HálóZsák fórumok > a Zsák

Egy Kezdő Beíró Botladozásai

<< < (2/163) > >>

Wearwolfff:
Hali!

Tudja valaki, hogy tudnék pöttyözött keretet csinálni a betű köré? Kézzel megtudnám, de biztos van gyorsabb megoldás.

Iyesmi kéne

Sepi:
Ha a fordítás megy, akkor szerintem nem lesz nagy gond beírót találni a projectre. Remélem, hamarosan olvashatjuk azokat a kihagyott sztorikat.  ;)

eddie85:
Ha nincs más megoldás akkor fel veszem kapcsolatot velük. Igazából azért szeretném lefordítani hogy értsem a sztorit behatóban. Ami magyarul megjelent az elégé zanzásított.
Azért köszönöm segítséget.

Sepi:

--- Idézetet írta: eddie85 - 2016. December 13., 08:57:46 ---Tudom hogy van több oldal ami superman honosításokkal foglalkozik de engem azok számok is érdekelnének amit nem adtak ki magyarul vagy nincs fenn magyarul.

--- Idézet vége ---
Értettem, hogy mire gondolsz, de pont ezért kellene ezekkel az oldalakkal felvenned a kapcsolatot, mert vagy folyamatban van náluk a dolog, vagy örömmel fogadják, ha valaki segít nekik ebben.


--- Idézetet írta: eddie85 - 2016. December 13., 08:57:46 ---Corel Draw leszedtem de nem tudom telepíteni mert kódot kér. Photoshop próbáltam már egyet de nem működött. Van több is melyikre gondoltál?

--- Idézet vége ---
Minden program olyan, ami fizetős, így sajnos ezt nem tudod olyannal kiváltani, amely ingyenes. Maximum olyan verzióval, ami nem legális. Hogy érted, hogy a próbált Photoshop nem működött? Mert olyan funkció nincs benne, hogy magától megcsináljon egy "honosítást". Ezek használatához is kell azért nem kevés grafikai tudás. Ha az nincs meg, akkor a legjobb szándékkal mondom azt, hogy inkább ne is próbálkozz beírással. Hanem inkább (és most itt visszatérünk az első pontra) vedd fel a kapcsolatot azokkal az oldalakkal, akik csinálják a Superman honosításokat, és ha angolban jó vagy, akkor inkább fordítóként segíts nekik, beírót majd ők szolgáltatnak neked.

eddie85:
Corel Draw leszedtem de nem tudom telepíteni mert kódot kér. Photoshop próbáltam már egyet de nem működött. Van több is melyikre gondoltál?

Tudom hogy van több oldal ami superman honosításokkal foglalkozik de engem azok számok is érdekelnének amit nem adtak ki magyarul vagy nincs fenn magyarul.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése