Szerző Téma: Egy Kezdő Beíró Botladozásai  (Megtekintve 145722 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #124 Dátum: 2006. December 07., 17:17:58 »
Idézetet írta: Gabe
Elválasztások: rühellem őket, pláne amikor a szöveg tele van velük.
Hát ezen lehetne napestig vitatkozni. Kinek a pap, kinek a paplan alatt a papné. Én speciel attól kapok hidegrázást, amikor ahelyett, hogy elválasztanának egy szöveget, inkább áttörik a következő sorba.
őbizonytalanságbantart
Szerintem egy ilyen buborék elrendezés csúnya.

ő bizony-talanságbantart
Mennyivel normálisabban néz ki  De mint már mondtam, kinek a pap, kinek a paplan alatt a papné. Vagyis minden beíró úgy csinálja, ahogy az neki tetszik, úgyis lesz olyan olvasó, akinek a másik módszer tetszett volna jobban  
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 07., 17:19:14 írta killjoy »
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #123 Dátum: 2006. December 07., 16:46:42 »
Azt mások megnyílvánulásaira tartogatom

Nem elérhető exactlee

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 262
  • Karma: +1/-0
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #122 Dátum: 2006. December 07., 16:38:56 »
Idézet
Most sírjak vagy nevessek?
Sikíts hangosan!

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #121 Dátum: 2006. December 07., 16:11:35 »
Idézet
először gépeld le a szöveget külön, majd szabadíts rá egy helyesírás-ellenőrzőt, azzal a hibák 80%-a kiszűrhető. Majd eztán emeld át a szöveget beíráskor.

Most sírjak vagy nevessek?  Téged a mai napig nem sikerült rávenni a használatára, mert azt mondod hogy szart sem ér  , erre meg ajálgatod másnak a használatát...
Ettől függetlenül igazad van, de ha lehetséges én az Open Office-t ajánlanám erre a célra.


+++++++++++++++++++++++++++++++++++


Elválasztások: rühellem őket, pláne amikor a szöveg tele van velük. Igaz, mint finoman értésemre lett adva, a tördelésem az szart sem ér... mindez a 20. képregényem körül. Úgyhogy nézz csak bele pár általam beírt képregénybe, akkor láthatod azt, hogy hogy ne csináld.
(LoL: hozzá tartozik, hogy mások (majd mindenki  aki honosít) meg a képfeljavításaimat szidják. Csak tudnám hogy akkor minek csinálom?  )
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 07., 16:11:55 írta Gabe »

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #120 Dátum: 2006. December 07., 15:28:44 »
Idézetet írta: talgaby
Igen, beírásnál kicsit mániám a tördelés, sajna ilyen vagyok.
Maximálisan egyetértek. Vannak, akik vitustáncot járnak az elválasztásoktól, de szerintem igen is helyük van egy buborékban is.

Egyébként ha valaki űberprecíz akar lenni, akkor használhatja a PS szeletelő eszközét, amivel pontosan középre lehet a szöveget igazítani egy buborékban. Bár ehhez azért már tényleg nagyfokú megszállottság kell. (Értsd: én is csak ismerem ezt a technikát, de nem használom.) Viszont pl. nagy volumenű szövegeknél, amik nem bubiba mennek, vagy precíz felosztáshoz nagyon jól használható ez a tool.
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 07., 15:29:05 írta killjoy »
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #119 Dátum: 2006. December 07., 10:22:48 »
Ebben egyetértek. "Tömbös" szövegnél ezt támogatom (szövegdobozoknál annyira nem, de ott is méretfüggő). Csak azért majd itt se árt belemélyedni az elválasztás használatának tördelésre kifejtett hatásaira...   (Igen, beírásnál kicsit mániám a tördelés, sajna ilyen vagyok.)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #118 Dátum: 2006. December 07., 09:45:11 »
Idézetet írta: talgaby
Bár én a bubikhoz nem ajánlom ezt a módszert, hanem a kézi tördelést, de ez már ízlés és munkamódszer kérdése. Én a kézi tördelés híve vagyok, elválasztásokkal, ha kell.


 

Maximálisan egyetértek. Bubiknál semmiképpen sem "szövegdoboz-módszer"! Viszont az ilyen bevezető szövegeknél hasznos, mert sokkal szebb, mint az, amikor olyan a szöveg jobb széle, mint az ökörhugyozás. (Bocs! Nem sértésnek szántam, ezt a kifejezést én az AXA Nyugdíjpénztár ügyfeleknek küldött levelei óta minden ilyenre használom. Szépen kifejezve azt akartam mondani, hogy nem túl szép, ha a szöveg jobb széle olyan, mint egy EKG görbe.)
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #117 Dátum: 2006. December 07., 09:13:52 »
Ooorky: Mivel én fordító(féleség) vagyok, ezért csak azt a részét véleményezném:
A helyesírást killjoy említette. Sajna tényleg elég pocsék. Mindenféleképp add ki lektorálásra, vagy - míg bele nem jössz - először gépeld le a szöveget külön, majd szabadíts rá egy helyesírás-ellenőrzőt, azzal a hibák 80%-a kiszűrhető. Majd eztán emeld át a szöveget beíráskor.
Tényleg nem árt egy dobozba rakni az ekkora szövegeket. Bár én a bubikhoz nem ajánlom ezt a módszert, hanem a kézi tördelést, de ez már ízlés és munkamódszer kérdése. Én a kézi tördelés híve vagyok, elválasztásokkal, ha kell.
Mondatok: Nos... Punkológus említette már. Nekem eléggé úgy tűnik, "szinkron" akartál fordítani. Ezzel az a gond, hogy ahhoz kell egy jó angol- meg egy elég jó magyar nyelvtudás (na, ez most részemről sikeresen átment a k*a nagyképűség tartományába...  ). Inkább tényleg tedd azt, hogy leírod külön, majd egyszer (de inkább az elején kétszer) átfutod, mikor kész az egész, így ki tudod javítani a fogalmazási hibákat, ráadásul az egészet átnézve elkerülhetőek a szövegkohéziós gondok is. Tudom, hogy így az egész honosítás ideje a triplájára is nőhet, de kezdetekben mindenki lassú, majd idővel gyorsul. Sajna a "jó munkához idő kell" szólás itt is igaz.

Bocs, de kissé kioktató a stílusom, tudom, és elég kegyetlen kritikus is szoktam lenni, bár most megpróbáltam kíméletes maradni.  Áldozz rá még egy kis időt, javítsd kia  hibáidat, és egy remek kis képregényt dobhatsz majd össze. Gabe biztos örül majd neki, ha egyszer elkészül.  És ha esetleg félreérthető lett volna, most igazság szerint én bíztatni akartalak a folytatásra (most el lehet képzelni milyen a negatív véleményezésem  )
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #116 Dátum: 2006. December 07., 00:36:35 »
Idézetet írta: Schmatzy
Még mielőtt killjoy után totál elrettennél, a helyesírást megoldom én. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy innentől csak csapkodni kell a billentyűket, valami majd csak lesz belőle. Ellenben nagyon sok képregénybe beleütöm azt a rettenet nagy orromat, így is javítva a helyesírás színvonalán.
Elrettenteni? Semmiképpen! Nem véletlenül írtam az utolsó mondatot, mert az MÉLYSÉGESEN IGAZ!!! Minden beíró elkezdi valahol, minden honosító indul valahonnan. Nézzétek csak meg a Wutang című részt a Fantasy részlegben. Az az én első beírásom volt. És ajánlom mindenkinek (főleg a kezdőknek) a figyelmébe a második oldalt. Így több év távlatából is igaz és talán örökérvényű gondolatok egy KEZDŐ beírótól  Egyébként ahogy Schmatzy írta, van sok minden a Zsákon, így lektorálás is, vannak potenciális magyar tanárok, akik kijavíttatják ha hibázol a szövegben. A képminőségre is vannak külön "szakik", ahogy a satírozást is többen megcsinálják, ha az még gondot okoz, így ha elsőre csak a Text tool használatát tanulod meg a PS-ben, már azt is nagyon jó hatékonysággal használhatod. (A Zsákban mindig is ez volt az egyik legjobb dolog, hogy a kezdők a szükséges szintig ki lettek mindig szolgálva, amíg bele nem tanultak a szakmába. És azután ők is ugyanígy kiszolgálták az utánuk jövőket.)
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 07., 00:37:09 írta killjoy »
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #115 Dátum: 2006. December 07., 00:03:02 »
Idézetet írta: Ooorky
ELkezdtem forditgatni egy képregényt és nagynehezen elkészült az elején lévő ismertető.
http://media.proxnet.hu/upload/2006120621483459484.jpeg
http://media.proxnet.hu/upload/2006120621503891874.jpeg
http://media.proxnet.hu/upload/2006120621442326310.jpeg
http://media.proxnet.hu/upload/2006120621442326501.jpeg
Vmi vélemény?

Én nem értékelném, de viszont piszok módon ráéreztél az egyik kedvenc kiadványomra (WM). Reméllem nem megy el a kedved a beírogatástól, mert egy rajongód már most "látatlanban" van.  

(Már csak a Titánt kellene valakinek elkezdenie  ... időtlen idők óta le van foglalva már.  )
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 07., 00:03:35 írta Gabe »

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #114 Dátum: 2006. December 06., 22:43:58 »
Még mielőtt killjoy után totál elrettennél, a helyesírást megoldom én. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy innentől csak csapkodni kell a billentyűket, valami majd csak lesz belőle. Ellenben nagyon sok képregénybe beleütöm azt a rettenet nagy orromat, így is javítva a helyesírás színvonalán.

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #113 Dátum: 2006. December 06., 22:18:39 »
Első próbálkozásnak szerintem nem rossz, de...

1. a harmadik oldal szövegének helyesírása CSAPNIVALÓ! Ez egy fél oldalnyi szöveg, de van benne egy érettségi bukásra elegendő hiba. És a fogalmazásgátló is hatott néhol egy picit. Mondjuk a "macska fel van mászva a fára" szintű szöveg nem volt, de azért lehetne rajta csiszolgatni.

2. Ha ilyen szöveget írsz be, akkor előbb jelöld ki a szöveg helyét, és akkor tudod használni a sorkizárást is. (Legalábbis Photoshopban.)

Most hírtelen más építő jellegű kritikát nem tudnék mondani. Kicsit talán maszatosak a fehér betűk a második oldalon, meg az egész egy picit koszos, de gondolom a szkenn volt ilyen, úgyhogy azt most nem is hoznám elő komolyan. Végülis csak a beírásról volt szó

De egyébként csak ismételni tudom Punkológust, CSAK ÍGY TOVÁBB, mi is így vagy még ígyebb kezdtük
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 06., 22:22:42 írta killjoy »
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #112 Dátum: 2006. December 06., 22:09:38 »
Én nem igazán értek hozzá, mert sohasem voltam jó idegen nyelvböl ergo sohasem fordítottam semmit. Úgyhogy véleményemet ne vedd mérvadónak. Mint egyszerű olvasó én azt mondanám, hogy ez így jó, csak a helyesírási hibákra figyelj és próbáld meg egy fordítás után átgondolni, biztos, hogy ez a legmagyarosabb mondat, ami oda illik. Vagy ez a mondat elégé visszadja az eredeti szöveg hangulatát vagy egy kis átfogalmazással sokkal jobb hatást lehetne elérni. Pl. a 4. oldalon szerintem jobban hangzan az, hogy "...de ez a fajta hűség sohasem tart túl sokáig."
Ezzek már csak finomítások, amivel "ízesebbé" teheted a fordításodat, máskülönben szerintem jó így. Csak így tovább.

Nem elérhető Ooorky

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #111 Dátum: 2006. December 06., 21:54:29 »

Nem elérhető horjb

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 393
  • Karma: +0/-0
    • http://www.gportal.hu/horjbcomic/
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #110 Dátum: 2006. Szeptember 25., 21:06:45 »
Köszike mindenkinek, sikerült.  

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #109 Dátum: 2006. Szeptember 25., 09:01:26 »
Vagy egyszerűen venni kell sok memóriát, az általában megoldja.  

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #108 Dátum: 2006. Szeptember 25., 08:46:53 »
A PS-nek be lehet állítani akár négy swapterületet is. A Windows swap-jétől függetlenül.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #107 Dátum: 2006. Szeptember 24., 18:35:30 »
Látjátok, ezért kell Gimpet használni!
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 24., 20:44:20 írta Schmatzy »

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #106 Dátum: 2006. Szeptember 24., 12:33:39 »
Általános helyzetből indultam ki...  (aki átrakja a lapozófile-t más particióra az nem fog megtelt lemeztár miatt ideírni) Egyébként a magyar ps (cs2) hajlamos az ilyesmire... Az angolhoz adtak már ki tapaszt, ami némileg javított a helyzeten.

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #105 Dátum: 2006. Szeptember 24., 12:04:25 »
Feltéve, hogy a C:-n van a virtuális memória. Az én Windowsom spec az I:-n van, a swap pedig a Q:-n.

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #104 Dátum: 2006. Szeptember 24., 08:24:36 »
Valószinüleg megtelt a virtuális memória... (azaz nincs elég hely a C:\ meghajtón)  Ilyenkor indítsd újra a ps-t és csinálj egy kis helyet a c:\ particiódon.

Nem elérhető hegyitomi

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +0/-0
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #103 Dátum: 2006. Szeptember 23., 23:45:30 »
Idézet
Mort, a halal kisinasat pl ketten forditottuk
merre találom?

Nem elérhető horjb

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 393
  • Karma: +0/-0
    • http://www.gportal.hu/horjbcomic/
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #102 Dátum: 2006. Szeptember 23., 21:40:22 »
Segítségre lenne szükségem. Mikor megakarok nyitni gy fájlt azt írja ki hogy a lemeztárak megteltek. Ugyh nemtok megnyitni semmit.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 23., 21:41:56 írta horjb »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #101 Dátum: 2006. Szeptember 12., 18:34:42 »
Idézet
Idézet
A honosítást elejétől a végéig egy ember csinálja vagy megoszlanak a munkafázisok?
tulajdonkeppen is-is
 
egyébként akármelyik képregényt megnézed, az eredeti stáb mellett mindenhol ott van, kik honosították
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #100 Dátum: 2006. Szeptember 12., 18:15:57 »
Idézet
A honosítást elejétől a végéig egy ember csinálja vagy megoszlanak a munkafázisok?
tulajdonkeppen is-is
azaz van olyan kepregeny, amit egy ember forditott es irt be
de tobbsegeben munkamegosztas van, azaz fordito es beiro kulon szemely, illetve a borito magyarositasat is vegezheti egy harmadik szemely
Mort, a halal kisinasat pl ketten forditottuk
gyengéd barbár

Nem elérhető hegyitomi

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +0/-0
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #99 Dátum: 2006. Szeptember 12., 18:03:22 »
A honosítást elejétől a végéig egy ember csinálja vagy megoszlanak a munkafázisok?

Nem elérhető hegyitomi

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +0/-0
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #98 Dátum: 2006. Szeptember 12., 10:59:21 »
Idézet
Mindenki sír, hogy így a papíralapú képregény kiadás, meg úgy a papíralapú képregény kiadás. Van aki kevesli, van, aki mást akar, van aki sokallja, de egy biztos, mindenkinek van vele valami baja.

Nem volt kedvem az egész gondolatot idézni az áttekinthetőség kedvéért, de az egészre fogok reagálni.

Véleményem szerint nem baj, hogy különböző vélemények vannak, hiszen az élet területén mindenhol találkozhatunk ezzel a jelenséggel. Engem például megragadott az egész vállalkozásnak az alapelve: Tehát adva van az Internet, ahol magyarra fordított képregényeket tölthet le minden kedves érdeklődő. Független attól, hogy külföldre szakadt hazánkfia vagy bivalyböhönyei lakos, ahol még a mobilposta sem nagyon jár. Ehhez jön egy csapat lelkes fiatal ill. fiatal felnőtt, akik szabad idejüket áldozva ill. meglévő angol nyelvtudásukat pallérozva lefordítják a képregényeket, és közzé teszik azokat. Nekem már ez a dolog is örömet okoz a képregények letöltéséről nem is beszélve.

Az igazat megvallva a képregények minőségét nem is nagyon vizslattam (annak ellenére, hogy nyomdász vagyok, tehát van rá szemem) ennek több oka van:

-Egyrészt nem fordítottam még, tehát nem az esztétikai szabályok alapján kategorizálom a képregényeket hanem a történet alapján.

Másodszor: Ha láttak már a tisztelt forumozótársak képregényből készített filmet (hogyne láttak volna) akkor tudhatják, hogy a filmen is természetellenesen rikító színeket alkalmaznak. (a fekete nagyon fekete, a piros nagyon piros, a pasztell nagyon pasztell stb.-lsd pl. Dick Tracy) Ezzel csak azt akarom mondani, hogy aa képregény ábrázolás elbír elég sok szélsőséget a színek terén tehát lehet alkalmazni már-már giccsbe hajló árnyalatokat is.

Harmadszor: A monitoros ábrázolás nagyobb (legalábbis az én 19”-os monitorom esetében) mint a hagyományos papíralapú. Ebből kifolyólag érdekes újszerű hatást kap(hat) egy képregény főleg olyan, amit olvastam az eredeti (kb. harmadekkora) méretben. Érdekes ezeknél például az arcokra rajzolt érzelmeket megfigyelni.

Itt egy példa:


   Régen egyszerűbb volt hiszen egy hónapban max egy képregény jelent meg tehát volt ideje az embernek elovasni és értelmezni. Igaz akkor még lassabban olvastam és nem is mindent értettem.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #97 Dátum: 2006. Szeptember 12., 10:43:50 »
nyugi  
eme izgalmas eszmefuttatások mellett természetesen én foglalkoztam közben horjb-vel, aki (itt is) kijelentette, hogy fejlődni akar  úgyhogy az első beírása már megtörtént, most éppen a javítás első fázisán vagyunk túl, és valószínűleg lesz egy harmadik fázis is, de ezt vállata horjb, úgyhogy no problem  
asszem ez alapján ezt a vitát le is lehetne zárni.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 12., 10:44:14 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #96 Dátum: 2006. Szeptember 12., 10:34:59 »
Kedves horjb!

El ne tűnj mert a Jedik úgyis megtalálnak.  
Fordíts, írd be küldd el.
Mindenki segíteni fog, hidd el.

Ez még rímelt is.  

Helyesírás ellenőrzésben segítek, nekem az megy valamelyest, a grafikai dolgokkal meg fordulj pl. Trollhoz, Galenhez, Michohoz.
az én msn-em u.a. mint az itt megadott e-mailem:
recsi@hotmail.com
engem is kereshetsz, max ha nem tok segíteni átirányítalak a kompetens taghoz.
Így megy ez itten  
De mondom, ha eltűnsz, lehet, hogy pár nap múlva 2 jedi áll majd az ajtód előtt, amelyen egy óriási izzó lyuk fog tátongani. De akkor már késő lesz, mert nem mondhatod, hogy "hát nekem nem mondták".
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 12., 10:35:46 írta recsi »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Egy Kezdő Beíró Botladozásai
« Válasz #95 Dátum: 2006. Szeptember 12., 08:46:33 »
Nos, bár szívesen elnézegetem az ilyen vitákat, de most tényleg azt kell mondanom, hogy zeritnek van igaza. Innentől inkább adjatok tanácsokat az ifjú beíróknak, jó?  Szegény horjb ezek után kész csoda, ha neki mer egyáltalán állni...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden