 11:26:08 »
Aha, szerintem érdemes lenne különvenni a képelőkészítés procigyilkos, de jó minőségű alfaját, a nagyításos feljavítást. Amikor alapból felküldöd a képet az eredeti minimum 400, de inkább 800 százalékára, ott csinálsz egy képfeljavító scriptet, majd a legvégén nyomod vissza eredeti méretre. Szuperpocsék szkenek esetében ezzel a technikával úgy lehet brutális machinációkat csinálni, hogy a végén az élek nem lesznek "recések", mert ekkora kicsinyítésnél minden létező algoritmus eltünteti a "szőröket" és simább lesz a végeredmény. Példának talán még ott van az előzetesek között egy What If-képem egy F4-sztorival, azt egy negyven éves füzet kb. 800-as átlagszélességű képéből csináltam 16-szoros nagyításon dolgozva (mondjuk számolta is a gép 8 órát).

Plusz kéne egy a tördelésről, mert azzal sokaknak baja van még mindig. Autotördelés (szövegdoboz) vs. kézi tördelés (enter nyomkodása), sorközök, betűközök manuális beállítása, szélességtorzítás és persze az elválasztás mint olyan, hogy mennyire illik használni.
Ja, meg én a spéciktől különszedném a kreditet. Megint olyan téma, amit vannak, akik máig nem éreznek, és elég rosszul kinéző kreditek születnek, vagy képtelenek elhelyezni benne a honosítók neveit.
Plusz borítóknál térj ki arra, hol lehet esetleg nyers borítókat levadászni (kiadók honlapjai, newsarama, CBR, comicartgallery, comicartfans, esetleg kiadványok végén előzetes borítók) és azokból nagyítással eltüntetni vonalkódokat, illetve a beillesztett rész színegyensúlyának beállítása és a nagyítási rasztereződés csökkentése vagy eltüntetése.

Plusz a végére egy általános kérdés: jelenleg ugyan belső használatra szántuk, de Troll régen már csinált hasonló témában egy azóta elveszett flasht: mennyire volna igény egy szöveges (felejtsétek el, hogy én felveszem a hangom) FontLab-tutorialra a betűkészletek magyarításáról, és ami még főbb (erre koncentrál), hogy miket kell csinálni vele, hogy ténylegesen működjön is.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #567 Dátum: 2010. Szeptember 22., 10:40:08 »
Hamarosan egy videós tutorial sorozatba fogok kezdeni a témában. A következő tematikát állítottam össze. Esetleg valamit még bele kéne tenni, vagy jó lesz így?

Photoshop Alapok (csak ami szükséges)
-Menüsor, Munkaasztal átfutva
-Eszköztár (ecsetek, radírok és társaik)
-Layerek, Maszkolás
-Image menü
-Filter menü
-Scriptek, Automatizálás
-Hotkeyek

Előkészítés
-Rasztermentesítés
-Zajszűrés (Noiseware Pro és Neat Image plugin)
-Egyéb (Level, Contrast, Saturation, stb)

Beírás
-Character és Pharagraph ablak.
-Font Viewer és Fontnav program
-Címfeliratok és Speciálisok (fx, warp)
-Példa: Egy képregényoldal teljes buborékbeírása.
-Példa: Néhány speciális szöveg magyarítása, eredeti eltüntetése
-Példa: Egy borító elejétől végéig


Több példák
-afféle tippek-fogások gyanánt. Bárki küldhet videót egy aktuális munkájáról, hogy ő hogyan csinálja, vagy kiegészítésképpen, ha kimaradt volna valami.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #566 Dátum: 2010. Május 18., 20:13:04 »
Az Új Harcosok egy frankó képregény!  :bravo:  :brow:  ;D

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #565 Dátum: 2010. Május 18., 17:16:33 »
Tudom, tudom....
Jól is néztünk volna ki ha lecsapom, akkor soha sehova nem tudna beírni eztán a nagy fájdalmai, és törött kezei miatt..  :lol:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #564 Dátum: 2010. Május 18., 17:06:37 »
Nem ér lecsapni más oldal beíróira.   :D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #563 Dátum: 2010. Május 18., 16:52:39 »
Na és az Új harcosokkal hogy állsz?
Tetszik, nem tetszik?

:badteeth: :brow: ;D

Nem elérhető Skarlso

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #562 Dátum: 2010. Május 18., 11:27:37 »
Mindent imádok, ami Marveltől DC-től jön, imádom a scifiket a fantasy-t, bármit, kivéve a romantikát :D Vagy egyéb ilyesmit. :)
Remek, ez megkönnyíti a dolgot. Valaki a tagok közül hamarosan majd felveszi veled a kapcsolatot privátban, ott majd leegyeztetitek a továbbiakat.  ;)

Remek!! Köszönöm szépen! :)

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #561 Dátum: 2010. Május 18., 10:39:58 »
Mindent imádok, ami Marveltől DC-től jön, imádom a scifiket a fantasy-t, bármit, kivéve a romantikát :D Vagy egyéb ilyesmit. :)
Remek, ez megkönnyíti a dolgot. Valaki a tagok közül hamarosan majd felveszi veled a kapcsolatot privátban, ott majd leegyeztetitek a továbbiakat.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Skarlso

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #560 Dátum: 2010. Május 18., 10:14:22 »
Szia.

Attól függ, hogy mi az érdeklődési köröd. Mert tudunk adni olyan sorozatokat, amik jobban érdekelnek. Vagy ha vannak konkrét címek amit csinálni szeretn él és még szabad préda, akkor az sem gond. Persze első körben szerintem adnánk pár oldalt amit lefordítasz és elküldöd nekünk, aztán megnézzük, hogy milyen. A PS tudás is előny, de nem feltétel, ha honosítani szeretnél, mert vannak beírók, akik betudják írni neked a képregényeket, vagy akik tudnak segíteni neked, hogy mit és hogyan kell csinálni beírásnál.

Mindent imádok, ami Marveltől DC-től jön, imádom a scifiket a fantasy-t, bármit, kivéve a romantikát :D Vagy egyéb ilyesmit. :)

A segítséget nagyon megköszönöm mindenképpen, gyorsan beletanulok mindenbe, számteches vagyok, ráadásúl teszt mérnök, szóval ha valami tanulni kell, ahhoz gyorsan alkalmazkodom.

Örömmel fordítok bármit, ha a szöveg nem túl lapos, vagy nagyon monoton, mondjuk egy Mein Kampf-ot biztos nem fordítanék. De azért széles a tűrőhatárom...

Szóval állok elébe, és ezer köszönet a gyors válaszért, és a segítségért!!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #559 Dátum: 2010. Május 18., 10:10:36 »
Szia.

Attól függ, hogy mi az érdeklődési köröd. Mert tudunk adni olyan sorozatokat, amik jobban érdekelnek. Vagy ha vannak konkrét címek amit csinálni szeretn él és még szabad préda, akkor az sem gond. Persze első körben szerintem adnánk pár oldalt amit lefordítasz és elküldöd nekünk, aztán megnézzük, hogy milyen. A PS tudás is előny, de nem feltétel, ha honosítani szeretnél, mert vannak beírók, akik betudják írni neked a képregényeket, vagy akik tudnak segíteni neked, hogy mit és hogyan kell csinálni beírásnál.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Skarlso

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #558 Dátum: 2010. Május 18., 09:56:56 »
Sziasztok!

A nevem Brautigam Gergely, és egy nagyon lelkes, tapasztalt fordító vagyok, aki szeretne honosítani.

29 vagyok, van munkám, nem pénzért tenném, és elég sokat tudnék megcsinálni / hó.

Írtam már cikkeket máskor is, PC-GURU-nak is dolgoztam egy időben, az angolom szuper, és nem szó szerint fordítok.

Van photoshop tapasztalatom és vannak betűtípusaim is néhány, főként, amiket itt az odalon találtam...

Mit kéne tennem most? Valamit fordítani, beküldeni, megmutatni, belinkelni, előterjeszteni, emailt írni, valami? :)

Köszönöm előre is a választ / segítséget.

Üdv,
Gergely.


Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #557 Dátum: 2010. Január 28., 22:16:34 »
azt még nem, ellenben a newgenen le van foglalva és az előzménye(i) nélkül fölösleges is belekezdeni.

Nem elérhető CASSSH

  • négatív karma gyűjtő psychopata becsavarodott
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 78
  • Karma: +1/-2
  • Nem: Férfi
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #556 Dátum: 2010. Január 28., 20:17:29 »
komolyan na pech :( :D de a hellboy wild hunt 1-8-at ugye nem?

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #555 Dátum: 2010. Január 28., 20:12:23 »
Meg a file nevéből kiindulva, ezt a képregényt már honosították.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #554 Dátum: 2010. Január 28., 20:10:10 »
Nem jó a link.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető CASSSH

  • négatív karma gyűjtő psychopata becsavarodott
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 78
  • Karma: +1/-2
  • Nem: Férfi
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #553 Dátum: 2010. Január 28., 19:57:45 »
hát ezt fordítottam , milyen a beírás?
http://img695.imageshack.us/i/supernaturalorigins01pg.png

Nem elérhető Kinglade

  • Üvöltörzsőrmester
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 133
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #552 Dátum: 2009. Október 19., 12:59:28 »
Köszi a segítséget. Ma már nincs időm, de holnap kipróbálom mindet.

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #551 Dátum: 2009. Október 19., 12:38:44 »
Nem próbáltam őket, de érdemesek egy körre.

paint.net  Ez most új és igen jó elméletileg. Értelemszerűen kell hozzá .net keret, de suliban van gondolom.
Sherif photoplus 6 (eddig fizetős volt most már nem az, csak az újabbak azok).
Picasa


mindre igaz, hogy ha zajszűrni akarsz meg előkészíteni, akkor azt még otthon célszerű psben, mivel ezekben tételekkel kevesebb a ficsör. Ráadásul, ha rétegekkel mentesz, akkor használj tömörítetlen tiff-et, mert csak azt ismeri mindegyik.


Az én portable CS4 semmi baja. Bár mellette fennt van a CS3 kompletten.
Mikor elindítottam a CS4-et elfelejtette a CS3 az aktivációt, és újra kellett regizni.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 19., 12:41:07 írta Wearwolfff »

Nem elérhető Kinglade

  • Üvöltörzsőrmester
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 133
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #550 Dátum: 2009. Október 19., 08:57:36 »
Valaki tudna ajánlani nekem egy ingyenes programot beírásra? Amúgy PS-t használok, de nagyrészben suliban lenne időm beírni, itt viszont nem igazán tudom használni, mert nincs a gépeken, plusz sajnos nem lehet telepíteni sem. Próbáltam portable PS-t, ami képfeljavításra jó, de valamiért nem lehet használni a szövegdobozt. Próbáltam gimpet is, de beírni kínszenvedés vele.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #549 Dátum: 2009. Június 29., 17:27:13 »
Ugyan már, én is beírás közben tanultam meg kezelni a PS-t... félig-meddig...

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #548 Dátum: 2009. Június 29., 17:16:10 »
Maga a Photoshop megismerése sem hátrány a beírásban.  Ajánlom a tutorial.hu oldalt.

Katt a képre!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #547 Dátum: 2009. Június 28., 16:05:57 »
Mostani PS-ben is működik, sokunk ezt a módszert használja évek óta.
Az elrendezés csak annyi, hogy most mindent egy oldalra rak a PhotoShop, de az Ablak menüben be lehet hozni az oldalsó ikonos kétoszlopos eszköztárat, és ha még jól emlékszem, killjoy azokkal magyarázta az eljárását. De billentyűparancsokkal is lehet üzemelni, W a varázspálca, I a színmintavételező, ctrl+shift+n az új réteg, G a festékesvödör, ctrl+shift+I a kijelölés inverze. Meg még hasznos lehet a D (elő- és háttérszín fekete- és fehérre visszaállítása) és az X (csere az elő- és háttérszín között).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #546 Dátum: 2009. Június 28., 14:19:21 »
egy regi PS, nem tudom a verzioszamat
viszont ugyanezek a funkciok megvan minden kesobbi verzioban is, csak kicsit atrendezve
csak ez az egy tutorial van, nincs folytatasa
gyengéd barbár

Nem elérhető Zoo_Lee

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #545 Dátum: 2009. Június 28., 10:49:30 »
Ez a tutorial valami elképesztően hihetetlenül jó! Nincs folytatása esetleg?

Am. hanyas Photoshoppot van benne? Nekem CS4 van, de nagyon nem így néz ki, és nem is mennek vele a dolgok.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 28., 11:35:11 írta Zoo_Lee »